Cañon Lodge ***
Cañon Lodge ***

Lokalita: Namibie | Mapa

Strava:

Nezapomenutelné chvíle u druhého největšího kaňonu na světě

Zebra Kalahari Lodge ****

Krásné ubytování v bezsprostřední blízkosti ke lvímu teritoriu

Zebra Kalahari Lodge

Zebra Kalahari Lodge **** Namibie

Hotel Zebra Kalahari Lodge se nachází v rudo-zelených dunách pouště Kalahari. Leží na východ od silnice B1 (u města Mariental), spojující Windhoek a Keetmanshop. Od hlavního města je vzdálen 250 km, z letiště sem autem dorazíte za 3 hodiny.
Kalahari je druhá velká poušť v Namibii, od Namibu se ale značně liší: díky vydatným dešťům v posledních dvou letech se Kalahari zazelenala, a tak spíš než vyprahlé území připomíná velký křovinatý les.

Lokalita: NamibieMapa

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Snažíme se vyhovět všem Vašim přáním a představám, proto je každý zájezd do Namibie sestaven individuálně pouze pro Vás. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování při dovolené v Namibii – vše záleží jen na Vás.

Jak postupujeme? Nejprve zjistíme, co všechno chcete na dovolené zažít; poté kontaktujeme kolegy v Namibii, u nichž ověříme volné ubytovací kapacity a dostupnost doprovodných programů jako jsou safari, vyhlídkové lety, večeře v poušti, adrenalinové aktivity a další. Na základě těchto informací pro Vás sestavíme zájezd a vyhotovíme cenovou nabídku. Před zájezdem Vám vyřídíme víza do Namibie, která jsou pro vstup potřeba (vyhotovení zabere cca 14 dnů), zajistíme Vám vhodné letenky do Windhoeku v Namibii a vybavíme Vás podrobným itinerářem cesty.

  • odletové letiště může být Praha nebo Vídeň, případně jiné
  • odletět můžete jakýkoli den
  • pobyt může být libovolně dlouhý (7, 8, 9, … nocí)

Součástí našeho servisu klientům je exkluzivní osobní poradenství. Zaměstnanci naší CK nabízené destinace procestovali a ze svých poznatků čerpají k tomu, aby pro vás vytvořili zájezd té nejlepší kvality a vybavili vás praktickými radami a tipy na cestu. Specialistky na celou Afriku: Petra Melková navštívila Jihoafrickou republiku, Botswanu, Zambii, Zanzibar a Desislava Kirova navštívila Jihoafrickou republiku, Namibii, Tanzanii, Keňu a Zanzibar. Předají Vám své osobní zkušenosti ze safari a svého cestování. Kontakujte je na emailu petra@deluxea.cz a na tel. 724 065 777 nebo desislava@deluxea.cz a na tel. 724 065 775. Chtěli byste prožít podobné chvíle nebo máte k zájezdům do Namibie jakékoli dotazy? Neváhejte a kontaktujte nás. Těšíme se na vás!

Kategorie a vybavení pokojů Zebra Kalahari Lodge

Zebra Kalahari Lodge je malý přátelský hotel, skládající se z 8 vkusně zařízených dvoulůžkových pokojů a 5 „Dune Lodges“ – dvoulůžkových samostatných luxusních chatek s vlastní terasou. Pokoje i Lodges mají minibar, jsou klimatizované s manželskou postelí a toaleta a sprcha jsou oddělené. Pokoje navíc disponují i venkovní sprchou. Pokoje navazují na hlavní budovu s recepcí, kde je restaurace a bar.

Nabídka pokojů

Online cena a slevy Zebra Kalahari Lodge ****

Profi foto hotelu Zebra Kalahari Lodge ****

Sport a wellness hotelu Zebra Kalahari Lodge ****

Hotel nabízí hotel tyto aktivity:

  • safari v otevřených vozech v rezervaci Intu Africa;
  • projížďky na čtyřkolkách;
  • relaxační masáže;
  • vycházky s Křováky.

Safari a rezervace se lvy

Chcete zažít, jaký je to pocit být v bezprostřední blízkosti lva? Pak je tato lodge právě pro Vás! Hlavní předností Zebra Kalahari Lodge je soukromá přírodní rezervace Intu Africa, rozkládající se na 9 tisících hektarech. Tvoří ji převážně malá údolíčka mezi dunami rudého kalaharského písku, porostlá tu a tam vegetací, nejčastěji typickou zažloutlou trávou a staletými akáciemi (Camelthorn Tree, Acacia erioloba). Rezervace je útočištěm pro mnohé ptactva a druhy divokých zvířat – zebry, oryxe, antilopy, pštrosy,…

Největším lákadlem je ale bezesporu párek lva afrického, držený v oddělené oboře. Lev africký je v Kalahari endemický druh a zde ho můžete pozorovat přímo v přirozeném prostředí v přírodě.

Hotel do rezervace nabízí vyjížďky buď v otevřeném safari voze s pohonem na všechny čtyři kola nebo na čtyřkolkách. Projížďku vede zkušený průvodce a ke zvířatům podává zajímavý výklad. Máte tak jedinečnou šanci vyzkoušet si, jaké to je ocitnout se blízko divoké šelmy.

Vycházka s Křováky

Křováci, neboli národ San, jsou původní obyvatelé Kalahari. Už od doby kamenné žijí dosud téměř nezměněným způsobem života, který je na velmi nízké civilizační úrovni – putují krajinou a sbírají rostlinné hlízy, hmyz, larvy, červy a měkkýše. Hovoří speciálním jazykem se zvláštními „mlaskavými“ zvuky. Dnes jich žije pouze 50 tisíc a většinová společnost je nutí ke změně jejich životního stylu tak, aby se více podobal modernímu člověku 21. století.

Ne však v hotelu Zebra Kalahari Lodge! Tady Vás Křováci vezmou na procházku, při níž Vám ukážou své původní zvyky, poučí Vás o přírodě a naučí, jak v ní přežít. Neváhejte a vydejte se do přírody s jejími skutečnými znalci!

Mapa - Zebra Kalahari Lodge ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Namibie do hotelu Zebra Kalahari Lodge ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Zebra Kalahari Lodge ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Zebra Kalahari Lodge ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Zebra Kalahari Lodge ****

Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Safari
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Služby Deluxea
0
Cena / Kvalita
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení do Namibie

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Jana Paseková
Zebra Kalahari Lodge
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.