Anantara Phuket Villas *****
Anantara Phuket Villas *****

Lokalita: Thajsko, Phuket | Mapa

Strava: Snídaně, Bez stravy

Resort je jedna velká botanická zahrada, které dominuje symbol Thajska – lotosový květ.

Rayavadee *****

Exotický resort v přírodním stylu

Rayavadee
Thajsko, Krabi, Phra Nang Beach

Rayavadee ***** Thajsko

Resort Rayavadee se nachází na okraji národního parku National Marine Park v srdci krásného poloostrova Phranang a je obklopen dechberoucími skalními útvary a třemi odlišnými plážemi se smaragdovou vodou Andamanského moře.

Lokalita: Thajsko, Krabi, Phra Nang BeachMapa

Vzhledem k tomu, že je resort téměř přírodní rezervací, není výjimkou, že v něm narazíte na obyvatele tropické vegetace, tedy opice.

Design resortu je inspirován vesničkami thajského jihu. Resort se sice nachází na poloostrově, ale vzhledem k tomu, že je obklopen skalami, je jedinou přístupovou cestou lodní spojení.

V zátoce Railay naleznete soukromí a klid, který nebudou rušit žádné dopravní prostředky.

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2017, Bc. Desislava Kirova, 724 065 775,

Kategorie a vybavení pokojů Rayavadee

Resort nabízí 96 kouzelných dvojdomkových pavilonů a 5 luxusních soukromých vil, které jsou zasazeny do rozlehlých palmových hájů a tropických zahrad, lemujících skvostně bílou písečnou pláž. Architektura, která již byla několikrát oceněna, kopíruje styl idylické thajské vesnice a dovolí vám tak poznat autentickou thajskou kulturu.

Plánek hotelu

 
Plánek hotelu

Nabídka pokojů

Deluxe Pavilion

Deluxe Pavilion (90 m²) nabízí dvě podlaží, plně vybavené se stylovou tropickou dekorací, leštěným dřevem, bohatě barvenými tkaninami, ručně zhotovenými detaily a venkovní terasou s posezením. Kruhový design pavilónů perfektně zapadá do přírodního okolí resortu reflektujíc kulaté formace skalních útesů charakteristických pro unikátní krajinu této oblasti. Šatní skříň se nachází mezi koupelnou a ložnicí a proto ji můžete používat z obou místností.

Deluxe Pavilion Deluxe Pavilion

Terrace Pavilion

Terrace Pavilion (115 m²) nabízí moderní pohled na oblíbené Deluxe Pavilions, představují otevřené a vzdušné prostory a skleněné dveře, které se otevírají na svěží venkovní terasu s obývacím prostorem a rozlehlou plochou k relaxaci i soukromému grilování.

Terrace Pavilion Terrace Pavilion

Spa Pavilion

Spa Pavilion (115 m²) má všechny výdobytky a luxusní vybavení jako Deluxe Pavilion, ale navíc si zde můžete užít exotickou zahradu s venkovní jacuzzi, sprchou, sluneční terasou a altánem. Vše pro váš celkový odpočinek.

Spa Pavilion Spa Pavilion

Hydro Pool Pavilion

Hydro Pool Pavilion (115 m²) nabízí citlivý design a luxusní ubytování, navíc podtrženo bazénem o velikosti 4,5 × 2,5 metru, který se nachází v překrásné tropické zahradě spolu se sluneční terasou a terasou vhodnou na přípravu barbecue. Je to ideální volba pro ty, kteří si chtějí vychutnat ubytování v dokonalém soukromí.

Hydro Pool Pavilion Hydro Pool Pavilion

Pool Pavilion

Pool Pavilion (115 m²) nabízí stejný komfort, vybavení a služby jako Hydro Pool Pavilion, ale nachází se zde navíc sladkovodní bazén o rozměrech 3 × 8 metru s jacuzzi a lehátky. Bazén naleznete v přilehlé tropické zahradě se sluneční terasou. Ideální volba pro ty, kteří si chtějí vychutnat ubytování v dokonalém soukromí.

Pool Pavilion Pool Pavilion

Family Pavilion

Family Pavilion (137 m²) je typ ubytování, který se luxusem i komfortem vyrovnává zdejšímu Deluxe Pavilion. Má ale navíc jednu přízemní ložnici se dvěma postelemi a samostatnou koupelnu. Samozřejmostí je venkovní jídelní kout a terasa pro soukromé barbecue. Tento typ pavilónu je ideálním pro rodinnou dovolenou. Je umístěn mezi kokosovými palmami a v pozadí má strmé útesy. Nabízí spoustu místa a pohodlí, abyste si mohli užít dovolenou plnou objevování.

Family Pavilion Family Pavilion

Family Pavilion with Pool

Family Pavilions with Pool (167 m²) nabízejí stejný komfort, vybavení a služby jako Family Pavilions, ale nachází se zde navíc sladkovodní bazén o rozměrech 3 × 8 metru. Bazén naleznete v přilehlé tropické zahradě se sluneční terasou a jídelním koutem, ve kterém si můžete vychutnat např. soukromé barbecue.

Family Pavilion with Pool Family Pavilion with Pool

Raitalay Villa

The Raitalay (260 m²) Villa se nachází v chráněném rohu překrásné pláže Railay Beach a pyšní se výhledem na azurové vody Andamanského moře. Prostory vily jsou rozdělené na dvě oddělené ložnice, jedna s manželskou postelí a samostatnou koupelnou, druhá s oddělenými postelemi a vlastní koupelnou. Dále zde naleznete obývací pokoj, jídelnu, kuchyňku a venkovní terasu s bazénem.

Raitalay Villa Raitalay Villa

Rayavadee Villa

The Rayavadee Villa (417 m²) disponuje také svým vlastním bazénem. Ten je navíc vybaven jacuzzi a nabízí ohromující výhled na pláž Phranang Beach. Nábytek je elegantního současného thajského stylu. The Rayavadee Villa se skládá ze dvou přilehlých ložnic (pokoj pro manželský pár s luxusně vybavenou samostatnou koupelnou a pokoj pro hosty s oddělenými lůžky a samostatnou koupelnou). Navíc je zde obytná část, salonek, kuchyňka, jídelna u bazénu, vlastní sauna, stejně jako spousta prostoru pro venkovní vyžití, což z tohoto místa činí jedno z nejexklusivnějších a nejluxusnějších ubytovacích zařízení.

Rayavadee Villa Rayavadee Villa

Phranang Villas

The Phranang Villas (417 m²) jsou diskrétně ukryty uprostřed dramatické krajiny vápencových útesů s výhledem na světově proslulou pláž Phranang Beach. Každá z těchto exklusivních vil se může pochlubit jednou manželskou ložnicí se samostatnou koupelnou a dvěma dalšími (nesousedícími) pokoji pro hosty, z nichž každý disponuje vlastní samostatnou koupelnou. Prostorný obývací pokoj, jídelní kout a kuchyňka vpouští do vily hravý vánek. Součástí vil jsou též vlastní bazény, které jen potvrzují, že jsou tyto vily jedny z nejluxusnějších ubytovacích zařízení dostupných v oblasti Krabi.

Phranang Villas Phranang Villas

Pláž a moře

Resort obklopují 3 různé pláže. Pharang Beach pokrývá jemný bílý písek, tolik typický pro Thajsko. Budete mít výhled na lodě křižující Andamanské moře i na skalní výběžky, které se ostře tyčí nad nebesky modrou vodní hladinou.

Online cena a slevy Rayavadee *****

Nejnižší cena od 4 560 Kč / osoba, noc, Snídaně v Deluxe Pavilion
v termínu od 01.05.2017 do 31.10.2017

Online kalkulace ceny Rayavadee *****

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Nabídka nocí zdarma v hotelu Rayavadee

11. 01. - 31. 10. 2017, 01. 11. - 19. 12. 2017 a 11. 01. - 31. 10. 2018 zaplaťte min. 3 noci a získáte 1 noc navíc zdarma vč. snídaně. (platí pro běžný zájezd, svatební cestu)

11. 01. - 31. 10. 2017 a 11. 01. - 31. 10. 2018 zaplaťte min. 5 nocí a získáte 2 noci navíc zdarma vč. snídaně. (platí pro běžný zájezd, svatební cestu)

11. 01. - 31. 10. 2017, 01. 11. - 19. 12. 2017 a 11. 01. - 31. 10. 2018 zaplaťte min. 7 nocí a získáte 3 noci navíc zdarma vč. snídaně. (platí pro běžný zájezd, svatební cestu)

01. 11. - 19. 12. 2017 zaplaťte min. 5 nocí a získáte 2 noci navíc zdarma vč. snídaně. (platí pro běžný zájezd)

01. 11. - 19. 12. 2017 zaplaťte min. 10 nocí a získáte 4 noci navíc zdarma vč. snídaně. (platí pro běžný zájezd)

11. 01. - 31. 10. 2018 zaplaťte min. 10 nocí a získáte 4 noci navíc zdarma vč. snídaně. (platí pro běžný zájezd, svatební cestu)

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Osobní poradenství
- Zpáteční letenku EMIRATES z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
- Ubytování na vybraný počet nocí
- Stravování dle kalkulace
- Zpáteční transfer privátním vozem z letiště přímo do hotelu
- Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří na 7 stran
- SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MALEDIVÁCH. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Děti od 0 - 6 let zdarma, pokud spí s rodiči v posteli. 

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Rayavadee *****

Naše foto hotelu Rayavadee *****

Gastronomie a hotelové restaurace Rayavadee

Čtyři restaurace, které resort nabízí, čerpají nejen z tradičních thajských pokrmů, ale i z kouzelného prostředí, které tato oblast Thajska představuje. Každá z restaurací se nachází na krásném místě, které je samo o sobě úžasným prostředím k posezení. A když takový ráj doplníte gurmánskými zážitky, vznikne něco speciálního.

Raya Dining kombinuje pětihvězdičkové služby s inovativním menu v elegantním, leč neformálním prostředí. Úžasné řezby sloupů v restauraci reflektují mořský život v oblasti korálových útesů. Jídelnu zdobí zlatá nástěnná malba zachycující školu delfínů. Začněte svůj den osvěžující zdravou snídaní na tomto místě. Večer si vychutnejte sofistikované menu s pokrmy, které zahrnují vše od lehkých jídel a salátů až po klasické šťavnaté humry, jehněčí a perfektně ugrilovanou svíčkovou. K dispozici je klimatizované posezení i posezení pod širým nebem.

Projděte se po měsíční stezce na Phranang Beach a zažijte nepřekonatelnou večeři u moře v romantické thajské restauraci Krua Phranang. Vychutnejte si menu sestavené z klasických thajských pokrmů, jež zahrnuje delikátní kari, saláty, polévky, plody moře a čerstvě chycené ryby. Jídelna restaurace nabízí klimatizovanou část a posezení pod širým nebem s výhledy na překrásnou pláž, vápencové útesy a odlehlé ostrovy. Po pamětihodné večeři si zajděte na venkovní terasu, dejte si digestiv a zasněte se za zvuku vln, lámajících se pod vámi o břehy.

Raitalay Terrace nabízí menu z lákavých pochoutek mezinárodní kuchyně ve stylovém prostředí u pláže. Je otevřena na obědy a večeře a nachází se v blízkosti bazénu, tak poskytuje úžasný výhled na pláž Railay Beach. Každý večer zde můžete popíjet některý z široké nabídky koktejlů a sledovat přitom dech beroucí západ slunce.

The Grotto (v překladu Jeskyně) se nachází pod starodávným vápencovým útesem na hraně pláže Phranang Beach. Vychutnat si zde můžete oběd se svou oblíbenou knihou v ruce nebo se uvolnit u téměř magického západu slunce, zatímco budete popíjet koktejl, případně zakusovat některou ze zdejších lehkých pochutin. Pod nohami ucítíte jemný písek a ve vzduchu romantickou atmosféru. Některé večery v týdnu se zde konají luxusní barbecue.

Sport a wellness hotelu Rayavadee *****

V Rayavadee naleznete širokou škálu různých pozemních sportů jako tenis, stolní tenis a squash. Ve sportovním centru je možnost kardio tréninku a body buildingu s osobním trenérem.

Na výběr budete mít i z nabídky vodních sportů, jako je windsurfing, šnorchlování a kajaky.

Rayavadee se snaží své hosty přenášet na ta nejkrásnější místa, a tak umocnit zážitky z jejich dovolené. Možnosti jsou opravdu široké, ať už hledáte únik na opuštěné pláži při západu slunce, nebo chcete strávit den na jedno z luxusních motorových člunů a navštívit ostrov Phi Phi nebo Phang Nga Bay. Veškeré výlety slibují dobrodružství, i romantiku.

Tropickou krajinu můžete objevovat i ze sloního hřbetu, odkud budete mít pěkný výhled i si užijete speciální setkání. Rozhlédnout se můžete i ze skalních stěn, kam si můžete pod odborným dohledem vylézt na laně.

Fascinující svět se ale nenachází jen na zemi, vzrušující život se odehrává i pod vodou. Naučte se jej poznávat díky potápěcím přístrojům.

Thajsko je spirituální země, která harmonii a sílu čerpá z přírodních zdrojů. Takové jsou i hotelové lázně Rayavadee Spa. Nabízejí procedury, které posílí tělo i mysl. Nabídka zahrnuje revitalizace obličeje, peeling, energizující tělové zábaly, uklidňující masáže, salon krásy a nejrůznější lázeňské balíčky, které se přizpůsobí vašim individuálním potřebám.

Děti v hotelu Rayavadee *****

V resortu jsou vítány i děti, pro které je zde připraven program Just for Kids. Nejmenší hosté se pobaví při zkoumání thajské kultury i přírodních krás, které se nacházejí v okolí resortu. Starostlivý a pozorný personál naučí děti připravovat některé pokrmy thajské kuchyně i je zasvětí do thajského umění a řemesel. Veškeré aktivity jsou určené dětem od čtyř do dvanácti let. Mladší děti jsou v resortu vítány pod dohledem dospělé osoby.

Doprava do hotelu Rayavadee

Mezinárodní letiště v Krabi je vzdáleno pouhých 23 kilometrů od resortu. Cesta z letiště do Rayavadee trá 45 minut. Nejdříve po silnici 25 minut, poté 20 minut lodí.

Mapa - Rayavadee

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Thajska do hotelu Rayavadee *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Rayavadee *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2017, Bc. Desislava Kirova, 724 065 775,

Recenze hotelu Rayavadee *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Rayavadee *****

Pláž
9.3
Ubytování
9.8
Strava
9.3
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.5
4 hodnocení
Pláž
9
Ubytování
9.7
Strava
9
Poloha
9.3
Cena / Kvalita
8.7
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.3
3 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
10
1 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Mladší dvojice
Hradec Králové
Datum pobytu:
20. 01. - 04. 02. 2017
Všechno dopadlo na jedničku. Byla to super dovolená, moc Vám děkujeme.
9.2
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Rodina s dětmi
Praha 6
Datum pobytu:
19. 03. - 03. 04. 2016
Krásný resort, nádherné pláže, skvělé ubytování , velice milý personál, Mínusem je hlučná klimatizace a nižší úroveň restaurací resortu neodpovídají pětihvězdičkovým cenám.

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení do Thajska

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Rayavadee

Pro hotel Rayavadee není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Rayavadee.

Typ pokoje
Strava

EUR
Cena zájezdu
Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Zahrnuje všechny poplatky
Mám zájem o zájezd Podrobnosti
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Bc. Desislava Kirova
Rayavadee
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.