Ongava Lodge ***

Namibie

Stylová lodge v rezervaci Ongava

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Ongava Lodge ***

Lokalita Namibie | Zobrazit mapu

Popis hotelu Ongava Lodge *** Namibie

Ongava Lodge se nachází v soukromé rezervaci Ongava Game Reserve na svazích pohoří Ondundozonananandana. Disponuje prostornými komfortními chatami. Součástí lodge je i bazén a vlastní kaple. Základem komplexu je velká visutá terasa s barem, rozsáhlou jídelnou a společenskými místnostmi s panoramatickými výhledy na nedalekou tůň a okolní krajinu.

V Ongava Lodge budete mít k dispozici i internetové připojení, knihovnu, bazén, restauraci s úžasným výhledem a bezpečné parkování.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Standard Chalet

Standard Chalet

Chat ve verzi Standard se v Lodge nachází celkem 13, dvě z nich jsou vybaveny dvěma oddělenými lůžky, zbytek pak klasickými dvoulůžky...

Family Chalet

Family Chalet

Rodinné chatky se dvěma ložnicemi s odděleným vstupem a samostatnými koupelnami. Jsou vzájemně propojené. ..

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Snažíme se vyhovět všem Vašim přáním a představám, proto je každý zájezd do Namibie sestaven individuálně pouze pro Vás. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování při dovolené v Namibii – vše záleží jen na Vás.

Jak postupujeme? Nejprve zjistíme, co všechno chcete na dovolené zažít; poté kontaktujeme kolegy v Namibii, u nichž ověříme volné ubytovací kapacity a dostupnost doprovodných programů jako jsou safari, vyhlídkové lety, večeře v poušti, adrenalinové aktivity a další. Na základě těchto informací pro Vás sestavíme zájezd a vyhotovíme cenovou nabídku. Před zájezdem Vám vyřídíme víza do Namibie, která jsou pro vstup potřeba (vyhotovení zabere cca 14 dnů), zajistíme Vám vhodné letenky do Windhoeku v Namibii a vybavíme Vás podrobným itinerářem cesty.

  • odletové letiště může být Praha nebo Vídeň, případně jiné
  • odletět můžete jakýkoli den
  • pobyt může být libovolně dlouhý (7, 8, 9, … nocí)

Součástí našeho servisu klientům je exkluzivní osobní poradenství. Zaměstnanci naší CK nabízené destinace procestovali a ze svých poznatků čerpají k tomu, aby pro vás vytvořili zájezd té nejlepší kvality a vybavili vás praktickými radami a tipy na cestu. Specialistky na celou Afriku: Petra Melková navštívila Jihoafrickou republiku, Botswanu, Zambii, Zanzibar a Desislava Kirova navštívila Jihoafrickou republiku, Namibii, Tanzanii, Keňu a Zanzibar. Předají Vám své osobní zkušenosti ze safari a svého cestování. Kontakujte je na emailu petra@deluxea.cz a na tel. 724 065 777 nebo desislava@deluxea.cz a na tel. 724 065 775. Chtěli byste prožít podobné chvíle nebo máte k zájezdům do Namibie jakékoli dotazy? Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na vás!

Kategorie a vybavení pokojů Ongava Lodge

Jednotlivé chaty s doškovou střechou mají vlastní koupelnu s vanou, oddělenými sprchovými kouty a dvěma umyvadly. Jsou klimatizované a disponují vlastním barem a vyvýšenou verandou s výhledem na rezervaci.

Ve všech chatách naleznete praktické moskytiéry, venkovní sprchu, v koupelně župany, ručníky a vysoušeč vlasů, samozřejmostí je i trezor a čajový/kávový set.

 

Nabídka pokojů

Standard Chalet

Standard Chalet foto

Chat ve verzi Standard se v Lodge nachází celkem 13, dvě z nich jsou vybaveny dvěma oddělenými lůžky, zbytek pak klasickými dvoulůžky.

Family Chalet

Family Chalet foto

Rodinné chatky se dvěma ložnicemi s odděleným vstupem a samostatnými koupelnami. Jsou vzájemně propojené.

Online cena a slevy Ongava Lodge ***

Profi foto hotelu Ongava Lodge ***

Aktivity

Na programu jsou dvakrát denně vyjížďky do Národního parku Etosha, kde je k vidění poblíž tůní obrovské množství druhů divokých zvířat. Večerní vyjížďky nabídnou příležitost pozorovat plaché ptáky a ohrožené druhy. Možností jsou také procházky po rezervaci s profesionálním průvodcem.

Mapa - Ongava Lodge ***

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Namibie do hotelu Ongava Lodge ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Ongava Lodge ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Ongava Lodge ***

Letová spojení do Namibie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.