Amirandes Grecotel Exclusive Resort *****

Řecko

Luxusní rodinná dovolená na Krétě

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Amirandes Grecotel Exclusive Resort

Pro hotel Amirandes Grecotel Exclusive Resort není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Amirandes Grecotel Exclusive Resort.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Amirandes Grecotel Exclusive Resort *****

Hodnocení 9.1 Hodnotí 12 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Řecko, Kréta, Iráklio | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Butikový hotel s dostatkem soukromí Prvotřídní kulinářské zážitky Skvělý servis
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Amirandes Grecotel Exclusive Resort ***** Řecko

V resortu Amirandes zažijete tu nejluxusnější dovolenou, kterou ještě umocní jedinečná krétská pohostinnost. Resort se nachází na perfektním místě - na dosah ruky budete mít golfový klub, mezinárodní letiště ve městě Heraklion i světově známé archeologické naleziště Knóssos.
Amirandes nabízí prvotřídní ubytování v prostorných pokojích s kvalitním nábytkem od nejlepších designérů. Pokoje jsou vymalovány jemnými barvami a dozdobeny světlými látkami.
Klenotem resortu jsou privátní vily, z nichž můžete vyjít přímo na pláž se zlatým pískem. Celá pláž se táhne podél křišťálově čistého moře na jedné straně a divoké přírody na straně druhé. Privátní vily se pyšní nadstandardním vybavením, jako je např. soukromá posilovna.
Vydejte se za kulinářským dobrodružstvím do jedné ze 14 restaurací a ochutnejte místní speciality.
Italská restaurace Minotaur se nachází u krásné laguny, z níž si budete moci kromě dobrého jídla vychutnat také pohled na noční oblohu. Restaurace Minotaur se kromě výtečného jídla pyšní také úžasnou kolekcí keramiky od Picassa.
Nemusíte se bát, že byste se během pobytu v resortu Amirandes nudili. Těšit se můžete na živou hudbu či DJ, skvělé koktejly v baru Labyrinth Lagoon či otevřený amfiteátr. Milovníci sportu se mohou těšit např. na potápění, tři tenisové kurty, vodní sporty, aerobik, posilování ve vodě či horská kola. Již zmíněné potápění si můžete vyzkoušet buď přímo v moři nebo v bazénu Amirandes.
Děti jsou v hotelu samozřejmě vítány a podle toho je tady s nimi také tak zacházeno. Děti jsou pro hotelový personál vždy na prvním místě. Děti se mohou těšit na letní kemp, klub Grecoland, speciální programy a velké množství aktivit i sportů.
Příznivci golfu se mohou těšit na hřiště s 18 jamkami, nacházející se blízko u resortu. Toto hřiště navrhl jeden z nejznámějších architektů golfových hřišť – Bob Hunt, a nadchne i pokročilé golfisty.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior Room, Garden View

Superior Room, Garden View

Pokoje Superior Room o rozloze 31 m2 se pyšní výhledem do zahrady. Nachází se v křídlech Candia a Lagoon v prvním nebo ve druhém patře...

Superior Room, Sea View

Superior Room, Sea View

Pokoje Superior Room o rozloze 31 m2 se pyšní výhledem na třpytící se moře. Nachází se v křídlech Candia a Lagoon v prvním nebo ve druhém patře...

Luxory Room, Garden View

Luxory Room, Garden View

Pokoje Luxury Room o rozloze 35 m2 poskytují nádherný výhled do rozkvetlé zahrady. Tyto pokoje jsou vybaveny tak, aby zajistily co největší pohodlí...

Gastronomie a hotelové restaurace

V resortu Amirandes na vás čeká velký výběr výjimečných restaurací a barů. Nechte se rozmazlovat gurmánskou večeří při svíčkách na pláži s osobou, kterou milujete, nebo si pochutnejte na italských specialitách v restauraci Minotaur.

Hotel nabízí ubytování s polopenzí. Oběd nebo večeři můžete čerpat v hlavní bufetové restauraci, nebo jako kredit eur 20/osoba (eur 10/dítě) do a la card restaurací. Při pobytu 7 nocí máte 2 večeře ve vybraných restauracích bez doplatku (jedná se o předem sestavené menu). Jedna může být vyměněna za zážitkový večer na Agreco Farmě.

Amirandes

Hlavní resortní restaurace Amirandes nabízí středomořskou kuchyni v kombinaci s mezinárodními pokrmy. Přijít sem můžete na snídani servírovanou formou bufetu či na večeři ve formě zdravých a vegetariánských pokrmů či čerstvých specialit připravovaných šéfkuchařem. V restauraci se můžete těšit na čtyři místnosti se stoly a židlemi postavenými kolem laguny a živou hudbu doprovázející vaši snídaní či večeři (ve vybrané dny).

Lago di Candia

Restaurace Lago di Candia se pyšní skvělým umístění u moře, díky čemuž si budete moci na vaší večeři pochunat za zvuků mořských vln. V nabídce restaurace najdete především steaky, speciality připravované z čerstvě chycených ryb, sušenou španělskou šunku Jamon Serrano a výborná vína. K dispozici jsou také dětská menu.

Milovníci kávy se mohou těšit na exkluzivní nápoje připravované ze zrn z Etiopie a Kostariky vařené metodami Chemex a Aeropress. Ke kávě se zde chovají stejně jako k vínu a servírují ji v klasických vinných sklenicích.

Minotaur

Restaurace Minotaur nabízí kromě skvělých italských pokrmů, také úžasnou sbírku keramiky vytvořenou Pablem Picassem.

Tato restaurace se nachází u laguny a představuje to nejlepší z italského stylu – sofistikovanost a nenapodobitelné architektonické prvky. Přijít sem můžete na večeři, avšak rezervaci musíte provést předem. Při večeři si pak užijete jedinečný pohled na hvězdami poseté nebe.

Petrino

Petrino, což v Řečtině znamená kámen, je plážová restaurace hotelu Amirandes, která se specializuje na mořské plody. Ochutnejte jednoduché, ale stylové al freco obědy. Při obědě se můžete kochat výhledem na moře.

V restauraci také můžete vyzkoušet delikatesy ostrova nebo si objednat ty nejčerstvější ryby a mořské plody chycené v daný den na Krétě. Na požádání vám také připraví dětské menu.

Xasteria

Restaurace Xasteria je restaurace specializující se na krétskou kuchyni. Pro obyvatele Kréty je jídlo rituál, který trvá i několik hodin. Při stolování si pochutnávají na svých specialitách a pijí tradiční raki nebo víno. Nabídka restaurace zahrnuje autentické pokrmy připravované z čerstvých ingrediencí vyprodukovaných v lokálních vesnicích a na farmě Agreco. K dispozici jsou i dětská menu.

Blue Monkey

Blue Monkey je ideálním místem pro milovníky orientální kuchyně. V restauraci si pochutnáte na oblíbených pokrmech z Východu podávaných v moderním provedení. Chuť a vůni orientální kuchyně ještě umocní krásný západ slunce, na který budete mít z restaurace krásný výhled. Děti jsou samozřejmě v restauraci vítány a jsou tady pro ně připravená speciální dětská menu.

By the Pool

Pivnice By the Pool je ideálním místem pro lenošení. V pivnici se můžete těšit na kamenné terasy s překrásným výhledem na moře, chutnou ranní kávu, celodenní svačiny a skvělé obědy. V By the Pool si pochutnáte na celé řadě pokrmů - od čerstvých salátů až po mořské plody.

Labyrinth

Barový salónek Labyrinth je ideálním místem pro večerní popíjení koktejlů, ke kterým můžete zakusout lehkýou svačinu a pozorovat okolní přírodu. V salónku si posedíte v zapuštěných sedačekách, díky nimž budete mít pocit, že plujete po vodách místní laguny. V Labyrinth si navíc poslechnete živou hudbu a serenády.

Sunset Lounge

Salónek Sunset Lounge se nachází na exkluzivní pláži Amirandes. Díky svému unikátnímu umístění je to přímo ideální místo pro sledování nezapomenutelných krétských západů slunce. Užijte si hudbu od místního DJ společně s koktejlem a čerstvým džusem v ruce.

Speciální stolování

Pochutnejte si na snídani, obědě či večeři podle sebe! Ochutnejte výtečné pokrmy a skvělé koktejly na místě dle vaši volby. Můžete si vybrat, zda si vypijete koktejl na pláži, či si pochutnáte na snídani, obědě či večeři ve vile, nebo si dopřejete gastronomický zážitek na jachtě. Vše je pouze v režii vaší fantazie.

Rozhodnete-li se pro gurmánský zážitek na pláži, můžete se těšit, že si sami složíte podávané menu a k dispozici budete mít svého vlastního číšníka. Večeři si užijete na odlehlé části pláže, s romantickou výzdobou a živou hudbou.

AgrecoFarm

Farma Agreco se rozkládá na čtyřech hektarech půdy poblíž města Rethymno a představuje tradiční způsob farmaření, který byl používán po staletí. Pobyt na farmě vám otevře fascinující svět organických, jednoduchých a zdravých potravin.

Návštěva farem Agreco by nebyla kompletní bez posezení v tradiční hospůdce Taverna, kde se podávají obrovská menu o šesti chodech, zakládající si na organické produkci farmy.

Staňte se na jeden den farmářem - ve středu si můžete zkusit, jaké to je být řeckým farmářem a naučit se tak, co vše obnáší uvaření si tradičního domácího krétského jídla. Tuto možnost nikde jinde v Řecku mít nebudete!

Farma je také ideální pro rodinný výlet. Děti jistě ocení zdejší mini zoo, po jejíž návštěvě se můžou naučit způsob přípravit těsta, které si následně upečou a sní. Pokud by děti nechtěly péct, mohou sbírat zeleninu či se naučit mnoho dalšího z farmářského života.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategorie a vybavení pokojů Amirandes Grecotel Exclusive Resort

Vybavení pokojů/pohodlných suit/stylových bungalovů:

Stylová privátní koupelna, fén, zvětšující zrcadlo, zásuvka pro strojek na holení (120 V), speciální koupelnové doplňky, župany, pantofle, plážové ručníky, LCD televize se satelitními programy a CD/DVD přehrávačem, balkón/terasa, individuálně ovládaná klimatizace a topení, telefon s přímým vytáčením, buzení telefonem, velké zrcadlo, minibar se značkovými nápoji, rychlovarná konvice a zařízení pro přípravu čaje a kávy, bezpečnostní trezor o velikosti laptopu, bezplatné připojení na internet v celém hotelu a v jednotlivých pokojích, privilegované klubové služby, parkování s obsluhou zdarma, welcome drink při příjezdu, přivítání a doprovod do pokoje, čerstvé ovoce, voda a víno v pokoji při příjezdu, soukromá prohlídka hotelu (na požádání), každodenní pokojová služba dostupná 24 hodin denně, výměna ručníků, večerní rozestýlka, snídaně na pokoj, praní/čistění/žehlení prádla, žehlička s žehlicím prknem, speciální jídelní menu, aktivity pro děti v klubu Grecoland (s dohledem)

Vybavení speciálních suit/unikátníxh vil/prvotřídních pokojů:

Stylová koupelna, fén, zvětšující zrcadlo, zásuvka na stojek na holení (120 V), prvotřídní koupelnové doplňky, župany, pantofle, plážové ručníky, LCD televize se satelitními programy a CD/DVD přehrávačem, balkón/terasa, individuálně ovládaná klimatizace a topení, telefon s přímým vytáčením, buzení telefonem, velké zrcadlo, minibar se značkovými nápoji, rychlovarná konvice a zařízení pro přípravu čaje a kávy, elektronický sejf velikosti laptopu, připojení na internet zdarma v prostorách hotelu a v pokojích, bezplatné parkování s obsluhou, výměna ručníků, služba rozestýlky, snídaně na pokoj, praní/čištění/žehlení prádla, žehlička s žehlicím prknem

Prvotřídní služby Famous Class

Espresso kávovar, klubová privilegia, VIP check-in a check-out, late check-out (v závislosti na dostupnosti), přivítání a doprovod do pokoje, šampaňské/čerstvé sezónní ovoce nebo tradiční občerstvení při příjezdu, osvěžující ručník při příjezdu, překvapení pro děti, soukromá prohlídka hotelu (na požádání), služby klubového auta, přivítání s čerstvým ovocem, květinami, řeckým pečivem, vínem, minerální vodou a limonádami, denní donáška minerální vody, koš čerstvého ovoce (doplňováno jednou za dva dny), dvakrát denně pokojová služba, balení a vybalování zavazadel personálem (na požádání), široká škála koupelnových doplňků pro děti, luxusní příslušenství pro děti, kolekce polštářů, plážová taška s ručníky a potřebami na pláž, privátní část pláže s rezervovanými altánky a opalovacími lehátky s měkkými matracemi exkluzivně pro vily a suity, osvěžující plážové drinky a svačiny zdarma (ráno a odpoledne), dvě večeře týdně ve vybraných á la carte restauracích zdarma (pro hosty s polopenzí a minimální délkou pobytu 7 nocí), vvě večeře týdně v hlavní restauraci zdarma (pro hosty se snídaní a minimální délkou pobytu 7 nocí), bezplatné dětské večeře v jakékoliv á la carte restauraci (v rámci speciálního dětského menu), aktivity v klubu Grecoland (s dohledem), jídelní koutek pro děti zdarma, slevy v lázních, soukromé nakupování v obchodě Charisma Jewellery s exkluzivními nabídkami, slevy na půjčení auta, privátní transfer z/na letiště, služby limuzíny s výběrem hudby a občerstvení, občerstvení na pokoji (vámi vybraná vína, lihoviny a limonády), prvotřídní plážové služby, osobní knihovna (vybrané knihy a časopisy), asistence při nakupování, pokojové menu (dostupné 24 hodin denně), soukromý šéfkuchař, komorník, masáže na pokoji, pedikúra a manikúra, večeře, barbecue a další na pokoji, organizace oslav (narozeniny, výročí, líbánky, dětská party, doutníkový dýchánek), sekretářské a business služby, pronájem luxusního transportu (helikoptéra, jachta, limuzína – vše se soukromým řidičem), výlety, nakupování, zábava, prvotřídní umístění na pláži

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior Room, Garden View

Superior Room, Garden View foto

Pokoje Superior Room o rozloze 31 m2 se pyšní výhledem do zahrady. Nachází se v křídlech Candia a Lagoon v prvním nebo ve druhém patře. Tyto elegantně zdobené místnosti jsou vybaveny opravdu pohodlným a luxusním nábytkem. V ložnici najdete postel o velikosti king nebo dvě oddělená jednolůžka. V koupelně se pak můžete těšit na sprchový kout, vanu, toaletu a umyvadlo.

Superior Room, Sea View

Superior Room, Sea View foto

Pokoje Superior Room o rozloze 31 m2 se pyšní výhledem na třpytící se moře. Nachází se v křídlech Candia a Lagoon v prvním nebo ve druhém patře. Tyto elegantně zdobené místnosti jsou vybaveny opravdu pohodlným a luxusním nábytkem. V ložnici najdete postel o velikosti king nebo dvě oddělená jednolůžka. V koupelně se pak můžete těšit na sprchový kout, vanu, toaletu a umyvadlo.

Luxory Room, Garden View

Luxory Room, Garden View foto

Pokoje Luxury Room o rozloze 35 m2 poskytují nádherný výhled do rozkvetlé zahrady. Tyto pokoje jsou vybaveny tak, aby zajistily co největší pohodlí. V pokoji se můžete těšit na elegantně zdobenou ložnici s postelí o velikosti king či dvěma oddělenými jednolůžky, koupelnu s jedním umyvadlem, vanou a sprchovým koutem a prostory pro odpočinek.

Luxury Room Side Sea View or Lagoon View

Luxury Room Side Sea View or Lagoon View foto

Pokoje Luxury Room o rozloze 35 m2 poskytují nádherný výhled na moře a lagunu. Tyto pokoje jsou vybaveny tak, aby zajistily co největší pohodlí. V pokoji se můžete těšit na elegantně zdobenou ložnici s postelí o velikosti king či dvěma oddělenými jednolůžky, koupelnu s jedním umyvadlem, vanou a sprchovým koutem a prostory pro odpočinek.

Luxory Room, Sea View

Luxory Room, Sea View foto

Pokoje Luxury Room o rozloze 35 m2 se pyšní nádherným výhledem na moře.. Tyto pokoje jsou vybaveny tak, aby zajistily co největší pohodlí. V pokoji se můžete těšit na elegantně zdobenou ložnici s postelí o velikosti king či dvěma oddělenými jednolůžky, koupelnu s jedním umyvadlem, vanou a sprchovým koutem a prostory pro odpočinek.

Premium Bungalow with Garden

Premium Bungalow with Garden foto

Útulné ubytování v zahradách, životní styl al fresco a designový nábytek. To vše perfektně vystihuje bungalovy Premium o rozloze 32 m2. Těšit se můžete na zahradu o velikosti 32 m2, ložnici s postelí o velikosti king či dvěma oddělenými jednolůžky, šatní skříně a luxusní koupelnu se dvěma umyvadly, vanou postavenou naproti velkému oknu s výhledem na západ slunce a sprchovým koutem.

Luxury Bungalow with Garden Front Row

Luxury Bungalow with Garden Front Row foto

Bungalovy Luxury o rozloze 33 m2 jsou zdobeny s tou největší elegancí a umístěné v první řadě pokojů u moře. Bungalovy se navíc nachází v hotelových zahradách. Bungalovy se pyšní plně vybavenou terasou (o velikosti 35m2) s opalovacími lehátky a slunečníky. V ložnici se můžete těšit na postel o velikosti king nebo dvě oddělená jednolůžka. Prostorná koupelna se pyšní dvěma oddělenými tmavými umyvadly, působivou vanou uprostřed koupelny a sprchovým koutem.

Superior Family Room

Superior Family Room foto

Pokoje Superior Family Room o rozloze 40 m2 jsou ideální pro rodinu s dětmi. V pokoji najdete hlavní ložnici, která je posuvnými dveřmi oddělena od obývacího pokoje (ideálního pro děti). Pokoje v prvním a druhém patře se pyšní balkónem s výhledem na moře či do zahrady, zatímco pokoje umístěné v přízemí se chlubí terasou. Pokoje jsou vybaveny postelí o velikosti king a dvěma oddělenými jednolůžky. V koupelně pak najdete sprchový kout, vanu, toaletu a dvojité umyvadlo.

Family Suite, Garden View

Family Suite, Garden View foto

Tu pravou rodinnou dovolenou si můžete užít v suitách Family o rozloze 40 m2. Tyto suity se nacházejí v hotelovém křídle Candia v prvním nebo ve druhém patře. Hlavní ložnice je vybavena postelí o velikosti king a obývací pokoj (oddělený od ložnice posuvnými dveřmi) se dvěma jednolůžky. V suitách se také můžete těšit na balkón s výhledem do zahrady a velkou šatní skříň.

Family Suite, Sea View

Family Suite, Sea View foto

Tu pravou rodinnou dovolenou si můžete užít v suitách Family o rozloze 40 m2. Tyto suity se nacházejí v hotelovém křídle Candia v prvním nebo ve druhém patře. Hlavní ložnice je vybavena postelí o velikosti king a obývací pokoj (oddělený od ložnice posuvnými dveřmi) se dvěma jednolůžky. V suitách se také můžete těšit na balkón s výhledem na azurové moře a velkou šatní skříň.

Swim up Superior with private Garden

Swim up Superior with private Garden foto

Pokoje o rozloze 31 m2 se pyšní soukromou zahradou o velikosti 72 m2 a soukromým bazénem o velikosti 15-19 m2. Nacházejí se v křídle Candia v přízemí a naskytne se vám z nich pohled do zahrad. V ložnici se můžete těšit na postel o velikosti king nebo dvě oddělená jednolůžka. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, vanou, záchodem a dvojitým umyvadlem.

Amirandes Family Suite, Garden View with Private Pool & Garden (ex. Swim Up Family Suite with Garden)

Amirandes Family Suite, Garden View with Private Pool & Garden (ex. Swim Up Family Suite with Garden) foto

Pro ty, kteří milují zahrady a společně strávený čas s rodinou, jsou suity Amirandes Family o rozloze 40 m2 tou nejlepší volbou. Tyto suity se pyšní nejen zahradou o velikosti 72 m2, ale také bazénem o velikosti 21-23 m2 a terasou s výhledem do zahrady a na soukromý bazén. V hlavní ložnici najdete postel o velikosti king a v obývacím pokoji dvě oddělená jednolůžka ideální pro děti. Předností těchto suit je bezesporu plně vybavená terasa s přímým vstupem do bazénu.

2-Bedroom Family Suite, Main Building, Garden View

2-Bedroom Family Suite, Main Building, Garden View foto

Dvoulůžnicová Family Suite jsou dva propojené pokoje na hlavní hotelové budově, ideální pro rodiny s většími dětmi nebo dva páry přátel, o celkové rozloze 55 m2. Uspořádání pokojů poskytuje dostatek soukromí a nádherné výhledy do zahrad.

2- Bedroom Family Suite Garden View, Private Pool

2- Bedroom Family Suite Garden View, Private Pool foto

Dvouložnicová Family Suite o rozloze 55 m2 doplněná o dva privátní bazény o vel. 15-19 m2 přímo na terase Vašeho pokoje.

Luxury One-Bedroom Suite with Frontal Sea View

Luxury One-Bedroom Suite with Frontal Sea View foto

Suity Luxury One-Bedroom o rozloze 70 m2 se pyšní balkónem s posezením a výhledem na moře. Interiér je laděn do bílé barvy, najdete tady tak bílý nábytek, bílou dřevěná podlahu, bílou prostornou skříň a velká zrcadla s bílým rámem. V ložnici se můžete těšit na postel o velikosti king. V koupelně najdete dvě umyvadla a sprchový kout. Suita se také pyšní výhledem na moře. Specialitou suity jsou bezesporu skládací skleněné dveře, které oddělují balkón a samotnou suitu. Tyto dveře můžete složit a nechat tak svěží mořský vzduch proudit do suity. Těšit se můžete také na lednici na víno, nabídku polštářů a soukromý altánek na pláži.

One-Bedroom Grand Suite with Frontal Sea View

One-Bedroom Grand Suite with Frontal Sea View foto

Suity One-Bedroom Grand o rozloze 90 m2 se nacházejí v hotelovém křídle Lagoon v prvním a druhém patře. Suity se pyšní balkónem se stolečkem se židlemi a výhledem na moře. Postel o velikosti king se nachází hned vedle skleněných dveří vedoucích na balkón, díky nimž si budete moci z postele užít pohled na západ slunce. Těšit se můžete na bílé dřevěné podlahy, plochou televizi s úhlopříčkou 81 cm s integrovaným DVD systémem, reproduktory a bezdrátový telefon, šatní skříň, lednici na víno, nabídku polštářů a soukromý altánek na pláži.

Deluxe Junior Bungalow Suite with Sea View

Deluxe Junior Bungalow Suite with Sea View foto

Suity Deluxe Junior Bungalow o rozloze 45 m2 najdete v hotelovém křídle Lagoon. Tyto luxusní suity u pláže jsou ideální pro novomanžele. Suity se pyšní stylovou ložnicí s postelí o velikostí king, ze které vyjdete na soukromou terasu s vyhřívaným bazénem a výhledem na moře. Bazén o velikosti 16 m2 se se ohřívá na 25°C (za příplatek je možné jej ohřát na vyšší teplotu). Soukromá terasa s romantickým posezením je skvělým řešením, pokud si chcete odpočinout od řeckého slunce. Privilegiem spojeným s touto suitou je altánek na pláži. V koupelně se můžete těšit na dvě umyvadla, masážní vanu, sprchový kout a velkou skříň.

Luxury Junior Suite, Private Heated Pool

Luxury Junior Suite, Private Heated Pool foto

Suity Luxury Junior o rozloze 61 m2 se pyšní nejen privátním bazénem o velikosti 18 m2, ale především vaší soukromou posilovnou! Tyto suity byly navrženy pro hosty, kteří se chtějí udržet ve formě i na dovolené. Suity jsou krásně zdobené v řeckém stylu. Ložnice je vybavena vyvýšenou postelí o velikosti king. V koupelně najdete vanu, umyvadlo, oddělený sprchový kout a toaletu. K suitě náleží také bazén s podvodními světly a teplotou 25 °C. V suitě se můžete těšit na posilovnu s vybavením pro cvičení a LCD televizí, venkovní dešťovou sprchu, plochou televizi s úhlopříčkou 81 cm s integrovaným DVD systémem, bezdrátový telefon, lednici na víno, nabídku polštářů a soukromý altánek na pláži.

Royal Residence Sea Front with Private Heated Pool

Royal Residence Sea Front with Private Heated Pool foto

Vila Royal Residence o rozloze 311 m2 se pyšní soukromým bazénem o velikosti 23 m2, umístěním na pláži a rozsáhlými zahradami o velikosti 750 m2. Tato jednopatrová vila je výjimečná především svou soukromou extravagantní jeskyní s kamennou podlahou a stěnami, stylovými obývacím pokojem s domácím kinem, jídelnou s ručně vyrobeným dřevěným stolem z Itálie, plně vybavenou kuchyní a kulečníkovým stolem. V ložnicích se můžete těšit na jednu postel o velikosti king a druhou postel o velikosti king na vyvýšené dřevěné podložce. Residence se pyšní jednou luxusní koupelnou s masážní vanou a aroma terapií, dvěma umyvadly a oddělenou prosklenou dešťovou sprchou. Ve druhé koupelně najdete dvě kamenná umyvadla, oddělenou sprchu, plochou televizi s úhlopříčkou 38 cm, kruhovou masážní vanu, soukromou saunu, masážní postel a rotoped. V residenci se také můžete těšit na privátní terasu s posezením, přímý vstup do plážové oblasti pro vily, opalovací lehátka, slunečník, venkovní prostory pro stolování, soukromý vstup, parkovací místo, tři ploché televize s úhlopříčkami 127, 38 a 102 cm (středně velká televize se nachází v koupelně), prostory pro personál, lednici na víno, nabídku polštářů a soukromý altánek na pláži.

Amirandes VIP Two-Bedroom Suite, Gym & Private Heated Pool, Garden View

Amirandes VIP Two-Bedroom Suite, Gym & Private Heated Pool, Garden View foto

Suita Amirandes VIP Two-Bedroom, Gym and Private Heated Pool o rozloze 85 m2 je skvělou volbou pro sofistikované cestovatele, kteří požadují dokonalé vybavení. Tyto suity jsou ideální pro rodinu se dvěma dětmi, neboť suita se pyšní maximálním soukromím. V suitě najdete postel o velikosti king, dvě oddělená jednolůžka, koupelnu s vanou, umyvadlem, odděleným sprchovým koutem a toaletou, posilovnu s vybavením a LCD televizí a vyhřívaný bazén o velikosti 18 m2. Těšit se můžete na velkou terasu s přímým vstupem do bazénu, venkovní dešťovou sprchu, plochou televizi s úhlopříčkou 81 cm s integrovaným DVD systémem, bezdrátový telefon, lednici na víno, nabídku polštářů a soukromý altánek na pláži.

Amirandes VIP Two-Bedroom Suite, Gym & Private Heated Pool, Sea View

Amirandes VIP Two-Bedroom Suite, Gym & Private Heated Pool, Sea View foto

Suita Amirandes VIP Two-Bedroom, Gym and Private Heated Pool o rozloze 85 m2 je skvělou volbou pro sofistikované cestovatele, kteří požadují dokonalé vybavení. Tyto suity jsou ideální pro rodinu se dvěma dětmi, neboť suita se pyšní maximálním soukromím. V suitě najdete postel o velikosti king, dvě oddělená jednolůžka, koupelnu s vanou, umyvadlem, odděleným sprchovým koutem a toaletou, posilovnu s vybavením a LCD televizí a vyhřívaný bazén o velikosti 18 m2. Těšit se můžete na velkou terasu s přímým vstupem do bazénu, venkovní dešťovou sprchu, plochou televizi s úhlopříčkou 81 cm s integrovaným DVD systémem, bezdrátový telefon, lednici na víno, nabídku polštářů a soukromý altánek na pláži.

Amirandes Two Bedroom Dream Villa with Courtyard, Sea View

Amirandes Two Bedroom Dream Villa with Courtyard, Sea View foto

Elegantní dvoupatrová rezidence Amirandes Two Bedroom Dream Villa with Courtyard o rozloze 85 m2 je ideální volbou pro velkou rodinu, nebo dva spřátelené páry. V přízemní najdete obývací pokoj, který se může proměnit na ložnici pro dvě děti, a stylovou ložnici se dvěma oddělenými jednolůžky. V prvním patře se nachází hlavní ložnice s luxusní koupelnou a přímým výhledem na moře. Těšit se můžete na vyhřívaný bazén o velikosti 15 m2 s nekonečným okrajem, soukromou terasu se stolem a židlemi, opalovací lehátka, slunečník, lednici na víno, nabídku polštářů, privátní vstup, zahradu a vlastní altánek na pláži.

Amirandes Creta Villa with Courtyard, Sea View

Amirandes Creta Villa with Courtyard, Sea View foto

Užijte si svou dovolenou v luxusní vile Amirandes Creta o rozloze 65 m2. Tato vila se nachází v upravené zahradě a pyšní se soukromou terasou s bazénem s nekonečným okrajem. Na nádvoří vily najdete malou fontánu. V přízemní se nachází obývací pokoj, který lze proměnit na vedlejší ložnici pro dvě děti. V prvním patře se můžete těšit na hlavní ložnici s postelí o velikosti king, přímým výhledem na moře a luxusní koupelnu. Bazén s nekonečným okrajem o velikosti 15 m2 se zpravidla vyhřívá na 25 °C (teplotu je možné zvýšit za poplatek). Ve vile vám jistě udělá radost také soukromá terasa se stolem a židlemi, opalovací lehátka, slunečníky, balkón s výhledem na moře, lednice na víno, nabídka polštářů, soukromý vstup na nádvoří a privátní altánek na pláži.

Luxury Two Bedroom Beach Villa Sea Front with Private Heated Pool

Luxury Two Bedroom Beach Villa Sea Front with Private Heated Pool foto

Elegantní a prostorné vily Luxury Two Bedroom Beach Villa Sea Front o rozloze 75 m2 najdete v exkluzivní oblasti pro vily u pláže v přízemní. Jsou ideální pro rodinu s dětmi nebo dva páry. Ve vile na Vás čekají hned dvě ložnice s postelí o velikosti king, dvěma jednolůžky a pohovkou, dvě koupelny s výhledem na moře, dvěma umyvadly, masážní vanou, oddělenou sprchou a televizí s úhlopříčkou 38 cm a soukromý vyhřívaný bazén s nekonečným okrajem o velikosti 17-18 m2. Dále zde najdete privátní verandu s pohodlným nábytkem, opalovacími lehátky a slunečníkem, upravenou zahradu s přímým vstupem na pláž, lednici na víno, nabídku polštářů a soukromý altánek na pláži.

Creta Beach Villas Sea Front

Creta Beach Villas Sea Front foto

Ten opravdový luxus na vás čeká ve vilách Creta Beach Villas Seafront o rozloze 53 m2. Vily byly navrženy tak, aby svým hostům zajistily maximální soukromí. Vily najdete v mimořádné části resortu určené pro vily a ze soukromé verandy se každý den můžete kochat výhledem na moře. Ve vilách se můžete těšit na hned dvě ložnice, z nichž jedna je vybavena postelí o velikosti king a druhá dvěma jednolůžky, dále na dvě koupelny s výhledem na moře, dvojité umyvadlo, hydromasážní vanu, oddělenou sprchu a televizi s úhlopříčkou 38 cm. Předností vily je bezesporu vyhřívaný bazén s nekonečným okrajem, privátní veranda s nábytkem, opalovacími lehátky a slunečníky, upravená zahrada s přímým vstupem do plážové oblasti pro vily, lednice na vína, nabídka polštářů a soukromý altánek na pláži.

Royal Villas with Court Yard, Sea View

Royal Villas with Court Yard, Sea View foto

Vily Royal with Court Yard o rozloze 130 m2 nabízí útulné prostředí s moderním designem, který připomíná středomořské plážové domky. Toto ubytování je vhodné pro rodinu nebo skupinku přátel. Vstup na nádvoří, společně se soukromým parkováním a malou fontánou, je prostě jedinečný. Vila je dvoupatrová, přičemž v přízemní najdete vstupní sál, obývací pokoj a hlavní ložnici se šatní skříní a koupelnou, v prvním patře pak stylový salónek a ložnice. Vila je vybavena postelí o velikosti king s výhledem na moře, velkou postelí o velikosti king v prvním patře, koupelnou v přízemí s masážní vanou, umyvadlem a masážní sprchou, koupelnou s volně stojící hlubokou vanou, dvěma kamennými umyvadly a masážní sprchou, vyhřívaným bazénem o velikosti 30 m2, soukromou verandou se stolem a židlemi, opalovacími lehátky a slunečníkem, venkovní válendou pro dva, venkovní dešťovou sprchou, televizí s úhlopříčkou 81 cm a integrovaným CD/DVD přehrávačem a dvěma televizemi s úhlopříčkou 102 cm, lednicí na víno, nabídkou polštářů a přístupem do privátního altánku na pláži. Speciálním prvkem je zde železná brána, kterou projdete na velkolepé nádvoří s palmami a ovocnými stromy.

Junior Presidential Villa Sea Front with Private Heated Pool

Junior Presidential Villa Sea Front with Private Heated Pool foto

Vily Junior Presidential Sea Front o rozloze 67,5 m2 se pyšní luxusním umístěním u pláže, venkovními prostory o velikosti 52,5 m2 a vyhřívaným bazénem s nekonečným okrajem o velikosti 23 m2. Těšit se můžete na exkluzivní hlavní ložnici s obrovskou postelí king a výhledem na moře, stylový obývací pokoj, upravenou zahradu a koupelnu s hlubokou masážní vanou s možností aroma a colour terapií, dvěma umyvadly a oddělenou dešťovou sprchou. Z koupelny vedou dvoje skleněné dveře přímo na zahradu a odpočinout si můžete také na plně vybavené soukromé verandě s romantickým posezením a opalovacími lehátky. Nabídka vybavení zahrnuje televizi s úhlopříčkou 81 cm a integrovaným CD/DVD přehrávačem, lednici na víno, nabídku polštářů a přístup do privátního altánku na pláži.

Presidential Villa Sea Front with Private Heated Pool

Presidential Villa Sea Front with Private Heated Pool foto

Vily Presidential Sea Front o rozloze 88 m2 najdete přímo u pláže v první řadě exkluzivních vil. Těšit se můžete především na vstupní salónek a luxusní obývací pokoj. Tyto vily jsou specifické především svými barvami, dekorací, nábytkem a stylem. V hlavní ložnici najdete velkou postel o velikosti king s výhledem na moře a přímým vstupem do bazénu s nekonečným okrajem, zatímco ve druhé ložnici, vedoucí do venkovní zahrady, se můžete těšit na dvě oddělená jednolůžka. V první koupelně se můžete těšit na masážní vanu s možností aroma terapie, dvě umyvadla a oddělenou skleněnou dešťovou sprchu. Ve druhé koupelně pak najdete jedno umyvadlo a oddělenou sprchu. Na plně vybavené soukromé verandě se stolem a židlemi najdete také opalovací lehátka a slunečník. Vila je vybavena televizí s úhlopříčkou 81 cm a integrovaným CD/DVD přehrávačem, lednicí na víno, nabídkou polštářů a přístupem do privátního altánku na pláži.

Grand Beach Residence Sea Front with Private Heated Pools

Grand Beach Residence Sea Front with Private Heated Pools foto

Luxusní rezidence Grand Beach o rozloze 155 m2 se pyšní hned dvěma soukromými vyhřívanými bazény a zahradami! Tyto vily jsou ideální pro rodinu nebo skupinku přátel. Rezidence mají čtyři ložnice a koupelny, vstupní sál a obývací pokoje. Postele o velikosti king vás budou čekat v hlavní ložnici v přízemní a v prvním patře. V první koupelně se můžete těšit na masážní vanu s aroma terapií, dvě umyvadla a oddělenou skleněnou dešťovou sprchu. Ve druhé koupelně pak najdete jedno umyvadlo a sprchu. Třetí se chlubí krásným výhledem na moře, dvěma kamennými umyvadly, masážní vanou a sprchou a televizí s úhlopříčkou 38 cm. Čtvrtá koupelna je zahalena do tmavých barev a najdete v ní umyvadlo a sprchu. V residenci se také můžete těšit na dva vyhřívané bazény o velikosti 17 a 23 m2, soukromou verandu se stolkem a židlemi, opalovacími lehátky a slunečníkem, televizi s úhlopříčkou 81 cm a integrovaným CD/DVD přehrávačem a celkem čtyři televize s úhlopříčkami 66 (2x), 94 a 38 cm, zvukový systém, lednici na víno, nabídku polštářů a přístup do privátního altánku na pláži.

Royal Residence Sea Front with Private Heated Pool

Royal Residence Sea Front with Private Heated Pool foto

Grand Royal Residence Sea Front with Private Heated Pools

Grand Royal Residence Sea Front with Private Heated Pools foto

Největší a nejluxusnější vila v resortu Amirandes se ukrývá pod názvem Grand Royal Residence. Se svou opravdu úctyhodnou rozlohou 360 m2, zahradou o velikosti 1040 m2 a dvěma vyhřívanými bazény o velikosti 23 m2 se jedná o naprostou špičku v ubytování v Řecku. Tato jednopatrová vila se stejně jako předešlá pyšní soukromou a extravagantní jeskyní s kamennou podlahou a stěnami, stylovým obývacím pokojem s domácím kinem, jídelnou s ručně vyrobeným dřevěným stolem z Itálie, plně vybavenou kuchyní a kulečníkovým stolem. V jednotlivých ložnicích najdete celkem tři postele o velikosti king, z nichž z jedné se vám naskytne výhled na moře, druhá leží na vyvýšené dřevěné podlaze a třetí se pyšní největšími rozměry. Ve vile najdete jednu luxusní koupelnu s hlubokou masážní vanou a aroma a colour terapií, dvěma umyvadly a oddělenou dešťovou sprchu. Ve druhé koupelně najdete dvě kamenná umyvadla, oddělenou sprchu, plochou televizi s úhlopříčkou 38 cm, kruhovou masážní vanu, soukromou saunu, masážní postel a rotoped. Dále se můžete těšit na privátní terasu s posezením, přímý vstup do plážové oblasti pro vily, opalovací lehátka, slunečník, venkovní prostory pro stolování, soukromý vstup, parkovací místo, tři ploché televize s úhlopříčkami 127, 38 a 102 cm (středně velká televize se nachází v koupelně) a televizi s úhlopříčkou 81 cm s integrovaným přehrávačem pro CD/DVD, prostory pro personál, lednici na víno, nabídku polštářů a soukromý altánek na pláži.

Pláž a moře

Hotel Amirandes se nachází na pobřež dvou zátok s jemným, zlatavým pískem a křišťálově čistou vodou.

Na pláži vám budou bezplatně k dispozici:

 • převlékací kabinky
 • sprchy
 • opalovací lehátka s matracemi
 • plážové ručníky
 • slunečníky
 • minerální voda a ovoce servírované přímo pod slunečník (jednou denně zdarma)

Jste-li ubytováni ve vilách, budete mít přístup na soukromou část pláže. Na této části pláže se můžete těšit na altánky, pavilony a opalovací lehátka s matracemi, které budou připraveny jen pro vás.

Online cena a slevy Amirandes Grecotel Exclusive Resort *****

Profi foto hotelu Grecotel Amirandes *****

Naše foto hotelu Grecotel Amirandes *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Amirandes Grecotel Exclusive Resort

V resortu Amirandes na vás čeká velký výběr výjimečných restaurací a barů. Nechte se rozmazlovat gurmánskou večeří při svíčkách na pláži s osobou, kterou milujete, nebo si pochutnejte na italských specialitách v restauraci Minotaur.

Hotel nabízí ubytování s polopenzí. Oběd nebo večeři můžete čerpat v hlavní bufetové restauraci, nebo jako kredit eur 20/osoba (eur 10/dítě) do a la card restaurací. Při pobytu 7 nocí máte 2 večeře ve vybraných restauracích bez doplatku (jedná se o předem sestavené menu). Jedna může být vyměněna za zážitkový večer na Agreco Farmě.

Amirandes

Hlavní resortní restaurace Amirandes nabízí středomořskou kuchyni v kombinaci s mezinárodními pokrmy. Přijít sem můžete na snídani servírovanou formou bufetu či na večeři ve formě zdravých a vegetariánských pokrmů či čerstvých specialit připravovaných šéfkuchařem. V restauraci se můžete těšit na čtyři místnosti se stoly a židlemi postavenými kolem laguny a živou hudbu doprovázející vaši snídaní či večeři (ve vybrané dny).

Lago di Candia

Restaurace Lago di Candia se pyšní skvělým umístění u moře, díky čemuž si budete moci na vaší večeři pochunat za zvuků mořských vln. V nabídce restaurace najdete především steaky, speciality připravované z čerstvě chycených ryb, sušenou španělskou šunku Jamon Serrano a výborná vína. K dispozici jsou také dětská menu.

Milovníci kávy se mohou těšit na exkluzivní nápoje připravované ze zrn z Etiopie a Kostariky vařené metodami Chemex a Aeropress. Ke kávě se zde chovají stejně jako k vínu a servírují ji v klasických vinných sklenicích.

Minotaur

Restaurace Minotaur nabízí kromě skvělých italských pokrmů, také úžasnou sbírku keramiky vytvořenou Pablem Picassem.

Tato restaurace se nachází u laguny a představuje to nejlepší z italského stylu – sofistikovanost a nenapodobitelné architektonické prvky. Přijít sem můžete na večeři, avšak rezervaci musíte provést předem. Při večeři si pak užijete jedinečný pohled na hvězdami poseté nebe.

Petrino

Petrino, což v Řečtině znamená kámen, je plážová restaurace hotelu Amirandes, která se specializuje na mořské plody. Ochutnejte jednoduché, ale stylové al freco obědy. Při obědě se můžete kochat výhledem na moře.

V restauraci také můžete vyzkoušet delikatesy ostrova nebo si objednat ty nejčerstvější ryby a mořské plody chycené v daný den na Krétě. Na požádání vám také připraví dětské menu.

Xasteria

Restaurace Xasteria je restaurace specializující se na krétskou kuchyni. Pro obyvatele Kréty je jídlo rituál, který trvá i několik hodin. Při stolování si pochutnávají na svých specialitách a pijí tradiční raki nebo víno. Nabídka restaurace zahrnuje autentické pokrmy připravované z čerstvých ingrediencí vyprodukovaných v lokálních vesnicích a na farmě Agreco. K dispozici jsou i dětská menu.

Blue Monkey

Blue Monkey je ideálním místem pro milovníky orientální kuchyně. V restauraci si pochutnáte na oblíbených pokrmech z Východu podávaných v moderním provedení. Chuť a vůni orientální kuchyně ještě umocní krásný západ slunce, na který budete mít z restaurace krásný výhled. Děti jsou samozřejmě v restauraci vítány a jsou tady pro ně připravená speciální dětská menu.

By the Pool

Pivnice By the Pool je ideálním místem pro lenošení. V pivnici se můžete těšit na kamenné terasy s překrásným výhledem na moře, chutnou ranní kávu, celodenní svačiny a skvělé obědy. V By the Pool si pochutnáte na celé řadě pokrmů - od čerstvých salátů až po mořské plody.

Labyrinth

Barový salónek Labyrinth je ideálním místem pro večerní popíjení koktejlů, ke kterým můžete zakusout lehkýou svačinu a pozorovat okolní přírodu. V salónku si posedíte v zapuštěných sedačekách, díky nimž budete mít pocit, že plujete po vodách místní laguny. V Labyrinth si navíc poslechnete živou hudbu a serenády.

Sunset Lounge

Salónek Sunset Lounge se nachází na exkluzivní pláži Amirandes. Díky svému unikátnímu umístění je to přímo ideální místo pro sledování nezapomenutelných krétských západů slunce. Užijte si hudbu od místního DJ společně s koktejlem a čerstvým džusem v ruce.

Speciální stolování

Pochutnejte si na snídani, obědě či večeři podle sebe! Ochutnejte výtečné pokrmy a skvělé koktejly na místě dle vaši volby. Můžete si vybrat, zda si vypijete koktejl na pláži, či si pochutnáte na snídani, obědě či večeři ve vile, nebo si dopřejete gastronomický zážitek na jachtě. Vše je pouze v režii vaší fantazie.

Rozhodnete-li se pro gurmánský zážitek na pláži, můžete se těšit, že si sami složíte podávané menu a k dispozici budete mít svého vlastního číšníka. Večeři si užijete na odlehlé části pláže, s romantickou výzdobou a živou hudbou.

AgrecoFarm

Farma Agreco se rozkládá na čtyřech hektarech půdy poblíž města Rethymno a představuje tradiční způsob farmaření, který byl používán po staletí. Pobyt na farmě vám otevře fascinující svět organických, jednoduchých a zdravých potravin.

Návštěva farem Agreco by nebyla kompletní bez posezení v tradiční hospůdce Taverna, kde se podávají obrovská menu o šesti chodech, zakládající si na organické produkci farmy.

Staňte se na jeden den farmářem - ve středu si můžete zkusit, jaké to je být řeckým farmářem a naučit se tak, co vše obnáší uvaření si tradičního domácího krétského jídla. Tuto možnost nikde jinde v Řecku mít nebudete!

Farma je také ideální pro rodinný výlet. Děti jistě ocení zdejší mini zoo, po jejíž návštěvě se můžou naučit způsob přípravit těsta, které si následně upečou a sní. Pokud by děti nechtěly péct, mohou sbírat zeleninu či se naučit mnoho dalšího z farmářského života.

All Inclusive

Comfort All Inclusive Pack je dostupný za příplatek a obsahuje navíc obědy, vybrané nápoje a lehké občerstvení během dne. Balíček je v den odjezdu platný do 17 hod.

Golf v hotelu Amirandes Grecotel Exclusive Resort

Golfoví nadšenci si v hotelu Amirandes také přijdou na své. Hotel totiž disponuje svou vlastní golfovou akademií, kde se můžete obrátit na zkušený personál, který vám s čímkoliv poradí. Golf si v Amirandes tak můžou užít jak začátečníci, tak i zkušení golfisté.

Golf si ale také můžete zahrát v The Crete Golf Club. Hřiště patřící k tomuto golfovému klubu je jediné 18 jamkové golfové hřiště na Krétě a jistě to nejkrásnější golfové hřiště v celém Středomoří. Golfové hřiště bylo navrženo dle mezinárodních standardů PGA a budete z něj mít krásný výhled na krétské hory a Egejské moře.

V golfovém klubu vám samozřejmě veškeré potřebné vybavení zapůjčí.

Aktivity

Během vaší dovolené v hotelu Amirandes se určitě nebudete nudit. Připraveno je tady pro vás hned několik aktivit, ať už takových, u kterých si odpočinete či naopak skvěle zasportujete. Na své si zde přijdou nejen ti, co vše rádi zkoušejí na vlastní pěst, ale také rodiny s dětmi, pro které je tady připraveno hodně rodinných aktivit.

Bazény

Při pobytu v hotelu Amirandes si zaplavete nejen v křišťálově čistém moři, ale také ve stejně čistých bazénech. Těšit se můžete na obrovslý hlavní bazén s mořskou vodou, jeden dětský sladkovodní bazén, jeden krytý lázeňský bazén (vyhřívaný od dubna do října) a 58 soukromých bazénů ve vilách.

Jízda na koni

Milujete-li jízdu na koni, nebo ji chcete teprve vyzkoušet, určitě navštivte jezdecký klub Heraklion. V jezdeckém klubu vás nejen naučí jezdit na koni, ale můžete se těšit také na vyjížďky na nádherný krétský venkov či terapeutickou jízdu pro děti a osoby se speciálními potřebami.

Water City

Water City je největší aquapark na Krétě. Nachází se ve městě Anopolis, které je vzdáleno pouze deset minut jízdy autem od resortu. V aquaparku se můžete těšit na tobogány, vodní skluzavky, divoké i líné řeky, vodní slalom, dětské bazény, vodní pólo, vodní i klasický volejbal, malou kopanou, stolní tenis, velké šachy, interaktivní hřiště, nafukovací hrad, bazénové restaurace, bar na řece, kavárnu a místa pro nakupování.

Dinosauria Park

Park Dinosauria se zrodil v roce 2013 a nachází se v bývalé americké vojenské základně Gournes. Nejen děti, ale i dospělí se tu mohou těšit na více než 30 druhů dinosaurů, kteří po naší planetě běhali od prehistorické období až po to mezozoické. Děti se jistě zabaví na interaktivní výstavě, díky které budou mít možnost dozvědět se o tom, jak dinosauři žili, jak se stravovali, jaké byli jejich každodenní zvyky a mnoho dalšího.

The CretAquarium

Krétské akvárium je součástí Thalassocosmos, což je jeden z největších komplexů ve Středomoří specializující se na studium mořského života. V akváriu budete moci poznat bohatý mořský život na vlastní oči i kůži. Těšit se můžete na všechny možné mořské druhy živočichů – od velkých žraloků až po ty nejmenší mořské koníky. 

Zábava

V rámci zábavy se můžete těšit na každovečerní živou hudbu, skvělé animátory, taneční lekce ve vybrané večery, hudbu od místního DJ ve vybrané večery a letní kino (v závislosti na počasí)

Horská kola

Prozkoumejte nádhernou oblast Kréty na fascinujícím výletu na horských kolech po horách. Díky jízdě na kole budete moci poznat zdejší rozmanitou krajinu, kulturu i obyvatelstvo, které na tomto ostrově žije.

Sport a wellness hotelu Grecotel Amirandes *****

Tenis

V hotelu najdete hned dva tenisové kurty s umělou trávou a jeden kurt s tvrdým povrchem. Ze všech tří tenisových kurtů budete mít výhled na moře a zároveň vás před slunečními paprsky ochrání okolní stromy. Na kurty se můžete vydat ráno, odpoledne i večer a zdarma si můžete zapůjčit tenisové míčky i rakety. Tenisový kurt můžou bezplatně využívat pouze hosté ubytovaní ve vilách. Všechny tenisové lekce jsou zpoplatněny.

Vodní sporty

Na pláži se můžete těšit na širokou škálu vodní sportů, mezi něž patří škola vodních sportů, windsurfing, šlapadla, kánoe, kajaky, vodní lyžování, vodní lyže se skútrem, plachtění, lodní safari, rybářské výlety, potápění. Všechny zmíněné vodní sporty jsou zpoplatněny.

Potápění

Potápěcí centrum PADI se nachází kousek od hotelu a nabízí lekce potápění, výlety na moře a zapůjčení vybavení. Při potápění na vlastní oči uvidíte vraky, korály, kamenné stěny či jeskyně. Jste-li certifikovaným potápěčem, můžete se vydat na večerní ponory a spatřit tak večerní podmořský život.

Sporty

Hotel Amirandes vyniká svou nabídkou sportů, která je opravdu bohatá. V hotelu se můžete těšit na golfovou akademii, plážový volejbal (dvakrát denně), malý fotbal, centrum horských kol (zapůjčení kola od hotelu), stolní tenis, boccia, fitness centrum Amirandes s nejmodernějším vybavením pro cardio cvičení, ranní gymnastiku (včetně lekcí pro spalování tuku), vodní gymnastiku, aerobik, ranní jógu a pilates.

Lázně

V lázních hotelu Amirandes si pro vás připravili sedm místností pro procedury a privátní masáže, krytý bazén, odpočinkový salónek s čajovým servisem a džusy, mužské/ženské převlékací místnosti se saunou, sprchy a skřínky, salón krásy nabízející manikúru/pedikúru, Centrum Ayurveda (věda o životě), pobřežní prostory pro cvičení jógy a masáž v plážovém altánku.

Díky těmto unikátním krétským lázním si na dovolené opravdu odpočinete. Vyzkoušejte si autentické procedury, které využívají extrakty z vzácných krétských aromatických bylinek, či indické terapeuty praktikující terapie Ayurveda.

Ayurveda je umění dotyků a komunikace s klientem ve formě, která respektuje jeho tělesný typ a jedinečnost. Nechte své tělo odpočinout způsobem, o kterém jste ani nevěděli, že existuje!

Děti v hotelu Grecotel Amirandes *****

Klub Grecoland představuje nekončně možností pro vaše děti. Děti si zde užijí velkou spoustu zábavy a zároveň se i něco málo naučí.

Děti si v klubu užijí:

 • stolní hry
 • aktivity ve vodě
 • týmové a skupinové aktivity
 • tematické dny
 • řecký tanec
 • dětské a rodinné akce
 • rodinnou diskotéka
 • zelené a modré dny životního prostředí

Děti se také mohou vyřádit v dětském bazénu o rozloze 200 m2. Do bazénu mohou sjet hned po dvou skluzavkách.

GrecoBaby (0-3 roky)

Řešení pro cestování s nejmenšími dětmi máte na dosah! Klub GrecoBaby nabízí luxusní dětské vybavení, jehož výčet zahrnuje dětskou postýlku, dětskou židličku, dětskou jídelní židli, tréninkové schůdky, nočník, kočárek, ohřívače lahví, dětskou vanu a dětskou chůvičku (některé položky mohou být zpoplatněny). Žádost o vybavení z GrecoBaby by měla být učiněna před příjezdem a přímo u personálu hotelu.

Grecokids (4-6 let)

Kluby GrecoKids jsou hlavně o kombinaci zábavy a učení. Děti si zde mohou vyzkoušet umění a řemesla, vodní aktivity, týmové hry, tematické akce, dny životního prostředí, lov pokladů a zahradničení a k tomu všemu se ještě dozví vše o řecké kultuře a ochraně životního prostředí. Děti zde mohou prožít klidně celý den. I co se týče jídla bude o děti celý den postaráno. V koutku Tasty Corner pro ně budou připraveny zdravé svačiny.

Grecojuniors (7-12 let)

Děti v dětském klubu Grecojuniors se mohou těšit na plno nových objevů, dobrodružství, akcí a diskoték. Ze zdejší nabídky aktivit si vybere sebenáročnější dítko. Personál klubu Grecoland se snaží propojit zábavu a vzdělání. Děti se tak během her dozvědí i něco o řecké kultuře a ochraně životního prostředí.

Grecoteens (13 a více let)

Od brzkého rána až do noci se mohou teenageři těšit na aktivity, během nichž se nestačí nudit. V klubu se mohou těšit na plážový volejbal, basketbal, plážový fotbal, turnaje, hip hop tanec, řecký tanec, bezpečné surfování po internetu, párty a mnoho dalšího.

Koutek plný dobrot

Od rána do večera si děti budou moci v Koutku dobrot pochutnávat na čertvě připravených svačinkách a nápojích připravených speiálně pro ně. Tyto svačinky jsou podávány formou bufetu, takže si každé dítko bude moci vybrat, na co má největší chuť. Koutek plný dobrot je oteřený každý den od 11:00 do 17:00 a děti ve věku od 3 do 12 let si sem pro jakoukoliv dobrotu budou moci zajít tak často, jak jen budou chtít. Všechna jídla servírovaná v tomto koutku byla vybrána po konzultaci s dietologem, nemusíte se tedy bát, že by děti jedly cokoliv, co by jim mohlo ublížit. V koutku se děti mohou těšit na:

 • čestvé ovoce
 • čestvě upečené dortíky a sušenky
 • zmrzlinu
 • jogurty
 • svačiny
 • ovocné džusy
 • mléko
 • vodu
 • ledový čaj
 • horkou čokoládu
 • polévky
 • dušenou zeleninu
 • různé druhy různě upravených mas
 • pizzu
 • těstoviny
 • domácí hamburgery
 • čerstvé saláty
 • dezerty
 • sýry

(Vše v Koutku plném dobrot mají děti zcela zdarma).

 

Malí šéfkuchaři - nová generace michellinských kuchařů

Děti se mohou na několik dnů stát šéfkuchaři a naučit se to nejlepší z řecké kuchyně. Děti budou vařit jen z těch nejlepších, nejčerstvějších a jednoduchých ingrediencí ty nejlepší speciality krétské kuchyně (samozřejmě upravené do co nejjednodušší formy, aby je děti zvládly). Samozřejmostí všech kuchařských lekcí je vaření pouze zdravých řeckých jídel. Veškeré kuchřaské kurzy jsou samozřejmě prvotně pojaty jako zábavná hra, která děti naučí jednoduché recepy.

Škola fotbalu Valencie

Vaše malé děti budou mít možnost užít si spoustu zábavy a zároveň se přiučit něčemu novému z fotbalu. Během tréninků se děti naučí například techniku, herní schopnosti, zásady hry či týmovou hru.

AgrecoFarms

Na 40 hektarové usedlosti AgrecoFarms poblíž Rethymna se můžou děti podívat, jak hospodařili naši předci. Na farmě se totiž vše dělá tak, jak to dělali rolníci před stovkami let. Nejen děti, ale i vy, si můžete každou středu zkusit, jaké to je být jeden den farmářem na této farmě. V rámci tohoto dne si všichni zkusíte, jaké to je připravit si opravdu od základu vlastní pokrmy, které si následně budete moci sníst. Děti na farmě jistě zaujme minizoo, ve které se setkají s různými druhy zvířat. Jakmile děti minizoo prozkoumají, mohou si užít různé farmářské aktivity, jako je např. výroba těsta, pečení, sběr zeleniny či příprava svého vlastního oběda.

Život a půda - nezapomenutelné dobrodružství v hotelových zahradách

Při této aktivitě se děti dozví, jak funguje veškerý život v půdě a jak si takový život sám vypěstovat. V zahradách se ale děti také naučí, jak správně pěstovat různé druhy rostlin a jak správně kompostovat, aby doma zbývalo co nejméně odpadu. Mimo to se děti dozví, jak se zdravě stravovat. Děti jistě zaujme možnost zasazení si svého vlastního semínka, o které bude po celou dobu v hotelu pečovat.

Greek Sky @ Night - od mytologie po námořníky

Po celá staletí využívali námořníci jako jediný způsob navigace na moři hvězdy. Právě tuto navigaci pomocí hvězd na noční obloze si mohou děti na vlastní kůži vyzkoušet. Pomocí dalekohledu se dětí učí najít na hvězdném nebi konkrétní hvězdu. Děti se také učí, co hvězda je a jak vznikla jejich jména, která často pocházejí z řecké mytologie.

Sun, Fun, Jun(k) - solární energie je zdarma

Tato aktivita je zaměřena na slunce. Děti se dozvědí, co slunce je, jakou vydává energii a jak tuto energii správně využít. Jakmile se děti toto všechno dozví, mohou si pochutnat na dobrotách, které si společně s animátory upekly v solární troubě, která využívá pouze sluneční energii.

Doprava do hotelu Amirandes Grecotel Exclusive Resort

Hotel se nachází cca 15 km od letiště Heraklion. Transfer trvá přibližně 15 min. Dopravu do hotelu zajistíte pohodlně u nás. Na příletu Vás bude čekat hotelový řidič. K dispozici jsou osobní vozy, rodinné vozy i minibusy pro větší skupinky.

 

Mapa - Amirandes Grecotel Exclusive Resort *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Řecka do hotelu Amirandes Grecotel Exclusive Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Amirandes Grecotel Exclusive Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2021
Ing. Kateřina Mackovičová
Poslední inspekce hotelu
Ing. Kateřina Mackovičová 724 730 018

Recenze hotelu Amirandes Grecotel Exclusive Resort *****

Letová spojení do Řecka

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.