Reference – ohlasy klientů cestovní kanceláře DELUXEA

Zprávy od klientů, kteří prostřednictvím DELUXEA prožili nezapomenutelnou dovolenou v exotických destinacích. Najdete zde nejenom inspiraci pro svoje cesty, ale i rady a typy vyzkoušené na vlastní kůži naši a našich klientů. Unikátní svět s cestovní kanceláří DELUXEA také navštívili krásné české Miss i úspěšní sportovci.

Svatba české vicemiss Barbory Kolářové na Mauritiu

Modelka a česká vicemiss 2006 Barbora Kolářová řekla „Ano“ svému dlouholetému partnerovi Přemkovi Vidovi dne 4. 2. 2011 na exotickém ostrově Mauritius na pláži s bílým pískem. Datum si manželé vybrali právě proto, že tím oslavili 10 let svého partnerství.
cestovali-s-nami-004.jpgcestovali-s-nami-005.jpgcestovali-s-nami-006.jpgcestovali-s-nami-009.jpg

Svatbu plánovali téměř rok. „I když se může zdát, že je to za dlouhou dobu, letenky i pobyt už máme zamluvené a doladěna je i většina detailů svatby. Ty poslední jako kytice pak vyřeším na místě.“ pochlubila se Kolářová již v srpnu 2010. Svatba proběhla bez nejmenší chybičky díky organizaci specializované české cestovní kanceláře Travel & Business Centre a hotelu Le Canonnier, kde se konal svatební obřad. Novomanželé samozřejmě neopomenuli přizvat i na dvacet členů své rodiny a nejbližších přátel. Popřát jim dorazil i mauricijský ministr pro cestovní ruch.

Na ostrově Mauritius strávili více než týden. Kromě zážitků spojených se začátkem společného života, poznávali oba novomanželé krásy exotického ostrova při výletech na lodi, autem i na motorce, ochutnali místní kuchyni, vyzkoušeli potápění a další atrakce, které ostrov nabízí. Přípravy i průběh svatby nafotil Jan Tůma, jehož manželka se postarala o profesionální vizáži. Celkový dojem z fotek je dokonalý. Oba na Mauritius často cestují, je tedy možné využít jejich služeb i pro Váš „den D“.

České Miss navštívily Mauritius pracovně i za zábavou v roce 2009

Cestovní kancelář Travel & Business Centre zajistila cestu na ostrov Mauritius dvěma Miss České republiky, Renatě Langmannové (česká Miss 2006) a Zuzaně Jandové (Miss ČR 2008). Dalšími účastníky byli paní Gabriela Wolfová, novinářka a majitelka PR agentury a pan Miroslav Deneš, cestovatel a fotograf, který Vám průběh zájezdu přiblíží:

„Holky jedou poznat ostrov, prezentovat naši zemi a tak trochu si odpočinout a povyrazit, i když mezi lenošením na pláži budeme fotografovat propagační snímky pro některá naše média.“ Celý článek naleznete zde. 

cestovali-s-nami-015.jpgcestovali-s-nami-016.jpgcestovali-s-nami-017.jpgcestovali-s-nami-018.jpg

 

Cestovní kancelář DELUXEA, provozovatel serveru http://www.mauritius.cz/, děkuje za spolupráci v přípravě zájezdu náleží letecké společnosti Air Mauritius, místnímu touroperátorovi WST, vládní organizaci Mauritius Tourism Promotion Authority, hotelům Les Pavillons*****Le Meridien****Legends*****, mnoha dalším lidem na ostrově Mauritius a zejména dvěma milým a krásným českým modelkám.

Exotické prázdniny Ondřeje Synka, stříbrného skifaře z Pekingu 2008

Ondřej Synek strávil na podzim roku 2008 dovolenou se svojí přítelkyní na ostrově Mauritius a byl okouzlený přírodní krásou ostrova i přátelstvím a pohostinností místních lidí.

Stříbrná medaile z Pekingu byla pro Ondřeje vyvrcholením jeho dosavadního snažení. Kromě většího zájmu médií a veřejnosti se mohl podívat na místo, které by asi jen tak nenavštívil, a sice na Mauritius.

cestovali-s-nami-013.jpgcestovali-s-nami-014.jpg

Dovolenou si opravdu užil. Po uchvacujících zážitcích z Pekingu mohl srovnávat s pohostinností tohoto exotického ostrova. „Líbil se mi ostrov celkově. Lidé jsou tam hodní a milí a příroda nádherná. Nejvíc se mi líbilo pozorování delfínů a šnorchlování a taky opalování bylo super," dodává. „Celá moje dovolená bylo hodně relaxace, občas nějaká sportovní aktivita a spousta exotického jídla," přiznal.

V pětihvězdičkovém Paradis Hotel & Golf Club měl Ondřej možnost vyzkoušet nabídku několika barů a restaurací kombinující vliv francouzské, čínské i místní kreolské kuchyně. „Oblíbil jsem si hlavně palačinky s medem a čerstvým ovocem a čerstvé juice. U večeře mi chutnaly mořské plody. A taky pivo."

Nakonec jsme se Ondřeje zeptali, zdali by doporučil Mauritius i svým přátelům a proč. Odpověď byla jednoznačná: „Doporučil, protože to byla báječná dovolená." 

Zájezd na ostrov Mauritius byl věnován specializovanou cestovní kanceláří DELUXEA provozující server www.mauritius.cz a hotelem Paradis Hotel & Golf Club 5* ze skupiny Beachcomber Hotels.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.