Lindos Grand Resort & Spa *****

Řecko

Ráj klidu a pohody u zátoky Vlycha

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Lindos Grand Resort & Spa

Pro hotel Lindos Grand Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Lindos Grand Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
navštívili

Hotel Lindos Grand Resort & Spa *****

Hodnocení 8.5 Hodnotí 3 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Řecko, Rhodos, Lindos | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Luxusní pokoje Výtečná řecká kuchyně Krásná pláž
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Lindos Grand Resort & Spa ***** Řecko

Vydejte se do přepychového hotelu Lindos Grand Resort & Spa a užijte si svou dovolenou na maximum! Hotel Lindos je zbrusu nový hotel pouze pro dospělé, kteří se tu mohou těšit na opravdový klid a pohodu. Hotel najdete u klidné zátoky Vlycha, kousek od historické vesnice Lindos. Lindos Grand Resort & Spa je ideální volbou pro všechny zamilované, kteří si tu užijí opravdový ráj plný luxusu, moderního vybavení, výjimečných služeb a jedinečné atmosféry.

Velkou předností hotelu Lindos Grand jsou prostorné ale zároveň útulné pokoje, ze kterých budete mít krásný výhled na malebnou krajinu Rhodosu a tyrkysové moře. Ve valné většině pokojů také budete mít možnost osvěžit se ve vašem soukromém bazénu s nekonečným okrajem. Personál hotelu pak klade zvláštní důraz na vytvoření jedinečného prostředí uvnitř pokojů, abyste se v němi cítili opravdu výjimečně.

Koncept hotelu

Resort Lindos Grand byl postaven tak, aby nijak nenarušoval krásnou přírodu na Rhodosu a navíc byl k této přírodě ještě šetrný a ohleduplný. Personál hotelu si zakládá na tom, aby vám byly vždy poskytnuty ty nejlepší služby a vy si tak svou dovolenou opravdu užili. Velkou předností resortu jsou bezesporu pokoje, které se mohou pochlubit soukromými bazény s nekonečným okrajem a nádherným výhledem na třpytící se moře. V resortu si na své přijdou i milovníci skvělého jídla, neboť tu najdete několik prvotřídních restaurací a barů, kde vám splní každé přání. Jistí si pak můžete být ještě jednou věcí, a to že se v resortu nebudete nudit - nabídka aktivit je tady totiž téměř nevyčerpatelná.

Lokalita

Hotel Lindos Grand se pyšní skvělým umístěním, je vzdálen pouhé 4 km od města Lindos, 45 km od města Rhodos a 49 km od letiště. Nedaleko najdete i termální prameny Kalithea (30 km) a mys Prasonisi (46 km).  Od moře je hotel jen pár kroků, jelikož se nachází přímo na písečno-oblázkové pláži.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Deluxe Double Room Garden View

Deluxe Double Room Garden View

V pokojích Deluxe Double Garden View o rozloze 35 m2 se můžete těšit na opravdu velký prostor a moderní design...

Deluxe Double Room Garden View with Private Pool

Deluxe Double Room Garden View with Private Pool

Pokoje Deluxe Double Garden View with Private Pool o rozloze 35 m2 se pyšní svým soukromým bazénem, ve kterém se budete moci smočit, kdykoliv vás jen napadne...

Deluxe Double Room Sea View

Deluxe Double Room Sea View

Hlavní předností pokojů Deluxe Double Sea View o rozloze 35 m2 je nádherný výhled na třpytící se Egejské moře, který si můžete užít z terasy nebo balkónu...

Deluxe Double Room Sea View with Private Pool

Deluxe Double Room Sea View with Private Pool

Užijte si krásný výhled na Egejské moře ze svého soukromého bazénu s nekonečným okrajem, kterým se můžou pochlubit pokoje Deluxe double Sea View with Private Pool o rozloze 35 m2...

Gastronomie a hotelové restaurace

Gastronomie v resortu Lindos je zážitek vytvořený pro „bon vivant“, aneb hosty, kteří si rádi užívají život a luxus. Místní gastronomická scéna je opravdu  kvalitní a nemusíte se bát, že byste byli z nějakéhoko pokrmu zklamaní. Vydejte se tak na dobrodružnou cestu za poznáním všech chutí  Řecka, Středomoří a Dálného Východu. Těšit se můžete na zajímavé recepty, pečlivě vybrané ingredience a moderní techniky vaření.

Terra Mare

Od úsvitu až do západu slunce se v hlavní hotelové restauraci Terra Mare servírují chutné pokrmy, které vám nejen dodají dostatek energie pro všechna vaše dobrodružství, ale hlavně okouzlí svou delikátní chutí. Začněte každé ráno vydatnou snídaní v řeckém stylu, která se nese v jedinečné atmosféře, kterou jí dodává hlavně to, že je připravována přímo před vašima očima. Svůj den pak určitě zakončete zase tady a užijte si výborné pokrmy a tematické večery (asijský, italský, řecký, orientální, mezinárodní, rybí speciality a gala). Uvítací drink se podává 3x týdně. Otevírací doba: 7:00 - 10:30, 19:00 - 21:30. 

Thalatta Fine Dinning Restaurant

Objevte tradiční gastronomii Dodekanského regionu, Řecka a celého středomoří v restauraci Thalatta Fine Dining. Pochutnat si tu můžete na generacemi prověřených receptech z řecké kuchyně, které jsou vylepšeny o moderní nápady místních šéfkuchařů. Pokrmy jsou připravovány z těch nejčerstvějších ingrediencí, masa a ryb od místních dodavatelů. K jídlu si pak nezapomeňte dát některé z výborných vín, která jsou odebírána od místních vinařů. Při jídle si pak můžete užívat romantický výhled na záliv Vlycha. Otevírací doba: 19:30 - 22:30 (poslední objednávka 22:00)

Agistri

Úlovek dne! to je zážitek, který zažijete v restauraci Agistri. Můžete se těšit na čerstvě chycené ryby, kalamáry, chobotnice a spoustů dalších mořských plodů. Tradiční řecká jídla připravovaná resortním kuchařem. Otevírací doba: 19:30 - 22:30 (poslední objednávka 22:00)

La Cucina

Buon Appetito! V této italské restauraci budete mít možnost ochutnat domácí těstoviny, rissoto, čerstvé antipasto a saláty, či pravou italskou pizzu. Otevírací doba: 19:30 - 22:30 (poslední objednávka 22:00)

Acqua e Sale

Užijte si ty nejlepší pokrmy mezinárodní kuchyně v kouzelném prostředí restaurace Acqua e Sale. Těšit se můžete na vynikající pokrmy, které ve vás probudí vzpomínky na ta nejkrásnější léta, která jste zažili. V nabídce najdete zejména letní hlavní jídla, saláty a lehké svačinky. Otevírací doba: 12:00 - 18:00 (poslední objednávka 17:30).

Yume mou

Zažijte pravou večeři omakase, což ve volném překladu znamená „výběr je na vás!“. Při tomto japonském způsobu stolování se můžete těšit na to, že nejenže uvidíte šéfkuchaři přímo pod ruce, ale zároveň si s ním můžete povídat, neboť vaší večeři bude připravovat přímo u vašeho stolu. Otevírací doba: 19:30 - 22:30 (poslední objednávka 22:00)

Takara

Sawadee Ka, vítejte na nezapomenutelné cestě asijských vůní a chutí s výběrem thajské, japonské a orientální kuchyně v této asijské restauraci. Rozhodně si nenechte ujít ledově vychlazenou zmrzlinu z lichi a panáka sake. Otevírací doba: 19:30 – 22:00.

Atmos Sky Lounge

Někdo tomu říká vodnice, někdo šiša a jiný zase vodní dýmka. Jedno je ale jisté, tento rituál si musíte vyzkoušet v Atmos Sky Lounge, kde se naprosto uvolníte díky relaxačním polštářům a výhledu na bleděmodré nebe a záliv Vlycha. Otevírací doba: 19:30 – 23:00 (poslední objednávka 22:30). Otevírací doba záleží na počasí.

Blanc de Blancs

Salónek Blanc de Blancs najdete v hlavní budově resortu. Jistě zde oceníte prostornou terasou, ze které budete mít krásný výhled na třpytící se moře, díky čemuž bude váš večer s ledově vychlazeným koktejlem či mocktejlem (nealkoholickým koktejlem) v ruce v Blanc de Blancs opravdu výjiměčný. Otevírací doba: 10:00 - 00:00

In Room Dining

Hotel Lindos Grand nabízí svým hostům i možnost stravování na pokoji 24/24. Začněte svůj slunný den zdravou nebo americkou snídaní podávanou v pohodlí vašeho pokoje od 7:00 do 11:00. Následně si můžete dopřát lahodné předkrmy, hlavní jídla a saláty až do 22:30, a poté, až do rána je tu pro vás připraveno menu vybraných menších pokrmů a salátů.

Esplendido

Odpočintě si v salónku Esplendido a dopřejte si řadu doutníků jako Churchill, Montecristo, Davidoff nebo Romeo&Juliet. Nesmí chybět ani sladová skotská či brandy. Otevírací doba 19:00 - 23:00

Enoteca Da Giovanni

Ideální místo pro soukromé sešlosti, ochutnávky vín a večere. Ochutnejte vína z Řecka, Itálie, Španělska, Chile, nebo dokonce z Jižní Afriky a Nového Zélandu, doplněné širokou nabídkou za studena podávaného masa a sýrů. Otevírací doba: 19:30 - 22:00 (poslední objednávka 21:15)

Stolování na pokoji

Začnětě Váš sluný den zdravou či pravou americkou snídaní podávanou od 7:00 - 11:00 z pohodlí Vašeho pokoje. Do 22:30 si můžete vybírat s rozmanité nabídky předkrmů, hlavních jídel, či salátů. Po této hodině si můžete dopřát různá malá občerství až do 7:00. Tato služba je tedy dostupná 24 hodin denně.

Dress Code:

Pánové jsou žádání aby v průběhu večeře nosili dlouhé tepláky ve všech A la Carte restauracích. V restauraci Terra Marre můžete večeřet s klasickými kraťasy či bermudy. Prosíme mějte na paměti, že pantofle a tílka jsou při večeři zakázana ve všech restauracích.

Potkejte místního šéfkuchaře

Šéfkuchař Manousakis se narodil a vyrostl přímo na ostrově Rhodos. Svou kariéru začal v hotelovém a turistickém institutu Le Monde, což je prvotřídní řecká instituce (škola) soustředící se na gastronomii. Po svém studiu se vydal do Francie, kde se učil ve škole vaření Le Cordon Blue v Paříži. Po Francii následovalo Japonsko, ve kterém získal diplom na tokijské sushi akademii. Manousakis dále absolvoval např. trénink Alain Ducasse Recontres, tři Michelinské programy a certifikát z přípravy veganských pokrmů z akademie Joia.

Jeho kariéra, během níž vařil v renomovaných hotelích a destinacích, včetně The Robinson Club na Krétě a ve Švýcarsku, Rodos Park Suites & Spa, Kastellorizo Tavern v Aténách a mnohých dalších, trvá již více než dvacet let.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategorie a vybavení pokojů Lindos Grand Resort & Spa

Pokoje a suity resortu byly navrženy tak, abyste si v nich užili ten největší luxus a pohodlí. V pokojích se navíc můžete těšit na bezchybné služby a kvalitní nábytek. U valné většiny pokojů a suit také najdete váš soukromý bazén s nekonečným okrajem, ze kterého budete mít krásný výhled na Egejské moře a řeckou krajinu. Pokojů a suites se v hotelu nachází celkem 189.

Vybavení

Individuálně ovládaná klimatizace, koupelna se sprchou, telefon s přímým vytáčením, LCD televize s úhlopříčkou 110 cm a satelitními i mezinárodními programy, bezplatné připojení na internet přes Wi-Fi, plně vybavený balkón nebo terasa, bezpečnostní trezor, minibar, otevřená šatní skříň, stojan na zavazadla, souprava na přípravu čaje a kávy (Espresso kávovar),  láhev vína a vody při příjezdu zdarma, rozestýlka (na vyžádání), každodenní úklid pokoje a bazénové/plážové osušky. V koupelně na vás čeká oddělený sprchový kout, samostatná toaleta, fén, kvalitní župany a pantofle a široká nabídka značkových kosmetických produktů.

Nabídka pokojů

Deluxe Double Room Garden View

Deluxe Double Room Garden View

V pokojích Deluxe Double Garden View o rozloze 35 m2 se můžete těšit na opravdu velký prostor a moderní design. Těšit se tu můžete na manželskou postel, plně vybavený balkón nebo terasu, ze které budete mít krásný výhled do zelené zahrady, a moderní zařízení. Maximální obsazenost 2 osoby.

Deluxe Double Room Garden View with Private Pool

Deluxe Double Room Garden View with Private Pool

Pokoje Deluxe Double Garden View with Private Pool o rozloze 35 m2 se pyšní svým soukromým bazénem, ve kterém se budete moci smočit, kdykoliv vás jen napadne. Z bazénu budete mít navíc krásný výhled do nádherné zahrady. Maximálně se zde mohou ubytovat dvě osoby, na které bude čekat manželská postel o velikosti 160 na 200 centimetrů.

Deluxe Double Room Sea View

Deluxe Double Room Sea View

Hlavní předností pokojů Deluxe Double Sea View o rozloze 35 m2 je nádherný výhled na třpytící se Egejské moře, který si můžete užít z terasy nebo balkónu. Pokoje jsou vybaveny manželskou postelí o velikosti 160 na 200 centimetrů, díky čemuž jsou maximálně pro dvě osoby.

Deluxe Double Room Sea View with Private Pool

Deluxe Double Room Sea View with Private Pool

Užijte si krásný výhled na Egejské moře ze svého soukromého bazénu s nekonečným okrajem, kterým se můžou pochlubit pokoje Deluxe double Sea View with Private Pool o rozloze 35 m2. Pokoje jsou vhodné pouze pro dvě osoby, které tady kromě moderního vybavení čeká také manželská postel o velikosti 160 na 200 centimetrů.

Deluxe Junior Suite Garden View with Private Pool

Deluxe Junior Suite Garden View with Private Pool

Suity Deluxe Junior Garden View with Private Pool o rozloze 45 m2 jsou opravdovým luxusem v klidném prostředí resortních zahrad. Suity jsou vybaveny manželskou postelí o velikosti 160 na 200 centimetrů, pohovkou o velikosti 90 na 200 centimetrů a koupelnou, ve které na vás bude čekat vana či sprcha. Svou dovolenou si tu mohou užít až tři hosté.

Deluxe Junior Suite Sea View

Deluxe Junior Suite Sea View

Suity Deluxe Junior Sea View o rozloze 45 m2 se mohou pochlubit moderním vybavením a nádherným výhledem na Egejské moře. Suity jsou vhodné až pro tři osoby, které se mohou těšit na manželskou postel o velikosti 160 na 200 centimetrů a pohovku o velikosti 90 na 200 centimetrů.

Deluxe Junior Suite Sea View with Private Pool

Deluxe Junior Suite Sea View with Private Pool

V suitách Deluxe Junior Sea View with Private Pool o rozloze 45 m2 se můžete těšit na svůj soukromý bazén, ve kterém se můžete osvěžit opravdu kdykoliv. Moderní vybavení, soukromý bazén a výhled na třpytící se Egejské moře je zkrátka kombinace, které nejde odolat! V suitě se ještě můžete těšit na manželskou postel a jednu pohovku.

Pláž a moře

Kouzelný záliv Vlycha se může pochlubit mělkým, křišťálově čistým mořem, do kterého vstoupíte přes nádhernou pláž, jež je tvořena kombinací písku a malých oblázků. Na pláži najdete opalovací lehátka se slunečníky, která jsou pro hotelové hosty zdarma. Můžete si tam ale i zkusit jakýkoliv z vodních sportů, nebo si dopřát skvělé občerstvení v některém z plážových barů. Hotelu Lindos je pak v zálivu vymezena soukromá část, takže si tu můžete být jistí, že vás nebude  rušit nikdo cizí. Navíc mají hosté možnost využít autobusové dopravy na pláž a zpět zdarma.

Online cena a slevy Lindos Grand Resort & Spa *****

Profi foto hotelu Lindos Grand Resort & Spa *****

Gastronomie a hotelové restaurace Lindos Grand Resort & Spa

Gastronomie v resortu Lindos je zážitek vytvořený pro „bon vivant“, aneb hosty, kteří si rádi užívají život a luxus. Místní gastronomická scéna je opravdu  kvalitní a nemusíte se bát, že byste byli z nějakéhoko pokrmu zklamaní. Vydejte se tak na dobrodružnou cestu za poznáním všech chutí  Řecka, Středomoří a Dálného Východu. Těšit se můžete na zajímavé recepty, pečlivě vybrané ingredience a moderní techniky vaření.

Terra Mare

Od úsvitu až do západu slunce se v hlavní hotelové restauraci Terra Mare servírují chutné pokrmy, které vám nejen dodají dostatek energie pro všechna vaše dobrodružství, ale hlavně okouzlí svou delikátní chutí. Začněte každé ráno vydatnou snídaní v řeckém stylu, která se nese v jedinečné atmosféře, kterou jí dodává hlavně to, že je připravována přímo před vašima očima. Svůj den pak určitě zakončete zase tady a užijte si výborné pokrmy a tematické večery (asijský, italský, řecký, orientální, mezinárodní, rybí speciality a gala). Uvítací drink se podává 3x týdně. Otevírací doba: 7:00 - 10:30, 19:00 - 21:30. 

Thalatta Fine Dinning Restaurant

Objevte tradiční gastronomii Dodekanského regionu, Řecka a celého středomoří v restauraci Thalatta Fine Dining. Pochutnat si tu můžete na generacemi prověřených receptech z řecké kuchyně, které jsou vylepšeny o moderní nápady místních šéfkuchařů. Pokrmy jsou připravovány z těch nejčerstvějších ingrediencí, masa a ryb od místních dodavatelů. K jídlu si pak nezapomeňte dát některé z výborných vín, která jsou odebírána od místních vinařů. Při jídle si pak můžete užívat romantický výhled na záliv Vlycha. Otevírací doba: 19:30 - 22:30 (poslední objednávka 22:00)

Agistri

Úlovek dne! to je zážitek, který zažijete v restauraci Agistri. Můžete se těšit na čerstvě chycené ryby, kalamáry, chobotnice a spoustů dalších mořských plodů. Tradiční řecká jídla připravovaná resortním kuchařem. Otevírací doba: 19:30 - 22:30 (poslední objednávka 22:00)

La Cucina

Buon Appetito! V této italské restauraci budete mít možnost ochutnat domácí těstoviny, rissoto, čerstvé antipasto a saláty, či pravou italskou pizzu. Otevírací doba: 19:30 - 22:30 (poslední objednávka 22:00)

Acqua e Sale

Užijte si ty nejlepší pokrmy mezinárodní kuchyně v kouzelném prostředí restaurace Acqua e Sale. Těšit se můžete na vynikající pokrmy, které ve vás probudí vzpomínky na ta nejkrásnější léta, která jste zažili. V nabídce najdete zejména letní hlavní jídla, saláty a lehké svačinky. Otevírací doba: 12:00 - 18:00 (poslední objednávka 17:30).

Yume mou

Zažijte pravou večeři omakase, což ve volném překladu znamená „výběr je na vás!“. Při tomto japonském způsobu stolování se můžete těšit na to, že nejenže uvidíte šéfkuchaři přímo pod ruce, ale zároveň si s ním můžete povídat, neboť vaší večeři bude připravovat přímo u vašeho stolu. Otevírací doba: 19:30 - 22:30 (poslední objednávka 22:00)

Takara

Sawadee Ka, vítejte na nezapomenutelné cestě asijských vůní a chutí s výběrem thajské, japonské a orientální kuchyně v této asijské restauraci. Rozhodně si nenechte ujít ledově vychlazenou zmrzlinu z lichi a panáka sake. Otevírací doba: 19:30 – 22:00.

Atmos Sky Lounge

Někdo tomu říká vodnice, někdo šiša a jiný zase vodní dýmka. Jedno je ale jisté, tento rituál si musíte vyzkoušet v Atmos Sky Lounge, kde se naprosto uvolníte díky relaxačním polštářům a výhledu na bleděmodré nebe a záliv Vlycha. Otevírací doba: 19:30 – 23:00 (poslední objednávka 22:30). Otevírací doba záleží na počasí.

Blanc de Blancs

Salónek Blanc de Blancs najdete v hlavní budově resortu. Jistě zde oceníte prostornou terasou, ze které budete mít krásný výhled na třpytící se moře, díky čemuž bude váš večer s ledově vychlazeným koktejlem či mocktejlem (nealkoholickým koktejlem) v ruce v Blanc de Blancs opravdu výjiměčný. Otevírací doba: 10:00 - 00:00

In Room Dining

Hotel Lindos Grand nabízí svým hostům i možnost stravování na pokoji 24/24. Začněte svůj slunný den zdravou nebo americkou snídaní podávanou v pohodlí vašeho pokoje od 7:00 do 11:00. Následně si můžete dopřát lahodné předkrmy, hlavní jídla a saláty až do 22:30, a poté, až do rána je tu pro vás připraveno menu vybraných menších pokrmů a salátů.

Esplendido

Odpočintě si v salónku Esplendido a dopřejte si řadu doutníků jako Churchill, Montecristo, Davidoff nebo Romeo&Juliet. Nesmí chybět ani sladová skotská či brandy. Otevírací doba 19:00 - 23:00

Enoteca Da Giovanni

Ideální místo pro soukromé sešlosti, ochutnávky vín a večere. Ochutnejte vína z Řecka, Itálie, Španělska, Chile, nebo dokonce z Jižní Afriky a Nového Zélandu, doplněné širokou nabídkou za studena podávaného masa a sýrů. Otevírací doba: 19:30 - 22:00 (poslední objednávka 21:15)

Stolování na pokoji

Začnětě Váš sluný den zdravou či pravou americkou snídaní podávanou od 7:00 - 11:00 z pohodlí Vašeho pokoje. Do 22:30 si můžete vybírat s rozmanité nabídky předkrmů, hlavních jídel, či salátů. Po této hodině si můžete dopřát různá malá občerství až do 7:00. Tato služba je tedy dostupná 24 hodin denně.

Dress Code:

Pánové jsou žádání aby v průběhu večeře nosili dlouhé tepláky ve všech A la Carte restauracích. V restauraci Terra Marre můžete večeřet s klasickými kraťasy či bermudy. Prosíme mějte na paměti, že pantofle a tílka jsou při večeři zakázana ve všech restauracích.

Potkejte místního šéfkuchaře

Šéfkuchař Manousakis se narodil a vyrostl přímo na ostrově Rhodos. Svou kariéru začal v hotelovém a turistickém institutu Le Monde, což je prvotřídní řecká instituce (škola) soustředící se na gastronomii. Po svém studiu se vydal do Francie, kde se učil ve škole vaření Le Cordon Blue v Paříži. Po Francii následovalo Japonsko, ve kterém získal diplom na tokijské sushi akademii. Manousakis dále absolvoval např. trénink Alain Ducasse Recontres, tři Michelinské programy a certifikát z přípravy veganských pokrmů z akademie Joia.

Jeho kariéra, během níž vařil v renomovaných hotelích a destinacích, včetně The Robinson Club na Krétě a ve Švýcarsku, Rodos Park Suites & Spa, Kastellorizo Tavern v Aténách a mnohých dalších, trvá již více než dvacet let.

Aktivity

Hotel Lindos Grand Resort & Spa se pyšní skvělou polohou přímo nad zálivem Vlycha, u kterého najdete jednu z nejkrásnějších písečných a oblázkových pláží na Rhodosu. Hotel je také ideálním výchozím místem pro prozkoumání vesnice Lindos a většiny krásných míst ostrova.

V hotelu Lindos Grand se rozhodně nebudete nudit – několikrát týdně hraje v salónkovém prostoru živá hudba a každý den je pro hosty připraven denní zábavní program (od června do září, mimo sezónu dle počasí). Máte také možnost vyrazit nakupovat, buď do 4 km vzdáleného města Lindos nebo přímo před hotelem, kde najdete mini-market, obchod se suvenýry a půjčovnu aut. K denní zábavě patří samozřejmě i koupání se v hotelových sladkovodních bazénech – čeká na vás jeden bazén s nekonečným okrajem a vyhřívaný vnitřní bazén.

Vesnice Lindos

Tradiční řecká vesnice Lindos patří mezi nejnavštěvovanější místa Rhodosu. Byla postavena na místě, kde již v době antiky stálo stejnojmenné město Lindos. Ve vesnici se můžete těšit na bohatou historii, řeckou kulturu, ikonickou architekturu a jedinečnou atmosféru. Vesnice Lindos je ale také domovem prvotřídních obchodů, restaurací a barů. Její pláž, u malé zátoka hned pod akropolí, se může pochlubit zlatý písek a křišťálově čistým mořem. Další krásnou zátoku najdete za akropolí a je pojmenována po svatém Pavlovi. Proč po svatém Pavlovi? Protože právě z této zátoky Pavel vyrazil do Evropy, aby tam šířil křesťanství.

Rhodos

Ostrov Rhodos, který najdete v jihovýchodní části Evropy, patří mezi oblíbené letní destinace již po mnoho desetiletí. Tento krásný ostrov nabízí celou řadu atraktivit, které z něj společně s jeho neuvěřitelným historickým bohatství a dlouhými, teplými léty dělají ideální místo pro letní dovolenou.

Historie ostrova sahá až do dob, neboť právě zde byly postaveny jedny z nejstarších starobylých měst celého světa. Po ostrově vždy toužilo mnoho vojevůdců, z nichž některým se jej podařilo dobýt a zanechat na něm svůj vliv. Rhodos byl tak vždy pomyslnou křižovatkou, kde se potkávaly východní a západní světy, minulost a současnost, tradice a globalizace.

V současné době můžete na Rhodosu vnímat kombinaci moderního světa a historie. Právě historii najdete na každém kroku a za každým rohem - v podobě architektury, archeologických pokladů a v tradiční pohostinnosti místních obyvatel. O ostrově Rhodos se říká, že si na něm každý najde něco svého, co jej okouzlí natolik, že na něj nikdy nezapomene.

Jedny z nejlepších zážitků pak najdete na plážích Rhodosu. Od jemného písku pláží Tsambika, Agathi, Pefkoi a Faliraki, přes oblázkové pláže Afandou či Ialylos, až po kamenné pláže Kallithea Therme, Antony Quinn’s bay či Glystra, si jsme jistí, že vás pláže okouzlí. Na plážích také budete moci vyzkoušet jakýkoliv vodní sport a skvěle se tak vydovádět. Například milovníci kitesurfingu se mohou vydat na pláž Prasonissi, která se díky svým mohutným větrům stala pro kitesurfing naprosto ideální.

Turistiku na Rhodosu určitě také musíte zkusit. Vydejte se například na cestu, která začíná v údolí motýlů a končí místem, kde se stéká sedm potoků, nebo na túru údolím Salakos. Je jedno, jakou trasou se vydáte, vždy totiž narazíte na několik přírodních divů, které by bylo škoda nespatřit. Způsobů, jak prozkoumat ostrov je hned několik; můžete jej prozkoumat autem, na motorce, koni či čtyřkolce, pěšky s průvodcem nebo stylovou plavbou kolem ostrova.

Před tím, než se ale vydáte objevovat taje a krásy Rhodosu, vám doporučujeme pečíst si něco málo o jeho historii. Podle řecké mytologie si totiž řečtí bohové rozdělili celé Řecko mezi sebe, ovšem zapomněli při tom na boha slunce Apolla. Aby tuto chybu napravili, stvořili ostrov Rhodos, dali jej Apollovi a slíbili mu, že Rhodos bude navždy jeho a že žádný jiný bůh na něj nebude mít nárok. Možná právě to je důvod, proč se Rhodos pyšní největším počtem slunečných dní z celého Řecka.

Vlivy středověku můžete na Rhodosu spatřit dodnes. Středověké město Rhodos, které založili Maltézští rytíři, dokonce najdete i na dnešním Rhodosu a navíc v téměř nezměněné podobě. Můžete se tak procházet dlážděnými uličkami, které tu byly již před stovkami let. Hlavní město Rhodos sice drží krok s moderním světem, avšak ve svém jádru si stále uchovává svou historickou jedinečnost.

Největší atraktivity Rhodosu

Pro mnohé návštěvníky je tou největší atraktivitou samotný ostrov Rhodos. Ovšem je tu toho mnohem víc! Začít můžete například ve středověkém městě Rhodos, což je opravdová rarita, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO. Ve městě můžete navštívit Magisterský palác, archeologické muzeum, městskou uměleckou galerii či hned několik středověkých kapliček, které najdete rozeseté po celém městě. V moderní části města Rhodos, se pak můžete těšit na prvotřídní obchody, restaurace, kavárny a bary, akvárium, muzeum moderního umění, královský park a starobylý stadión, který najdete pod kopcem, na kterém se tyčí Apollónův chrám.

Mimo město můžete navštívit tři antické státy Ialysos, Kamiros a Lindos, které vás jistě okouzlí svou atmosférou. Akropole města Ialysos se v minulosti stala klášterem Filerimos, který byl postaven na místě dřívějšího městského hradu. V akropoli určitě navštivte velkou věž v podobě kříže, ze které se vám naskytne úžasný výhled na západní pobřeží ostrova Rhodos a sousední poloostrov Malá Asie. Kamiros bylo jedno z nejstarších a ve své době nejrozvinutější město v Evropě. V dnešní době je pak město významným archeologickým nalezištěm. Kouzelná vesnička Lindos, kterou najdete na druhé straně ostrova, je místěm, kde se potkává tradice se současnou podobou Řecka. V Lindosu určitě navštivte antickou akropoli, kde na vás dýchne ta pravá řecká historie. 

Mezi další atraktivity Rhodosu, které určitě stojí za návštěvu, bezesporu patří údolí motýlů, údolí sedmi pramenů, klášter Tsambika a hornatý region Embonas, kde se pětují a stáčí ta nejlepší vína na Rhodosu.

Sport a wellness hotelu Lindos Grand Resort & Spa *****

Udržte si svou figuru i na dovolené a vydejte se si zacvičit v resortu Lindos. Zacvičit si můžete například v plně vybavené a klimatizované posilovně, kterou najdete v lázeňském centru. V posilovně jsou také pořádány lekce jógy, Pilates či vodního aerobiku, kterých se můžete kdykoliv zúčastnit. Spoustu zábavy a pohybu si také můžete užít v hotelovém sportovním zázemí. Kromě pozemních sportů si můžete vyzkoušet také vodní sporty, které do vašich žil vlijou spostu adrenalinu. Turistika a jízda na horském kole také patří mezi skvělé způsoby, jak poznat všechny krásy Rhodosu. Milujete-li golf, pak se můžete těšit na golfové hřiště Afandou, které najdete zhruba 25 kilometrů od resortu.

Sportovní a zábavní zařízení hotelu:

Denní lekce jógy, vodní aerobik, aqua Pilates, osobní trenér*, vodní lyžování**, kánoe**, windsurfing**, kitesurfing**, pronájem lodě**, rybaření na moři**, potápění – soukromé lekce (PADI certifikace)*, turistika s průvodcem*, tenis na osvícených kurtech, klimatizovaná fitness místnost, zapůjčení horského kola*, Boccia, Golf*

*aktivity jsou zpoplatněny

**aktivity provozuje třetí strana

Lázně a wellness

V hotelu Lindos si také můžete dopřát řadu lázeňských procedur v lázních Evridiki. Soukromé masáže si lze rezervovat přímo z pohodlí vlastního pokoje či suity. V hotelových lázních najdete saunu, parní komoru, turecké lázně, vnitřní bazén a vyhřívanou vířivku.

 

Mapa - Lindos Grand Resort & Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Řecka do hotelu Lindos Grand Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Lindos Grand Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2021
Ing. Kateřina Mackovičová
Ing. Kateřina Mackovičová 724 730 018

Recenze hotelu Lindos Grand Resort & Spa *****

Factsheet

Letová spojení do Řecka

Ing. Kateřina Mackovičová
Lindos Grand Resort & Spa
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.