Maxx Royal Kemer Resort *****

Turecko

Spojení luxusního komplexu s neomezenými službami a krásnou přírodou

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Maxx Royal Kemer Resort *****

Lokalita Turecko, Turecká riviéra, Kemer | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Jeden z nejluxusnějších rezortů na Turecké riviéře Osobní asistent po celou dobu Vaši dovolené 24hodinový servis Maxx All inclusive

Popis hotelu Maxx Royal Kemer Resort ***** Turecko

V tomto resortu na vás čeká architektura v souladu s úžasnou přírodou Kemeru, působivým konceptem a neomezenými službami. Maxx Royal Kemer Resort otevírá svým hostům dveře do jedinečného světa pomocí konceptu „Maxx Inclusive“ a nádherné přírody. Resort nabízí elegantní a význačný zážitek z dovolené. Nachází se 6 km od centra Kemeru, 50 km od centra města Antalya a 60 km od letiště.

V apartmá se komfort snoubí s vyhrazeným designem, a vily nabízející speciální služby. Soukromé vily umístěné na pláži mají vlastní soukromý bazén a poskytují luxus nad rámec pohodlí vašeho domova,stejně jako úžasný výhled na Středozemní moře. Maxx Royal Kemer Resort slibuje dovolenou na míru s elegantními možnostmi ubytování.

V resortu Maxx Royal Resort je také k dispozici Maxx Assistant, který poskytuje hostům služby osobního asistenta po celou dobu jejich dovolené, dokonce i před a po dovolené. V Maxx Royal Kemer Resort zažijete luxus, který překročí vaše očekávání.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Suite

Suite

Tyto apartmá se speciálním designem o rozloze 100 m² (včetně balkonu) se nacházejí v hlavní budově a mají výhled na krajinu nebo moře, v ložnici je manželská postel, posezení, koupeln..

Royal Residence Family Suite

Royal Residence Family Suite

Tyto apartmá se speciálním designem o rozloze 185 m² (včetně terasy) s výhledem do zahrady nebo na moře se nacházejí v Royal Residence Blocks...

Maxx Laguna Villa 1 Bedroom

Maxx Laguna Villa 1 Bedroom

Maxx Laguna Villa s jednou ložnicí a výhledem na bazén měří 150 m² (včetně terasy). Má přímý přístup k bazénu z terasy, obývací pokoj, ložnici s manželskou postelí, koupelnu se s..

Maxx Laguna Duplex Villa 2 Bedrooms

Maxx Laguna Duplex Villa 2 Bedrooms

Maxx Laguna Duplex Villa se dvěma ložnicemi měří 250 m² (včetně terasy). Má výhled na bazén a přímý přístup k bazénu z terasy, obývací pokoj, jednu ložnici s manželskou postelí a..

Gastronomie a hotelové restaurace

Maxx Royal Kemer Resort nabízí koncept „Maxx Inclusive“ 24hodinový servis pokrmů a nápojů připravený předními značkami. Dále nabízí tři luxusní restaurace (Bronze Steak House, Azure Japon Restaurant), cukrárnu, čokoládovnu, jednu plážovou restauraci, dětskou restauraci, obchůdek s ručně vyráběnou zmrzlinou a zmrzlinou Mövenpick, 11 barů a Azure Court se třemi a la carte restauracemi, které podávají tureckou, italskou kuchyni a pokrmy z plodů moře.

 

Restaurace
Azure 24
Bufet plný lahůdek je zásoben produkty světoznámých značek, exkluzivní nabídkou vín a bohatým a la carte servisem. Azure 24 nabízí svým hostům jedinečné služby, kombinující lahodné chutě světových kuchyní s perfektními prezentacemi. Otevřeno: 24 hodin denně

Azure Court Restaurants Street
Restaurace Azure Turk, Azure Italia a Azure Fish vás zvou ke slavnostnímu stolování. Navíc máte možnost si objednat jídlo v různých restauracích z Restaurants Street a večer sledovat jednotlivá představení pořádaná scénou Azure Court.

Azure Italia

Pokud toužíte po středomořské kuchyni, připravte se na báječnou hostinu s tradičními italskými chutěmi Azure Italia. Otevřeno: 07:00 – 23:00.

Azure Fish

Vybrané mořské plody a bohaté předkrmy z hlubokého modrého moře jsou nabízeny se speciálními prezentacemi v Azure Fish. Otevřeno: 07:00 – 23:00.

Azure Turk

Azure Turk nabízí jedinečné prezentace chutí tradiční anatolské a turecké kuchyně ve stylové atmosféře. Otevřeno: 07:00 – 23:00.

Bronze Steak House
Hosté si mohou vychutnat speciální gurmánské steakové menu. Poplatek za večeři za osobu je 20 Eur. Nutná rezervace, děti 0-5,99 let zdarma, 6-11,99 let 50% sleva. Otevřeno: 19:00 – 23:00.

Azure Japanese Restaurant

Tato restaurace nabízí exotické prezentace, japonskou kuchyni, sushi a Teppanyaki. Poplatek za večeři za osobu je 20 Eur. Nutná rezervace, děti 0-5,99 let zdarma, 6-11,99 let 50% sleva. Otevřeno: 19:00 – 23:00.

Emerald Restaurant

Nabízí exkluzivní snídaně a obědy po celý den. Večer slouží jako Gastro Alfreda Russo s báječnými chutěmi michelinského šéfkuchaře Alfreda Russo. Snídaně a obědy jsou zdarma pouze pro hosty Royal Beach a Presidential Villa, nutná rezervace. Rezervace snídaní a obědů pro hosty Suite & Laguna Villa je nutná. Poplatek za osobu je 50 Eur. Otevřeno: 08:00 – 11:30, 12:30 – 17:30.

Gastro Alfreda Russo

Během dovolené si můžete vychutnat bezkonkurenční chuťový zážitek díky dokonalým chutím připraveným pod vedením světově uznávaného italského šéfkuchaře Alfreda Russo. Restaurace je vhodná pro hosty starší 12 let. Pro všechny hosty je večeře za příplatek 50 € a je nutná rezervace. Otevřeno: 19:00 – 23:00.


Občerstvení a dezerty
Připravte se na nezapomenutelnou chuťovou cestu, kde se z nejlepších ingrediencí stane lahodné umění připravené v soukromých cukrárnách a barech oceňovanými šéfkuchaři v Maxx Royal Kemer Resort.
Azure Beach Restaurant
Předkrmy, svačiny a bohatý výběr nápojů a jídel, to vše na vás čeká v Azure Beach Restaurant. Otevřeno: snídaně 08:30 – 11:00, obědy 12:30 – 18:00, večeře 19:30 – 23:00.
Čokoládovna
Originální ručně vyráběné lahůdky z čokolády „Callebaut“ vás zavedou do sladšího světa v Maxx Royal Kemer Resort. Otevřeno: 08:00 – 00:00.
Le Melange
Chutě připravované světoznámými, cenami ověnčenými šéfkuchaři rozmazlují vaše smysly i vaši duši lahodnými delikatesami. Různé dezerty, zmrzlina Movenpick a ručně vyráběná zmrzlina. Otevřeno: 10:00 – 23:00.
Fruity & Ice-cream Parlour
Čeká na vás koutek s čerstvým studeným sezónním ovocem a ručně vyráběnou zmrzlinou. Otevřeno: 09:00 – 19:00.

Azure 24
Bufet plný lahůdek je zásoben produkty světoznámých značek, exkluzivní nabídkou vín a bohatým a la carte servisem. Azure 24 nabízí svým hostům jedinečné služby, kombinující lahodné chutě světových kuchyní s perfektními prezentacemi. Otevřeno: 24 hodin denně

 

Bary
Jedenáct charakteristických barů, které se nacházejí v Azure Court Restaurant Street, nabízí mezinárodní značky spolu s kvalitními druhy čajů a káv, které zpříjemní vaši dovolenou.
Black Diamond

Black Diamond vás zve, abyste se oddali rytmu hudby. Noční klub na útesu Maxx Royal Kemer Resort okoření vaši dovolenou. Otevřeno: 22:00 – 02:00.

Azure Beach Bar

Studené nápoje, lahodné koktejly a různé druhy kávy. Azure Beach Bar nabízí bohatý výběr nápojů hostům, kteří se chtějí ochladit během celého dne. Otevřeno: 08:00 – 23:00.

Emerald Bar

Emerald Bar, to je kout radosti v Maxx Royal Kemer, nabízí po celý den bohatý výběr nápojů. Otevřeno: 08:00 – 23:00.

Jay Lounge

Jay Lounge, se nachází u vchodu do hlavní budovy a slouží hostům 24 hodin denně, zpříjemní vaši dovolenou svou výjimečnou atmosférou a dokonalými prezentacemi. Otevřeno: 24 hodin denně.

Azure 24 Bar

Azure 24 Bar, se nachází v restauraci Azure 24, je otevřený 24 hodin denně a nabízí speciální prezentace a atmosféru ve vysokém stylu. Otevřeno: 24 hodin denně.

Azure Court Bar

Azure Court Bar, se nachází v oblasti Azure Court a je otevřen po celý den. Večer si můžete užít show a přitom si vychutnávat svůj drink. Otevřeno: 07:00 – 23:00.

Detox Bar

Detox Bar se nachází ve VIP zóně Aven Royal Spa a hýčká hosty zdravými pokrmy, detoxikačními vodami a speciálními nealkoholickými nápoji. Pouze pro lázeňské hosty. Otevřeno: 09:00 – 20:00.

Pool Bar
Různé alkoholické, nealkoholické nápoje a koktejly. Otevřeno: 08:00 – 00:00.

Indoor Pool Bar

Nealkoholické nápoje, čerstvě vymačkané ovocné a zeleninové šťávy. Otevřeno: 09:00 – 20:00.

MAXX DIAMOND Bar

Různé alkoholické, nealkoholické nápoje a koktejly. Otevřeno: 23:00 – 02:00.

AquaPark Bar

Nápojový servis. Otevřeno: 10:00 – 18:00.

 

MAXX Gourmet (ultra all inclusive)

- 24hodinový servis jídla a nápojů

- Restaurace Azure Court Restaurant Street

- 1 plážová restaurace, 1 restaurace pro děti

- 3 Fine Dining restaurace à la carte (za poplatek)

- Restaurace Alfredo Russo - šéfkuchař s Michelinskou hvězdou

- 11 barů

-  Kavárna, čokoládovna

- Ovoce podávané u bazénu
- Mövenpick a domácí zmrzlina

- Příprava jídel pro dosplělé i děti, které mají specifickou stravu

- 24hodinová pokojová služba (zdarma pro Royal Beach Villa a Presidential Villa)

 - Maxxi Land pro děti (herna, kino, PlayStation..)

- Sportovní aktivity (TRX, Paddle Board, jóga, Kick Box a další)

- Zábava (taneční lekce, živá hudba, večení show...)

 

MAXX Inclusive nápojový koncept
- Místní i dovážené špičkové alkoholické a nealkoholické nápoje

- V nabídce najdete tyto nápoje: Whisky, Vodka, Gin, Rum, Tequila, Cognac & Brandy, Aperitive, pivo

- Velký výběr domácích vín je k dispozici ve všech restauracích

- Zmrzlina se podává v a la carte restauracích

- Různé druhy kávy a čaje se servírují v cukrárně a čokoládovně

- Všechny nápoje jsou servírovány v originálním obalu

- Nápojový servis k vašemu lehátku na pláži a u bazénu

- Red Bull, soda San Pellegrino

- Různé druhy čerstvých sezónních ovocných a zeleninových šťáv (v restauracích a Fruity)

- 24hodinová pokojová služba je zdarma pouze pro hosty Royal Beach Villa a Presidential Villa. Pro ostatní hosty je za příplatek.

 

Resort si vyhrazuje právo na úpravu balíčků All Inclusive. 

Kategorie a vybavení pokojů Maxx Royal Kemer Resort

V hotelu je možné se ubytovat v pokoji typu Suite, Royal Residence Family Suite, Maxx Laguna Villa, Royal Beach Villa a Presidential Villa. 

Suite/Family Suite

Exkluzivní služby - Maxx Royal CIP Lounge a služby Fast Track - Mléko a čokoládové mléko pro děti - Maxx Assistant - Digitální klíčový systém - Polštářové menu (5 druhů) - Denní rozestýlka - Individuální ovládaní centrální klimatizace - Vysokorychlostní Wi-Fi internet - Nabídka pokojových vůní (4 druhy) - Maxxi bar - Elektronické záclony.

Služby - Ovoce při příjezdu (zelená jablka) - Fén - Župan a pantofle - Speciální sada pro děti 0-11 let - Telefon s přímou volbou - Rychlovarná konvice a kávovar Nespresso - Lehátko na balkoně - Pláštěnky doručené do apartmá v deštivých dnech - Sprchový kout - Jacuzzi - Dámský hygienický box - Koupelové přípravky Bottega Veneta - LCD TV - Zařízení na přípravu kávy a čaje - Stolek pro zavazadla - Kosmetické zrcátko - Dvojité umyvadlo - Pánský hygienický box - Digitální bezpečnostní schránka - Media Hub - Šatna - Váha.

 

Maxx Laguna Villa

Exkluzivní služby - Maxx Royal CIP Lounge a služby Fast Track - Mléko a čokoládové mléko pro děti - Maxx Assistant - Digitální klíčový systém - Soukromý pavilon na pláži - Polštářové menu (5 druhů) - Denní rozestýlka - Individuální ovládaní centrální klimatizace - Vysokorychlostní Wi-Fi internet - Kontinentální snídaně - Nabídka pokojových vůní (4 druhy) - Maxxi bar - Elektronické záclony - VIP letištní transfer.

Služby - Ovoce při příjezdu (zelená jablka) - Fén - Župan a pantofle - Speciální sada pro děti 0-11 let - Telefon s přímou volbou - Rychlovarná konvice a kávovar Nespresso - Lehátko na balkoně - Pláštěnky doručené do apartmá v deštivých dnech - Sprchový kout - Jacuzzi - Dámský hygienický box - Koupelové přípravky Bottega Veneta - LCD TV - Zařízení na přípravu kávy a čaje - Stolek pro zavazadla - Chytrý telefon/iPad pro individuální ovládaní klimatizace, závěsů a osvětlení (nutné stáhnout aplikaci) - Kosmetické zrcátko - Dvojité umyvadlo - Pánský hygienický box - Digitální bezpečnostní schránka - Media Hub - Šatna - Váha.

 

Royal Beach Villa 

Exkluzivní služby - VIP letištní transfer - Mléko a čokoládové mléko pro děti - Denní donáška tisku - Dom Perignon nebo Cristal Brut šampaňské, květiny - Bezplatná pokojová služba - Služba soukromého komorníka - Maxx Protocol Service - Maxx Assistant - Digitální klíčový systém - Makronky při přihlášení - Soukromí altán na pláži - Talíř exotického sezónního ovoce - Plně vybavený bar (červené, bílé nebo růžové víno, Vodka, Whiskey, Tequila, Rum, Gin, Likéry) - Praní prádla - Polštářové menu (5 druhů) - Denní rozestýlka - Individuální ovládaní centrální klimatizace - Vysokorychlostní Wi-Fi internet - Nabídka pokojových vůní (4 druhy) - Maxxi bar - Elektronické záclony.

Služby - Fén - Župan a pantofle - Speciální sada pro děti 0-11 let - Telefon s přímou volbou - Rychlovarná konvice a kávovar Nespresso - Pláštěnky doručené do apartmá v deštivých dnech - Sprchový kout - Jacuzzi - Dámský hygienický box - Koupelové přípravky Bottega Veneta - LCD TV - Zařízení na přípravu kávy a čaje - Stolek pro zavazadla - Chytrý telefon/iPad pro individuální ovládaní klimatizace, závěsů a osvětlení (nutné stáhnout aplikaci) - Kosmetické zrcátko - Dvojité umyvadlo - Pánský hygienický box - Digitální bezpečnostní schránka - Šatna - Váha.

 

Presidential Villa

Exkluzivní služby - VIP letištní transfer - Mléko a čokoládové mléko pro děti - Denní donáška tisku - Dom Perignon nebo Cristal Brut šampaňské, květiny - Bezplatná pokojová služba - Služba soukromého komorníka - Maxx Protocol Service - Maxx Assistant - Plně vybavený bar (červené, bílé nebo růžové víno, Vodka, Whiskey, Tequila, Rum, Gin, Likéry) - Digitální klíčový systém - Makronky při přihlášení - Soukromý altán na pláži - Talíř exotického sezónního ovoce - Praní prádla - Polštářové menu (5 druhů) - Denní rozestýlka - Individuální ovládaní centrální klimatizace - Vysokorychlostní Wi-Fi internet - Nabídka pokojových vůní (4 druhy) - Maxxi bar - Elektronické záclony.

Služby - Fén - Župan a pantofle - Speciální sada pro děti 0-11 let - Telefon s přímou volbou - Rychlovarná konvice a kávovar Nespresso - Pláštěnky doručené do apartmá v deštivých dnech - Sprchový kout - Jacuzzi - Dámský hygienický box - Koupelové přípravky Bottega Veneta - LCD TV - Zařízení na přípravu kávy a čaje - Stolek pro zavazadla - Chytrý telefon/iPad pro individuální ovládaní klimatizace, závěsů a osvětlení (nutné stáhnout aplikaci) - Kosmetické zrcátko - Dvojité umyvadlo - Pánský hygienický box - Digitální bezpečnostní schránka - Šatna - Váha - Media Hub - Lehátko na balkoně.

 

V každém z pokojů je k dispozici MAXXI Bar, který obsahuje: 

Efes Pilsen Beer (4 lahve)

Víno

Voda (75cl, 3 lahve)

Voda (33cl, 4 lahve)

Ovocný džus (5 kusů)

Coca Cola (350ml)

Coca Cola Light (350ml)

Coca Cola Zero (350ml)

Sprite (350ml)

Fanta (350ml)

Ledový čaj (350ml, 2 kusy)

Minerální voda

Mléko (200ml)

Čokoládové mléko (200ml)

Sýrové krekry

Druhy čajových sáčků/cukr/med

Ořechy

Sušenky

Brambůrky

Oreo sušenky

Čokoládové oplatky

 

Nabídka pokojů

Suite

Suite

Tyto apartmá se speciálním designem o rozloze 100 m² (včetně balkonu) se nacházejí v hlavní budově a mají výhled na krajinu nebo moře, v ložnici je manželská postel, posezení, koupelna s jacuzzi a sprchou, šatna a balkon. Max. kapacita tři dospělí.

Royal Residence Family Suite

Royal Residence Family Suite

Tyto apartmá se speciálním designem o rozloze 185 m² (včetně terasy) s výhledem do zahrady nebo na moře se nacházejí v Royal Residence Blocks. Mají obývací pokoj, jednu ložnici s manželskou postelí a druhou ložnici s oddělenými postelemi, dvě koupelny se sprchou, šatnu, terasu s jacuzzi. Max. kapacita šest dospělých + jedno miminko.

Maxx Laguna Villa 1 Bedroom

Maxx Laguna Villa 1 Bedroom

Maxx Laguna Villa s jednou ložnicí a výhledem na bazén měří 150 m² (včetně terasy). Má přímý přístup k bazénu z terasy, obývací pokoj, ložnici s manželskou postelí, koupelnu se sprchou, šatnu, terasu s vířivkou. Maximální kapacita tři dospělí + jedno dítě + jedno miminko.

Maxx Laguna Duplex Villa 2 Bedrooms

Maxx Laguna Duplex Villa 2 Bedrooms

Maxx Laguna Duplex Villa se dvěma ložnicemi měří 250 m² (včetně terasy). Má výhled na bazén a přímý přístup k bazénu z terasy, obývací pokoj, jednu ložnici s manželskou postelí a druhou ložnici s oddělenými postelemi, dvě koupelny se sprchami, šatnu, dvě terasy a jacuzzi na terase v horním patře. Max. kapacita pět dospělých + jedno dítě + jedno miminko.

Maxx Laguna Duplex Villa 3 Bedrooms

Maxx Laguna Duplex Villa 3 Bedrooms

Maxx Laguna Duplex Villa se třemi ložnicemi měří 310 m² (včetně terasy). Má výhled na bazén a přímý přístup k bazénu z terasy, obývací pokoj, dvě ložnice s manželskou postelí a jednu ložnici s oddělenými postelemi, tři koupelny se sprchami, dvě šatny, dvě terasy a jacuzzi na terase v horním patře. Max. kapacita deset dospělých + jedno miminko.

Royal Beach Villa 3 Bedrooms

Royal Beach Villa 3 Bedrooms

Villa Royal Beach se třemi ložnicemi měří 250 m². Má soukromý venkovní bazén, zahradu a terasu, tři ložnice, dvě ložnice s manželskou postelí a jednu ložnici s oddělenými postelemi, hlavní ložnice má vířivku. Dále nabízí obývací pokoj s otevřenou kuchyní, tři koupelny se sprchami, saunu, páru, terasu s vířivkou, přímý přístup ze zahrady na pláž a exkluzivní pavilon na pláži. Max. kapacita deset dospělých + jedno miminko.

Royal Beach Villa 4 Bedrooms

Royal Beach Villa 4 Bedrooms

Royal Beach Villa se čtyřmi ložnicemi měří 350 m² a má soukromý venkovní bazén, zahradu a terasu, čtyři ložnice, tři ložnice s manželskou postelí a jednu ložnici s oddělenými postelemi, hlavní ložnice má jacuzzi. Dále nabízí obývací pokoj, kuchyň, čtyři koupelny se sprchami, saunu, páru, terasu s vířivkou, přímý přístup ze zahrady na pláž a exkluzivní altán na pláži. Max. kapacita dvanáct dospělých + jedno miminko.

Presidential Villa

Presidential Villa

Tato samostatně stojící dvoupodlažní vila s výhledem na moře nabízí vnitřní obytnou plochu 450 m², soukromý venkovní bazén, zahradu a terasu, čtyři ložnice s manželskými postelemi. Dále zde najdete jednu kancelář/pokoj pro hosty, hlavní ložnice má jacuzzi a sprchu, obývací pokoj, kuchyni, tři šatny, šest koupelen se sprchami, saunu, páru a tureckou lázeň, krytý bazén, fitness, terasu v horním patře s vířivkou, přímý vstup ze zahrady na pláž a exkluzivní altán na pláži. Max. kapacita čtrnáct dospělých + jedno miminko.

Online cena a slevy Maxx Royal Kemer Resort *****

Profi foto hotelu Maxx Royal Kemer *****

Gastronomie a hotelové restaurace Maxx Royal Kemer Resort

Maxx Royal Kemer Resort nabízí koncept „Maxx Inclusive“ 24hodinový servis pokrmů a nápojů připravený předními značkami. Dále nabízí tři luxusní restaurace (Bronze Steak House, Azure Japon Restaurant), cukrárnu, čokoládovnu, jednu plážovou restauraci, dětskou restauraci, obchůdek s ručně vyráběnou zmrzlinou a zmrzlinou Mövenpick, 11 barů a Azure Court se třemi a la carte restauracemi, které podávají tureckou, italskou kuchyni a pokrmy z plodů moře.

 

Restaurace
Azure 24
Bufet plný lahůdek je zásoben produkty světoznámých značek, exkluzivní nabídkou vín a bohatým a la carte servisem. Azure 24 nabízí svým hostům jedinečné služby, kombinující lahodné chutě světových kuchyní s perfektními prezentacemi. Otevřeno: 24 hodin denně

Azure Court Restaurants Street
Restaurace Azure Turk, Azure Italia a Azure Fish vás zvou ke slavnostnímu stolování. Navíc máte možnost si objednat jídlo v různých restauracích z Restaurants Street a večer sledovat jednotlivá představení pořádaná scénou Azure Court.

Azure Italia

Pokud toužíte po středomořské kuchyni, připravte se na báječnou hostinu s tradičními italskými chutěmi Azure Italia. Otevřeno: 07:00 – 23:00.

Azure Fish

Vybrané mořské plody a bohaté předkrmy z hlubokého modrého moře jsou nabízeny se speciálními prezentacemi v Azure Fish. Otevřeno: 07:00 – 23:00.

Azure Turk

Azure Turk nabízí jedinečné prezentace chutí tradiční anatolské a turecké kuchyně ve stylové atmosféře. Otevřeno: 07:00 – 23:00.

Bronze Steak House
Hosté si mohou vychutnat speciální gurmánské steakové menu. Poplatek za večeři za osobu je 20 Eur. Nutná rezervace, děti 0-5,99 let zdarma, 6-11,99 let 50% sleva. Otevřeno: 19:00 – 23:00.

Azure Japanese Restaurant

Tato restaurace nabízí exotické prezentace, japonskou kuchyni, sushi a Teppanyaki. Poplatek za večeři za osobu je 20 Eur. Nutná rezervace, děti 0-5,99 let zdarma, 6-11,99 let 50% sleva. Otevřeno: 19:00 – 23:00.

Emerald Restaurant

Nabízí exkluzivní snídaně a obědy po celý den. Večer slouží jako Gastro Alfreda Russo s báječnými chutěmi michelinského šéfkuchaře Alfreda Russo. Snídaně a obědy jsou zdarma pouze pro hosty Royal Beach a Presidential Villa, nutná rezervace. Rezervace snídaní a obědů pro hosty Suite & Laguna Villa je nutná. Poplatek za osobu je 50 Eur. Otevřeno: 08:00 – 11:30, 12:30 – 17:30.

Gastro Alfreda Russo

Během dovolené si můžete vychutnat bezkonkurenční chuťový zážitek díky dokonalým chutím připraveným pod vedením světově uznávaného italského šéfkuchaře Alfreda Russo. Restaurace je vhodná pro hosty starší 12 let. Pro všechny hosty je večeře za příplatek 50 € a je nutná rezervace. Otevřeno: 19:00 – 23:00.


Občerstvení a dezerty
Připravte se na nezapomenutelnou chuťovou cestu, kde se z nejlepších ingrediencí stane lahodné umění připravené v soukromých cukrárnách a barech oceňovanými šéfkuchaři v Maxx Royal Kemer Resort.
Azure Beach Restaurant
Předkrmy, svačiny a bohatý výběr nápojů a jídel, to vše na vás čeká v Azure Beach Restaurant. Otevřeno: snídaně 08:30 – 11:00, obědy 12:30 – 18:00, večeře 19:30 – 23:00.
Čokoládovna
Originální ručně vyráběné lahůdky z čokolády „Callebaut“ vás zavedou do sladšího světa v Maxx Royal Kemer Resort. Otevřeno: 08:00 – 00:00.
Le Melange
Chutě připravované světoznámými, cenami ověnčenými šéfkuchaři rozmazlují vaše smysly i vaši duši lahodnými delikatesami. Různé dezerty, zmrzlina Movenpick a ručně vyráběná zmrzlina. Otevřeno: 10:00 – 23:00.
Fruity & Ice-cream Parlour
Čeká na vás koutek s čerstvým studeným sezónním ovocem a ručně vyráběnou zmrzlinou. Otevřeno: 09:00 – 19:00.

Azure 24
Bufet plný lahůdek je zásoben produkty světoznámých značek, exkluzivní nabídkou vín a bohatým a la carte servisem. Azure 24 nabízí svým hostům jedinečné služby, kombinující lahodné chutě světových kuchyní s perfektními prezentacemi. Otevřeno: 24 hodin denně

 

Bary
Jedenáct charakteristických barů, které se nacházejí v Azure Court Restaurant Street, nabízí mezinárodní značky spolu s kvalitními druhy čajů a káv, které zpříjemní vaši dovolenou.
Black Diamond

Black Diamond vás zve, abyste se oddali rytmu hudby. Noční klub na útesu Maxx Royal Kemer Resort okoření vaši dovolenou. Otevřeno: 22:00 – 02:00.

Azure Beach Bar

Studené nápoje, lahodné koktejly a různé druhy kávy. Azure Beach Bar nabízí bohatý výběr nápojů hostům, kteří se chtějí ochladit během celého dne. Otevřeno: 08:00 – 23:00.

Emerald Bar

Emerald Bar, to je kout radosti v Maxx Royal Kemer, nabízí po celý den bohatý výběr nápojů. Otevřeno: 08:00 – 23:00.

Jay Lounge

Jay Lounge, se nachází u vchodu do hlavní budovy a slouží hostům 24 hodin denně, zpříjemní vaši dovolenou svou výjimečnou atmosférou a dokonalými prezentacemi. Otevřeno: 24 hodin denně.

Azure 24 Bar

Azure 24 Bar, se nachází v restauraci Azure 24, je otevřený 24 hodin denně a nabízí speciální prezentace a atmosféru ve vysokém stylu. Otevřeno: 24 hodin denně.

Azure Court Bar

Azure Court Bar, se nachází v oblasti Azure Court a je otevřen po celý den. Večer si můžete užít show a přitom si vychutnávat svůj drink. Otevřeno: 07:00 – 23:00.

Detox Bar

Detox Bar se nachází ve VIP zóně Aven Royal Spa a hýčká hosty zdravými pokrmy, detoxikačními vodami a speciálními nealkoholickými nápoji. Pouze pro lázeňské hosty. Otevřeno: 09:00 – 20:00.

Pool Bar
Různé alkoholické, nealkoholické nápoje a koktejly. Otevřeno: 08:00 – 00:00.

Indoor Pool Bar

Nealkoholické nápoje, čerstvě vymačkané ovocné a zeleninové šťávy. Otevřeno: 09:00 – 20:00.

MAXX DIAMOND Bar

Různé alkoholické, nealkoholické nápoje a koktejly. Otevřeno: 23:00 – 02:00.

AquaPark Bar

Nápojový servis. Otevřeno: 10:00 – 18:00.

 

MAXX Gourmet (ultra all inclusive)

- 24hodinový servis jídla a nápojů

- Restaurace Azure Court Restaurant Street

- 1 plážová restaurace, 1 restaurace pro děti

- 3 Fine Dining restaurace à la carte (za poplatek)

- Restaurace Alfredo Russo - šéfkuchař s Michelinskou hvězdou

- 11 barů

-  Kavárna, čokoládovna

- Ovoce podávané u bazénu
- Mövenpick a domácí zmrzlina

- Příprava jídel pro dosplělé i děti, které mají specifickou stravu

- 24hodinová pokojová služba (zdarma pro Royal Beach Villa a Presidential Villa)

 - Maxxi Land pro děti (herna, kino, PlayStation..)

- Sportovní aktivity (TRX, Paddle Board, jóga, Kick Box a další)

- Zábava (taneční lekce, živá hudba, večení show...)

 

MAXX Inclusive nápojový koncept
- Místní i dovážené špičkové alkoholické a nealkoholické nápoje

- V nabídce najdete tyto nápoje: Whisky, Vodka, Gin, Rum, Tequila, Cognac & Brandy, Aperitive, pivo

- Velký výběr domácích vín je k dispozici ve všech restauracích

- Zmrzlina se podává v a la carte restauracích

- Různé druhy kávy a čaje se servírují v cukrárně a čokoládovně

- Všechny nápoje jsou servírovány v originálním obalu

- Nápojový servis k vašemu lehátku na pláži a u bazénu

- Red Bull, soda San Pellegrino

- Různé druhy čerstvých sezónních ovocných a zeleninových šťáv (v restauracích a Fruity)

- 24hodinová pokojová služba je zdarma pouze pro hosty Royal Beach Villa a Presidential Villa. Pro ostatní hosty je za příplatek.

 

Resort si vyhrazuje právo na úpravu balíčků All Inclusive. 

Aktivity

Rekordní sportovci, oceňovaní tanečníci a akrobaté s dechberoucími výkony budou po celé léto
všude kolem Maxx Royal Resorts. Tým ‚Vibe‘‘, který vás překvapí všude od hotelových pokojů po
restaurace a od bazénů až po jeviště, přináší barevný svět Las Vegas na břehy Středozemního moře.

Azure Court
Připravte se ochutnat výtvory mistrů kuchařů v Maxx Royal Kemer Azure Court za doprovodu vystoupení světoznámých umělců.
Laser game

Zažijte vzrušující chvíle v nové herní části, připravte se na adrenalin při hraní skupinových laserových her, které se díky speciálním systémům promění ve skutečnou hru.

Služby
- Společenské večírky

- Skupinové taneční hodiny

- Přehlídky slavných tanečních skupin z různých zemí

- Živá hudební vystoupení

- Párty večery

- Každodenní turnaje

- Večerní zábavná představení

- Akrobatická představení

- Plážové večírky

- Venkovní diskotéka

- Play Station

- Elektronické hry a simulace

- Laserové hry (nutná rezervace)

 

Sport a wellness hotelu Maxx Royal Kemer *****

Aven Royal Spa

V Aven Royal Spa na vás čekají mimořádné masážní a léčebné programy od odborných terapeutů. Omlaďte své tělo i duši jedinečnými masážními terapiemi a ošetřeními pleti prováděnými pomocí speciálních produktů.

Služby
- Krytý bazén (dospělí a děti)

- Sauna

- Bio sauna

- Parní místnost

- Turecké lázně

- Solná místnost

- Jacuzzi

- Sněhová fontána

- Šokové a zážitkové sprchy

- Tepidárium

- Odpočinková zóna

Placené služby
- Hamam ošetření

- Rhassoulova terapie

- Vybavení pro vodní gymnastiku

- Masáže

- Ošetření obličeje a těla

- Přístrojová kosmetologie (LPG, CACI, Silkpeel, Cryolipo)

- Ozonová sauna

- VIP Spa zóna

- SPA butik

- Reiki terapie

Detox

Hýčkejte svou pokožku podrobným detoxikačním programem Aven Royal Spa, který obnoví vaše tělo, posílí vaše buňky a pročistí vaši duši.

Turecké lázně

Pro milovníky tradičních tureckých lázní nabízí Aven Royal Spa příležitost vyzkoušet tento neuvěřitelný rituál.

Rhassoulova bahenní terapie

Připravte se na bezchybnou pleť pomocí bahenní kúry, vedenou zkušenými terapeuty s použitím bahna bohatého na minerály a organické materiály.

Hi-Tech kosmetologie

Aven Royal Spa nabízí hi-tech kosmetické ošetření, které obnoví vaši pokožku technikami využívajícími speciální stroje.

Aqua Gym

Aqua Gym se nachází v lázních Aven Royal Spa a nabízí hostům produktivní cvičební program. Vhodné pro hubnutí nebo udržení se v kondici, speciální sportovní vybavení je umístěno uvnitř bazénu.

Masážní terapie

Obnovte tělo i duši v Aven Royal Spa, které nabízí komplexní nabídku od ájurvédských procedur po rostlinné terapie a od místních terapií až po masáže s léčivými oleji.

Speciální ošetření
Ve svém pokoji nebo ve VIP lázeňských prostorách… Aven Royal Spa poskytuje privátní masáže a terapie za použití speciálních produktů v místě, které si vyberete.

 

SPORT

Maxx Royal Kemer Resort nabízí tenisové kurty, skupinové lekce, vodní sporty a speciální aktivity. Chcete-li načerpat energii na dovolené, stačí si vybrat svůj oblíbený sport a domluvit se se zkušenými trenéry.

Bezplatné sporty
- TRX TaeBo

- Skupinové aktivity (břišní tanec, hiphop, zumba)

- Kurzy jógy a meditace

- Fitness centrum

- Pilates a strečink

- Windsurfing (s licencí)

- Tréninkové aktivity

- Aqua gymnastika

- Core Workout

- Cross Fit

- Sea Bike

- Basketball

- Burn 1000 Calories

- Stolní tenis/tenis

- Kick Box

- Plážový volejbal a fotbal

- Boccia / šipky

- Tenisové kurty a vybavení

- Cvičení na bolesti zad

- Plážový tenis

- Skupinové výlety na kole

- Fitness Tae Bo

- Free Styler

- Step Aerobis

- TRX

- Stand up Paddle Board

- Big SUP (Skupinová aktivita)

- Lekce teorie windsurfingu

- Eclipse Stand up Paddle Board

- Skákací prkno

Zpoplatněné sporty
- Parasailing

- Soukromé lekce plavání (pro začátečníky)

- Kurzy potápění a certifikační programy

- Kurzy katamaránů a certifikační programy

- Kurzy a půjčovna vodního lyžování

- Soukromé lekce

- Banán

- Jet ski

- Fly Board

- Sonar & Flyer

- Pilates

- Kurzy windsurfingu a certifikační programy

- Půjčovna kol

- Wake Board lekce

- Mono lyžařské kurzy a půjčovny

- Osvětlené tenisové kurty

- Soukromé lekce tenisu, půjčovna profesionálních raket

- Letní sportovní tábor pro děti

- Plavba motorovým člunem

- Osobní trénink s trenérem, fitness program

- Kurzy a půjčovna kitesurfingu

- Potápění s helmou

 

 

Děti v hotelu Maxx Royal Kemer *****

MAXXI LAND* (dětský svět)
Maxxiland nabízí neomezenou zábavu po celý den pro každou věkovou skupinu. Skupinové aktivity rozdělené podle věku, jako jsou interaktivní divadelní představení, týdenní narozeninové oslavy, vzdělávací aktivity, speciální představení, kina, herny, trampolíny a hry s venkovní tématikou.

Maxx Royal Kemer Resort nabízí vše, co může rodina s dětmi na dovolené potřebovat. Od sterilizátorů, kočárků, ohřívačů lahví, dětských postýlek a vysílaček, napařovač na pokoji až po přípravu speciálních jídel pro děti s potravinovými alergiemi nebo speciálními dietami a kojeneckou výživu Hipp.

A la carte restaurace v Maxx Royal Kemer Resort nabízejí menu připravená speciálně pro malé hosty. Lahodný výběr a zdravá menu jsou speciálně připravena šéfkuchaři pro prioritní hosty u stolu.

Smiling Babies
Pro děti ve věku 1-3 roky, nabízí místnost na spaní, speciální hernu, koutek na přípravu dětské stravy, nočník, přebalovací pult, dětský koutek v restauraci Azure 24, zástěru, dětské židličky.

- Maxxi Land je otevřen od 9:00 - 02:00
- Hlídání dětí v Maxxi Land, nutná rezervace
- Dětský kočárek, ohřívač lahví (na vyžádání)
- Bio kojenecká výživa Hipp zdarma

Mini Club
Pro děti ve věku 4-7 let, nabízí místnost na hraní, kino, zahradu, kurzy ručních prací, hernu, místnost na spaní, venkovní a vnitřní bazén, Mini Disco, restauraci.

- Maxxi Land je otevřen od 9:00 - 02:00
- Soutěže, Olympijské hry, lekce vaření, Pirátský den, Hon na duchy, Play station, Wifi internet
- Mini Disco 21:45 – 21:15

Junior Club
Pro děti ve věku 8-12 let, nabízí místnost na hraní, kino, zahradu, kurzy ručních prací, hernu, místnost na spaní, venkovní a vnitřní bazén, Mini Disco, restauraci.

- Maxxi Land je otevřen od 9:00 - 02:00
- Soutěže, Olympijské hry, lekce vaření, Pirátský den, Hon na duchy, Play station, Wifi internet
- Mini Disco 21:45 – 21:15

Teenage Club
Teenage Club pro mládež ve věku 13-17 let nabízí hernu se stolním fotbalem, PlayStation, speciální narozeninové oslavy, Laser game, organizaci výletů, tenisové kurty a sportovní centrum.

- Pinball, PlayStation, lezení od 10:00 – 24:00
- Aktivity pro  mládež zajišťuje animační tým

Doprava do hotelu Maxx Royal Kemer Resort

Maxx Protocol Service
Bezplatný transfer helikoptérou je poskytován pro hosty, kteří se ubytují alespoň na 7 nocí v Royal Beach Villa 3 or 4 Bedrooms nebo v Presidential Villa. Na požádání si hosté mohou vrtulník pronajmout na jednodenní výlety.

Výhody Fast Track a CIP Lounge
Komfort a privilegia Maxx Royal pokračují v Antalya International Terminals. Cestování je nyní pohodlnější díky službám, které na přímých mezinárodních letech s odletem z Antalye poskytuje zdarma všem hostům ubytovaným ve všech typech pokojů bez jakýchkoli podmínek a pravidel.

Hostům ubytovaných minimálně 4 noci v Royal Beach Villa nebo v Presidential Villa bude před odletem k dispozici vstup do terminálu CIP na letišti Antalya. Platí pouze pro zpáteční lety během zimní sezóny.

Mapa - Maxx Royal Kemer Resort *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Turecka do hotelu Maxx Royal Kemer Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Maxx Royal Kemer Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Maxx Royal Kemer Resort *****

Letová spojení do Turecka

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.