Gennadi Grand Resort *****

Řecko

Oáza klidu u pláže Gennadi

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Gennadi Grand Resort

Pro hotel Gennadi Grand Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Gennadi Grand Resort.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Gennadi Grand Resort *****

Hodnocení 9.4 Hodnotí 11 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Řecko, Rhodos | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Jedna z nejkrásnějších pláží Velký výběr pokojů a apartmá Široká nabídka pokrmů
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Gennadi Grand Resort ***** Řecko

Resort Gennadi Grand je skvělým místem, kde si můžete užít tu nejlepší řeckou dovolenou. Resort najdete přímo u pláže Gennadi, díky čemuž se může pochlubit opravdu klidnou atmosférou, kterou vytváří nejen šumění moře, ale i překrásné zahrady plné palem. Hotel Gennadi Grand je stejně tak elegantní jako krásný. V tomto krásném resortu najdete nejen nádherné pokoje a suity, ale také výtečnou gastronomii ve stylu fine dining, spoustu zábavy, sportů a jedinečné lázně plné klidu.

Gennadi Grand Resort vám nabídne unikátní holistický zážitek v oblasti wellness. Dopřejte svému tělu i duši dokonalý odpočinek, při kterém najdete opravdovou harmonii a vyváženost. Můžete se těšit na jógu v unikátním prostředí, jedinečné řecké či veganské lázeňské procedury a mnoho dalších zážitků, díky kterým poznáte opravdovou relaxaci.

Hotel si zakládá také na autentické řecké pohostinnosti s důrazem na kvalitu služeb na světové úrovni. Stejně tak hosté jistě ocení vynikající kuchyni s pečlivě vybranými a připravenými pokrmy místní i zahraniční gastronomie.

Rosort velmi dbá, aby byl co nejšetrnější k přírodě, takže se snaží veškerou energii i vodu využívat ekologicky. Samozřejmě ekologické využívání vody a energie se nijak nedotkne vaší dovolené, neboť vy, jako hosté, jste pro hotelový personál vždy na prvním místě. 

V resortu Gennadi Grand se tak můžete těšit letní dovolenou dle vašich představ!

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Double Room Garden View (30 m²)

Double Room Garden View (30 m²)

Pokoje Double Room Garden View o rozloze 30 m² vám nabídnou moderní, elegantní a pohodlné prostory, které jsou ideální pro páry či dva přátele cestující společně...

Double Room Private Pool Garden View (30 m²)

Double Room Private Pool Garden View (30 m²)

Jedinečný styl a soukromí pro dvě osoby - přesně to si užijete v pokojích Double Room Private Pool Garden View o rozloze 30 m²...

Double Room Private Pool Sea View (30 m²)

Double Room Private Pool Sea View (30 m²)

V pokojích Double Private Pool Sea View o rozloze 30 m² se na rozdíl od pokojů Double Room Private Pool Garden View můžete těšit na nádherný výhled na třpytící se moře...

Junior Suite Garden View (40 m²)

Junior Suite Garden View (40 m²)

Suity Junior Garden View o rozloze 40 m² jsou ideální volbou pro maximálně tři osoby. Těšit se tu můžete na krásnou výzdobu, prostornou ložnici s manželskou postelí či dvěma oddělen..

Gastronomie a hotelové restaurace

Dopřejte svým chuťový buňkám opravdu jedinečný zážitek! Restaurace a bary v resortu Gennadi vás jistě uchvátí svou širokou nabídkou pokrmů z každého koutku světa. Od brzkého rána až do pozdního večera si tu můžete pochutnávat na řeckých a mezinárodních delikatesách, kterou jsou připravovány z těch nejkvalitnějších surovin. Místní šéfkuchaři pro vás připravili menu, ve kterém najdete pokrmy z Řecka, Středomoří a spousty dalších gastronomických oblastí světa. Ke každému pokrmu přidali trochu svého, díky čemuž tyto staletí staré pokrmy získaly moderní šmrnc.

Zvláštní nutriční požadavky

Hotel uspokojí jakékoli vaše speciální nutriční požadavky nebo připraví speciální jídlo pokud máte nějaké potravinové alergie po předchozím oznámení speciálních požadavků.

Dress Code: Smart Casual

Hosté jsou povinni zdržet se nošení šortek, tepláků, roztrhaných džínů, sportovního oblečení, plavek, žabek, předmětů, které odhalují bránice u žen nebo ramena u mužů, nebo jakýchkoli předmětů, které mohou způsobit urážku. Pánové jsou laskavě povinni mít na večeři v hlavní restauraci dlouhé kalhoty. Hotel si vyhrazuje právo odmítnout vstup do restaurace komukoli, pokud to bude považovat za nevhodné.

Restaurace

Φiloxenia (Main Buffet Restaurant)

Tato hlavní restaurace nabízí bufetové menu založené na středomořské kuchyni s živou a interaktivní kuchyní, bezlepkové produkty, vegetariánské lahůdky, řecké tradiční speciality, prémiové uzeniny a sýry, pizzu a těstoviny, dezerty, řecké pochoutky a čerstvé nakrájené ovoce. Můžete si zde dát bufetovou snídani, oběd i večeři.

Otevírací doba: 07:00 - 10:30 (10:30 - 11:00 obohacená pozdní kontinentální bufetová snídaně), 12:30 - 14:30, 19:00 - 21:30

Level 2 (Exclusive Breakfast Restaurant)

Exkluzivní restaurace se nachází v nejvyšším patře hlavní budovy a nabízí panoramatický výhled na moře. Podává předem dané menu a snídaně formou a la carte, výhradně pro hosty z určitých typů pokojů (Suity a Two Bedroom Suity a při min 7 nocích pobytu). Pro hosty z jiných pokojů (Double Rooms a Junior Suity) je možné se zde stravovat za příplatek.

Otevírací doba: 08:00 - 11:00

Wet (Casual Pool Restaurant)

Nachází se u hlavního bazénu hned vedle baru a nabízí lehký oběd, zdravé možnosti a domácí street food.

Otevírací doba: 12:30 - 17:00

Blε (Pool Lunch Restaurant)

Nachází se u velkého bazénu a v době oběda nabízí příjemné řecké jídlo a osvěžující nápoje.

Otevírací doba: 12:30 - 16:00 (poslední objednávka v 15:45)

Aλati (Beach Deli)

Toto bistro se nachází u pláže a nabízí osvěžující nápoje, pivo, víno, teplé a studené občerstvení formou sandvičů, wrapů a ovocných mís.

Otevírací doba: 12:00 - 18:00

Ten2One (A la Carte Restaurant)

Tato neformální restaurace připomínající moderní bistro nabízí rozmanité spektrum jídel a la carte a nápojů, od vín, piva, čerstvých salátů a široké škály kombinovaných menu.

Otevírací doba: 12:30 - 15:00 (poslední objednávka v 14:45), 19:00 - 23:30 (poslední objednávka v 22:30)

Eδesma (Fine Dining)

Restaurace Eδesma představuje svěží a inspirativní přístup ke středomořské kuchyni, který respektuje zdravé, časem prověřené koncepty chutí, ale zároveň představuje moderní kuchyni. Hosté budou mít příležitost zažít kreativně připravená místní menu a menu z mořských plodů ze egejských regionů, které znovu definují tradiční chutě, které si každý spojuje s Řeckem. Večeře se stává výjimečným zážitkem spolu s párováním vín a doporučeními od místních sommeliérů. K dispozici jsou i degustační menu.

Otevírací doba: 19:00 - 22:30 (poslední objednávka v 21:00)

Ouζο (Greek Traditional Restaurant)

Ouζο se nachází u velkého bazénu, specializuje se na tradiční pokrmy, které jsou doplněny řeckým výběrem nápojů „Eau de vie“ – vínem a brandy Tsipouro. Resort se pyšní nabídkou mnoha mořských plodů a veganských možností, které jsou v řecké kuchyni velmi běžné a oblíbené. Vyzkoušejte například "mezedes" - tradiční řecké jednohubky. Ouζo nabízí jedinečný zážitek z autentického řeckého jídla.

Otevírací doba: 19:00 - 22:30 (poslední objednávka v 21:30)

στK (Steak House – Grill Restaurant)

Restaurace στK podává vyzrálá prémiová masa té nejvyšší kvality díky tradičnímu staření. Dopřejte si grilovaná masa či mořské plody s domácími omáčkami a různými přílohami. To je ideálně doplněno pečlivě vybranými víny či chlazeným pivem.

Otevírací doba: 18:30 - 23:00 (poslední objednávka v 21:45)

Bary

Grand Bar (Lounge Bar)

Nachází se ve vstupní hale s prostornou terasou a nabízí různé klasické a originální koktejly. Několikrát týdně hosty doprovází živá hudba či různá představení.

Otevírací doba: 17:30 - 1:00

Wet Bar (Pool Bar by the large Pool)

Nachází se u hlavního bazénu a nabízí osvěžující nápoje, smoothies, granites a různé klasické a nealkoholické koktejly. Během dne nabízí lehké občerstvení.

Otevírací doba: 10:00 - 00:30

Ο Bar (Online ordering Pool Service)

Bar O servíruje čerstvé džusy, kávu, drinky a nápoje spolu s lahodným lehkým občerstvením, které jsou dokonalým doplňkem dne stráveného u bazénu. Služby baru O jsou dostupné u bazénu výhradně v online objednávkové aplikaci resortu.

Otevírací doba: 11:30 - 17:30

Grevin Bar (Premium Bar)

Nachází se v prvním patře, má prostornou terasu a nabízí vynikající vinný lístek a různé koktejly s doplňkem japonské kuchyně. 

Otevírací doba: 19:00 - 01:00 (jídlo se podává od 19:30 - 23:30)

Aλati Beach Bar (By the Beach)

Otevírací doba: 11:00 - 18:00

 

Prioritou resortu je splnit a překonat očekávání hostů v oblasti jídla a nápojů. Gennadi Grand Resort si své hosty natolik váží, že jim provozováním následujících F&B provozoven poskytuje vysokou kvalitu služeb v rámci balíčku Ultra All Inclusive.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategorie a vybavení pokojů Gennadi Grand Resort

Resort Gennadi Grand se může pochlubit 300 úžasnými pokoji a suitami. Tento skvostný resort, který dbá hlavně na šetrnost k přírodě, se soustředí na pohodlí a perfektní služby. V některých pokojích a suitách se můžete těšit na soukromé či sdílené bazény, soukromé terasy, klikatící se uličky vedoucí až k pláži a krásné zahrady. Pokoje a suity resortu Gennadi se pyšní otevřenými prostory, krásně zdobeným interiérem, spoustou slunečního světla a jedinečným designem s nádechem Středomoří. Jinými slovy, čeká vás tu opravdu krásné prostředí, díky němuž se na dovolené budete cítit opravdu výjimečně.

Vybavení pokojů a suit

Individuálně ovládaná klimatizace, postel velikosti King, bezplatný přístup na internet přes Wi-Fi (v pokojích se nachází také možnost připojení přes optický kabel), chytrá LCD TV s plochou obrazovkou, rádio, telefon, kávovar Nespresso a zařízení pro přípravu čaje, telefon (v ložnici a koupelně), bezpečnostní trezor, minibar (na vyžádání, za příplatek), šatní skříň, odkládací prostor pro zavazadla, balkón nebo terasa, možnost výběru polštářů (na vyžádání), večerní rozestýlka, každodenní pokojová služba. V koupelně se nachází oddělená sprcha typu walk-in, oddělený záchod, fén, zvětšující zrcadlo, velké zrcadlo (full length), váha, kvalitní koupelnové župany a pantofle pro muže i ženu, celá řada značkových koupelnových a kosmetických produktů.

Nabídka pokojů

Double Room Garden View (30 m²)

Double Room Garden View (30 m²) foto

Pokoje Double Room Garden View o rozloze 30 m² vám nabídnou moderní, elegantní a pohodlné prostory, které jsou ideální pro páry či dva přátele cestující společně. Těšit se můžete na manželskou postel nebo dvě oddělená jednolůžka a krásnou koupelnu. Pokoje se pyšní balkónem nebo terasou, ze které budete mít krásný výhled do zelených zahrad. Max. kapacita: 2 dospělí.

Double Room Private Pool Garden View (30 m²)

Double Room Private Pool Garden View (30 m²) foto

Jedinečný styl a soukromí pro dvě osoby - přesně to si užijete v pokojích Double Room Private Pool Garden View o rozloze 30 m². V pokoji najdete manželskou postel nebo dvě oddělená lůžka, moderní koupelnu a váš soukromý bazén, ve kterém se můžete osvěžit, kdykoliv jen budete chtít. K pokoji také patří terasa, která vede ke zmiňovanému bazénu a ze které se vám naskytne nádherný výhled do zahrady. Max. kapacita: 2 dospělí.

Double Room Private Pool Sea View (30 m²)

Double Room Private Pool Sea View (30 m²) foto

V pokojích Double Private Pool Sea View o rozloze 30 m² se na rozdíl od pokojů Double Room Private Pool Garden View můžete těšit na nádherný výhled na třpytící se moře. Tento výhled si budete moci užít z terasy, ze které se dostanete přímo do vašeho soukromého bazénu. V pokoji najdete manželskou postel nebo dvě oddělená lůžka a moderní koupelnu. Max. kapacita: 2 dospělí.

Junior Suite Garden View (40 m²)

Junior Suite Garden View (40 m²) foto

Suity Junior Garden View o rozloze 40 m² jsou ideální volbou pro maximálně tři osoby. Těšit se tu můžete na krásnou výzdobu, prostornou ložnici s manželskou postelí či dvěma oddělenými jednolůžky, pohovku (slouží i jako přistýlka), otevřenou koupelnu a balkón s krásným výhledem do zelené zahrady. Max. kapacita: 3 dospělí.

Junior Suite Sea View (40 m²)

Junior Suite Sea View (40 m²) foto

Milujete-li moře a prostorné pokoje, pak jsou pro vás suity Junior Sea View o rozloze 40 m² jako dělané. V suitě najdete ložnici s manželskou postelí nebo dvěma jednolůžky, pohovku vhodnou k přespání jako přistýlka, luxusní koupelnu a balkón, z něhož budete mít krásný výhled na záliv Gennadi a třpytící se moře. Max. kapacita: 3 dospělí.

Junior Suite Private Pool Garden View (40 m²)

Junior Suite Private Pool Garden View (40 m²) foto

Chtěli byste svou dovolenou strávit v opravdu výjimečné junior suitě? Máte raději zaplavání si v soukromí než na společné pláži či sdíleném bazénu? Pak jsou suity Junior Private Pool Garden View o rozloze 40 m² pro vás jako stvořené! Těšit se tu můžete na ložnici s manželskou postelí nebo dvěma jednolůžky, pohovku vhodnou k přespání jako přistýlka, moderní koupelnu, a především soukromý bazén a terasu, ze které se vám naskytne krásný výhled do zelené zahrady. Max. kapacita: 3 dospělí.

Junior Suite Private Pool Sea View (40 m²)

Junior Suite Private Pool Sea View (40 m²) foto

Suity Junior Private Pool Sea View o rozloze 40 m² se velmi podobají suitám Junior Private Pool Garden View. Navíc se v nich ale můžete těšit na krásný výhled na šumějící moře, který si můžete užít ze soukromého bazénu na terase. Dále suita nabízí ložnici s manželskou postelí nebo dvěma jednolůžky, pohovku vhodnou k přespání jako přistýlka a moderní koupelnu. Max. kapacita: 3 dospělí.

Junior Suite Private Pool Beachfront (40 m²)

Junior Suite Private Pool Beachfront (40 m²) foto

Junior Suite Private Pool Beachfront o rozloze 40 m² se nacházejí v první řadě od moře a dopřejí Vám tedy opravdovou dovolenou téměř na pláži. Navíc se v nich ale můžete těšit na krásný výhled směrem k moři, který si můžete užít ze soukromého bazénu. Dále suita nabízí ložnici s manželskou postelí nebo dvěma jednolůžky, pohovku vhodnou k přespání jako přistýlka a moderní koupelnu. Max. kapacita: 3 dospělí.

Suite Garden View (47 m²)

Suite Garden View (47 m²) foto

Cestujete s celou rodinou a chcete si užít skvělou společnou dovolenou? Pak jsou pro vás suity Garden View o rozloze 47 m² těmi pravými. V suitách najdete ložnici s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými jednolůžky, obývací pokoj se dvěma menšími či jednou větší pohovkou (jako přistýlka) a moderní koupelnu. Z balkónu se vám pak naskytne nádherný výhled do zelených zahrad. Max. kapacita: 3 dospělí a 1 dítě.

Suite Sea View (47 m²)

Suite Sea View (47 m²) foto

Suity Sea View o rozloze 47 m² se od suit Garden View liší pouze tím, že si tu můžete užít krásný výhled na moře (z vašeho balkónu), jehož vody omývají pobřeží zálivu Gennadi. V suitách najdete ložnici s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými jednolůžky, obývací pokoj se dvěma menšími či jednou větší pohovkou (jako přistýlka) a moderní koupelnu. Max. kapacita: 3 dospělí a 1 dítě.

Suite Private Pool Garden View (47 m²)

Suite Private Pool Garden View (47 m²) foto

Suity Private Pool Garden View o rozloze 47 m² se mohou pochlubit opravdovým pohodlím a luxusem. Těšit se v nich můžete na ložnici vybavenou manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, obývací pokoj s dvěma menšími či jednou větší pohovkou (jako přistýlka), moderní koupelnu, a především soukromý bazén. K bazénu se pak dostanete skrz terasu, ze které budete mít krásný výhled do zelených zahrad. Max. kapacita: 3 dospělí a 1 dítě.

Suite Private Pool Sea View (47 m²)

Suite Private Pool Sea View (47 m²) foto

Milujete-li moře a krásný výhled, pak jsou pro vás suity Private Pool Sea View o rozloze 47 m² jako dělané. Od suit Private Pool Garden View se liší pouze jediným, a to tím, že si tu budete užívat nádherný výhled na třpytící se moře. Těšit se v nich můžete na ložnici vybavenou manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky, obývací pokoj s dvěma menšími či jednou větší pohovkou (jako přistýlka), moderní koupelnu, a především soukromý bazén. K bazénu se pak dostanete skrz terasu. Max. kapacita: 3 dospělí a 1 dítě.

Two-Bedroom Suite Garden View (80 m²)

Two-Bedroom Suite Garden View (80 m²) foto

Suity Two-Bedroom Garden View o úctyhodné rozloze 80 m² představují moderní a prostorné ubytování, které se může pochlubit hned dvěma ložnicemi, které jsou oddělené posuvnými dveřmi a najdete v nich manželskou postel či dvě oddělená lůžka. K dispozici je také obývací prostor s pohovkou, dvě prostorné koupelny a balkón s výhled do zelené zahrady. Max. kapacita: 5 dospělých.

Two-Bedroom Suite Sea View (80 m²)

Two-Bedroom Suite Sea View (80 m²) foto

Překrásné suity Two-Bedroom Sea View o rozloze 80 m² jsou ideální pro rodiny s dětmi. Tyto suity se oproti suitám Two-Bedroom Garden View mohou pochlubit krásným výhledem na třpytící se moře. Svým vybavením i vzhledem jsou pak suity Two-Bedroom Sea View shodné se suitami Two-Bedroom Garden View. Max. kapacita: 5 dospělých.

Two-Bedroom Suite Private Pool Garden View (80 m²)

Two-Bedroom Suite Private Pool Garden View (80 m²) foto

Jsme si jistí, že si celá vaše rodina zamiluje luxusní suity Two-Bedroom Private Pool Garden View o rozloze 80 m². Ty se totiž můžou pochlubit opravdu krásnou terasou, ze které budete mít nejen krásný výhled do zelených zahrad, ale také se skrz ní dostanete k soukromému bazénu, který ocení nejen vaše děti. V suitách se také můžete těšit na dvě ložnice, které jsou od sebe oddělené posuvnými dveřmi a najdete v nich manželskou postel nebo dvě oddělená jednolůžka, obývací prostor s pohovkou a hned dvě moderní koupelny. Max. kapacita: 5 dospělých.

Two-Bedroom Suite Private Pool Sea View (80 m²)

Two-Bedroom Suite Private Pool Sea View (80 m²) foto

V suitách Two-Bedroom Private Pool Sea View o rozloze 80 m2 na vás na rozdíl od suit Two-Bedroom Private Pool Garden View čeká krásný výhled na moře. Jinak suity svým vzhledem i vybavením odpovídají suitám Two-Bedroom Private Pool Garden View. Max. kapacita: 5 dospělých.

Pláž a moře

Přímo před hotelem se nachází 500 m dlouhá písečná pláž, kde se místy prolíná písek s oblázky. Na pláži jsou pro hosty zdarma k dispozici osušky, lehátka a slunečníky.

Online cena a slevy Gennadi Grand Resort *****

Profi foto hotelu Gennadi Grand Resort *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Gennadi Grand Resort

Dopřejte svým chuťový buňkám opravdu jedinečný zážitek! Restaurace a bary v resortu Gennadi vás jistě uchvátí svou širokou nabídkou pokrmů z každého koutku světa. Od brzkého rána až do pozdního večera si tu můžete pochutnávat na řeckých a mezinárodních delikatesách, kterou jsou připravovány z těch nejkvalitnějších surovin. Místní šéfkuchaři pro vás připravili menu, ve kterém najdete pokrmy z Řecka, Středomoří a spousty dalších gastronomických oblastí světa. Ke každému pokrmu přidali trochu svého, díky čemuž tyto staletí staré pokrmy získaly moderní šmrnc.

Zvláštní nutriční požadavky

Hotel uspokojí jakékoli vaše speciální nutriční požadavky nebo připraví speciální jídlo pokud máte nějaké potravinové alergie po předchozím oznámení speciálních požadavků.

Dress Code: Smart Casual

Hosté jsou povinni zdržet se nošení šortek, tepláků, roztrhaných džínů, sportovního oblečení, plavek, žabek, předmětů, které odhalují bránice u žen nebo ramena u mužů, nebo jakýchkoli předmětů, které mohou způsobit urážku. Pánové jsou laskavě povinni mít na večeři v hlavní restauraci dlouhé kalhoty. Hotel si vyhrazuje právo odmítnout vstup do restaurace komukoli, pokud to bude považovat za nevhodné.

Restaurace

Φiloxenia (Main Buffet Restaurant)

Tato hlavní restaurace nabízí bufetové menu založené na středomořské kuchyni s živou a interaktivní kuchyní, bezlepkové produkty, vegetariánské lahůdky, řecké tradiční speciality, prémiové uzeniny a sýry, pizzu a těstoviny, dezerty, řecké pochoutky a čerstvé nakrájené ovoce. Můžete si zde dát bufetovou snídani, oběd i večeři.

Otevírací doba: 07:00 - 10:30 (10:30 - 11:00 obohacená pozdní kontinentální bufetová snídaně), 12:30 - 14:30, 19:00 - 21:30

Level 2 (Exclusive Breakfast Restaurant)

Exkluzivní restaurace se nachází v nejvyšším patře hlavní budovy a nabízí panoramatický výhled na moře. Podává předem dané menu a snídaně formou a la carte, výhradně pro hosty z určitých typů pokojů (Suity a Two Bedroom Suity a při min 7 nocích pobytu). Pro hosty z jiných pokojů (Double Rooms a Junior Suity) je možné se zde stravovat za příplatek.

Otevírací doba: 08:00 - 11:00

Wet (Casual Pool Restaurant)

Nachází se u hlavního bazénu hned vedle baru a nabízí lehký oběd, zdravé možnosti a domácí street food.

Otevírací doba: 12:30 - 17:00

Blε (Pool Lunch Restaurant)

Nachází se u velkého bazénu a v době oběda nabízí příjemné řecké jídlo a osvěžující nápoje.

Otevírací doba: 12:30 - 16:00 (poslední objednávka v 15:45)

Aλati (Beach Deli)

Toto bistro se nachází u pláže a nabízí osvěžující nápoje, pivo, víno, teplé a studené občerstvení formou sandvičů, wrapů a ovocných mís.

Otevírací doba: 12:00 - 18:00

Ten2One (A la Carte Restaurant)

Tato neformální restaurace připomínající moderní bistro nabízí rozmanité spektrum jídel a la carte a nápojů, od vín, piva, čerstvých salátů a široké škály kombinovaných menu.

Otevírací doba: 12:30 - 15:00 (poslední objednávka v 14:45), 19:00 - 23:30 (poslední objednávka v 22:30)

Eδesma (Fine Dining)

Restaurace Eδesma představuje svěží a inspirativní přístup ke středomořské kuchyni, který respektuje zdravé, časem prověřené koncepty chutí, ale zároveň představuje moderní kuchyni. Hosté budou mít příležitost zažít kreativně připravená místní menu a menu z mořských plodů ze egejských regionů, které znovu definují tradiční chutě, které si každý spojuje s Řeckem. Večeře se stává výjimečným zážitkem spolu s párováním vín a doporučeními od místních sommeliérů. K dispozici jsou i degustační menu.

Otevírací doba: 19:00 - 22:30 (poslední objednávka v 21:00)

Ouζο (Greek Traditional Restaurant)

Ouζο se nachází u velkého bazénu, specializuje se na tradiční pokrmy, které jsou doplněny řeckým výběrem nápojů „Eau de vie“ – vínem a brandy Tsipouro. Resort se pyšní nabídkou mnoha mořských plodů a veganských možností, které jsou v řecké kuchyni velmi běžné a oblíbené. Vyzkoušejte například "mezedes" - tradiční řecké jednohubky. Ouζo nabízí jedinečný zážitek z autentického řeckého jídla.

Otevírací doba: 19:00 - 22:30 (poslední objednávka v 21:30)

στK (Steak House – Grill Restaurant)

Restaurace στK podává vyzrálá prémiová masa té nejvyšší kvality díky tradičnímu staření. Dopřejte si grilovaná masa či mořské plody s domácími omáčkami a různými přílohami. To je ideálně doplněno pečlivě vybranými víny či chlazeným pivem.

Otevírací doba: 18:30 - 23:00 (poslední objednávka v 21:45)

Bary

Grand Bar (Lounge Bar)

Nachází se ve vstupní hale s prostornou terasou a nabízí různé klasické a originální koktejly. Několikrát týdně hosty doprovází živá hudba či různá představení.

Otevírací doba: 17:30 - 1:00

Wet Bar (Pool Bar by the large Pool)

Nachází se u hlavního bazénu a nabízí osvěžující nápoje, smoothies, granites a různé klasické a nealkoholické koktejly. Během dne nabízí lehké občerstvení.

Otevírací doba: 10:00 - 00:30

Ο Bar (Online ordering Pool Service)

Bar O servíruje čerstvé džusy, kávu, drinky a nápoje spolu s lahodným lehkým občerstvením, které jsou dokonalým doplňkem dne stráveného u bazénu. Služby baru O jsou dostupné u bazénu výhradně v online objednávkové aplikaci resortu.

Otevírací doba: 11:30 - 17:30

Grevin Bar (Premium Bar)

Nachází se v prvním patře, má prostornou terasu a nabízí vynikající vinný lístek a různé koktejly s doplňkem japonské kuchyně. 

Otevírací doba: 19:00 - 01:00 (jídlo se podává od 19:30 - 23:30)

Aλati Beach Bar (By the Beach)

Otevírací doba: 11:00 - 18:00

 

Prioritou resortu je splnit a překonat očekávání hostů v oblasti jídla a nápojů. Gennadi Grand Resort si své hosty natolik váží, že jim provozováním následujících F&B provozoven poskytuje vysokou kvalitu služeb v rámci balíčku Ultra All Inclusive.

All Inclusive

Balíček Ultra All Inclusive zahrnuje:/*

Stravování

Snídaně, obědy a večeře se podávají v hlavní bufetové restauraci. Hosté s balíčkem Ultra All Inclusive se mohou najíst v restauraci Edesma (Fine Dining) za využití slevového poukazu ve výši 20 € na osobu na jídlo. (tyto vouchery jsou k dispozici na recepci).
Hosté si mohou vyměnit večeři v hlavní restauraci s restauracemi a la carte, a to následovně:

 • Při minimálním pobytu 3 a 4 noci: 1 a la carte dle vlastního výběru
 • Při minimálním pobytu 5 a 6 nocí: 2 a la carte dle vlastního výběru (pokaždé jiné)
 • Při minimálním pobytu 7/8/9 nocí: 3 a la carte dle vlastního výběru (pokaždé jiné)
 • Při minimálním pobytu 10 a 11 nocí: 4 a la carte dle vlastního výběru (pokaždé jiné)
 • Při minimálním pobytu 12 a 13 nocí: 5 a la carte dle vlastního výběru (pokaždé jiné)
 • Při minimálním pobytu 14 nocí: 6 a la carte dle vlastního výběru (pokaždé jiné)

V a la carte restauracích je nutná rezervace jeden den předem a závisí na dostupnosti, počasí a provozním programu.

Nápojový balíček
Balíček Ultra All Inclusive během jídla: bílé víno, růžové víno, červené víno, piva, nealkoholické nápoje, džusy, minerální voda a perlivá voda.

Bary

Všechny nápoje ve všech barech jsou mezinárodní značky. Hosté mají přístup k úplné nabídce s vyjímkou speciálních sladových whisky, koňaků a šampaňského.

 • Wet Bar Pool Bar - bar u hlavního bazénu (10:00 – 00:30*)
 • O Bar - bar u bazénu, objednávání online (11:30 – 17:30)
 • Aλati Beach Bar - bar u pláže (11:00 – 18:00)
 • The Grand Bar - bar ve vstupní hale (17:30 – 01:00*)
 • Grevin Bar - bar v prvním patře (19:00 – 01:00*)

Pokojová služba

K dispozici je 24hodinová služba stravování na pokoji. Jedná se o placenou službu pro všechny hotelové hosty. 

Mini lednička a mini bar

Použití mini lednice na pokojích je zdarma. Všichni hosté při příjezdu obdrží jednu láhev vody 0,5 l na osobu, která se denně zdarma doplňuje. Hosté ubytovaní s balíčkem Ultra All Inclusive obdrží od hotelu jeden mini bar jako uvítací balíček zdarma. Servis mini baru nebo doplnění minibaru je pro všechny hotelové hosty za příplatek.

Restaurace pod širým nebem
Hosté mohou během svého pobytu zažít několik jedinečných F&B provozoven, některé z nich jsou pod širým nebem a jejich dostupnost závisí na počasí. Hosté budou informováni o operačním programu.

Lázně a wellness

Na všechny lázeňské procedury a produkty se vztahují poplatky. Hosté, kteří mají balíček Ultra All Inclusive, mají volný vstup do „Kozeen Spa“ na „Heat Experience“ (sauna, parní lázeň a vnitřní vyhřívaný bazén). V rámci wellness programu je k dispozici jóga, vzdušná jóga a meditace každý den v jinou hodinu.

Sport a fitness (za příplatek)

K dispozici jsou vodní sporty na pláži, soukromé fitness lekce, lekce tenisu a lekce potápění.

Animace, živá hudební vystoupení, lekce jógy
Hotel nabízí soft animační program zaměřený především na fitness lekce po celý den. Mini klub funguje pro děti od 4 do 12 let od června do září. Několikrát týdně jsou poskytovány živá hudební vystoupení. V rámci wellness programu je k dispozici jóga, vzdušná jóga a meditační sezení každý den v jinou hodinu. Více informací naleznete v operačním programu.

Podmínky

Všechny výše uvedené výhody jsou pouze pro osobní použití a nejsou přenosné na jiné hosty ani pro budoucí použití. Balíček Ultra All Inclusive začíná v den příjezdu po 12:00 a platí do odjezdu hosta z hotelu. Den končí v 00:00 o půlnoci. Případné konzumace z restaurací otevřených po půlnoci jsou s příplatkem.


*Resort si vyhrazuje právo na úpravu All Inclusive balíčku.

Aktivity

V hotelu Gennadi Grand Resort si můžete vyzkoušet následující aktivity:

 • soukromá plavba plachetnicí
 • představení s živou hudbou
 • lekce vaření
 • keramika
 • hodiny astronomie

Určité aktivity jsou za příplatek.

 

Rhodos

Ostrov Rhodos, který najdete v jihovýchodní části Evropy, patří mezi oblíbené letní destinace již po mnoho desetiletí. Tento krásný ostrov nabízí celou řadu atraktivit, které z něj společně s jeho neuvěřitelným historickým bohatství a dlouhými, teplými léty dělají ideální místo pro letní dovolenou.

Historie ostrova sahá až do dob, neboť právě zde byly postaveny jedny z nejstarších starobylých měst celého světa. Po ostrově vždy toužilo mnoho vojevůdců, z nichž některým se jej podařilo dobýt a zanechat na něm svůj vliv. Rhodos byl tak vždy pomyslnou křižovatkou, kde se potkávaly východní a západní světy, minulost a současnost, tradice a globalizace.

V současné době můžete na Rhodosu vnímat kombinaci moderního světa a historie. Právě historii najdete na každém kroku a za každým rohem - v podobě architektury, archeologických pokladů a v tradiční pohostinnosti místních obyvatel. O ostrově Rhodos se říká, že si na něm každý najde něco svého, co jej okouzlí natolik, že na něj nikdy nezapomene.

Jedny z nejlepších zážitků pak najdete na plážích Rhodosu. Od jemného písku pláží Tsambika, Agathi, Pefkoi a Faliraki, přes oblázkové pláže Afandou či Ialylos, až po kamenné pláže Kallithea Therme, Antony Quinn’s bay či Glystra, si jsme jistí, že vás pláže okouzlí. Na plážích také budete moci vyzkoušet jakýkoliv vodní sport a skvěle se tak vydovádět. Například milovníci kitesurfingu se mohou vydat na pláž Prasonissi, která se díky svým mohutným větrům stala pro kitesurfing naprosto ideální.

Turistiku na Rhodosu určitě také musíte zkusit. Vydejte se například na cestu, která začíná v údolí motýlů a končí místem, kde se stéká sedm potoků, nebo na túru údolím Salakos. Je jedno, jakou trasou se vydáte, vždy totiž narazíte na několik přírodních divů, které by bylo škoda nespatřit. Způsobů, jak prozkoumat ostrov je hned několik; můžete jej prozkoumat autem, na motorce, koni či čtyřkolce, pěšky s průvodcem nebo stylovou plavbou kolem ostrova. S jakýkmkoliv výletem vám pak rádi pomohou na recepci resortu Gennadi Grand.

Před tím, než se ale vydáte objevovat taje a krásy Rhodosu, vám doporučujeme pečíst si něco málo o jeho historii. Podle řecké mytologie si totiž řečtí bohové rozdělili celé Řecko mezi sebe, ovšem zapomněli při tom na boha slunce Apolla. Aby tuto chybu napravili, stvořili ostrov Rhodos, dali jej Apollovi a slíbili mu, že Rhodos bude navždy jeho a že žádný jiný bůh na něj nebude mít nárok. Možná právě to je důvod, proč se Rhodos pyšní největším počtem slunečných dní z celého Řecka.

Vlivy středověku můžete na Rhodosu spatřit dodnes. Středověké město Rhodos, které založili Maltézští rytíři, dokonce najdete i na dnešním Rhodosu a navíc v téměř nezměněné podobě. Můžete se tak procházet dlážděnými uličkami, které tu byly již před stovkami let. Hlavní město Rhodos sice drží krok s moderním světem, avšak ve svém jádru si stále uchovává svou historickou jedinečnost.

Největší atraktivity Rhodosu

Pro mnohé návštěvníky je tou největší atraktivitou samotný ostrov Rhodos. Ovšem je tu toho mnohem víc! Začít můžete například ve středověkém městě Rhodos, což je opravdová rarita, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Ve městě můžete navštívit Magisterský palác, archeologické muzeum, městskou uměleckou galerii či hned několik středověkých kapliček, které najdete rozeseté po celém městě. V moderní části města Rhodos, se pak můžete těšit na prvotřídní obchody, restaurace, kavárny a bary, akvárium, muzeum moderního umění, královský park a starobylý stadión, který najdete pod kopcem, na kterém se tyčí Apollónův chrám.

Mimo město můžete navštívit tři antické státy Ialysos, Kamiros a Lindos, které vás jistě okouzlí svou atmosférou. Akropole města Ialysos se v minulosti stala klášterem Filerimos, který byl postaven na místě dřívějšího městského hradu. V akropoli určitě navštivte velkou věž v podobě kříže, ze které se vám naskytne úžasný výhled na západní pobřeží ostrova Rhodos a sousední poloostrov Malá Asie. Kamiros bylo jedno z nejstarších a ve své době nejrozvinutější město v Evropě. V dnešní době je pak město významným archeologickým nalezištěm. Kouzelná vesnička Lindos, kterou najdete na druhé straně ostrova, je místěm, kde se potkává tradice se současnou podobou Řecka. V Lindosu určitě navštivte antickou akropoli, kde na vás dýchne ta pravá řecká historie. 

Mezi další atraktivity Rhodosu, které určitě stojí za návštěvu, bezesporu patří údolí motýlů, údolí sedmi pramenů, klášter Tsambika a hornatý region Embonas, kde se pětují a stáčí ta nejlepší vína na Rhodosu.

Sport a wellness hotelu Gennadi Grand Resort *****

Sport a fitness

V průběhu dovolené je obecně občas složité dodržet svůj cvičební plán, nebo si jen tak pro radost zacvičit. V resortu Gennadi Grand je to však jednoduché! V resortu totiž můžete využít plně vybavené a klimatizované fitness centrum a venkovní posilovnu, dva osvětlené tenisové kurty, hřiště na boccia a plážový volejbal. Vyzkoušet můžete také celou řadu vodních sportů, pěší turistiku s průvodcem nebo jízdu na horských kolech s průvodcem.

Fitness aktivity zahrnují lekce jógy, aerial jógy a pilates, které se konají ve venkovním prostoru Shala. K dispozici jsou také soukromé lekce jógy (za příplatek). Součástí animačního programu je také aqua aerobik a aqua pilates, a to několikrát během týdne.

Bazény

K dispozici jsou tři venkovní bazény (1450 m², 560 m², 290 m²), jeden bazén pro děti a jeden vyhřívaný krytý bazén v lázních (170 m²). Všechny bazény jsou se sladkou vodou.

Lázně Kozeen Spa

Mnohokrát oceněné lázně Kozeen Spa nabízí širokou škálu typických rituálů, ošetření obličeje a těla zaměřených na uvolnění stresu a napětí a zároveň na podporu vnitřní rovnováhy a harmonie. Spa and Health Club vytvořený lázeňskými experty na hudbu, osvětlení a parfémy je zaměřen na povznesení smyslů a pomáhá hostům duchovně se vyrovnat s požadavky jejich každodenního života. K dispozici jsou luxusní termální zážitky, jako je sauna, parní lázeň nebo turecká lázeň, stejně jako krytý bazén a vířivka. 

 

Děti v hotelu Gennadi Grand Resort *****

Zejména děti zažijí v tomto resortu vysněnou dovolenou, jelikož je zde pro ně připraven bohatý program v dětském klubu Mini Club. Děti se mohou těšit na venkovní hřiště a dovádění nejen v dětském bazénu, ale i v čistém moři. Kvalifikovaný personál se o vaše ratolesti ve věku 4-12 let rád postará a vy budete moci nerušeně relaxovat.

Dětský klub je k dispozici během hlavní sezóny od června do září.

Doprava do hotelu Gennadi Grand Resort

Resort Gennadi se nachází na pobřeží ostrova Rhodos mezi tradiční vesnicí Lindos a jižní ostrovní částí Prasonissi. Z mezinárodního letiště je hotel vzdálený 67 km. 

Mapa - Gennadi Grand Resort *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Řecka do hotelu Gennadi Grand Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Gennadi Grand Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2021
Ing. Kateřina Mackovičová
Poslední inspekce hotelu
Ing. Kateřina Mackovičová 724 730 018

Recenze hotelu Gennadi Grand Resort *****

Factsheet

Letová spojení do Řecka

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.