Ikos Dassia *****

Řecko

Ultra All inclusive hotel na řeckém ostrově Korfu

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Ikos Dassia

Pro hotel Ikos Dassia není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Ikos Dassia.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Ikos Dassia *****

Hodnocení 9.7 Hodnotí 25 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Řecko, Korfu | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Novinka roku 2018 Kvalitní all inclusive Hotel vhodný pro rodiny s dětmi
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Ikos Dassia ***** Řecko

Hotel s okouzlujícím šarmem naleznete na východě ostrova Korfu, který je druhým největším řeckým ostrovem v Jónském moři.

Rezort kombinuje současný středomořský styl s tradiční řeckou pohostinností. Nachází se na klidném místě obklopeném vonícími lesy, přímo u krásné písčité pláže vedoucí do tyrkysového Jónského moře. K hotelu se dostanete za 20 minut jízdy z letiště Korfu.

Dvě hlavní budovy hotelového komplexu Ikos Dassia nabízí 409 ubytovacích jednotek, přičemž každý pokoj, suita či vila má výhled a atmosféru, jakou jinde nenajdete. Prostorné balkóny, soukromé zahrady a bazény zajistí, že pobyt v tomto hotelu bude jedinečný.

Hotel disponuje vnitřním a venkovním bazénovým komplexem s oddělenými bazény pro děti a batolata. Dále v rezortu naleznete spa s jacuzzi, saunou, kadeřnictvím, manikúrou a také fitness studio, tenisové hřiště a širokou nabídku volnočasových aktivit.

Sedm hotelových restaurací nabízí bufetová jídla i á la carte nabídku během večeří. Všechny restaurace nabízejí dětské menu a čerstvě připravené dětské jídlo na přání.

Klidné prostředí hotelu, zelené zahrady, tyrkysové moře a bílý písek jsou atributy pro strávení nezapomenutelné dovolené.

 

Řetězec: Ikos

Lokalita: Korfu, Řecko

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Promo Double Room (inland view)

Promo Double Room (inland view)

Tyto pokoje disponují rozlohou 25 m2 a nachází se v hlavní hotelové budově. Balkón je zařízený (stůl a dvě židle) a nabízí krásný výhled do zelenající se zahrady...

Promo Double Room (sea view)

Promo Double Room (sea view)

Tyto pokoje disponují rozlohou 25 m2 a nachází se v hlavní hotelové budově. Balkón je zařízený (stůl a dvě židle) a nabízí výhled na moře. V koupelně se nachází vana nebo sprcha...

Superior Double Room (inland view)

Superior Double Room (inland view)

Pokoje „superior“ (25 m2) se taktéž nacházejí v hlavní hotelové budově a jsou určeny dvěma dospělým osobám. Koupelna disponuje vanou nebo sprchou...

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace hotelu Ikos Dassia nabízí svým hostům výjimečné gastronomické zážitky, od nabídky oceněné Michelinskými hvězdami až po výtečnou lokální kuchyni. V šesti á la carte restauracích se doporučuje rezervovat si stůl předem. V bufetové restauraci Flavors není nutné dělat rezervaci. K dispozici je také několik barů nabízejících skvělé koktejly.

Všechny restaurace nabízejí dětské menu a čerstvě připravené dětské jídlo na přání.

Během večeří není dovoleno přijít do restaurací v šortkách a žabkách.

Flavors

Restaurace Flavors nabízí úžasný výhled na krásné Jónské moře a také chutné bufetové snídaně, obědy a večeře středomořské kuchyně. Nabídku doplňují vybraná vína. V této restauraci v hlavní budově není nutné rezervovat si stůl.

Kerkyra

Kerkyra je ideální místo u pláže, kde si můžete vychutnat á la carte večeře typické současné místní kuchyně (středomořská, řecká). Požadována je předchozí rezervace.

Ouzo

Restaurace s výstižným názvem přináší typická řecká jídla s moderním nádechem. Lákavé menu šéfkuchaře s Michelinskou hvězdou a nádherný otevřený prostor vám zajistí nezapomenutelný zážitek ať už při snídani, obědu či á la carte večeři. Požadována je rezervace.

Provence

Chutě a vůně provensálské kuchyně jsou probuzeny v této sofistikované francouzské restauraci. Á la carte večeře jsou proměněny v opravdový zážitek. Restaurace, která nabízí také snídaně a obědy, disponuje tichou částí, která je stvořena pro intimní chvíle. Restauraci naleznete v hlavní budově. Rezervace je požadována.

Anaya

Chutné pokrmy z asijské kuchyně můžete ochutnat v této á la carte restauraci otevřené na večeře. Restaurace se nachází v hlavní budově. V restauraci nebo na balkoně pod širým nebem s výhledem na Jónské moře vás uchvátí autentické chutě z Číny, Thajska a Indie. Požadována je rezervace.

Ergon

Ergon se nachází v hlavní hotelové budově a nabízí typické řecké pochoutky formou á la carte večeří. I v této restauraci je požadována rezervace.

Fresco

Restaurace nacházející se v hlavní budově nabízí autentickou italskou kuchyni pod taktovkou italského šéfkuchaře oceněného Michelinskou hvězdou. Jídla, která jsou doplněna více než 300 druhy řeckých i mezinárodních vín, jsou připravována z nejčerstvějších ingrediencí. Restaurace s á la carte menu je otevřena pro snídaně, obědy i večeře. Požadována je rezervace. 

Grill House

Restaurace nabízí  gurmánské burgery, grilované ryby a jiné pokrmy z grilu v řeckém pojetí. Je otevřena pro sníděn a večeře, na večeři je nutná rezervace.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategorie a vybavení pokojů Ikos Dassia

Hotelový komplex nabízí 409 ubytovacích jednotek, přičemž zaručuje, že každý pokoj, suita či vila bude mít výhled a atmosféru jakou jinde nenajdete. Prostorné balkóny, soukromé zahrady a bazény zajistí, že pobyt v tomto hotelu bude jedinečný. Interiér je navržen v moderním stylu využívající zejména typické řecké barvy - bílou a modrou.

K vybavení každého typu ubytování patří: wifi, individuálně nastavitelná klimatizace / topení, chytrá TV s online aplikacemi, informační systém, platforma kompatibilní se softwary Android a IOS, DVD/CD přehrávač, vybavení k přípravě čaje a kávy, Nespresso kávovar, fén, denně plněný minibar/lednice a elektronický trezor (zdarma). Poskytována je služba turndown.

V každé koupelně naleznete fén, župany i pantofle.

Hosté v kategoriích „deluxe“ mohou využívat dodatečné výhody programu „all inclusive Unconditional Luxury“ uvedené v sekci „Gastronomie“ - mimo jiné také přístup na exkluzivní část pláže a do bazénu určeného pouze hostům v kategorii „deluxe“.

ROZLOŽENÍ POKOJŮ

 

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Promo Double Room (inland view)

Promo Double Room (inland view) foto

Tyto pokoje disponují rozlohou 25 m2 a nachází se v hlavní hotelové budově. Balkón je zařízený (stůl a dvě židle) a nabízí krásný výhled do zelenající se zahrady. V koupelně se nachází vana nebo sprcha. Pokoj k pobytu mohou využít max. 2 dospělé osoby.

Promo Double Room (sea view)

Promo Double Room (sea view) foto

Tyto pokoje disponují rozlohou 25 m2 a nachází se v hlavní hotelové budově. Balkón je zařízený (stůl a dvě židle) a nabízí výhled na moře. V koupelně se nachází vana nebo sprcha. Pokoj k pobytu mohou využít max. 2 dospělé osoby.

Superior Double Room (inland view)

Superior Double Room (inland view) foto

Pokoje „superior“ (25 m2) se taktéž nacházejí v hlavní hotelové budově a jsou určeny dvěma dospělým osobám. Koupelna disponuje vanou nebo sprchou. Na balkónu s výhledem do zahrady naleznete posezení.

Superior Double Room (sea view)

Superior Double Room (sea view) foto

Pokoje „superior“ (25 m2) se taktéž nacházejí v hlavní hotelové budově a jsou určeny dvěma dospělým osobám. Koupelna disponuje vanou nebo sprchou. Na balkónu s výhledem na tyrkysové vody Jónského moře naleznete posezení.

Superior Tripple Room with sea view

Superior Tripple Room with sea view foto

Tyto pokoje v hlavní budově jsou vhodné pro rodinný pobyt, jelikož v prostoru o rozloze 25 m2 naleznete možnosti spaní až pro 3 osoby i posezení. Ze zařízeného balkónu (stůl se dvěma židlemi) přilehlého k tomuto pokoji se nabízí výhled na moře. V koupelně se nachází buď vana nebo sprcha.

Family Room (inland view)

Family Room (inland view) foto

Až čtyři osoby mohou pro svůj pobyt využít tyto rodinné pokoje o rozloze 50 m2. Dva spojené pokoje, resp. dvě ložnice s kvalitními matracemi, disponují zařízeným balkónem s výhledem do zahrady a koupelnami s vanou nebo sprchou.

Family Room (sea view)

Family Room (sea view)

Až čtyři osoby mohou pro svůj pobyt využít tyto rodinné pokoje o rozloze 50 m2. Dva spojené pokoje, resp. dvě ložnice s kvalitními matracemi, disponují zařízeným balkónem s výhledem na moře a koupelnami s vanou nebo sprchou.

Junior Suite (inland view)

Junior Suite (inland view) foto

Stylová a prostorná suita (35 m2) poskytuje perfektní prostor pro pobyt dvou dospělých a jednoho dítěte (příp. 3 dospělých). Na přilehlém balkoně naleznete posezení a krásný výhled na zahradu. V koupelně se nachází sprcha.

Junior Suite (sea view)

Junior Suite (sea view) foto

Stylová a prostorná suita (35 m2) poskytuje perfektní prostor pro pobyt dvou dospělých a jednoho dítěte (příp. 3 dospělých). Na přilehlém balkoně naleznete posezení a krásný výhled na mořskou hladinu. V koupelně se nachází sprcha.

Panorama Junior Suite with Sea view

Panorama Junior Suite with Sea view foto

Pokud si vyberete tuto suitu ke svému pobytu, budete maximálně potěšeni nádherným výhledem na mořskou hladinu. Suita o rozloze 35 m2 je vhodná až pro 4 osoby (2 dospělé a 2 děti). Vedle ložnice s kvalitními luxusními matracemi nabízí tato suita elegantní obývací část, koupelnu se sprchou a také vybavený balkon.

Panorama Junior Suite private Garden with sea view

Panorama Junior Suite private Garden with sea view foto

Pokud si vyberete tuto suitu ke svému pobytu, budete maximálně potěšeni nádherným výhledem na mořskou hladinu. Suita o rozloze 35 m2 je vhodná až pro 4 osoby (2 dospělé a 2 děti). Vedle ložnice s kvalitními luxusními matracemi nabízí tato suita elegantní obývací část, koupelnu se sprchou a také soukromou zahradu.

One Bedroom Suite Sea view

One Bedroom Suite Sea view foto

Tyto prostorné a stylové suity (58 m2) vhodné především pro rodiny (2 dospělí a 3 děti nebo 3 dospělí) nabízejí oddělenou ložnici a obývací prostor k zajištění soukromí. V koupelně naleznete sprchu i vanu. Prostorný balkon (30 m2) / soukromá zahrada patřící ke suitě přináší kouzelný výhled na moře.

Deluxe Junior Suite Bungalow - garden view

Deluxe Junior Suite Bungalow - garden view foto

Tyto elegantní a prostorné suity (35 m2) vhodné pro dva dospělé s jedním dítětem (příp. 3 dospělé) spojují ložnici (s kvalitními matracemi) a obývací prostor v jedné vzdušné místnosti. Ke suitě náleží soukromá zahrada s posezením určeném ke stolování. V koupelně se nachází sprcha.

Deluxe Junior Suite Bungalow private pool - Garden view

Deluxe Junior Suite Bungalow private pool - Garden view foto

Elegantní suity disponují působivým soukromým vyhřívaným bazénem (28 m2) a zahradou s posezením pod roztahovací pergolou doplněném dvěma lehátky. Uvnitř suity (35 m2) naleznete jeden prostor tvořící ložnici s kvalitními matracemi i obývací prostor. V koupelně se nachází sprcha. Suita je vhodná pro dva dospělé s jedním dítětem, příp. pro 3 dospělé.

Deluxe One Bedroom Suite Private Garden - Garden view

Deluxe One Bedroom Suite Private Garden - Garden view foto

Luxusní a prostorné rodinné suity (58 m2) ve stylu bungalovů nabízejí oddělenou ložnici s kvalitními matracemi a obývací prostor k zajištění většího soukromí. Koupelna disponuje sprchou i vanou. Ve suitě, ke které náleží vybavená terasa a krásná zahrada, se pohodlně ubytují dva dospělí až se třemi dětmi.

Deluxe One Bedroom Suite private Pool Beach Front

Deluxe One Bedroom Suite private Pool Beach Front foto

Výhledem a přístupem na pláž se pyšní tyto suity nabízející oddělenou ložnici a obývací pokoj. Suity (58 m2) vhodné pro dva dospělé a 3 děti dále disponují exkluzivním soukromým vyhřívaným bazénem (40 m2) situovaným v krásné zahradě s terasou se dvěma lehátky. V koupelně naleznete vanu i sprchu.

Deluxe Two Bedroom Suite Pool view/Sea view

Deluxe Two Bedroom Suite Pool view/Sea view foto

Luxusní suity se štědrým prostorem (100 m2) nabízejí dvě ložnice s kvalitními matracemi a obývací prostor k ubytování až šesti osob. V koupelnách u každé ložnice naleznete vanu, sprchu a exkluzivní toaletní potřeby značky Anne Semonin. Ke suitě s výhledem buď na moře či bazén patří také vybavený balkon.

Deluxe Two Bedroom Suite private Pool - Beach front

Deluxe Two Bedroom Suite private Pool - Beach front foto

Tato jedinečná suita s úžasným umístěním na pláži nabízí prostorný interiér (105 m2) tvořený dvěma ložnicemi s luxusními matracemi a odděleným obývacím pokojem. Dvě koupelny náležící k ložnicím disponují vanou i sprchou a toaletními potřebami značky Anne Semonin. Ke suitě náleží vybavená zahrada a vyhřívaný bazén. Suita je vhodná pro rodiny o max. 6 členech. Nachází se v přízemí budovy o 3 poschodích.

Deluxe Two Bedroom Bungalow Suite private pool - Beach front

Deluxe Two Bedroom Bungalow Suite private pool - Beach front foto

Tyto prostorné bungalovy (120 m2) svým hostům nabízejí dvě ložnice s luxusními matracemi a oddělený obývací pokoj s výhledem na impozantní soukromý vyhřívaný bazén (50 m2), vlastní zahradu v pozadí s mořskou hladinou díky poloze u pláže. Koupelny disponují vanou i sprchou a toaletní potřeby značky Anne Semonin jistě potěší. Pohodlně se v této suitě ubytuje až 7 osob.

Deluxe Three Bedroom Villa with Private Pool Beachfront

Deluxe Three Bedroom Villa with Private Pool Beachfront foto

Dvoupodlažní luxusní rodinné vily exkluzivně situované u pláže nabízí s unikátními 170 m2 mnoho prostoru k přepychovému ubytování až 7 osob (max. 5 dospělých se dvěma dětmi do věku 12 let). Ve vile s moderním interiérem naleznete tři oddělené ložnice, plně vybavenou kuchyň (včetně lednice na víno), tři koupelny a obývací pokoj. Dostatek soukromí je zajištěn rozlehlou soukromou zahradou s rozlohou 2000 m2, která vilu obklopuje. V zahradě naleznete jacuzzi, altán, grilovací zónu, posezení určené ke stolování, sprchu a bazén. Ze zahrady je přístup na pláž. Ve vile naleznete: klimatizaci / topení, chytré televize, wifi, luxusní toaletní potřeby francouzské značky Anne Semonin, župany, pantofle, elektronický trezor, fén, kávovar Nespresso, vybavení k přípravě kávy a čaje. Poskytována je služba turn down.

Pláž a moře

K hotelu náleží vlastní soukromá pláž o délce 400 m s bílým pískem omývaným tyrkysovou vodou Jónského moře. Pláž je olemovaná vonícími borovicemi a olivovníky. Na pláži naleznete lehátka a slunečníky. K pohodě a relaxaci přispěje hotelový plážový tým, který vám až k lehátku naservíruje osvěžující nápoje a občerstvení.

Hotel disponuje také vyhřívaným vnitřním bazénem (pro osoby starší 16ti let) a venkovním bazénovým komplexem s oddělenými bazény pro děti a batolata. Jeden bazén je určen pouze hostům v kategoriích „deluxe“. I v okolí bazénu se nacházejí lehátka se slunečníky a obslouží vás příjemná obsluha.

Online cena a slevy Ikos Dassia *****

Profi foto hotelu Ikos Dassia *****

Naše foto hotelu Ikos Dassia *****

Gastronomie a hotelové restaurace Ikos Dassia

Restaurace hotelu Ikos Dassia nabízí svým hostům výjimečné gastronomické zážitky, od nabídky oceněné Michelinskými hvězdami až po výtečnou lokální kuchyni. V šesti á la carte restauracích se doporučuje rezervovat si stůl předem. V bufetové restauraci Flavors není nutné dělat rezervaci. K dispozici je také několik barů nabízejících skvělé koktejly.

Všechny restaurace nabízejí dětské menu a čerstvě připravené dětské jídlo na přání.

Během večeří není dovoleno přijít do restaurací v šortkách a žabkách.

Flavors

Restaurace Flavors nabízí úžasný výhled na krásné Jónské moře a také chutné bufetové snídaně, obědy a večeře středomořské kuchyně. Nabídku doplňují vybraná vína. V této restauraci v hlavní budově není nutné rezervovat si stůl.

Kerkyra

Kerkyra je ideální místo u pláže, kde si můžete vychutnat á la carte večeře typické současné místní kuchyně (středomořská, řecká). Požadována je předchozí rezervace.

Ouzo

Restaurace s výstižným názvem přináší typická řecká jídla s moderním nádechem. Lákavé menu šéfkuchaře s Michelinskou hvězdou a nádherný otevřený prostor vám zajistí nezapomenutelný zážitek ať už při snídani, obědu či á la carte večeři. Požadována je rezervace.

Provence

Chutě a vůně provensálské kuchyně jsou probuzeny v této sofistikované francouzské restauraci. Á la carte večeře jsou proměněny v opravdový zážitek. Restaurace, která nabízí také snídaně a obědy, disponuje tichou částí, která je stvořena pro intimní chvíle. Restauraci naleznete v hlavní budově. Rezervace je požadována.

Anaya

Chutné pokrmy z asijské kuchyně můžete ochutnat v této á la carte restauraci otevřené na večeře. Restaurace se nachází v hlavní budově. V restauraci nebo na balkoně pod širým nebem s výhledem na Jónské moře vás uchvátí autentické chutě z Číny, Thajska a Indie. Požadována je rezervace.

Ergon

Ergon se nachází v hlavní hotelové budově a nabízí typické řecké pochoutky formou á la carte večeří. I v této restauraci je požadována rezervace.

Fresco

Restaurace nacházející se v hlavní budově nabízí autentickou italskou kuchyni pod taktovkou italského šéfkuchaře oceněného Michelinskou hvězdou. Jídla, která jsou doplněna více než 300 druhy řeckých i mezinárodních vín, jsou připravována z nejčerstvějších ingrediencí. Restaurace s á la carte menu je otevřena pro snídaně, obědy i večeře. Požadována je rezervace. 

Grill House

Restaurace nabízí  gurmánské burgery, grilované ryby a jiné pokrmy z grilu v řeckém pojetí. Je otevřena pro sníděn a večeře, na večeři je nutná rezervace.

All Inclusive

Hotel Ikos Dassia nabízí all inclusive program pod názvem „Unconditional Luxury“, přičemž rozlišuje standardní program pro všechny hosty a nadstandardní program pro hosty v kategoriích „Deluxe“.

Unconditional Luxury Added Values

All inclusive program vztahující se na všechny typy ubytování zahrnuje následující:

 • Á la carte nabídku hotelových restaurací
 • Snídaně, obědy a večeře ve všech restauracích
 • Široký výběr vín z místního vinného sklípku
 • Služba „dine out“ – možnost návštěvy místních gurmánských restaurací
 • Jídlo a nápoje na pláži a u bazénu dodané až k lehátkům
 • 24hodinová pokojová služba
 • Občerstvení během dne
 • Káva a čaj
 • Sladkosti a zmrzlina
 • Místní a mezinárodní značky nápojů – servírované v některých barech (nejméně jeden z nich bude otevřen od 10h do 2h ranní)
 • Plně vybavený minibar, který bude doplňován jednou denně
 • Použití lehátek a slunečníků na pláži i u bazénu
 • Využití trezoru na pokoji
 • Šipky, stolní tenis, aqua aerobik, deskové hry a večerní zábava
 • Plážový volejbal
 • Filmotéka
 • Každodenní organizované sportovní aktivity
 • Využití fitness centra (pro osoby starší 16 let)
 • Tenisové kurty (požadována rezervace)
 • Vypůjčení horských kol (omezený počet, vyžadována rezervace)
 • Nemotorizované vodní sporty (windsurfing jednou za pobyt, jednou za den na 20 minut kánoe, šlapadla, SUP)
 • Bazén, dětský bazén, brouzdaliště, vnitřní bazén (pro osoby starší 16 let)
 • Parní koupel a sauna (pro osoby starší 16 let)
 • Využití služeb dětského klubu pro děti od 4 let do 11 let a klubu pro teenagery (od 12 let do 17 let), který je otevřen přes červenec a srpen. Kluby jsou vedeny profesionální agenturou z Velké Británie (požadována rezervace).

V hotelu Ikos Dassia najdete také balíček "Deluxe Collection", ve kterém se můžete těšit na:

 • Ubytování v jedné z Deluxe Suite - soukromý bazén, zahrada a balkón, krásný výhled, lahev šamapaňského na uvítanou, služba vybalování, vylepšená nabídka minibaru, prvotřídní toaletní potřeby, oběd uvnitř suity, výběr z několika druhů polštářů - to vše a ještě mnohem více vás v těchto jedinečných suitách čeká
 • Osobního poradce - osobní poradce vám pomůže s rezervací lázní, restaurací či jakýmkoliv jiným zážitkem, který chcete zakusit
 • Speciální večeři na pláži - vyberte si výtečný pokrm z menu vytvořeného Michellinským šéfkuchařem a během večeře se kochejte třpytivým Středozemním mořem
 • Jedinečné aktivity pro děti - děti si mohou vybrat své oblíbené filmy z dětské filmové knihovny či si zahrát na PlayStationu (ten je k dipozici na požádání)
 • Soukromou pláž či bazén - vydejte se s vaší bezplatnou Ikos taškou na exkluzivní pláž či k bazénu vyhrazenému pouze pro hosty Deluxe Collection, kde si můžete užít skvělé občerstvení, koktejly a další speciální služby
 • Léčebnou péči od Anne Semonin Paris - užijte si návštěvu lázní Ikos a dopřejte si dvě bezplatné masáže krku a zad (za pobyt/pokoj) od zkušené terapeutky
 • Unikátní rozloučení - sice se vaše dovolená chýlí ke konci, ale i tak se můžete těšit na několik překvapení - dárek na rozloučenou, exkluzivní check-out či služba balení

Sport a wellness hotelu Ikos Dassia *****

Vylepšete si tenisové či fotbalové dovednosti, objevte ostrov na kole nebo se zúčastněte lekce jógy, aerobiku, zumby či pilates. Nebo si netradičně vyzkoušejte řecké tance, vodní polo či další vodní aktivity. To vše vám nabízí rezort Ikos Dassia ať už v rámci ceny pobytu, nebo za příplatek (např. potápění, vodní lyže, katamarán).

Klidné prostředí hotelového spa je tím pravým místem pro odpočinek, omlazení, osvěžení a odbourání stresu dnešního uspěchaného životního stylu. Zkušení terapeuti nabízí celou řadu procedur s využitím přírodních produktů známé francouzské kosmetické značky. V rámci wellness zóny naleznete také vyhřívaný vnitřní bazén, jacuzzi, hammam, saunu, a dále moderní fitness studio, kadeřnictví a manikúru.

 

Děti v hotelu Ikos Dassia *****

Děti každého věku se v hotelu Ikos Dassia mohou těšit na fantastické hry a zábavu pořádanou každý den. K dispozici jsou jesličky pro nejmenší, dětský klub a klub pro teenagery. Kluby jsou provozovány profesionální agenturou z Velké Británie. O hlídání dětí starších 4 let na pláži se mohou postarat specializované plážové chůvy, zatímco si můžete jít třeba nerušeně zaplavat.

Všechny restaurace nabízejí dětské menu a čerstvě připravené dětské jídlo na přání. Hotel disponuje bazény pro děti a batolata a dětskou hernou.

Hotel na žádost nabízí také mnoho dětského vybavení jako např. vaničky, wc adaptéry, malé stoly s židličkami nebo kočárky.

Mapa - Ikos Dassia *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Řecka do hotelu Ikos Dassia *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Ikos Dassia *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Bc. Petra Melková
Poslední inspekce hotelu
Bc. Petra Melková 724 065 777

Recenze hotelu Ikos Dassia *****

Podobný hotel

Letová spojení do Řecka

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.