Serra Cafema *****

Namibie

Luxusní kemp u řeky Kunene

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Serra Cafema *****

Lokalita Namibie | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Harmonie s přírodou Klid a relaxace Široký výběr aktivit

Popis hotelu Serra Cafema ***** Namibie

Serra Cafema Camp se nachází na jižním břehu řeky Kunene v severní Namibii, na úpatí údolí Hartmann Valley. Poskytuje servis formou programu Fully Inclusive. Tento program zahrnuje veškerá jídla, dvakrát denně volnočasové aktivity, všechny místní nápoje a servis prádelny. V programu nejsou zahrnuty dovezené alkoholické nápoje, šampaňské, spropitné a suvenýry.

Kemp se rozkládá pod obrovskými stinnými stromy, s výhledy na řeku Kunene a divoké údolí. Hlavní část kempu nabízí jídelní prostory, salonek, knihovnu, bar, obchod se suvenýry a vyhlídkové terasy. Součástí kempu je také bazén, ohniště, vinný sklípek a počítače s přístupem k internetu.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Serra Cafema

Region Kunene, také nazýván jako Kaokoveld, je situován na severozápadě Namibie. Tento kraj se pyšní opravdu divokou přírodou s nekonečnými vyhlídkami přes pusté pláně, starověká údolí, ostré vrcholky i liduprázdná pobřeží. Oázy přetínají řeky, které se vinou přímo do moře. Vegetace lemuje jejich břehy a ukrývá rozličná divoká zvířata, jako jsou antilopy nebo horské zebry. Nejspolehlivějším zdrojem vody je zde mlha, která se vytváří díky spojení ledových atlantských vod s horkým vzduchem na pobřeží. Řeka Kunene je domovem krokodýlů nilských, v regionu také narazíte na charakteristické ptačí druhy.

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Luxury Standard Tents

Luxury Standard Tents

Všechny stanové suity se nacházejí na vyvýšené terase s dřevěnými chodníky. Součástí vybavení je toaleta, dvojité umyvadlo, vnitřní i venkovní sprcha, síť proti moskytům, elektro..

Gastronomie a hotelové restaurace

Během pobytu je v ceně program Fully Inclusive. Tento program zahrnuje veškerá jídla a místní nápoje. V programu nejsou zahrnuty dovezené alkoholické nápoje a šampaňské.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Snažíme se vyhovět všem Vašim přáním a představám, proto je každý zájezd do Namibie sestaven individuálně pouze pro Vás. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování při dovolené v Namibii – vše záleží jen na Vás.

Jak postupujeme? Nejprve zjistíme, co všechno chcete na dovolené zažít; poté kontaktujeme kolegy v Namibii, u nichž ověříme volné ubytovací kapacity a dostupnost doprovodných programů jako jsou safari, vyhlídkové lety, večeře v poušti, adrenalinové aktivity a další. Na základě těchto informací pro Vás sestavíme zájezd a vyhotovíme cenovou nabídku. Před zájezdem Vám vyřídíme víza do Namibie, která jsou pro vstup potřeba (vyhotovení zabere cca 14 dnů), zajistíme Vám vhodné letenky do Windhoeku v Namibii a vybavíme Vás podrobným itinerářem cesty.

 • odletové letiště může být Praha nebo Vídeň, případně jiné
 • odletět můžete jakýkoli den
 • pobyt může být libovolně dlouhý (7, 8, 9, … nocí)

Součástí našeho servisu klientům je exkluzivní osobní poradenství. Zaměstnanci naší CK nabízené destinace procestovali a ze svých poznatků čerpají k tomu, aby pro vás vytvořili zájezd té nejlepší kvality a vybavili vás praktickými radami a tipy na cestu. Specialistky na celou Afriku: Petra Melková navštívila Jihoafrickou republiku, Botswanu, Zambii, Zanzibar a Desislava Kirova navštívila Jihoafrickou republiku, Namibii, Tanzanii, Keňu a Zanzibar. Předají Vám své osobní zkušenosti ze safari a svého cestování. Kontakujte je na emailu petra@deluxea.cz a na tel. 724 065 777 nebo desislava@deluxea.cz a na tel. 724 065 775. Chtěli byste prožít podobné chvíle nebo máte k zájezdům do Namibie jakékoli dotazy? Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na vás!

Kategorie a vybavení pokojů Serra Cafema

Kemp může ubytovat max. 16 dospělých, 2 děti a 4 průvodce. Osm ubytovacích jednotek zahrnuje:

6x luxusní stany se dvěma lůžky

1x luxusní stan s velkou manželskou postelí

1x rodinný luxusní stan se dvěma ložnicemi, koupelnou a sdílenou terasou

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Luxury Standard Tents

Luxury Standard Tents foto

Všechny stanové suity se nacházejí na vyvýšené terase s dřevěnými chodníky. Součástí vybavení je toaleta, dvojité umyvadlo, vnitřní i venkovní sprcha, síť proti moskytům, elektronický trezor a kávovar. Ve stanech není klimatizace, hosté budou mít ale k dispozici stropní ventilátory. Soukromé terasy slibují výhledy na duny, kopce i údolí řeky. K dalšímu vybavení náleží také ručníky, pantofle, mýdla, sprchové gely, šampony, spreje proti hmyzu, šití, pytel na špinavé prádlo, atd.

Online cena a slevy Serra Cafema *****

Profi foto hotelu Serra Cafema *****

Naše foto hotelu Serra Cafema *****

Gastronomie a hotelové restaurace Serra Cafema

Během pobytu je v ceně program Fully Inclusive. Tento program zahrnuje veškerá jídla a místní nápoje. V programu nejsou zahrnuty dovezené alkoholické nápoje a šampaňské.

Aktivity

 • projížďky divočinou v otevřených vozech pro 6 osob
 • jízda na čtyřkolkách s průvodcem
 • plavby po řece Kunene
 • procházky přírodou s průvodcem
 • soukromé aktivity na vyžádání
 • setkání s obyvateli Himba: tato skupina pastevců obývá oblast Kaokoveld. Vy se s nimi můžete setkat přímo v jejich vesnici nebo na pastvinách.
 • pozorování hvězd
 • výklad o místní geologii

Děti v hotelu Serra Cafema *****

V kempu je možné ubytovat děti od 6 let. 

Děti od 6 do 16 let musí sdílet pokoj s dospělou osobou. Minimální věk pro pěší výlety je 13 let, pro čtyřkolky 16 a pro plavby 6 let.

Doprava do hotelu Serra Cafema

Cesta z letiště Windhoek trvá 1,5 hodiny letecky. Poté do hotelu dojedete za necelých 30 minut.

Mapa - Serra Cafema *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Namibie do hotelu Serra Cafema *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Serra Cafema *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Serra Cafema *****

Letová spojení do Namibie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.