Ikos Oceania *****

Řecko

All inclusive resort na poloostrově Chalkidiki

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Ikos Oceania

Pro hotel Ikos Oceania není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Ikos Oceania.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
bydleli

Hotel Ikos Oceania *****

Hodnocení 9.7 Hodnotí 7 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Řecko, Chalkidiki | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Výjimečné all inclusive Hotel u pláže s plážovým servisem Nově zrekonstruované pokoje
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Ikos Oceania ***** Řecko

Kam až oko dohlédne, všude se rozprostírá Egejské moře a obklopuje bezstarostný resort Ikos Oceania na poloostrově Chalkidiki. Tento rozsáhlý hotel nabízí upravené zahrady se dvěma bazény, které se v kaskádách mírně svažují dolů až k soukromé písčité pláži, kde si užijete relaxaci při pohledu na moře. Zvuk vln dolehne i na váš privátní balkon, odkud můžete pozorovat lodě křižující obzor.

Několik hotelových budov poskytuje celkem 290 pokojů a suit. K dispozici jsou jak pokoje pro páry, tak pokoje vhodné pro rodiny s dětmi. Gurmánské zážitky na vás čekají v pěti restauracích.

Po ruce je vždy řada možností, jak trávit volný čas a užít si dovolenou na tomto krásném místě.

Resort se nachází 50 kilometrů od mezinárodního letiště Thessaloniki. Cesta autem zabere přibližně 40 minut.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Promo Double Room

Promo Double Room

Moderní stylové pokoje s rozlohou 30 m2. K prostornému vzdušnému pokoji s francouzskými okny náleží soukromá vybavená terasa a rozlehlá koupelna se sprchou...

Superior Double Room Side Sea View

Superior Double Room Side Sea View

Elegantní pokoje, které nabízí dostatek prostoru (30 m2) pro ubytování dvou dospělých osob. K pokoji patří zařízená terasa nebo balkon s bočním výhledem na moře...

Superior Double Room Sea View

Superior Double Room Sea View

Elegantní pokoje, které nabízí dostatek prostoru (30 m2) pro ubytování dvou dospělých osob. K pokoji patří zařízená terasa nebo balkon s přímým výhledem na moře...

Junior Suite Sea View

Junior Suite Sea View

Prostorná elegantní suita (35 m2) kombinuje ložnici s obývacím prostorem a je vhodná pro dva dospělé s jedním dítětem nebo pro 3 dospělé osoby. Koupelna disponuje vanou nebo sprchou...

Gastronomie a hotelové restaurace

Pokud jde o jídlo a pití možnosti jsou nekonečné. K dispozici jsou čtyři à la carte restaurace a jedna bufetová restaurace. Servírují jídla, která jsou navržena podle nejzkušenějších šéfkuchařů a oceněny světovými kuchaři. Zajděte do některé z nejlepších místních restaurací a přesvědčte se sami!

Ouzo. Snídaně, obědy a večeře jsou podávány v nádherném přírodním prostředí restaurace Ouzo. Poskytuje autentickou chuť Řecka s moderními prvky a také degustaci vybraných vín.

Fusco. Restaurace, kde jsou nejčerstvější suroviny používány s velkou dovedností k vytvoření autentické chuti Itálie. Vše doplňuje vinný lístek, který vytvořil místní someliér. Jednoduše rezervujte stůl pro nádherný požitek v útulném prostředí.

Provence. Vrcholná koruna slávy resortu Ikos Oceania. Tato restaurace promění Vaši večeři ve výjimečnou událost. Dopřejte si rozkoš provensálského menu v jedinečné atmosféře s vyhrazenou plochu pro hosty, kteří hledají tu nejlepší scenérii.

Flavors. Středomořský bufet doplněný nádherným výhledem na Egejské moře. Snídaně, obědy a večeře v uvolněné atmosféře s neustále se měnícím menu, uspokojí chutě i těch nejnáročnějších rodinných příslušníků.

Dine Out. Resort nabízí možnost ochutnat a hlavně vychutnat si z pečlivě vybraných místních restaurací pro večerní pohoštění tradiční řecké kuchyně a vína.

Anaya. Užijte si à la carte menu žádané asijské kuchyně od hvězdných kuchařů přinášející chutě Číny, Thajska a Indie. 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategorie a vybavení pokojů Ikos Oceania

V každém typu ubytování naleznete: wifi, chytrou TV s online aplikacemi, informační systém, platformu kompatibilní se softwary Android a IOS, minibar, kávovar Nespresso, vybavení k přípravě čaje, elektronický trezor a klimatizaci/topení. Poskytována je služba turndown.

V koupelnách se můžete těšit na luxusní toaletní potřeby francouzské značky Anne Semonin, župany, fén a pantofle.

Hosté ubytovaní v Deluxe kategoriích mohou využívat mnoho výhod a dodatečných služeb jako např. využití bazénu nebo části pláže určené pouze hostům v Deluxe ubytování.

V roce 2017 proběhla kompletní rekonstrukce všech pokojů.

Nabídka pokojů

Promo Double Room

Promo Double Room fotoPromo Double Room

Moderní stylové pokoje s rozlohou 30 m2. K prostornému vzdušnému pokoji s francouzskými okny náleží soukromá vybavená terasa a rozlehlá koupelna se sprchou. Pokoje jsou vhodné pro dvě dospělé osoby.

Superior Double Room Side Sea View

Superior Double Room Side Sea View fotoSuperior Double Room Side Sea View

Elegantní pokoje, které nabízí dostatek prostoru (30 m2) pro ubytování dvou dospělých osob. K pokoji patří zařízená terasa nebo balkon s bočním výhledem na moře. Pokoj disponuje celoplošnými okny a prostornou koupelnou s vanou nebo sprchou.

Superior Double Room Sea View

Superior Double Room Sea View fotoSuperior Double Room Sea View

Elegantní pokoje, které nabízí dostatek prostoru (30 m2) pro ubytování dvou dospělých osob. K pokoji patří zařízená terasa nebo balkon s přímým výhledem na moře. Pokoj disponuje celoplošnými okny a prostornou koupelnou s vanou nebo sprchou.

Junior Suite Sea View

Junior Suite Sea View fotoJunior Suite Sea View

Prostorná elegantní suita (35 m2) kombinuje ložnici s obývacím prostorem a je vhodná pro dva dospělé s jedním dítětem nebo pro 3 dospělé osoby. Koupelna disponuje vanou nebo sprchou. Ke suitě patří vybavený balkon nebo terasa s nádherným výhledem na moře.

Junior Suite Private Garden

Junior Suite Private Garden fotoJunior Suite Private Garden

Elegantní suity (35 m2) vhodné pro 2 dospělé s jedním dítětem nebo pro 3 dospělé. Spojují ložnici s obývacím prostorem, který je doplněn o prostornou koupelnou s vanou nebo sprchou. Ke suitě náleží soukromá zařízená terasa se zahradou a nádherným výhledem na moře.

Family Room Interconnecting Sea View

Family Room Interconnecting Sea View fotoFamily Room Interconnecting Sea View

Ubytování ideální pro větší rodiny (2 dospělí a 2 děti, příp. max. 4 dospělí) spojuje dva pokoje a nabízí tak celkovou rozlohu o velikosti 60 m2. Elegantní pokoj se skládá ze dvou prostorných ložnic a dvou koupelen s vanou nebo sprchou. K pokoji patří zařízený balkon s kouzelným výhledem na moře.

Panorama Junior Suite

Panorama Junior Suite fotoPanorama Junior Suite

Suity nabízejí kombinaci ložnice s obývacím prostorem v jedné otevřené místnosti. Dále ve suitě s rozlohou 35 m2 naleznete prostornou koupelnu s vanou nebo sprchou a zařízený balkon s úchvatným panoramatickým výhledem na Egejské moře. Suity jsou vhodné pro 2 dospělé se dvěma dětmi nebo pro 3 dospělé s jedním dítětem.

One Bedroom Family Suite Sea View

One Bedroom Family Suite Sea View fotoOne Bedroom Family Suite Sea View

Prostorné suity (48 m2) v současném dekoru byly v roce 2017 celkově renovovány a nabízejí tak moderní útočiště pro luxusní pobyt. Suity nacházející se v přízemí se skládají z oddělené ložnice a obývacího pokoje a jsou vhodné pro 2 dospělé se dvěma dětmi nebo pro 3 dospělé s dítětem. Prostorná koupelna nabízí vanu i sprchový kout. Ke suitě patří terasa zařízená lehátky s krásným výhledem na moře.

One Bedroom Family Suite Private Garden

One Bedroom Family Suite Private Garden fotoOne Bedroom Family Suite Private Garden

Renovované suity (rok 2017) se nachází v přízemí hotelu a jsou vhodné pro 2 dospělé se dvěma dětmi, příp. 3 dospělé s jedním dítětem. Plocha o rozloze 48 m2 nabízí obývací prostor, oddělenou ložnici a koupelnu s vanou i sprchovým koutem. Ke suitě patří soukromá zahrada s terasou zařízenou dvěma lehátky a výhledem na moře.

Deluxe Junior Suite Sea View

Deluxe Junior Suite Sea View fotoDeluxe Junior Suite Sea View

Prostorná luxusní suita (37 m2) kombinuje ložnici s obývacím pokojem v jedné moderní otevřené místnosti. K dispozici je elegantní koupelna s vanou a sprchovým koutem a také zařízený balkon nebo terasa s vynikajícím výhledem na Egejské moře. Ve suitách, které jsou vhodné pro 2 dospělé se dvěma dětmi nebo pro 3 dospělé doprovázené jedním dítětem.

Deluxe Junior Suite Private Garden Sea view

Deluxe Junior Suite Private Garden Sea view fotoDeluxe Junior Suite Private Garden Sea view

Suity kombinující v jedné otevřené místnosti ložnici s obývacím pokojem jsou vhodné k ubytování dvou dospělých se dvěma dětmi (příp. 3 dospělých s dítětem). Ve suitě (37 m2) naleznete také koupelnu s vanou a odděleným sprchovým koutem. Suita disponuje vlastní zahradou se zařízenou terasou a výhledem na moře.

Deluxe One Bedroom Family Suite Sea View

Deluxe One Bedroom Family Suite Sea View fotoDeluxe One Bedroom Family Suite Sea View

Luxusní suita s rozlohou 55 m2 nabízí prostorný obývací pokoj a samostatnou elegantní ložnici. Suita je doplněna rozlehlou koupelnou s vanou a sprchovým koutem a zařízeným balkonem/terasou s lehátky a okouzlujícím výhledem na moře. Suita je vhodná pro 2 dospělé s max. 3 dětmi nebo pro 4 dospělé s jedním dítětem.

Deluxe Two Bedroom Family Suite Sea View

Deluxe Two Bedroom Family Suite Sea View fotoDeluxe Two Bedroom Family Suite Sea View

Tato suita o rozloze 75 m2 nabízí impozantní jídelní a obývací pokoj, ve kterém najdou dostatečné pohodlí všichni hosté (max. 6 osob). Ve suitě naleznete hlavní ložnici doplněnou mramorovou koupelnou s vanou, šatnu a oddělený další pokoj s vlastní koupelnou disponující sprchou. Ve suitě naleznete také mikrovlnnou troubu a dvě dodatečné TV. Ke suitě náleží balkon nebo terasa s lehátky a kouzelným výhledem na moře.

Deluxe Two Bedroom Family Suite Private Garden Sea View

Deluxe Two Bedroom Family Suite Private Garden Sea View fotoDeluxe Two Bedroom Family Suite Private Garden Sea View

Dvě ložnice, šatna a dvě koupelny (jedna s vanou a druhá se sprchovým koutem) spojené úchvatným prostorným obývacím pokojem s jídelnou mohou nabídnout ubytování až 6 osobám. Celkový prostor o rozloze 75 m2 je doplněn terasou s lehátky vedoucí do soukromé zahrady s výhledem na moře. Suity, ve kterých navíc naleznete mikrovlnnou troubu.

Pláž a moře

Privátní pláž s bílým pískem se táhne do dálky 350 metrů, lemují ji stromy a jedle, typické pro Středomoří. Pláž je vyhrazena výhradně hostům resortu Ikos Oceania. Vše, co potřebujete, budete mít na dosah ruky – lehátka, slunečníky, ručníky i obsluhu, která zajistí jídlo a pití na objednávku. Rodiny mohou své děti svěřit do zkušených rukou a užít si chvilku pro sebe. V soukromých kabinkách se můžete oddat masáži.

Online cena a slevy Ikos Oceania *****

 
Typ pokoje / kapacita
Cena zájezdu / info
Zahrnuto v ceně
Promo Double Room
Max. kapacita +

Moderní stylové pokoje s rozlohou 30 m2. K prostornému vzdušnému pokoji s francouzskými okny náleží soukromá vybavená terasa a rozlehlá koupelna se sprchou. Pokoje jsou vhodné pro dvě dospělé osoby.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Superior Double Room Side Sea view /*
Max. kapacita +

Elegantní pokoje, které nabízí dostatek prostoru (30 m2) pro ubytování dvou dospělých osob. K pokoji patří zařízená terasa nebo balkon s bočním výhledem na moře. Pokoj disponuje celoplošnými okny a prostornou koupelnou s vanou nebo sprchou.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Superior Double Room Sea View/*
Max. kapacita +

Elegantní pokoje, které nabízí dostatek prostoru (30 m2) pro ubytování dvou dospělých osob. K pokoji patří zařízená terasa nebo balkon s přímým výhledem na moře. Pokoj disponuje celoplošnými okny a prostornou koupelnou s vanou nebo sprchou.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Junior Suite Sea View
Max. kapacita ++

Prostorná elegantní suita (35 m2) kombinuje ložnici s obývacím prostorem a je vhodná pro dva dospělé s jedním dítětem nebo pro 3 dospělé osoby. Koupelna disponuje vanou nebo sprchou. Ke suitě patří vybavený balkon nebo terasa s nádherným výhledem na moře.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Junior Suite Private Garden
Max. kapacita ++

Elegantní suity (35 m2) vhodné pro 2 dospělé s jedním dítětem nebo pro 3 dospělé. Spojují ložnici s obývacím prostorem, který je doplněn o prostornou koupelnou s vanou nebo sprchou. Ke suitě náleží soukromá zařízená terasa se zahradou a nádherným výhledem na moře.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Family Room Sea View
Max. kapacita +++

Ubytování ideální pro větší rodiny (2 dospělí a 2 děti, příp. max. 4 dospělí) spojuje dva pokoje a nabízí tak celkovou rozlohu o velikosti 60 m2. Elegantní pokoj se skládá ze dvou prostorných ložnic a dvou koupelen s vanou nebo sprchou. K pokoji patří zařízený balkon s kouzelným výhledem na moře.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Panorama Junior Suite
Max. kapacita +++

Suity nabízejí kombinaci ložnice s obývacím prostorem v jedné otevřené místnosti. Dále ve suitě s rozlohou 35 m2 naleznete prostornou koupelnu s vanou nebo sprchou a zařízený balkon s úchvatným panoramatickým výhledem na Egejské moře. Suity jsou vhodné pro 2 dospělé se dvěma dětmi nebo pro 3 dospělé s jedním dítětem.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
One Bedroom Family Suite Sea View
Max. kapacita +++

Prostorné suity (48 m2) v současném dekoru byly v roce 2017 celkově renovovány a nabízejí tak moderní útočiště pro luxusní pobyt. Suity nacházející se v přízemí se skládají z oddělené ložnice a obývacího pokoje a jsou vhodné pro 2 dospělé se dvěma dětmi nebo pro 3 dospělé s dítětem. Prostorná koupelna nabízí vanu i sprchový kout. Ke suitě patří terasa zařízená lehátky s krásným výhledem na moře.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
One Bedroom Family Suite Private Garden
Max. kapacita +++

Renovované suity (rok 2017) se nachází v přízemí hotelu a jsou vhodné pro 2 dospělé se dvěma dětmi, příp. 3 dospělé s jedním dítětem. Plocha o rozloze 48 m2 nabízí obývací prostor, oddělenou ložnici a koupelnu s vanou i sprchovým koutem. Ke suitě patří soukromá zahrada s terasou zařízenou dvěma lehátky a výhledem na moře.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Nejnižší cena od 3 188 Kč / osoba, noc, ultra all inclusive v Promo Double Room
v termínu od 15.10.2021 do 30.10.2021

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství a doporučení
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle uvedené kalkulace výše
Zpáteční transfer klimatizovaným vozidlem dle kalkulace z letiště přímo do hotelu
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Cestovní kancelář DELUXEA a.s. získala prodloužení pojištění proti úpadku do 27.01.2022. Náš limit pojistného plnění je extrémně vysoký, 70.000.000 Kč (více zde)
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO V ŘECKU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Ikos Oceania *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Ikos Oceania

Pokud jde o jídlo a pití možnosti jsou nekonečné. K dispozici jsou čtyři à la carte restaurace a jedna bufetová restaurace. Servírují jídla, která jsou navržena podle nejzkušenějších šéfkuchařů a oceněny světovými kuchaři. Zajděte do některé z nejlepších místních restaurací a přesvědčte se sami!

Ouzo. Snídaně, obědy a večeře jsou podávány v nádherném přírodním prostředí restaurace Ouzo. Poskytuje autentickou chuť Řecka s moderními prvky a také degustaci vybraných vín.

Fusco. Restaurace, kde jsou nejčerstvější suroviny používány s velkou dovedností k vytvoření autentické chuti Itálie. Vše doplňuje vinný lístek, který vytvořil místní someliér. Jednoduše rezervujte stůl pro nádherný požitek v útulném prostředí.

Provence. Vrcholná koruna slávy resortu Ikos Oceania. Tato restaurace promění Vaši večeři ve výjimečnou událost. Dopřejte si rozkoš provensálského menu v jedinečné atmosféře s vyhrazenou plochu pro hosty, kteří hledají tu nejlepší scenérii.

Flavors. Středomořský bufet doplněný nádherným výhledem na Egejské moře. Snídaně, obědy a večeře v uvolněné atmosféře s neustále se měnícím menu, uspokojí chutě i těch nejnáročnějších rodinných příslušníků.

Dine Out. Resort nabízí možnost ochutnat a hlavně vychutnat si z pečlivě vybraných místních restaurací pro večerní pohoštění tradiční řecké kuchyně a vína.

Anaya. Užijte si à la carte menu žádané asijské kuchyně od hvězdných kuchařů přinášející chutě Číny, Thajska a Indie. 

All Inclusive

All Inclusive

 

Hotel Ikos Oceania ve speciálním balíčku „Infinite Lifestyle“ zahrnuje:

 • Snídaně, obědy a večeře formou bufetu ve středomořské restauraci Flavors
 • Snídaně, obědy a večeře formou řeckého či francouzského à la carte v restauracích Ouzo a Provence
 • Večeře formou italského či asijského à la carte v restauracích Fusco a Anaya
 • Polední občerstvení: kávu a čaj, zákusky a zmrzlinu + místní a mezinárodní značkové nápoje a koktejly - vše podáváno v různých barech
 • Vybrané alkoholické (hlavně vína) a nealkoholické nápoje
 • Plně zásobený minibar (se značkovými lihovinami) doplňován jednou denně
 • 24 hodinovou službu pro donášku vybraného jídla
 • Službu Dine Out (rezervace je nutná)
 • Vodní sporty - nemotorizované
 • Pozemní sporty - tenisový kurt (nutná rezervace), přístup do sportovního centra, šipky, lukostřelba, horská kola, plážový volejbal, stolní tenis a stolní hry
 • Volný vstup do fitness centra (16+) dle programu hotelu
 • Použití lehátek a slunečníků u bazénu a na pláži
 • Donáškovou službu jídla a nápojů k lehátku (menší občerstvení, různé drinky a koktejly)
 • Lázně disponující saunou a párou
 • Volný vstup do dětského klubu od 4 do 11 let
 • Volný vstup do mládežnického klubu od 12 do 17 let (vyžadována rezervace předem)
 • Trezor na pokoji

V hotelu Ikos Oceania najdete také balíček "Deluxe Collection", ve kterém se můžete těšit na:

 • Ubytování v jedné z Deluxe Suite - soukromý bazén, zahrada a balkón, krásný výhled, lahev šamapaňského na uvítanou, služba vybalování, vylepšená nabídka minibaru, prvotřídní toaletní potřeby, oběd uvnitř suity, výběr z několika druhů polštářů - to vše a ještě mnohem více vás v těchto jedinečných suitách čeká
 • Osobního poradce - osobní poradce vám pomůže s rezervací lázní, restaurací či jakýmkoliv jiným zážitkem, který chcete zakusit
 • Speciální večeři na pláži - vyberte si výtečný pokrm z menu vytvořeného Michellinským šéfkuchařem a během večeře se kochejte třpytivým Středozemním mořem
 • Jedinečné aktivity pro děti - děti si mohou vybrat své oblíbené filmy z dětské filmové knihovny či si zahrát na PlayStationu (ten je k dipozici na požádání)
 • Soukromou pláž či bazén - vydejte se s vaší bezplatnou Ikos taškou na exkluzivní pláž či k bazénu vyhrazenému pouze pro hosty Deluxe Collection, kde si můžete užít skvělé občerstvení, koktejly a další speciální služby
 • Léčebnou péči od Anne Semonin Paris - užijte si návštěvu lázní Ikos a dopřejte si dvě bezplatné masáže krku a zad (za pobyt/pokoj) od zkušené terapeutky
 • Unikátní rozloučení - sice se vaše dovolená chýlí ke konci, ale i tak se můžete těšit na několik překvapení - dárek na rozloučenou, exkluzivní check-out či služba balení

Sport a wellness hotelu Ikos Oceania *****

Nabídka vnitřních i venkovních aktivit v resortu Ikos Oceania se zdá nekonečná. Vylepšete si své tenisové dovednosti, skočte na kolo nebo do kajaku či se přiučte řeckým tancům. Výběr je zcela na vás a aktivity jsou většinou za velmi malý příplatek.

Resort nabízí několik bazénů pro dospělé i děti. Hosté z Deluxe Collection mají bazén sami pro sebe, k dispozici je také vyhřívaný krytý bazén pro všechny hosty hotelu.

Sporty zahrnují dva tenisové kurty, fitness studio, kurt na squash, lekce potápění v hotelovém bazénu, jízdu na kolech, windsurfing, kánoe, šnorchlování, šlapadla, stolní tenis, plážový volejbal a fotbal, vodní pólo, plážový badminton a tenis, basketbal, cross fit, TRX, aerobik, vodní aerobik, zumbu, jógu, pilates, strečink, túry a procházky po pláži.

Sporty za příplatek zahrnují katamarány, plavby, potápění, vodní lyžování, jízdu na banánu, apod.

V hotelových lázních relaxujte, osvěžte se a mládněte. Jedná se o velice klidné prostředí, které vás odvede daleko od každodenního stresu a vy se tak budete cítit opravdu jako na dovolené. Lázně jsou otevřeny každý den od 8:00 do 20:00. Součástí lázní je 7 masážních kabin, vnitřní bazén s jacuzzi, fitness studio, termální suita s párou a saunou, kadeřnický salon, nehtové studio a salon krásy.

Děti v hotelu Ikos Oceania *****

Děti a mládež všech věků mají zajištěný fantastický program organizované zábavy, událostí a her - ráno a odpoledne, každý den v týdnu.

Heros Crèche - děti od 4 měsíců do 3 let (1 dospělý hlídá 1 nemluvně; 1 dospělý hlídá 3-4 děti od 2-3 let).

Heros Kids Club - děti od 4 let do 11 let (1 dospělý hlídá 8 dětí).

Just4Teens - děti od 12+ (1 dospělý hlídá 8 dětí).

WWKC Football Academy - pro děti od 5 až do 8 let a od 9 až do 14 let.

Doprava do hotelu Ikos Oceania

Resort se nachází 50 kilometrů od mezinárodního letiště Thessaloniki. Cesta autem zabere přibližně 40 minut.

Mapa - Ikos Oceania *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Řecka do hotelu Ikos Oceania *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Ikos Oceania *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Ing. Pavlína Zbořilová
Ing. Pavlína Zbořilová 724 730 003

Recenze hotelu Ikos Oceania *****

Pláž
9.8
Ubytování
9.8
Strava
9.7
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.7
7 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
9.8
Strava
9.5
Poloha
9.8
Cena / Kvalita
8.8
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.6
5 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
9.5
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.8
2 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Rodina s dětmi
Praha 5
Datum recenze:
16. 08. 2019
Datum pobytu:
05. 08. - 15. 08. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Za naší rodinu to byla skvělá dovolená a můžeme doporučit i náročnějším klientům !
Nevhodně vybraný nábytek do pokojů (konferenční stolek, který má na sobě skleněnou desku s ostrými rohy) - manželka se o to pořezala do nohy a s dětma by jsme to vůbec nedoporučili , ale na přání nám ty rohy olepili krytkami a dali sekt jako omluvu. U dětského bazénu je zcela nevhodně daná okrasná dlažba, která při kontaktu s mokrou nohou hodně klouže, takže POZOR na děti ! Ty stále padaly !

Ohlasy klientů DELUXEA

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení do Řecka

Ing. Radka Holasová
Ikos Oceania
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.