Maxx Royal Belek Golf Resort *****

Turecko

Luxusní ubytování, restaurace s mezinárodní kuchyní a dokonalost přírody.

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Maxx Royal Belek Golf Resort *****

Lokalita Turecko, Turecká riviéra, Belek | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Golfový resort v jedné z nejkrásnějších zátok v Antalyi Nabízí 8 hotelových restaurací a 14 barů 24hodinový servis Maxx All inclusive
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Maxx Royal Belek Golf Resort ***** Turecko

Golfový resort Maxx Royal Belek v Beleku se nachází v jedné z nejkrásnějších zátok v Antalyi a nabízí nejen jedinečnou krásu Středozemního moře, ale také pohodlí v kombinaci s výjimečnou a elegantní atmosférou.
Luxusní ubytování, restaurace s mezinárodní kuchyní a dokonalost přírody, Golf Resort Maxx Royal Belek učiní vaši dovolenou nezapomenutelnou. Připravte se na dovolenou, která překročí vaše očekávání. Speciálně navržená apartmá a vily slibují pohodlí vašeho domova s dokonalými službami.

V resortu Maxx Royal Resort je také k dispozici Maxx Assistant, který poskytuje hostům služby osobního asistenta po celou dobu jejich dovolené, dokonce i před a po dovolené.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Suite

Suite

Toto apartmá se speciálním designem o rozloze 80 m², které se nachází v hlavní budově, má jednu ložnici, jednu pohovku, francouzské nebo oddělené postele, sprchu, koupelnu s jacuzzi vano..

Family Roof Suite

Family Roof Suite

Toto apartmá se speciálním designem o rozloze 140 m² se nachází v hlavní budově s výhledem na pevninu nebo na moře a má dvě ložnice, francouzskou postel a oddělené postele, dvě koupeln..

Terrace Family Suite

Terrace Family Suite

Toto apartmá se speciálním designem o rozloze 100 m² s výhledem na krajinu nebo na bazén má dvě ložnice, francouzské postele a oddělené postele, dvě koupelny se sprchovým koutem, šatnu ..

Gastronomie a hotelové restaurace

Maxx Royal Belek Golf Resort nabízí hostům nevšední kulinářské zážitky s osmi a la carte restauracemi, jedna s 24 hodinovou službou spolu s hlavní restaurací, 1 dětskou restauraci, 14ti bary, cukrárnou, čokoládovnou a dvěmi koutky s občerstvením. Bary po celé léto vítají renomované DJe, speciální vystoupení a nejtalentovanější tanečníky světa.

 

Restaurace
The Azure Restaurant (v rámci AI)
Hlavní restaurace The Azure, nově definuje koncept bufetu s bohatými možnostmi a vzrušujícími globálními chutěmi. V The Azure na vás čeká mimořádná kulinářská cesta, která spojuje lahodná jídla ve velkolepých prezentacích na každém místě: od grilovaných bufetů přes dietní koutek až po dětské restaurace.
Otevřeno: snídaně 07:00 – 10:30, obědy 12:30 – 14:30, večeře 19:00 – 21:30

Azure Kids (v rámci AI)
Dětský bufet v hlavní restauraci The Azure.
Otevřeno: snídaně 07:00 – 10:30, obědy 12:30 – 14:30, večeře 19:00 – 21:30

Children’s Restaurant at MAXXI LAND (v rámci AI)
Dětská bufetová restaurace v MAXXI LAND otevřená na oběd, svačiny a večeři. Dorty, sušenky, ovoce, zmrzlina, ovocné šťávy a dětské menu.
Otevřeno: obědy 12:00 – 13:30, svačiny 16:00 – 17:00, večeře 18:00 – 19:30

Azure Fish (v rámci AI, A la carte)
V Azure Fish si pochutnáte na úžasných mořských plodech.
Otevřeno: obědy 12:30 – 16:00, večeře 19:00 – 22:00

Azure Italia (v rámci AI, A la carte)
Azure Italia přináší lahodné pokrmy z břehů Středozemního moře.
Otevřeno: obědy 12:30 – 16:00, večeře 19:00 – 22:00

Azure Turk (v rámci AI, A la carte)

V Azure Turk najdete ty nejambicióznější chutě turecké kuchyně.
Otevřeno: obědy 12:30 – 16:00, večeře 19:00 – 22:00

Gastro by Alfredo Russo (A la carte, Fine Dining)
Během dovolené si můžete vychutnat bezkonkurenční chuťový zážitek díky dokonalým chutím připraveným pod vedením světově uznávaného italského šéfkuchaře Alfreda Russo. Russo's menu se skládá z moderních jídel s lokálními ingrediencemi přizpůsobenými novým trendům. Restaurace je vhodná pro hosty starší 12 let. Pro všechny hosty je večeře za příplatek 50 € a je nutná rezervace.
Otevřeno: 19:00 – 22:00

Azure 24 (v rámci AI, A la carte)
Restaurace Azure 24 představuje hostům nový zážitek se službami a la carte a bohatým bufetem, který spojuje světové značky v rámci svého konceptu „Maxx Inclusive“. Otevřeno 24 hodin denně, mezinárodní menu a charakteristický vinný lístek v Azure 24 vás zavedou na speciální gurmánskou cestu.
Otevřeno: 24/7

Royal Villa Restaurant (A la carte)
Royal Villa Restaurant, která mísí světovou kuchyni s osobitými prezentacemi, nabízí hostům ubytovaných ve vilách specializované služby. Hosté ubytovaní v jiných pokojích a návštěvníci golfového hřiště si mohou pochutnat na občerstvení v restauraci při zakoupení Green Fee. Snídaně a obědy jsou zdarma pro všechny hosty ubytované ve vilách. Snack menu je také zdarma pro držitele Green Fee a pro jejich doprovod je za příplatek 70 €. Večeře je za příplatek 40 €/osoba a je zde nutná rezervace. Děti 0-6 let zdarma. Děti 7-12 let poloviční cena.
Otevřeno: 07:00 – 22:00

Azure Japon (A la carte, Fine Dining)
Jste připraveni prozkoumat tajemné chutě spolu s show Teppanyaki od kuchařů z Dálného východu? Azure Japanese Restaurant nabízí exotické chutě japonské kuchyně a exkluzivní menu. Večeře je zpoplatněna částkou 20€/osoba a je nutná rezervace. Děti 0-6 let zdarma. Děti 7-12 let poloviční cena.
Otevřeno: 19:00 – 22:00

Bueno Steak House (A la carte, Fine Dining)
Bueno Steak House je jedna z nejlepších restaurací v Maxx Royal Belek. Milovníkům jídla nabízí význačné menu: nejjemnější kusy masa zrající 28 dní za speciálních podmínek pro dosažení dokonalé a ultimátní chuti. Pro všechny hosty je večeře za příplatek 20 € a je nutná rezervace. Děti 0-6 let zdarma. Děti 7-12 let poloviční cena.
Otevřeno: 19:00 – 22:00

 

Občerstvení a dezerty
Chocolatier (v rámci AI, A la carte)

Čokoládovna, která spojuje jedinečné receptury od šéfkuchařů Maxx Royal a slavnou kvalitu čokolády Callebaut, nabízí hostům ten nejsladší sen, se 44 různými druhy čokolády a nápoji.
Otevřeno: 10:00 – 23:00

Le Melange (v rámci AI, A la carte)

Tato cukrárna a kavárna nabízí ty nejfantastičtější chutě dezertů, mimořádné zákusky, makronky ve stylu pařížské cukrárny a speciální produkty připravované slavnými kuchaři.
Otevřeno: 10:00 – 23:00

Mövenpick Ice Cream Shop (v rámci AI)
Nabízí hostům různé druhy domácí zmrzliny.
Otevřeno: 10:00 – 23:00

MAXVILLE Gözleme House (v rámci AI)
Nápoje a občerstvení v podobě tradičních tureckých placek nejrůznějších náplní.
Otevřeno: 11:00 – 17:00

Fruity and Ice Cream (v rámci AI)

Hosté, kteří hledají sladkou přestávku během dne zde najdou výběr zmrzlin a sezónního ovoce, které osvěží tělo i mysl.
Otevřeno: 11:00 – 17:00

Beer Garden (v rámci AI)
Občerstvení a nápoje formou a la carte.
Otevřeno: 12:30 – 16:00

 

Bary
Azure 24 Bar

Bar, kde se můžete zastavit na nejrůznější koktejly, alkoholické i nealkoholické nápoje.

Otevřeno: 24/7

Azure Court Bar
Azure Court Bar kombinuje lahodné nápoje a zábavná představení, což vytváří jedinečnou atmosféru.

Otevřeno: 12:30 – 24:00

Ryder Bar (Golf Club Bar)
Ryder Bar nabízí služby golfovým nadšencům a hostům vil, pro které má připravené stylové přivítání exkluzivními nápoji v elegantní atmosféře a to přímo v u golfového hřiště Motgomerie Golf Course. Konzumace v tomto baru je za extra příplatek.

Otevřeno: 07:00 – 24:00

Lobby Bar
Odhoďte každodenní únavu krátkou přestávkou v Lobby baru vyhlášeném svou exkluzivní atmosférou a obsáhlým nápojovým lístkem.

Otevřeno: 08:00 – 24:00

Beach Bar
V plážovém baru, v jednom z nejexkluzivnějších koutů v Maxx Royal Belek si můžete užít nejjasnější sluneční světlo ve dne a nádherné večírky po setmění.

Otevřeno: 10:00 – 19:00

Tangerine Beach Club Bar
S dechberoucím výhledem na pláž nabízí bar Tangerine Beach Club lahodné pokrmy po celý den a večery jsou doplněné o velkolepé show.

Otevřeno: 10:00 – 02:00

GameIn Bowling Bar
Vášnivý hráči si mouhou dát pauzu v tomto vesmíru zábavy a vychutnat si exkluzivní nápoje v GameIn Bowling Baru.

Otevřeno: 10:00 – 24:00

Vitamin Juice Bar

Speciální ovocné a bylinkové čaje, speciální detoxikační koktejly a nealkoholické nápoje, čerstvé ovocné a zeleninové šťávy

Otevřeno: 08:00 – 20:00

Terrace Lounge Bar

Nabízí nápoje a aperitivy.

Otevřeno: 10:00 – 18:00

Tennis Bar 

Nápoje a aperitivy u tenisovách kurtů.

Otevřeno: 10:00 – 18:00

Jay Lounge

Usaďte se v osobitém prostředí elegantního Jay Lounge, kde si můžete dopřát koktejly připravované z nejrenomovanějších světových značek pro opravdu nevšední zážitek.
Otevřeno: 24/7

Royal Horse Lounge
Jedinečně navržený Royal Horse Lounge Bar přidá na vaší dovolené ještě více zábavy díky živým vystoupením.

Otevřeno: 16:00 – 24:00

Chocolatier Tea & Coffee Bar
Osvěžující nápoje a různé druhy čokolády připravené šéfkuchařem budou lahodně doznívat na vašem patře.

Otevřeno: 10:00 – 23:00

Kategorie a vybavení pokojů Maxx Royal Belek Golf Resort

SUITES
Zažijte dovolenou za hranicí svých snů ve světě golfového resortu Maxx Royal Belek. Stylová apartmá nabízejí pohodlí domova v kombinaci s dokonalými službami.

 

VILY
Vily na královském golfovém hřišti Montgomerie Maxx Royal Golf Course posouvají hranice luxusu a pohodlí.

 

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Suite

Suite foto

Toto apartmá se speciálním designem o rozloze 80 m², které se nachází v hlavní budově, má jednu ložnici, jednu pohovku, francouzské nebo oddělené postele, sprchu, koupelnu s jacuzzi vanou, šatnu a balkon. Apartmá mají výhled buď na moře, nebo na pevninu. Maximální kapacita: 3 dospělí + 1 dítě + 1 miminko.

Family Roof Suite

Family Roof Suite foto

Toto apartmá se speciálním designem o rozloze 140 m² se nachází v hlavní budově s výhledem na pevninu nebo na moře a má dvě ložnice, francouzskou postel a oddělené postele, dvě koupelny se sprchou, jednu pohovku, dva balkony, každý s vířivkou. Maximální kapacita: 6 dospělých + 1 miminko.

Terrace Family Suite

Terrace Family Suite foto

Toto apartmá se speciálním designem o rozloze 100 m² s výhledem na krajinu nebo na bazén má dvě ložnice, francouzské postele a oddělené postele, dvě koupelny se sprchovým koutem, šatnu a dva balkony (jeden s vířivkou jacuzzi). Maximální kapacita: 4 dospělí + 1 dítě + 1 miminko.

Terrace Laguna Family Suite

Terrace Laguna Family Suite foto

Toto apartmá se speciálním designem o rozloze 100 m² s výhledem na krajinu nebo na bazén má dvě ložnice, francouzské postele a oddělené postele, jednu koupelnu se sprchou, jednu koupelnu s jacuzzi sprchou, šatnu, terasu a přímý přístup k bazénu na terase. Maximální kapacita: 4 dospělí + 1 dítě + 1 miminko.

Family Suite

Family Suite foto

Toto apartmá se speciálním designem o rozloze 100 m², které se nachází v hlavní budově s výhledem na pevninu nebo na moře, má dvě ložnice, francouzské postele a oddělené postele, jednu koupelnu s jacuzzi vanou nebo jacuzzi sprchou, jednu koupelnu se sprchou, šatnu a balkon. Maximální kapacita: 5 dospělých + 1 miminko.

Laguna Duplex Suite

Laguna Duplex Suite foto

Toto dvoupatrové apartmá o rozloze 135 m² se speciálním designem, které se nachází v hlavní budově, má relaxační bazén a výhled na krajinu. Má dvě ložnice, francouzské postele a oddělené postele, obývací pokoj, jednu koupelnu se sprchou, jednu koupelnu s vířivkou, šatnu, terasu s přímým přístupem k relaxačnímu bazénu. Maximální kapacita: 6 dospělých + 1 miminko.

Royal Suite

Royal Suite foto

Královské apartmá s jednou ložnicí o rozloze 100 m² se nachází v hlavní budově, má výhled na moře, jednu ložnici s francouzskou postelí, posezení, vířivku, jednu koupelnu se sprchou, šatnu, balkon. Maximální kapacita: 3 dospělí + 1 dítě + 1 miminko. Královské apartmá se dvěma ložnicemi o rozloze 170 m² se nachází v hlavní budově, má výhled na moře, dvě ložnice se dvěma francouzskými postelemi, posezení, vířivku, jednu koupelnu s vířivkou a sprchou, jednu koupelnu se sprchou, šatnu, dva balkony. Maximální kapacita: 6 dospělých + 1 miminko.

King Suite

King Suite foto

Toto speciální apartmá o rozloze 220 m², které se nachází v hlavní budově, má krásný výhled na moře a má dvě ložnice (francouzské a oddělené postele), obývací pokoj, kuchyňský kout, jednu koupelnu se sprchovým koutem, jednu koupelnu s vířivkou a sprchou, šatnu, saunu a tři balkony. Maximální kapacita: 6 dospělých + 1 miminko.

Albatross Villa with 2 bedrooms

Albatross Villa with 2 bedrooms foto

Tato dvoupatrová samostatná vila o rozloze 350 m² se nachází na golfovém hřišti Maxx Royal Golf Course a nabízí vnitřní prostor 320 m², soukromý vyhřívaný venkovní bazén a terasu o rozloze 60 m², dvě ložnice s francouzskou postelí a oddělenými postelemi, jeden obývací pokoj, jednu jídelnu, kuchyň, vstupní chodbu, jednu koupelnu s jacuzzi a sprchou, jednu koupelnu se sprchovým koutem, jednu koupelnu se saunou a sprchou, tureckou lázeň. Maximální kapacita: 7 dospělých + 1 miminko.

Albatross Villa with 3 bedrooms

Albatross Villa with 3 bedrooms foto

Tato dvoupatrová samostatně stojící vila o rozloze 425 m², která se nachází na golfovém hřišti Maxx Royal Golf Course, nabízí vnitřní prostor 399 m², soukromý venkovní bazén a terasu, tři ložnice (dvě s francouzskými, jednu s oddělenými postelemi), jeden obývací pokoj, jednu jídelnu, kuchyň, vstupní chodbu, jednu koupelnu s jacuzzi a sprchou, jednu koupelnu se saunou a sprchou, tureckou lázeň, dvě koupelny se sprchou, balkon. Maximální kapacita: 10 dospělých + 1 miminko.

Owner Villa

Owner Villa foto

Tato samostatně stojící vila o rozloze 630 m² se speciálním designem, která se nachází na golfovém hřišti Maxx Royal Golf Course a na polosamotě se stromy, nabízí vnitřní prostor 495 m², soukromý venkovní vyhřívaný bazén a terasu, pavilon s jacuzzi, čtyři ložnice (dvě s francouzskou postelí a dvě s oddělenými postelemi), jeden obývací pokoj, jednu jídelnu, kuchyň, jednu koupelnu s jacuzzi a sprchou, jednu koupelnu s vířivkou a sprchou s peelingovou a masážní částí, jednu koupelnu se sprchou, tureckou lázeň, jednu koupelnu se saunou a sprchou, fitness, tři balkony. Maximální kapacita: 12 dospělých + 1 miminko.

Presidential Villa

Presidential Villa foto

Tato dvoupatrová samostatná vila se speciálním designem o rozloze 630 m², která se nachází na golfovém hřišti Maxx Royal a na polosamotě se stromy, nabízí vnitřní prostor 495 m², soukromý venkovní vyhřívaný bazén a terasu o rozloze 60 m². Dále má čtyři ložnice (tři s francouzskými a jednu s oddělenými postelemi), jeden obývací pokoj, jednu jídelnu, kuchyň, vstupní chodbu, dvě koupelny s jacuzzi a sprchou, jednu koupelnu se saunou a sprchou, tureckou lázeň, dvě koupelny se sprchou a tři balkony. Maximální kapacita: 12 dospělých + 1 miminko.

Pláž a moře

Užijte si břehy Středozemního moře na maximum na 300 metrech dlouhé pláži s molem s altány postavenými na moři, speciálním plážovým barem a elegantními lehátky.

 

Plážový klub Tangerine

Tangerine Beach Club, který nabízí služby plážového baru ve dne a živé večírky v noci. Nabízí řadu možností osvěžení, pro ty kteří hledají chladnou přestávku mezi koupáním.


Jetty

Užijte si čas se svou rodinou nebo si užijte soukromé chvíle na moderním molu se speciálně navrženými altány vyhrazenými pro rodiny, kde mohou trávit čas společně, nebo pro ty, kteří chtějí mít nějaký čas sami pro sebe.


Pavilion

Podívejte se na rozsáhlé menu altánů a vychutnejte si lahodné chutě s přímou obsluhou. Zažijte privilegium naplno s jeho službami na míru, bezkonkurenčním výhledem na Středozemní moře a relaxační atmosféru.

Online cena a slevy Maxx Royal Belek Golf Resort *****

Profi foto hotelu Maxx Royal Belek *****

Naše foto hotelu Maxx Royal Belek *****

Gastronomie a hotelové restaurace Maxx Royal Belek Golf Resort

Maxx Royal Belek Golf Resort nabízí hostům nevšední kulinářské zážitky s osmi a la carte restauracemi, jedna s 24 hodinovou službou spolu s hlavní restaurací, 1 dětskou restauraci, 14ti bary, cukrárnou, čokoládovnou a dvěmi koutky s občerstvením. Bary po celé léto vítají renomované DJe, speciální vystoupení a nejtalentovanější tanečníky světa.

 

Restaurace
The Azure Restaurant (v rámci AI)
Hlavní restaurace The Azure, nově definuje koncept bufetu s bohatými možnostmi a vzrušujícími globálními chutěmi. V The Azure na vás čeká mimořádná kulinářská cesta, která spojuje lahodná jídla ve velkolepých prezentacích na každém místě: od grilovaných bufetů přes dietní koutek až po dětské restaurace.
Otevřeno: snídaně 07:00 – 10:30, obědy 12:30 – 14:30, večeře 19:00 – 21:30

Azure Kids (v rámci AI)
Dětský bufet v hlavní restauraci The Azure.
Otevřeno: snídaně 07:00 – 10:30, obědy 12:30 – 14:30, večeře 19:00 – 21:30

Children’s Restaurant at MAXXI LAND (v rámci AI)
Dětská bufetová restaurace v MAXXI LAND otevřená na oběd, svačiny a večeři. Dorty, sušenky, ovoce, zmrzlina, ovocné šťávy a dětské menu.
Otevřeno: obědy 12:00 – 13:30, svačiny 16:00 – 17:00, večeře 18:00 – 19:30

Azure Fish (v rámci AI, A la carte)
V Azure Fish si pochutnáte na úžasných mořských plodech.
Otevřeno: obědy 12:30 – 16:00, večeře 19:00 – 22:00

Azure Italia (v rámci AI, A la carte)
Azure Italia přináší lahodné pokrmy z břehů Středozemního moře.
Otevřeno: obědy 12:30 – 16:00, večeře 19:00 – 22:00

Azure Turk (v rámci AI, A la carte)

V Azure Turk najdete ty nejambicióznější chutě turecké kuchyně.
Otevřeno: obědy 12:30 – 16:00, večeře 19:00 – 22:00

Gastro by Alfredo Russo (A la carte, Fine Dining)
Během dovolené si můžete vychutnat bezkonkurenční chuťový zážitek díky dokonalým chutím připraveným pod vedením světově uznávaného italského šéfkuchaře Alfreda Russo. Russo's menu se skládá z moderních jídel s lokálními ingrediencemi přizpůsobenými novým trendům. Restaurace je vhodná pro hosty starší 12 let. Pro všechny hosty je večeře za příplatek 50 € a je nutná rezervace.
Otevřeno: 19:00 – 22:00

Azure 24 (v rámci AI, A la carte)
Restaurace Azure 24 představuje hostům nový zážitek se službami a la carte a bohatým bufetem, který spojuje světové značky v rámci svého konceptu „Maxx Inclusive“. Otevřeno 24 hodin denně, mezinárodní menu a charakteristický vinný lístek v Azure 24 vás zavedou na speciální gurmánskou cestu.
Otevřeno: 24/7

Royal Villa Restaurant (A la carte)
Royal Villa Restaurant, která mísí světovou kuchyni s osobitými prezentacemi, nabízí hostům ubytovaných ve vilách specializované služby. Hosté ubytovaní v jiných pokojích a návštěvníci golfového hřiště si mohou pochutnat na občerstvení v restauraci při zakoupení Green Fee. Snídaně a obědy jsou zdarma pro všechny hosty ubytované ve vilách. Snack menu je také zdarma pro držitele Green Fee a pro jejich doprovod je za příplatek 70 €. Večeře je za příplatek 40 €/osoba a je zde nutná rezervace. Děti 0-6 let zdarma. Děti 7-12 let poloviční cena.
Otevřeno: 07:00 – 22:00

Azure Japon (A la carte, Fine Dining)
Jste připraveni prozkoumat tajemné chutě spolu s show Teppanyaki od kuchařů z Dálného východu? Azure Japanese Restaurant nabízí exotické chutě japonské kuchyně a exkluzivní menu. Večeře je zpoplatněna částkou 20€/osoba a je nutná rezervace. Děti 0-6 let zdarma. Děti 7-12 let poloviční cena.
Otevřeno: 19:00 – 22:00

Bueno Steak House (A la carte, Fine Dining)
Bueno Steak House je jedna z nejlepších restaurací v Maxx Royal Belek. Milovníkům jídla nabízí význačné menu: nejjemnější kusy masa zrající 28 dní za speciálních podmínek pro dosažení dokonalé a ultimátní chuti. Pro všechny hosty je večeře za příplatek 20 € a je nutná rezervace. Děti 0-6 let zdarma. Děti 7-12 let poloviční cena.
Otevřeno: 19:00 – 22:00

 

Občerstvení a dezerty
Chocolatier (v rámci AI, A la carte)

Čokoládovna, která spojuje jedinečné receptury od šéfkuchařů Maxx Royal a slavnou kvalitu čokolády Callebaut, nabízí hostům ten nejsladší sen, se 44 různými druhy čokolády a nápoji.
Otevřeno: 10:00 – 23:00

Le Melange (v rámci AI, A la carte)

Tato cukrárna a kavárna nabízí ty nejfantastičtější chutě dezertů, mimořádné zákusky, makronky ve stylu pařížské cukrárny a speciální produkty připravované slavnými kuchaři.
Otevřeno: 10:00 – 23:00

Mövenpick Ice Cream Shop (v rámci AI)
Nabízí hostům různé druhy domácí zmrzliny.
Otevřeno: 10:00 – 23:00

MAXVILLE Gözleme House (v rámci AI)
Nápoje a občerstvení v podobě tradičních tureckých placek nejrůznějších náplní.
Otevřeno: 11:00 – 17:00

Fruity and Ice Cream (v rámci AI)

Hosté, kteří hledají sladkou přestávku během dne zde najdou výběr zmrzlin a sezónního ovoce, které osvěží tělo i mysl.
Otevřeno: 11:00 – 17:00

Beer Garden (v rámci AI)
Občerstvení a nápoje formou a la carte.
Otevřeno: 12:30 – 16:00

 

Bary
Azure 24 Bar

Bar, kde se můžete zastavit na nejrůznější koktejly, alkoholické i nealkoholické nápoje.

Otevřeno: 24/7

Azure Court Bar
Azure Court Bar kombinuje lahodné nápoje a zábavná představení, což vytváří jedinečnou atmosféru.

Otevřeno: 12:30 – 24:00

Ryder Bar (Golf Club Bar)
Ryder Bar nabízí služby golfovým nadšencům a hostům vil, pro které má připravené stylové přivítání exkluzivními nápoji v elegantní atmosféře a to přímo v u golfového hřiště Motgomerie Golf Course. Konzumace v tomto baru je za extra příplatek.

Otevřeno: 07:00 – 24:00

Lobby Bar
Odhoďte každodenní únavu krátkou přestávkou v Lobby baru vyhlášeném svou exkluzivní atmosférou a obsáhlým nápojovým lístkem.

Otevřeno: 08:00 – 24:00

Beach Bar
V plážovém baru, v jednom z nejexkluzivnějších koutů v Maxx Royal Belek si můžete užít nejjasnější sluneční světlo ve dne a nádherné večírky po setmění.

Otevřeno: 10:00 – 19:00

Tangerine Beach Club Bar
S dechberoucím výhledem na pláž nabízí bar Tangerine Beach Club lahodné pokrmy po celý den a večery jsou doplněné o velkolepé show.

Otevřeno: 10:00 – 02:00

GameIn Bowling Bar
Vášnivý hráči si mouhou dát pauzu v tomto vesmíru zábavy a vychutnat si exkluzivní nápoje v GameIn Bowling Baru.

Otevřeno: 10:00 – 24:00

Vitamin Juice Bar

Speciální ovocné a bylinkové čaje, speciální detoxikační koktejly a nealkoholické nápoje, čerstvé ovocné a zeleninové šťávy

Otevřeno: 08:00 – 20:00

Terrace Lounge Bar

Nabízí nápoje a aperitivy.

Otevřeno: 10:00 – 18:00

Tennis Bar 

Nápoje a aperitivy u tenisovách kurtů.

Otevřeno: 10:00 – 18:00

Jay Lounge

Usaďte se v osobitém prostředí elegantního Jay Lounge, kde si můžete dopřát koktejly připravované z nejrenomovanějších světových značek pro opravdu nevšední zážitek.
Otevřeno: 24/7

Royal Horse Lounge
Jedinečně navržený Royal Horse Lounge Bar přidá na vaší dovolené ještě více zábavy díky živým vystoupením.

Otevřeno: 16:00 – 24:00

Chocolatier Tea & Coffee Bar
Osvěžující nápoje a různé druhy čokolády připravené šéfkuchařem budou lahodně doznívat na vašem patře.

Otevřeno: 10:00 – 23:00

All Inclusive

MAXX Gourmet

- 24hodinový servis jidla a nápojů

- 1 hlavní bufetová restaurace

- restaurace Azure 24 (otevřená 24/7, bez rezervace)

- 8 a la carte restaurací

- 14 barů

- 1 kavárna s pekárnou a 1 čokoládovna

- 1 dětská restaurace

- sezónní ovoce a zmrzlina podávané ve stánku u bazénu a na pláži

- Mövenpick zmrzlinový bar s domácí zmrzlinou

- červený kaviár v rámci bufetu

- příprava jídel pro dospělí i děti, které mají specifickou stravu, či intoleranci na některé druhy potravin

- jídlo a nápoje pouze originálních značek

- 24hodinová pokojová služba (za extra poplatek

 

MAXX Inclusive Beverage Concept
- špičkové nápoje a prémiové nápoje (alko i nealko, import i tuzemsko)

- velký výběr domácích vín ve všech restauracích a barech

- zmrzlinový servis v a la carte restauracích

- různé druhy kávy a čaje podávané v cukrárně a čokoládovně

- všechny nápoje jsou podávané v původním obalu (sklo, karton, atd.)

- nápojový servis k vašemu lehátku na pláži a u bazénu

- Red Bull, San Pellegrino Soda

- čerstvé ovocné šťávy

- whisky, vodka, gin, rum, tequila, koňak & brandy, pivo, likéry

 

Resort si vyhrazuje právo na úpravu balíčků All Inclusive. 

 

Golf v hotelu Maxx Royal Belek Golf Resort

Montgomerie Maxx Royal

Montgomerie Maxx Royal, jeden z nejambicióznějších golfových komplexů na pobřeží Středozemního moře, přitahuje pozornost designem hřiště nesoucím rukopis legendárního golfisty Colina Montgomerieho. Golfové centrum, které je domovem některých z nejexkluzivnějších světových turnajů, nabízí jedinečný golfový zážitek po celý den se speciálně osvětlenými posledními devíti jamkami!

Mapa golfového hřiště

 
Mapa golfového hřiště

Aktivity

Mimořádné show, koncerty renomovaných interpretů a vzrušující DJ sessions. Maxx Royal Belek Golf Resort vás zve k prožití nezapomenutelné dovolené s celoročním svátkem zábavy.

V Maxx Royal Belek na vás čeká nezapomenutelný program spojený s hudbou, tancem, zábavou a vybranými lahůdkami.

Rekordní sportovci, oceňovaní tanečníci a akrobaté s dechberoucími výkony budou po celé léto všude kolem Maxx Royal Resorts! Tým ‚Vibe‘‘, který vás překvapí všude od hotelových pokojů po restaurace a od bazénů až po jeviště, přináší barevný svět Las Vegas na břehy Středozemního moře.


Služby

- Laser Game
- Centrum her „GameIn“.

- Živá hudební vystoupení

- Open Air Disco

- Koncepční noci

- Denní turnaje

- Speciální hry

- Večerní zábavná představení

- Las Vegas 'Vibe' show: slavní akrobaté, světoví rekordmani, oceňovaní tanečníci a mnoho dalšího…

- Kulečník

- Kino

- Elektronické hry

- Bowling

- Dino Land a dobrodružný park
- Soukromé lekce (za poplatek)

Sport a wellness hotelu Maxx Royal Belek *****

MAXXWELL SPA
V MaxxWell Spa na vás čekají mimořádné masážní a léčebné programy od odborných terapeutů. Omlaďte své tělo i duši v MaxxWell Spa tradičními hammamovými rituály, jedinečnými masážními terapiemi a ošetřeními pleti prováděnými pomocí speciálních produktů.

Služby
- Plocha 3000 m²
- Masážní a terapeutické techniky
- Dvě lázeňská apartmá
- Krytý bazén o rozloze 312 m²
- Turecké lázně
- Čtyři sauny
- Parní lázeň
- 24 místností na procedury
- Sněhová fontána
- Ošetření pleti a těla
- Apparat Cosmetology, kromě VIP sekce
- Vitamin Bar
- MaxxWell Fitness

Zpoplatněné služby
- Masáže a služby tureckých lázní

- Péče o pleť a tělo

- 6 peelingových místností

- VIP sekce

- Péče profesionálními kosmetickými přístroji (Caci, Powershape, Aqua Clean, Cryolipolysis Presso Therapy)

- Obchod MaxxWell

- Turecké lázně a masáže ve vilách

- Masáže a procedury na molu

- Solárium

Speciální ošetření
Od jídelních lístků pro zdravý životní styl až po speciální kosmetické procedury, terapeutické techniky, které najdete v MaxxWell Spa, vytvoří okamžiky, které udělají vaší pleti radost.

Hammam

Stoletá tradice, připravte se na vodní rituály a tělové peelingy, po nichž následují aromatické olejové masáže pro obnovu a zjemnění pokožky.

MaxxWell Restaurant Healthy Menus

Restaurace MaxxWell zpestří vaši dovolenou svými menu složenými z bio, bezlepkových, veganských, bezlaktózových, sezónních a čerstvých surovin.

Terapie krásy

MaxxWell Spa nabízí hostům inovativní alternativy, včetně ošetření aromatickými mořskými řasami a exotických terapií, stejně jako sezení pro omlazení pleti.

Speciální ošetření

V MaxxWell Spa je k dispozici celá řada léčebných možností, od regionálních terapií na hubnutí po ozónové terapie a terapie lipolýzou za studena.

SPORT
Najdete zde fotbalová hřiště vybavená vybavením světové úrovně, tenisové kurty pro amatéry i profesionály, sportovní centra se zkušenými trenéry a další.

MaxxWell Studio
V MaxxWell Studiu, vám oceňovaní trenéři připraví sportovní kalendář šitý na míru, čeká na vás prvotřídní vybavení a speciální programy. Sportovní centrum, které nabízí zařízení Aqua GYM, nabízí jedinečný sportovní zážitek s programy přizpůsobenými vašemu typu postavy.


Montgomerie Maxx Royal

Montgomerie Maxx Royal, jeden z nejambicióznějších golfových komplexů na pobřeží Středozemního moře, přitahuje pozornost designem hřiště nesoucím rukopis legendárního golfisty Colina Montgomerieho. Golfové centrum, které je domovem některých z nejexkluzivnějších světových turnajů, nabízí jedinečný golfový zážitek po celý den se speciálně osvětlenými posledními devíti jamkami!

Zažijete nezapomenutelnou dovolenou v golfovém resortu Maxx Royal Belek Golf Resort, který také nabízí fotbalová hřiště světové třídy, tenisové kurty, vodní sporty a mnoho dalšího.

Fotbalová hřiště

Golfový resort Maxx Royal Belek hostí táborové organizace pro prestižní fotbalové týmy z celého světa: Nabízí dvě profesionální fotbalová hřiště o rozměrech 110 x 68 m plus odvodňovací a zavlažovací systém navržený a postavený podle standardů FIFA.


Tenisové kurty

Kurty Maxx Royal, postavené podle standardů Mezinárodní tenisové federace (ITF), čekají právě na vás. Profesionální tenisová akademie nabízí amatérským i profesionálním tenistům nezapomenutelný zážitek s individuálním i skupinovým tréninkem, kardio tenisem, speciálními lekcemi pro děti, tréninkovými zápasy s tenisovými instruktory a zkušebními zápasy.


Vodní sporty

Možnosti vodních sportů v golfovém resortu Maxx Royal Belek dodají každé dovolené vzrušení. Parasailing, lekce plavání, motorizované vodní sporty, katamarány (s licencí), vodní lyžování, vodní skútry, lekce surfování a katamaránu, windsurfing (s licencí) a kanoistika jsou jen některé z vodních možností.


Cyklistika
S cílem udržet pohodlí a štěstí hostů na špičkové úrovni podporuje Maxx Royal Resorts od svého založení udržitelný životní styl s postupy šetrnými k životnímu prostředí. Nabízí vám speciální příležitosti k objevování nejkrásnějších přírodních, historických a kulturních míst v regionu na kole, které je ekonomickým, zdravým a ekologickým dopravním prostředkem.


Profesionální služby

Odborní terapeuti MaxxWell SPA poskytují sportovcům širokou škálu masáží a procedur. Fotbalisté připravující se na předligový kemp a profesionální tenisté hledající relaxaci po tenisovém tréninku jsou zváni, aby načerpali novou energii pomocí jedinečného ošetření v MaxxWell SPA.


Skupinové lekce

Zabavte se a užijte si fitness se speciálními skupinovými lekcemi v golfovém resortu Maxx Royal Belek. Moderní tanec, pilates, jóga a mnohé další na vás čekají ve studiu MaxxWell, kde si skvěle procvičíte celé tělo.

Bezplatné sporty
- Šipky

- Stolní tenis

- Plážový volejbal

- TRX trénink

- Tabata

- Střelba (z pistole se vzduchovou pumpou)

- CrossFit

- Vodní gymnastika

- Vodní pólo

- Lukostřelba

- Kánoe

- Aqua kolo

- Lekce jógy

- Pilates

- Turnaj v paintballu

- Fitness sál

- Využití tenisových kurtů, standardní rakety, 4 antukové kurty, 5 tvrdých tenisových kurtů

- Tenis

- Aqua Jumping

- Laser game

- Billiard

Zpoplatněné sporty
- Parasailing

- Soukromé lekce plavání

- Motorizované vodní sporty

- Katamarán (licencovaný)

- Vodní lyže

- Jet ski

- Lekce surfování a katamaránu

- Fly board

- Wind Surf (licencovaný)

- Monoski

- Wakeboard

- Airstream

- Sonar

- Výlet na motorovém člunu

- Plachtění

- Soukromé lekce fitness

- Soukromé lekce tenisu a půjčovna profesionálních raket

- Fotbal (2 profesionální hřiště)

- Skupinové lekce golfu

Děti v hotelu Maxx Royal Belek *****

MAXXI LAND* (dětský svět)


Smiling Babies
Maxxi Land je otevřen 9:00 - 00:00 pro děti (1-3 roky) – nabízí místnost na spaní, speciální hernu, koutek na přípravu dětské stravy, nočník, přebalovací pult, dětský koutek v hlavní restauraci, zástěry, dětské židličky.

- Hlídání dětí (v Maxxi Land) zdarma mezi 9:00 - 00:00
- Dětský kočárek, Ohřívač lahví (na vyžádání)
- Soukromá služba hlídání dětí 24 hodin (za poplatek, nutná rezervace)
- Bio kojenecká výživa Hipp zdarma

Mini Club
Maxxi Land je otevřen 09:00 - 02:00 pro děti (4-7 let) – nabízí místnost pro aktivity, kino, hřiště, kurzy ručních prací, místnost na spaní, minidiskotéku, dětské menu v a la carte restauracích

- Hlídání dětí (v Maxxi Land) zdarma mezi 09:00 – 18:00
- Soutěže, Olympijské hry, Pirátský den, Hon na duchy, zábava v aquaparku, Play station, Wii (09:00 – 18:00)
- Mini Disco Speciální představení pro děti (každý den 20:00 – 20:30 a 20:30 – 21:00)

Junior Club
Maxxi Land je otevřen 09:00 - 02:00 pro děti (8-12 let) – nabízí místnost pro aktivity, kino, hřiště, kurzy ručních prací, místnost na spaní, minidiskotéku, dětské menu v a la carte restauracích, počítačovou místnost, Aqua Park

- Hlídání dětí (v Maxxi Land) zdarma mezi 09:00 – 18:00
- Soutěže, Olympijské hry, Pirátský den, Hon na duchy, zábava v aquaparku, Play station, Wii ( 09:00 – 18:00)
- Mini Disco Speciální představení pro děti (každý den 20:00 – 20:30 a 20:30 – 21:00)
 
Teenage Club
Teenage Club pro mládež (13-17 let) – nabízí hernu, Pinball, PlayStation, Billiards, DJ kurzy, sportovní aktivity, Laser tag a speciální narozeninové oslavy. Otevřeno: 10:30 – 12:30, 15:00 – 17:00, 20:00 – 24:00.


* S ohledem na bezpečnost hostů je v rámci opatření přijatých z důvodu pandemie Covid19 do Maxxi Land zakázán vstup dospělým.

Mapa - Maxx Royal Belek Golf Resort *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Turecka do hotelu Maxx Royal Belek Golf Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Maxx Royal Belek Golf Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2022
Ing. Barbora Cardenas
Poslední inspekce hotelu
Ing. Barbora Cardenas 724 065 775

Recenze hotelu Maxx Royal Belek Golf Resort *****

Factsheet

Letová spojení do Turecka

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.