Nana Princess Suites, Villas & Spa *****

Řecko

Atraktivní lokalita na ostrově Kréta

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Nana Princess Suites, Villas & Spa

Pro hotel Nana Princess Suites, Villas & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Nana Princess Suites, Villas & Spa.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Nana Princess Suites, Villas & Spa *****

Lokalita Řecko, Kréta | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Moderní resort Soukromá pláž Kvalitní lázně

Popis hotelu Nana Princess Suites, Villas & Spa ***** Řecko

Nana Princess je skutečným rájem pro ty, kteří hledají exkluzivní plážový resort na velkolepém místě. Na místě, které je protkané historií a kulturou sahající až do minojského období a její grafická krása zůstala nedotčena. 

Tyrkysové vody, nedotčené písečné pláže a zvlněné hory v pozadí vytvářejí idylickou krajinu. Luxusní resort Nana Princess, majestátně sedící na pobřeží s vlastní soukromou pláží a dvěma velkými venkovními bazény, dokonale splyne s přírodním prostředím a nabízí hostům bezkonkurenční pobyt se špičkovými službami a luxusním vybavením. 

Hotel Nana Princess se nachází na severním pobřeží ostrova, přímo u písečné pláže. Centrum Hersonissosu je vzdáleno 2,5 km, hlavní město Heraklion 25 km a přístav Heraklion 27 km. 

Nana Princess je ideálním místem pro ty, kteří mají zájem prozkoumat ostrov, jeho historii a přírodní divy. Návštěva archeologického naleziště Knossos, muzea El Greco a slavného ostrova Spinalonga, nemluvě o velkolepých plážích a zasněžených horách, jsou „nutností“ při každé návštěvě Kréty. 

Hotel Nana Princess patří do Karatzisovy skupiny společností, inspirované vizí přinést špičkovou úroveň pohostinnosti na ostrov Kréta. Nároční hosté, kteří hledají luxusní pobyt v jedné z nejlepších evropských lokalit, si mohou užívat veškerého pohodlí luxusního hotelu, který nabízí nejmodernější wellness a lázeňská zařízení v nádherném prostředí. Služby concierge zajišťují, že je o každého hosta dokonale postaráno. V hlavní budově resortu Nana Princess se nacházejí obchůdky, kde si hosté mohou vybrat z pestré škály luxusního zboží.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Deluxe Junior Suite (42 m²)

Deluxe Junior Suite (42 m²)

Všech 76 Deluxe Junior Suites má vlastní vyhřívané venkovní bazény a plně zařízené balkóny s výhledem na moře, které zvou hosty k úniku do jedinečného světa čistého potěšení...

Aqua Marine Suite (82 m²)

Aqua Marine Suite (82 m²)

Tyto suites nabízejí výhled na nábřeží, postel velikosti King, rozkládací pohovku, vyhřívanou venkovní vířivku a nejmodernější posilovnu...

Premium Energy Suite (70 m²)

Premium Energy Suite (70 m²)

Premium Energy Suite nabízí postel velikosti King, rozkládací pohovku, soukromý vyhřívaný bazén a saunu...

Gastronomie a hotelové restaurace

Lahodný kulinářský zážitek čeká na hosty v každé ze tří restaurací Nana Princess, které podávají rozmanitý výběr místních, středomořských a mezinárodních jídel. V každé restauraci je k dispozici speciální menu pro děti a vegetariány, přičemž lze připravit bezalergenní nebo speciální dietní jídla. Hosté si mohou také vychutnat stolování na pokoji nebo si vyžádat soukromého kuchaře, který pro ně vytvoří exkluzivní menu.

Restaurace

Všechny restaurace se věnují podávání pokrmů nejvyšších gastronomických standardů. Hosté si ve všech třech restauracích mohou vybrat z nabídek řecké, krétské a mezinárodní kuchyně.

Carpe Diem 

Carpe Diem se nachází v hlavní budově Nana Princess a je srdcem a duší resortu a zve hosty, aby si v nádherném prostředí vychutnali delikátní pokrmy. Bohatá americká snídaně formou bufetu je skvělý způsob, jak začít nový den se speciálním výběrem čerstvých produktů, které nabízejí chutné možnosti, jako je bohatý Cretan Corner, energizující fitness možnosti a delikátní čerstvé produkty.
Gastronomický zážitek zahrnuje ty nejšťavnatější čerstvé ingredience, které jsou umně připraveny tak, že vás ohromí jedinečnou explozí chutí.
Snídaně se podávají formou rozsáhlého amerického teplého a studeného bufetu, včetně živého vaření (07:30 – 11:00).

Meat-In Point

Posaďte se v restauraci u bazénu a vychutnejte si výběr lahodných obědových jídel, řecké meze nebo občerstvení. A la carte menu láká hosty na chuťový zážitek s vynikajícími pokrmy. Speciálně připravené kousky masa a různé delikátní čerstvé těstoviny, inspirované lahodnou místní kuchyní, aromatickými středomořskými chutěmi a inovativními mezinárodními kulinářskými trendy. Hosté si pochutnají na skutečně výjimečném gastronomickém jídle a zároveň si vychutnají krásnou atmosféru u bazénu.

Eternal Blue

Milovníci mořských plodů budou zbožňovat restauraci Eternal Blue, která se nachází na nábřeží, vedle šumících vln soukromé pláže Nana Princess. Exkluzivní restaurace nabízí množství čerstvých ryb a mořských plodů, stejně jako denní výběr sushi připraveného a podávaného s opravdovou vášní. Večerní výběr à la carte zavede hosta na gurmánský kulinářský zážitek, který zůstane nezapomenutelným s výtvory, které svádějí všechny smysly. Velmi zvláštní místo s výhledem na malebnou zátoku je skutečně romantickým způsobem, jak sdílet večeři se svou milovanou osobou.

Bary

V resortu je velký výběr lákavých podniků, kde si můžete vychutnat osvěžující koktejl, originální drink nebo kvalitní doutník. Od soukromého hotelového plážového baru až po relaxační bar u bazénu a jedinečný salonek s vodními dýmkami, živá hudba a pohodová atmosféra nabízejí skvělé prostředí pro Váš odpočinek od východu do západu slunce.

Artemis Lounge - Hlavní bar

Artemis Lounge je ideálním místem k odpočinku se širokou nabídkou originálních nápojů. Známý mixolog připravuje pro hosty směs osvěžujících koktejlů, které si mohou vychutnat po celý den. Odpočiňte si na pohodlných pohovkách v klimatizovaném salonku nebo pociťte večerní vánek na terase s výhledem na moře.

Library

V knihovně lze nalézt více než 1 000 knih v různých jazycích, což je ideální místo, kde můžete skutečně uniknout při popíjení svého oblíbeného nápoje. Odpočiňte si večer při živé klavírní hudbě, saxofonu nebo jazz & lounge souboru.

Cigar Humidor Bar

Cigar Lounge nabízí dokonalou příležitost pro znalce vychutnat si svou oblíbenou doutníkovou směs spolu s kvalitním vínem nebo whisky. Široký výběr kubánských a ručně vyráběných řeckých doutníků.

Shisha Bar

Shisha Lounge je skvělým místem pro sdílení vodní dýmky s přáteli. Aromatické uhlíky a výběru jemných tabáků se účastní odborník, který vás seznámí s tímto novým zážitkem.

Breeze Pool Bar

Milovníci bazénu si zamilují představu popíjení koktejlu v bazénovém baru, kde jsou dvě hlavní ingredience zábava a slunce. Breeze je ideálním místem, kde se můžete zcela uvolnit a zchladit svým oblíbeným koktejlem.

Sea & Sand Beach Bar

Milovníci pláže nemusí opouštět lehátka, když chtějí uhasit žízeň, protože plážový bar Sea & Sand nabízí originální koktejly vytvořené jen pro tuto příležitost. Hosté mohou při popíjení osvěžujícího nápoje cítit sůl na kůži a písek mezi prsty a zcela se ztratit v autentické atmosféře ostrova.

Stravování 

Polopenze
V každé ze dvou a la carte restaurací Nana Princess čeká na hosty lahodný kulinářský zážitek. Restaurace Eternal Blue a Meat-in Point servírují vzrušující výběr místních, středomořských a mezinárodních jídel. Hosté s polopenzí mohou využít své možnosti a užít si volný výběr z a la carte menu restaurací (večeře o 4 chodech, bez nápojů). Večeře se podávají od 19:00 do 23:00. 

Dine Around Concept
Jedinečný koncept „Dine Around“ umožňuje hostům prozkoumat nepřeberné množství kulinářských lahůdek a chutí ve čtyřech a la carte restauracích sesterského resortu 5* Nana Golden Beach. Restaurace à la carte uspokojí celou řadu chutí s italskými, asijskými, řeckými a kvalitními pokrmy. V každém menu jsou k dispozici pokrmy pro děti a vegetariány a je zásobené širokou nabídkou mezinárodních a řeckých vín.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategorie a vybavení pokojů Nana Princess Suites, Villas & Spa

Resort nabízí 102 apartmánů a vil, všechny jsou jedinečně navrženy v dokonalé harmonii s přírodním prostředím a zároveň splňují vysoká očekávání všech hostů. Téměř všechny možnosti ubytování se mohou pochlubit soukromým bazénem a prostorným venkovním balkónem na opalování, kde se můžete usadit a užívat si úchvatný výhled na moře v nerušeném soukromí.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Deluxe Junior Suite (42 m²)

Deluxe Junior Suite (42 m²) foto

Všech 76 Deluxe Junior Suites má vlastní vyhřívané venkovní bazény a plně zařízené balkóny s výhledem na moře, které zvou hosty k úniku do jedinečného světa čistého potěšení. Suites mají postel velikosti King a rozkládací pohovku. Jemné dřevěné povrchové úpravy a nádherné mramorové koupelny dodávají těmto moderním suites luxusní nádech odlišnosti a stylu. Max. kapacita jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě.

Aqua Marine Suite (82 m²)

Aqua Marine Suite (82 m²) foto

Tyto suites nabízejí výhled na nábřeží, postel velikosti King, rozkládací pohovku, vyhřívanou venkovní vířivku a nejmodernější posilovnu. Přírodní tóny a stylové moderní zařízení vytvářejí v prostorných suites velmi zvláštní atmosféru a jedinečně navržená mramorová koupelna nabízí ohromující výhledy na moře. Max. kapacita jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě.

Premium Energy Suite (70 m²)

Premium Energy Suite (70 m²) foto

Premium Energy Suite nabízí postel velikosti King, rozkládací pohovku, soukromý vyhřívaný bazén a saunu. Z nádherné koupelny je vstup přímo na prostorný balkón, kde na vás čeká úchvatný výhled na Krétské moře. Max. kapacita jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě.

Executive Fitness Suite (75-82 m²)

Executive Fitness Suite (75-82 m²) foto

Executive Fitness Suite nabízí postel velikosti king a rozkládací pohovku. Hosté se mohou kochat nekonečným výhledem na moře z prostorného a plně zařízeného balkónu. Z dokonale navržené mramorové koupelny je vstup k venkovnímu vyhřívanému bazénu. Max. kapacita jsou 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě.

Supreme Suite (90 m²)

Supreme Suite (90 m²) foto

Dvoupodlažní Supreme Suite Sea View nabízí svým návštěvníkům vyhřívaný soukromý bazén s výhledem na Krétské moře a elegantní stylové zařízení obývacího pokoje a ložnice. Tento prostorný apartmán má postel velikosti King s matrací měkkou jako peří a jemným povlečením pro vaše větší pohodlí. Každá ze dvou mramorových koupelen má sprchu, vanu a chromoterapeutické osvětlení, které přidává další prvek luxusu, zatímco pohovky v obývací části lze pro maximální pohodlí přeměnit na postele.

Honeymoon Suite (78 m²)

Honeymoon Suite (78 m²) foto

Honeymoon Suite je ideální pro ty, kteří hledají soukromí a pohodlí, má plně zařízený balkón a soukromý vyhřívaný bazén. Hosté si mohou užít výjimečné chvíle v osvěžující sauně po cvičení v soukromé posilovně, která je plně vybavená všemi nejmodernějšími přístroji. Služby jako jemné luxusní povlečení, 24hodinová pokojová služba a dárek na uvítanou vytvářejí perfektní pobyt pro páry, novomanžele na svatební cestě nebo ty, kteří chtějí romantickou dovolenou.

Ambassador Wellbeing Suite (88-92 m²)

Ambassador Wellbeing Suite (88-92 m²) foto

Tyto apartmány mají vlastní vyhřívaný relaxační bazén a nádherný výhled na moře. Ambassador Wellbeing Suite má v hlavní ložnici postel velikosti King a dvě rozkládací pohovky v obývacím pokoji. Suite dále nabízí osvěžující parní lázeň, plně vybavenou soukromou posilovnu a prostornou, plně zařízenou terasu. Max. kapacita jsou dva dospělí a dvě děti nebo tři dospělí a jedno dítě.

Princess Luxury Two Bedroom Villa (110 m²)

Princess Luxury Two Bedroom Villa (110 m²) foto

Tato luxusní vila nabízí přepychový obývací prostor o rozloze 110 m² a venkovní plochu o rozloze až 142 m², odkud si můžete užít neuvěřitelné výhledy na moře. Dvě přepychové ložnice mají postel velikosti King. Zde zažijete dokonalý pobyt, protože špičkové vybavení se mísí s elegantním interiérem a vytváří útočiště luxusu a exkluzivity, ve kterém se splní každé Vaše přání. Soukromé stolování ve vile s pokrmy speciálně vytvořenými soukromým šéfkuchařem přispívá k úžasně osobnímu zážitku. Max. kapacita jsou 2 dospělí + 2 děti nebo 4 dospělí.

Blue Princess Villa (175 m²)

Blue Princess Villa (175 m²) foto

Dvoupodlažní Blue Princess Villa nabízí úžasný výhled na Krétské moře a velký vnitřní a venkovní obytný prostor. Obě ložnice mají postel velikosti King a dvě příjemné rozkládací pohovky. Každá ze tří onyxových koupelen nabízí vanu a sprchu a také originální doplňky. Koupelna v patře se otevírá přímo na balkón a venkovní vířivku, která hosty zve k prožití okamžiků naprosté relaxace uprostřed lahodných vůní ostrovního vánku. Max. kapacita je až 6 osob.

Dream Princess Villa (175 m²)

Dream Princess Villa (175 m²) foto

Dvoupodlažní Dream Princess Villa nabízí velkorysý vnitřní a vnější prostor absolutního luxusu. Každá ze dvou hlavních ložnic má šatnu a koupelnu s onyxovými detaily, vanu a sprchu. Mezi speciální přednosti této vily patří její plně vybavená soukromá posilovna a kabinová Sweet Sauna, navržená pro pobyt zaměřený na wellness a klid. Max. kapacita je až 6 osob.

Presidential Villa (250 m²)

Presidential Villa (250 m²) foto

Tato dvoupodlažní vila nabízí delikátní prostor a úžasné výhledy viditelné ze všech úhlů. Dva krásné pokoje na spaní, jsou odděleny od obývacího pokoje a jídelny. Hlavní ložnice se nachází v horním patře, má vlastní soukromý balkón, volně stojící vanu a onyxové příslušenství. Luxusní posilovna a sauna v horním patře zajišťují výjimečný zážitek z wellness, zatímco velký venkovní bazén zve hosty vily k odpočinku v čistém ráji, protože soukromý komorník se postará o každou vaši potřebu. Max. kapacita je až 6 osob + 1 dítě.

Grand Royal Villa (380 m²)

Grand Royal Villa (380 m²) foto

Tato exkluzivní vila na třech podlažích s výtahem ve vile nabízí dostatek prostoru, zábavy a luxusního bydlení pro hosty hledající absolutní soukromí a potěšení. Krásně navržený obytný prostor v přízemí přechází přímo na rozlehlou terasu, kde vyhřívaný bazén poskytuje osvěžující oázu. Dvě ložnice mají postel velikosti King nebo oddělené postele a hlavní ložnice má postel velikosti King. Hosté si mohou užít parní saunu po intenzivním cvičení v nejmodernější posilovně a poté se ponořit do příjemného bazénu a užít si chvíle naprosté relaxace. Max. kapacita je až 6 osob + 1 dítě. Vila se navíc pyšní skutečně unikátním prostorem - suterénem Man Cave. Man Cave o rozloze 110 m² má vlastní exkluzivní vchod. Je to ideální prostor pro rodinnou zábavu nebo ubytování personálu. Užít zábavu si můžete u billiardu, šipek, retro herních automatů, či si budete moct zatančit u starožitného Jukeboxu 1962 s kolekcí originálních 45‘ vinylových desek. K dispozici vám bude plně vybavená kuchyň (sporák, lednice s mrazákem, myčka, mikrovlnka), soukromý kuchař (na vyžádání) i soukromý komorník (na vyžádání).

Pláž a moře

Plážový VIP servis

Všichni návštěvníci mají pro své pohodlí k dispozici pohodlná lehátka a slunečníky vybavené chytrými boxy. Osobní věci lze uložit do bezklíčového „Boxaki“, který se otevírá vlastním osobním elektronickým náramkem hostů. Nápoje a občerstvení lze objednat stisknutím tlačítka.

Online cena a slevy Nana Princess Suites, Villas & Spa *****

Profi foto hotelu Nana Princess *****

Gastronomie a hotelové restaurace Nana Princess Suites, Villas & Spa

Lahodný kulinářský zážitek čeká na hosty v každé ze tří restaurací Nana Princess, které podávají rozmanitý výběr místních, středomořských a mezinárodních jídel. V každé restauraci je k dispozici speciální menu pro děti a vegetariány, přičemž lze připravit bezalergenní nebo speciální dietní jídla. Hosté si mohou také vychutnat stolování na pokoji nebo si vyžádat soukromého kuchaře, který pro ně vytvoří exkluzivní menu.

Restaurace

Všechny restaurace se věnují podávání pokrmů nejvyšších gastronomických standardů. Hosté si ve všech třech restauracích mohou vybrat z nabídek řecké, krétské a mezinárodní kuchyně.

Carpe Diem 

Carpe Diem se nachází v hlavní budově Nana Princess a je srdcem a duší resortu a zve hosty, aby si v nádherném prostředí vychutnali delikátní pokrmy. Bohatá americká snídaně formou bufetu je skvělý způsob, jak začít nový den se speciálním výběrem čerstvých produktů, které nabízejí chutné možnosti, jako je bohatý Cretan Corner, energizující fitness možnosti a delikátní čerstvé produkty.
Gastronomický zážitek zahrnuje ty nejšťavnatější čerstvé ingredience, které jsou umně připraveny tak, že vás ohromí jedinečnou explozí chutí.
Snídaně se podávají formou rozsáhlého amerického teplého a studeného bufetu, včetně živého vaření (07:30 – 11:00).

Meat-In Point

Posaďte se v restauraci u bazénu a vychutnejte si výběr lahodných obědových jídel, řecké meze nebo občerstvení. A la carte menu láká hosty na chuťový zážitek s vynikajícími pokrmy. Speciálně připravené kousky masa a různé delikátní čerstvé těstoviny, inspirované lahodnou místní kuchyní, aromatickými středomořskými chutěmi a inovativními mezinárodními kulinářskými trendy. Hosté si pochutnají na skutečně výjimečném gastronomickém jídle a zároveň si vychutnají krásnou atmosféru u bazénu.

Eternal Blue

Milovníci mořských plodů budou zbožňovat restauraci Eternal Blue, která se nachází na nábřeží, vedle šumících vln soukromé pláže Nana Princess. Exkluzivní restaurace nabízí množství čerstvých ryb a mořských plodů, stejně jako denní výběr sushi připraveného a podávaného s opravdovou vášní. Večerní výběr à la carte zavede hosta na gurmánský kulinářský zážitek, který zůstane nezapomenutelným s výtvory, které svádějí všechny smysly. Velmi zvláštní místo s výhledem na malebnou zátoku je skutečně romantickým způsobem, jak sdílet večeři se svou milovanou osobou.

Bary

V resortu je velký výběr lákavých podniků, kde si můžete vychutnat osvěžující koktejl, originální drink nebo kvalitní doutník. Od soukromého hotelového plážového baru až po relaxační bar u bazénu a jedinečný salonek s vodními dýmkami, živá hudba a pohodová atmosféra nabízejí skvělé prostředí pro Váš odpočinek od východu do západu slunce.

Artemis Lounge - Hlavní bar

Artemis Lounge je ideálním místem k odpočinku se širokou nabídkou originálních nápojů. Známý mixolog připravuje pro hosty směs osvěžujících koktejlů, které si mohou vychutnat po celý den. Odpočiňte si na pohodlných pohovkách v klimatizovaném salonku nebo pociťte večerní vánek na terase s výhledem na moře.

Library

V knihovně lze nalézt více než 1 000 knih v různých jazycích, což je ideální místo, kde můžete skutečně uniknout při popíjení svého oblíbeného nápoje. Odpočiňte si večer při živé klavírní hudbě, saxofonu nebo jazz & lounge souboru.

Cigar Humidor Bar

Cigar Lounge nabízí dokonalou příležitost pro znalce vychutnat si svou oblíbenou doutníkovou směs spolu s kvalitním vínem nebo whisky. Široký výběr kubánských a ručně vyráběných řeckých doutníků.

Shisha Bar

Shisha Lounge je skvělým místem pro sdílení vodní dýmky s přáteli. Aromatické uhlíky a výběru jemných tabáků se účastní odborník, který vás seznámí s tímto novým zážitkem.

Breeze Pool Bar

Milovníci bazénu si zamilují představu popíjení koktejlu v bazénovém baru, kde jsou dvě hlavní ingredience zábava a slunce. Breeze je ideálním místem, kde se můžete zcela uvolnit a zchladit svým oblíbeným koktejlem.

Sea & Sand Beach Bar

Milovníci pláže nemusí opouštět lehátka, když chtějí uhasit žízeň, protože plážový bar Sea & Sand nabízí originální koktejly vytvořené jen pro tuto příležitost. Hosté mohou při popíjení osvěžujícího nápoje cítit sůl na kůži a písek mezi prsty a zcela se ztratit v autentické atmosféře ostrova.

Stravování 

Polopenze
V každé ze dvou a la carte restaurací Nana Princess čeká na hosty lahodný kulinářský zážitek. Restaurace Eternal Blue a Meat-in Point servírují vzrušující výběr místních, středomořských a mezinárodních jídel. Hosté s polopenzí mohou využít své možnosti a užít si volný výběr z a la carte menu restaurací (večeře o 4 chodech, bez nápojů). Večeře se podávají od 19:00 do 23:00. 

Dine Around Concept
Jedinečný koncept „Dine Around“ umožňuje hostům prozkoumat nepřeberné množství kulinářských lahůdek a chutí ve čtyřech a la carte restauracích sesterského resortu 5* Nana Golden Beach. Restaurace à la carte uspokojí celou řadu chutí s italskými, asijskými, řeckými a kvalitními pokrmy. V každém menu jsou k dispozici pokrmy pro děti a vegetariány a je zásobené širokou nabídkou mezinárodních a řeckých vín.

Sport a wellness hotelu Nana Princess *****

Aktivity

Venkovní aktivity

 • Plachtění
 • Cyklistika
 • Poznávací výlety s profesionálními průvodci
 • 18jamkové golfové hřiště (10 minut od resortu)
 • Potápění 
 • Bazény
 • Tenisový kurt
 • Plážový volejbal
 • Mini fotbal
 • Jízda na koni
 • Animační program pro děti

 

Royal Fitness Club

Royal Fitness Club nabízí hostům nejnovější zařízení a odborné trenéry, kteří vám pomohou k dosažení optimálního výkonu.

 • Fitness centrum
 • Posilovna

 

Wellness

Royal Wellness Club

Royal Wellness Club nabízí hostům širokou škálu nejmodernějších wellness zařízení v ultramoderním prostředí.

 • Ošetření obličeje
 • Masáže
 • Kadeřnické služby
 • Sauna
 • Holistické terapie
 • Parní lázně
 • Manikúra a pedikúra
 • Vnitřní vyhřívaný bazén

Doprava do hotelu Nana Princess Suites, Villas & Spa

Resort je od mezinárodního letiště v Heraklionu vzdálený 30 km.

Pro hosty jsou po vyžádání k dispozici služby soukromé limuzíny či helikoptéry. 

Mapa - Nana Princess Suites, Villas & Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Řecka do hotelu Nana Princess Suites, Villas & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Nana Princess Suites, Villas & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Nana Princess Suites, Villas & Spa *****

Letová spojení do Řecka

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.