The Mushara Outpost ****

Namibie

Staromódní pohostinnost na prahu kouzelného Národního parku Etosha

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel The Mushara Outpost ****

Lokalita Namibie | Zobrazit mapu

Popis hotelu The Mushara Outpost **** Namibie

Pouhých pár minut od vstupu do Národního parku Etosha ubytuje tato lodge 16 hostů v luxusních stanech, postavených na břehu starého vyschlého koryta řeky. Hlavní rezidenční budova je stylizována jako tradiční koloniální statek: s vysokými stropy, vlnkovanou plechovou střechou a velkou obvodovou verandou. V domě vládne pohoda přátelská atmosféra.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Gastronomie a hotelové restaurace

Zdejší kuchyni si vychutnáte v útulné jídelně, srdci hlavní budovy. Ideální místo pro sklenku vína před večeří je venkovní ohniště s posezením.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Snažíme se vyhovět všem Vašim přáním a představám, proto je každý zájezd do Namibie sestaven individuálně pouze pro Vás. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování při dovolené v Namibii – vše záleží jen na Vás.

Jak postupujeme? Nejprve zjistíme, co všechno chcete na dovolené zažít; poté kontaktujeme kolegy v Namibii, u nichž ověříme volné ubytovací kapacity a dostupnost doprovodných programů jako jsou safari, vyhlídkové lety, večeře v poušti, adrenalinové aktivity a další. Na základě těchto informací pro Vás sestavíme zájezd a vyhotovíme cenovou nabídku. Před zájezdem Vám vyřídíme víza do Namibie, která jsou pro vstup potřeba (vyhotovení zabere cca 14 dnů), zajistíme Vám vhodné letenky do Windhoeku v Namibii a vybavíme Vás podrobným itinerářem cesty.

  • odletové letiště může být Praha nebo Vídeň, případně jiné
  • odletět můžete jakýkoli den
  • pobyt může být libovolně dlouhý (7, 8, 9, … nocí)

Součástí našeho servisu klientům je exkluzivní osobní poradenství. Zaměstnanci naší CK nabízené destinace procestovali a ze svých poznatků čerpají k tomu, aby pro vás vytvořili zájezd té nejlepší kvality a vybavili vás praktickými radami a tipy na cestu. Specialistky na celou Afriku: Petra Melková navštívila Jihoafrickou republiku, Botswanu, Zambii, Zanzibar a Desislava Kirova navštívila Jihoafrickou republiku, Namibii, Tanzanii, Keňu a Zanzibar. Předají Vám své osobní zkušenosti ze safari a svého cestování. Kontakujte je na emailu petra@deluxea.cz a na tel. 724 065 777 nebo desislava@deluxea.cz a na tel. 724 065 775. Chtěli byste prožít podobné chvíle nebo máte k zájezdům do Namibie jakékoli dotazy? Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na vás!

Kategorie a vybavení pokojů The Mushara Outpost

Stany pro hosty jsou vystavěny na dřevěných vyvýšených základech a nabízejí zajímavou perspektivu výhledu do okolní buše. Velká okna a dřevěná veranda vytvářejí pocit souladu s okolní přírodou. Zařízení stanů je jednoduché, ale přesto velmi pohodlné. Součástí je vlastní koupelna se sprchou.

Stany disponují elektrickými zásuvkami a WiFi připojením, které je rovněž dospupné v hlavní budově.

Nabídka pokojů

Online cena a slevy The Mushara Outpost ****

Profi foto hotelu The Mushara Outpost ****

Gastronomie a hotelové restaurace The Mushara Outpost

Zdejší kuchyni si vychutnáte v útulné jídelně, srdci hlavní budovy. Ideální místo pro sklenku vína před večeří je venkovní ohniště s posezením.

Aktivity

Kromě výletů na safari do Národního parku Etosha poskytuje lodge perfektní zázemí pro pozorování ptáků a okolní buše. Součástí lodge je bazén s lehátky pro relax a osvěžení.

Děti v hotelu The Mushara Outpost ****

Pro zaručení bezpečnosti a celkové klidové atmosféry ubytvání je povolen pobyt dětem až od 12 let.

Mapa - The Mushara Outpost ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Namibie do hotelu The Mushara Outpost ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Mushara Outpost ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu The Mushara Outpost ****

Letová spojení do Namibie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.