Zebra Kalahari Lodge ****

Namibie

Krásné ubytování v bezsprostřední blízkosti ke lvímu teritoriu

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Zebra Kalahari Lodge ****

Lokalita Namibie | Zobrazit mapu

Popis hotelu Zebra Kalahari Lodge **** Namibie

Hotel Zebra Kalahari Lodge se nachází v rudo-zelených dunách pouště Kalahari. Leží na východ od silnice B1 (u města Mariental), spojující Windhoek a Keetmanshop. Od hlavního města je vzdálen 250 km, z letiště sem autem dorazíte za 3 hodiny.
Kalahari je druhá velká poušť v Namibii, od Namibu se ale značně liší: díky vydatným dešťům v posledních dvou letech se Kalahari zazelenala, a tak spíš než vyprahlé území připomíná velký křovinatý les.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Snažíme se vyhovět všem Vašim přáním a představám, proto je každý zájezd do Namibie sestaven individuálně pouze pro Vás. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování při dovolené v Namibii – vše záleží jen na Vás.

Jak postupujeme? Nejprve zjistíme, co všechno chcete na dovolené zažít; poté kontaktujeme kolegy v Namibii, u nichž ověříme volné ubytovací kapacity a dostupnost doprovodných programů jako jsou safari, vyhlídkové lety, večeře v poušti, adrenalinové aktivity a další. Na základě těchto informací pro Vás sestavíme zájezd a vyhotovíme cenovou nabídku. Před zájezdem Vám vyřídíme víza do Namibie, která jsou pro vstup potřeba (vyhotovení zabere cca 14 dnů), zajistíme Vám vhodné letenky do Windhoeku v Namibii a vybavíme Vás podrobným itinerářem cesty.

  • odletové letiště může být Praha nebo Vídeň, případně jiné
  • odletět můžete jakýkoli den
  • pobyt může být libovolně dlouhý (7, 8, 9, … nocí)

Součástí našeho servisu klientům je exkluzivní osobní poradenství. Zaměstnanci naší CK nabízené destinace procestovali a ze svých poznatků čerpají k tomu, aby pro vás vytvořili zájezd té nejlepší kvality a vybavili vás praktickými radami a tipy na cestu. Specialistky na celou Afriku: Petra Melková navštívila Jihoafrickou republiku, Botswanu, Zambii, Zanzibar a Desislava Kirova navštívila Jihoafrickou republiku, Namibii, Tanzanii, Keňu a Zanzibar. Předají Vám své osobní zkušenosti ze safari a svého cestování. Kontakujte je na emailu petra@deluxea.cz a na tel. 724 065 777 nebo desislava@deluxea.cz a na tel. 724 065 775. Chtěli byste prožít podobné chvíle nebo máte k zájezdům do Namibie jakékoli dotazy? Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na vás!

Kategorie a vybavení pokojů Zebra Kalahari Lodge

Zebra Kalahari Lodge je malý přátelský hotel, skládající se z 8 vkusně zařízených dvoulůžkových pokojů a 5 „Dune Lodges“ – dvoulůžkových samostatných luxusních chatek s vlastní terasou. Pokoje i Lodges mají minibar, jsou klimatizované s manželskou postelí a toaleta a sprcha jsou oddělené. Pokoje navíc disponují i venkovní sprchou. Pokoje navazují na hlavní budovu s recepcí, kde je restaurace a bar.

Nabídka pokojů

Online cena a slevy Zebra Kalahari Lodge ****

Profi foto hotelu Zebra Kalahari Lodge ****

Sport a wellness hotelu Zebra Kalahari Lodge ****

Hotel nabízí hotel tyto aktivity:

  • safari v otevřených vozech v rezervaci Intu Africa;
  • projížďky na čtyřkolkách;
  • relaxační masáže;
  • vycházky s Křováky.

Safari a rezervace se lvy

Chcete zažít, jaký je to pocit být v bezprostřední blízkosti lva? Pak je tato lodge právě pro Vás! Hlavní předností Zebra Kalahari Lodge je soukromá přírodní rezervace Intu Africa, rozkládající se na 9 tisících hektarech. Tvoří ji převážně malá údolíčka mezi dunami rudého kalaharského písku, porostlá tu a tam vegetací, nejčastěji typickou zažloutlou trávou a staletými akáciemi (Camelthorn Tree, Acacia erioloba). Rezervace je útočištěm pro mnohé ptactva a druhy divokých zvířat – zebry, oryxe, antilopy, pštrosy,…

Největším lákadlem je ale bezesporu párek lva afrického, držený v oddělené oboře. Lev africký je v Kalahari endemický druh a zde ho můžete pozorovat přímo v přirozeném prostředí v přírodě.

Hotel do rezervace nabízí vyjížďky buď v otevřeném safari voze s pohonem na všechny čtyři kola nebo na čtyřkolkách. Projížďku vede zkušený průvodce a ke zvířatům podává zajímavý výklad. Máte tak jedinečnou šanci vyzkoušet si, jaké to je ocitnout se blízko divoké šelmy.

Vycházka s Křováky

Křováci, neboli národ San, jsou původní obyvatelé Kalahari. Už od doby kamenné žijí dosud téměř nezměněným způsobem života, který je na velmi nízké civilizační úrovni – putují krajinou a sbírají rostlinné hlízy, hmyz, larvy, červy a měkkýše. Hovoří speciálním jazykem se zvláštními „mlaskavými“ zvuky. Dnes jich žije pouze 50 tisíc a většinová společnost je nutí ke změně jejich životního stylu tak, aby se více podobal modernímu člověku 21. století.

Ne však v hotelu Zebra Kalahari Lodge! Tady Vás Křováci vezmou na procházku, při níž Vám ukážou své původní zvyky, poučí Vás o přírodě a naučí, jak v ní přežít. Neváhejte a vydejte se do přírody s jejími skutečnými znalci!

Mapa - Zebra Kalahari Lodge ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Namibie do hotelu Zebra Kalahari Lodge ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Zebra Kalahari Lodge ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Zebra Kalahari Lodge ****

Letová spojení do Namibie

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.