Little Kulala Lodge ****

Namibie

Luxusní pouštní útočiště mezi rudými písečnými dunami

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Little Kulala Lodge ****

Lokalita Namibie | Zobrazit mapu

Popis hotelu Little Kulala Lodge **** Namibie

Krásné decentní ubytování v přírodním stylu se nachází v soukromé Kulula Wilderness Reserve o rozloze neuvěřitelných 37 000 hektarů. Tato rezervace nabízí velké množství fantastických příležitostí pro fotografování. Velmi příjemným zážitkem je nožní pozorování hvězdné oblohy na střešní terase, kde je připravena postel s peřinami, takže pokud chcete spát „pod širákem“ v poušti se vším komfortem, je Little Kulala Lodge ideálním místem pro trávení dovolené.

Lodge disponuje elegantní zábavnou částí s knihovnou, vinným sklípkem, řemeslným butikem, halou a jídelnou. Vše pod rákosovou střechou. Neutrální barvy, viditelné hmatatelné textury materiálů a pečlivé používání přirozeného světla korespondují s uklidňujícími pastelovými tóny pouště.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Snažíme se vyhovět všem Vašim přáním a představám, proto je každý zájezd do Namibie sestaven individuálně pouze pro Vás. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování při dovolené v Namibii – vše záleží jen na Vás.

Jak postupujeme? Nejprve zjistíme, co všechno chcete na dovolené zažít; poté kontaktujeme kolegy v Namibii, u nichž ověříme volné ubytovací kapacity a dostupnost doprovodných programů jako jsou safari, vyhlídkové lety, večeře v poušti, adrenalinové aktivity a další. Na základě těchto informací pro Vás sestavíme zájezd a vyhotovíme cenovou nabídku. Před zájezdem Vám vyřídíme víza do Namibie, která jsou pro vstup potřeba (vyhotovení zabere cca 14 dnů), zajistíme Vám vhodné letenky do Windhoeku v Namibii a vybavíme Vás podrobným itinerářem cesty.

  • odletové letiště může být Praha nebo Vídeň, případně jiné
  • odletět můžete jakýkoli den
  • pobyt může být libovolně dlouhý (7, 8, 9, … nocí)

Součástí našeho servisu klientům je exkluzivní osobní poradenství. Zaměstnanci naší CK nabízené destinace procestovali a ze svých poznatků čerpají k tomu, aby pro vás vytvořili zájezd té nejlepší kvality a vybavili vás praktickými radami a tipy na cestu. Specialistky na celou Afriku: Petra Melková navštívila Jihoafrickou republiku, Botswanu, Zambii, Zanzibar a Desislava Kirova navštívila Jihoafrickou republiku, Namibii, Tanzanii, Keňu a Zanzibar. Předají Vám své osobní zkušenosti ze safari a svého cestování. Kontakujte je na emailu petra@deluxea.cz a na tel. 724 065 777 nebo desislava@deluxea.cz a na tel. 724 065 775. Chtěli byste prožít podobné chvíle nebo máte k zájezdům do Namibie jakékoli dotazy? Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na vás!

Kategorie a vybavení pokojů Little Kulala Lodge

Ubytování tvoří 11 „kulal“ (obytných jednotek) s rákosovou střechou a velmi příjemným vybavením. Velkou část pokojů zabírají místo stěn okna, takže zde máte pocit spojení s přírodou, téměř jako byste žili pod širým nebem. Převážnou část dekoru interiéru tvoří dřevo a další rostlinné materiály. Za zmínku stojí velmi pěkně zpracované osvětlení pokojů. Součástí ubytování je střešní terasa s venkovní „hvězdářskou“ ložnicí. Každá jednotka disponuje vlastním vyhřívaným bazénem.

Nabídka pokojů

Online cena a slevy Little Kulala Lodge ****

Profi foto hotelu Little Kulala Lodge ****

Gastronomie a hotelové restaurace Little Kulala Lodge

Součástí lodge je společná jídelna a vinný sklípek s příjemnou domácí atmosférou.

Aktivity

Mezi oblíbené aktivity patří časné ranní vyjížďky na safari s průvodcem, stejně jako projížďky či procházky soukromou rezervací, ve které se lodge nachází. Za příplatek si můžete brzy ráno dopřát také vyhlídkový let balonem nebo helikoptérou.

Neméně zajímavým a příjemným trávením času může být prosté kochání se strohou ale krásnou scenérií okolní krajiny přímo z lodge.

Mapa - Little Kulala Lodge ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Namibie do hotelu Little Kulala Lodge ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Little Kulala Lodge ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Little Kulala Lodge ****

Letová spojení do Namibie

Bc. Martina Klevetová
Little Kulala Lodge
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.