SHA Wellness Clinic Spain *****

Španělsko

Dokonalé místo pro sladění ducha, duše a těla

Hotel SHA Wellness Clinic Spain *****

Lokalita Španělsko, Alicante | Zobrazit mapu
Strava Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Wellness zážitek na světové úrovni Klidné prostředí pro relaxaci uprostřed úchvatné krajiny Kombinace východní filozofie a moderní medicíny

Popis hotelu SHA Wellness Clinic Spain ***** Španělsko

SHA Wellness Clinic Spain je unikátní hotel nacházející se na jihovýchodě španělského pobřeží, nedaleko přírodního parku Sierra Helada, jenž přímo vybízí k horským procházkám a objevování výhledů na skalnaté pobřeží Středozemního moře. Atraktivní však není pouze okolí, ale také samotná budova hotelu, neboť dokonale propojuje moderní styl, přírodní prvky a nevšední design. Tento architektonický skvost nabízí ubytování v apartmá a rezidencích, stačí si vybrat, zda preferujete útulnější jednotku, výhled na hory či na tyrkysovou hladinu moře.

Těšit se můžete na speciální programy sestavené tak, aby poskytovaly kompletní kúru pro zlepšení vašeho zdraví. Každý z programů (Detoxikace & Optimální Tělesná Hmotnost, Intenzivní Detoxikace & Optimální Tělesná Hmotnost, Zpomalení stárnutí & Prevence, Efektivní výkon & Nezdolná vitalita, Životní rovnováha & Energie) se zaměřuje na různé potřeby, ovšem všechny jsou provázané kombinací tradiční přírodní medicíny s inovativními léčebnými procedurami.

Výběr daného programu ovlivňuje nejen seznam procedur, ale také tréninkový a stravovací plán, pečlivě sestavený dle individuálních výživových potřeb hostů. Zárukou je vždy vyvážené menu, převážně rostlinného původu, s výjimkou mořských plodů, které uspokojí všechny milovníky dobrého jídla.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Deluxe Suite (70 m²)

Deluxe Suite (70 m²)

Ubytujte se v tomto vzdušném apartmá, jehož interiérové prostory jsou promyšleny do posledního detailu a poskytují naprosté pohodlí...

Superior Suite (100 m²)

Superior Suite (100 m²)

Toto prostorné apartmá disponuje veškerým luxusem – ložnicí s manželskou postelí, obývacím pokojem s pohodlnou sedačkou, jídelní částí, koupelnou se sprchou a prostornou terasou...

Grand Suite (120 m²)

Grand Suite (120 m²)

Užijte si pobyt v tomto vkusně zařízeném apartmá, jež nabízí prostornou terasu, na které se můžete pohodlně posadit a sledovat členitá panoramata / azurovou hladinu moře nebo se může..

Presidential Suite (175 m²)

Presidential Suite (175 m²)

Probouzejte se do příjemně zařízených prostor tohoto apartmá, které zahrnují dvě ložnice, dvě koupelny (jednu s vanou i sprchou, druhou se sprchovým koutem), obývací pokoj s jídelní ..

Gastronomie a hotelové restaurace

Stravování v hotelu SHA Wellness Clinic Spain závisí převážně na vybraném programu, na konzultaci s lékařem a individuálních výživových potřebách. Pokrmy se podávají v restauraci SHAmadi, kde vládne vřelá atmosféra, interiéry jsou navrženy vkusně v jednoduchém moderním stylu a disponují okouzlujícím výhledem na Středozemní moře. Menu je sestavené dle zásad zdravého stravování, přesto však neztrácí na působivosti a uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Jistotou jsou kvalitní suroviny, kuchaři totiž používají sezónní ovoce a zeleninu, čímž zaručí nejen tu nejlepší možnou chuť, ale také možnost lokálního odběru.

Dieta Kushi
Tato možnost stravování je nejvíce dietní a je určena převážně pro hosty, kteří touží snížit svou tělesnou hmotnost nebo podstoupit detoxikační kúru. Menu neobsahuje lepek, sůl, olej, mouku ani ořechy a porce jídla jsou menší.

Dieta Biolight
Dieta Biolight necílí na snížení tělesné hmotnosti v pravém slova smyslu, nicméně stále splňuje podmínky zdravějšího jídelníčku. Menu zahrnuje ryby, malé množství ořechů, malou dávku oleje a v omezeném množství těstoviny.

Menu SHA
Menu SHA je navrženo rafinovaně, zdravě, avšak bez dalšího omezování. Obsahuje vždy předkrm, hlavní chod i dezert, nemusíte se tedy ničeho vzdávat.

Kategorie a vybavení pokojů SHA Wellness Clinic Spain

SHA Wellness Clinic Spain se zaměřuje na zdraví svých hostů, proto jsou všechny ubytovací jednotky navrženy tak, aby poskytovaly veškerý možný komfort. Dopřejte si to nejlepší pro své zdraví a vyberte si z bohaté nabídky apartmá a rezidencí, ve kterých na vás čekají vzdušné interiéry, navrženy v moderním stylu a vybaveny chytrými doplňky. Každé apartmá nabídne soukromou terasu s příjemným posezením, rezidence jsou pak prostornější a mají integrovaný přístup přímo do lázní SHA – zvolte to pravé právě pro vás.

Součástí vybavení apartmá a rezidencí je: bezplatné připojení k síti Wi-Fi, ložnice, obývací část, koupelna se sprchou, chytrý televizor, trezor, šatna, menu zdravých svačin, výběr polštářů a vrchních matrací.

Nabídka pokojů

Deluxe Suite (70 m²)

Deluxe Suite (70 m²) foto

Ubytujte se v tomto vzdušném apartmá, jehož interiérové prostory jsou promyšleny do posledního detailu a poskytují naprosté pohodlí. Součástí je ložnice s menší manželskou postelí a obývací částí, koupelna se sprchovým koutem a prostorná terasa s malebným výhledem na majestátní hory či moře. Po předchozím vyžádání lze venkovní část vybavit vířivkou.

Superior Suite (100 m²)

Superior Suite (100 m²) foto

Toto prostorné apartmá disponuje veškerým luxusem – ložnicí s manželskou postelí, obývacím pokojem s pohodlnou sedačkou, jídelní částí, koupelnou se sprchou a prostornou terasou. Pokud toužíte po relaxování ve vířivce a kocháním se u toho výhledem na moře nebo hory, pak stačí požádat o dovybavení a můžete se těšit na nezapomenutelné chvilky.

Grand Suite (120 m²)

Grand Suite (120 m²) foto

Užijte si pobyt v tomto vkusně zařízeném apartmá, jež nabízí prostornou terasu, na které se můžete pohodlně posadit a sledovat členitá panoramata / azurovou hladinu moře nebo se můžete položit na lehátko a vnímat příjemné paprsky slunce na kůži. Ve vnitřních prostorách se nachází ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj, kuchyň, jídelní část a koupelna s vanou.

Presidential Suite (175 m²)

Presidential Suite (175 m²) foto

Probouzejte se do příjemně zařízených prostor tohoto apartmá, které zahrnují dvě ložnice, dvě koupelny (jednu s vanou i sprchou, druhou se sprchovým koutem), obývací pokoj s jídelní částí a prostornou terasu s vířivkou a okouzlujícím výhledem na moře. Pro hosty, kteří se ubytují na více než 7 dní je k dispozici také osobní asistent (8 h/den). Jedinečným prvkem ložnic jsou postele z řady HOGO system, jež jsou vyrobeny zcela z přírodních materiálů a díky revolučnímu konceptu zaručují dokonalou regeneraci během spánku. Spánek v těchto postelích pozitivně ovlivňuje duševní zdraví, imunitní systém, stres a zpomaluje stárnutí.

Royal Suite (320 m²)

Royal Suite (320 m²) foto

Pokud jste milovníky výhledů na moře, zvolte toto apartmá a užívejte si panoramatický pohled na tyrkysovou hladinu, jež obklopují majestátní hory. Těšit se můžete na vnitřní prostor s dispozicemi o dvou ložnicích, dvou koupelnách (jedna s vířivou vanou a sprchou, druhá se sprchou), s obývacím pokojem, kuchyní (za příplatek lze objednat soukromého kuchaře) a venkovní zázemí s terasou, vyhřívaným bazénem, kulečníkem, posezením i lehátky, krbem a grilem od značky Josper. K dispozici je také osobní asistent (8 h/den), transfer tam i zpět z letiště (Alicante + Valencia) a revoluční vybavení HOGO system.

Penthouse Residence (500 m²)

Penthouse Residence (500 m²) foto

V nejvyšších patrech hotelu se nachází tato rezidence, jež disponuje dvěma patry a okouzlující terasou. Kochejte se nezapomenutelným výhledem na moře a hory, zatímco si budete vychutnávat polední oběd, odpočívat na lehátku nebo relaxovat v bazénu. Součástí interiérů jsou dvě / tři ložnice, dvě koupelny (jedna s vanou a sprchou pro světelnou terapii, druhá se sprchovým koutem), dále se zde nachází obývací pokoj, jídelna, otevřená kuchyň (můžete zde pozorovat přípravu pokrmů) a wellness místnost (sauna / parní sprcha). Exteriéry zahrnují bazén s iluzí nekonečného okraje, vířivku, stůl se židlemi a lehátka. Pro hosty, kteří se ubytují na více než 7 dní je k dispozici také osobní asistent (8 h/den).

Premier Residence (300 m²)

Premier Residence (300 m²) foto

Nespornou výhodou této rezidence je prostorná terasa, na které se nachází bazén s iluzí nekonečného okraje, nebo BBQ gril a okouzlující zahrada. Užívejte si každý den ničím nerušený pobyt na čerstvém vzduchu a pohled na majestátní hory. Interiér se skládá ze dvou ložnicí, dvou koupelen (jedna s vanou a sprchou pro světelnou terapii, druhá se sprchovým koutem), obývacího pokoje a otevřené kuchyně. Prostory jsou elegantně zařízeny ve světlých tónech a oplývají chytrými spotřebiči.

Garden Residence (300 m²)

Garden Residence (300 m²) foto

Tato rezidence je dokonalým zázemím pro společné chvilky s vašimi blízkými, ale zároveň se pyšní dvěma patry, takže si může každý host užívat dostatek prostoru a soukromí. Vydejte se do jednoho ze soukromých bazénů, odkud se nabízí výhled na hory, nebo moře, opalujte se na pohodlných lehátkách a načerpejte novou energii. Interiéry jsou rozděleny na dvě / tři ložnice, dvě koupelny (jedna s vanou a sprchou pro světelnou terapii, druhá se sprchou), obývací pokoj, kuchyň, jídelnu, obývací pokoj a speciální místnost (buď ložnice / wellness / kino).

Online cena a slevy SHA Wellness Clinic Spain *****

Profi foto hotelu SHA Wellness Clinic *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace SHA Wellness Clinic Spain

Stravování v hotelu SHA Wellness Clinic Spain závisí převážně na vybraném programu, na konzultaci s lékařem a individuálních výživových potřebách. Pokrmy se podávají v restauraci SHAmadi, kde vládne vřelá atmosféra, interiéry jsou navrženy vkusně v jednoduchém moderním stylu a disponují okouzlujícím výhledem na Středozemní moře. Menu je sestavené dle zásad zdravého stravování, přesto však neztrácí na působivosti a uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. Jistotou jsou kvalitní suroviny, kuchaři totiž používají sezónní ovoce a zeleninu, čímž zaručí nejen tu nejlepší možnou chuť, ale také možnost lokálního odběru.

Dieta Kushi
Tato možnost stravování je nejvíce dietní a je určena převážně pro hosty, kteří touží snížit svou tělesnou hmotnost nebo podstoupit detoxikační kúru. Menu neobsahuje lepek, sůl, olej, mouku ani ořechy a porce jídla jsou menší.

Dieta Biolight
Dieta Biolight necílí na snížení tělesné hmotnosti v pravém slova smyslu, nicméně stále splňuje podmínky zdravějšího jídelníčku. Menu zahrnuje ryby, malé množství ořechů, malou dávku oleje a v omezeném množství těstoviny.

Menu SHA
Menu SHA je navrženo rafinovaně, zdravě, avšak bez dalšího omezování. Obsahuje vždy předkrm, hlavní chod i dezert, nemusíte se tedy ničeho vzdávat.

Aktivity

Hotel SHA Wellness Clinic Spain doporučuje následující aktivity:

 • procházku v zenové zahradě
 • kurz zdravého vaření (jsou dostupné skupinové i soukromé)
 • návštěvy přednášek zaměřených na zdraví
 • procházku po malebném hornatém okolí
 • návštěvu přírodní rezervace Parc Natural de la Serra Gelada
 • golf
 • potápění
 • plavbu po Středozemním moři

Sport a wellness hotelu SHA Wellness Clinic *****

SHA Wellness Clinic Spain svým hostům poskytuje celostní programy, na základě kterých se liší i nabízené sportovní aktivity. Každý program obsahuje bezplatné přednášky, semináře, holistické kurzy, kurzy zdravého vaření, naplánované skupinové procházky a spoustu dalších aktivit. Součástí jsou samozřejmě i okouzlující lázeňské prostory, jež jsou hostům přístupné dle individuálních potřeb. Zavítejte do sauny, římských i tureckých lázní, osvěžte se v ledovém bazénku a fontáně, užijte si pobyt ve speciálním bazéně vyhrazeném pro vodoléčbu, zaplavte si v plaveckém pruhu a dopřejte si koupel chodidel.

SHA Wellness Clinic Spain – programy pro zdraví 2024
Detox & Optimal Weight (Detoxikace & Optimální Tělesná Hmotnost)

 • Tento program, jehož pilíře tvoří detoxikace organismu a nastartování metabolismu zajišťuje výjimečné výsledky, neboť se zaměřuje na očistu těla s důrazem na dlouhodobé efekty.
 • Cílem tohoto programu je dosáhnout optimální hmotnosti a metabolické rovnováhy.
 • Program je ideální volbou, pokud chcete odbourat nějaký zlozvyk (např. nadměrnou konzumaci kofeinu, alkoholu, nezdravých pokrmů či omezit nikotin).
 • Vytoužených výsledků docílíte pod dohledem špičkových odborníků, za pomoci výživového plánu sestaveného na míru a fyzických aktivit. Po celou dobu budete mít k dispozici údaje o vaší tělesné hmotnosti i analýzu složení vašeho těla.
 • Minimální délka tohoto programu je 7 dní, lze však prodloužit až na 14 dní.

Intensive Detox & Optimal Weight (Intenzivní Detoxikace & Optimální Tělesná Hmotnost)

 • Tento intenzivní program, jehož pilíře tvoří detoxikace organismu a nastartování metabolismu, zajišťuje výjimečné výsledky, neboť se zaměřuje na hloubkovou očistu těla s důrazem na dlouhodobé efekty.
 • Cílem tohoto programu je dosáhnout optimální hmotnosti a metabolické rovnováhy.
 • Program je ideální volbou, pokud chcete odbourat nějaký zlozvyk (např. nadměrnou konzumaci kofeinu, alkoholu, nezdravých pokrmů či omezit nikotin).
 • Vytoužených výsledků docílíte pod dohledem špičkových odborníků, za pomoci výživového plánu sestaveného na míru a fyzických aktivit. Po celou dobu budete mít k dispozici údaje o vaší tělesné hmotnosti i analýzu složení vašeho těla.
 • Minimální délka tohoto programu je 7 dní, lze však prodloužit až na 14 dní.

Well-ageing & Prevention (Zpomalení stárnutí & Prevence)

 • Tento program, jehož pilířem je jednak prevence stárnutí a také samotné zpomalení procesu stárnutí, zabraňuje dlouhodobému poškozování buněk díky tradičním přírodním metodám, asijské medicíně a inovativním léčebným procedurám.
 • Cílem tohoto programu je tedy optimalizace zdraví – oddálením a redukováním známek stárnutí.
 • Program je ideální volbou, pokud chcete najít faktory, které snižují kvalitu vašeho života, osvojit si zdraví prospěšné návyky, obnovit vitalitu a vylepšit celkový vzhled.
 • Vytoužených výsledků docílíte pod dohledem předních odborníků, na základě zevrubné konzultace s lékařem, klinické analýzy a diagnostických testů. Budete mít k dispozici individuální stravovací plán, tréninkový plán, cviky na zlepšení mentální kondice, léčbu sestavenou na míru a doporučení pro zlepšení životního stylu.
 • Minimální délka tohoto programu je 7 dní, lze však prodloužit až na 14 dní.

Leader’s Performance (Efektivní výkon & Nezdolná vitalita)

 • Tento program, jehož pilíře tvoří efektivní výkon a nezdolná vitalita, je perfektní pro ty, kteří se v pracovní sféře pohybují ve vedoucích pozicích, jsou vystaveni nadměrnému stresu a potřebují zasloužený čas pro sebe.
 • Cílem tohoto programu je dosažení optimální fyzické i duševní výkonnosti a produktivity.
 • Program je ideální volbou, pokud chcete si chcete zachovat vysoké pracovní nasazení, ale zároveň pečovat o své zdraví.
 • Vytoužených výsledků docílíte pomocí tréninkového a stravovacího plánu na míru, tradičních přírodních metod, inovativních léčebných procedur a zdraví prospěšných návyků.
 • Minimální délka tohoto programu je 7 dní, lze však prodloužit až na 14 dní.

Rebalance & Energize (Životní rovnováha & Energie)

 • Tento program, jehož pilířem je rovnováha a energie, bojuje proti stresu, podporuje optimální fungování tělesných funkcí a je určen pro kohokoli, kdo touží po odpočinku.
 • Cílem tohoto programu je regenerace organismu a zajištění duševní pohody.
 • Program je ideální volbou, pokud jste vystaveni nadměrnému stresu, jste vyčerpaní, nebo se pouze chcete přiučit, jak lépe pečovat o své zdraví.
 • Vytoužených výsledků docílíte pod dohledem odborníků, za pomoci personalizovaného tréninkového a stravovacího plánu, přírodních metod, léčebných procedur s využitím moderních technologií a zdraví prospěšných návyků.
 • Minimální délka tohoto programu je 4 dny, lze však prodloužit na 7 i 14 dní.

Program Detoxikace & Optimální Tělesná Hmotnost v délce 1 týdne zahrnuje:

 • 1 posouzení kondice od osobního trenéra
 • 1 fitness lekci s osobním trenérem (protahování, základy psychomotorické terapie, cviky na zpevnění těla, vodní aerobik, cvičení se závěsným posilovacím systémem, vysoce intenzivní intervalový trénink, pilates) – dle dohody
 • 2 skupinové lekce vybrané na míru
 • 2 vodní terapie
 • 1 ošetření s moderním přístrojem Indiba či Incoone
 • 2 hydroenergetické detoxikační kúry – aroma, vodní, masážní a bahenní terapie
 • 2 detoxikační kúry od SHA
 • 1 kryoterapie
 • 1 zeštíhlující tělový zábal

Program Detoxikace & Optimální Tělesná Hmotnost v délce 2 týdnů zahrnuje:

 • 2 fitness lekce s osobním trenérem (protahování, základy psychomotorické terapie, cviky na zpevnění těla, vodní aerobik, cvičení se závěsným posilovacím systémem, vysoce intenzivní intervalový trénink, pilates) – dle dohody
 • 2 skupinové lekce vybrané na míru
 • 2 vodní terapie
 • 2 ošetření s moderním přístrojem Indiba či Incoone
 • 2 hydroenergetické detoxikační kúry – aroma, vodní, masážní a bahenní terapie
 • 2 detoxikační kúry od SHA
 • 1 kryoterapie
 • 1 zeštíhlující tělový zábal
 • 1 ošetření s přístrojem VelaShape, které pomáhá odstraňovat celulitidu a formovat postavu

Program Intenzivní Detoxikace & Optimální Tělesná Hmotnost v délce 1 týdne zahrnuje:

 • 1 posouzení kondice od osobního trenéra
 • 2 fitness lekce s osobním trenérem (protahování, základy psychomotorické terapie, cviky na zpevnění těla, vodní aerobik, cvičení se závěsným posilovacím systémem, vysoce intenzivní intervalový trénink, pilates) – dle dohody
 • 2 skupinové lekce vybrané na míru
 • 2 vodní terapie
 • 2 ošetření s moderním přístrojem Indiba či Incoone
 • 3 hydroenergetické detoxikační kúry – aroma, vodní, masážní a bahenní terapie
 • 2 detoxikační kúry od SHA
 • 2 kryoterapie
 • 1 zeštíhlující tělový zábal
 • 1 lymfodrenážní masáž
 • ošetření těla Slim & Fit
 • 1 ošetření s přístrojem VelaShape, které pomáhá odstraňovat celulitidu a formovat postavu

Program Intenzivní Detoxikace & Optimální Tělesná Hmotnost v délce 2 týdnů zahrnuje:

 • 2 fitness lekci s osobním trenérem (protahování, základy psychomotorické terapie, cviky na zpevnění těla, vodní aerobik, cvičení se závěsným posilovacím systémem, vysoce intenzivní intervalový trénink, pilates) – dle dohody
 • 2 skupinové lekce vybrané na míru
 • 2 vodní terapie
 • 2 ošetření s moderním přístrojem Indiba či Incoone
 • 2 hydroenergetické detoxikační kúry – aroma, vodní, masážní a bahenní terapie
 • 2 detoxikační kúry od SHA
 • 1 kryoterapie
 • 1 zeštíhlující tělový zábal
 • 2 lymfodrenážní masáže
 • 1 ošetření s přístrojem VelaShape, které pomáhá odstraňovat celulitidu a formovat postavu

Program Zpomalení stárnutí & Prevence v délce 1 týdne zahrnuje:

 • 1 posouzení kondice od osobního trenéra
 • 2 fitness lekce s osobním trenérem (protahování, základy psychomotorické terapie, cviky na zpevnění těla, vodní aerobik, cvičení se závěsným posilovacím systémem, vysoce intenzivní intervalový trénink, pilates) – dle dohody
 • 2 ošetření s moderním přístrojem Indiba či Incoone
 • 2 kryoterapie
 • 1 kosmetika obličeje
 • 1 kosmetika obličeje dle typu pleti
 • 1 hydroenergetická detoxikační kúra – aroma, vodní, masážní a bahenní terapie
 • 1 detoxikační kúry od SHA

Program Zpomalení stárnutí & Prevence v délce 2 týdnů zahrnuje:

 • 2 fitness lekce s osobním trenérem (protahování, základy psychomotorické terapie, cviky na zpevnění těla, vodní aerobik, cvičení se závěsným posilovacím systémem, vysoce intenzivní intervalový trénink, pilates) – dle dohody
 • 2 ošetření s moderním přístrojem Indiba či Incoone
 • 2 kryoterapie
 • 1 kosmetika obličeje dle typu pleti
 • 1 hydroenergetická detoxikační kúra – aroma, vodní, masážní a bahenní terapie
 • 1 detoxikační kúry od SHA
 • 1 ošetření s přístrojem VelaShape, které pomáhá odstraňovat celulitidu a formovat postavu
 • vyživující maska na vlasy od značky Aquatto

Program Efektivní výkon & Nezdolná vitalita v délce 1 týdne zahrnuje:

 • 1 posouzení kondice od osobního trenéra
 • 5 fitness lekcí s osobním trenérem (protahování, základy psychomotorické terapie, cviky na zpevnění těla, vodní aerobik, cvičení se závěsným posilovacím systémem, vysoce intenzivní intervalový trénink, pilates) – dle dohody
 • 1 vodní terapie
 • 1 hydroenergetická detoxikační kúra – aroma, vodní, masážní a bahenní terapie
 • 1 kryoterapie
 • 1 ledová lázeň
 • 1 lekce dechových technik
 • 1 lekce o zvládání stresu

Program Efektivní výkon & Nezdolná vitalita v délce 2 týdnů zahrnuje:

 • 4 fitness lekce s osobním trenérem (protahování, základy psychomotorické terapie, cviky na zpevnění těla, vodní aerobik, cvičení se závěsným posilovacím systémem, vysoce intenzivní intervalový trénink, pilates) – dle dohody
 • 1 vodní terapie
 • 2 hydroenergetické detoxikační kúry – aroma, vodní, masážní a bahenní terapie
 • 1 kryoterapie
 • 1 orientální terapie (shiatsu, nuat boran, zvuková terapie) – dle individuálních potřeb
 • 1 soukromá lekce jógy, meditace, všímavosti, nebo pránájámy – dle individuálních potřeb

Program Životní rovnováha & Energie v délce 4 dnů zahrnuje:

 • 1 posouzení kondice od osobního trenéra
 • 1 fitness lekci s osobním trenérem (protahování, základy psychomotorické terapie, cviky na zpevnění těla, vodní aerobik, cvičení se závěsným posilovacím systémem, vysoce intenzivní intervalový trénink, pilates) – dle dohody
 • 1 orientální terapie (shiatsu, nuat boran, zvuková terapie) – dle individuálních potřeb
 • 1 hydroenergetická detoxikační kúra – aroma, vodní, masážní a bahenní terapie
 • 1 kryoterapie

Program Životní rovnováha & Energie v délce 1 týdne zahrnuje:

 • 1 posouzení kondice od osobního trenéra
 • 2 fitness lekce s osobním trenérem (protahování, základy psychomotorické terapie, cviky na zpevnění těla, vodní aerobik, cvičení se závěsným posilovacím systémem, vysoce intenzivní intervalový trénink, pilates) – dle dohody
 • 1 orientální terapie (shiatsu, nuat boran, zvuková terapie) – dle individuálních potřeb
 • 1 hydroenergetická detoxikační kúra – aroma, vodní, masážní a bahenní terapie
 • 1 kryoterapie
 • 1 terapie teplým pískem od SHA

Program Životní rovnováha & Energie v délce 2 týdnů zahrnuje:

 • 3 fitness lekce s osobním trenérem (protahování, základy psychomotorické terapie, cviky na zpevnění těla, vodní aerobik, cvičení se závěsným posilovacím systémem, vysoce intenzivní intervalový trénink, pilates) – dle dohody
 • 1 orientální terapie (shiatsu, nuat boran, zvuková terapie) – dle individuálních potřeb
 • 1 hydroenergetická detoxikační kúra – aroma, vodní, masážní a bahenní terapie
 • 2 kryoterapie

Doprava do hotelu SHA Wellness Clinic Spain

Hotel SHA Wellness Clinic Spain poskytuje soukromý transfer z letiště Alicante i Valencia, ale také z Madridu, Barcelony a dalších lokalit. Možné je také využít přepravu vrtulníkem.

Mapa - SHA Wellness Clinic Spain *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Španělska do hotelu SHA Wellness Clinic Spain *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem SHA Wellness Clinic Spain *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu SHA Wellness Clinic Spain *****

Letová spojení do Španělska

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.