Gennadi Grand Resort *****

Řecko

Oáza klidu u pláže Gennadi

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Gennadi Grand Resort

Pro hotel Gennadi Grand Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Gennadi Grand Resort.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Gennadi Grand Resort *****

Hodnocení 9.4 Hodnotí 10 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Řecko, Rhodos | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Jedna z nejkrásnějších pláží Velký výběr pokojů Skvělý program pro děti
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Gennadi Grand Resort ***** Řecko

Resort Gennadi Grand je skvělým místem, kde si můžete užít tu nejlepší řeckou dovolenou. Resort najdete přímo u pláže Gennadi, díky čemuž se může pochlubit opravdu klidnou atmosférou, kterou vytváří nejen šumění moře, ale i překrásné zahrady plné palem. Hotel Gennadi Grand je stejně tak elegantní jako krásný. V tomto krásném resortu najdete nejen nádherné pokoje a suity, ale také výtečnou gastronomii ve stylu fine dining, spoustu zábavy, sportů a jedinečné lázně plné klidu.

Rosort si velmi zakládá na tom, aby byl co nejšetrnější k přírodě, takže se snaží veškerou energii i vodu využívat ekologicky. Samozřejmě ekologické využívání vody a energie se nijak nedotkne vaší dovolené, neboť vy, jako hosté, jste pro hotelový personál vždy na prvním místě. 

V resortu Gennadi Grand se tak můžete těšit letní dovolenou vašich snů!

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Double Room Garden View

Double Room Garden View

Pokoje Double Room Garden View o rozloze 30 m2 vám nabídnou moderní, elegantní a pohodlné prostory, které jsou ideální pro páry či dva přátele cestující společně...

Double Room Private Pool Garden View

Double Room Private Pool Garden View

Jedinečný styl a soukromí pro dvě osoby - přesně to si užijete v pokojích Double Room Private Pool Garden View o rozloze 30 m2...

Double Room Private Pool Sea View

Double Room Private Pool Sea View

V pokojích Double Private Pool Sea View o rozloze 30 m2 se narozdíl od pokojů Double Room Private Pool Garden View můžete těšit na nádherný výhled na třpytící se moře...

Junior Suite Garden View

Junior Suite Garden View

Suity Junior Garden View o rozloze 40 m2 jsou ideální volbou pro maximálně tři osoby. Těšit se tu můžete na krásnou výzdobu, prostornou ložnici s manželskou postelí či dvěma oddělený..

Gastronomie a hotelové restaurace

Dopřejte svým chuťový buňkám opravdu jedinečný zážitek! Restaurace a bary v resortu Gennadi vás jistě uchvátí svou širokou nabídkou pokrmů z každého koutku světa. Od brzkého rána až do pozdního večera si tu můžete pochutnávat na řeckých a mezinárodních delikatesách, kterou jsou připravovány z těch nejkvalitnějších surovin. Místní šéfkuchaři pro vás připravili menu, ve kterém najdete pokrmy z Řecka, Středomoří a spousty dalších gastronomických oblastí světa. Ke každému pokrmu přidali trochu svého, díky čemuž tyto staletí staré pokrmy získaly moderní šmrnc.

Restaurace

Φiloxenia (Table D’ Hôte Main Restaurant)

Otevřeno 07:00 – 11:30 | 19:00 – 21:30

Tato hlavní restaurace nabízí bufetové menu založené na středomořské kuchyni s živou a interaktivní kuchyní, bezlepkové produkty, vegetariánské lahůdky, řecké tradiční speciality, prémiové uzeniny a sýr Salumeria, pizzu a těstoviny, dezerty, řecké pochoutky a čerstvé nakrájené ovoce.

Eδesma (Fine Dining)
Otevřeno 19:00 – 22:30 | Rezervace nutná den předem.

Restaurace Eδesma představuje svěží a inspirativní přístup k řecké kuchyni, který respektuje zdravé, časem prověřené koncepty chutí, ale zároveň představuje moderní kuchyni. Hosté budou mít příležitost zažít kreativně připravená místní menu a menu z mořských plodů ze všech řeckých regionů, které znovu definují tradiční chutě, které si každý spojuje s Řeckem. Večeře se stává výjimečným zážitkem spolu s párováním vín a doporučeními od místních sommeliérů.

στK (Steak House – Grill Restaurant)
Otevřeno 18:30 – 22:00 | Rezervace nutná den předem.

Restaurace στK podává vyzrálé prémiové kusy masa, připravované věšením masa a starobylých postupů zrání za sucha. Proces také umožňuje odpaření vody v mase a tím zkoncentrování chuti. Tyto procedury poskytují hostům jedinečný chuťový zážitek.

Ten2One (Casual A la Carte Restaurant)
Otevřeno 12:30 – 15:00 | 19:00 – 23:30 | Rezervace nutná den předem.

Tato celodenní neformální restaurace připomínající moderní bistro nabízí rozmanité spektrum jídel a nápojů, od vín, piva, čerstvých salátů a široké škály kombinovaných menu.

Ouζο (Greek Traditional Tavern)
Otevřeno 18:30 – 22:00 | Rezervace nutná den předem.

Hospůdka Ouζο se nachází u velkého bazénu, specializuje se na tradiční pokrmy, které jsou doplněny řeckým výběrem nápojů „Eau de vie“ – vínem a brandy Tsipouro. Resort se pyšní nabídkou mnoha mořských plodů a veganských možností, které jsou v řecké kuchyni velmi běžné a oblíbené. Ouζo nabízí jedinečný zážitek z autentického řeckého jídla.

Blε (Casual Pool Restaurant)
Otevřeno 12:30 – 16:00

Nachází se u velkého bazénu a v době oběda nabízí příjemné řecké jídlo a osvěžující nápoje.

Aλati (Beach Deli)
Otevřeno 11:00 – 18:00

Tato vintage jídelna, která se nachází na pláži nabízí osvěžující nápoje, pivo, víno, teplé a studené občerstvení.

Level 2 (Exclusive Restaurant)
Otevřeno 08:00 – 11:00

Exkluzivní restaurace se nachází v nejvyšším patře hlavní budovy a nabízí panoramatický výhled na moře. Podává předem dané menu a snídaně formou a la carte, výhradně pro hosty z určitých typů pokojů.

Bary

The Grand Bar (Lounge Bar)
Otevřeno 17:30 – 01:00

Nachází se ve vstupní hale s prostornou terasou a nabízí různé klasické a originální koktejly. Několikrát týdně hosty doprovází živá hudba.

Ο Bar (Online ordering service by the pool)
Otevřeno 11:30 – 17:30

Bar O servíruje čerstvé džusy, kávu, drinky a nápoje spolu s lahodným občerstvením, které jsou dokonalým doplňkem dne stráveného u bazénu. Služby baru O jsou dostupné u bazénu výhradně v online objednávkové aplikaci resortu.

Wet Bar (Pool Bar by the Main Pool)
Otevřeno 10:00 – 00:30

Nachází se u hlavního bazénu a nabízí osvěžující nápoje, smoothies, granites a různé klasické a nealkoholické koktejly. Během dne (12:00 - 18:00) nabízí lehké občerstvení, saláty a zmrzliny.

Grevin Bar (First Floor Bar)
Otevřeno 19:00 – 01:00

Nachází se v prvním patře, má prostornou terasu a nabízí vynikající vinný lístek a různé řecké koktejly.

Mini lednička a minibar

Používání mini lednice na pokojích je zdarma. Všichni hosté při příjezdu obdrží jednu láhev vody 0,5 l na osobu, která je zdarma denně doplňována. Hosté ubytovaní s balíčkem UAI obdrží od hotelu jedno doplnění mini baru zdarma jako uvítací balíček. Servis minibaru nebo doplňováníí minibaru je za příplatek pro všechny hotelové hosty.

Zvláštní nutriční požadavky

Hotel uspokojí jakékoli vaše speciální nutriční požadavky nebo připraví speciální jídlo pokud máte nějaké potravinové alergie. Kontaktujte prosím kancelář pro styk s hosty.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategorie a vybavení pokojů Gennadi Grand Resort

Resort Gennadi Grand nabízí se může pochlubit hned několika úžasnými pokoji a suitami. Tento skvostný resort, který dbá hlavně na šetrnost k přírodě, se soustředí na pohodlí a perfektní služby. V pokojích a suitách se můžete těšit na soukromé či sdílené bazény, soukromé terasy, klikatící se uličky vedoucí až k pláži a krásné zahrady. Pokoje a suity resortu Gennadi se pyšní otevřenými prostory, krásně zdobeným interiérem, spoustou slunečního světla a jedinečným designem. Jinými slovy, čeká vás tu opravdu krásné prostředí, díky němuž se na dovolené budete cítit opravdu výjimečně.

Vybavení pokojů a suit

Individuálně ovládaná klimatizace, bezplatný přístup na internet přes Wi-Fi (v pokojích se nachází také připojení přes optický kabel), chytrá LCD televize s plochou obrazovkou, úhlopříčkou 110 cm a satelitními programy, rádio, telefon s přímým vytáčením, kávovar Nespresso a zařízení pro přípravu čaje, telefon (v ložnici a koupelně), bezpečnostní trezor, malá lednice, minibar (na požádání), šatní skříň, odkládací prostor pro zavazadla, balkón nebo terasa, možnost výběru polštářů, večerní rozestýlka, každodenní pokojová služba

Vybavení koupelen – oddělená sprcha typu walk-in, oddělený záchod, fén, zvětšující zrcadlo, kvalitní koupelnové pantofle pro muže i ženu, celá řada značkových koupelnových a kosmetických produktů.

Nabídka pokojů

Double Room Garden View

Double Room Garden View

Pokoje Double Room Garden View o rozloze 30 m2 vám nabídnou moderní, elegantní a pohodlné prostory, které jsou ideální pro páry či dva přátele cestující společně. Těšit se můžete na manželskou postel nebo dvě oddělená jednolůžka a krásnou koupelnu. Pokoje se pyšní balkónem nebo terasou, ze které budete mít krásný výhled do zelených zahrad.

Double Room Private Pool Garden View

Double Room Private Pool Garden View

Jedinečný styl a soukromí pro dvě osoby - přesně to si užijete v pokojích Double Room Private Pool Garden View o rozloze 30 m2. V pokoji najdete manželskou postel nebo dvě oddělená lůžka, moderní koupelnu a váš soukromý bazén, ve kterém se můžete smočit, kdykoliv jen budete chtít. K pokoji také patří terasa, která vede ke zmiňovanému bazénu a ze které se vám naskytne nádherný výhled do zahrady.

Double Room Private Pool Sea View

Double Room Private Pool Sea View

V pokojích Double Private Pool Sea View o rozloze 30 m2 se narozdíl od pokojů Double Room Private Pool Garden View můžete těšit na nádherný výhled na třpytící se moře. Tento výhled si budete moci užít z balkónu nebo terasy, ze které se dostanete přímo do vašeho soukromého bazénu.

Junior Suite Garden View

Junior Suite Garden View

Suity Junior Garden View o rozloze 40 m2 jsou ideální volbou pro maximálně tři osoby. Těšit se tu můžete na krásnou výzdobu, prostornou ložnici s manželskou postelí či dvěma oddělenými jednolůžky, dvojitou pohovku, kterou můžete využít pro přespání, otevřenou koupelnu a balkón nebo terasu s krásným výhledem do zelené zahrady.

Junior Suite Sea View

Junior Suite Sea View

Milujete-li moře a prostorné pokoje, pak jsou pro vás suity Junior Sea View o rozloze 40 m2 jako dělané. V suitě najdete ložnici s manželskou postelí nebo dvěma jednolůžky, dvojitou pohovku vhodnou k přespání, luxusní koupelnu a balkón, z něhož budete mít krásný výhled na záliv Gennadi a třpytící se moře.

Junior Suite Private Pool Garden View

Junior Suite Private Pool Garden View

Chtěli byste svou dovolenou strávit v opravdu výjimečné suitě? Máte raději zaplavání si v soukromí než na společné pláži? Pak jsou suity Junior Private Pool Garden View o rozloze 40 m2 pro vás jako stvořené! Těšit se tu můžete na ložnici s manželskou postelí nebo dvěma jednolůžky, dvojitou pohovku ideální k přespání, moderní koupelnu, a především soukromý bazén, ze kterého se vám naskytne krásný výhled do zelené zahrady.

Junior Suite Private Pool Sea View

Junior Suite Private Pool Sea View

Suity Junior Private Pool Sea View o rozloze 40 m2 se velmi podobají suitám Junior Private Pool Garden View. Navíc se v nich ale můžete těšit na krásný výhled na šumějící moře, který si můžete užít ze soukromého bazénu.

Suite Garden View

Suite Garden View

Cestujete s celou rodinou, nebo ve čtyřčlenné partě? Pak jsou pro vás suity Garden View o rozloze 47 m2 těmi pravými. V suitách najdete ložnici s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými jednolůžky, obývací pokoj se dvěma menšími či jednou větší pohovkou a moderní koupelnu. Z balkónu se vám pak naskytne nádherný výhled do zelených zahrad.

Suite Sea View

Suite Sea View

Suity Sea View o rozloze 47 m2 se od suit Garden View liší pouze tím, že si tu můžete užít krásný výhled na moře, jehož vody omývají pobřeží zálivu Gennadi.

Suite Private Pool Garden View

Suite Private Pool Garden View

Suity Private Pool Garden View o rozloze 47 m2 se mohou pochlubit opravdovým pohodlím a luxusem. Těšit se v nich můžete na ložnici vybavenou manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, obývací pokoj s dvěma menšími či jednou větší pohovkou, moderní koupelnu, a především soukromý bazén. K bazénu se pak dostanete skrz terasu, ze které budete mít krásný výhled do zelených zahrad.

Suite Private Pool Sea View

Suite Private Pool Sea View

Milujete-li moře a krásný výhled, pak jsou pro vás suity Private Pool Sea View o rozloze 47 m2 jako dělané. Od suit Private Pool Garden View se liší pouze jediným, a to tím, že si tu budete užívat nádherný výhled na třpytící se moře.

Two-Bedroom Suite Garden View

Two-Bedroom Suite Garden View

Suity Two-Bedroom Garden View o úctyhodné rozloze 80 m2 představují moderní a prostorné ubytování, které se může pochlubit hned dvěma ložnicemi, které jsou oddělené posuvnými dveřmi a najdete v nich manželskou postel či dvě oddělená lůžka, obývacím pokojem s pohovkou, dvěma prostornými koupelnami a balkónem s výhled do zelené zahrady.

Two-Bedroom Suite Sea View

Two-Bedroom Suite Sea View

Překrásné suity Two-Bedroom Sea View o rozloze 80 m2 jsou ideální pro rodiny s dětmi. Tyto suity se oproti suitám Two-Bedroom Garden View mohou pochlubit krásným výhledem na třpytící se moře. Svým vybavením i vzhledem jsou pak suity Two-Bedroom Sea View shodné se suitami Two-Bedroom Garden View.

Two-Bedroom Suite Private Pool Garden View

Two-Bedroom Suite Private Pool Garden View

Jsme si jistí, že si celá vaše rodina zamiluje luxusní suity Two-Bedroom Private Pool Garden View o rozloze 80 m2. Ty se totiž můžou pochlubit opravdu krásnou terasou, ze které budete mít nejen krásný výhled do zelených zahrad, ale také se skrz ní dostanete k soukromému bazénu, který ocení nejen vaše děti. V suitách se také můžete těšit na dvě ložnice, které jsou od sebe oddělené posuvnými dveřmi a najdete v nich manželskou postel nebo dvě oddělená jednolůžka, obývací pokoj s pohovkou a hned dvě moderní koupelny.

Two-Bedroom Suite Private Pool Sea View

Two-Bedroom Suite Private Pool Sea View

V suitách Two-Bedroom Private Pool Sea View o rozloze 80 m2 na vás narozdíl od suit Two-Bedroom Private Pool Garden View čeká krásný výhled na moře. Jinak suity svým vzhledem i vybavením odpovídají suitám Two-Bedroom Private Pool Garden View.

Online cena a slevy Gennadi Grand Resort *****

Profi foto hotelu Gennadi Grand Resort *****

Gastronomie a hotelové restaurace Gennadi Grand Resort

Dopřejte svým chuťový buňkám opravdu jedinečný zážitek! Restaurace a bary v resortu Gennadi vás jistě uchvátí svou širokou nabídkou pokrmů z každého koutku světa. Od brzkého rána až do pozdního večera si tu můžete pochutnávat na řeckých a mezinárodních delikatesách, kterou jsou připravovány z těch nejkvalitnějších surovin. Místní šéfkuchaři pro vás připravili menu, ve kterém najdete pokrmy z Řecka, Středomoří a spousty dalších gastronomických oblastí světa. Ke každému pokrmu přidali trochu svého, díky čemuž tyto staletí staré pokrmy získaly moderní šmrnc.

Restaurace

Φiloxenia (Table D’ Hôte Main Restaurant)

Otevřeno 07:00 – 11:30 | 19:00 – 21:30

Tato hlavní restaurace nabízí bufetové menu založené na středomořské kuchyni s živou a interaktivní kuchyní, bezlepkové produkty, vegetariánské lahůdky, řecké tradiční speciality, prémiové uzeniny a sýr Salumeria, pizzu a těstoviny, dezerty, řecké pochoutky a čerstvé nakrájené ovoce.

Eδesma (Fine Dining)
Otevřeno 19:00 – 22:30 | Rezervace nutná den předem.

Restaurace Eδesma představuje svěží a inspirativní přístup k řecké kuchyni, který respektuje zdravé, časem prověřené koncepty chutí, ale zároveň představuje moderní kuchyni. Hosté budou mít příležitost zažít kreativně připravená místní menu a menu z mořských plodů ze všech řeckých regionů, které znovu definují tradiční chutě, které si každý spojuje s Řeckem. Večeře se stává výjimečným zážitkem spolu s párováním vín a doporučeními od místních sommeliérů.

στK (Steak House – Grill Restaurant)
Otevřeno 18:30 – 22:00 | Rezervace nutná den předem.

Restaurace στK podává vyzrálé prémiové kusy masa, připravované věšením masa a starobylých postupů zrání za sucha. Proces také umožňuje odpaření vody v mase a tím zkoncentrování chuti. Tyto procedury poskytují hostům jedinečný chuťový zážitek.

Ten2One (Casual A la Carte Restaurant)
Otevřeno 12:30 – 15:00 | 19:00 – 23:30 | Rezervace nutná den předem.

Tato celodenní neformální restaurace připomínající moderní bistro nabízí rozmanité spektrum jídel a nápojů, od vín, piva, čerstvých salátů a široké škály kombinovaných menu.

Ouζο (Greek Traditional Tavern)
Otevřeno 18:30 – 22:00 | Rezervace nutná den předem.

Hospůdka Ouζο se nachází u velkého bazénu, specializuje se na tradiční pokrmy, které jsou doplněny řeckým výběrem nápojů „Eau de vie“ – vínem a brandy Tsipouro. Resort se pyšní nabídkou mnoha mořských plodů a veganských možností, které jsou v řecké kuchyni velmi běžné a oblíbené. Ouζo nabízí jedinečný zážitek z autentického řeckého jídla.

Blε (Casual Pool Restaurant)
Otevřeno 12:30 – 16:00

Nachází se u velkého bazénu a v době oběda nabízí příjemné řecké jídlo a osvěžující nápoje.

Aλati (Beach Deli)
Otevřeno 11:00 – 18:00

Tato vintage jídelna, která se nachází na pláži nabízí osvěžující nápoje, pivo, víno, teplé a studené občerstvení.

Level 2 (Exclusive Restaurant)
Otevřeno 08:00 – 11:00

Exkluzivní restaurace se nachází v nejvyšším patře hlavní budovy a nabízí panoramatický výhled na moře. Podává předem dané menu a snídaně formou a la carte, výhradně pro hosty z určitých typů pokojů.

Bary

The Grand Bar (Lounge Bar)
Otevřeno 17:30 – 01:00

Nachází se ve vstupní hale s prostornou terasou a nabízí různé klasické a originální koktejly. Několikrát týdně hosty doprovází živá hudba.

Ο Bar (Online ordering service by the pool)
Otevřeno 11:30 – 17:30

Bar O servíruje čerstvé džusy, kávu, drinky a nápoje spolu s lahodným občerstvením, které jsou dokonalým doplňkem dne stráveného u bazénu. Služby baru O jsou dostupné u bazénu výhradně v online objednávkové aplikaci resortu.

Wet Bar (Pool Bar by the Main Pool)
Otevřeno 10:00 – 00:30

Nachází se u hlavního bazénu a nabízí osvěžující nápoje, smoothies, granites a různé klasické a nealkoholické koktejly. Během dne (12:00 - 18:00) nabízí lehké občerstvení, saláty a zmrzliny.

Grevin Bar (First Floor Bar)
Otevřeno 19:00 – 01:00

Nachází se v prvním patře, má prostornou terasu a nabízí vynikající vinný lístek a různé řecké koktejly.

Mini lednička a minibar

Používání mini lednice na pokojích je zdarma. Všichni hosté při příjezdu obdrží jednu láhev vody 0,5 l na osobu, která je zdarma denně doplňována. Hosté ubytovaní s balíčkem UAI obdrží od hotelu jedno doplnění mini baru zdarma jako uvítací balíček. Servis minibaru nebo doplňováníí minibaru je za příplatek pro všechny hotelové hosty.

Zvláštní nutriční požadavky

Hotel uspokojí jakékoli vaše speciální nutriční požadavky nebo připraví speciální jídlo pokud máte nějaké potravinové alergie. Kontaktujte prosím kancelář pro styk s hosty.

All Inclusive

Ultra All Inclusive balíček
Prioritou resortu je splnit a překonat očekávání hostů v oblasti jídla a nápojů. Gennadi Grand Resort si své hosty natolik váží, že jim provozováním následujících F&B provozoven poskytuje vysokou kvalitu služeb v rámci balíčku Ultra All Inclusive.
Hosté s balíčkem Ultra All Inclusive mohou zažít rozmanitost F&B provozoven. Balíček Ultra All Inclusive pokrývá všechny aspekty ubytování s kulinářským zážitkem v 8 restauracích, které jsou k dispozici spolu s širokou nabídkou nápojů, volným vstupem do všech barů, kde si hosté mohou dát osvěžující nápoje a koktejly. A la cartové restaurace jsou však limitované na jeden vstup za týden, fine diningová restaurace Edesma - možnost pouze odečtu voucheru v hodnotě 20 EUR na osobu (tyto vouchery jsou k dispozici na recepci). A la cartové restaurace je nutné dopředu rezervovat, minimálně jeden den dopředu.

Během konzumace v restauracích v rámci all inclusive jsou hostům k dispozici: víno, pivo, nealkoholické nápoje. 

Nabídka v barech je v rámci all inclusive balíčku neomezená až na speciální druhy zrajících whisky, koňaků a šampaňského.

 

ALL INCLUSIVE BALÍČEK ZAČÍNÁ PO 12 HOD V POLEDNE A KONČÍ ODJEZDEM KLIENTA Z HOTELU.

 

KONZUMACE PO PŮLNOCI JE VŽDY JIŽ ÚČTOVÁNA EXTRA.

 

STRAVOVÁNÍ 

Snídaně
Φiloxenia Main Restaurant
- Kompletní americká snídaně formou bufetu se podává od 07:00 – 10:30

- Bohatý kontinentální bufet, pozdní snídaně se podává od 10:30 – 11:30

Exkluzivní restaurace 2. úrovně (08:00 – 11:00)

Americké snídaňové menu - pouze pro hosty, kteří si rezervovali Suite nebo Two Bedrooms Suite, neplatí pro Double a Junior Suite rooms. Možnost výměny za snídaní v hlavní restauraci v závislosti na počasí. Rezervace nutná jeden den předem. Hosté ubytovaní v jiných kategoriích pokojů mohou také využít úroveň 2 za příplatek, podle dostupnosti.

Možnost objednání brzké snídaně (rezervaci je nutné provést do 19:00 předchozího dne).

Obědy
Blε Casual Pool Restaurant (12:30 – 16:00)

A la carte obědy u hlavního bazénu. V závislosti na počasí.

Ten2One Casual Restaurant (12:30 – 15:00)

A la carte obědy u bazénu. V závislosti na počasí.

Aλati Beach Deli (11:00 – 18:00)

Jídelna ve vintage stylu u pláže. V závislosti na počasí.

Wet Pool Snack Bar (12:00 – 18:00)

Snack bar u velkého bazénu. V závislosti na počasí.

Večeře
Φiloxenia Main Restaurant (19:00 – 21:30)
- Večeře se podávají formou bufetu.

Dress code: Smart Casual (Pánové jsou povinni nosit během večeře dlouhé kalhoty a košile s krátkými nebo dlouhými rukávy.)

Hotel si vyhrazuje právo odmítnout vstup do restaurace komukoli, pokud to bude považovat za nevhodné.
Εδesma Fine Dining (19:00 – 22:30)

Gurmánské menu k večeři podávané v prvním patře. V závislosti na dostupnosti a na počasí.

στK Steak House – Grill Restaurant (18:30 – 22:00)

A la carte večeře u bazénu. V závislosti na dostupnosti a na počasí.

Ten2One Casual Restaurant (19:00 – 23:30)

A la carte večeře u bazénu. V závislosti na dostupnosti a na počasí.

Ouζο Greek Traditional Tavern (18:30 – 22:00)

A la carte večeře u hlavního bazénu. V závislosti na dostupnosti a na počasí.

Večeře v a la carte restauracích se podává jednou týdně výměnou za večeři v hlavní restauraci.

Bary
Všechny nápoje ve všech barech jsou mezinárodní značky. Hosté mají přístup k úplné nabídce s vyjímkou speciálních sladových whisky, koňaků a šampaňského.

Wet Bar Pool Bar by the Main pool (10:00 – 00:30*)

O Bar Online ordering service by the pool (11:30 – 17:30)

Aλati Beach Bar by the Beach (11:00 – 18:00)

The Grand Bar Lounge Bar (17:30 – 01:00*)

Grevin Bar First Floor Bar (19:00 – 01:00*)

Nápojový balíček
Balíček Ultra All Inclusive během jídla: Bílé víno, růžové víno, červené víno, piva, nealkoholické nápoje, džusy, minerální voda a perlivá voda.

 

POKOJOVÁ SLUŽBA

K dispozici je 24hodinová služba stravování na pokoji. Jedná se o placenou službu pro všechny hotelové hosty. 

SPA & WELLNESS

Na všechny lázeňské procedury a produkty se vztahují poplatky. Hosté, kteří mají balíček Ultra All Inclusive, mají volný vstup do „Grand Spa“ na „Heat Experience“ (sauna a parní lázeň). Hosté s BB & HB se platí vstupné.

SPORT & FITNESS

- Během otevírací doby je k dispozici jedna vnitřní posilovna

- Během otevírací doby je k dispozici jedna venkovní posilovna

- Během otevírací doby je k dispozici krytý vyhřívaný bazén

- Dva tenisové kurty jsou k dispozici zdarma, nutná rezervace

- Jeden kurt na plážový volejbal k dispozici zdarma

- Jeden Boccia kurt na pláži k dispozici zdarma

Za příplatek (externí partneři)

- Vodní sporty na pláži

- Soukromé fitness lekce

- Tenisové lekce

- Lekce potápění 

INTERNET

- Bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve veřejných prostorách hotelu.

- Soukromé zabezpečené Wi-Fi připojení na pokojích.

Výhody balíčku Ultra All Inclusive

Všechny výše uvedené výhody jsou pouze pro osobní použití a nejsou přenosné na jiné hosty ani pro budoucí použití. Balíček Ultra All Inclusive začíná v den příjezdu po 12:00 a platí do odjezdu hosta z hotelu.

Den končí v 00:00 o půlnoci. Případné konzumace z restaurací otevřených po půlnoci jsou s příplatkem.


Resort si vyhrazuje právo na úpravu All Inclusive balíčku

Aktivity

Rhodos

Ostrov Rhodos, který najdete v jihovýchodní části Evropy, patří mezi oblíbené letní destinace již po mnoho desetiletí. Tento krásný ostrov nabízí celou řadu atraktivit, které z něj společně s jeho neuvěřitelným historickým bohatství a dlouhými, teplými léty dělají ideální místo pro letní dovolenou.

Historie ostrova sahá až do dob, neboť právě zde byly postaveny jedny z nejstarších starobylých měst celého světa. Po ostrově vždy toužilo mnoho vojevůdců, z nichž některým se jej podařilo dobýt a zanechat na něm svůj vliv. Rhodos byl tak vždy pomyslnou křižovatkou, kde se potkávaly východní a západní světy, minulost a současnost, tradice a globalizace.

V současné době můžete na Rhodosu vnímat kombinaci moderního světa a historie. Právě historii najdete na každém kroku a za každým rohem - v podobě architektury, archeologických pokladů a v tradiční pohostinnosti místních obyvatel. O ostrově Rhodos se říká, že si na něm každý najde něco svého, co jej okouzlí natolik, že na něj nikdy nezapomene.

Jedny z nejlepších zážitků pak najdete na plážích Rhodosu. Od jemného písku pláží Tsambika, Agathi, Pefkoi a Faliraki, přes oblázkové pláže Afandou či Ialylos, až po kamenné pláže Kallithea Therme, Antony Quinn’s bay či Glystra, si jsme jistí, že vás pláže okouzlí. Na plážích také budete moci vyzkoušet jakýkoliv vodní sport a skvěle se tak vydovádět. Například milovníci kitesurfingu se mohou vydat na pláž Prasonissi, která se díky svým mohutným větrům stala pro kitesurfing naprosto ideální.

Turistiku na Rhodosu určitě také musíte zkusit. Vydejte se například na cestu, která začíná v údolí motýlů a končí místem, kde se stéká sedm potoků, nebo na túru údolím Salakos. Je jedno, jakou trasou se vydáte, vždy totiž narazíte na několik přírodních divů, které by bylo škoda nespatřit. Způsobů, jak prozkoumat ostrov je hned několik; můžete jej prozkoumat autem, na motorce, koni či čtyřkolce, pěšky s průvodcem nebo stylovou plavbou kolem ostrova. S jakýkmkoliv výletem vám pak rádi pomohou na recepci resortu Gennadi Grand.

Před tím, než se ale vydáte objevovat taje a krásy Rhodosu, vám doporučujeme pečíst si něco málo o jeho historii. Podle řecké mytologie si totiž řečtí bohové rozdělili celé Řecko mezi sebe, ovšem zapomněli při tom na boha slunce Apolla. Aby tuto chybu napravili, stvořili ostrov Rhodos, dali jej Apollovi a slíbili mu, že Rhodos bude navždy jeho a že žádný jiný bůh na něj nebude mít nárok. Možná právě to je důvod, proč se Rhodos pyšní největším počtem slunečných dní z celého Řecka.

Vlivy středověku můžete na Rhodosu spatřit dodnes. Středověké město Rhodos, které založili Maltézští rytíři, dokonce najdete i na dnešním Rhodosu a navíc v téměř nezměněné podobě. Můžete se tak procházet dlážděnými uličkami, které tu byly již před stovkami let. Hlavní město Rhodos sice drží krok s moderním světem, avšak ve svém jádru si stále uchovává svou historickou jedinečnost.

Největší atraktivity Rhodosu

Pro mnohé návštěvníky je tou největší atraktivitou samotný ostrov Rhodos. Ovšem je tu toho mnohem víc! Začít můžete například ve středověkém městě Rhodos, což je opravdová rarita, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Ve městě můžete navštívit Magisterský palác, archeologické muzeum, městskou uměleckou galerii či hned několik středověkých kapliček, které najdete rozeseté po celém městě. V moderní části města Rhodos, se pak můžete těšit na prvotřídní obchody, restaurace, kavárny a bary, akvárium, muzeum moderního umění, královský park a starobylý stadión, který najdete pod kopcem, na kterém se tyčí Apollónův chrám.

Mimo město můžete navštívit tři antické státy Ialysos, Kamiros a Lindos, které vás jistě okouzlí svou atmosférou. Akropole města Ialysos se v minulosti stala klášterem Filerimos, který byl postaven na místě dřívějšího městského hradu. V akropoli určitě navštivte velkou věž v podobě kříže, ze které se vám naskytne úžasný výhled na západní pobřeží ostrova Rhodos a sousední poloostrov Malá Asie. Kamiros bylo jedno z nejstarších a ve své době nejrozvinutější město v Evropě. V dnešní době je pak město významným archeologickým nalezištěm. Kouzelná vesnička Lindos, kterou najdete na druhé straně ostrova, je místěm, kde se potkává tradice se současnou podobou Řecka. V Lindosu určitě navštivte antickou akropoli, kde na vás dýchne ta pravá řecká historie. 

Mezi další atraktivity Rhodosu, které určitě stojí za návštěvu, bezesporu patří údolí motýlů, údolí sedmi pramenů, klášter Tsambika a hornatý region Embonas, kde se pětují a stáčí ta nejlepší vína na Rhodosu.

Sport a wellness hotelu Gennadi Grand Resort *****

Fitness

V průběhu dovolené je obecně občas složité dodržet svůj cvičební plán, nebo si jen tak pro radost zacvičit. V resortu Gennadi Grand je to však jednoduché! V resortu totiž můžete využít plně vybavenou a klimatizovanou fitness místnost, kterou najdete v hotelových lázních, osvícené tenisové kurty (osvícení za příplatek) a lekce klasické a aerial jógy, pilates a aqua Pilates a vodního aerobiku. Zkusit ale také můžete všemožné plážové sporty, při kterých se perfektně odreagujete. Milujete-li golf, pak budete mít určitě radost z golfového hřiště Afandou, kde si můžete kdykoliv zahrát.

V resortu Gennadi Grand se tak můžete těšit na:

jógu, aerial jógu, pilates, aqua pilates, vodní aerobik, osobního trenéra (za příplatek), fitness místnost, tři venkovní bazény, krytý vyhřívaný bazén, bazén pro děti, vodní sporty provozované třetí stranou – za příplatek, turistiku s průvodcem (za příplatek) nebo bez, osvícené tenisové kurty (za příplatek), Boccia, plážový volejbal, zapůjčení horského kola (za příplatek), túru na horském kole s průvodcem (dvakrát týdně za příplatek), soukromý výlet plachetnicí (za příplatek), golf (hřiště vzdálené 44 km)

Lázně a wellness centrum (Thalasso Spa)

Vstupte do přepychu wellness klubu resortu Gennadi Grand, užijte si zdejší atmosféru a nechte své tělo odpočinout. V lázních si budete moci dopřát různé procedury, rituály, masáže a péči o tvář a tělo. Hoďte všechny starosti za hlavu a soustřeďte se na to, co je opravdu důležité – zdraví vašeho těla i mysli. Svěřte se do schopných rukou zkušených a certifikovaných terapeutů, kteří pro vás vytvořili útulné prostředí plné uklidňujících zvuků, mysl probouzejících vůní a příjemného osvětlení. Vyberte si jakýkoliv z jedinečných rituálů a procedur a nechte své tělo i mysl odpočnout. Po skvělé lázeňské proceduře si dopřejte ještě péči o vlasy, nehty a make-up.

Vstup do lázní zahrnuje:

Vyhřívanou hydro masážní vířivku, vyhřívaný krytý bazén, relaxační prostory, saunu, vanu s párou

Nabídka procedur zahrnuje:

Masážní balíček Thalasso spa journey, procedury pro páry, péče o tělo, tvář, ruce a nohy, epilaci voskem, make-up a vlasový styling

Děti v hotelu Gennadi Grand Resort *****

Zejména děti zažijí v tomto resortu vysněnou dovolenou, jelikož je zde pro ně připraven bohatý program v dětském klubu Mini.

Děti se mohou těšit na venkovní hřiště a dovádění nejen v dětském bazénu, ale i v čistém moři. Kvalifikovaný personál se o vaše ratolesti ve věku 4-14 let rád postará a vy budete moci nerušeně relaxovat.

Mapa - Gennadi Grand Resort *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Řecka do hotelu Gennadi Grand Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Gennadi Grand Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2021
Ing. Kateřina Mackovičová
Ing. Kateřina Mackovičová 724 730 018

Recenze hotelu Gennadi Grand Resort *****

Factsheet

Letová spojení do Řecka

Ing. Kateřina Mackovičová
Gennadi Grand Resort
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.