Damaraland Camp ****

Namibie

Špičkový kemp součástí rezervace Torra

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Damaraland Camp ****

Lokalita Namibie | Zobrazit mapu
Tipy specialistů špičkový kemp v naprostém soukromí Součástí přírodní rezervace s výskytem slonů Rozsáhlá škála aktivit

Popis hotelu Damaraland Camp **** Namibie

Damaraland Camp v Namibii je situován na severní straně údolí, kterým protéká řeka Huab. Toto území se nachází přesně na půli cesty mezi Khoxiras a Torra Bay, kemp je tak součástí přírodní rezervace Torra.

Poskytuje servis formou programu Fully Inclusive. Tento program zahrnuje veškerá jídla, dvakrát denně volnočasové aktivity, všechny místní nápoje a servis prádelny. V programu nejsou zahrnuty dovezené alkoholické nápoje, šampaňské, spropitné a suvenýry. Hlavní část kempu nabízí jídelní prostor s jídelnou a barem, ohniště pod hvězdami, bazének, knihovnu, obchod se suvenýry a počítače s přístupem k internetu. Součástí kempu je také tradiční boma určená ke stolování pod hvězdami.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Damaraland Camp

Rezervace Torra se vyznačuje charakteristickou krajinou. Roztroušené kopce, údolí a vyschlá koryta řek. Ranní mlha přináší dostatek vláhy fauně i flóře, která se naprosto přizpůsobuje místnímu drsnému prostředí. Ačkoliv je toto území velmi suché, můžete zde pozorovat pestrý život. K vidění jsou sloni, antilopy, gepardi nebo nosorožci. Spatřit můžete i rozličné druhy vzácných ptáků. Fascinující jsou i místní obyvatelé - pastevci, kteří se svými stády žijí bok po boku s divokou přírodou. 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Standard Tents

Standard Tents

Příbytky s doškovými střechami zabírají plochu 60 m². Nacházejí se na vyvýšené terase, vedou k nim dřevěné chodníky...

Gastronomie a hotelové restaurace

Stravování probíhá formou programu Fully Inclusive. Tento program zahrnuje veškerá jídla a místní nápoje. V programu nejsou zahrnuty dovezené alkoholické nápoje a šampaňské.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Snažíme se vyhovět všem Vašim přáním a představám, proto je každý zájezd do Namibie sestaven individuálně pouze pro Vás. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování při dovolené v Namibii – vše záleží jen na Vás.

Jak postupujeme? Nejprve zjistíme, co všechno chcete na dovolené zažít; poté kontaktujeme kolegy v Namibii, u nichž ověříme volné ubytovací kapacity a dostupnost doprovodných programů jako jsou safari, vyhlídkové lety, večeře v poušti, adrenalinové aktivity a další. Na základě těchto informací pro Vás sestavíme zájezd a vyhotovíme cenovou nabídku. Před zájezdem Vám vyřídíme víza do Namibie, která jsou pro vstup potřeba (vyhotovení zabere cca 14 dnů), zajistíme Vám vhodné letenky do Windhoeku v Namibii a vybavíme Vás podrobným itinerářem cesty.

  • odletové letiště může být Praha nebo Vídeň, případně jiné
  • odletět můžete jakýkoli den
  • pobyt může být libovolně dlouhý (7, 8, 9, … nocí)

Součástí našeho servisu klientům je exkluzivní osobní poradenství. Zaměstnanci naší CK nabízené destinace procestovali a ze svých poznatků čerpají k tomu, aby pro vás vytvořili zájezd té nejlepší kvality a vybavili vás praktickými radami a tipy na cestu. Specialistky na celou Afriku: Petra Melková navštívila Jihoafrickou republiku, Botswanu, Zambii, Zanzibar a Desislava Kirova navštívila Jihoafrickou republiku, Namibii, Tanzanii, Keňu a Zanzibar. Předají Vám své osobní zkušenosti ze safari a svého cestování. Kontakujte je na emailu petra@deluxea.cz a na tel. 724 065 777 nebo desislava@deluxea.cz a na tel. 724 065 775. Chtěli byste prožít podobné chvíle nebo máte k zájezdům do Namibie jakékoli dotazy? Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na vás!

Kategorie a vybavení pokojů Damaraland Camp

Kemp Damaraland může ubytovat až 20 dospělých, 2 děti a 4 průvodce. Celkem nabízí 10 ubytovacích jednotek:

7 příbytků s doškovou střechou se dvěma oddělenými lůžky

2 s manželskou postelí

1 rodinný se dvěma ložnicemi, každá ložnice má svou koupelnu, vchod, terasa je sdílená

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Standard Tents

Standard Tents foto

Příbytky s doškovými střechami zabírají plochu 60 m². Nacházejí se na vyvýšené terase, vedou k nim dřevěné chodníky. Vybavení zahrnuje síť proti moskytům, toaletu, dvojité umyvadlo, sprchový kout, příslušenství k přípravě čaje a kávy, psací stůl, pohovku a elektronický trezor. Z privátní verandy se nabízí výhled na údolí a hory. K dalšímu vybavení náleží také ručníky, pantofle, mýdla, sprchové gely, šampony, spreje proti hmyzu, šití, pytel na špinavé prádlo, atd.Ve stanech není klimatizace, hosté budou mít ale k dispozici stropní ventilátory. Ventilátory a světla v pokojích jsou napájeny solárními panely. Díky slunečními svitu se ohřívá i voda přitékající do sprchy.

Online cena a slevy Damaraland Camp ****

Profi foto hotelu Damaraland Camp ****

Naše foto hotelu Damaraland Camp ****

Gastronomie a hotelové restaurace Damaraland Camp

Stravování probíhá formou programu Fully Inclusive. Tento program zahrnuje veškerá jídla a místní nápoje. V programu nejsou zahrnuty dovezené alkoholické nápoje a šampaňské.

Aktivity

  • denní i noční safari ve vozech 4x4, celkem tři řady po dvou sedadlech
  • procházky přírodou s průvodcem
  • pozorování hvězd
  • soukromé aktivity na vyžádání
  • celodenní exkurze s piknikem
  • kulturní výlety

Děti v hotelu Damaraland Camp ****

V kempu je možné ubytovat děti od 6 let. 

Děti od 6 do 16 let musí sdílet pokoj s dospělou osobou. Minimální věk pro pěší výlety je 13 let, pro čtyřkolky 16 a pro plavby 6 let.

Doprava do hotelu Damaraland Camp

Cesta z letiště Windhoek trvá 30 minut a dalších 20 minut autem do kempu. Délka cesty závisí především na přírodě a počasí

Mapa - Damaraland Camp ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Namibie do hotelu Damaraland Camp ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Damaraland Camp ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Damaraland Camp ****

Letová spojení do Namibie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.