Ikos Andalusia *****

Španělsko

Luxus se španělským temperamentem

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Ikos Andalusia

Pro hotel Ikos Andalusia není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Ikos Andalusia.

Typ pokoje
Strava

Letecká společnost
Bonus
EUR
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Osobně
jsme
navštívili

Hotel Ikos Andalusia *****

Hodnocení 9.1 Hodnotí 9 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Španělsko | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Pláže se zlatavým pískem Překrásné zahrady Bohatý program pro děti i dospělé
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Ikos Andalusia ***** Španělsko

Resort Ikos Andalusia se nachází v jižním Španělsku v blízkosti místa Marbella. Připravte se na výpravu do světa luxusu a středomořské pohostinnosti. V Ikos Andalusii na vás totiž čeká nezapomenutelný gatronomický zážitek v podobě středomořských pokrmů s vytříbenou chutí. U hotelu najdete kilometry pláží se zlatavým pískem a tyrkysovým mořem, či 17 akrů zahrad, o které s láskou pečují místní zahradníci. Resort nabízí také mnoho nezapomenutelných zážitků, jako je například každovečerní živá hudba či divadelní představení. Milovníci relaxace jistě ocení prvotřídní wellness centrum Ikos Spa, kde si dopřejí např. uvolňující olejovou prodecuru či pobyt ve vyhřáté sauně.

Ikos Andalusia je také tím pravým místem pro rodiny s dětmi, neboť pro děti je tady připraven bohatý program. Dětský klub je navíc rozdělen podle věku dětí do tří klubů, takže si tady zábavu užijí děti ve věku od čtyř měsíců, ale i sedmnáctiletí.

Resort Ikos Andalusia v listopadu 2019 vyhrál první místo Mediterranean Resort & Hotel Real Estate Forum v kategorii "Top Resort in Development" (Nejlepší resort, který je v procesu výstavby) a zařadil se tak mezi nejlepší letoviska ve Středomoří. Ikos Andalusia je již pátým přírůstkem do sbírky nejlepších luxusních all inclusive letovisek ve Středomoří a zároveň je úplně prvním španělským resortem, který se pyšní zařazením do této elitní sbírky.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Double Room

Double Room

Pokoje Double Room o rozloze 33 m2 nabízejí moderní a elegantní prostředí společně s výhodným umístěním v hlavní budově...

Superior Double Room

Superior Double Room

Pokoje Superior Double Room o rozloze 33 m2 se pokoji Double Room mohou pochlubit překrásným výhledem nejen na třpytící se moře, ale také rozkvetlé zahrady a modré bazény...

Junior Suite

Junior Suite

Ubytujte se v místě, kde si můžete užít jedinečný středomořský styl, který je oděn do moderního hávu...

Gastronomie a hotelové restaurace

V resortu Ikos Andalusia na vás čeká sedm inovativních restaurací, které vás vezmou na cestu nejen napříč Evropou, ale i celým světem. Vychutnejte si pokrmy z Michelinského menu, nebo si objednejte pokrmy připravené podle místních tradičních receptů.

Ouzo

Ouzo charakterizuje tradiční řecký život, který si v této restauraci užijete dosytosti. Stoluje se zde formou á la carte. Menu je připraveno šéfkuchařem Lefteris Lazarou.

Fresco

V restauraci Fresco na vás budou čekat chutné pokrmy připravené z čerstvých plodů moře, vybraných kusů masa a dalších surovin z místního trhu. Restaurace je vedena šéfkuchařem Ettore Botrini, který je oceněn Michelinskou hvězdou a je znám pro svého kreativního ducha.

Provence

V Provence si pochutnáte na pokrmech inspirovaných stejnojmenným regionem a připravených šéfkuchařem Anthonym Jehanno.

Anaya

Restaurace Anaya přináší do resortu Ikos Andalusia aroma a chutě z Asie a Orientu. Exotické pokrmy pro vás bude připravovat světově uznávaný šéfkuchař Katsu.

Beach Club

Odpočiňte si od slunečních paprsků ve stínu plážového klubu, a dejte si k tomu k obědu některé z klasických mezinárodních jídel.

Oliva

V restauraci Oliva vás čeká hostina složená ze španělských specialit. Kromě jídla si zde užijete také prostředí, které spojuje odpočinkovou atmosféru s úžasnými výhledy na bazény a zahrady.

Flavors

V bufetu Flavors se můžete těšit na bohatý výběr chutných hlavních pokrmů, doplněných skvěle se hodícími víny.

Dine Out

Oblast Andalusie je známá i pro svou bohatou tradici v rámci gastronomie, která je ovlivněná především Středomořskou kuchyní. Program „Dine Out“ vám umožní tuto kulturu poznat skrze několik návštěv nejlepších místních restauracích. Program je bez dodatečného příplatku.

Kategorie a vybavení pokojů Ikos Andalusia

Při pobytu v resortu Ikos Andalusia se můžete těšit na soukromé balkóny, rozlehlé zahrady a nespočet bazénů. V resortu najdete více než 400 skvěle vybavených pokojů a suit, které vaši dovolenou udělají opravdu nezapomenutelnou!

IKOS DELUXE COLLECTION

Připravte se na opravdu bezkonkurenční služby v programu Ikos Deluxe Collection a dopřejte si luxusní dovolenou! Těšit se tak můžete na program a služby, které budou ušity na míru přímo vám - jste to totiž vy, kdo určuje, jak bude vaše dovolená v resortu Ikos Andalusia vypadat. Ovšem jedinečný program a služby nejsou vše, co Ikos Deluxe Collection nabízí. Tento program totiž  s sebou přináší také řadu výhod, které budete moci využívat ve všech Deluxe pokojích a suitách. Největší výhodou, která se vám v Ikos Andalusia Deluxe Suites naskytne, je bezesporu jejich jedinečné umístění v té nejkrásnější části resortu, díky němuž vám bude dopřáno soukromí.  Ikos Andalusia Deluxe Suites se ale také mohou pochlubit tím, že jsou jen kousek od všech resortních bazénů a pár kroků od překrásné písčité pláže.

Na co se v rámci Ikos Deluxe Collection můžete těšit:

 • Naplánování dovolené přesně podle vašich představ a přání
 • Přednostní check-in/check-out
 • Službu zabalení a vybalení vašich zavazadel
 • Dedicated Deluxe Concierge - zaměstananec, který je vám vždy po ruce a usnadňuje vám vaši dovolenou
 • Prémiovou plážovou tašku
 • Bezplatné lázeňské procedury (dvě masáže krku a zad na pokoj; jednou za pobyt)
 • Jednu speciální večeři na pláži
 • Láhev šampaňského Taittinger při příjezdu
 • Vylepšenou nabídku minibaru
 • Prémiové toaletní potřeby
 • Vylepšené podávání pokrmů na pokoji
 • Výběr polštářů
 • Dárek na rozloučenou
 • Bohatou knihovnu dětských filmů
 • PlayStation (na vyžádání)
 • Bazén Deluxe Collection
 • Vyhrazenou část pláže
 • Vylepšenou obsluhu na pláži a u bazénu (včetně výtečného občerstvení a koktejlů)

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Double Room

Double Room foto

Pokoje Double Room o rozloze 33 m2 nabízejí moderní a elegantní prostředí společně s výhodným umístěním v hlavní budově. Ze soukromého plně vybaveného balkónu a francouzských oken budete mít krásný výhled na Středozemní moře či na upravené zahrady. Vybavení zahrnuje klimatizaci/topení, župany, zařízení pro přípravu kávy/čaje, CD/DVD přehrávač, televizi se satelitními kanály, fén, minibar, trezor, pantofle a připojení na bezdrátový internet.

Superior Double Room

Superior Double Room foto

Pokoje Superior Double Room o rozloze 33 m2 se pokoji Double Room mohou pochlubit překrásným výhledem nejen na třpytící se moře, ale také rozkvetlé zahrady a modré bazény. Vybavení zahrnuje klimatizaci/topení, župany, zařízení pro přípravu kávy/čaje, CD/DVD přehrávač, televizi se satelitními kanály, fén, minibar, trezor, pantofle a připojení na bezdrátový internet.

Junior Suite

Junior Suite foto

Ubytujte se v místě, kde si můžete užít jedinečný středomořský styl, který je oděn do moderního hávu. Právě to vám nabízejí suity Junior o rozloze 57 m2, které se mohou pochlubit velkým prostorem a jsou tak ideální pro dva dospělé a dvě děti. Z francouzských oken a plně vybaveného balkonu pak budete mít krásný výhled na třpytící se moře či hluboké hotelové bazény. Vybavení zahrnuje klimatizaci/topení, župany, zařízení pro přípravu kávy a čaje, CD/DVD přehrávač, plochou televizi se satelitními kanály, plně vybavený balkón, fén, minibar, trezor, pantofle a bezdrátový internet.

Junior Suite – Private Garden

Junior Suite – Private Garden foto

V suitách Junior – Private Garden o rozloze 57 m2 se můžete těšit na opravdový luxus ve středomořském stylu. Díky velkým francouzským oknům a soukromé zahrady si budete moci užít překrásný výhled do rozkvetlé zahrady. Vybavení zahrnuje klimatizaci/topení, župany, zařízení pro přípravu kávy a čaje, CD/DVD přehrávač, plochou televizi se satelitními kanály, plně vybavený balkón, fén, minibar, trezor, pantofle a bezdrátový internet.

Panorama Junior Suite

Panorama Junior Suite foto

Kombinace luxusu a stylu na vás čeká v suitách Panorama Junior o rozloze 57 m2. Těšit se můžete na moderně vybavený interiér a soukromý balkón, ze kterého budete mít nádherný výhled na azurové Středozemní moře. V suitě najdete kromě ložnice také pohodlnou sedačku, která přímo vybízí k tomu, abyste si na ní vypili dobrou kávu či čaj. Vybavení zahrnuje klimatizaci/topení, župany, zařízení pro přípravu čaje/kávy, CD/DVD přehrávač, plochou televizi se satelitními kanály, fén, minibar, trezor, pantofle a bezdrátový internet.

One Bedroom Suite – Sea View

One Bedroom Suite – Sea View foto

Suity One Bedroom – Sea View o rozloze 68 m2 se díky své ohromné prostornosti a modernímu stylu nabízejí především velkým rodinám. Těšit se můžete na hlavní ložnici, malý obývací pokoj a soukromý balkón s výhledem na Středozemní moře. Vybavení zahrnuje klimatizaci/topení, župany, zařízení pro přípravu čaje a kávy, CD/DVD přehrávač, plochou televizi se satelitními kanály, plně vybavený balkón, fén, minibar, trezor, pantofle a bezdrátový internet.

One Bedroom Suite – Private Garden

One Bedroom Suite – Private Garden foto

Suity One Bedroom – Private Garden o rozloze 68 m2 jsou tou nejlepší volbou pro rodinu s dětmi. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá - tato suita se totiž může pochlubit ložnicí s velkou postelí a odděleným malým obývákem. Hlavní předností suity je ale bezesporu soukromá zahrada, ze které budete mít nádherný výhled do rozkvetlé hotelové zahrady.

Family Suite

Family Suite foto

Suity Family o rozloze 114 m2 představují prostorné ubytování vhodné především pro velké rodiny. Tyto suity se skládají ze dvou oddělených ložnic a koupelen s vanou a sprchou. Ze soukromého, plně vybaveného balkónu si pak můžete užít krásný výhled na Středozemní moře či bazény. Vybavení zahrnuje klimatizaci/topení, župany, zařízení pro přípravu kávy a čaje, CD/DVD přehrávač, plochou televizi se satelitními kanály, fén, minibar, trezor, pantofle a bezdrátový internet. Všechny děti mají pobyt v této Suitě zcela zdarma!

Deluxe Junior Suite

Deluxe Junior Suite foto

Stylové suity Deluxe Junior o rozloze 57 m2 se mohou pochlubit opravdovým luxusem, který jde ruku v ruce s moderním světem. Prostorná ložnice je spojena s obývacím pokojem a malým jídelním koutem, díky čemuž je zde vytvořena útulná atmosféra. Z plně vybaveného balkónu pak budete mít možnost sledovat romantický západ slunce nad Středozemním mořem. Vybavení zahrnuje klimatizaci/topení, župany, zařízení pro přípravu čaje a kávy, CD/DVD přehrávač, plochou televizi se satelitními kanály, fén, minibar, trezor, pantofle a bezdrátový internet.

Deluxe Junior Suite – Private Pool

Deluxe Junior Suite – Private Pool foto

Suity Deluxe Junior – Private Pool o rozloze 57 m2 se mohou pochlubit krásným soukromým bazénem, ve kterém se můžete smočit kdykoliv budete chtít. Díky modernímu pojetí je interiér vhodný pro malou rodinu s dětmi, která hledá komfortní a útulný pokoj. Těšit se tu můžete na ložnici, pohodlnou pohovku s konferenčním stolkem a jídelní koutek. Vybavení zahrnuje klimatizaci/topení, župany, zařízení pro přípravu kávy a čaje, CD/DVD přehrávač, plochou televizi se satelitními programy, plně vybavenou terasu, privátní bazén, fén, minibar, trezor, pantofle a bezdrátový internet.

Deluxe One Bedroom Suite

Deluxe One Bedroom Suite foto

Suity Deluxe One Bedroom o rozloze 68 m2 se pyšní jednou ložnicí a menším obývacím koutkem s pohodlnou sedačkou. Suity jsou vhodné pro dva dospělé a maximálně tři děti. Díky francouzským oknům a plně vybavenému balkónu budete mít krásný výhled na moře. Vybavení zahrnuje klimatizaci/topení, župany, zařízení pro přípravu kávy a čaje, CD/DVD přehrávač, plochou televizi se satelitními kanály, fén, minibar, trezor, pantofle a bezdrátový internet.

Deluxe One Bedroom Suite with Private Pool

Deluxe One Bedroom Suite with Private Pool foto

Suity Deluxe One Bedroom with Private Pool o rozloze 68 m2 se oproti suitě Deluxe One Bedroom mohou pochlubit teplým, soukromým bazénem, ve kterém se můžete smočit opravdu kdykoliv. Vybavení zahrnuje klimatizaci/topení, župany, zařízení pro přípravu kávy a čaje, CD/DVD přehrávač, plochou televizi se satelitními kanály, fén, minibar, trezor, pantofle a bezdrátový internet.

Deluxe Two Bedroom Suite

Deluxe Two Bedroom Suite foto

V suitách Deluxe Two Bedroom o rozloze 125 m2 se můžete těšit především na dvě oddělené ložnice spojené s menším obývacím pokojem a plně vybavený balkón s překrásným výhledem na Středozemní moře. Ubytování je vhodné pro maximálně sedm osob. Vybavení zahrnuje klimatizaci/topení, župany, zařízení pro přípravu čaje a kávy, CD/DVD přehrávač, plochou televizi se satelitními kanály, fén, minibar, trezor, pantofle a přístup na bezdrátový internet.

Deluxe Two Bedroom Suite with Private Pool

Deluxe Two Bedroom Suite with Private Pool foto

V suitách Deluxe Two Bedroom with Private Pool o rozloze 125 m2 se oproti suitám Deluxe Two Bedroom můžete těšit na soukromý bazén, který přímo láká k tomu, abyste se v něm smočili. Z překrásné terasy pak budete mít nádherný výhled na třpytící se Středozemní moře. Velkou předností této suity jsou dvě oddělené ložnice spojené s menším obývacím pokojem. Vybavení zahrnuje klimatizaci/topení, župany, zařízení pro přípravu čaje a kávy, CD/DVD přehrávač, plochou televizi se satelitními kanály, fén, minibar, trezor, pantofle a přístup na bezdrátový internet.

Pláž a moře

Samotná pláž nabízí kilometry zlatavého písku a osvěžující vody Středozemního moře. Na pláži si můžete užít vodní sporty, opalovací lehátka, slunečníky, čisté ručníky či tiché zóny, kde se krásně odpočívá.

Online cena a slevy Ikos Andalusia *****

Profi foto hotelu Ikos Andalusia *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Ikos Andalusia

V resortu Ikos Andalusia na vás čeká sedm inovativních restaurací, které vás vezmou na cestu nejen napříč Evropou, ale i celým světem. Vychutnejte si pokrmy z Michelinského menu, nebo si objednejte pokrmy připravené podle místních tradičních receptů.

Ouzo

Ouzo charakterizuje tradiční řecký život, který si v této restauraci užijete dosytosti. Stoluje se zde formou á la carte. Menu je připraveno šéfkuchařem Lefteris Lazarou.

Fresco

V restauraci Fresco na vás budou čekat chutné pokrmy připravené z čerstvých plodů moře, vybraných kusů masa a dalších surovin z místního trhu. Restaurace je vedena šéfkuchařem Ettore Botrini, který je oceněn Michelinskou hvězdou a je znám pro svého kreativního ducha.

Provence

V Provence si pochutnáte na pokrmech inspirovaných stejnojmenným regionem a připravených šéfkuchařem Anthonym Jehanno.

Anaya

Restaurace Anaya přináší do resortu Ikos Andalusia aroma a chutě z Asie a Orientu. Exotické pokrmy pro vás bude připravovat světově uznávaný šéfkuchař Katsu.

Beach Club

Odpočiňte si od slunečních paprsků ve stínu plážového klubu, a dejte si k tomu k obědu některé z klasických mezinárodních jídel.

Oliva

V restauraci Oliva vás čeká hostina složená ze španělských specialit. Kromě jídla si zde užijete také prostředí, které spojuje odpočinkovou atmosféru s úžasnými výhledy na bazény a zahrady.

Flavors

V bufetu Flavors se můžete těšit na bohatý výběr chutných hlavních pokrmů, doplněných skvěle se hodícími víny.

Dine Out

Oblast Andalusie je známá i pro svou bohatou tradici v rámci gastronomie, která je ovlivněná především Středomořskou kuchyní. Program „Dine Out“ vám umožní tuto kulturu poznat skrze několik návštěv nejlepších místních restauracích. Program je bez dodatečného příplatku.

Aktivity

Bazény a pláže

Užijte si stylové kryté i venkovní bazény, nebo se opalujte na exkluzivní pláži. Vždy pozorný personál se postará o vaše potřeby například osvěžujícím drinkem nebo chutnou svačinou. Rodiče s dětmi, hlavně tedy děti, se mohou těšit na dětský koutek, kde se skvěle zabaví.

Samotná pláž nabízí kilometry zlatavého písku a osvěžující vody Středozemního moře. Na pláži si můžete užít vodní sporty, opalovací lehátka, slunečníky, čisté ručníky či tiché zóny, kde se krásně odpočívá.

Hosté ubytovaní v pokojích a suitách s označením Deluxe mají přístup do bazénů (se speciálním dětským bazénkem) oddělených od hlavní bazénové části, a také na privátní pláž.

Bary

Profesionální koktejly či sofistikované aperitivy na pláži, je jen malý výběr toho, co vás zde čeká. Těšit se můžete na sedm barů, které lze každý den vybírat podle vaší nálady. Milovníci vína se mohou těšit na nabídku, obsahující více než 300 značek vín, kterou sestavili místní specialisté. A zatímco venkovní zábava nemá mezí, i v pohodlí svého domova, na svém balkóně, si můžete dát skleničku vaší oblíbené lihoviny, které najdete v naplněném minibaru.

Představení a akce

Od živé muziky, divadla až po filmy a dalsí akce, to vše a ještě více najdete v resortu Ikos Andalusia. Resort klade velký důraz na zábavu a díky tomu si tady každý host přijde na své. Najdete zde žánry od poklidného jazzu až po moderní skladby. Širokou škálu zábavy pak zakončují rozmanité muzikály, dětské akce, představení a různorodé filmy.

Bonusové aktivity

Hosté se v resortu mohou účastnit také speciálních zábavních programů, sportů a dětských aktivit. Zábavné skupinové aktivity, jako jsou například obrovské šachy, deskové hry, boccia, volejbal, vodní aerobik, šipky, protahování, stolní tenis, dětské karaoke a mnoho dalších, se pořádají denně.

Sport a wellness hotelu Ikos Andalusia *****

Ikos Spa

Lázně Ikos Spa od Anne Semonin Paris jsou oázou klidu a odpočinku a načerpáte tady novou tělesnou i duševní energii v luxusním prostředí. Těšit se můžete na procedury šité na míru přímo vám, profesionální terapeuty a moderní zařízení, včetně termální suity.

K již zmíněným procedurám si také můžete vyzkoušet zdejší velmi kvalitní esenciální oleje a minerály, z nichž každý vyživuje, osvěžuje a zpevňuje všechny typy pokožky. Po celou dobu procedury budete pod profesionálním dohledem v soukromé místnosti a dostane se vám maximální péče a komfortu.

V lázních se dále můžete těšit na:

 • Privátní místnosti pro procedury, z nichž každá ztělesňuje eleganci a plnou péči
 • Krytý vyhřívaný bazén s jacuzzi obklopený francouzskými okny
 • Fitness Studio s moderními kardio přístroji i činkami
 • Odpočinkové prostory, termální suitu skládající se ze sauny a místnosti s párou, vlasový a nehtový salón a koutek krásy, kde najdete produkty Anne Sémonin

Sporty

Milovníci aktivního trávení dovolené se mohou těšit na velkou nabídku sportovního vyžití. Vydejte se na vodu, na kolo, dejte si tenisovou bitvu, nebo se připojte k lekcím spinningu. V resortu Ikos je toho tolik, co vás udělá šťastnými a zároveň zdravými, a navíc je to vše bez poplatků! 

Nabídka zahrnuje tenis, vodní i klasický aerobik, basketbal, plážový badminton, fotbal, tenis a volejbal, jógu pro začátečníky, vypůjčení kánoe po dobu 20 minut, místnost s kardio přístroji, fitness studio, lekce potápění pro začátečníky v hotelovém bazénu, horská kola, pádlování (20 minut denně), šlapadla (20 minut denně), pilates, svižné procházky podél pláže, protahování, stolní tenis, vodní pólo, windsurfing (1 hodina za pobyt) a zumba.

Sporty s příplatkem

Pro hosty, kterým základní nabídka nebude stačit, je tady k dispozici ještě více sportůi. Mezi zpoplatněnými aktivitami naleznete vypůjčení katamaránu, soukromé jachty a nafukovací lehátka, privátní projížďky lodí, soukromé exkurze, potápění, vodní lyžování a akademii fotbalu, tenisu, plachtění a windsurfingu.

Děti v hotelu Ikos Andalusia *****

Resort Ikos Andalusia se pyšní skvělým dětským programem vhodným nejen pro ty nejmenší, ale i pro větší teenagery, při kterém se zúčastní venkovních i halových aktivit. Jednotlivé kluby, rozdělené podle věku, jsou pod pečlivým dozorem a soustřeďují se na program připravený speciálně dané skupině dětí. Děti si vyzkouší kreativní aktivity, naučí se nové věci a zahrají si rozmanité sporty či hry. V rámci stolování se dětem dostane zdravé výživy, která ale dbá na oblíbené pokrmy a výbornou chuť.

Kluby se dělí na Créche, Mini Club a Teen Club a zaměřuje se na děti ve věku čtyři měsíce až sedmnáct let. Ve všech klubech se o děti starají profesionální pracovníci z britské společnosti zaměřené na péči o děti.

Aktivity

Mezi nabízenými aktivitami najdete například umění a řemesla, sporty, vaření, vodní sporty, plavání a hry. Všechny aktivity jsou plánované pro dané věkové kategorie a nové plány na týden jsou vždy vyvěšeny v resortu.

Venkovní zábava

Všem dětem v denních klubech se dostane hojného množství venkovního vyžití. Morivující personál je zavede do veškerých sportovních zařízení v resortu, díky čemuž si mohou zahrát tenis či mnoho dalších sportů. 

Péči o děti doporučujeme objednat předem, především aby se předešlo zklamání z nedostatečného místa v případě naplněných limitů.

Mapa - Ikos Andalusia *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Španělska do hotelu Ikos Andalusia *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Ikos Andalusia *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Ikos Andalusia *****

Factsheet

Letová spojení do Španělska

Ing. Dominika Huňková
Ikos Andalusia
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.