Cañon Lodge ***
Cañon Lodge ***

Lokalita: Namibie | Mapa

Strava:

Nezapomenutelné chvíle u druhého největšího kaňonu na světě

Serra Cafema *****

Luxusní kemp u řeky Kunene

Serra Cafema

Serra Cafema ***** Namibie

Serra Cafema Camp se nachází na jižním břehu řeky Kunene v severní Namibii, na úpatí údolí Hartmann Valley. Poskytuje servis formou programu Fully Inclusive. Tento program zahrnuje veškerá jídla, dvakrát denně volnočasové aktivity, všechny místní nápoje a servis prádelny. V programu nejsou zahrnuty dovezené alkoholické nápoje, šampaňské, spropitné a suvenýry.

Lokalita: NamibieMapa

Kemp se rozkládá pod obrovskými stinnými stromy, s výhledy na řeku Kunene a divoké údolí. Hlavní část kempu nabízí jídelní prostory, salonek, knihovnu, bar, obchod se suvenýry a vyhlídkové terasy. Součástí kempu je také bazén, ohniště, vinný sklípek a počítače s přístupem k internetu.

 

Naše doporučení k Serra Cafema

 

Region Kunene, také nazýván jako Kaokoveld, je situován na severozápadě Namibie. Tento kraj se pyšní opravdu divokou přírodou s nekonečnými vyhlídkami přes pusté pláně, starověká údolí, ostré vrcholky i liduprázdná pobřeží. Oázy přetínají řeky, které se vinou přímo do moře. Vegetace lemuje jejich břehy a ukrývá rozličná divoká zvířata, jako jsou antilopy nebo horské zebry. Nejspolehlivějším zdrojem vody je zde mlha, která se vytváří díky spojení ledových atlantských vod s horkým vzduchem na pobřeží. Řeka Kunene je domovem krokodýlů nilských, v regionu také narazíte na charakteristické ptačí druhy.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Snažíme se vyhovět všem Vašim přáním a představám, proto je každý zájezd do Namibie sestaven individuálně pouze pro Vás. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování při dovolené v Namibii – vše záleží jen na Vás.

Jak postupujeme? Nejprve zjistíme, co všechno chcete na dovolené zažít; poté kontaktujeme kolegy v Namibii, u nichž ověříme volné ubytovací kapacity a dostupnost doprovodných programů jako jsou safari, vyhlídkové lety, večeře v poušti, adrenalinové aktivity a další. Na základě těchto informací pro Vás sestavíme zájezd a vyhotovíme cenovou nabídku. Před zájezdem Vám vyřídíme víza do Namibie, která jsou pro vstup potřeba (vyhotovení zabere cca 14 dnů), zajistíme Vám vhodné letenky do Windhoeku v Namibii a vybavíme Vás podrobným itinerářem cesty.

 • odletové letiště může být Praha nebo Vídeň, případně jiné
 • odletět můžete jakýkoli den
 • pobyt může být libovolně dlouhý (7, 8, 9, … nocí)

Součástí našeho servisu klientům je exkluzivní osobní poradenství. Zaměstnanci naší CK nabízené destinace procestovali a ze svých poznatků čerpají k tomu, aby pro vás vytvořili zájezd té nejlepší kvality a vybavili vás praktickými radami a tipy na cestu. Specialistky na celou Afriku: Petra Melková navštívila Jihoafrickou republiku, Botswanu, Zambii, Zanzibar a Desislava Kirova navštívila Jihoafrickou republiku, Namibii, Tanzanii, Keňu a Zanzibar. Předají Vám své osobní zkušenosti ze safari a svého cestování. Kontakujte je na emailu petra@deluxea.cz a na tel. 724 065 777 nebo desislava@deluxea.cz a na tel. 724 065 775. Chtěli byste prožít podobné chvíle nebo máte k zájezdům do Namibie jakékoli dotazy? Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na vás!

Kategorie a vybavení pokojů Serra Cafema

Kemp může ubytovat max. 16 dospělých, 2 děti a 4 průvodce. Osm ubytovacích jednotek zahrnuje:

6x luxusní stany se dvěma lůžky

1x luxusní stan s velkou manželskou postelí

1x rodinný luxusní stan se dvěma ložnicemi, koupelnou a sdílenou terasou

Plánek hotelu

 
Plánek hotelu

Nabídka pokojů

Luxury Standard Tents

Všechny stanové suity se nacházejí na vyvýšené terase s dřevěnými chodníky. Součástí vybavení je toaleta, dvojité umyvadlo, vnitřní i venkovní sprcha, síť proti moskytům, elektronický trezor a kávovar. Ve stanech není klimatizace, hosté budou mít ale k dispozici stropní ventilátory. Soukromé terasy slibují výhledy na duny, kopce i údolí řeky. K dalšímu vybavení náleží také ručníky, pantofle, mýdla, sprchové gely, šampony, spreje proti hmyzu, šití, pytel na špinavé prádlo, atd.

Luxury Standard Tents Luxury Standard Tents

Online cena a slevy Serra Cafema *****

Profi foto hotelu Serra Cafema *****

Naše foto hotelu Serra Cafema *****

Gastronomie a hotelové restaurace Serra Cafema

Během pobytu je v ceně program Fully Inclusive. Tento program zahrnuje veškerá jídla a místní nápoje. V programu nejsou zahrnuty dovezené alkoholické nápoje a šampaňské.

Aktivity

 • projížďky divočinou v otevřených vozech pro 6 osob
 • jízda na čtyřkolkách s průvodcem
 • plavby po řece Kunene
 • procházky přírodou s průvodcem
 • soukromé aktivity na vyžádání
 • setkání s obyvateli Himba: tato skupina pastevců obývá oblast Kaokoveld. Vy se s nimi můžete setkat přímo v jejich vesnici nebo na pastvinách.
 • pozorování hvězd
 • výklad o místní geologii

Děti v hotelu Serra Cafema *****

V kempu je možné ubytovat děti od 6 let. 

Děti od 6 do 16 let musí sdílet pokoj s dospělou osobou. Minimální věk pro pěší výlety je 13 let, pro čtyřkolky 16 a pro plavby 6 let.

Doprava do hotelu Serra Cafema

Cesta z letiště Windhoek trvá 1,5 hodiny letecky. Poté do hotelu dojedete za necelých 30 minut.

Mapa - Serra Cafema *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Namibie do hotelu Serra Cafema *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Serra Cafema *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Serra Cafema *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Serra Cafema *****

Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení do Namibie

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Barbora Víšková
Serra Cafema
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.