Grace Hotel Santorini *****

Řecko

Dechberoucí výhledy z vrcholku útesu

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Grace Hotel Santorini *****

Lokalita Řecko | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Přepychové výhledy a západy slunce Jedinečné pláže s červeným, černým a bílým pískem Michelinem oceněná řecká a středomořská kuchyně
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Grace Hotel Santorini ***** Řecko

Grace Hotel Santorini je exkluzivní butikový hotel na řeckém ostrově Santorini, který je posazený nad světoznámou kalderou a nabízí dechberoucí výhledy a přepychové západy slunce z nekonečného bazénu. Nádherné architektonické prvky dělají z resortu hotel na špičkové úrovni. Kromě exkluzivní soukromé vily hotel poskytuje řadu pozoruhodných luxusních apartmá, včetně apartmá Grace, VIP a Superior. K dispozici jsou také Junior Suite a Deluxe Room, oba s možností soukromého bazénku. Apartmá hotelu Grace mají elegantní minimalistický design v kombinaci s čistými liniemi a přírodními prvky. Všechny pokoje a apartmá nabízejí 180° ničím nerušený výhled na kalderu a slavný západ slunce.

Milovníci gastronomie se mohou těšit na jedinečný kulinářský zážitek doplněný fantastickými výhledy na ikonický nekonečný bazén a malebné Egejské moře. O oblíbené řecké a středomořské chutě se postará kulinářský génius a Michelinem oceněný šéfkuchař Lefteris Lazarou. V souladu s řeckou gastronomickou tradicí ožívají úžasné chutě v restauraci Varoulko Santorini, díky bohaté nabídce čerstvých ingrediencí.

Užijte si nádherný luxusní pobyt na útesu ve vesnici Imerovigli, kde si na vlastní kůži vyzkoušíte, jak snadné je zamilovat se do tohoto kouzelného ostrova. Bílé domy, kostely s kobaltovou kupolí a pláže s černým a červeným pískem dělají z ostrova Santorini lákavou středomořskou oázu zahalenou mytologií. Věří se, že je zbývajícím spojením se Ztraceným městem Atlantis.

Santorini nabízí řadu zážitků a aktivit: pláže, odlehlé zátoky, vodní sporty, horké prameny, prohlídky památek, procházky, vinice, stolování a výlet lodí po kotlině Caldera, který si nesmíte nechat ujít.

Vzhledem k záviděníhodné poloze Hotelu Grace Santorini na vrcholku útesu je hotel přístupný pouze po sestoupení několika pater betonových schodů. Z tohoto důvodu nemusí být hotel vhodný pro hosty s omezenou pohyblivostí a přijímá pouze děti starší 14 let. Vila s vlastním bazénem je však vhodná i pro rodiny s mladšími dětmi.

Hotel se nachází na samotě, přesto nedaleko hlavního města Fira, kousek od letiště Monolithos a centrálního přístavu Athinios. Leží 300 metrů nad kalderou, chráněnou hlubokou pánví, kterou před staletími vytvořila potopená sopka.

 

Služby a vybavení

 • VIP uvítání s šampaňským a dárky
 • Velkolepý vyhřívaný nekonečný bazén (největší na kaldeře)
 • Snídaně se šampaňským s denně obměňovaným menu
 • Studio jógy a pilates
 • Fitness zóna
 • Koncepční obchod s oblečením a doplňky od Zeus + Dione, kulturními suvenýry z Muzea kykladského umění a šperky od Lalaounise
 • Prádelna v budově
 • Vysokorychlostní Wi-Fi v celém hotelu
 • Možnost včasného přihlášení a pozdního odhlášení
 • Kompletní nabídka služeb concierge
 • Recepce je otevřena 24 hodin denně
 • Přeprava luxusní mini dodávkou z přístavu nebo letiště na vyžádání
 • Dvakrát denně úklidová služba
 • Služba večerní rozestýlky se soupravami 'Grace Goodnights', které se mění každý den
 • Půjčovna aut je k dispozici na vyžádání u concierge
 • Úložný prostor pro zavazadla
 • Vícejazyčný personál

 

Vzdálenosti

 • Fira 2 km (5 minut autem)
 • Letiště 9 km (20 minut autem)
 • Přístav 13 km (30 minut autem)
 • Letiště v Aténách 35 minut letadlem
 • Přístav Piraeus 4,5 hodiny trajektem
 • Přístav Rafina 5 hodin trajektem
Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Deluxe Room with Plunge Pool (54 m²)

Deluxe Room with Plunge Pool (54 m²)

Tyto pokoje nabízejí úžasný výhled na kalderu a tyčící se skálu Skaros, kuželovitý poloostrov ukrývající jednu z nejpůsobivějších opevněných ruin na ostrově...

Deluxe Room (45 m²)

Deluxe Room (45 m²)

Tyto pokoje nabízejí úžasný výhled na kalderu a tyčící se skálu Skaros, kuželovitý poloostrov ukrývající jednu z nejpůsobivějších opevněných ruin na ostrově ze soukromé terasy...

Grace Suite with Plunge Pool (96 m²)

Grace Suite with Plunge Pool (96 m²)

Luxusní apartmá Grace nabízí prvotřídní ubytování s nádherným výhledem na kalderu a západ slunce na Egejském moři...

VIP Suite with Plunge Pool (121 m²)

VIP Suite with Plunge Pool (121 m²)

Toto úchvatné apartmá nabízí ničím nerušený výhled na kalderu a skálu Skaros. Má soukromý vchod a má největší terasu s lehátky a osobní vyhřívaný ponorný bazén...

Gastronomie a hotelové restaurace

Grace Hotel nabízí jedinečný kulinářský zážitek doplněný fantastickými výhledy na ikonický nekonečný bazén a malebné Egejské moře. O oblíbené řecké a středomořské chutě se postará kulinářský génius a Michelinem oceněný šéfkuchař Lefteris Lazarou.

 

Snídaně v Santoru
Snídaně je kombinací řeckých a mezinárodních jídel bohatých na vitamíny a antioxidanty, které napomáhají regeneraci buněk pro zářivý začátek dne. Snídaňové menu se denně mění, aby hosté měli možnost ochutnat různé alternativní místní chutě. Od jídelního plánu „Healthy Boost“ až po „It's All Greek to Me“.

Varoulko Santorini
Restaurace Varoulko Santorini nabízí výhled na úchvatnou kalderu a hluboké modré moře a může se pochlubit nejvýjimečnějšími kykladskými výhledy. Uprostřed této fascinující atmosféry, orámované rozsáhlým nekonečným bazénem, začíná objevování nejvybranějších chutí Středomoří díky lahodným chuťovým výtvorům šéfkuchaře Lefterise Lazaroua. Ingredience nejvyšší kvality, opravdová úcta k tradici a kreativní hra, se bez námahy spojují a vytvářejí dokonalý kulinářský zážitek na ostrově.

Otevřeno: denně snídaně 7:30 – 11:00, obědy 12:00 – 18:00, večeře 19:00 – 23:00


363 Lounge
Salonek 363 Lounge se nachází ve výšce 363 metrů nad mořem. Nabízí široký výběr šampaňského a koktejlů v kombinaci s kulinářskými specialitami Jeana Charlese M. Některé z voňavých středomořských koktejlů jsou navržené renomovaným mixologem Salvatore Calabresem. Vychutnejte si je společně s panoramatickým výhledem na Egejské moře a úchvatným západem slunce. Salonek je ideální pro exkluzivní oslavy nebo pro soukromé použití.

Otevřeno: denně 16:00 – 12:00

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategorie a vybavení pokojů Grace Hotel Santorini

Luxusní pokoje, apartmá a vily o rozloze 50 - 400 m² nabízejí smyslnou sofistikovanost Santorini a přímořskou krásu a stírají hranice mezi vnitřním a venkovním prostředím čistými liniemi a přírodními materiály. Všechny mají velké vnitřní a venkovní prostory s vyhřívanými ponornými bazény, které otevírají úžasný výhled na symbolickou kalderu Santorini. Dále jsou vybaveny barem, zařízením na přípravu čaje a kávovarem Nespresso, pokojovými difuzéry a vlastní koupelnou. K dispozici jsou také lázeňské procedury na pokoji a pokojová služba.

Pokoje typu Deluxe

Mezi výhody těchto pokojů patří úžasný výhled na kalderu a velké soukromé terasy, většinou s vyhřívaným ponorným bazénkem a více než 50 m² vnitřního a venkovního prostoru.

Suity

Smyslná sofistikovanost se snoubí s přímořskou krásou v luxusních apartmá, z nichž některá mají hammam lázeň, prostornou terasu s nerušeným výhledem na kalderu a venkovní bazén s celkovou plochou téměř 90 m² vnitřního a venkovního prostoru.

Nabídka pokojů

Deluxe Room with Plunge Pool (54 m²)

Deluxe Room with Plunge Pool (54 m²) foto

Tyto pokoje nabízejí úžasný výhled na kalderu a tyčící se skálu Skaros, kuželovitý poloostrov ukrývající jednu z nejpůsobivějších opevněných ruin na ostrově. Všechny pokoje jsou vybavené vyhřívaným ponorným bazénkem. Dále zde najdete terasu s posezením, ložnice má postel velikosti King, hedvábné povlečení a nabídku polštářů. V pokoji je stůl z přírodního dřeva, pohovka a plně vybavená koupelna.

Deluxe Room (45 m²)

Deluxe Room (45 m²) foto

Tyto pokoje nabízejí úžasný výhled na kalderu a tyčící se skálu Skaros, kuželovitý poloostrov ukrývající jednu z nejpůsobivějších opevněných ruin na ostrově ze soukromé terasy. Dále zde najdete terasu s posezením, ložnice má postel velikosti King, hedvábné povlečení a nabídku polštářů. V pokoji je stůl z přírodního dřeva, pohovka a plně vybavená koupelna.

Grace Suite with Plunge Pool (96 m²)

Grace Suite with Plunge Pool (96 m²) foto

Luxusní apartmá Grace nabízí prvotřídní ubytování s nádherným výhledem na kalderu a západ slunce na Egejském moři. Na terase jsou pohodlná lehátka, posezení a stolování a soukromý vyhřívaný ponorný bazén. Apartmá zahrnuje prostornou hlavní ložnici s postelí velikosti King, Smart-System TV a pohodlné posezení. Ultra luxusní en-suite koupelna má parní lázeň a vnitřní vyhřívaný ponorný bazén s výhledem na obzor. V průchozí další ložnici je také postel velikosti King, Smart-System TV, vlastní koupelna, prostorná terasa a osobní vyhřívaný bazének.

VIP Suite with Plunge Pool (121 m²)

VIP Suite with Plunge Pool (121 m²) foto

Toto úchvatné apartmá nabízí ničím nerušený výhled na kalderu a skálu Skaros. Má soukromý vchod a má největší terasu s lehátky a osobní vyhřívaný ponorný bazén. Ložnice má postel velikosti King, Smart-System TV a vlastní koupelnu se sprchou a parní lázní pro dva.

Superior Suite with Plunge Pool (86 m²)

Superior Suite with Plunge Pool (86 m²) foto

Přepychové apartmá má vnitřní i venkovní obývací prostor a velkorysou terasu s lehátky a vyhřívaným bazénkem. Z terasy si můžete užívat klidný středomořský vánek s výhledem na šumivé Egejské moře. Uvnitř je rozšířené vnitřní posezení, zařízené v moderním stylu, kombinující špičkový, zakázkový design s tradičními ručně vyráběnými kousky. Ložnice má postel velikosti King, hedvábné povlečení, nabídku polštářů, Smart-System TV a vlastní koupelnu.

Junior Suite with Plunge Pool (71 m²)

Junior Suite with Plunge Pool (71 m²) foto

Toto speciální apartmá je perfektní pro páry, nabízí luxusní postele velikosti King a extra prostornou terasu, všechny apartmá jsou vybavené vyhřívaným bazénkem. Na terase se také nachází jídelní stůl a pohodlná kruhová pohovka pro dva, která nabízí úžasný výhled na kalderu a tyčící se skálu Skaros, kuželovitý poloostrov ukrývající jednu z nejpůsobivějších opevněných ruin na ostrově. Všechna apartmá typu Junior mají vlastní prostornou koupelnu s velkou sprchou. Ložnice má postel velikosti King, hedvábné povlečení a nabídku polštářů.

Junior Suite (69 m²)

Junior Suite (69 m²) foto

Toto speciální apartmá je perfektní pro páry, nabízí luxusní postele velikosti King a extra prostornou terasu, některé apartmá jsou vybavené vyhřívaným bazénkem. Na terase se také nachází jídelní stůl a pohodlná kruhová pohovka pro dva, která nabízí úžasný výhled na kalderu a tyčící se skálu Skaros, kuželovitý poloostrov ukrývající jednu z nejpůsobivějších opevněných ruin na ostrově. Všechna apartmá typu Junior mají vlastní prostornou koupelnu s velkou sprchou. Ložnice má postel velikosti King, hedvábné povlečení a nabídku polštářů.

The Villa (400 m²)

The Villa (400 m²) foto

Luxusní vila o rozloze 400 m² je ideální pro delší pobyty a nabízí diskrétnost spolu s přístupem k jedinečnému vybavení. Vila je vybavena plně vybavenou kuchyní, jídelním koutem, bazénem a rozlehlou venkovní terasou s krbem a lze ji využít buď jako apartmá pro svatební cestu s jednou ložnicí, nebo jako apartmá se dvěma ložnicemi pro rodiny. Vila je vytvořena pro maximální relaxaci a odpočinek a nabízí vlastní parní lázně hammam, krytý bazén a místnost pro procedury. K dispozici je soukromý šéfkuchař, který pro Vás připraví lahodná jídla v otevřené kuchyni.

Pláž a moře

Prožijte nádherný den na pláži. Hotel poskytuje dopravu na nejslavnější pláže Santorini, jako je terakotově zbarvená červená pláž poblíž Akrotiri a Perissa a Perivolos a dvě nejlepší santorinské pláže s černým pískem. Věnujte se libovolnému počtu vodních sportů, od jízdy na kajaku po paddleboarding ve stoje, nebo relaxujte podél břehu. Pláže se nenachází přímo u hotelu, ale resort nabízí možnost dopravy na soukromou pláž.

 

Pláže s černým pískem
Pokud máte rádi pohostinné letní dny strávené v blízkosti plážových barů a vynikajících restaurací s mořskými plody, jsou pro Vás ideální pláže na pobřeží s černým pískem Kamari, Perissa nebo Perivolos. Všechny se nacházejí na jižním pobřeží Santorini. Tyto oblíbené oblasti nabízejí spoustu možností i pro milovníky vodních sportů, od windsurfingu a vodního lyžování až po jízdu na kajaku a paddleboarding. Pokud hledáte trochu méně hluku, nedaleko je pláž Monolithos vhodná pro rodiny a na severních hranicích ostrova poblíž Oia najdete pláž Baxedes, vzdálené pobřeží pro klidný a relaxační plážový den.

Pláže s červeným pískem
Pravděpodobně nejhezčím pobřežím v Egejském moři je červená pláž poblíž vesnice Akrotiri. Najdete zde sluncem zalité útesy tyčí se nad terakotovým pískem, ale i neuvěřitelně čistou vodu. Navíc její izolovaná poloha zajišťuje relativní soukromí.

 

Pláže s bílým pískem
Aspri Ammos, je ohromující pláž s bílým pískem pod různobarevnými útesy, které se střídají od korálové po krémovou. Pláž je dostupná vodním taxíkem a nachází se v docházkové vzdálenosti od červené pláže Akrotiri. Pronajměte si na den plážové lehátko a užijte si tento úsek šedého písku, který je posetý duhovými bílými oblázky. Pokračujte dále na východ od Aspri Ammos do Vlychady, měsíční krajiny s působivými bílými vulkanickými skalními stěnami.

 

Služby
 • Možnost dopravy na soukromou pláž
 • K dispozici jsou soukromé plavby na vzdálené pláže
 • Obchod na pláži

Online cena a slevy Grace Hotel Santorini *****

Profi foto hotelu Grace Hotel Santorini *****

Naše foto hotelu Grace Hotel Santorini *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Grace Hotel Santorini

Grace Hotel nabízí jedinečný kulinářský zážitek doplněný fantastickými výhledy na ikonický nekonečný bazén a malebné Egejské moře. O oblíbené řecké a středomořské chutě se postará kulinářský génius a Michelinem oceněný šéfkuchař Lefteris Lazarou.

 

Snídaně v Santoru
Snídaně je kombinací řeckých a mezinárodních jídel bohatých na vitamíny a antioxidanty, které napomáhají regeneraci buněk pro zářivý začátek dne. Snídaňové menu se denně mění, aby hosté měli možnost ochutnat různé alternativní místní chutě. Od jídelního plánu „Healthy Boost“ až po „It's All Greek to Me“.

Varoulko Santorini
Restaurace Varoulko Santorini nabízí výhled na úchvatnou kalderu a hluboké modré moře a může se pochlubit nejvýjimečnějšími kykladskými výhledy. Uprostřed této fascinující atmosféry, orámované rozsáhlým nekonečným bazénem, začíná objevování nejvybranějších chutí Středomoří díky lahodným chuťovým výtvorům šéfkuchaře Lefterise Lazaroua. Ingredience nejvyšší kvality, opravdová úcta k tradici a kreativní hra, se bez námahy spojují a vytvářejí dokonalý kulinářský zážitek na ostrově.

Otevřeno: denně snídaně 7:30 – 11:00, obědy 12:00 – 18:00, večeře 19:00 – 23:00


363 Lounge
Salonek 363 Lounge se nachází ve výšce 363 metrů nad mořem. Nabízí široký výběr šampaňského a koktejlů v kombinaci s kulinářskými specialitami Jeana Charlese M. Některé z voňavých středomořských koktejlů jsou navržené renomovaným mixologem Salvatore Calabresem. Vychutnejte si je společně s panoramatickým výhledem na Egejské moře a úchvatným západem slunce. Salonek je ideální pro exkluzivní oslavy nebo pro soukromé použití.

Otevřeno: denně 16:00 – 12:00

Aktivity

Na bájném pobřeží kaldery na Santorini můžete prozkoumat nejjemnější úseky pobřeží s černým pískem lemujícím safírové vody Egejského moře až po objevování zastrčených vinařství v obílených vesnicích Oia a Firá.

 

 • Plavba po Egejském moři na soukromé jachtě
 • Největší nekonečný bazén v Imerovigli s panoramatickým výhledem na ohromující santorinskou kalderu
 • Nejlepší pláže na Santorini
 • Lekce jógy při východu a západu slunce
 • Degustace vína v hotelu

Sport a wellness hotelu Grace Hotel Santorini *****

Spa

Lázně jsou inspirovány starověkými léčebnými tradicemi Středomoří. Holistické lázeňské procedury jsou vždy prováděné v pohodlí vašeho pokoje s hypnotickým výhledem na kalderu a spojují sílu léčebných tradic s moderními technikami.

 • Tradiční řecká relaxační masáž olivovým olejem
 • Vinný elixír: ošetření proti stárnutí využívající antioxidační vlastnosti červeného vína a lupiny ke zvýšení produkce kolagenu a redukci vrásek.
 • Přineste si domů léčivou sílu hotelu Grace. Organické koupelové produkty Apitiva přenesou Vaše smysly zpět na Santorini s holistickou směsí řeckých rostlinných extraktů, přírodního včelího medu a organických esenciálních olejů.

 

Fitness centrum

Moderní fitness centrum kombinuje plně vybavenou TechnoGym s bezkonkurenční scenérií Santorini. Kvalifikovaný instruktor je k dispozici i pro soukromé lekce a dokonale se přizpůsobí vašim potřebám, ať už ve studiu nebo na jiném místě dle vašeho výběru.

 

Jóga

V hotelu Grace se lekce jógy a pilates vyučují v luxusním lázeňském prostředí, které nabízí jedinečný výhled na Egejské moře. Lekce jsou určeny jak pro zkušené jogíny, tak pro ty, kteří jógu nebo pilates nikdy necvičili. Tréninky lze absolvovat v okolí hotelu nebo v drsné krajině Santorini. Každý trénink je zakončen 15minutovou řízenou relaxací. K dispozici je odborný trenér, který vede lekce vhodné pro všechny úrovně.

 

In Room Fitness kit si můžete vybrat z nabídky služeb Bespoke by Grace. Sada obsahuje vše, co potřebujete pro každodenní cvičení na Santorini. Obsahuje podložky na jógu, gymnastický pilates míč, fitness toner, toner na stehna, švihadlo, adaptér na kliky, posilovací pás, sadu závaží, kruh pilates, pilates mini míč a Disco Twister.

Mapa - Grace Hotel Santorini *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Řecka do hotelu Grace Hotel Santorini *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Grace Hotel Santorini *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2022
Ing. Pavlína Zbořilová
Poslední inspekce hotelu
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recenze hotelu Grace Hotel Santorini *****

Podobný hotel

Letová spojení do Řecka

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.