Sossusvlei Lodge ****

Namibie

Kulinářský zážitek uprostřed dun

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Sossusvlei Lodge ****

Lokalita Namibie | Zobrazit mapu

Popis hotelu Sossusvlei Lodge **** Namibie

Hotel Sossusvlei Lodge najdete ve střední Namibii v místě zvaném Sesriem (330 km od Windhoeku), a to přímo u vstupní brány do pouštního národního parku Namib-Naukluft. Poušť Namib je považovaná za nejstarší poušť na světě, suché podmínky zde panují již 80 miliónů let. Hotel je ideálním výchozím bodem pro výlety do nejznámějšího místa této pouště – do Sossusvlei, kde se nacházejí unikátní rudé duny, dosahující výšky až 400 m. Díky tomu jsou tak vůbec nejvyššími písečnými dunami na světě.
Do hotelu se lze dostat buď autem po štěrkové cestě (C19 nebo C27) z Windhoeku, či letadlem (přibližně hodina letu jak z Windhoeku, tak ze Swakopmundu). Při letu ze Swakopmundu se nabízí vyhlídkový let přes poušť Namib. Přistávací ranvej je blízko hotelu, po příletu Vás vyzvedne personál a dopraví do hotelu.

Pro hosty je mimo jiné k dispozici:
 • vyhlášená restaurace, nabízející k večeři degustaci různých druhů místní zvěřiny;
 • venkovní terasa, z níž je výhled na osvětlené napajedlo (v noci tak můžete pozorovat zvířata, která se sem přicházejí napojit);
 • bazén se sladkou vodou;
 • pivní zahrádka;
 • obchod se suvenýry;
 • společenská místnost s krbem.
Svatba v dunách

Plánujete svatbu, zároveň byste ale chtěli, aby se odehrála v originálním a nezapomenutelném prostředí? Pak má pro Vás hotel Sossusvlei Lodge přichystanou opravdovou specialitu: řekněte partnerce či partnerovi své životní „ano“ mezi žlutí pouštních dun! Personál se postará o vše potřebné od svatebních prstýnků až po bohatou hostinu. Pro bližší informace kontaktujte naše specialisty.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotel Sossusvlei Lodge je proslulý svou vyhlášenou kuchyní. Snídaně, obědy i večeře jsou servírovány formou švédských stolů a zejména večeře je opravdová lahůdka pro gurmány: hostům se nabízí asi 10 druhů různých mas (maso z pštrosa, zebry, impaly, oryxe,…), která mohou podle chuti a apetýtu vyzkoušet. Vyberou si žádané druhy a ochotní kuchaři je hned na místě před jejich očima upečou. Pak už jen stačí zasednout a vychutnávat. Pakliže při cestování vyhledáváte i gurmánské zážitky, pak Vás Sossusvlei Lodge jistě nezklame.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Snažíme se vyhovět všem Vašim přáním a představám, proto je každý zájezd do Namibie sestaven individuálně pouze pro Vás. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování při dovolené v Namibii – vše záleží jen na Vás.

Jak postupujeme? Nejprve zjistíme, co všechno chcete na dovolené zažít; poté kontaktujeme kolegy v Namibii, u nichž ověříme volné ubytovací kapacity a dostupnost doprovodných programů jako jsou safari, vyhlídkové lety, večeře v poušti, adrenalinové aktivity a další. Na základě těchto informací pro Vás sestavíme zájezd a vyhotovíme cenovou nabídku. Před zájezdem Vám vyřídíme víza do Namibie, která jsou pro vstup potřeba (vyhotovení zabere cca 14 dnů), zajistíme Vám vhodné letenky do Windhoeku v Namibii a vybavíme Vás podrobným itinerářem cesty.

 • odletové letiště může být Praha nebo Vídeň, případně jiné
 • odletět můžete jakýkoli den
 • pobyt může být libovolně dlouhý (7, 8, 9, … nocí)

Součástí našeho servisu klientům je exkluzivní osobní poradenství. Zaměstnanci naší CK nabízené destinace procestovali a ze svých poznatků čerpají k tomu, aby pro vás vytvořili zájezd té nejlepší kvality a vybavili vás praktickými radami a tipy na cestu. Specialistky na celou Afriku: Petra Melková navštívila Jihoafrickou republiku, Botswanu, Zambii, Zanzibar a Desislava Kirova navštívila Jihoafrickou republiku, Namibii, Tanzanii, Keňu a Zanzibar. Předají Vám své osobní zkušenosti ze safari a svého cestování. Kontakujte je na emailu petra@deluxea.cz a na tel. 724 065 777 nebo desislava@deluxea.cz a na tel. 724 065 775. Chtěli byste prožít podobné chvíle nebo máte k zájezdům do Namibie jakékoli dotazy? Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na vás!

Kategorie a vybavení pokojů Sossusvlei Lodge

Hotel se skládá ze 45 luxusních dvoulůžkových obydlí. Jde o zděné chatky se sociálním zázemím (sprchový kout a toaleta), na které bezprostředně navazují prostorné a klimatizované stany s manželskou postelí. V noci si tak můžete užívat vlahou pouštní noc a přes plátno stanu slyšíte pravé zvuky divočiny, zároveň jste však dokonale chráněni robustní konstrukcí stanu. Hotel disponuje i 3 ubytovacími jednotkami pro rodiny s dětmi.

Nabídka pokojů

Online cena a slevy Sossusvlei Lodge ****

Profi foto hotelu Sossusvlei Lodge ****

Gastronomie a hotelové restaurace Sossusvlei Lodge

Hotel Sossusvlei Lodge je proslulý svou vyhlášenou kuchyní. Snídaně, obědy i večeře jsou servírovány formou švédských stolů a zejména večeře je opravdová lahůdka pro gurmány: hostům se nabízí asi 10 druhů různých mas (maso z pštrosa, zebry, impaly, oryxe,…), která mohou podle chuti a apetýtu vyzkoušet. Vyberou si žádané druhy a ochotní kuchaři je hned na místě před jejich očima upečou. Pak už jen stačí zasednout a vychutnávat. Pakliže při cestování vyhledáváte i gurmánské zážitky, pak Vás Sossusvlei Lodge jistě nezklame.

Sport a wellness hotelu Sossusvlei Lodge ****

Sossusvlei Lodge je ze všech stran obklopen pravou namibijskou přírodou a přináleží k němu soukromá rezervace o rozloze 40 tisíc m2. Součástí hotelu je Adventure Centre, které na přání klientů zajišťuje zážitkové aktivity nejrůznějšího druhu:

 • výlet s průvodcem do Sossusvlei a Deadvlei;
 • projížďky přírodou;
 • výlet na čtyřkolkách během dne a/nebo při západu slunce;
 • večeři v poušti;
 • lukostřelbu;
 • pozorování hvězd;
 • vyhlídkový let horkovzdušným balónem;
 • vyhlídkový let letadlem.

Stačí si vybrat, co byste chtěli zkusit, a zdejší ochotný personál vše zajistí.

Mapa - Sossusvlei Lodge ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Namibie do hotelu Sossusvlei Lodge ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Sossusvlei Lodge ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Sossusvlei Lodge ****

Letová spojení do Namibie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.