Güral Premier Belek *****

Turecko

Hotel s tradiční tureckou architekturou a neomezenými kulinářskými možnostmi

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Güral Premier Belek *****

Lokalita Turecko, Turecká riviéra, Belek | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Příjemný resort vhodný pro rodinnou dovolenou Rozsáhlý aquapark a zábava pro děti Nízké hotelové budovy rozprostřené v zahradě

Popis hotelu Güral Premier Belek ***** Turecko

Hotel Güral Premier Belek se pyšní mimořádně krásnou tradiční tureckou architekturou jako z Pohádek tisíce a jedné noci. Nechte se přenést do světa snů k tyrkysově modrém moři lemovanému krásnou písečnou pláží a obklopenému úchvatnou přírodní scenérií. Čeká vás nezapomenutelný pobyt s pětihvězdičkovými službami včetně luxusních lázní, obrovského akvaparku, plážových pavilonů, tenisových kurtů a celé řady vzrušujících aktivit.

K dispozici je celkem 568 nádherně zařízených pokojů a apartmá v různých kategoriích. Všechny typy ubytování nabízí pohodlné zázemí a špičkové vybavení. Hotel Güral Premier Belek je navíc místem téměř neomezených kulinářských možností. Součástí resortu je 7 restaurací, cukrárna a 12 stylových barů. Velkorysý koncept Premier Ultra All Inclusive 24/7 zahrnuje celodenní stravování včetně nočního bufetu. Hotel se nachází v blízkosti nejlepších evropských golfových hřišť, řeckých antických měst Perge, Side a starověkého amfiteátru Aspendos.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Deluxe Room

Deluxe Room

Luxusně zařízené pokoje (32–37 m²) s vysoce kvalitním vybavením, manželskou postelí, samostatným lůžkem, parketovou podlahou a vanou/sprchou vybavenou masážními tryskami...

Deluxe Family Room

Deluxe Family Room

Tyto pokoje odpovídají vybavením Deluxe Rooms, ale nabízejí více prostoru (55–63 m²). Interiér se skládá ze dvou ložnic – jedné s manželskou postelí a druhé se dvěma samostatnými ..

Deluxe Superior Room

Deluxe Superior Room

Ubytujte se v tomto speciálně navrženém pokoji (64–66 m²), který zahrnuje ložnici s manželskou postelí a samostatným lůžkem, obývací prostor, šatnu a mramorovou koupelnu s vířivou v..

Deluxe Superior Family Room

Deluxe Superior Family Room

Tyto pokoje odpovídají vybavením Deluxe Superior Rooms, ale nabízejí více prostoru (90 m²). Interiér se skládá ze dvou ložnic – jedné s manželskou postelí a druhé se dvěma samostatn..

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotel Güral Premier Belek je místem téměř neomezených kulinářských možností. Součástí resortu jsou 4 restaurace s otevřeným bufetem, cukrárna a 3 à la carte restaurace s exkluzivní atmosférou nabízející autentickou tureckou, středomořskou a italskou kuchyni (kapacita pro 40 hostů, nutná rezervace předem). Můžete se také těšit na 12 stylových barů. Díky konceptu Premier Ultra All Inclusive 24/7, který zahrnuje snídaně, pozdní snídaně, obědy, večeře i noční bufet, vás čeká dokonale bezstarostný pobyt.

Restaurace

Güral Premier Restaurant

Hlavní hotelová restaurace s celodenním stravováním ve formě otevřeného bufetu.

Otevírací doba: snídaně 7:00–10:00, pozdní snídaně 10:00–11:00, oběd 12:30–14:00, večeře 19:00–21:15, noční bufet 21:30–7:00

Aqua Restaurant 

Otevírací doba: oběd ve formě otevřeného bufetu a občerstvení 12:30–18:00

Happyland Restaurant 

Otevírací doba: oběd 12:00–13:30, večeře 18:00–19:30 (všechna jídla ve formě otevřeného bufetu)

Beach Restaurant 

Otevírací doba: v závislosti na sezónních podmínkách (všechna jídla ve formě otevřeného bufetu)

Patisserie

Otevírací doba: 11:00–18:00

Ottoman Palace Restaurant

Ochutnejte tradiční turecké pokrmy z různých regionů Anatolie v této krásné restauraci, která se pyšní autentickou tureckou atmosférou.

Otevírací doba: 19:00–21:30 (nutná rezervace předem)

Gusto Restaurant

Pro milovníky italské kuchyně a vína je k dispozici tato exkluzivní restaurace nabízející ty nejlepší chutě Itálie.

Otevírací doba: 19:00–21:30 (nutná rezervace předem)

Dalyan Restaurant

Vydejte se na cestu po pobřeží Středozemního moře a ochutnejte vynikající středomořské pokrmy, nejrůznější mořské plody a další speciality v této jedinečné restauraci.

Otevírací doba: 19:00–21:30 (nutná rezervace předem)

Bary

Premier Barotevírací doba: 9:00–1:00

Pool Barotevírací doba: 9:00–0:00

Konak Barotevírací doba: 9:00–18:00

Yalı Barotevírací doba: 9:00–18:00

Aquapark Barotevírací doba: 10:00–18:00

Irish Pubotevírací doba: 20:00–0:00

Disco Barotevírací doba: 23:30–2:30

Lounge Barotevírací doba: 9:00–18:00

Quu Barotevírací doba: 9:00–18:00

Beach Barotevírací doba: 9:00–18:00

Pavilion Barotevírací doba: 9:00–18:00

Kategorie a vybavení pokojů Güral Premier Belek

Hotel Güral Premier Belek nabízí celkem 568 nádherně zařízených pokojů a apartmá v různých kategoriích. K dispozici jsou klasické pokoje, rodinné pokoje, pokoje Deluxe Pool s přístupem ke společnému bazénu (vyhrazenému pouze pro hosty těchto pokojů) i luxusní apartmá se soukromým bazénem a zahradou.

Součástí vybavení všech pokojů: LCD TV s hudebními kanály, Wi-Fi, telefon s přímou volbou (v ložnici a koupelně), digitální sejf, centrální klimatizace, parketová podlaha, polštářové menu, minibar (nealkoholické nápoje, pivo, brambůrky, sušenky a čokoláda), příslušenství na přípravu čaje a kávy, mramorová koupelna, župany, pantofle, koupelnové produkty, fén na vlasy, kosmetické zrcadlo a balkón s posezením.

Nabídka pokojů

Deluxe Room

Deluxe Room foto

Luxusně zařízené pokoje (32–37 m²) s vysoce kvalitním vybavením, manželskou postelí, samostatným lůžkem, parketovou podlahou a vanou/sprchou vybavenou masážními tryskami.

Deluxe Family Room

Deluxe Family Room foto

Tyto pokoje odpovídají vybavením Deluxe Rooms, ale nabízejí více prostoru (55–63 m²). Interiér se skládá ze dvou ložnic – jedné s manželskou postelí a druhé se dvěma samostatnými lůžky. V každé ložnici je LCD TV a minibar.

Deluxe Superior Room

Deluxe Superior Room foto

Ubytujte se v tomto speciálně navrženém pokoji (64–66 m²), který zahrnuje ložnici s manželskou postelí a samostatným lůžkem, obývací prostor, šatnu a mramorovou koupelnu s vířivou vanou i sprchovým koutem.

Deluxe Superior Family Room

Deluxe Superior Family Room foto

Tyto pokoje odpovídají vybavením Deluxe Superior Rooms, ale nabízejí více prostoru (90 m²). Interiér se skládá ze dvou ložnic – jedné s manželskou postelí a druhé se dvěma samostatnými lůžky. Každá ložnice je vybavená LCD TV, minibarem a vlastní koupelnou s vířivou vanou.

Deluxe Superior Plus Family Room

Deluxe Superior Plus Family Room foto

Dopřejte si více prostoru a pohodlí v podobě tohoto pokoje s rozlohou 100 m². Uvnitř najdete dvě velké ložnice – jednu s manželskou postelí a druhou se dvěma samostatnými lůžky. Každá ložnice je navíc vybavená pohovkou, LCD TV, minibarem a vlastní koupelnou s vířivou vanou nebo masážní sprchou. Nechybí ani balkón s venkovní pohovkou. Součástí prémiového vybavení jsou koupelnové produkty od značky Bvlgari Cosmetics, láhev vína a mísa s ovocem.

Deluxe Pool Room

Deluxe Pool Room foto

Luxusně zařízené pokoje (70–78 m²) s vysoce kvalitním vybavením, manželskou postelí, samostatným lůžkem, šatnou, vířivou vanou a balkónem, který je vybaven venkovní pohovkou a nabízí přímý přístup k bazénu. Součástí prémiového vybavení jsou koupelnové produkty od značky Bvlgari Cosmetics, láhev vína a mísa s ovocem.

Deluxe Pool Family Room

Deluxe Pool Family Room foto

Tyto pokoje odpovídají vybavením Deluxe Pool Rooms, ale nabízejí více prostoru (130–136 m²). Interiér se skládá ze dvou ložnic – jedné s manželskou postelí a druhé se dvěma samostatnými lůžky. Každá ložnice je vybavená LCD TV, minibarem a vlastní koupelnou s vířivou vanou nebo sprchou. Součástí pokoje je balkón s přímým přístupem k bazénu.

Presidential Pool Suite A

Presidential Pool Suite A foto

Ubytujte se v tomto luxusním apartmá o rozloze 120 m², který se pyšní velkým balkónem se soukromým bazénem a vlastní zahradou. Uvnitř najdete dva pokoje. Hlavní ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem je vybavená křeslem, šatnou, TV, balkónem s venkovní pohovkou a vlastní koupelnou s vířivou vanou a sprchovým koutem. Součástí druhé ložnice jsou dvě samostatná lůžka, obývací prostor s pohovkou a TV, domácí kino, zabudovaná kuchyňka (minibar, trouba, dřez) a koupelna se sprchovým koutem. Prémiové vybavení a služby zahrnují koupelnové produkty od značky Bvlgari Cosmetics, láhev vína, mísu s ovocem, VIP minibar, dopravu z/na letiště (nutná rezervace), soukromý plážový pavilon, bezplatná rezervace v à la carte restauracích a využívání tenisových kurtů zdarma.

Presidential Pool Suite B

Presidential Pool Suite B foto

Dopřejte si maximální luxus a pohodlí v tomto prostorném apartmá (170 m²), které se může pochlubit velkým balkónem s přístupem k soukromému bazénu a vlastní zahradou. Interiér se skládá se tří místností. Hlavní ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem je vybavená křeslem, šatnou, TV, balkónem s venkovní pohovkou a vlastní koupelnou s vířivou vanou a sprchovým koutem. Součástí druhé ložnice jsou dvě samostatná lůžka, šatna, křeslo, TV, minibar a vlastní koupelna. K dispozici je také samostatný obývací pokoj s pohovkou, jídelním stolem, zabudovanou kuchyňkou (minibar, trouba, dřez), TV, DVD a domácím kinem. Prémiové vybavení a služby zahrnují koupelnové produkty od značky Bvlgari Cosmetics, láhev vína, mísu s ovocem, VIP minibar, dopravu z/na letiště (nutná rezervace), soukromý plážový pavilon, bezplatná rezervace v à la carte restauracích a využívání tenisových kurtů zdarma.

Pláž a moře

Krásná pláž a tyrkysové moře je neodmyslitelnou součástí pobytu v hotelu Güral Premier Belek. Hosté můžou využívat 350 metrů dlouhou soukromou pláž, která získala ocenění Blue Flag, s opalovacími lehátky pro maximální pohodlí.

K dispozici je také 19 plážových pavilonů (17 standardních a 2 VIP) se speciálními službami – oříšky, zmrzlina, minibar, konzumace nápojů, osušky, mísa s ovocem dopoledne a dort odpoledne. VIP pavilony mají dvě patra s vlastní sluneční terasou. V prvním patře je k dispozici kuchyňka s vybavením, posezení, koupelna s WC, TV, konferenční stolek, klimatizace a minibar. Ve druhém patře najdete velký jídelní stůl a terasu s úchvatným výhledem na moře. Plážové pavilony je nutné rezervovat předem.

Online cena a slevy Güral Premier Belek *****

Profi foto hotelu Güral Premier Belek *****

Gastronomie a hotelové restaurace Güral Premier Belek

Hotel Güral Premier Belek je místem téměř neomezených kulinářských možností. Součástí resortu jsou 4 restaurace s otevřeným bufetem, cukrárna a 3 à la carte restaurace s exkluzivní atmosférou nabízející autentickou tureckou, středomořskou a italskou kuchyni (kapacita pro 40 hostů, nutná rezervace předem). Můžete se také těšit na 12 stylových barů. Díky konceptu Premier Ultra All Inclusive 24/7, který zahrnuje snídaně, pozdní snídaně, obědy, večeře i noční bufet, vás čeká dokonale bezstarostný pobyt.

Restaurace

Güral Premier Restaurant

Hlavní hotelová restaurace s celodenním stravováním ve formě otevřeného bufetu.

Otevírací doba: snídaně 7:00–10:00, pozdní snídaně 10:00–11:00, oběd 12:30–14:00, večeře 19:00–21:15, noční bufet 21:30–7:00

Aqua Restaurant 

Otevírací doba: oběd ve formě otevřeného bufetu a občerstvení 12:30–18:00

Happyland Restaurant 

Otevírací doba: oběd 12:00–13:30, večeře 18:00–19:30 (všechna jídla ve formě otevřeného bufetu)

Beach Restaurant 

Otevírací doba: v závislosti na sezónních podmínkách (všechna jídla ve formě otevřeného bufetu)

Patisserie

Otevírací doba: 11:00–18:00

Ottoman Palace Restaurant

Ochutnejte tradiční turecké pokrmy z různých regionů Anatolie v této krásné restauraci, která se pyšní autentickou tureckou atmosférou.

Otevírací doba: 19:00–21:30 (nutná rezervace předem)

Gusto Restaurant

Pro milovníky italské kuchyně a vína je k dispozici tato exkluzivní restaurace nabízející ty nejlepší chutě Itálie.

Otevírací doba: 19:00–21:30 (nutná rezervace předem)

Dalyan Restaurant

Vydejte se na cestu po pobřeží Středozemního moře a ochutnejte vynikající středomořské pokrmy, nejrůznější mořské plody a další speciality v této jedinečné restauraci.

Otevírací doba: 19:00–21:30 (nutná rezervace předem)

Bary

Premier Barotevírací doba: 9:00–1:00

Pool Barotevírací doba: 9:00–0:00

Konak Barotevírací doba: 9:00–18:00

Yalı Barotevírací doba: 9:00–18:00

Aquapark Barotevírací doba: 10:00–18:00

Irish Pubotevírací doba: 20:00–0:00

Disco Barotevírací doba: 23:30–2:30

Lounge Barotevírací doba: 9:00–18:00

Quu Barotevírací doba: 9:00–18:00

Beach Barotevírací doba: 9:00–18:00

Pavilion Barotevírací doba: 9:00–18:00

Aktivity

Hotel Güral Premier Belek nabízí následující aktivity:

  • nabitý zábavní program včetně hudebních a tanečních show
  • večírek Gala Night (jednou za týden, v závislosti na počasí)
  • herní centrum pro děti i dospělé
  • obchodní centrum
  • zapůjčení auta

Sport a wellness hotelu Güral Premier Belek *****

Hotel Güral Premier Belek nabízí celou řadu sportovních aktivit a vybavení. Součástí resortu je 8 profesionálních tenisových kurtů s antukou (za příplatek), tenisový obchod, půjčovna vybavení i služba vyplétání raket. Tenisová škola PCT Tennis School a trenéři s licencí DVB/VDT jsou k dispozici pro všechny věkové kategorie hráčů, ať už amatérské nebo profesionální. Každý týden se tu konají tenisové turnaje. Hosté můžou využívat také velké, plně vybavené fitness centrum (7:00–20:00) a vyzkoušet si celou řadu dalších sportů, jako je například gymnastika, plážový volejbal, aqua gymnastika, aerobik, stolní tenis, šipky, boccia a shuffleboard.

Součástí resortu je i aquapark o rozloze 20 tisíc m² s 20 skluzavkami pro děti i dospělé, speciálně navrženými bazény pro malé hosty i vířivkami a vodními masážemi pro dospělé.

Pokud si chcete odpočinout a dopřát svému tělu speciální péči, navštivte hotelové lázně QuuSpa o rozloze 2 600 m². Díky okouzlující atmosféře a profesionálním terapeutům zcela zapomenete na starosti svého každodenního života. Součástí lázní je 23 luxusních místností, jeden Spa apartmán, 2 lázně hammam, 2 sauny, 2 ledové fontány, solná místnost a ochlazovací sprchy. Můžete si vybrat z široké nabídky procedur včetně evropských a dálnovýchodních masáží, hydroterapie, tureckého rituálu v lázních hammam, kosmetických ošetření a hubnoucích procedur.

Děti v hotelu Güral Premier Belek *****

Hotel Güral Premier Belek se snaží nabídnout rodičům možnost prožít nezapomenutelnou dovolenou se svými dětmi a zároveň si dopřát čas pro sebe. Součástí resortu je dětský klub Happyland s vnitřními i venkovními prostory, dětskou restaurací, místností na spaní a dětskými toaletami. Děti si můžou vyzkoušet nejrůznější aktivity v rámci programu, který je rozdělen podle věkových kategorií: Mini 4–7 let, Maxi 8–12 let a Teenager Club 13–17 let. Služba hlídání dětí a zapůjčení kočárku jsou k dispozici za příplatek.

Otevírací doba 9:00–23:00

Mapa - Güral Premier Belek *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Turecka do hotelu Güral Premier Belek *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Güral Premier Belek *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Güral Premier Belek *****

Letová spojení do Turecka

Ing. Radka Urbánková
Güral Premier Belek
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.