Domes of Elounda, Autograph Collection *****

Řecko

Nový koncept dovolené na Krétě

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Domes of Elounda, Autograph Collection

Pro hotel Domes of Elounda, Autograph Collection není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Domes of Elounda, Autograph Collection.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Domes of Elounda, Autograph Collection *****

Lokalita Řecko, Kréta, Lasithi | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Tradiční architektura Prostorné vily Krásné výhledy

Popis hotelu Domes of Elounda, Autograph Collection ***** Řecko

Přenádherný výhled na třpytící se Egejské moře, prvotřídní služby, řecká pohostinnost a opravdový luxus - na to vše a ještě mnohem více se můžete těšit v hotelu Domes of Elounda. Hotel se může pochlubit opravdovou specialitou - najdete v něm totiž pouze suity a vily, díky kterým se jistě právem pyšní titulem jednoho z nejluxusnějších krétských hotelů. Domes of Elounda byl postaven tak, aby nijak nenarušoval krásnou krétskou krajinu, kterou můžete obdivovat opravdu z každého kouta hotelu. Velkou předností hotel je bezpochyby to, že jej najdete jen pár kroků od nádherné písčité pláže, a navíc se může ještě pochlubit velkým bazénem a přepychovým wellness centrem. Milovníci skvělého jídla se pak mohou těšit na čtyři restaurace, v jejichž nabídce najdete ty nejlepší pokrmy nejen z řecké ale i světové kuchyně, jejichž výtečnou chuť ještě podtrhne sklenička dobrého místního vína.

V hotel Domes of Elounda se také můžete těšit na opravdu bohatou nabídku venkovních i vnitřních aktivit, jako je například tenis, posilování či vyhlídková plavba kolem ostrova Spinalonga. Děti si užijí plno zábavy v dětském klubu Domesland, který je veden opravdovými profesionály.

Hotel se pyšní překrásným výhledem na Egejské moře a na Benátský hrad na ostrově Spinalonga. Letiště Heraklion je vzdálené od resortu 75 kilometrů, nejbližší restaurace či obchod pak 2 kilometry. V hotelu můžete využívat čtyři restaurace, bary, internet, půjčovnu aut, lékaře a soukromou písečnou pláž s lehátky
a slunečníky. V resortu můžete využít nespočet aktivit – tenis, plachtění, šlapadla, vodní lyže, potápění, vodní skútr, posilovnu a lázně.

CORE

Co je to Core? Core je spojení jedinečných zážitků v oblasti umění, gastronomie, wellness, módy, her a kultury. Jedná se tak o jedinečný koncept, kdy si řecké umění můžete prohlédnout i mimo prostory řeckých galerií. Díky Core si tak můžete například prohlédnout světoznámou výstavu řeckých příšer od Beetroot. Core je ale také cesta za poznáním tradiční krétské kuchyně a stylu stolování, poznáním jedinečného spojení šikovných rukou řeckých módních návrhářů a světových módních značek, novým poznáním světa wellness a hledání vnitřního klidu, prozkoumáním nových venkovních i vnitřních hřišť pro děti a za poznáním místa, kde se kultura setkává se zábavou. Core je jednodušše spojení všech lidských pocitů v jeden.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Premium One Bedroom Suite Garden View with Outdoor Jacuzzi

Premium One Bedroom Suite Garden View with Outdoor Jacuzzi

V suitách Premium One Bedroom Garden View o rozloze 85 m² se můžete těšit na postel o velikosti King, venkovní terasu s vířivkou a výhledem do krásně zelené zahrady...

Premium One Bedroom Suite Sea View with Outdoor Jacuzzi

Premium One Bedroom Suite Sea View with Outdoor Jacuzzi

Suity Premium One Bedroom Sea View o rozloze 85 m² se oproti suitám Premium One Bedroom Garden View mohou pochlubit nádherným výhledem na tyrkysové Egejské moře...

Premium One Bedroom Suite with Private Pool

Premium One Bedroom Suite with Private Pool

Největší předností suit Premium One Bedroom Private Pool o rozloze 85 m² je bezesporu soukromý bazén o velikosti 12-15 m² a venkovní terasa...

Gastronomie a hotelové restaurace

 Inspirován bohatou gastronomií Kréty, ale v souladu s mezinárodními trendy v oblasti výživy, jsou pokrmy v Domes of Elounda výtečné ale hlavně rozmanité.

Čtyři restaurace a čtyři bary, každý s odlišnou gastronomií a atmosférou, nabízejí řadu chutných pokrmů, od tepelně upravených surovin až po čerstvé řecké ovoce.

STEAKHOUSE

Každý milovník šťavnatých steaků jistě ocení italský Steakhouse. Přijďte si pochutnat na snídani, obědu či večeři, ovšem nezapomeňte předem provést rezervaci.

THOLOS

Restauraci Tholos najdete v hlavní budově resortu a těšit se tu můžete na moderní design v kombinaci s nádherným výhledem na třpytící se moře. Jedná se o hlavní hotelovou restauraci, kde se snídaně a večeře servírují formou bufetu. Užít si tu můžete také tematické večery, při kterých se budete skvěle bavit. Specialitami této restaurace jsou ty nejlepší pokrmy ze světové kuchyně.

TOPOS 1910

TOPOS 1910 je cenami ověnčená restaurace, jejíž hlavní specializací jsou mořské plody. Restauraci najdete přímo na pobřeží Egejského moře a je obklopena olivovými háji. Tato restaurace se vám vryje do paměti především díky výtečným pokrmům a úžasnému designu. Přijít sem můžete na oběd či večeři, ovšem musíte si své místo předem rezervovat.

ASIAN - PERUVIAN

Asian - Peruvian je zdejší asijská restaurace, ve které se můžete těšit na opravdu jedinečnou atmosféru, která vás přímo dobije energií. Navštivte tak Asian - Peruvian a pochutnejte si na těch nejlepších pokrmech asijské kuchyně.

Grand Domes Bar

Bar Grand Domes je ideálním místem pro vychutnání si skvělého koktejlu či odpolední svačinky.

Domes Plazza Pool Bar

Bar Domes Plazza najdete přímo u bazénu a nic vám tak nebrání, abyste si po plavání dopřáli osvěžující drink. V nabídce baru najdete smoothies, koktejly a lehké svačiny. Bar je otevřen také na obědy.

Breeze All Day Bar

V baru Breeze si můžete pochutnat nejen na lehkých svačinách a osvěžujících nápojí, ale také na výtečném obědovém menu.

Pokojová služba

Díky prvotřídní pokojové službě budete mít možnost objednat a vychutnat si snídaně, obědy či večeře přímo v pohodlí vašeho pokoje. Vybírat budete moci z pokrmů z celého světa.

 

Standardní polopenze zahrnuje:

 • každodenní snídani formou amerického bufetu
 • každodenní večeři formou mezinárodního bufetu podávanou v restauraci Tholos (hlavní restaurace)

*nápoje nejsou zahrnuty v ceně

 

Polopenze „A la carte Dine Around“ zahrnuje:

 • každodenní snídani formou amerického bufetu (s „a la carte“ výběrem navíc) podávanou v restauraci Blend Restaurant
 • každodenní tříchodovou večeři formou „A la carte Dine Around“ (některé položky nezahrnuty) podávanou ve všech „a la carte“ restauracích v resortu Domes of Elounda (rezervace předem nutná)
 • NEBO večeři formou mezinárodního bufetu podávanou v restauraci Tholos
 • NEBO tříchodovou venkovní večeři podávanou v The Core (luxusní venkovní food trucky) – nápoje nezahrnuty v ceně

 

Standardní plná penze zahrnuje:

 • každodenní snídani formou amerického bufetu
 • každodenní tříchodový oběd (výběr jídel) podávanou v restauraci Tholos
 • každodenní večeři formou mezinárodního bufetu podávanou v restauraci Tholos

*nápoje nejsou zahrnuty v ceně

 

Plná penze „A la carte Dine around“ zahrnuje:

 • každodenní snídani formou amerického bufetu podávanou v Blend Restaurant
 • každodenní tříchodový oběd „a la carte“ (některé položky nezahrnuty) podávanou ve všech „a la carte“ restauracích v resortu Domes of Elounda (rezervace předem nutná)
 • každodenní tříchodovou večeři „a la carte“ (některé položky nezahrnuty) podávanou ve všech „a la carte“ restauracích v resortu Domes of Elounda (rezervace předem nutná)

NEBO

 • večeři formou mezinárodního bufetu podávanou v restauraci Tholos (vztahuje se pouze na večeře)

NEBO

 • venkovní oběd nebo večeři v The Core (luxusní venkovní food trucky) – nápoje nezahrnuty v ceně

 

Hosté se standardní polopenzí a plnou penzí, kteří chtějí využít „a la carte“ restaurací, dostanou 15€ kredit na dospělého a 7€ na dítě, který jim bude odečten z účtu.

Platnost balíčku: do 31. 10. 2021

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategorie a vybavení pokojů Domes of Elounda, Autograph Collection

V každé suitě i vile najdete klimatizaci, oddělený obývací pokoj, otvíratelná okna a službu večerní rozestýlky. Některé ze suit a vil pak lze propojit s dalším pokojem.

Těšit se ale můžete i na toto vybavení:

 • Postel a povlečení – pohovka, pohodlná matrace a peřiny
 • Koupelna – mramorové provedení, oddělená vana a sprcha, bidet, fén, župany a pantofle
 • Nábytek – velké křeslo, budík, bezpečností trezor (za poplatek), stůl pro čtyři osoby, psací/pracovní stůl s elektrickou zásuvkou a žehlička s žehlicím prknem
 • Jídlo a nápoje – pokojová služba dostupná 24 hodin denně, nakupování potravin, balená voda zdarma, zařízení pro přípravu kávy a čaje, horká voda a minibar (za poplatek)
 • Kuchyně – spižírna, malá lednice a nádobí se sklenicemi
 • Připojení – telefony s hlasovou schránkou, vysokorychlostní internet, pevný internet a bezdrátový internet
 • Zábava – televize s dálkovým ovládáním, LCD obrazovka, prémiové televizní programy, kabelové/satelitní programy, CNN, ESPN a rádio

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Premium One Bedroom Suite Garden View with Outdoor Jacuzzi

Premium One Bedroom Suite Garden View with Outdoor Jacuzzi fotoPremium One Bedroom Suite Garden View with Outdoor Jacuzzi

V suitách Premium One Bedroom Garden View o rozloze 85 m² se můžete těšit na postel o velikosti King, venkovní terasu s vířivkou a výhledem do krásně zelené zahrady. Suita je navíc ještě vybavena třemi telefony a dvěma televizemi, z nichž ta větší se pyšní úhlopříčkou 124 centimetrů.

Premium One Bedroom Suite Sea View with Outdoor Jacuzzi

Premium One Bedroom Suite Sea View with Outdoor Jacuzzi fotoPremium One Bedroom Suite Sea View with Outdoor Jacuzzi

Suity Premium One Bedroom Sea View o rozloze 85 m² se oproti suitám Premium One Bedroom Garden View mohou pochlubit nádherným výhledem na tyrkysové Egejské moře.

Premium One Bedroom Suite with Private Pool

Premium One Bedroom Suite with Private Pool fotoPremium One Bedroom Suite with Private Pool

Největší předností suit Premium One Bedroom Private Pool o rozloze 85 m² je bezesporu soukromý bazén o velikosti 12-15 m² a venkovní terasa. K dispozici také budete mít balkón, ze kterého se vám vám naskytne krásný výhled na třpytící se moře. V ložnici pak najdete postel o velikosti King a v menším obývacím pokoji ještě pohodlnou pohovku. Suita je ještě navíc vybavena bezdrátovými telefony a hned dvěma televizemi, z nichž největší má úhlopříčkou 124 cm.

Family Suite Garden View with Outdoor Jacuzzi

Family Suite Garden View with Outdoor Jacuzzi fotoFamily Suite Garden View with Outdoor Jacuzzi

V suitách Family Garden View o rozloze kolem 90 m² najdete postel o velikosti King, dvě pohovky, balkón s krásným výhledem do zahrady, obývací pokoj, vířivku a venkovní terasu. V suitě se navíc ještě můžete těšit na tři bezdrátové telefony a dvě televize, z nichž ta větší se pyšní úhlopříčkou 124 cm. Na požádání je možné přidat dětskou postýlku.

Family Suite Sea View with Outdoor Jacuzzi

Family Suite Sea View with Outdoor Jacuzzi fotoFamily Suite Sea View with Outdoor Jacuzzi

Suity Family Sea View o rozloze kolem 90 m² se na rozdíl od Family Suite Garden View pyšní terasou, ze které budete mít krásný výhled na Egejské moře.

Family Suite Sea View with Private Pool

Family Suite Sea View with Private Pool fotoFamily Suite Sea View with Private Pool

Suity Family Sea View with Private Pool o rozloze 90 m² jsou perfektní volbou pro rodiny se dvěma dětmi. V ložnici totiž najdete postel o velikosti King a v obývacím pokoji pak dvě pohovky. Suity se mohou pochlubit také balkónem s výhledem na třpytící se moře, soukromým bazénem a venkovní terasou. O zábavu se pak postará vysokorychlostní internet, dvě televize s LCD obrazovkou a tři telefony.

Luxury Family Two Bedroom Suite Sea View with Outdoor Jacuzzi

Luxury Family Two Bedroom Suite Sea View with Outdoor Jacuzzi fotoLuxury Family Two Bedroom Suite Sea View with Outdoor Jacuzzi

Suity Luxury Family Two Bedroom o rozloze 100-120 m² jsou tím pravým místem pro větší rodiny, neboť v nich najdete nejen dostatek prostoru, ale také soukromí. V suitách najdete dvě ložnice, z nichž v jedné stojí postel o velikosti King a ve druhé dvě oddělená jednolůžka. Dále se tu můžete těšit na obývací pokoj s pohovkou, balkón s krásným výhledem na moře a hned dvě plně vybavené koupelny. Na požádání si můžete nechat přidat dvě dětské postýlky, nebo roztahovací pohovky. Suita je pak ještě vybavena pěti bezdrátovými telefony, vířivkou a třemi televizemi, z nich největší se pyšní úhlopříčkou 124 cm.

Private Two Bedroom Residence with Private Pool

Private Two Bedroom Residence with Private Pool fotoPrivate Two Bedroom Residence with Private Pool

Všechny milovníky vaření jistě potěší dvoupatrová rezidence Private Two Bedroom o rozloze 85 m², neboť tu najdete plně vybavenou kuchyň se spižírnou, lednicí, malou chladničkou, troubou, mikrovlnkou, myčkou na nádobí, čisticími prostředky na nádobí, příbory, hrnci, pánvemi a sklenicemi. Rezidence Private Two Bedroom se může pochlubit dvěma ložnicemi, z nichž v první najdete postel o velikosti Queen a ve druhé dvě oddělená jednolůžka. V rezidenci dále najdete dvě koupeny, jídelnu a balkón s terasou s výhledem na okolní přírodu. Rezidence je ještě navíc vybavena třemi telefony a televizí, z nichž ta největší má úhlopříčku 124 cm.

Private Three Bedroom Residence with Private Pool

Private Three Bedroom Residence with Private Pool fotoPrivate Three Bedroom Residence with Private Pool

Dovolená nemusí nutně znamenat pouze koupání v moři! Luxusní dvoupatrová rezidence Private Three Bedroom o rozloze 152 m² se totiž mohou pochlubit soukromým bazénem, ve kterém se můžete smočit, kdykoliv jen budete chtít. V rezidenci se můžete těšit na tři ložnice a koupelny, kuchyň, jídelnu, obývací pokoj, balkón a terasu s nádherným výhledem na třpytící se moře. Rezidence je vybavena postelí o velikosti Queen, čtyřmi jednolůžky (dětská postýlka na požádání), stolem pro šest osob, krbem, velkou vanou, vířivkou pro dva, spižírnou, lednicí, malou chladničkou, troubou, mikrovlnkou, myčkou s čisticími prostředky, nádobím a čtyřmi televizemi.

Luxury Two Bedroom Residence with Private Pool

Luxury Two Bedroom Residence with Private Pool fotoLuxury Two Bedroom Residence with Private Pool

Rezidence Luxury Two Bedroom o rozloze 200 m² se pyšním balkónem a terasou s krásným výhledem na moře, soukromým bazénem, jídelnou, dvěma koupelnami s velkou vanou a vířivkou, obývacím pokojem s pohovkou, dvěma ložnicemi s postelí o velikosti King a dvěma oddělenými jednolůžky. Najdete zde také kuchyni s lednicí, myčkou s čisticími prostředky a nádobím. Rezidence je dále vybavena třemi bezdrátovými telefony a třemi televizemi, z nichž ta největší má úhlopříčku 117 cm. Jako hosté této rezidence s délkou pobytu minimálně pět nocí máte k dispozici speciální výhody - neomezený přístup do salónku Haute, což jsou luxusní prostory s bohatým vybavením, nebo přístup do plážového salónku Breeze, který poskytuje exkluzivní služby po celou dobu pobytu. Dále je zde možnost využít otevřeného baru při příjezdu, zdarma službu Dine Around, soukromý check-in a speciální služby na požádání.

Luxury Three Bedroom Residence with Private Pool

Luxury Three Bedroom Residence with Private Pool fotoLuxury Three Bedroom Residence with Private Pool

Užijte si dokonalou dovolenou v neuvěřitelně stylovém luxusu! Luxury Three Bedroom Residence s rozlohou 250 m² se může pochlubit soukromým vyhřívaným bazénem (88 m²), velkou terasou a třemi ložnicemi. Každá ložnice má svou vlastní mramorovou koupelnu. Těšit se můžete také na oddělený obývací pokoj, plně vybavenou kuchyni, jídelnu, panoramatické výhledy na moře a luxusní služby Haute Living. Maximální kapacita je 6 dospělých a 1 dítě nebo 2 dospělí a 4 děti (do 12 let).

Luxury Four Bedroom Residence with Private Pool

Luxury Four Bedroom Residence with Private Pool fotoLuxury Four Bedroom Residence with Private Pool

Nechte se rozmazlovat ve velkém: Luxury Four Bedroom Residence o rozloze 500 m² se pyšní obrovským soukromým bazénem (88 m², vyhřívaný), prostornou terasou a úchvatnými výhledy na Egejské moře. Jak už název napovídá, těšit se můžete i na čtyři ložnice, každá s vlastní mramorovou koupelnou, oddělený obývací pokoj, plně vybavenou kuchyni, jídelnu a luxusní služby Haute Living. Maximální kapacita jsou 4 dospělí a 6 dětí nebo 8 dospělých a 2 děti (do 12 let).

Luxury Two Bedroom Villa with Private Pool

Luxury Two Bedroom Villa with Private Pool fotoLuxury Two Bedroom Villa with Private Pool

Představte si dokonalé léto u moře a zvuk praskajícího dřeva v krbu. Na právě takovou atmosféru se můžete těšit ve vile Luxury Two Bedroom o rozloze 220-250 m², která se kromě krbu může pochlubit také balkónem a terasou s výhledem na moře a soukromým bazénem. Těšit se můžete na jídelnu se stolem pro šest osob, dvě ložnice s postelí o velikosti King a dvěma oddělenými jednolůžky. Dále zde najdete obývací pokoj s pohovkou, dvě koupelny s velkou vanou a vířivkou a plně vybavenou kuchyni se spižírnou, lednicí, malou chladničkou, troubou, mikrovlnkou, myčkou s čisticími prostředky a nádobím. O zábavu se postará šest telefonů a tři televize, z nichž ta největší se pyšní úhlopříčkou 124 centimetrů. Jako hosté této rezidence s délkou pobytu minimálně pět nocí máte k dispozici speciální výhody - neomezený přístup do salónku Haute, což jsou luxusní prostory s bohatým vybavením, nebo přístup do plážového salónku Breeze, který poskytuje exkluzivní služby po celou dobu pobytu. Dále je zde možnost využít otevřeného baru při příjezdu, zdarma službu Dine Around, soukromý check-in a speciální služby na požádání.

Luxury Three Bedroom Villa with Private Pool

Luxury Three Bedroom Villa with Private Pool fotoLuxury Three Bedroom Villa with Private Pool

Pro větší rodinu, či dvě rodiny na společné dovolené, je tou nejlepší volbou vila Luxury Three Bedroom o rozloze 450 m². Opravdovou předností této vily není jen nádherný výhled na třpytící se moře, který se vám naskytne z balkónu či terasy, ale hlavně váš soukromý bazén. Ve vile se můžete těšit na tři ložnice s postelí o velikosti King a čtyřmi oddělenými jednolůžky, obývací pokoj s pohovkou, jídelnu se stolem pro šest osob a čtyři koupelny s velkou vanou. Výtečné pokrmy si pak můžete připravit v kuchyni, která je vybavena spižírnou, lednicí, malou chladničkou, troubou, mikrovlnkou, myčkou s čisticími prostředky a nádobím. O zábavu se pak postarají čtyři telefony a čtyři televize, z nichž největší má úhlopříčku 124 cm. Jako hosté této rezidence s délkou pobytu minimálně pět nocí máte k dispozici speciální výhody - neomezený přístup do salónku Haute, což jsou luxusní prostory s bohatým vybavením, nebo přístup do plážového salónku Breeze, který poskytuje exkluzivní služby po celou dobu pobytu. Dále je zde možnost využít otevřeného baru při příjezdu, zdarma službu Dine Around, soukromý check-in a speciální služby na požádání.

Core Open Plan Suite with Outdoor Jacuzzi

Core Open Plan Suite with Outdoor Jacuzzi fotoCore Open Plan Suite with Outdoor Jacuzzi

Zcela nové prostorné suity s rozlohou 58 m² vám nabídnou minimalistický, ale přitom velmi luxusní, stylově zařízený prostor, který je laděn do krémových a šedých odstínů působících velmi útulným dojmem. Vedle překrásného interiéru se mimo jiné můžete těšit na postel velikosti King, pohovku, luxusní doplňky v koupelně a na soukromou venkovní terasu s výřivkou, ve které si můžete vychutnat sklenku vychlazeného vína. Suita je vhodná pro 2 dospělé, maximálně 2 dospělé s dítětem.

Core One Bedroom Residence with Private Pool

Core One Bedroom Residence with Private Pool fotoCore One Bedroom Residence with Private Pool

Zbrusu nové rezidence s rozlohou kolem 90 m² se pyšní skvostně zařízeným prostorem, který je navrhnut tak, aby dokonale zapadl do okolní krajiny. K perfektnímu skloubení interiéru s venkovním prostředím dopomáhají i kamenné stěny, k jejichž stavbě byl použit kámen, který byl vyhlouben během nedávné rekonstrukce hotelu. V ložnici je možnost postele velikosti King nebo dvou oddělených jednolůžek, v obývací části pak jednolůžko, nebo rozkládací pohovka pro dva. Rezidence vedle překrásného interiéru láká i na prostornou venkovní terasu, na které se nachází zcela vybavená kuchyň, jídelna a soukromý bazén. Součástí ubytování jsou i luxusní služby Haute Living, mezi které patří například neomezený přístup do luxusního salonku s chutným občerstvením, soukromý check-in a mnoho dalšího. V rezidenci se mohou ubytovat až 4 dospělé osoby.

Core Two Bedroom Residence with Private Pool

Core Two Bedroom Residence with Private Pool fotoCore Two Bedroom Residence with Private Pool

V těchto rezidencích s rozlohou kolem 148 m² prožijete opravdu nezapomenutelnou dovolenou. Nabízí totiž příjemný odpočinek a opravdový komfort díky dvěma ložnicím, obývacímu pokoji, dvěma odděleným koupelnám, a hlavně nádherné venkovní terase, na které se nachází zcela vybavená kuchyň, jídelna, soukromý bazén a vířivka. Všechny tyto prostory jsou dokonale slazeny s okolní krétskou krajinou. Součástí ubytování jsou i luxusní služby Haute Living, mezi které patří například neomezený přístup do luxusního salonku s chutným občerstvením, soukromý check-in a mnoho dalšího. V rezidenci se může ubytovat až 6 dospělých osob.

Pláž a moře

Krásná soukromá pláž Driros s jemným světlým pískem je vhodná i pro malé děti, které se mohou bezpečně osvěžit v azurových vodách moře. My vám ale doporučujeme navštívit také pláž Voulisma či Almiros, které se nachází do 20 kilometrů od hotelu a dopřáti si tu můžete opravdu jedinečný odpočinek.

Online cena a slevy Domes of Elounda, Autograph Collection *****

Profi foto hotelu Domes of Elounda *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Domes of Elounda, Autograph Collection

 Inspirován bohatou gastronomií Kréty, ale v souladu s mezinárodními trendy v oblasti výživy, jsou pokrmy v Domes of Elounda výtečné ale hlavně rozmanité.

Čtyři restaurace a čtyři bary, každý s odlišnou gastronomií a atmosférou, nabízejí řadu chutných pokrmů, od tepelně upravených surovin až po čerstvé řecké ovoce.

STEAKHOUSE

Každý milovník šťavnatých steaků jistě ocení italský Steakhouse. Přijďte si pochutnat na snídani, obědu či večeři, ovšem nezapomeňte předem provést rezervaci.

THOLOS

Restauraci Tholos najdete v hlavní budově resortu a těšit se tu můžete na moderní design v kombinaci s nádherným výhledem na třpytící se moře. Jedná se o hlavní hotelovou restauraci, kde se snídaně a večeře servírují formou bufetu. Užít si tu můžete také tematické večery, při kterých se budete skvěle bavit. Specialitami této restaurace jsou ty nejlepší pokrmy ze světové kuchyně.

TOPOS 1910

TOPOS 1910 je cenami ověnčená restaurace, jejíž hlavní specializací jsou mořské plody. Restauraci najdete přímo na pobřeží Egejského moře a je obklopena olivovými háji. Tato restaurace se vám vryje do paměti především díky výtečným pokrmům a úžasnému designu. Přijít sem můžete na oběd či večeři, ovšem musíte si své místo předem rezervovat.

ASIAN - PERUVIAN

Asian - Peruvian je zdejší asijská restaurace, ve které se můžete těšit na opravdu jedinečnou atmosféru, která vás přímo dobije energií. Navštivte tak Asian - Peruvian a pochutnejte si na těch nejlepších pokrmech asijské kuchyně.

Grand Domes Bar

Bar Grand Domes je ideálním místem pro vychutnání si skvělého koktejlu či odpolední svačinky.

Domes Plazza Pool Bar

Bar Domes Plazza najdete přímo u bazénu a nic vám tak nebrání, abyste si po plavání dopřáli osvěžující drink. V nabídce baru najdete smoothies, koktejly a lehké svačiny. Bar je otevřen také na obědy.

Breeze All Day Bar

V baru Breeze si můžete pochutnat nejen na lehkých svačinách a osvěžujících nápojí, ale také na výtečném obědovém menu.

Pokojová služba

Díky prvotřídní pokojové službě budete mít možnost objednat a vychutnat si snídaně, obědy či večeře přímo v pohodlí vašeho pokoje. Vybírat budete moci z pokrmů z celého světa.

 

Standardní polopenze zahrnuje:

 • každodenní snídani formou amerického bufetu
 • každodenní večeři formou mezinárodního bufetu podávanou v restauraci Tholos (hlavní restaurace)

*nápoje nejsou zahrnuty v ceně

 

Polopenze „A la carte Dine Around“ zahrnuje:

 • každodenní snídani formou amerického bufetu (s „a la carte“ výběrem navíc) podávanou v restauraci Blend Restaurant
 • každodenní tříchodovou večeři formou „A la carte Dine Around“ (některé položky nezahrnuty) podávanou ve všech „a la carte“ restauracích v resortu Domes of Elounda (rezervace předem nutná)
 • NEBO večeři formou mezinárodního bufetu podávanou v restauraci Tholos
 • NEBO tříchodovou venkovní večeři podávanou v The Core (luxusní venkovní food trucky) – nápoje nezahrnuty v ceně

 

Standardní plná penze zahrnuje:

 • každodenní snídani formou amerického bufetu
 • každodenní tříchodový oběd (výběr jídel) podávanou v restauraci Tholos
 • každodenní večeři formou mezinárodního bufetu podávanou v restauraci Tholos

*nápoje nejsou zahrnuty v ceně

 

Plná penze „A la carte Dine around“ zahrnuje:

 • každodenní snídani formou amerického bufetu podávanou v Blend Restaurant
 • každodenní tříchodový oběd „a la carte“ (některé položky nezahrnuty) podávanou ve všech „a la carte“ restauracích v resortu Domes of Elounda (rezervace předem nutná)
 • každodenní tříchodovou večeři „a la carte“ (některé položky nezahrnuty) podávanou ve všech „a la carte“ restauracích v resortu Domes of Elounda (rezervace předem nutná)

NEBO

 • večeři formou mezinárodního bufetu podávanou v restauraci Tholos (vztahuje se pouze na večeře)

NEBO

 • venkovní oběd nebo večeři v The Core (luxusní venkovní food trucky) – nápoje nezahrnuty v ceně

 

Hosté se standardní polopenzí a plnou penzí, kteří chtějí využít „a la carte“ restaurací, dostanou 15€ kredit na dospělého a 7€ na dítě, který jim bude odečten z účtu.

Platnost balíčku: do 31. 10. 2021

Aktivity

Spinalonga

Malý ostrov Spinalonga patří mezi nejpopulárnější archeologická naleziště na Krétě. Jedná se ostrov s kamennou krajinou o rozloze 8,5 hektarů a najdete jej u přírodního přístavu Elounda v prefektuře Lasithi. Díky svému strategickému umístění sloužil ostrov dříve jako pevnost, kterou bylo opravdu nelehké dobýt. Pevnost dokonce sloužila jako útočiště pro osoby s leprou, které zde přebývaly v izolaci až do roku 1957.

Vesnice Plaka

Milovníkům romantických procházek doporučujeme se vydat do tradiční vesnice Plaka, která se nachází na kopci Almyrida. Tato vesnice je domovem 380 občanů, kteří bydlí v nových domech situovaných kolem původního malebného náměstí, kde se pravidelně scházejí. Vesnicii obývají převážně Řekové, ovšem v létě si zde svůj domova najdou také Angličané, Němci a Dánové. Při návštěvě vesnice se určitě vydejte do hor, na jejichž vrcholku se vám rozporstře krásný výhled na třpytící se moře. Vesnici najdete jen 2-3 minuty chůze od resortu Almyrida a vesnic Kokkino či Kambia.

Agios Nikolaos

Poznejte tu pravou krétskou kulturu v malebné vesnici Agios Nikolaos. Vesnice se nachází mezi kopci a těšit se tu můžete na jedinečné umění, odpočinek ale i  večerní zábavu.

Olivová farma Vassilakis Estate

Rodina Vassilakis se specializuje na výrobu extra panenského olivového oleje již od roku 1865, a jejich podnik je považován za jeden z úplně prvních. Současní majitelé převzali otěže v roce 1980 a zakládají si nejen na ctění historických tradic při pěstování a sběru plodů, ale také na respektu k přírodě. Olivové oleje rodiny Vassilakis jsou dokonce součástí zdravé krétské diety. Na farmě se pak vyrábí unikátní olivový olej Mouratolia, který je na celé Krétě znamý jako královna olivových olejů a Tsikoudia, což je tradiční krétská lihovina destilovaná z hroznového vína.

Golf na Krétě

Milovníci golfu mohou zavítat do golfového klubu, který se nachází na golfovém hřišti s 18-ti jamkami s celkovou délkou doletu 5300 metrů.

Palác Knóssos

Palác Knóssos byl centrem Minojské civilizace a hlavním městem minojské Kréty ležící pět kilometrů na jih od města Heraklion. Palác Knóssos se těšil velké slávě po dobu dvou tisíciletí. Během bohaté historie paláce zde bylo postaveno mnoho budov, dílen a hrobek Tholos. Jako hlavní centrum obchodu palác nejčastěji obchoval s východním Středomořím.

Místo narození boha Dia

Na plošině Lassithi najdete významnou jeskyni Dikteon Andro. Podle řecké mytologie Rhea porodila otce všech bohů Dia právě v jeskyni Dikteon Andro. Jeskyně je tak opravdu důležitým místem pro všechny Řeky a byly zde nalezeny důležité artefakty, které jsou nyní umístěny v archeologickém muzeu města Heraklion.

Sport a wellness hotelu Domes of Elounda *****

Lázně Soma

Užijte si ten pravý odpočinek a relaxaci v luxusních lázních Soma. V lázních se můžete těšit například na tělový peeling, tělové zábaly, párové masáže, péči o oči a tvář, fitness lekce, koupel nohou, mytí vlasů společně s masáží hlavy, služby pro děti, bazén pro kondiční plavání, procedury se zaměřením na rty, manikúru, pedikúru, lekce masáží v suitě, služby se zaměřením na muže, oddělené salónky pro muže a ženy, místnost s párou či holení voskem.

Otvírací doba je od pondělí do neděle od 10:00 do 18:00 (nutnost zamluvení termínu předem).

Fitness centrum Domes

Fitness centrum Domes je otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Těšit se můžete na kvalitní kardio přístroje, činky a fitness lekce (za poplatek).

Plavání

Milujte-li plavání v bazénu, pak se v hotelu máte opravdu na co těšit. Hotel Domes of Elounda se totiž může pochlubit vyhřívaným lázeňským bazénem, venkovním bazénem pro dospělé Yaosai, hlavním bazénem Domes Plaza, dětským bazénem Domes Plaza, vyhřívaným bazénem Domes Plaza a vířivkou. Všechny bazény jsou otevřené každý den od 10:00 do 18:00 a můžete si u nich zapůjčit ručníky.

Aktivity

Plavba na lodi, jízda na kajaku, sauna, potápění, šnorchlování, tenis na osvíceném kurtu, vodní lyže, stolní tenis, vypůjčení kola

Aktivity v okolí

Vodní skútr, běžecká trať, jízda na horském kole, plachtění, cyklostezky, turistika, jízda na koni

Děti v hotelu Domes of Elounda *****

Domes of Elounda je skvělým hotelem pro rodiny s dětmi. Disponuje vhodným ubytováním i dostatkem vybavení od dětských postýlek a vysokých židliček, až po dětské vany. Děti při příjezdu obdrží uvítací dárek.

Dětský klub

Hotelový dětský klub je rozdělen do dvou tříd - první třída je určena pro děti ve věku 4 měsíce až 3 roky a druhá třída pak pro děti ve věku 4 roky až 11 let. Děti si tak v klubech užijí zábavu vhodnou pro jejich věkovu skupinu.

Hřiště

Malé děti se můžou těšit na hřiště, kde najdou velká pískoviště s kyblíky a lopatkami, skluzavky, houpačky, trampolíny a mnoho dalšího.

Arkádová místnost pro teenagery

Teenageři v hotelu najdou speciální místnost s elektronickými a stolními hrami, elektronickou trojkolku a zeď pro kreslení graffiti.

Doprava do hotelu Domes of Elounda, Autograph Collection

Mapa - Domes of Elounda, Autograph Collection *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Řecka do hotelu Domes of Elounda, Autograph Collection *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Domes of Elounda, Autograph Collection *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Domes of Elounda, Autograph Collection *****

Letová spojení do Řecka

Ing. Radka Holasová
Domes of Elounda, Autograph Collection
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.