D Maris Bay *****

Turecko

Místo pro dokonalou dovolenou

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel D Maris Bay *****

Lokalita Turecko, Egejská riviéra, Marmaris | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Výborný hotelový servis 5 soukromých pláží Luxusní ubytování

Popis hotelu D Maris Bay ***** Turecko

Poloostrov Datça se táhne přes 80 km od východu na západ od pevniny, až k prastaré řecké osadě Knidos, bývalému obchodnímu přístavu s výhledem na moře, kde se setkává Středozemní moře s Egejským. Najdete zde surovou nedotčenou krajinu, doplněnou mnoho malými zálivy a zátokami. Severní pobřeží poloostrova je nízko položené s rozlehlými plážemi, které v létě ovívají etézské větry. Jižní pobřeží je dramaticky kamenité a členité. Právě zde najdete zátoku D Maris Bay, která obklopuje panoramatický úzký výběžek uprostřed neposkvrněné přírodní rezervace obklopené plážemi. Hosté mohou obdivovat drsnou scenérii s bohatými červenými sopečnými ložisky, které jsou rozesety po krajině, jako následky sopečné činnosti z dávné minulosti. Dálé vás okolí ohromí tmavě olivovými a světle zelenými mandlovými stromy, borovicovými lesy a okouzlujícími modrými vodami.

Resort vám nabídne ničím nerušenou dovolenou v jednom ze 196 moderně zařízených pokojů, 36 soukromých apartmánů, nebo v luxusní vile. Pochutnat si budete moct na specialitách turecké i mezinárodní kuchyně v jedné ze 3 restaurací nebo na skvělém drinku ve 2 barech. Ubytování, gastronomie i služby jsou v D Maris prvotřídní, ovšem jeho hlavní předností jsou pláže. Díky hotelové lanovce se dostanete na pětici upravených pláží s jemným pískem a průzračnou vodou, kde načerpáte sílu a energii.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Classic Room Mountain View

Pokoje (24-34 m²) jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými postelemi, parketami, okny od podlahy ke stropu, panelem s dotykovou obrazovkou (koncept Smart Room) a balkónem nebo ter..

Classic Room Sea View

Classic Room Sea View

Pokoje (24-30 m²) jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými postelemi, parketami, okny od podlahy ke stropu, panelem s dotykovou obrazovkou (koncept Smart Room) a balkónem nebo ter..

Superior Room Mountain View

Superior Room Mountain View

Tyto hotelové pokoje (35-41 m²) jsou vybaveny postelí velikosti King nebo dvěma oddělenými postelemi, posezením, parketami, okny od podlahy ke stropu, panelem s dotykovou obrazovkou (koncept Sm..

Deluxe Room Mountain View

Deluxe Room Mountain View

Pokoje (44-47 m²) jsou vybaveny postelí velikostí King nebo dvěma oddělenými postelemi, parketami, okny od podlahy ke stropu, panelem s dotykovou obrazovkou (koncept Smart Room) a balkónem nebo..

Gastronomie a hotelové restaurace

Objevte propracovaný koncept gastronomie v zátoce D Maris Bay, který nabízí neuvěřitelné chutě z východu a západu na malebných místech u moře. Je to jedinečná pastva pro vaše smysly.

Restaurace

Nusr-Et

Živé večerní vaření pod hvězdami v Nusr-Et překoná každý váš dosavadní gastronomický zážitek. Restauraci vytvořil Nusret Gökçe, alias Salt Bae, turecký kuchař a řezník, a nachází se na pláži Bay. Otevřeno denně 17:00 - 23:00, pouze večeře.

V jedné části je moderní steakhouse, v druhé části najdete živé vaření. Hosté si sami vyberou hovězí maso, které pak kuchaři připravují přímo před hosty. Výběr červených vín na vinném lístku se dobře hodí k nabídce jídel z červeného masa, od hovězího carpaccia po pečený steak.

D Maris Kitchen

Nová restaurace hotelu D Maris Bay vítá své hosty v útulné atmosféře a nachází se na pláži Bay. Každý den na vás čekají různé denní speciality, grilované speciality, bistro a grilované pokrmy z turecké a mezinárodní kuchyně. Otevřeno každý den 9:00 – 23:00.

Manos

Inspirována populární přímořskou tavernou na řeckém ostrově Symi, která je již dlouho oblíbeným místem cestovatelů. Manos nabízí neuvěřitelný výběr mořských plodů v pohodové atmosféře přímo na pláži.

Zapojte se do několika časem uznávaných řeckých tradic v této živé restauraci. Naučte se pár kroků z tance sirtaki a oslavte slavnostní příležitost rozbíjením talířů. Užívejte si přátelských služeb a začněte ochutnávkou řeckých pokrmů, chutných salátů a domácího chleba, než se pustíte do lahodných talířů plných chobotnic, uzených mušlí, grilovaných chobotnic a humrů. Otevřeno 12:00 - 17:00 a 19:00 – 23:00.

 La Guérite

Od roku 1935 je celosvětová klientela sváděna šarmem La Guérite, autenticitou a kuchyní, která je nejen středomořská, ale také zdravá. La Guérite je zasazena do skalnaté zátoky ostrova Sainte-Marguerite před Cannes a nabízí 1000 m² prostoru, kam můžete přijít a objevit módní dekor a výjimečné DJ vystoupení. Pečením, dusením a grilováním se šéfkuchař Yiannis Kioroglou a celý jeho tým stanou tvůrci chutí při přípravě jídel a přimějí vás vychutnat si kulinářský zážitek, který je opravdu špičkový.

V roce 2015 se restaurace La Guérite rozhodla přivést toto dobrodružství do idylického prostředí Saint-Barthélemy. Nachází se na špičce přístavu Gustavia, mezi ohromujícími jachtami a rybářskými čluny v přístavu a zdůrazňuje slunnou jižní kuchyni. La Guérite Saint-Barthélemy přiměje naše klienty cestovat od citronovníků v Amalfisu až po Kyklady, aby navštívili naši středomořskou atmosféru. Šéfkuchař Yiannis Kiorglou a jeho tým využívají speciality z grilu, aromatické byliny a marinády a zvou vás na nezapomenutelný zážitek z jídla. Ať už si chcete vychutnat drink před večeří, neformálnější večeři nebo jen relaxovat u některého z našich koktejlů, můžete si u toho poslechnout hudbu od místního DJ. Bar & Lounge je ideálním místem k vychutnání koktejlu vytvořeného jedním z našich expertů na koktejly.

Otevřeno: Obědy denně 12:00 - 17:00, večeře denně 20:00 - 23:00 (kuchyně se zavírá ve 23:00), After party v určité dny 12:00 - 3:00.

Zuma

Inspirována neformálním stylem izakaya stolování, ZUMA představuje moderní japonskou kuchyni, která je autentická, ale není tradiční. Pokrmy - navrženy ke sdílení - jsou vytvářeny ve třech různých stylech vaření: hlavní kuchyně, sushi a robata gril, které společně nabízející různé textury a chutě. Uvelebte se na terase s výhledem na záliv, posaďte se a sledujte, jak kuchaři na robata grilu pečou lososa na sushi a tataki. Těšte se na speciality kuchařů jako je miso marinovaná černá treska zabalená do listu hoba a steak z rib-eye s omáčkou wafu a česnekovými lupínky.

Otevřeno: Denně 19.00 - 1.00.

DD Scoop & DD Pastry

DD Pastry je místo, kde vás příjemně přivítají usměvavé tváře v útulném, domácím prostředí. DD Pastry nabízí milovníkům kávy jedinečný zážitek, kde si mohou pochutnat na zrnkové kávě vybrané ze čtyř různých zemí světa. Neodolatelná vůně kávy a domácí denně ručně vyráběné lahodné dorty, koláče a sušenky vás naprosto ohromí. Společnost DD Pastry také myslí na své hosty, pro které je důležité zdravé stravování. Připravuje a nabízí nejkvalitnější čaje na detoxikaci, kombuchu i bezlepkové a bezmléčné dezerty.

V DD Scoop si můžete během teplých dnů dopřát zmrzlinu ze směsi čerstvého ovoce a přírodních ingrediencí s různými polevami dle vaší chuti.

Otevřeno: DD Scoop - každý den 10:00 - 12:00, DD Pastry - každý den 10:00 - 12:00.

The Terrace

Nachází se ve třetím patře s venkovním posezením směrem k zátoce. Terasa ráno přivítá hosty velkou snídaní formou bufetu s širokou škálou nabídek, od sladkých šťavnatých třešní a palačinek až po čerstvě připravené gözleme (tradiční slané turecké pečivo), který je připravený na místě zaměstnanci kuchyně a který může být plněný feta sýrem, špenátem nebo jehněčím masem.

Snídani si perfektně užijete s čerstvě vymačkaným džusem z granátového jablka a šálkem uklidňujícího černého tureckého čaje, zatímco se budete kochat výhledem na malebnou krajinu.

Otevřeno: Pondělí až neděle 7:00 – 11:00.

 

Bary a salonky

V hotelu D Maris Bay si hosté mohou vybrat z osmi barů a třech salonků s různými koncepty a styly. 

 • Hendrick’s Bar
 • The Bay Lounge
 • La Guérite Lounge
 • Zuma Lounge
 • Green Hill Silence Bar
 • Manos Bar
 • Nusr-Et Bar
 • Pool Bar
 • Lobby Terrace
 • Tennis Bar

 

Kategorie a vybavení pokojů D Maris Bay

Ubytování je inspirováno polohou hotelu na poloostrově, který vyznačuje hranici mezi Egejským a Středozemním mořem. Sofistikovaný design interiéru kombinuje dva styly: pohodlí a současný minimalismus Západu s exotikou Východu. Ve 196 hotelových pokojích, 36 apartmánech a luxusní vile najdete dekorativní prvky z tmavého dřeva, stěny v uklidňujících béžových tónech a klasický italský mramor. Cestovatelé zde najdou klidný prostor s vlastním balkonem a terasou nabízející pohodu a klid po náročném dni na pláži.

Nabídka pokojů

Classic Room Mountain View

Pokoje (24-34 m²) jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými postelemi, parketami, okny od podlahy ke stropu, panelem s dotykovou obrazovkou (koncept Smart Room) a balkónem nebo terasou. Koupelna je z travertinu. Kapacita pokoje jsou 2 osoby.

Classic Room Sea View

Classic Room Sea View

Pokoje (24-30 m²) jsou vybaveny manželskou postelí nebo dvěma oddělenými postelemi, parketami, okny od podlahy ke stropu, panelem s dotykovou obrazovkou (koncept Smart Room) a balkónem nebo terasou. Koupelna je z travertinu. Kapacita pokoje jsou 2 osoby.

Superior Room Mountain View

Superior Room Mountain View

Tyto hotelové pokoje (35-41 m²) jsou vybaveny postelí velikosti King nebo dvěma oddělenými postelemi, posezením, parketami, okny od podlahy ke stropu, panelem s dotykovou obrazovkou (koncept Smart Room) a balkónem nebo terasou. Koupelna je z travertinu. Kapacita pokoje jsou 2 osoby.

Deluxe Room Mountain View

Deluxe Room Mountain View

Pokoje (44-47 m²) jsou vybaveny postelí velikostí King nebo dvěma oddělenými postelemi, parketami, okny od podlahy ke stropu, panelem s dotykovou obrazovkou (koncept Smart Room) a balkónem nebo terasou. Koupelna je z travertinu s vanou a samostatnou sprchou. Kapacita pokoje jsou 3 osoby.

Deluxe Room Sea View

Deluxe Room Sea View

Pokoje (35-44 m²) jsou vybaveny postelí velikostí King nebo dvěma oddělenými postelemi, parketami, okny od podlahy ke stropu, panelem s dotykovou obrazovkou (koncept Smart Room) a balkónem nebo terasou. Koupelna je z travertinu s vanou a samostatnou sprchou. Kapacita pokoje jsou 3 osoby.

Superior Mountain View Suite

Superior Mountain View Suite

Tyto vkusně zařízené suites (52-58 m²) s dřevěnými detaily a parketovou podlahou nabízejí dramatický výhled na vulkanický skalní terén. Pokoje mají samostatnou otevřenou ložnici, obývací část, pracovní stůl a terasu. Koupelny jsou vyzdobeny travertinovým kamenem. Kapacita suity jsou 3 osoby.

Superior Sea View Suite

Superior Sea View Suite

Stylové Suite Superior (52 m²) s výhledem na moře nabízí hostům samostatnou otevřenou ložnici, obývací část a pracovní stůl. Samostatná sprcha je vyzdobena travertinem a nabízí pohled z ptačí perspektivy na níže položenou zátoku. Kapacita suity jsou 3 osoby.

Junior Mountain View Suite

Junior Mountain View Suite

Tyto junior suites (61-64 m²) jsou zařízené v elegantním moderním stylu a mají výhled na svěží kopce poloostrova Datça, balkón nebo terasu. Posezení umožňuje odpočinout si po celodenním výletu nebo se osvěžit pod sprchou. Kapacita suity jsou 3 osoby.

Junior Sea View Suite

Junior Sea View Suite

Tyto elegantně zařízené suites (58 m²) nabízejí úžasný výhled. V pokojích je útulné posezení a koupelna v travertinu je vybavena vanou a samostatnou sprchou. Kapacita suity jsou 3 osoby.

Executive Mountain View Suite

Executive Mountain View Suite

Executive Mountain View Suites (68 m²) nabízejí oddělený obývací pokoj a ložnici, výhled na přímořské borovice a členitý vulkanický terén. Pracovní stůl můžete využít na obchodní jednání a pro relaxaci je zde klidná koupelna z travertinu se samostatnou sprchou a vanou. Kapacita suity jsou 3 osoby.

Executive Partial Sea View Suite

Executive Partial Sea View Suite

Tyto pokoje se nacházejí v 8. patře a nabízejí velkorysý prostor (80 m²) a vytříbený dekor tmavých parket a neutrálně zbarvených stěn. Mají samostatný obývací pokoj a ložnici spolu s psacím stolem. Koupelna je z travertinového kamene s vanou a samostatnou sprchou. Kapacita suity jsou 3 osoby. K dispozici je možnost propojení s pokojem kategorie Deluxe.

Executive Sea View Suite

Executive Sea View Suite

Pokud je pro vás důležité soukromí, jsou pro vás tyto pokoje ideálním útočištěm. Nabízejí elegantně zařízený prostor o velikosti 64-68 m². Na balkoně se můžete opalovat a relaxovat na lehátku nebo se ponořit do velké vany a obdivovat úžasnou scenérii. Kapacita suit jsou 3 osoby.

Premier Mountain View Suite

Premier Mountain View Suite

Tyto elegantně navržené suite (80 m²) v 8. patře mají prostorný obývací pokoj a ložnici. Pracovní místo umožňuje hostům věnovat se naléhavým pracovním záležitostem. Koupelna je z travertinového kamene s vanou a samostatnou sprchou. Možnost propojení s pokojem kategorie Deluxe. Kapacita suit jsou 3 osoby.

Premier Suite Sea View

Premier Suite Sea View

Tato suita (68 m²) se sofistikovaným nádechem a obložením z tmavého dřeva nabízí samostatný obývací pokoj a ložnici. Koupelna v elegantním travertinovém kameni má dvojité umyvadlo, vanu a samostatnou sprchu. Kapacita suity jsou 3 osoby.

Splendid Suite Sea View

Splendid Suite Sea View

Splendid Suite Sea View o rozloze 125 m² má 2 ložnice s odděleným obývacím pokojem. Dále zde najdete smart místnost (ovládací dotykový panel), balkon, klimatizaci/vytápění, zvukotěsná okna od podlahy ke stropu, dřevěnou podlahu, luxusní pracovní stůl a trezor. Úklidové služby jsou k dispozici dvakrát denně, minibar, stolování v pokoji a kávovar Nespresso Essenza Espresso. Kapacita suity jsou 4 osoby.

Presidential Suite

Presidential Suite

Toto střešní apartmá (175 m²) ve stylu penthousu má úžasný a dechberoucí výhled na poloostrov. Hlavní patro, které má terasu o rozloze 120 m², se může pochlubit okny od podlahy ke stropu a najdete zde ložnici, šatnu a koupelnu zdobenou nádherným tmavě olivově hnědým mramorem s vanou a samostatnou sprchou. V hlavním patře je obývací pokoj, jídelna a konferenční místnost. Nahoře můžete obdivovat scenérii z krásné týkové terasy. Odpočiňte si ve vířivce nebo se sluňte na velkém italském lehátku. Interiér je vyzdoben výběrem špičkového italského elegatního a moderního nábytku. Jídelní stůl, u kterého se může stravovat až osm hostů, je vyrobený z mramoru Calacatta. Presidential Suite má kuchyňský kout a dobře zásobený bar. Hosté si mohou ve svém pokoji pochutnat na kontinentální snídani. Při rezervaci à la carte restaurací mají hosté ubytovaní v Presidential suite přednost. Kapacita suity jsou 3 osoby.

D Maris Bay Villa

D Maris Bay Villa

Pokud hledáte exkluzivní ubytování, zarezervujte si D Maris Bay Villu, elegantní luxusní nemovitost o rozloze 310 m² se zahradou, terasou a soukromým bazénem. Velkoryse dimenzovaná vila má dvě ložnice pro hosty, z nichž každá má vlastní koupelnu zdobenou mramorem Calacatta a šatnu a rozlehlý obývací pokoj s pracovním stolem. Maximální kapacita vily je 5 osob. K dispozici je plně vybavená Gaggenau kuchyň s 24hodinovou službou komorníka, vinotéka a jídelna, ve které se může stravovat až 8 osob. Hosté si mohou objednat do svého pokoje kontinentální snídani, při rezervaci do à la carte restaurací mají hosté ubytovaní v D Maris Bay Vile přednost. Soukromá zahrada o rozloze 454 m² nabízí soukromý bazén s malebným výhledem na poloostrov a slunečník s lehátky a jídelním stolem pro čtyři osoby.

Pláž a moře

V D Maris Bay čeká na hosty vodní oáza. Hotelová lanovka vás odveze na níže položené pláže s jemným bílým pískem, křišťálovou vodou a výhledy do odlehlé zátoky orámované ohromujícími horskými pásmy. Návštěvníci pláže si mohou zkrátit čas přejezdem mezi plážemi na palubě hotelové rychlé vodní taxi služby.

Pláže

Bay Beach

Na hlavní pláži Bay Beach, která se nachází přímo pod hotelem, najdete dostatek prostoru pro rodiny, které si zde mohou odpočinout a hrát si pod sluncem nebo si vychutnat zmrzlinu, posedět v pekárně či kavárně. Špičkové restaurace Maris Kitchen a Nusr-Et jsou připraveny ohromit hosty chutnými jídly.

La Guérite Beach

Na okraji zátoky je La Guérite, restaurace, salonek a plážový klub inspirovaný renomovaným zařízením Cannes & St. Barths, nabízejí autentickou středomořskou kuchyni od šéfkuchaře Yiannisa Kiorogloua.

Manos Beach

Pro milovníky řeckého jídla si hosté mohou po dni stráveném na pláži rezervovat stůl v restauraci Manos, kde mohou ochutnat všechny lahůdky při západu slunce.

Maris Beach

Maris Beach nabízí soukromé bungalovy, z nichž každý je vybaven vlastní vířivkou, která vás zbaví stresu, a relaxační místností, kde si hosté mohou dopřát masáž nebo kosmetické ošetření.

Silence Beach

Na pláži Silence Beach se odpoutejte od stresu moderního života a odložte telefony a užijte si klid a pohodu. Zdřímněte si pod plážovou chatkou nebo odpočívejte v zavěšené posteli nad vodou na malém molu na pláži.

 

Online cena a slevy *****

Profi foto hotelu D Maris Bay *****

Gastronomie a hotelové restaurace D Maris Bay

Objevte propracovaný koncept gastronomie v zátoce D Maris Bay, který nabízí neuvěřitelné chutě z východu a západu na malebných místech u moře. Je to jedinečná pastva pro vaše smysly.

Restaurace

Nusr-Et

Živé večerní vaření pod hvězdami v Nusr-Et překoná každý váš dosavadní gastronomický zážitek. Restauraci vytvořil Nusret Gökçe, alias Salt Bae, turecký kuchař a řezník, a nachází se na pláži Bay. Otevřeno denně 17:00 - 23:00, pouze večeře.

V jedné části je moderní steakhouse, v druhé části najdete živé vaření. Hosté si sami vyberou hovězí maso, které pak kuchaři připravují přímo před hosty. Výběr červených vín na vinném lístku se dobře hodí k nabídce jídel z červeného masa, od hovězího carpaccia po pečený steak.

D Maris Kitchen

Nová restaurace hotelu D Maris Bay vítá své hosty v útulné atmosféře a nachází se na pláži Bay. Každý den na vás čekají různé denní speciality, grilované speciality, bistro a grilované pokrmy z turecké a mezinárodní kuchyně. Otevřeno každý den 9:00 – 23:00.

Manos

Inspirována populární přímořskou tavernou na řeckém ostrově Symi, která je již dlouho oblíbeným místem cestovatelů. Manos nabízí neuvěřitelný výběr mořských plodů v pohodové atmosféře přímo na pláži.

Zapojte se do několika časem uznávaných řeckých tradic v této živé restauraci. Naučte se pár kroků z tance sirtaki a oslavte slavnostní příležitost rozbíjením talířů. Užívejte si přátelských služeb a začněte ochutnávkou řeckých pokrmů, chutných salátů a domácího chleba, než se pustíte do lahodných talířů plných chobotnic, uzených mušlí, grilovaných chobotnic a humrů. Otevřeno 12:00 - 17:00 a 19:00 – 23:00.

 La Guérite

Od roku 1935 je celosvětová klientela sváděna šarmem La Guérite, autenticitou a kuchyní, která je nejen středomořská, ale také zdravá. La Guérite je zasazena do skalnaté zátoky ostrova Sainte-Marguerite před Cannes a nabízí 1000 m² prostoru, kam můžete přijít a objevit módní dekor a výjimečné DJ vystoupení. Pečením, dusením a grilováním se šéfkuchař Yiannis Kioroglou a celý jeho tým stanou tvůrci chutí při přípravě jídel a přimějí vás vychutnat si kulinářský zážitek, který je opravdu špičkový.

V roce 2015 se restaurace La Guérite rozhodla přivést toto dobrodružství do idylického prostředí Saint-Barthélemy. Nachází se na špičce přístavu Gustavia, mezi ohromujícími jachtami a rybářskými čluny v přístavu a zdůrazňuje slunnou jižní kuchyni. La Guérite Saint-Barthélemy přiměje naše klienty cestovat od citronovníků v Amalfisu až po Kyklady, aby navštívili naši středomořskou atmosféru. Šéfkuchař Yiannis Kiorglou a jeho tým využívají speciality z grilu, aromatické byliny a marinády a zvou vás na nezapomenutelný zážitek z jídla. Ať už si chcete vychutnat drink před večeří, neformálnější večeři nebo jen relaxovat u některého z našich koktejlů, můžete si u toho poslechnout hudbu od místního DJ. Bar & Lounge je ideálním místem k vychutnání koktejlu vytvořeného jedním z našich expertů na koktejly.

Otevřeno: Obědy denně 12:00 - 17:00, večeře denně 20:00 - 23:00 (kuchyně se zavírá ve 23:00), After party v určité dny 12:00 - 3:00.

Zuma

Inspirována neformálním stylem izakaya stolování, ZUMA představuje moderní japonskou kuchyni, která je autentická, ale není tradiční. Pokrmy - navrženy ke sdílení - jsou vytvářeny ve třech různých stylech vaření: hlavní kuchyně, sushi a robata gril, které společně nabízející různé textury a chutě. Uvelebte se na terase s výhledem na záliv, posaďte se a sledujte, jak kuchaři na robata grilu pečou lososa na sushi a tataki. Těšte se na speciality kuchařů jako je miso marinovaná černá treska zabalená do listu hoba a steak z rib-eye s omáčkou wafu a česnekovými lupínky.

Otevřeno: Denně 19.00 - 1.00.

DD Scoop & DD Pastry

DD Pastry je místo, kde vás příjemně přivítají usměvavé tváře v útulném, domácím prostředí. DD Pastry nabízí milovníkům kávy jedinečný zážitek, kde si mohou pochutnat na zrnkové kávě vybrané ze čtyř různých zemí světa. Neodolatelná vůně kávy a domácí denně ručně vyráběné lahodné dorty, koláče a sušenky vás naprosto ohromí. Společnost DD Pastry také myslí na své hosty, pro které je důležité zdravé stravování. Připravuje a nabízí nejkvalitnější čaje na detoxikaci, kombuchu i bezlepkové a bezmléčné dezerty.

V DD Scoop si můžete během teplých dnů dopřát zmrzlinu ze směsi čerstvého ovoce a přírodních ingrediencí s různými polevami dle vaší chuti.

Otevřeno: DD Scoop - každý den 10:00 - 12:00, DD Pastry - každý den 10:00 - 12:00.

The Terrace

Nachází se ve třetím patře s venkovním posezením směrem k zátoce. Terasa ráno přivítá hosty velkou snídaní formou bufetu s širokou škálou nabídek, od sladkých šťavnatých třešní a palačinek až po čerstvě připravené gözleme (tradiční slané turecké pečivo), který je připravený na místě zaměstnanci kuchyně a který může být plněný feta sýrem, špenátem nebo jehněčím masem.

Snídani si perfektně užijete s čerstvě vymačkaným džusem z granátového jablka a šálkem uklidňujícího černého tureckého čaje, zatímco se budete kochat výhledem na malebnou krajinu.

Otevřeno: Pondělí až neděle 7:00 – 11:00.

 

Bary a salonky

V hotelu D Maris Bay si hosté mohou vybrat z osmi barů a třech salonků s různými koncepty a styly. 

 • Hendrick’s Bar
 • The Bay Lounge
 • La Guérite Lounge
 • Zuma Lounge
 • Green Hill Silence Bar
 • Manos Bar
 • Nusr-Et Bar
 • Pool Bar
 • Lobby Terrace
 • Tennis Bar

 

Aktivity

Chcete-li více prozkoumat poloostrov Datça, na výlety po moři pro vás má hotel připravenou jednu z lodí vyrobených na zakázku. Pokud máte raději rychlejší jízdu, můžete si pronajmout motorovou jachtu Alia Open Sea.

Nakupování

Pro neočekávané nákupy dárků nebo k oslavě zvláštní příležitosti využijte In-Formal, kde vás okouzlí prestižní kolekce světových luxusních značek. Quadran Boutique nabízí přední světové švýcarské značky luxusních hodinek, šperků a doplňků, nachází se v 1. patře na terase. V lobby na vás čeká obchod se suvenýry.

 

Sport a wellness hotelu D Maris Bay *****

Sport

Pro hosty, kteří dávají přednost pobytu u bazénu před pobytem na pláži, je spodní terasa hotelu vybavena velkým venkovním bazénem s lehátky s přístřeškem, kde hosté mohou obdivovat výhledy na malebnou krajinu. Uvnitř mají hosté přístup k bazénu s masážními prvky a k vyhřívanému bazénu v lázních Mytha Spa.

Na jednom ze tří hotelových tenisových kurtů (jeden antukový, dva tvrdé kurty) si můžete zahrát pár setů se svými blízkými. Pro zájemce o zdokonalení se ve hře nabízí hotelová tenisová škola individuální lekce s profesionálními instruktory.

Milovníci vodních sportů si v zátoce D Maris také vyberou. Resort nabízí výlety na kajaku s průvodcem, plachtění, windsurfing, katamarán, vodní lyžování, wakeboarding nebo potápění. Ať už si vyberete jakýkoli sport, využijte tým zkušených instruktorů ke zdokonalení své techniky.

  

D-Gym

Pro ty, kteří touží spálit pár kalorií nebo chtějí jen zapracovat na posílení svalů, má hotel dobře navržené fitness centrum. Tělocvična nabízí špičkové cvičební zařízení Technogym a nabízí lekce fitness a cvičení s osobním trenérem. Při jízdě na rotopedu můžete obdivovat krásnou venkovní scenérii poloostrova Datça.

Otevřeno: Denně 7:00 - 21:00

Wellness  

Mytha Spa

Udělejte si čas na sebe, zatímco zůstávate v ráji.

D Maris Bay nabízí exkluzivní koncept lázní Mytha Spa k omlazení těla i ducha s širokým výběrem masáží a kosmetických procedur. 

Otevřeno: Prostory SPA: denně 9:00 - 21:00, Treatment Lounge pro procedury: denně 9:00 - 20:00

Doprava do hotelu D Maris Bay

Autem

D Maris Bay se nachází 130 km od mezinárodního letiště Dalaman, 155 km od mezinárodního letiště Bodrum a 35 km od města Marmaris. Hosté si mohou rezervovat luxusní SUV nebo 8místný osobní vůz Mercedes pro přepravu na mezinárodní letiště Dalaman nebo na letiště Milas-Bodrum

Vrtulníkem

D Maris Bay se nachází 130 km od mezinárodního letiště Dalaman a 155 km od mezinárodního letiště Bodrum. Na obou letištích je k dispozici soukromá přeprava vrtulníky, které vás dovezou do letoviska za pouhých 25 minut.

Lodí

Poloostrov Datça ležící na křižovatce Středomoří a Egejského moře je jednou z nejoblíbenějších destinací jachtařů, kteří si mohou užít rekreační pobřežní plavbu Blue Voyage. Resort nabízí pro kotvení jachet nedaleké zátoky hotelu, kde mohou hosté využívat hotelové zařízení.

Mapa - D Maris Bay *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Turecka do hotelu D Maris Bay *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem D Maris Bay *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu D Maris Bay *****

Letová spojení do Turecka

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.