One & Only Aesthesis *****

Řecko

Resort na oslnivém pobřeží s překrásnými výhledy

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel One & Only Aesthesis *****

Lokalita Řecko | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Nádherné ubytování Středomořská kuchyně Špičkové wellness

Popis hotelu One & Only Aesthesis ***** Řecko

Hotel One & Only Aesthesis je zahalen do nostalgického půvabu 60. let, kdy sluncem zalitá Aténská riviéra zažívala svůj největší rozkvět. Snoubí se zde styl poloviny minulého století, odkazy na antickou civilizaci a přírodní motivy. Resort se rozkládá na oslnivém pobřeží Glyfady, na prahu řeckého hlavního města a je obklopen rozlehlou chráněnou lesní rezervací. Z hotelu se naskýtá výhled na okouzlující pláže, smaragdové ostrovy a jachty pohupující se na hladině Egejského moře. Můžete se těšit na vynikající středomořskou kuchyni, špičkové wellness i působivé historické památky.

K dispozici je celkem 127 elegantních pokojů, nádherných apartmánů, velkolepých rezidencí a soukromých vil, které jsou navrženy tak, aby podtrhovaly přírodní krásy řeckého pobřeží. Kromě pokojů mají všechny ostatní kategorie ubytování vlastní bazén a otevřenou obývací část. Hotel se také pyšní třemi špičkovými restauracemi s Michelinskými hvězdami a třemi stylovými bary, v nichž zkušení šéfkuchaři přestavují kulinářské bohatství tohoto regionu v tom nejlepším světle. Od soukromých pláží přes třpytivé bazény až po širokou nabídku sportovních aktivit a dětský klub – resort One & Only Aesthetis nabízí vše, co potřebujete pro nezapomenutelnou dovolenou.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Aesthesis Room (48 m² + balkón 7 m²)

Aesthesis Room (48 m² + balkón 7 m²)

Tento krásný pokoj představuje ideální zázemí jen pár metrů od zlatavého písku soukromé hotelové pláže. Prostor a design se zde snoubí v dokonalé harmonii...

Aesthesis Room – Sea View (48 m² + balkón 15 m²)

Aesthesis Room – Sea View (48 m² + balkón 15 m²)

Vychutnejte si teplý mořský vánek a úchvatný výhled na třpytivé moře z pohodlného lehátka na soukromé terase tohoto okouzlujícího pokoje...

Aesthesis Bungalow (41 m² + exteriér 87 m²)

Aesthesis Bungalow (41 m² + exteriér 87 m²)

Nechte se pohltit přirozenou krásou tohoto bungalovu nabízejícího velkorysý vnitřní i venkovní obytný prostor, který vyniká jedinečným šarmem Řecka poloviny minulého století...

Aesthesis Bungalow – Sea View (41 m² + exteriér 87 m²)

Aesthesis Bungalow – Sea View (41 m² + exteriér 87 m²)

Objevte přírodní krásy Athénské riviéry v tomto bungalovu s výhledem na moře lemované zelení, který nabízí dokonalé soukromí...

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotel One & Only Aesthetis se pyšní dvěma špičkovými restauracemi a čtyřmi stylovými bary. Místní zkušení šéfkuchaři čerpají inspiraci z Athénské riviéry a přestavují kulinářské bohatství tohoto regionu v tom nejlepším světle. Každé jídlo, prezentované působivě a vkusně, v sobě skrývá kus příběhy opředeného Řecka. Objevte širokou škálu chutí tradičních řeckých mezes, čerstvě ulovených mořských plodů a dalších specialit připravených výhradně s místních zdrojů.

Restaurace a bary

Ora by Ettore Botrini

Poznejte řeckou kuchyni v uvolněné atmosféře této elegantní all-day dining restaurace zařízené v olivových a béžových tónech, které propojují interiér s okolní krajinou. Společně si můžete vychutnat pestré mezes, čerstvé mořské plody, maso z lokální produkce i veganské speciality. 

Manko (otevírá na jaře 2024)

Podmanivá restaurace a bar na elegantní pláži. Během dne je toto místo ideální pro popíjení peruánských koktejlů u bazénu, večer oživuje hudbou, tancem a živou zábavou.

El Bar de Paco Morales

Šéfkuchař Paco Morales, uctívaný jako jeden ze španělských kulinářských mistrů, ve své restauraci Noor v Córdobě oživil andaluskou kuchyni. V El Bar de Paco Morales vám představí maurské a středomořské chutě.

Minima

Vychutnejte si středomořské koktejly, lehké občerstvení a drinky při západu slunce v uvolněném rytmu hudby. Tento okouzlující, celodenně otevřený bazénový bar se pyšní panoramatickými výhledy na nekonečný bazén a modrý záliv.

Alelia

Prozkoumejte nabídku místních koktejlů a řeckých vín v tomto stylovém baru inspirovaném lokální flórou a faunou. Tento prostor zdobený živými olivovníky, kvetoucí levandulí a tlumeným světlem svíček vytváří jedinečnou atmosféru.

Thimisi

Nechte se unést výhledem na oblohu měnící se z azurově modré přes červenozlatou až na broskvově růžovou. Tento panoramatický bar je speciálně umístěn pro nejlepší požitek ze zlaté hodiny, kterou si můžete vychutnat spolu s osvěžujícím koktejlem a lokálním občerstvením.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Každý z Vás jste jedinečný. Určitě máte své vlastní sny a přání. Zavřete oči a představte si dovolenou po jaké toužíte – plnou hřejivého slunce, klidných pláží obklopených průzračným azurovým mořem, gastronomických zážitků a golfových greenů či tradičních lázní. Luxus nejvyšší světové třídy, na který jste zvyklí v exotice pro Vás nyní nabízíme i v Řecku.

Individuální zájezd dle přání klienta

Každý zájezd do Evropy je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, místo nebo styl ubytování, vše bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven i zájezd pro Vás. Můžete nám zavolat na tel. číslo +420 724 730 018 nebo +420 724 730 016, napsat svou představu na email zajezdy@deluxea.cz, nebo nás navštívit osobně v jedné z našich kanceláří v Praze, Brně či Bratislavě. 

 

 

Kategorie a vybavení pokojů One & Only Aesthesis

Hotel One & Only Aesthesis se pyšní kolekcí 127 elegantních pokojů, nádherných apartmánů, velkolepých rezidencí a soukromých vil, které jsou navrženy tak, aby podtrhovaly přírodní krásy řeckého pobřeží. Architektura vzdává hold designu poloviny minulého století a vyniká vysokými stropy, detaily z kůže, tlumenými tóny a přírodními akcenty, které ztělesňují půvab Athénské riviéry. Každý interiér je kombinací bohatých textur, jemně zbarvených kamenů, kvalitního dřeva a velkých oken, které dovnitř vpouští přirozené světlo a vytváří intimní propojení s mořem.

Součástí vybavení všech pokojů je: vana, fén na vlasy, žehlička, občerstvovací stanice, televize, Wi-Fi a snídaně.

Nabídka pokojů

Aesthesis Room (48 m² + balkón 7 m²)

Aesthesis Room (48 m² + balkón 7 m²) foto

Tento krásný pokoj představuje ideální zázemí jen pár metrů od zlatavého písku soukromé hotelové pláže. Prostor a design se zde snoubí v dokonalé harmonii. Uklidňující textury a neutrální tóny jsou vyváženy svěží kombinací doplňků a umění. Čeká vás naprostý komfort – od pohodlné manželské postele (nebo dvou samostatných lůžek) přes velkou rohovou pohovku až po sluncem zalitou zahradní postel na terase. Každý pokoj má vlastní koupelnu s dešťovou sprchou a vanou zasazenou do chladivého přírodního kamene, zatímco centrální obývací prostor je přímo propojen se soukromou terasou s výhledem do zahrady. Tyto pokoje lze navzájem propojovat. Maximální kapacita: 2 dospělí.

Aesthesis Room – Sea View (48 m² + balkón 15 m²)

Aesthesis Room – Sea View (48 m² + balkón 15 m²) foto

Vychutnejte si teplý mořský vánek a úchvatný výhled na třpytivé moře z pohodlného lehátka na soukromé terase tohoto okouzlujícího pokoje. Interiér z přírodního kamene a dřeva zahrnuje manželskou postel (nebo dvě samostatná lůžka), centrální obývací prostor s pohovkou a koupelnu vybavenou dešťovou sprchou a samostatně stojící vanou. Tento elegantní pokoj představuje ideální volbu pro přátele i páry. Maximální kapacita: 2 dospělí.

Aesthesis Bungalow (41 m² + exteriér 87 m²)

Aesthesis Bungalow (41 m² + exteriér 87 m²) foto

Nechte se pohltit přirozenou krásou tohoto bungalovu nabízejícího velkorysý vnitřní i venkovní obytný prostor, který vyniká jedinečným šarmem Řecka poloviny minulého století. Přední a zadní zahrada, osázená aromatickými středomořskými rostlinami, nabízí spoustu příležitostí k relaxaci pod širým nebem. Součástí zahrady je i soukromý bazén obklopený lehátky a zahradní postelí. Druhá zahrada je vybavená venkovní sprchou a ohništěm, u nějž můžete trávit teplé večery pod hvězdami. Stylový interiér, propojený s venkovním prostorem prosklenými dveřmi, zahrnuje manželskou postel (nebo dvě samostatná lůžka) a unikátní kamennou vanu s výhledem do zahrady. Maximální kapacita: 2 dospělí.

Aesthesis Bungalow – Sea View (41 m² + exteriér 87 m²)

Aesthesis Bungalow – Sea View (41 m² + exteriér 87 m²) foto

Objevte přírodní krásy Athénské riviéry v tomto bungalovu s výhledem na moře lemované zelení, který nabízí dokonalé soukromí. Bungalov stojí na vyvýšeném místě mezi chráněnou lesní rezervací a třpytivým Egejským mořem. Díky soukromému bazénu, terase s lehátkem, venkovní sprše a krbu můžete trávit spoustu času pod širým nebem. Posuvné skleněné dveře propojují vnitřní prostor s přední a zadní zahradou. K dispozici je manželská postel nebo dvě samostatná lůžka. Mramorová koupelna s kamennou vanou láká k regenerační koupeli s výhledem do zahrady. Maximální kapacita: 2 dospělí.

Aesthesis Bungalow – Seafront (41 m² + exteriér 87 m²)

Aesthesis Bungalow – Seafront (41 m² + exteriér 87 m²) foto

V tomto úchvatném bungalovu budete mít pláž doslova na dosah. Kromě soukromé terasy tyčící se přímo nad mořem se může pochlubit klidným venkovním prostorem s opalovacími lehátky a moderním krbem, u kterého můžete trávit příjemné večery pod hvězdami. Druhá venkovní terasa je vybavená posezením, soukromým bazénem, zahradní postelí a venkovní sprchou. Díky posuvným skleněným dveřím je interiér zalitý přirozeným světlem. Uvnitř najdete manželskou postel (nebo dvě samostatná lůžka), obývací prostor, jídelní stůl a luxusní mramorovou koupelnu s kamennou vanou, z níž se nabízí výhled na moře. Maximální kapacita: 2 dospělí.

Eran Bungalow (44 m² + exteriér 143 m²)

Eran Bungalow (44 m² + exteriér 143 m²) foto

Užijte si místní svěží vzduch naplno v tomto luxusním rohovém bungalovu s rozlehlou zahradou osázenou aromatickými středomořskými rostlinami a spoustou venkovního obytného prostoru. Snoubí se zde uvolněné venkovní bydlení s uměleckým interiérem ve stylu z poloviny minulého století. Můžete se těšit na soukromý bazén ve tvaru písmene L s opalovacími lehátky a zahradní postelí, venkovní sprchu a terasu s krbem. Posuvné skleněné dveře propojují exteriér s vnitřním prostorem, který je vybaven manželskou postelí a mramorovou koupelnou se dvěma umyvadly, dešťovou sprchou a přepychovou kamennou vanou, z níž se můžete kochat výhledem do zahrady. Maximální kapacita: 2 dospělí.

Eran Bungalow – Sea View (44 m² + exteriér 143 m²)

Eran Bungalow – Sea View (44 m² + exteriér 143 m²) foto

Vychutnejte si výhled na třpytivé Egejské moře hrající modrozelenými tóny z tohoto útulného bungalovu inspirovaného stylem poloviny minulého století, který stojí na panoramatickém svahu. Příjemnou nostalgickou atmosféru podtrhuje designový dřevěný nábytek a elegantní barevná paleta. Díky své vynikající rohové poloze nabízí bungalov rozšířené zahrady a výhled na krásné pobřeží Glyfady – nejslavnější aténskou čtvrť. Bungalov se pyšní soukromým bazénem ve tvaru písmene L s opalovacími lehátky, dvěma stinnými terasami (jedna s venkovním krbem a osvěžující sprchou) a rafinovaným interiérem, který je vybaven manželskou postelí, pohovkou a koupelnou se stylovou kamennou vanou. Maximální kapacita: 2 dospělí.

Eran Bungalow – Seafront (44 m² + exteriér 143 m²)

Eran Bungalow – Seafront (44 m² + exteriér 143 m²) foto

Pokud si chcete dopřát maximální soukromí, ubytujte se v tomto jedinečném bungalovu s vlastní terasou stojící přímo nad mořem, která je vybavená relaxační sítí a příjemným posezením. Díky své rohové poloze nabízí bungalov rozšířené venkovní obytné prostory včetně dvou krásných zahrad. K dispozici je soukromý bazén s lehátky, venkovní sprcha a dvě stinné terasy – jedna s krbem a lehátky, z nichž se můžete kochat výhledem na moře. Interiér, zařízený v elegantních barevných tónech, se skládá ze samostatného obývacího pokoje, jídelny, mramorové koupelny s kamennou vanou a útulné ložnice s manželskou postelí, z níž se nabízí výhled na moře. Maximální kapacita: 2 dospělí.

Riviera Bungalow Suite – Seafront (84 m² + exteriér 138 m²)

Riviera Bungalow Suite – Seafront (84 m² + exteriér 138 m²) foto

Podlehněte kouzlu Athénské riviéry v tomto stylovém bungalovu se snovým výhledem na moře, který nabízí velkorysé venkovní i vnitřní prostory včetně rozšířené obývací části v ložnici a působivých zahrad osázených aromatickými středomořskými rostlinami. Mezi hlavní přednosti bungalovu patří soukromý bazén a venkovní terasy s osvěžující sprchou pod širým nebem a moderním krbem. Interiér zahrnuje obývací pokoj, jídelnu s výhledem na safírové vlny a soukromou ložnici, která je vybavená manželskou postelí a úžasnou mramorovou koupelnou. Maximální kapacita: 3 dospělí a 1 dítě.

One Bedroom Epos Suite (69 m² + exteriér 50 m²)

One Bedroom Epos Suite (69 m² + exteriér 50 m²) foto

Tato luxusní suita představuje dokonalé zázemí, v němž se snoubí vnitřní a venkovní prostory s osobitým designem z poloviny minulého století. Uvnitř najdete exkluzivní vybavení včetně kuchyně pro šéfkuchaře, několika jídelních stolů a dvou rozlehlých obývacích prostorů. Hlavní ložnice s manželskou postelí je zařízená v přírodních, uklidňujících tónech a koupelna je vybavena samostatně stojící vanou – ideální pro osvěžující koupel po dni stráveném poznáváním bohaté athénské kultury. Posuvné skleněné dveře propojují interiér s nádhernou zahradou, kde se nachází soukromý bazén a venkovní sprcha. Maximální kapacita: 3 dospělí.

Two Bedroom Epos Residence – Seafront (128 m² + exteriér 101 m²)

Two Bedroom Epos Residence – Seafront (128 m² + exteriér 101 m²) foto

Pokud hledáte ideální zázemí, kde byste mohli strávit společné chvíle s rodinou a přáteli, tato prostorná rezidence s výhledem na moře vás rozhodně nezklame. Pohodlí domova se zde snoubí s půvabným designem z poloviny minulého století a vytváří jedinečnou uvolněnou atmosféru. Součástí residence jsou dvě ložnice (jedna s manželskou postelí a druhá se dvěma samostatnými lůžky) s vlastní koupelnou, která je vybavená dešťovou sprchou a samostatně stojící vanou, dále plně vybavená kuchyně a také velkorysé venkovní prostory. Můžete se těšit na soukromý bazén, zahradu, venkovní posezení a sprchu. Rezidence byla pojmenována podle řeckého výrazu pro „příběh“ či „píseň“ a byla navržena speciálně pro setkávání s vašimi nejbližšími. Maximální kapacita: 5 dospělých.

Three Bedroom Epos Residence – Seafront (188 m² + exteriér 213 m²)

Three Bedroom Epos Residence – Seafront (188 m² + exteriér 213 m²) foto

Nechte se okouzlit výhledem na azurové vody Egejského moře, po nichž se prohánějí luxusní jachty, z této úchvatné plážové rezidence, která se nachází kousek od pulzující metropole Atén. Rozlehlý prostor byl speciálně navržen pro rodiny a skupiny přátel, které si chtějí společně užít sluncem zalitou dovolenou u moře. Rezidence se skládá se tří ložnic (dvě s manželskou postelí a jedna se dvěma samostatnými lůžky), které disponují vlastní koupelnou, plně vybavené kuchyně a vnitřní i venkovní jídelny. Exteriér zahrnuje také moderní krb a venkovní sprchu. Po dni stráveném objevováním athénských zákoutí se můžete zchladit v soukromém nekonečném bazénu nebo si vychutnat koktejl na terase spolu s ničím nerušeným výhledem na zlatavou pláž. Maximální kapacita: 7 dospělých.

Two Bedroom Topos Residence (179 m² + exteriér 197 m²)

Two Bedroom Topos Residence (179 m² + exteriér 197 m²) foto

Tato moderní residence vyniká nadčasovým šarmem inspirovaným stylem z poloviny minulého století. Harmonické propojení vnitřních a venkovních prostorů je jako stvořené pro společné setkávání s rodinou a přáteli. Prostorný interiér zahrnuje dvě ložnice (jedna s manželskou postelí a druhá se dvěma samostatnými lůžky), které disponují vlastní koupelnou s volně stojící vanou a dešťovou sprchou, a také plně vybavenou kuchyni s jídelnou. Hlavní ložnice nabízí výhled na bazén a exotickou zahradu. Skleněné posuvné dveře spojují interiér s venkovním prostorem, jehož součástí je soukromý bazén, dvě terasy, venkovní sprcha a ohniště, kde můžete trávit příjemné večery pod hvězdami. Maximální kapacita: 5 dospělých.

Two Bedroom Topos Residence – Seafront (179 m² + exteriér 197 m²)

Two Bedroom Topos Residence – Seafront (179 m² + exteriér 197 m²) foto

Vychutnejte si nerušený výhled na šumící Egejské moře z této nádherné rezidence, která se nachází přímo u moře uprostřed chráněné lesní rezervace jen pár minut od pulzujících Atén. Vliv starověkého Řecka se zde snoubí s moderním designem poloviny minulého století. Součástí rezidence jsou dvě velkorysé ložnice (jedna s manželskou postelí a druhá se dvěma samostatnými lůžky) s vlastními koupelnami, plně vybavená kuchyně a rozsáhlé obývací i jídelní prostory. Posuvné skleněné dveře vedou ven, kde na vás čeká vzdušná terasa, třpytivý kruhový bazén a svěží zahrada. Exteriér je také vybaven venkovní sprchou, opalovacími lehátky a závěsnými ratanovými křesly, které přímo vybízejí k četbě vaší oblíbené knihy. Na zadní terase můžete povečeřet pod širým nebem a u venkovního posezení s krbem strávit příjemný teplý večer. Maximální kapacita: 5 dospělých.

Villa Nostos (160 m² + exteriér 594 m²)

Villa Nostos (160 m² + exteriér 594 m²) foto

Naprosté soukromí, velkolepý design a spousta prostoru – ubytujte se s vaší rodinou či přáteli v této dokonalé vile u Egejského moře. Název „nostos“, který v překladu z řečtiny znamená „návrat domů“, získala vila proto, že se tu zkrátka budete cítit jako doma. Vila je obklopená svěží zahradou se soukromým bazénem a disponuje dvěma ložnicemi (jedna s manželskou postelí a druhá se dvěma samostatnými lůžky), plně vybavenou kuchyní a vnitřní i venkovní jídelnou. Exteriér zahrnuje také venkovní terasu, sprchu, ohniště a gril. Maximální kapacita: 5 dospělých. Villa Nostos může být propojena s Villa One a poskytnout tak zázemí až pro 10 hostů.

Villa One (519 m² + exteriér 922 m²)

Villa One (519 m² + exteriér 922 m²) foto

Dopřejte si maximální pohodlí a luxus v této exkluzivní vile, která nabízí spoustu vnitřního i venkovního prostoru. Dvě elegantní ložnice s manželskou postelí se mohou pochlubit panoramatickým výhledem a vlastní koupelnou obloženou přírodním kamenem. Plně vybavená kuchyně a samostatné prostory pro personál jsou zárukou bezstarostného pobytu. Váš hostitel se postará o to, abyste se tu cítili jako v bavlnce. Nechte si připravit vynikající jídlo z místních surovin nebo si vyberte víno ze svého soukromého sklípku. Můžete se také těšit na obrovský venkovní prostor, který se rozkládá ve dvou úrovních a disponuje soukromým bazénem, vířivkou, venkovní sprchou, opalovacími lehátky, zahradními lůžky a grilem. Odpoledne můžete strávit relaxací v houpací síti, zacvičit si v soukromé posilovně nebo si vychutnat večerní drink u ohniště pod širým nebem. Maximální kapacita: 5 dospělých. Villa One může být také propojena s Villa Nostos (4 ložnice) nebo s Two-bedroom Epos Residence (6 ložnic).

Pláž a moře

Hosté hotelu One & Only Aesthetis mají k dispozici dvě soukromé pláže včetně jedné odlehlé, která je vyhrazena pouze pro dospělé.

Online cena a slevy One & Only Aesthesis *****

Profi foto hotelu One & Only Aesthesis *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace One & Only Aesthesis

Hotel One & Only Aesthetis se pyšní dvěma špičkovými restauracemi a čtyřmi stylovými bary. Místní zkušení šéfkuchaři čerpají inspiraci z Athénské riviéry a přestavují kulinářské bohatství tohoto regionu v tom nejlepším světle. Každé jídlo, prezentované působivě a vkusně, v sobě skrývá kus příběhy opředeného Řecka. Objevte širokou škálu chutí tradičních řeckých mezes, čerstvě ulovených mořských plodů a dalších specialit připravených výhradně s místních zdrojů.

Restaurace a bary

Ora by Ettore Botrini

Poznejte řeckou kuchyni v uvolněné atmosféře této elegantní all-day dining restaurace zařízené v olivových a béžových tónech, které propojují interiér s okolní krajinou. Společně si můžete vychutnat pestré mezes, čerstvé mořské plody, maso z lokální produkce i veganské speciality. 

Manko (otevírá na jaře 2024)

Podmanivá restaurace a bar na elegantní pláži. Během dne je toto místo ideální pro popíjení peruánských koktejlů u bazénu, večer oživuje hudbou, tancem a živou zábavou.

El Bar de Paco Morales

Šéfkuchař Paco Morales, uctívaný jako jeden ze španělských kulinářských mistrů, ve své restauraci Noor v Córdobě oživil andaluskou kuchyni. V El Bar de Paco Morales vám představí maurské a středomořské chutě.

Minima

Vychutnejte si středomořské koktejly, lehké občerstvení a drinky při západu slunce v uvolněném rytmu hudby. Tento okouzlující, celodenně otevřený bazénový bar se pyšní panoramatickými výhledy na nekonečný bazén a modrý záliv.

Alelia

Prozkoumejte nabídku místních koktejlů a řeckých vín v tomto stylovém baru inspirovaném lokální flórou a faunou. Tento prostor zdobený živými olivovníky, kvetoucí levandulí a tlumeným světlem svíček vytváří jedinečnou atmosféru.

Thimisi

Nechte se unést výhledem na oblohu měnící se z azurově modré přes červenozlatou až na broskvově růžovou. Tento panoramatický bar je speciálně umístěn pro nejlepší požitek ze zlaté hodiny, kterou si můžete vychutnat spolu s osvěžujícím koktejlem a lokálním občerstvením.

Aktivity

Hotel One&Only Aesthesis nabízí následující aktivity:

  • koupání v termálních pramenech jezera Vouliagmeni
  • pěší túry s průvodcem
  • lekce vaření řecké kuchyně
  • návštěva historických památek UNESCO (Akropolis, Parthenon)
  • plavba na lodi při západu slunce

Sport a wellness hotelu One & Only Aesthesis *****

Užijte si pobyt v resortu One & Only Aesthetis naplno. Ponořte se do křišťálově čisté vody hotelových bazénů (k dispozici je bazén pro dospělé, rodiny i děti) nebo vyzkoušejte některou z široké nabídky sportovních aktivit. Součástí resortu je Club One, který nabízí vše od tenisových a padelových kurtů přes vzrušující vodní sporty až po klikaté běžecké stezky v lesním terénu. Využít můžete také plně vybavenou venkovní i vnitřní posilovnu spolu se službami zkušených osobních trenérů.

Proslulé luxusní lázně Guerlain Spa nabízí transformující wellness zážitek inspirovaný místní přírodou a holistickými postupy. Vydejte se na cestu za zdravím a vyzkoušejte řadu špičkových, preventivních a regeneračních procedur přizpůsobených vašim specifickým potřebám.

Děti v hotelu One & Only Aesthesis *****

V hotelu One & Only Aesthetis je k dispozici dětský klub KidsOnly (4-11 let), který nabízí nejmenším hostům nejrůznější zábavné aktivity uprostřed přírody. Děti se mohou volně pohybovat po botanických zahradách, prozkoumávat stromovou vesničku anebo se přidat k honu na piráty. Program je navržen tak, aby rozvíjel dětskou zvědavost – děti si zde vyzkouší nejrůznější činnosti od vytváření uměleckých děl přes hudební tvorbu až po vědecký výzkum v insektáriu. Pro teenagery je k dispozici klub Tribe (12-17 let), kde se mohou zapojit do nejrůznějších her, sportů, vytváření lokálního umění nebo se dozvědět něco o místní přírodě.

Doprava do hotelu One & Only Aesthesis

Hotel One & Only Aesthesis je od mezinárodního letiště v Aténách vzdálený 23 km a zhruba 27 minut jízdy autem.

Mapa - One & Only Aesthesis *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Řecka do hotelu One & Only Aesthesis *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem One & Only Aesthesis *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu One & Only Aesthesis *****

Factsheet

Letová spojení do Řecka

Bc. Hana Nádvorníková
One & Only Aesthesis
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.