Domes Miramare, a Luxury Collection Resort, Corfu *****

Řecko

Luxusní resort pouze pro dospělé

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Domes Miramare, a Luxury Collection Resort, Corfu

Pro hotel Domes Miramare, a Luxury Collection Resort, Corfu není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Domes Miramare, a Luxury Collection Resort, Corfu.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Domes Miramare, a Luxury Collection Resort, Corfu *****

Hodnocení 8.7 Hodnotí 3 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Řecko, Korfu | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Luxusní ubytování Překrásný výhled na moře Řecká kuchyně
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Domes Miramare, a Luxury Collection Resort, Corfu ***** Řecko

V resortu Domes Miramare si můžete být jistí, že tu můžete být sami sebou, neboť ani samotný resort si na nic nehraje, tak proč byste měli vy. Resort je navíc určen pouze pro dospělé, takže se tu můžete těšit na opravdu klidnou a pohodovou atmosféru. Domes Miramare najdete na řeckém ostrově Korfu, který je po celém světě znám jako místo, kde zažijete tu nejkrásnější dovolenou, plnou autentické řecké pohostinnosti a jedinečných aktivit.

Ubytováni budete v některém z luxusních pokojů, které najdete v nedávno zrenovované budově (navržené architektem Charalambosem Sfaellosem). Tato budova vám učaruje nejen svým jedinečným vzhledem, ale také svým umístěním u moře, díky němuž si budete moci i v pokoji užívat příjemný mořský vánek. Všechny pokoje se mohou pochlubit skvělou kombinací přírodních materiálů s moderními uměleckými prvky, která jim dodá jistou dávku jedinečnosti.

Hlavní předností resort Domes Miramare je bezesporu soukromá písčitá pláž (o délce 400 metrů), ze které budete mít překrásný výhled na třpytící se Jónské moře, v němž se můžete smočit opravdu kdykoliv. Jste-li milovníci výtečné kuchyně, pak vás jistě potěší resortní restaurace vedená několikanásobně oceněným šéfkuchařem, díky kterému ochutnáte ty největší delikatesy středomořské a korfské kuchyně. Pokud si rádi odpočinete ve wellness či skvělých masážích, určitě navštivte resortní wellness centrum, kde se můžete těšit na kombinaci elegantního designu s prémiovou nabídkou procedur.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Emerald Retreat

Emerald Retreat

Jednou z největších předností pokojů Emerald Retreat o rozloze 29 m2 je bezpochyby nádherný výhled do kouzelného okolí, a to skrze velká, francouzská okna...

Emerald Retreat Sea View

Emerald Retreat Sea View

Milujete-li krásný výhled na třpytící se moře, pak je pro vás pokoj Emerald Retreat Sea View o rozloze 29 m2 tím pravým...

Emerald Retreat Beachfront

Emerald Retreat Beachfront

Sníte o dovolené na pláži? Pak není nic jednoduššího, než se ubytovat v pokoji Emerald Retreat Beachfront o rozloze 29 m2 a tento sen si tak splnit! Pokoje totiž najdete přímo na pobřež..

Emerald Suite Sea View

Emerald Suite Sea View

Velkou předností suity Emerald Sea View o rozloze 64 m2 je jistě obývací pokoj s pohodlnou pohovkou a ložnice s postelí o velikosti King...

Gastronomie a hotelové restaurace

Makris

Navštivte jedinečnou restauraci Makris a pochutnejte si na výtečné řecké kuchyni, která využívá pouze lokálně pěstované organické ingredience. Restauraci vede několikanásobně oceněný šéfkuchař, takže je v podstatě zaručené, že ochutnáte ty nejlepší pokrmy. Přijít sem můžete na snídani, oběd i večeři.

Makris Gastronomy

Široká nabídka pokrmů, které jsou připravovány převážně z místních produktů a podle starobylých řeckých receptů, na vás čeká v restaurací Makris Gastronomy. Kromě výtečných pokrmů se můžete těšit také na smoothies, čerstvě vymačkané džusy, omelety a vajíčka, které jsou připravovány přímo před vašima očima! Přijít sem můžete pouze na večeře.

Verde

Verde je bazénový bar/restaurace, kde si můžete dopřát lehkou svačinu v podobě sendviče, salátu, jednohubek, čerstvého džusu či letních koktejlů. Restauraci Verde můžete navštívit v době oběda i večeře.

Raw Bar

Užijte si speciální koktejly a výtečné sushi v kombinaci s krásným výhledem ve střešním baru Raw. Přijít sem můžete na večeři.

Blue Bar

Bar Blue ideálním místem pro všechny, kdo milují míchané nápoje. Přijďte si pochutnat na prémiových lihovinách a nechte se ukolébat jemnou hudbu piána při posezení u krbu.

Stravovací balíčky

Standardní polopenze zahrnuje:

 • každodenní snídani v Makris Restaurant (hlavní restaurace) formou bufetu v americkém stylu
 • každodenní večeři formou bufetu podávanou v Makris Restaurant (v případě malé obsazenosti hotelu je večeře podávaná formou tříchodového menu)
 • Hosté si mohou večeři vyměnit za tříchodový oběd v Makris restauraci

*některé položky (včetně pití) nejsou zahrnuty v ceně 

Standardní polopenzi si mohou objednat hosté ubytovaní v kategoriích:

 • Emerald Retreat
 • Emerald Suite
 • Emerald Residence

 

Polopenze "Dine Around" zahrnuje:

 • každodenní snídani a večeři formou amerického bufetu v Makris Restaurant (v případě malé obsazenosti hotelu je večeře podávaná formou tříchodového menu)

*některé položky (včetně pití) nejsou zahrnuty v ceně 

Hosté ubytovaní 7 nocí a více mají navíc nárok na jedno tříchodové menu podávané v nové a la carte restauraci, nebo si mohou vychutnat sushi či jinou asijskou kuchyni  podávanou v Pool Baru formou tříchodového menu (*některé položky,včetně pití, nejsou zahrnuty v ceně).

Speciální tématické večeře (BBQ večer,..) a některé restaurace (degustační, gurmánské) nejsou součástí polopenze.

Dine Around polopenzi si mohou objednat hosté ubytovaní v kategoriích:

 • Pavilion
 • Grand Pavilion
 • HRH

 

Hosté se standardní polopenzí, kteří by chtěli večeřet formou ,,Dine around" v a la carte restauracích (kromě degustační a gurmánské restaurace), dostanou kredit ve výši 15 € na osobu, jenž jim bude odečten z jejich celkového účtu a la carte.

 

Zážitky

Zážitek ,,Be authentic" (jednou týdně)

Zažijte opravdu autentický zážitek, kdy si vychutnáte večeři nebo sklenku vína za doprovodu filharmonie, která vám zahraje skladby od benátské a korfiotské klasiky až po jazz. To vše s úžasným výhledem na Jónské moře.

Zážitek ,,Be authentic" (denně)

Každovečerní akce, která ukazuje umění přípravy tradiční řecké kávy. Zatímco hosté uslyší o historii řecké mleté kávy, odborníci jim připraví kávu přesně na míru uvařenou v tradičních měděných nádobách v horkém písku.

Zážitek ,,Be Epicurean" (týdně)

Ochutnejte výborné olivy a naučte se, jak rozeznat dobrý olivový olej. Jedna z nejstarších rodin na Korfu zabívajících se výrobou olivového oleje Vám předá svá tajemství a zároveň zažijete úžasnou atmosféru olivových háju starých více než 200 let.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategorie a vybavení pokojů Domes Miramare, a Luxury Collection Resort, Corfu

Všechny pokoje a suity resortu Domes Miramare se pyšní klimatizací, terasou, otevíratelnými okny, ramínky a některé dokonce i propojením s dalším pokojem. Večer pro vás v pokoji či suitě bude vždy připravena rozestýlka. Pokoje se dělí na dvě kategorie, které se vážou k druhu polopenze: Standard  a Dine Around: Pokoje se standardní polopenzí:  kategorie Emerald Retreat,  Emerald Suite a Emerald Residence. Pokoje s polopenzí "Dine Around":  kategorie Pavilion, Grand Pavilion a HRH. 

V pokojích a suitách na vás také bude čekat:

 • Postel a povlečení – vysoká matrace a pokrývka
 • Koupelna – mramorový design, sprcha, bidet, dvojité umyvadlo, podsvícené zrcadlo, fén, župany a pantofle
 • Nábytek – velké křeslo, budík, bezpečnostní trezor, psací/pracovní stůl se zásuvkou a žehlička s žehlicím prknem
 • Jídlo a nápoje – pokojová služba dostupná 24 hodin denně, balená voda, zařízení pro přípravu kávy/čaje, horká voda, minibar (za poplatek)
 • Vybavení kuchyně – malá lednice, nádobí a sklenice
 • Připojení – bezdrátové telefony, vysokorychlostní internet (za příplatek), pevný internet (za příplatek), bezdrátový internet (za příplatek)
 • Zábava – televize, plochý monitor, mezinárodní kabelové a satelitní programy, CNN

Haute Living Selection

Od výjimečného stolování až po velkorysé služby v kouzelném prostředí, to vše naleznete v hotelu Domes Marimare. Kromě toho se i v rámci ubytování můžete těšit na něco speciálního. Koncept ubytování Haute Living zahrnuje luxus, jednoduchost a především soukromí. Díky těmto vlastnostem představuje ubytování v hotelu Domes Marimare zážitek vyjímající se tradiční dovolené. 

Pokud se chcete cítit jako učiněný VIP, vyberte si pokoje a suity označené HLS, neboli Haute Living Selection. Rodiny i páry zde zažijí uvolněnou dovolenou a sofistikovanou pohostinnost. 

V rámci výhod HLS se hosté ubytovaní v pavilonech či vilách mohou těšit na následující vybavení a služby:

 • 24 hodin, sedm dní v týdnu dostupná concierge služba
 • VIP check-in
 • Expresní check-out
 • Dárek na rozloučenou 

Hosté ubytovaní v kategoriích Haute Living Selection mají přístup do Haute Living Room luxusního salonku (otevřený 24 hodin denně), ve kterém naleznou:

 • Teplé i studené občerstvení, ovoce a saláty po celý den
 • Kávu a čaje
 • Pivo, značkové víno, nealkoholické nápoje, džusy
 • Značkové destiláty
 • Pohodlnou vnitřní zónu s pohovkami, tablety, časopisy
 • Venkovní zónu se soukromým bazénem, lehátky a přímým vstupem do moře
 • Concierge servis
 • Vysokorychlostní připojení k internetu

Nabídka pokojů

Emerald Retreat

Emerald Retreat foto

Jednou z největších předností pokojů Emerald Retreat o rozloze 29 m2 je bezpochyby nádherný výhled do kouzelného okolí, a to skrze velká, francouzská okna. V pokoji se můžete těšit na postel o velikosti King, psací/pracovní stůl s ergonomickou židlí a televizi s úhlopříčkou 140 cm. Pokoje jsou připraveny pro dvě osoby a bohužel k nim není možné přiobjednat roztahovací pohovku, ani dětskou postýlku.

Emerald Retreat Sea View

Emerald Retreat Sea View foto

Milujete-li krásný výhled na třpytící se moře, pak je pro vás pokoj Emerald Retreat Sea View o rozloze 29 m2 tím pravým. Pokoj vás jistě potěší svým vybavením, a to postelí o velikosti King a velkou televizí s úhlopříčkou 140 cm.

Emerald Retreat Beachfront

Emerald Retreat Beachfront foto

Sníte o dovolené na pláži? Pak není nic jednoduššího, než se ubytovat v pokoji Emerald Retreat Beachfront o rozloze 29 m2 a tento sen si tak splnit! Pokoje totiž najdete přímo na pobřeží Jónského moře a vy se tak můžete v teplém moři smočit opravdu kdykoliv. V pokoji najdete postel o velikosti King a navíc pevný a bezdrátový internet zdarma.

Emerald Suite Sea View

Emerald Suite Sea View foto

Velkou předností suity Emerald Sea View o rozloze 64 m2 je jistě obývací pokoj s pohodlnou pohovkou a ložnice s postelí o velikosti King. V suitě se také můžete těšit na dvě televize, z nichž ta větší se pyšní úhlopříčkou 140 cm, koupelnu a samostatnou toaletu.

Emerald Suite Beachfront

Emerald Suite Beachfront foto

Synonymem pro suity Emerald Beachfront o rozloze 64 m2 je prvotřídní suita na pláži. Díky perfektnímu umístění to budete mít do moře jen pár kroků. V suitě se můžete těšit na obývací pokoj s pohovkou, ložnici s postelí o velikosti King, plně vybavenou koupelnu a samostatnou místnost s toaletou. Suita se také může pochlubit dvěma televizemi, z nichž ta větší se pyšní úhlopříčkou 140 cm.

Emerald One Bedroom Residence

Emerald One Bedroom Residence foto

Chcete-li se vydat na dovolenou s přáteli, nebo celou svou rodinou, pak se určitě ubytujte v rezidencích Emerald One Bedroom o rozloze 95 m2. Těšit se můžete na ložnici s postelí o velikosti King, oddělený obývací pokoj s pohovkou, jídelnu se stolem pro čtyři osoby, koupelnu a samostatnou toaletu. Domácí kuchaře jistě potěší kuchyňka se spižírnou, malou lednicí, troubou, vařičem, mikrovlnkou a nádobím. V rezidenci navíc najdete ještě tři televize, z nichž největší se pyšní úhlopříčkou 140 cm.

Emerald Two Bedroom Residence Sea View

Emerald Two Bedroom Residence Sea View foto

Tyto ultra prostorné rezidence mají dvě ložnice s manželskou postelí, vlastní mramorovou koupelnou s velkým sprchovým koutem, oddělený obývací pokoj s pohodlným posezením, jídelní prostor a plně vybavenou kuchyňku. Dále tam najdete koupelnu s toaletou a sprchovým koutem. Celé prostory se pyšní luxusním designem a vybavením, uměleckou dekorací, třemi televizemi s širokoúhlými obrazovkami a různými režimy osvětlení. Tyto luxusní rezidence jsou doplněny velkým úložným prostorem a balkóny. Jsou umístěny v hlavních budovách ve tvaru gama a svým hostům skýtají úžasný výhled na středomořskou krajinu: stoletý olivový háj a rozsáhlé travnaté plochy. Velikost rezidence je 123 m2 a maximální kapacita je 6 lidí.

Pavilion Retreat Sea View Haute Living

Pavilion Retreat Sea View Haute Living foto

V Pavilion Retreat Sea View o rozloze 36 m2 se můžete těšit na jedinečné propojení přírody s moderním stylem. V pavilionu se můžete těšit na postel o velikosti King a koupelnu s vanou a oddělenou sprchou. Největší předností pavilionu je bezesporu vaše soukromá vířivka na terase.

Pavilion Retreat Waterfront with Outdoor Jacuzzi Haute Living

Pavilion Retreat Waterfront with Outdoor Jacuzzi Haute Living foto

Ubytujete-li se v Pavilion Retreat o rozloze 36 m2, pak budete mít moře opravdu na dosah ruky. Odpočiňte si za zvuku vln, které se jemně odrážejí od břehu, a užijte si naplno luxusní atmosféru ostrova Korfu. V pavilionu se můžete těšit na postel o velikosti King, vanu, oddělenou sprchu a televizi s úhlopříčkou 140 cm a venkovní terasu s vířivkou.

Pavilion Suite Sea View Haute Living

Pavilion Suite Sea View Haute Living foto

Máte-li rádi zvuky moře a krásný výhled, pak jsou pro vás suity Pavilion Sea View o rozloze 55 m2 jako stvořené. Největší předností suity je bezesporu vaše soukromá terasa s bazénem a vířivkou. V suitě najdete obývací pokoj, ložnici, koupelnu s vanou a oddělenou sprchou, pohovku, postel o velikosti King a dvě televize, z nichž větší má úhlopříčku 140 cm.

Pavilion Suite Waterfront Haute Living

Pavilion Suite Waterfront Haute Living foto

Suity Pavilion Waterfront o rozloze 55 m2 jsou ideální pro každého, kdo opravdu miluje moře. Nachází se totiž hned na pobřeží, díky čemuž se může pochlubit krásným výhledem na třpytící se moře. Suita se ale také pyšní skvělým soukromým bazénem, obývacím pokojem s roztahovací pohovkou, ložnicí s postelí o velikosti King a koupelnou s vanou a oddělenou sprchou.

Grand Pavilion Sea View with Jacuzzi and Pool Haute Living

Grand Pavilion Sea View with Jacuzzi and Pool Haute Living foto

Tyto luxusní přízemní samostatně stojící apartmány nabízí svým hostům výhled na moře a mimořádně velké obývací prostory. Těšit se můžete na dvě ložnice: obě s manželskou postelí, vlastní mramorovou koupelnou s vanou a odděleným sprchovým koutem. Třešničkou na dortu je potom otevírací střecha nad obývacím pokojem, ideální na romantické pozorování hvězd. Dále je apartmán vybaven luxusním designem a nábytkem, uměleckými předměty, třemi širokoúhlými televizemi a různými režimy osvětlení. Jsou umístěny na exkluzivním místě resortu a nabízejí neobyčejně velké soukromé zahrady s posezením na dřevěné terase, soukromým bazénem, dvěma venkovními vířivkami a dvěma venkovními sprchami. Z těchto apartmánů budete mít také krásný výhled na moře skrz palmy, travnaté plochy a nízké rostliny. Hosté ubytovaní v tomto apartmánu, který je součástí ‘Haute Living Selection’ , mají nárok na extra luxusní služby HLS. Apartmán je velký 110 m2, maximální kapacita je 5 hostů.

Grand Pavilion Waterfront with Private Pool Haute Living

Grand Pavilion Waterfront with Private Pool Haute Living foto

Tyto luxusní prostorné přízemní apartmány nabízí ničím nerušené výhledy na moře a výjimečně velké obývací prostory. Apartmán se skládá z dvou ložnic: obě mají manželskou postel, vlastní mramorovou koupelnou s vanou a oddělený sprchový kout. Hlavní pýchou je otevírací střecha nad obývacím pokojem, která je ideální na romantiku pod hvězdami. Dále je apartmán vybaven luxusním designem a nábytkem, uměleckými předměty, třemi širokoúhlými televizemi a různými režimy osvětlení. Apartmány jsou umístěny v exkluzivní části resortu na břehu moře. Svým hostům nabízejí rozlehlé soukromé zahrady s dřevěnou terasou s posezením, soukromý bazén a dvě venkovní sprchy. Dopřejte si nádherné, ničím nerušené výhledy na moře a přímý vstup do moře. Hosté ubytovaní v tomto apartmánu, který je součástí ‘Haute Living Selection’, mají nárok na extra luxusní služby HLS. Apartmán je velký 110 m2, maximální kapacita je 5 hostů.

HRH Pearl Villa Haute Living

HRH Pearl Villa Haute Living foto

Moderní design a prvotřídní vybavení na vás čeká ve vilách HRH Pearl o rozloze 74 m2. Ty se navíc pyšní obývacím pokojem, ložnicí, hned dvěma koupelnami a skvostnou terasou se soukromým bazénem a vířivkou. Překrásný výhled na moře a západ slunce pak budete mít z velkých francouzských oken. Ve vile ale také najdete postel o velikosti King, roztahovací pohovku, masážní i klasickou vanu, oddělenou sprchu, stůl pro čtyři osoby, čtyři televize a dokovací stanici pro iPod.

HRH Ivory Villa Haute Living

HRH Ivory Villa Haute Living foto

Vily HRH Ivory o rozloze 74 m2 se pyšní opravdu prostornou terasou se soukromým bazénem a vířivkou, obývacím pokojem, šatní skříní, francouzskými okny a dvěma koupelnami s vanou a oddělenou sprchou. V jedné z koupelen jsou soukromé turecké lázně hammam. Ve vile ale také najdete postel o velikosti King, roztahovací pohovku, stůl pro čtyři osoby, čtyři televize, z nichž největší má úhlopříčku 140 cm a dokovací stanici pro iPod.

HRH Complex

HRH Complex

Je vám apartmán nebo vila malá? Dopřejte si největší luxus, jaký Domes Miramare nabízí! Tento komplex se skládá ze dvou luxusních vil (Ivory a Pearl) se soukromými bazény, Majlis se soukromým bazénem a ovocným barem, soukromé spa a velký soukromý plavecký bazén s grilem a ovocným barem. Celý komplex zajišťuje naprosté soukromí, nachází se přímo na břehu moře a má přímý vstup do moře.

Online cena a slevy Domes Miramare, a Luxury Collection Resort, Corfu *****

Profi foto hotelu Domes Miramare *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Domes Miramare, a Luxury Collection Resort, Corfu

Makris

Navštivte jedinečnou restauraci Makris a pochutnejte si na výtečné řecké kuchyni, která využívá pouze lokálně pěstované organické ingredience. Restauraci vede několikanásobně oceněný šéfkuchař, takže je v podstatě zaručené, že ochutnáte ty nejlepší pokrmy. Přijít sem můžete na snídani, oběd i večeři.

Makris Gastronomy

Široká nabídka pokrmů, které jsou připravovány převážně z místních produktů a podle starobylých řeckých receptů, na vás čeká v restaurací Makris Gastronomy. Kromě výtečných pokrmů se můžete těšit také na smoothies, čerstvě vymačkané džusy, omelety a vajíčka, které jsou připravovány přímo před vašima očima! Přijít sem můžete pouze na večeře.

Verde

Verde je bazénový bar/restaurace, kde si můžete dopřát lehkou svačinu v podobě sendviče, salátu, jednohubek, čerstvého džusu či letních koktejlů. Restauraci Verde můžete navštívit v době oběda i večeře.

Raw Bar

Užijte si speciální koktejly a výtečné sushi v kombinaci s krásným výhledem ve střešním baru Raw. Přijít sem můžete na večeři.

Blue Bar

Bar Blue ideálním místem pro všechny, kdo milují míchané nápoje. Přijďte si pochutnat na prémiových lihovinách a nechte se ukolébat jemnou hudbu piána při posezení u krbu.

Stravovací balíčky

Standardní polopenze zahrnuje:

 • každodenní snídani v Makris Restaurant (hlavní restaurace) formou bufetu v americkém stylu
 • každodenní večeři formou bufetu podávanou v Makris Restaurant (v případě malé obsazenosti hotelu je večeře podávaná formou tříchodového menu)
 • Hosté si mohou večeři vyměnit za tříchodový oběd v Makris restauraci

*některé položky (včetně pití) nejsou zahrnuty v ceně 

Standardní polopenzi si mohou objednat hosté ubytovaní v kategoriích:

 • Emerald Retreat
 • Emerald Suite
 • Emerald Residence

 

Polopenze "Dine Around" zahrnuje:

 • každodenní snídani a večeři formou amerického bufetu v Makris Restaurant (v případě malé obsazenosti hotelu je večeře podávaná formou tříchodového menu)

*některé položky (včetně pití) nejsou zahrnuty v ceně 

Hosté ubytovaní 7 nocí a více mají navíc nárok na jedno tříchodové menu podávané v nové a la carte restauraci, nebo si mohou vychutnat sushi či jinou asijskou kuchyni  podávanou v Pool Baru formou tříchodového menu (*některé položky,včetně pití, nejsou zahrnuty v ceně).

Speciální tématické večeře (BBQ večer,..) a některé restaurace (degustační, gurmánské) nejsou součástí polopenze.

Dine Around polopenzi si mohou objednat hosté ubytovaní v kategoriích:

 • Pavilion
 • Grand Pavilion
 • HRH

 

Hosté se standardní polopenzí, kteří by chtěli večeřet formou ,,Dine around" v a la carte restauracích (kromě degustační a gurmánské restaurace), dostanou kredit ve výši 15 € na osobu, jenž jim bude odečten z jejich celkového účtu a la carte.

 

Zážitky

Zážitek ,,Be authentic" (jednou týdně)

Zažijte opravdu autentický zážitek, kdy si vychutnáte večeři nebo sklenku vína za doprovodu filharmonie, která vám zahraje skladby od benátské a korfiotské klasiky až po jazz. To vše s úžasným výhledem na Jónské moře.

Zážitek ,,Be authentic" (denně)

Každovečerní akce, která ukazuje umění přípravy tradiční řecké kávy. Zatímco hosté uslyší o historii řecké mleté kávy, odborníci jim připraví kávu přesně na míru uvařenou v tradičních měděných nádobách v horkém písku.

Zážitek ,,Be Epicurean" (týdně)

Ochutnejte výborné olivy a naučte se, jak rozeznat dobrý olivový olej. Jedna z nejstarších rodin na Korfu zabívajících se výrobou olivového oleje Vám předá svá tajemství a zároveň zažijete úžasnou atmosféru olivových háju starých více než 200 let.

Aktivity

Kostel svatého Spyridona

Kostel svatého Spyridona byl postaven v roce 1580 a najdete v něm pozůstatky svatého Spyridona, který je patronem ostrova Korfu. Kostelní zvonice je nejvyšší na Jónských ostrovech.

Palaiokastritsa

Vesnička Palaiokastritsa je považována za jedno z nejhezčích míst na ostrově Korfu. Kromě malebné krajiny toto místo nabízí také bohatou historii. Ze zdejšího zálivu podle legendy vyplul Odysseus na svou výpravu. Určitě navštivte také místní klášter, který se může pochlubit historií dlouhou 800 let a ve kterém se v současné době nachází muzeum.

Pontikonisi

Ostrov Pontikonisi je malý řecký ostrůvek poblíž Korfu, jehož hlavní chloubou je byzantská kaplička Pantokrator, postavená někdy mezi 11. a 12. stoletím. Tento ostrov byl také inspirací pro obraz Arnolda Böcklina – Ostrov mrtvých.

Aktivity v okolí

Máte-li rádi pohyb, pak se můžete těšit na velké množství sportovního vyžití v okolí resortu. Zkusit tak můžete například turistiku, jízdu na koni, kajaku, vodním skútru, kole či vodních lyžích, plachtění, solárium, šnorchlování, potápění nebo stolní tenis.

Sport a wellness hotelu Domes Miramare *****

Fitness centrum

Hotel Domes Miramare se může pochlubit fitness centrem, které je otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Těšit se můžete na kardio přístroje, činky, fitness lekce (za poplatek) či osobní trénink.

Plavání

Milovníci plavání a vody se mohou vydat na pláž Miramare či do venkovního bazénu (pondělí až neděle od 10:00 do 18:00).

Aktivity

Plavba na lodi, sauna, tenis (osvícený venkovní kurt)

Mapa - Domes Miramare, a Luxury Collection Resort, Corfu *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Řecka do hotelu Domes Miramare, a Luxury Collection Resort, Corfu *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Domes Miramare, a Luxury Collection Resort, Corfu *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2022
Bc. Hana Nádvorníková
Bc. Hana Nádvorníková 724 730 005

Recenze hotelu Domes Miramare, a Luxury Collection Resort, Corfu *****

Letová spojení do Řecka

Bc. Hana Nádvorníková
Domes Miramare, a Luxury Collection
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.