Grecotel Corfu Imperial *****

Řecko

Panoramatické výhledy a špičkové služby

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Grecotel Corfu Imperial

Pro hotel Grecotel Corfu Imperial není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Grecotel Corfu Imperial.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Grecotel Corfu Imperial *****

Lokalita Řecko, Korfu | Zobrazit mapu
Strava Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Panoramatické výhledy Široká nabídka sportů a aktivit Řecká i mezinárodní kuchyně
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Grecotel Corfu Imperial ***** Řecko

Hotel Grecotel Corfu Imperial se nachází na jednom z nejvíce působivých míst v celém Řecku – uprostřed stříbrozelených olivových hájů na samém cípu okouzlujícího poloostrova Kommeno. Kromě panoramatických výhledů na Jónské moře a špičkových služeb se můžete těšit na malebné zátoky s písečnými plážemi, prvotřídní restaurace, luxusní lázně Elixir Spa i romantické promenády podél pobřeží. Těžko byste na Korfu hledali dokonalejší kombinaci!

Velkou předností hotelu je rozmanitá nabídka ubytování, která zahrnuje elegantní pokoje s dechberoucími výhledy, bungalovy obklopené borovicovým lesem, rodinné rezidence, moderní vily se soukromým bazénem i exkluzivní rezidence. Nechybí ani kolekce pěti luxusních restaurací a tří barů, kde můžete ochutnat to nejlepší z řecké i mezinárodní kuchyně, čerstvé mořské plody, ale i nečekané inovativní kombinace chutí. Hotel Grecotel Corfu Imperial představuje dokonalou destinaci pro rodinnou dovolenou či romantický pobyt a zároveň ideální výchozí bod pro objevování ostrova a jeho okolí.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Deluxe Guestroom Sea View (32 m²)

Deluxe Guestroom Sea View (32 m²)

Prostorný, luxusní a nově vybavený pokoj, v němž se snoubí nadčasová elegance s eklektickým moderním stylem. Slonovinová a béžová barva skvěle doplňují prosvětlený interiér...

Panoramic Guestroom Sea View (32 m²)

Panoramic Guestroom Sea View (32 m²)

Tento dokonale zařízený elegantní pokoj, který kombinuje klasický velkolepý design s důmyslnými moderními prvky, se nachází ve vyšších patrech hotelu a nabízí úchvatné výhledy na J..

Cruise Guestroom Sea View (32 m²)

Cruise Guestroom Sea View (32 m²)

Ubytujte se v tomto vzdušném pokoji v nejvyšším patře hotelu a vychutnejte si panoramatický výhled na moře ze soukromého balkónu s posezením...

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotel Grecotel Corfu Imperial se pyšní kolekcí pěti prvotřídních restaurací, které nabízí to nejlepší z řecké i mezinárodní kuchyně, čerstvé mořské plody, ale i nečekané inovativní kombinace chutí. Začněte den bohatou snídaní ve formě amerického bufetu a večer zakončete fenomenální večeří v některé z à la carte restaurací. Rozhodně si nenechte ujít návštěvu Danilia Village, repliky tradiční korfské vesnice, kde se dobré jídlo potkává s okouzlující atmosférou. Kromě restaurací se můžete těšit na tři stylové bary a luxusní zmrzlinárnu. Pokud chcete, aby vás ve vašem kulinářském objevování nic neomezovalo, využijte program Dine Club s polopenzí. Hotel také nabízí možnost soukromé večeře či obědu na speciálním místě. Fantazii se meze nekladou, můžete si vychutnat romantickou večeři při západu slunce na samém cípu poloostrova či na palubě jachty. Pro děti je k dispozici zvýhodněná nabídka stravování a dětské menu ve všech à la carte restauracích.

Restaurace

Mon Repos – Tato unikátní restaurace odkazuje svým názvem na slavné koloniální sídlo s neoklasicistními prvky, které se nachází nedaleko města Korfu. Impozantní prostory restaurace zdobí pečlivě vybrané starožitnosti a umělecké sbírky. Nechybí ani venkovní terasa s úchvatným výhledem na moře. Restaurace nabízí několik samoobslužných bufetů s širokým výběrem středomořských a mezinárodních pokrmů. Rozhodně si nenechte ujít proslulou bohatou snídaňovou nabídku, za níž by se nemusel stydět ani královský palác. Otevírací doba: snídaně 7:15–11:00, večeře 18:30–21:30 (vedlejší sezóna) nebo 19:00–22:00 (hlavní sezóna).

Aristos – Přijďte si vychutnat vynikající pokrmy inspirované francouzskou kuchyní v rafinovaném interiéru této okouzlující à la carte restaurace se špičkovou obsluhou a bohatým vinným lístkem. Své jméno získala tato restaurace po řeckém lodním magnátovi Aristotelu Onassisovi, jehož soukromý ostrov Scorpios se nachází nedaleko odsud. Otevírací doba: večeře 19:00–22:30 (vedlejší sezóna) nebo 19:30–23:00 (hlavní sezóna), nutná rezervace předem.

Yali Seafood – Na molu, které se tyčí přímo nad azurovou mořskou hladinou, se nachází stylová restaurace s panoramatickými výhledy na ostrov lemovaný Jónským mořem. Co může být lepší než vynikající oběd či večeře na čerstvém středomořském vzduchu? Můžete se těšit na ty nejčerstvější denní úlovky a mořské plody. Večer zní restaurací živá hudba a na mořské hladině se odráží třpytivá světla – zkrátka kouzelná atmosféra. Otevírací doba: oběd 12:00–17:00, večeře 19:30–22:30 (vedlejší sezóna) nebo 20:00–23:00 (hlavní sezóna), nutná rezervace předem. Otevřeno od června do září.

Merlin’s Bar Restaurant – Tato hvězdná restaurace se nachází v prvním patře hotelu a nabízí fantastické jídlo, kouzelnou atmosféru, špičkovou obsluhu i úchvatné výhledy na Jónské moře a starobylou korfskou pevnost. Cílem tohoto konceptu je přinést na poloostrov Kommeno umění kreativní přípravy koktejlů a zcela nový směr „vysoké kuchyně“. Přijďte ochutnat jedinečné pokrmy, v nichž se snoubí asijský a jihoamerický vliv. Co se stane, když se dva kontinenty potkají na jednom talíři? Překvapte své chuťové buňky například originální kombinací tradiční čínské a latinskoamerické či mexické kuchyně. Otevírací doba: večeře 19:00–23:00 (vedlejší sezóna) nebo 19:30–23:00 (hlavní sezóna), pouze pro hosty starší 12 let.

Trattoria & Wine Bar – Nenechte si ujít výjimečný a zároveň uvolněný kulinářský zážitek inspirovaný tradiční italskou kuchyní. Tato příjemná restaurace s vnitřními i venkovními prostory nabízí širokou nabídku vín, sýrů, uzenin a dalších lahůdek. Otevírací doba: oběd 12:00–17:00, večeře 19:30–22:30, dětský bufet Tasty Corner 12:30–14:30.

Gelateria – Pokud dostanete u moře chuť na něco sladkého, navštivte tuto zmrzlinárnu, která nabízí nejrůznější příchutě domácí zmrzliny a mražené ovocné „granity“. Otevírací doba: 11:00–22:00, od června do září.

Danilia Village – Pokud hledáte speciální místo pro vaši oslavu, tato malebná tradiční korfská vesnička obklopená svěží zelení je ideální volbou. Můžete zde ochutnat to nejlepší z tradiční řecké kuchyně v naprosto unikátním a soukromém prostředí. Menu se skládá výhradně z čerstvých organických produktů a pokrmy jsou připravovány přímo na místě. Dopřejte si nezapomenutelný kulinářský zážitek! Otevírací doba: večeře 19:00–22:30 (od května do října), tradiční kavárna Kafeneion o víkendu 10:00–18:00 (od listopadu do dubna) nebo denně 10:00–19:00 (od května do října), prohlídka s průvodcem 10:00–19:00 (od května do října) za poplatek 20 euro pro dospělého a 10 euro pro dítě (zahrnuje dopravu, prohlídku vesnice a občerstvení).

Soukromé stravování: - Vytvořte a přizpůsobte si svůj vlastní kulinářský zážitek, připravovaný a podávaný na místě dle vašeho výběru s živou hudbou, svůdnou výzdobou a speciálně vytvořenými menu. Užijte si nezapomenutelnou večeři při západu slunce na okraji poloostrova nebo soukromou jachtu.

Bary

Alkinoos Bar – Svůj večer můžete zahájit například v tomto uvolněném baru – usaďte se do pohodlných křesílek a pozorujte velkolepý západ slunce, zatímco budete usrkávat originální koktejl či osvěžující „long drink“. Tento bar můžete navštívit i během dne. Čeká na vás nabídka teplých i studených nápojů, drobné občerstvení a příjemná hudba. Otevírací doba: 9:00–1:00.

Yali Beach Bar – Ať už je ráno, nebo večer, přijďte si vychutnat osvěžující drink či něco na zub do tohoto stylového plážového baru. Otevírací doba: 10:00–23:00.

Odysseus Cocktail Terrace – Tento bar s posezením u bazénu představuje ideální místo, kde můžete pozorovat západ slunce či jen tak odpočívat ve stínu s koktejlem v ruce a užívat si živou hudbu spolu s drobným občerstvením. Otevírací doba: 17:00–1:00.

 Odysseus Cocktail Terrace - Relaxujte při živé muzice a krásných chvílích při popíjení koktejlů nebo lenošené s lehkým občerstvením. Otevíracé dobe: 19:00 - 00:00

 

The Dine Club

Polopenze v rámci konceptu The Dine Club zahrnuje*:

 • bohaté snídaně ve formě amerického bufetu i à la carte nabídky s lokálními specialitami;
 • oběd (místo večeře) ve formě bufetu v restauraci Mon Repos bez příplatku nebo à la carte v restauraci Trattoria & Wine Bar s kreditem 20 € na dospělou osobu a 10 € na dítě (nutná rezervace);
 • večeře ve formě bufetu v restauraci Mon Repos bez příplatku nebo v některé z à la carte restaurací s kreditem 20 € na dospělou osobu a 10 € na dítě (nutná rezervace);
 • jedna večeře v à la carte restauraci zdarma (při pobytu na týden), vyhrazené menu, nutná rezervace;
 • jedna večeře zdarma ve vesnici Danilla (při pobytu na týden), vyhrazené menu, nutná rezervace;
 • stravování zdarma pro děti do 12 let – obědový bufet Tasty Corner v hlavní restauraci, svačiny v Grecoland a dětské menu v à la carte restauracích;
 • bezplatná lodní doprava mezi resorty Corfu Kommeno (od 15. 5. do 15. 10.);
 • bezplatná kyvadlová doprava do vesnice Danilla k rezervované večeři.

 

* Hotel si vyhrazuje právo na úpravu všech balíčků.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategorie a vybavení pokojů Grecotel Corfu Imperial

Hotel Grecotel Corfu Imperial se pyšní jednou z nejširších nabídek ubytování v nejkrásnější části ostrova Korfu. Kolekce 299 ubytovacích jednotek zahrnuje elegantní pokoje s panoramatickými výhledy, bungalovy obklopené borovicovým lesem i rodinné rezidence Broschetto uprostřed stříbrozelených olivových hájů a barevných hotelových zahrad. Přímo u moře se tyčí moderní vily se soukromým bazénem včetně úplně nové exkluzivní rezidence Palazzo Imperiale na privátním poloostrovu a majestátní Medusa Estate.

Součástí vybavení většiny ubytovacích jendotek je: klimatizace, adaptér do zásuvky (na vyžádání), Wi-Fi, stůl, zásuvky s napětím 120 V, satelitní televize, pantofle, kouřový alarm, telefon, minibar (za příplatek), trezor, žehlička a žehlicí prkno (na vyžádání), služba rozestýlání postele, polštářové menu (na vyžádání), rychlovarná konvice, parketová podlaha, venkovní nábytek, zvětšovací zrcadlo, fén na vlasy, župan, koupelnové produkty, výběr ručníků, příslušenství na přípravu čaje a kávy. Vily s kuchyní jsou navíc vybaveny lednicí, myčkou, troubou a mrazákem.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Deluxe Guestroom Sea View (32 m²)

Deluxe Guestroom Sea View (32 m²) foto

Prostorný, luxusní a nově vybavený pokoj, v němž se snoubí nadčasová elegance s eklektickým moderním stylem. Slonovinová a béžová barva skvěle doplňují prosvětlený interiér. Součástí pokoje je manželská postel nebo dvě samostatná lůžka (případně jednolůžko navíc), koupelna se sprchou a také balkón/terasa, odkud se nabízí krásný výhled na moře. Kapacita: 3 dospělí.

Panoramic Guestroom Sea View (32 m²)

Panoramic Guestroom Sea View (32 m²) foto

Tento dokonale zařízený elegantní pokoj, který kombinuje klasický velkolepý design s důmyslnými moderními prvky, se nachází ve vyšších patrech hotelu a nabízí úchvatné výhledy na Jónské moře z vlastního balkónu a skrz velká francouzská okna. Pokoj je vybaven manželskou postelí a mramorovou koupelnou se sprchovým koutem. Kapacita: 2 dospělí.

Cruise Guestroom Sea View (32 m²)

Cruise Guestroom Sea View (32 m²) foto

Ubytujte se v tomto vzdušném pokoji v nejvyšším patře hotelu a vychutnejte si panoramatický výhled na moře ze soukromého balkónu s posezením. Elegantní interiér s velkými francouzskými okny se skládá z manželské postele a mramorové koupelny se sprchovým koutem. Kapacita: 2 dospělí.

Deluxe Family Suite Sea View (64 m²)

Deluxe Family Suite Sea View (64 m²) foto

Jedná se o plně zrekonstruovaný pokoj a oddělený obývací prostor se 2 kompletně zrekonstruovanými koupelnami,. Toto luxusní apartmá se nachází v nejvyšším patře hlavní budovy Corfu Imperial a nabízí úžasný panoramatický výhled na moře. Sofistikovaná výzdoba s bohatými textiliemi a ručně vyřezávaným designovým nábytkem.

Deluxe Suite Sea View (64 m²)

Deluxe Suite Sea View (64 m²) foto

Jedná se o kompletně zrekonstruovaný pokoj a obývací část. Kompletně zrekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem v hlavní ložnici a novou šatnou v samostatném obývacím prostoru. Toto nádherné apartmá, jedinečně zařízené v 5. a nejvyšším patře hlavní budovy Korfu Imperial, nabízí úžasný výhled na poloostrov Kommeno. Speciální prvky, jako je exkluzivní ručně vyřezávaný nábytek, opulentní, ale pohodlné salonky a celoskleněná okna od podlahy ke stropu pro jedinečné prázdninové chvíle. Kapacita: 2 dospělí a 2 děti.

Imperial Suite Sea View (96 m²)

Imperial Suite Sea View (96 m²) foto

Toto prostorné rohové apartmá nabízí dechberoucí panoramatický výhled na záliv Kommeno, nekonečnou mořskou hladinu a Staré město Korfu tyčící se v dálce. Uvnitř najdete ložnici s manželskou postelí (možnost přidání jednolůžka), samostatný obývací pokoj s jídelnou a mramorovou koupelnu vybavenou vanou. Nechybí ani dva prostorné balkóny s posezením. Kapacita: 3 dospělí.

Imperial 2-Bedroom Suite Sea View (128 m²)

Imperial 2-Bedroom Suite Sea View (128 m²) foto

Dopřejte si dokonalé pohodlí v podobě tohoto úchvatného čerstvě zrenovovaného apartmá se dvěma ložnicemi, velkým obývacím pokojem a jídelnou, které se nachází na unikátním místě. Každá ložnice disponuje manželskou postelí, velkou šatní skříní a vlastní koupelnou s vanou. Kromě toho může být apartmá vybaveno dvěma dalšími jednolůžky. Ze tří balkónů se můžete kochat výhledem na moře, město Korfu i přístav. Kapacita: 4 dospělí a 2 děti.

Presidential Suite (192 m²)

Presidential Suite (192 m²) foto

Pro náročné cestovatele je k dispozici toto úžasné prezidentské apartmá se čtyřmi balkóny, z nichž se nabízí dechberoucí výhledy na Jónské moře a město Korfu. Uvnitř najdete dvě ložnice s manželskou postelí a šatnou, samostatný obývací pokoj, jídelnu a dvě koupelny s hydromasážní vanou a výhledem na moře. Kapacita: 4 dospělí.

Deluxe Bungalow Sea View 1st Floor (31 m²)

Deluxe Bungalow Sea View 1st Floor (31 m²) foto

Sofistikovaný design a zbrusu nová výzdoba tohoto prostorného bungalovu přirozeně podtrhuje krásu okolní krajiny. Pokoj je vybaven manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky a rozkládací pohovkou, koupelnou s vanou či sprchou a balkónem, z něhož se můžete kochat nerušeným výhledem na Jónské moře. Kapacita: 3 dospělí.

Swim Up Junior Bungalow Suite (32 m²)

Swim Up Junior Bungalow Suite (32 m²) foto

Uprostřed voňavých kvetoucích zahrad s výhledem na moře se nachází tento útulný bungalov, který se pyšní přímým přístupem do sdíleného bazénu. Důmyslně navržený pokoj s úplně novou výzdobou nabízí spoustu obytného prostoru s manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky a rozkládací pohovkou, koupelnou vybavenou vanou či sprchou a venkovní terasou. Kapacita: 3 dospělí.

Swim Up Family Bungalow Open Plan (33 m²)

Swim Up Family Bungalow Open Plan (33 m²) foto

Ubytujte se v tomto nově zrenovovaném bungalovu na jedinečném místě uprostřed voňavých kvetoucích zahrad a využijte přímý přístup do sdíleného bazénu. Moderní interiér je navržen tak, aby poskytoval so největší komfort. Skládá se z manželské postele nebo dvou samostatných lůžek a dvou rozkládacích pohovek, koupelny s vanou či sprchou a venkovní terasy. Kapacita: 2 dospělí a 2 děti.

Family Bungalow Open Plan Sharing Pool (33 m²)

Family Bungalow Open Plan Sharing Pool (33 m²) foto

Hosté ubytovaní v tomto stylovém rodinném bungalovu mohou využívat přilehlý sdílený bazén. Kromě unikátní polohy uprostřed svěžích zahrad s výhledem na Jónské moře nabízí tento pokoj pohodlný obytný prostor vybavený manželskou postelí nebo dvěma samostatnými lůžky a dvěma rozkládacími pohovkami, koupelnou se sprchovým koutem či vanou a soukromou terasou/balkónem. Kapacita: 2 dospělí a 2 děti.

Boschetto Junior Family Suite (40 m²)

Boschetto Junior Family Suite (40 m²) foto

Toto krásné rodinné apartmá je zárukou luxusní dovolené. Světlý útulný interiér je zasazen do nádherné krajiny a skládá se ze dvou samostatných ložnic s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky, koupelny se sprchou a terasy či balkónu. Kapacita: 2 dospělí a 2 děti.

Boschetto Family Suite (50 m²)

Boschetto Family Suite (50 m²) foto

Důmyslně navržené rodinné apartmá s výhledem do zahrady, které se skládá z hlavní ložnice s extra velkou manželskou postelí, druhé oddělené ložnice se dvěma samostatnými lůžky a koupelny vybavené sprchovým koutem. Můžete se také těšit na soukromou terasu či balkón. Kapacita: 4 dospělí.

Boschetto Two-Bedroom Apartment (60 m²)

Boschetto Two-Bedroom Apartment (60 m²) foto

Pro rodiny, které potřebují více prostoru, je k dispozici toto extrémně pohodlné apartmá. Součástí interiéru, jenž zdobí luxusní materiály, jsou dvě oddělené ložnice (jedna s manželskou postelí a druhá se dvěma samostatnými lůžky), dvě koupelny se sprchovým koutem a terasa či balkón s výhledem do zahrady. Kapacita: 4 dospělí.

Panoramic Bungalow Sea View 1st Floor (31 m²)

Panoramic Bungalow Sea View 1st Floor (31 m²) foto

V ústraní uprostřed voňavých kvetoucích zahrad se nachází tento bungalov, který nabízí dokonalé soukromí a jedinečný výhled na Jónské moře z vlastního balkónu. Uvnitř najdete manželskou postel, rozkládací pohovku a koupelnu s vanou. Kapacita: 3 dospělí.

Junior Suite Waterfront (33 m²)

Junior Suite Waterfront (33 m²) foto

Vychutnejte si bezkonkurenční výhled na Jónské moře z terasy tohoto stylového apartmá, které je obklopeno úchvatnou scenérií. Prostorný a vzdušný interiér je vybaven manželskou postelí, rozkládací pohovkou a koupelnou s vanou i sprchovým koutem. Kapacita: 3 dospělí.

Junior Bungalow Suite Waterfront (42 m²)

Junior Bungalow Suite Waterfront (42 m²) foto

Toto tradiční korfské apartmá se pyšní přímým přístupem na pláž a částečně soukromou zahradou. Kombinace nadčasového interiéru a nejmodernějšího vybavení je zárukou nezapomenutelného pobytu. Součástí apartmá je manželská postel, jednolůžko (na vyžádání), prostorná šatna a koupelna se sprchovým koutem i vanou. Z terasy apartmá se navíc nabízí úchvatný výhled na moře. Kapacita: 3 dospělí.

Maisonette on the Rocs Waterfront (83 m²)

Maisonette on the Rocs Waterfront (83 m²) foto

Nechte se okouzlit tímto dvoupatrovým apartmá, které bylo navrženo v harmonii s okolní divokou skalnatou krajinou. Apartmá se nachází na klidném místě a nabízí dechberoucí výhledy na moře. V prvním patře najdete hlavní ložnici s manželskou postelí a vlastní koupelnou vybavenou sprchovým koutem. Druhá koupelna je umístěná v přízemí, stejně jako obývací pokoj, který poskytuje prostor pro další dvě samostatná lůžka, a venkovní terasa. Kapacita: 2 dospělí a 2 děti.

Maisonette on the Rocs Private Pool Waterfront (83 m²)

Maisonette on the Rocs Private Pool Waterfront (83 m²) foto

Užijte si svůj vlastní kus ráje v podobě tohoto unikátního dvoupatrového apartmá se soukromým bazénem, které je obklopeno divokou skalnatou přírodou. V prvním patře se nachází hlavní ložnice s manželskou postelí a vlastní koupelnou vybavenou sprchovým koutem. Níže v přízemí najdete druhou koupelnu se sprchou, obývací pokoj, který poskytuje prostor pro další dvě samostatná lůžka, a venkovní terasu s bazénem, odkud se nabízí dechberoucí výhled na moře. Kapacita: 2 dospělí a 2 děti.

2-Bedroom Roc Villa Private Pool Waterfront Sea Deck (80 m²)

2-Bedroom Roc Villa Private Pool Waterfront Sea Deck (80 m²) foto

Úchvatné přírodní scenérie a luxusní interiér jsou jen jedny z mála předností této nové hvězdy hotelu Grecotel Corfu Imperial. Ubytujte se v jedné z těchto nádherně zařízených vil se soukromým bazénem a vychutnejte si panoramatický výhled na Jónské moře. Vila je obklopena zahradami a skládá se ze dvou pater – na každém z nich najdete samostatnou ložnici s manželskou postelí. Součásti interiéru, který zdobí přírodní barvy a textury, jsou také dvě koupelny (jedna se sprchou a druhá s vanou). Hosté ubytovaní v této vile mají navíc k dispozici soukromé molo u moře. Kapacita: 4 dospělí.

2-Bedroom Beachfront Villa Private Pool (134 m²)

2-Bedroom Beachfront Villa Private Pool (134 m²) foto

Pokud hledáte opravdu výjimečné ubytování, tato dvoupatrová vila se soukromým bazénem a přístupem na pláž vás zaručeně nezklame. Díky své jedinečné poloze nabízí nádherný výhled na Jónské moře. V prvním patře najdete dvě samostatné ložnice s manželskou postelí, jež je možné propojit spojovacími dveřmi. Každá z ložnic disponuje vlastním balkónem a koupelnou se sprchovým koutem. V přízemí se nachází prostorný obývací pokoj s jídelnou a samostatná toaleta. Obývací pokoj je navíc přímo propojen s venkovní terasou a bazénem. Kapacita: 4 dospělí.

3-Bedroom Beachfront Villa Private Pool (176 m²)

3-Bedroom Beachfront Villa Private Pool (176 m²) foto

Pro velké rodiny je k dispozici tato exkluzivní dvoupatrová vila se třemi ložnicemi a soukromým bazénem. Díky své poloze se pyšní úchvatným výhledem na Jónské moře a přístupen na pláž. Na prvním patře se nachází dvě ložnice s manželskou postelí, vlastním balkónem a koupelnou vybavenou sprchovým koutem. Přízemí se skládá z prostorného obývacího pokoje s jídelnou, toalety a třetí ložnice s manželskou postelí a vlastní koupelnou, která je vybavená vanou. Z obývacího pokoje se navíc dostanete přímo na venkovní terasu s bazénem obklopeným svěží zahradou. Kapacita: 6 dospělých.

2-Bedroom Villa Waterfront Private Pool & Private Beach (120 m²)

2-Bedroom Villa Waterfront Private Pool & Private Beach (120 m²) foto

Dopřejte si pobyt ve vile snů, která se pyšní nejen soukromým bazénem, ale i privátní pláží. Tato luxusní moderní vila je ztělesněním elegance. Světlý interiér je zdoben vkusně vybranými doplňky a nabízí spoustu prostoru pro maximální pohodlí. Uvnitř najdete dvě ložnice s manželskou postelí a vlastní koupelnou (jedna vybavená sprchovým koutem a druhá sprchou i vanou). Součástí vily je také obývací pokoj propojený s venkovní terasou, odkud se nabízí dechberoucí výhled na pláž a Jónské moře. Kapacita: 4 dospělí.

2-Bedroom Villa Waterfront Private Pool (120 m²)

2-Bedroom Villa Waterfront Private Pool (120 m²) foto

Moderní, luxusní a zároveň elegantně jednoduchá – to je jen jeden ze způsobů, jak popsat tuto úžasnou vilu. Pokud se zde ubytujete, můžete se těšit na prostorný interiér zdobený bílými tóny a stylovými dekoracemi, soukromý bazén a přímý přístup do moře. Vila se skládá ze dvou ložnic s manželskou postelí a vlastní koupelnou (jedna vybavená sprchovým koutem a druhá sprchou i vanou) a velkého obývacího pokoje, který je propojen s venkovní terasou a bazénem. Kapacita: 4 dospělí.

3-Bedroom Villa Waterfront Private Pool (160 m²)

3-Bedroom Villa Waterfront Private Pool (160 m²) foto

Díky své exkluzivní poloze nabízí tato vila okouzlující výhledy na moře a krásy ostrova Korfu. Velkorysý prostor, který disponuje třemi ložnicemi s vlastní koupelnou (jedna vybavená sprchovým koutem a dvě sprchou i vanou), ocení zejména vetší rodiny. Interiér je vybaven luxusními a zároveň nadčasovými detaily a poskytuje dokonalé soukromí. Součástí vily je i obývací pokoj propojený s venkovní terasou, kde najdete velký soukromý bazén. Kromě toho se můžete těšit na přímý přístup do moře. Kapacita: 6 dospělých.

Two Villa Residence with Private Beach, 4 Bedroom (240 m²)

Two Villa Residence with Private Beach, 4 Bedroom (240 m²) foto

Užijte si krásu Jónského moře naplno z této unikátní rezidence, která se skládá ze dvou spojených vil a je zasazena mezi borovice a olivovníky pokrývající poloostrov Kommeno. Můžete se těšit na dokonalé soukromí a klid, dva privátní bazény, zahradu, a dokonce i privátní pláž s opalovacími lehátky a slunečníky. Součástí interiéru jsou čtyři ložnice s manželskou postelí a vlastní koupelnou (dvě koupelny se sprchovým koutem a dvě se sprchou i vanou) a dva samostatné obývací pokoje. Ať už si vyberete kteroukoliv ze čtyř útulných ložnic, čekají vás po probuzení dechberoucí výhledy na moře. Kapacita: 8 dospělých.

Palazzo di Lago Private Pool on the Rocs (118 m²)

Palazzo di Lago Private Pool on the Rocs (118 m²) foto

Zažijte esenci „la bella vita“ na vlastní kůži. Tato okouzlující dvoupatrová vila na útesu se tyčí přímo nad Jónským mořem, a nabízí tak bezkonkurenční výhledy. Je ukrytá mezi cypřišky a pyšní se soukromým bazénem a prostornou venkovní terasou. Elegantní interiér, v němž se snoubí uklidňující bílá barva a luxusní detaily, zahrnuje hlavní ložnici s manželskou postelí, koupelnu s hydromasážní vanou, toaletu pro hosty a velký obývací pokoj. V prvním patře se nachází druhá ložnice s vlastní koupelnou. Kromě toho se můžete těšit na soukromé molo u moře s opalovacími lehátky a slunečníky. Kapacita: 4 dospělí.

Palazzo Sissy Private Pool on the Rocs (125 m²)

Palazzo Sissy Private Pool on the Rocs (125 m²) foto

Tato unikátní palácová vila navržená v tradičním korfském stylu se tyčí přímo nad mořem a nabízí velký soukromý bazén, prostorné verandy s posezením i privátní molo s opalovacími lehátky a slunečníky. Vila se skládá ze dvou pater. Uvnitř najdete samostatný obývací pokoj, jídelnu, plně vybavenou kuchyni, dvě ložnice (jedna s manželskou postelí a druhá se dvěma samostatnými lůžky), toaletu pro hosty a dvě koupelny (jedna s hydromasážní vanou). Ložnice v prvním patře navíc disponuje stinným balkónem, odkud se můžete kochat výhledem na moře. Kapacita: 4 dospělí.

Palazzo Odyssia Private Pool on the Rocs, 4 Bedroom (195 m²)

Palazzo Odyssia Private Pool on the Rocs, 4 Bedroom (195 m²) foto

Dopřejte si maximální pohodlí a jedinečnou přímořskou atmosféru v této exkluzivní palácové vile, která je navržena v tradičním korfském stylu a pyšní se ničím nerušeným výhledem na Jónské moře. Vila se skládá ze dvou pater a disponuje soukromým bazénem, venkovní terasou s posezením i privátním molem s opalovacími lehátky a slunečníky. Součástí interiéru je samostatný obývací pokoj, jídelna, plně vybavená kuchyně, čtyři ložnice (tři s manželskou postelí a jedna se dvěma samostatnými lůžky), toaleta pro hosty a čtyři koupelny (jedna s hydromasážní vanou). Jedna z ložnic v prvním patře je navíc vybavena velkým stinným balkónem. Kapacita: 8 dospělých.

Dream Villa Beachfront Private Pool, 3 Bedroom (198 m²)

Dream Villa Beachfront Private Pool, 3 Bedroom (198 m²) foto

Na prosluněném cípu poloostrova Kommeno se tyčí vila snů, v níž se snoubí stylový moderní design s modrým horizontem Jónského moře. Vysoké stropy a velká okna přináší do elegantního interiéru mořský vánek a dechberoucí výhledy. Užívejte si čerstvý vzduch na vlastní rozlehlé zahradě, osvěžte se ve velkém soukromém bazénu (možnost vyhřívání) a využijte přímý přístup na pláž. Uvnitř dvoupatrové vily najdete tři ložnice s manželskou postelí (samostatná lůžka na vyžádání), tři koupelny (dvě se sprchovým koutem a jedna se sprchou i vanou), samostatnou toaletu, obývací pokoj a jídelnu. Kromě toho se můžete těšit na prostornou terasu s dřevěnými lehátky na opalování. Kapacita: 6 dospělých.

Dream Villa Beachfront Private Pool, 2 Bedroom + 1 Master (260 m²)

Dream Villa Beachfront Private Pool, 2 Bedroom + 1 Master (260 m²) foto

Sníte o vile se soukromým bazénem a přímým přístupem na klidnou pláž? Představte si, jak popíjíte aperitiv na vlastní terase a kocháte se úchvatným výhledem na Jónské moře a záliv Kommeno. S touto unikátní dvoupatrovou vilou se váš sen promění v realitu. Můžete se těšit na dokonalé zázemí se spoustou vnitřního i venkovního prostoru včetně velkého bazénu (možnost vyhřívání) uprostřed zahrady a stinné terasy se dřevěnými lehátky na opalování. Součástí interiéru je hlavní ložnice s manželskou postelí a vlastní koupelnou vybavenou sprchou i vanou, dvě ložnice s manželskou postelí (samostatná lůžka na vyžádání) a koupelnou vybavenou sprchou, toaleta pro hosty a samostatný obývací pokoj s jídelnou. Kapacita: 6 dospělých.

Royal Pavilion Private Pools, 6 Bedrooms (458 m²)

Royal Pavilion Private Pools, 6 Bedrooms (458 m²) foto

Ubytujte se v tomto královském přímořském panství na pláži v obklopení cypřišků a olivovníků a dopřejte si maximální luxus. Dva soukromé bazény, přímý přístup na pláž, zahrada, stinné terasy s posezením, opalovacími lehátky a slunečníky – to jsou jen některé z mnoha výhod této exkluzivní dvoupatrové vily. Moderní interiér zdobí zbrusu nové dekorace, bílý mramor a pečlivě vybraný nábytek. V prvním patře najdete tři ložnice s manželskou postelí a vlastní koupelnou, včetně hlavní, největší ložnice. V přízemí se nachází dva samostatné obývací pokoje s jídelnou a tři ložnice s manželskou postelí (samostatná lůžka na vyžádání) a vlastní koupelnou. Kromě šesti koupelen (čtyři se sprchovým koutem a dvě se sprchou i vanou) jsou ve vile také dvě samostatné toalety. Kapacita: 12 dospělých.

Palazzo Libro D’Oro Beachfront Private Pool (320 m²)

Palazzo Libro D’Oro Beachfront Private Pool (320 m²) foto

Tato působivá palácová vila se nachází v klidné části resortu a představuje ideální volbu pro ty, kteří chtějí strávit luxusní dovolenou ve větší skupině. Můžete se těšit na opulentní interiér, unikátní dekorace a romantickou atmosféru. Vila se skládá ze dvou pater – na každém z nich najdete dvě ložnice s manželskou postelí (jedna ložnice je vybavena samostatnými lůžky) a vlastní koupelnou, která je vybavená vanou. V přízemí se navíc nachází samostatný obývací pokoj s jídelnou, plně vybavená kuchyně a kancelářské vybavení. Velkou výhodou vily je také soukromý bazén s protiproudem (možnost vyhřívání na vyžádání), prostorná veranda s posezením a jídelním stolem, rozlehlá zahrada s opalovacími lehátky a přímý přístup na písečnou zátoku. Vila je opatřena bezpečnostním kamerovým systémem. Kapacita: 8 dospělých.

Palazzo Imperiale on Private Peninsula (245 m²)

Palazzo Imperiale on Private Peninsula (245 m²) foto

Na menším soukromém poloostrovu v rámci resortu se tyčí úžasná palácová vila, která oslní i ty nejnáročnější cestovatele. Jedinečná poloha přímo u moře spolu s nádherně navrženým interiérem, v němž se snoubí italský a korfský regentský styl, dělají z tohoto paláce naprosto exkluzivní záležitost. V přízemí vily se nachází prostorný obývací pokoj s vysokými stropy a jídelnou, plně vybavená kuchyně, kancelářské vybavení, samostatná toaleta a tři samostatné ložnice s vlastní koupelnou. Čtvrtá ložnice s koupelnou je umístěna v prvním patře. Jedna z ložnic je vybavena samostatnými lůžky, ostatní manželskou postelí. Dvě z koupelen jsou vybavené sprchovým koutem, jedna sprchou i vanou a jedna disponuje sprchou a hydroterapeutickou vanou. Venkovní prostory zahrnují velký bazén (možnost vyhřívání), zahradu, kamennou terasu s posezením i jídelním stolem a velké dřevěné molo s opalovacími lehátky. Součástí exkluzivního vybavení jsou i čtyři televize, bezpečnostní kamerový systém a pokoj pro služebnictvo či chůvu s vlastní sprchou a toaletou. Můžete také využít možnost přibližovacího člunu k jachtě. Kapacita: 8 dospělých.

Medusa Estate (411 m²)

Medusa Estate (411 m²) foto

Tento jedinečný palác se nachází na exkluzivním místě na samém vrcholu kopce, který vévodí poloostrovu Kommeno, a nabízí tak bezkonkurenční panoramatický výhled na moře a celý ostrov. Kromě velkorysého interiéru disponuje toto panství venkovními prostory o rozloze 1 500 m². Dokonalá kombinace soukromí, klidu a špičkových služeb i vybavení z něj dělá luxusní útočiště a ideální zázemí pro nezapomenutelné osobní či firemní akce. Palác se skládá ze dvou pater a jeho interiér zdobí masivní dřevěné podlahy, impozantní krb a nejrůznější umělecká díla. Hlavní dominantou je nicméně tradiční kamenný olivový mlýn, který kdysi sloužil v továrně na olivový olej. V prvním patře najdete dvě menší a jednu hlavní velkou ložnici s manželskou postelí a vlastní koupelnou vybavenou sprchovým koutem a také obývací pokoj s velkými okny, která nabízí úchvatné výhledy na moře. V přízemí se nachází tři velké ložnice s manželskou postelí a vlastní koupelnou vybavenou sprchovým koutem, prostorný obývací pokoj, jídelna s vysokými stropy, samostatná toaleta a plně vybavená kuchyně. Obytný prostor v přízemí je důmyslně propojen s rozlehlou zahradou, která je vybavena velkým bazénem a zahradním nábytkem. Kapacita: 12 dospělých.

Pláž a moře

Hotel Grecotel Corfu Imperial se nachází na nádherném poloostrově Kommeno a je z obou stran obklopen křišťálově čistou modrou hladinou Jónského moře. Hotelové pláže, které jsou vybaveny lehátky na opalování, slunečníky a převlékárnami, získaly mezinárodní ocenění Blue Flag hodnotící kvalitu vody, environmentální management a vzdělávání, bezpečnost, služby i vybavení. K dispozici je také plážový bar.

Online cena a slevy Grecotel Corfu Imperial *****

Profi foto hotelu Grecotel Corfu Imperial *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Grecotel Corfu Imperial

Hotel Grecotel Corfu Imperial se pyšní kolekcí pěti prvotřídních restaurací, které nabízí to nejlepší z řecké i mezinárodní kuchyně, čerstvé mořské plody, ale i nečekané inovativní kombinace chutí. Začněte den bohatou snídaní ve formě amerického bufetu a večer zakončete fenomenální večeří v některé z à la carte restaurací. Rozhodně si nenechte ujít návštěvu Danilia Village, repliky tradiční korfské vesnice, kde se dobré jídlo potkává s okouzlující atmosférou. Kromě restaurací se můžete těšit na tři stylové bary a luxusní zmrzlinárnu. Pokud chcete, aby vás ve vašem kulinářském objevování nic neomezovalo, využijte program Dine Club s polopenzí. Hotel také nabízí možnost soukromé večeře či obědu na speciálním místě. Fantazii se meze nekladou, můžete si vychutnat romantickou večeři při západu slunce na samém cípu poloostrova či na palubě jachty. Pro děti je k dispozici zvýhodněná nabídka stravování a dětské menu ve všech à la carte restauracích.

Restaurace

Mon Repos – Tato unikátní restaurace odkazuje svým názvem na slavné koloniální sídlo s neoklasicistními prvky, které se nachází nedaleko města Korfu. Impozantní prostory restaurace zdobí pečlivě vybrané starožitnosti a umělecké sbírky. Nechybí ani venkovní terasa s úchvatným výhledem na moře. Restaurace nabízí několik samoobslužných bufetů s širokým výběrem středomořských a mezinárodních pokrmů. Rozhodně si nenechte ujít proslulou bohatou snídaňovou nabídku, za níž by se nemusel stydět ani královský palác. Otevírací doba: snídaně 7:15–11:00, večeře 18:30–21:30 (vedlejší sezóna) nebo 19:00–22:00 (hlavní sezóna).

Aristos – Přijďte si vychutnat vynikající pokrmy inspirované francouzskou kuchyní v rafinovaném interiéru této okouzlující à la carte restaurace se špičkovou obsluhou a bohatým vinným lístkem. Své jméno získala tato restaurace po řeckém lodním magnátovi Aristotelu Onassisovi, jehož soukromý ostrov Scorpios se nachází nedaleko odsud. Otevírací doba: večeře 19:00–22:30 (vedlejší sezóna) nebo 19:30–23:00 (hlavní sezóna), nutná rezervace předem.

Yali Seafood – Na molu, které se tyčí přímo nad azurovou mořskou hladinou, se nachází stylová restaurace s panoramatickými výhledy na ostrov lemovaný Jónským mořem. Co může být lepší než vynikající oběd či večeře na čerstvém středomořském vzduchu? Můžete se těšit na ty nejčerstvější denní úlovky a mořské plody. Večer zní restaurací živá hudba a na mořské hladině se odráží třpytivá světla – zkrátka kouzelná atmosféra. Otevírací doba: oběd 12:00–17:00, večeře 19:30–22:30 (vedlejší sezóna) nebo 20:00–23:00 (hlavní sezóna), nutná rezervace předem. Otevřeno od června do září.

Merlin’s Bar Restaurant – Tato hvězdná restaurace se nachází v prvním patře hotelu a nabízí fantastické jídlo, kouzelnou atmosféru, špičkovou obsluhu i úchvatné výhledy na Jónské moře a starobylou korfskou pevnost. Cílem tohoto konceptu je přinést na poloostrov Kommeno umění kreativní přípravy koktejlů a zcela nový směr „vysoké kuchyně“. Přijďte ochutnat jedinečné pokrmy, v nichž se snoubí asijský a jihoamerický vliv. Co se stane, když se dva kontinenty potkají na jednom talíři? Překvapte své chuťové buňky například originální kombinací tradiční čínské a latinskoamerické či mexické kuchyně. Otevírací doba: večeře 19:00–23:00 (vedlejší sezóna) nebo 19:30–23:00 (hlavní sezóna), pouze pro hosty starší 12 let.

Trattoria & Wine Bar – Nenechte si ujít výjimečný a zároveň uvolněný kulinářský zážitek inspirovaný tradiční italskou kuchyní. Tato příjemná restaurace s vnitřními i venkovními prostory nabízí širokou nabídku vín, sýrů, uzenin a dalších lahůdek. Otevírací doba: oběd 12:00–17:00, večeře 19:30–22:30, dětský bufet Tasty Corner 12:30–14:30.

Gelateria – Pokud dostanete u moře chuť na něco sladkého, navštivte tuto zmrzlinárnu, která nabízí nejrůznější příchutě domácí zmrzliny a mražené ovocné „granity“. Otevírací doba: 11:00–22:00, od června do září.

Danilia Village – Pokud hledáte speciální místo pro vaši oslavu, tato malebná tradiční korfská vesnička obklopená svěží zelení je ideální volbou. Můžete zde ochutnat to nejlepší z tradiční řecké kuchyně v naprosto unikátním a soukromém prostředí. Menu se skládá výhradně z čerstvých organických produktů a pokrmy jsou připravovány přímo na místě. Dopřejte si nezapomenutelný kulinářský zážitek! Otevírací doba: večeře 19:00–22:30 (od května do října), tradiční kavárna Kafeneion o víkendu 10:00–18:00 (od listopadu do dubna) nebo denně 10:00–19:00 (od května do října), prohlídka s průvodcem 10:00–19:00 (od května do října) za poplatek 20 euro pro dospělého a 10 euro pro dítě (zahrnuje dopravu, prohlídku vesnice a občerstvení).

Soukromé stravování: - Vytvořte a přizpůsobte si svůj vlastní kulinářský zážitek, připravovaný a podávaný na místě dle vašeho výběru s živou hudbou, svůdnou výzdobou a speciálně vytvořenými menu. Užijte si nezapomenutelnou večeři při západu slunce na okraji poloostrova nebo soukromou jachtu.

Bary

Alkinoos Bar – Svůj večer můžete zahájit například v tomto uvolněném baru – usaďte se do pohodlných křesílek a pozorujte velkolepý západ slunce, zatímco budete usrkávat originální koktejl či osvěžující „long drink“. Tento bar můžete navštívit i během dne. Čeká na vás nabídka teplých i studených nápojů, drobné občerstvení a příjemná hudba. Otevírací doba: 9:00–1:00.

Yali Beach Bar – Ať už je ráno, nebo večer, přijďte si vychutnat osvěžující drink či něco na zub do tohoto stylového plážového baru. Otevírací doba: 10:00–23:00.

Odysseus Cocktail Terrace – Tento bar s posezením u bazénu představuje ideální místo, kde můžete pozorovat západ slunce či jen tak odpočívat ve stínu s koktejlem v ruce a užívat si živou hudbu spolu s drobným občerstvením. Otevírací doba: 17:00–1:00.

 Odysseus Cocktail Terrace - Relaxujte při živé muzice a krásných chvílích při popíjení koktejlů nebo lenošené s lehkým občerstvením. Otevíracé dobe: 19:00 - 00:00

 

The Dine Club

Polopenze v rámci konceptu The Dine Club zahrnuje*:

 • bohaté snídaně ve formě amerického bufetu i à la carte nabídky s lokálními specialitami;
 • oběd (místo večeře) ve formě bufetu v restauraci Mon Repos bez příplatku nebo à la carte v restauraci Trattoria & Wine Bar s kreditem 20 € na dospělou osobu a 10 € na dítě (nutná rezervace);
 • večeře ve formě bufetu v restauraci Mon Repos bez příplatku nebo v některé z à la carte restaurací s kreditem 20 € na dospělou osobu a 10 € na dítě (nutná rezervace);
 • jedna večeře v à la carte restauraci zdarma (při pobytu na týden), vyhrazené menu, nutná rezervace;
 • jedna večeře zdarma ve vesnici Danilla (při pobytu na týden), vyhrazené menu, nutná rezervace;
 • stravování zdarma pro děti do 12 let – obědový bufet Tasty Corner v hlavní restauraci, svačiny v Grecoland a dětské menu v à la carte restauracích;
 • bezplatná lodní doprava mezi resorty Corfu Kommeno (od 15. 5. do 15. 10.);
 • bezplatná kyvadlová doprava do vesnice Danilla k rezervované večeři.

 

* Hotel si vyhrazuje právo na úpravu všech balíčků.

Aktivity

Hotel Grecotel Corfu Imperial nabízí následující aktivity:

 • večery s živou hudbou a vystoupení DJs
 • plavba s pozorováním západu slunce
 • výlety lodí
 • luxusní plavby
 • výlety do okolních vesnic a měst
 • kyvadlová doprava do Corfu Town
 • knihovna
 • obchod se suvenýry

Sport a wellness hotelu Grecotel Corfu Imperial *****

Hotel Grecotel Corfu Imperial je ideálním místem nejen pro odpočinek, ale i aktivní dovolenou. Můžete se těšit na tři venkovní a jeden krytý hotelový bazén a také bezplatný vstup do plně vybavené posilovny (otevírací doba: 7:00–21:00). Pokud chcete zapracovat na své formě, můžete si zaplatit skupinový či individuální trénink s profesionálním trenérem. Součástí hotelu je i škola vodních sportů, která nabízí například windsurfing, kánoe, šlapadla, vodní lyžování, plachtění, parasailing či jízdu na nafukovacích kruzích a banánu. Pokud chcete objevovat podmořský svět, navštivte hotelové potápěčské centrum Amphitrite splňující standardy SSI, kde vám zapůjčí veškeré potřebné vybavení a připraví vám nezapomenutelný potápěčský zážitek na míru.

V blízkosti hotelu jsou k dispozici další sportovní aktivity jako například tenisový klub se sedmi kurty (v sousedním hotelu Daphnila Bay Dassia), centrum horské cyklistiky (možnost dodání kol do hotelu), jezdecká škola (7 km od hotelu, doprava zajištěna), aquapark (12 km od hotelu) či golfové hřiště Corfu Golf Club (16,4 km od hotelu).

Nechte se hýčkat v lázních Elixir Spa, které se rozkládají na dvou patrech a nabízí kompletní lázeňskou péči od aromaterapeutických masáží až po speciální procedury. Jmenovkyně ostrova, Kerkyra, byla dcerou říčního boha Asopa a právě motiv řeckých říčních bohů a nymf se prolíná celým konceptem lázní včetně unikátní sochařské výzdoby. Součástí lázní je krytý bazén, sauna, turecké lázně Hammam a salón krásy, který poskytuje celou řadu služeb přizpůsobených každému hostu na míru. Otevírací doba: 10:00–18:30.

Děti v hotelu Grecotel Corfu Imperial *****

Hotel Grecotel Corfu Imperial udělá z každé rodinné dovolené zážitek, na který budou vaše děti s láskou vzpomínat celý život. Každý detail resortu byl navržen s ohledem na nejmenší hosty. Kromě speciálního vybavení a dětského menu v restauracích je k dispozici i špičkový dětský klub Grecoland Club, který nabízí po celý rok šest dní v týdnu zábavný dopolední i odpolední program pro děti ve věku 4–12 let. Aktivity jsou přizpůsobené různým věkovým kategoriím: GrecoKids (4–6 let) – vyrábění, vodní aktivity, hledání pokladu; GrecoJuniors (7–12 let) – sportovní aktivity, týmové hry, enviromentální aktivity. Děti do 4 let mohou navštěvovat dětský klub v doprovodu dospělého. Od poloviny června do poloviny září je k dispozici také program pro teenagery (GrecoTeens, od 13 let) – plážový volejbal, vodní sporty, tanec či sportovní utkání. Hlídání dětí je k dispozici na vyžádání za příplatek.

Hotel nabízí také speciální ekologický program Discovery Adventure pro děti ve věku 7–14 let, jehož cílem je rozšířit jejich povědomí o životním prostředí, kultuře a zdravé výživě. Prostřednictvím nejrůznějších zábavných aktivit, jako je například zahradničení, pozorování hvězd či pečení v solární troubě, se děti dozvědí více o řecké kultuře, olympijském duchu i o tom, jak chránit naši planetu a vytvořit si zdravý vztah k jídlu.

Pokud si chcete usnadnit cestování s miminkem, můžete využít program Greco Baby (0–3 roky) a nechat si před příjezdem připravit dětské vybavení jako například dětskou postýlku, židličku, zábrany do postele, schůdky, nočník, kočárek, přebalovací podložku, nástavec na WC, sterilizátor lahví, dětskou vaničku, houpátko či dětskou chůvičku. Některé položky mohou být zpoplatněny.

Doprava do hotelu Grecotel Corfu Imperial

Mezinárodní letiště Corfu je od resortu vzdálené 13,7 km a asi 25 minut jízdy autem. 

Mapa - Grecotel Corfu Imperial *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Řecka do hotelu Grecotel Corfu Imperial *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Grecotel Corfu Imperial *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Bc. Petra Melková
Poslední inspekce hotelu
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recenze hotelu Grecotel Corfu Imperial *****

Factsheet

Letová spojení do Řecka

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.