Sandoway Resort ****

Myanmar

Romantické útočiště klidu a pohodlí

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Sandoway Resort ****

Lokalita Myanmar, Ngapali | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Vzrostlá tropická zahrada Pokoje bez televize Nezapomenutelné západy slunce

Popis hotelu Sandoway Resort **** Myanmar

V palmovém háji podél písčité pláže se nachází 59 vil a chatek patřících k resortu Sandoway. Jsou rozptýleny na 450 metrech rozlehlé pláže, takže většina z nich skýtá dokonalý výhled na oceán.

Tropická zahrada v okolí skvěle doplňuje jihovýchodní asijskou eleganci, která byla hlavní inspirací při navržení resortu. Projevuje se hlavně ve využití místních materiálů, jako jsou různé druhy dřeva, zpracování kamene a mramoru. Všechny interiéry jsou vybaveny speciálně navrženým nábytkem a dekoracemi. V resortu Sandoway Vás čeká autentický zážitek zdejší kultury.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Sandoway Resort

Hotel je skrytý ve vzrostlé tropické zahradě, kde budete mít dostatek soukromí. Doporučuji na výběr z kategorie Villa Beach Front nebo Beach Front Cottage, které jsou obě dvě umístěné přímo u pláže. Ze své verandy budete mít krásný výhled na západ slunce.

Na pokoji nenajdete televizi a můžete si tak naprosto vychutnat odpojení od světa. Pokud by vám chyběly zprávy nebo filmy, zajděte si do hotelového kina.

Sandoway leží na dlouhé písečné pláži, je proto ideální k dlouhým romantickým procházkám. Na jedné straně leží místní rybářská vesnice, kde můžete pozorovat rybáře a sušení ryb na sluníčku. Na druhé straně najdete plážové restaurace, kde můžete posedět se sklenkou něčeho dobrého při západu slunce. 

 
Ing. Lucie Krapítková
Poslední inspekce hotelu
Ing. Lucie Krapítková 724 730 014

Video hotelu

Nabídka pokojů

Deluxe room

Deluxe room

Deluxe Rooms (75 m2) se nachází mezi částí Spa a bazénem. Jsou umístěny v tropické zahradě, kterou je resort Sundoway proslulý...

Village Cottage

Village Cottage

V blízkosti pláže uprostřed přírody najdete deset dvoupodlažních chatek Village Cottage (80 m2)...

Beach Front Cottage

Beach Front Cottage

Nedaleko Village Cottages (80 m2) se nachází dalších pět chatek, které nabízí výhled na oceán a sezení na verandě...

Villa Sea View

Villa Sea View

Resort Sandoway nabízí osm romantických vilek (120 m2), které hostům zajistí nejvyšší komfort a pohodlí díky perfektnímu umístění...

Gastronomie a hotelové restaurace

V restauraci The Sandoway Restaurant se specializují na přípravu místních čerstvých surovin, hlavně mořských plodů, ze kterých je vyhlášenou delikatesou čerstvě ulovený humr nebo ryby a krevety od zdejších rybářů. Pokrmy připravují profesionální evropští kuchaři, kteří splní vaše kulinářské sny i vaše individuální požadavky. Restaurace nabízí snídaně (7:00-10:30), obědy (12:00-18:00) a večeře (18:00-22:00). Všechna jídla jsou servírována formou á la carte.

Pool Bar & Terrace se nachází na prosluněné terase s úchvatným výhledem na pláž. Můžete si zde vychutnávat drinky při západu slunce nebo osvěžující koktejly pod nebem plným hvězd. Bar je otevřený od 10:00 do 21:30.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již 15 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Na Myanmar se specializujeme od roku 2018. Naši zaměstnanci Myanmar navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. 

Kategorie a vybavení pokojů Sandoway Resort

Resort nabízí tři druhy ubytování - Deluxe rooms, Cottages a Villas. Pokoje Deluxe jsou umístěné nejdále od pláže ve čtvrté řadě. Ve druhé a třetí řadě najdete Village Cottage, jen ve druhé řadě jsou Villa Sea View a v první řadě od moře jsou umístěné kategorie Cottage Beach Front a Villa Beach Front. Pokoje bez televize umožňují úplné odpojení od světa, relaxaci a klid. Zprávy a filmy můžete sledovat v hotelovém kině pro 58 osob.

Nabídka pokojů

Deluxe room

Deluxe room foto

Deluxe Rooms (75 m2) se nachází mezi částí Spa a bazénem. Jsou umístěny v tropické zahradě, kterou je resort Sundoway proslulý. Sedm těchto pokojů je jednopatrových a osmnáct je dvoupatrových. Ve všech můžete očekávat krásný dřevěný interiér, prostornou koupelnu a ložnici s výhledem na svěží vegetaci.

Village Cottage

Village Cottage foto

V blízkosti pláže uprostřed přírody najdete deset dvoupodlažních chatek Village Cottage (80 m2). Dvoupatrové chatky jsou další ukázkou promyšleného spojení designu a životního prostředí. Prostorný obývák je vybavený divanem, pracovní plochou a sezením, přičemž je přímo propojený s verandou a pláží. Koupelna je plná světla díky střešním oknům, zatímco ložnice v horním patře příjemně chladí večerním větříkem Bengálského zálivu.

Beach Front Cottage

Beach Front Cottage foto

Nedaleko Village Cottages (80 m2) se nachází dalších pět chatek, které nabízí výhled na oceán a sezení na verandě. Dvoupatrové chatky jsou další ukázkou promyšleného spojení designu a životního prostředí. Prostorný obývák je vybavený divanem, pracovní plochou a sezením, přičemž je přímo propojený s verandou a pláží. Koupelna je plná světla díky střešním oknům, zatímco ložnice v horním patře příjemně chladí večerním větříkem Bengálského zálivu.

Villa Sea View

Villa Sea View foto

Resort Sandoway nabízí osm romantických vilek (120 m2), které hostům zajistí nejvyšší komfort a pohodlí díky perfektnímu umístění. Ve vilách se nachází ložnice a prostorný obývací pokoj, průchozí na krásnou verandu, ze které můžete sledovat oceán a nezapomenutelné západy slunce. Po točitém schodišti se dostanete do druhého patra s panoramatickým oknem, skrze které si výhled na tropickou zahradu a záliv můžete vychutnat v soukromí vlastního podkroví.

Villa Beach Front

Villa Beach Front foto

Jedenáct romantických vilek (120 m2) umístěných přímo u pláže se pyšní vlastní zahradou s výhledem na záliv. Ve vilách se nachází ložnice a prostorný obývací pokoj, průchozí na krásnou verandu, ze které můžete sledovat oceán a nezapomenutelné západy slunce. Po točitém schodišti se dostanete do druhého patra s panoramatickým oknem, skrze které si výhled na tropickou zahradu a záliv můžete vychutnat v soukromí vlastního podkroví.

Pláž a moře

Resort Sandoway leží na 3 km dlouhé písečné pláži Ngapali, která přímo vybízí k dlouhým romantickým procházkám. Pláž je lemována kokosovými palmami a po západu slunce je moře krásně osvětleno lucernami rybářských člunů.

Online cena a slevy Sandoway Resort ****

Profi foto hotelu Sandoway Resort ****

Naše foto hotelu Sandoway Resort ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Sandoway Resort

V restauraci The Sandoway Restaurant se specializují na přípravu místních čerstvých surovin, hlavně mořských plodů, ze kterých je vyhlášenou delikatesou čerstvě ulovený humr nebo ryby a krevety od zdejších rybářů. Pokrmy připravují profesionální evropští kuchaři, kteří splní vaše kulinářské sny i vaše individuální požadavky. Restaurace nabízí snídaně (7:00-10:30), obědy (12:00-18:00) a večeře (18:00-22:00). Všechna jídla jsou servírována formou á la carte.

Pool Bar & Terrace se nachází na prosluněné terase s úchvatným výhledem na pláž. Můžete si zde vychutnávat drinky při západu slunce nebo osvěžující koktejly pod nebem plným hvězd. Bar je otevřený od 10:00 do 21:30.

Aktivity

Přehled aktivit, které resort Sandoway svým hostům nabízí:

 • Hotelové kino a knihovna.
 • Půjčení kol, které Vám umožní objevovat okolí a poznat sousední vesnice včetně Mya Pyin.
 • Návštěvu místního trhu Thandwe a tamních pagod, kam Vás dopraví zajištěná taxi služba.
 • Deset minut od resortu se nachází rybářská vesnice Jake Taw, kde lokální prodejci obchodují s čerstvě ulovenými mořskými plody. Udělejte si krátkou ranní procházku a poznáte místní obchodní zvyky.
 • Se zkušeným rybářem Vás vezmeme na moře, kde si budete moci zarybařit a prozkoumat útes šnorchlováním.
 • Výlet na řeku Thandwe při kterém poznáte úplně jiný život než ten na pobřeží.
 • Pro milovníky golfu je ,,rustikální’’ golfové hřiště o devíti jamkách skvělou příležitostí, jak si vyzkoušet hru i v odlišných podmínkách.

Sport a wellness hotelu Sandoway Resort ****

Zdejší Spa se nachází v romantickém prostředí, obklopené exotickými jezírky a vodopády. Umístěné v samostatné budově ze dřeva uprostřed tropické zahrady, zajišťuje hostům perfektní podmínky pro dokonalou relaxaci v jednom ze čtyř pokojů. Dva oddělené altánky jsou zařízeny pro shampoo service a masáž chodidel. Zkušení terapeuti nabízí vybrané kúry a masáže, mezi nimiž je například:

 • Tropická masáž zad, celého těla a chodidel
 • Peeling celého těla
 • Aroma masáže: relaxační, povzbudivé, regenerační a detoxikační
 • Manikúra a pedikúra

Doprava do hotelu Sandoway Resort

Mapa - Sandoway Resort ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Myanmaru do hotelu Sandoway Resort ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Sandoway Resort ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Ing. Lucie Krapítková
Poslední inspekce hotelu
Ing. Lucie Krapítková 724 730 014

Recenze hotelu Sandoway Resort ****

Podobný hotel

Letová spojení do Myanmaru

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.