Six Senses Kaplankaya *****

Turecko

Moderní resort v dokonalém splynutí s přírodou

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Six Senses Kaplankaya *****

Lokalita Turecko, Egejská riviéra, Bodrum | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Moderní resort Kvalitní wellness 5 Soukromých pláží
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Six Senses Kaplankaya ***** Turecko

Resort Six Senses Kaplankaya je zasazen do dechberoucí přírody krásné, starobylé země na pobřeží Egejského moře severně od Bodrumu. Najdete zde zvlněné kopce pokryté stálezelenými rostlinami, divokými olivovníky a cypřiši, teplý vánek a tyrkysové moře, které jemně lemují vlny. Resort ztělesňuje soulad architektury, historie a umění. Blízko resortu najdete mnoho snadno dostupných archeologických nalezišť, včetně dvou ze Sedmi divů starověkého světa.

Six Senses Kaplankaya představuje soukromé útočiště se 141 pokoji a apartmány, pro náročnější hosty jsou k dispozici také víceložnicové residence s vlastní kuchyní, privátním bazénem a zahradou.

V resortu můžete využívat pět privátních pláží, tři restaurace a velkolepé lázně. V restauracích resortu si pochutnáte na kuchyni inspirované okolním regionem, která využívá především bio potraviny. Unikátní lázně o rozloze 10 000 m² nabízí bohatý wellness program, vyhřívaný vnitřní bazén, hydrotermální prostory, hammamy, nejmodernější fitness vybavení a lekce včetně spinningu, jógy a pilates. Vyzkoušejte zdejší wellness program, který oživí vaši mysl a spojí vás opět s přírodou.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Six Senses Kaplankaya

Resort je vhodný pro vyznavače well-being stulu, stejně tak pro rodiny s dětmi. Nabízí bohatý program péče o tělo i ducha, současně několik krásných pláží s bílým pískem, vynikající gastronomii a překrásné výhledy. Ideální je pro ty, kteří hledají klidnou dovolenou v obklopení přírody a současně se službami na velmi dobré úrovni.

2023
Ing. Radka Urbánková
Poslední inspekce hotelu
Ing. Radka Urbánková 724 730 013

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Deluxe Room

Deluxe Room

Deluxe room (54 m²) s jednou postelí velikosti King nebo s dvěma oddělenými postelemi je doplněný o obývací prostor s rohovou pohovkou a konferenčním stolkem, psacím stolem, vestavěným ..

Superior Room

Superior Room

Světlá moderní obývací místnost pokoje Superior (54 m²) má promyšleně oddělený prostor na spaní, s jednou postelí velikosti King nebo dvěma oddělenými postelemi, od útulné rohové p..

Junior Suite

Junior Suite

Prostorné a stylové apartmá Junior Suite (74 m²) nabízí postel velikosti King a chytře oddělenou obývací část s rozkládací pohovkou a čtyřmístným jídelním stolem, propojeným s vel..

Gastronomie a hotelové restaurace

Resort nabízí tři restaurace, které jsou inspirovány egejskou a středomořskou kuchyní s důrazem na tradiční turecké chutě. Představují koncept Eat With Six Senses, kde se čerstvé potraviny získávají z místní ekologické zahrady v resortu, místního rybího trhu a okolních vesnic.

Sage & Sea Restaurant a Bar je hlavní restaurace s barem, která se nachází na první úrovni budovy resortu.

Wild Thyme Restaurant a Bar před hotelovým bazénem nabízí panoramatické výhledy na Egejské moře, podávají se zde jednodušší a méně formální jídla, připravovaná v otevřené kuchyni. 

Meze by the Sea nabízí egejskou kuchyni s každodenním výběrem čerstvě ulovených ryb a ručně připravovaných “mezze”. Tato restaurace je chloubou resortu.

Ortakoy Beach Bar & Barbeque Grill se nachází na hlavní pláži. Vychutnejte si výborné koktejly, zdravé ovocné džusy či čerstvě ugrilované místní delikatesy.

Library Bar se nachází v hlavní budově hotelu na třetí úrovni budovy resortu.

Kategorie a vybavení pokojů Six Senses Kaplankaya

Hotel nabízí celkem 141 pokojů a apartmánů (z toho je 75 pokojů v hlavní budově) a 66 Ridge Terrace pokojů, které jsou navrženy tak, aby doplňovaly okolní krajinu. Díky použití přírodních materiálů si pokoje zachovaly elegantně jednoduchý styl. Z ubytování jsou okouzlující výhledy. Pokoje poskytují výhled ze soukromého balkónu, Suites a Ridge Terrace pokoje výhled od soukromého bazénu nebo terasy. Pokud si přejete ještě více, pak Vás potěší rezidence se třemi ložnicemi, čtyřmi ložnicemi a pěti ložnicemi, ve kterých naleznete kuchyně, privátní zahrady i bazény.

Vybavení a služby ve všech pokojích a rezidencích

 • Prostorná šatna
 • Mramorová koupelna se samostatnou sprchou
 • Koupelnové doplňky
 • Fén
 • Plážová taška a žabky
 • Soukromý trezor
 • Služba praní a žehlení prádla (za příplatek)
 • Zařízení na přípravu čaje a kávy
 • Minibar (za příplatek)
 • Vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu
 • Marshall bluetooth reproduktor
 • Televize

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Deluxe Room

Deluxe Room foto

Deluxe room (54 m²) s jednou postelí velikosti King nebo s dvěma oddělenými postelemi je doplněný o obývací prostor s rohovou pohovkou a konferenčním stolkem, psacím stolem, vestavěným šatníkem a šatnou, spolu s dobře zásobenou chladničkou. Okna od podlahy ke stropu vedou na soukromý balkon se stolem a židlemi, kde na vás čeká nádherný výhled na Egejské moře. Prostorná mramorová koupelna je vybavena velkou vanou, sprchou a dvojitým umyvadlem. Kapacita pokoje jsou 3 osoby.

Superior Room

Superior Room foto

Světlá moderní obývací místnost pokoje Superior (54 m²) má promyšleně oddělený prostor na spaní, s jednou postelí velikosti King nebo dvěma oddělenými postelemi, od útulné rohové pohovky, konferenčního stolku a psacího stolu. Krásný vestavěný šatník a šatna jsou zařízené světlým dřevem a dobře zásobenou chladničkou. Okouzlujícím místem pro posezení je soukromý balkon s nádherným výhledem na Egejské moře. V prostorné mramorové koupelně najdete luxusní napouštěcí vanu a dvojité umyvadlo. Kapacita pokoje jsou 3 osoby.

Junior Suite

Junior Suite foto

Prostorné a stylové apartmá Junior Suite (74 m²) nabízí postel velikosti King a chytře oddělenou obývací část s rozkládací pohovkou a čtyřmístným jídelním stolem, propojeným s velkou soukromou terasou se stolem a židlemi a oslnivým výhledem na moře. Krásný vestavěný šatník a šatna jsou zařízené světlým dřevem a dobře zásobenou chladničkou. V prostorné mramorové koupelně je velká vana, dvojité umyvadlo a sprcha. Kapacita apartmá jsou 3 osoby.

Master Suite with Pool

Master Suite with Pool foto

Apartmá Master Suite with Pool (105 m²) poskytuje perfektní úkryt v prostorném a stylovém moderním prostředí se soukromým bazénem o rozloze 12 m², který doplňuje nádherný výhled na Egejské moře. Honosná postel velikosti King je oddělena od obývací části, vybavené pohovkou a jídelním stolem pro čtyři osoby. Obývací část navazuje na velkou soukromou terasu s bazénem, stolem a židlemi. Krásný vestavěný šatník a šatna jsou zařízené světlým dřevem a dobře zásobenou chladničkou. V prostorné mramorové koupelně je veliká vana, dvojité umyvadlo a sprcha. Kapacita apartmá jsou 3 osoby.

Kaplankaya Suite with Pool

Kaplankaya Suite with Pool foto

Rozlehlé apartmá (240 m²) v Six Senses Kaplankaya nabízí ložnici s postelí velikosti King, oddělenou od velkého obývacího prostoru, který je elegantně vybaven pohovkou, křesílky a jídelním stolem pro 8 osob. Okna od podlahy ke stropu se otevírají na soukromou terasu s bazénem (12 m²) a krásnou venkovní zahradu s úžasným výhledem na moře. Jídlo do vily lze donášet a servírovat z kuchyně se samostatným vchodem. Ve velké mramorové koupelně je elegantní vana, dvojité umyvadlo a sprcha. K apartmá lze připojit další dvoulůžkový pokoj Superior s oddělenými postelemi. Kapacita apartmá jsou 3 osoby.

Ridge Terrace Room

Ridge Terrace Room foto

Tento moderně zařízený světlý pokoj Ridge Terrace Room (41-46 m²) se nachází na kopci dále od hlavní budovy. Ložnice je vybavená jednou postelí velikosti King nebo dvěma oddělenými postelemi, útulným posezením pro dva a konferenčním stolkem. Krásný vestavěný šatník a šatna jsou zařízené světlým dřevem a dobře zásobenou chladničkou. Okouzlujícím místem pro stolování za příjemného počasí je soukromý balkon s nádherným výhledem na Egejské moře. V prostorné mramorové koupelně je dvojité umyvadlo. Kapacita pokoje jsou 2 osoby.

Ridge Terrace Room with Pool

Ridge Terrace Room with Pool foto

Pokoj Ridge Terrace Room with Pool (41-46 m²) se nachází na kopci dále od hlavní budovy Six Senses Kaplankaya, nabízí soukromý bazén (12 m²) s nádherným výhledem na Egejské moře, ložnici s postelí velikosti King nebo dvěma oddělenými postelemi, útulné posezení pro dva a konferenční stolek. Krásný vestavěný šatník a šatna jsou zařízené světlým dřevem a dobře zásobenou chladničkou. Okouzlujícím místem pro posezení je terasa u bazénu s nádhernými panoramaty. V prostorné mramorové koupelně je dvojité umyvadlo. Kapacita pokoje jsou 2 osoby.

Ridge Terrace Family Room

Ridge Terrace Family Room foto

Tento stylový pokoj s rozlohou 69 m², který se nachází dál od hlavní budovy Six Senses Kaplankaya, nabízí jednu postel velikosti King a jednu rozkládací pohovku pro dítě. Velká okna se otevírají na soukromou terasu se stolem a židlemi. Vnitřní schodiště vede na soukromou střešní terasu s krásným výhledem na Egejské moře. Šatník a šatna jsou zařízené světlým dřevem a dobře zásobenou chladničkou, zatímco prostorná mramorová koupelna má dvojité umyvadlo a sprchu. Kapacita pokoje jsou 2 dospělé osoby a dítě.

Ridge Terrace Family Room with Pool

Ridge Terrace Family Room with Pool foto

U pokoje Ridge Terrace Family Room with Pool (69 m²) ložnice s postelí velikosti King nebo dvěma oddělenými postelemi a jednou rozkládací pohovkou pro dítě navazuje na terasu se soukromým bazénem o rozloze 12 m², vybavenou stolem a židlemi. Vnitřní schodiště vede na střešní terasu s krásným výhledem na Egejské moře. Šatník a šatna jsou zařízené světlým dřevem a dobře zásobenou chladničkou, zatímco prostorná mramorová koupelna má dvojité umyvadlo a sprchu.

Three-Bedroom Pool Residence

Three-Bedroom Pool Residence foto

Hotel Six Senses Kaplankaya nabízí prostorné rezidence (175-185 m²) se třemi ložnicemi a vlastním bazénem (28 m²). Hlavní a druhá ložnice mají postele velikosti King a třetí ložnice má 2 oddělené postele. Všechny ložnice mají vlastní koupelnu a v obývacím pokoji je krb. K dispozici je plně vybavená kuchyň s vlastní zahradou, jídelnou pro šest osob a soukromý bazén na prostorné terase s jídelním stolem a venkovními pohovkami. Kapacita rezidence je 6 osob.

Four-Bedroom Pool Residence

Four-Bedroom Pool Residence foto

Ve stylových prostorech Four-Bedroom Pool Residence (175-330 m²) se pohodlně ubytuje až 8 hostů. Okna od podlahy ke stropu vás ohromí krásným výhledem na Egejské moře. Rezidence nabízí obývací část s krbem, plně vybavenou kuchyň a vlastní koupelnu pro každou ložnici. Stravovat se můžete v obývací části nebo na rozlehlé terase vedle velkolepého soukromého bazénu (36 m²).

Five-Bedroom Pool Residence

Five-Bedroom Pool Residence foto

V této stylové residenci Five-Bedroom Pool (380 m²) se může ubytovat až 9 hostů. Okna od podlahy ke stropu vás ohromí krásným výhledem na Egejské moře. Rezidence nabízí obývací část s krbem, plně vybavenou kuchyň a vlastní koupelnu pro všechny ložnice. Stravovat se můžete v obývací části nebo na rozlehlé terase vedle velkolepého soukromého bazénu (36 m²).

Pláž a moře

Těšit se můžete na tři privátní písčité pláže, na kterých naleznete lehátka a slunečníky.

Online cena a slevy Six Senses Kaplankaya *****

Profi foto hotelu Six Senses Kaplankaya *****

Naše foto hotelu Six Senses Kaplankaya *****

Gastronomie a hotelové restaurace Six Senses Kaplankaya

Resort nabízí tři restaurace, které jsou inspirovány egejskou a středomořskou kuchyní s důrazem na tradiční turecké chutě. Představují koncept Eat With Six Senses, kde se čerstvé potraviny získávají z místní ekologické zahrady v resortu, místního rybího trhu a okolních vesnic.

Sage & Sea Restaurant a Bar je hlavní restaurace s barem, která se nachází na první úrovni budovy resortu.

Wild Thyme Restaurant a Bar před hotelovým bazénem nabízí panoramatické výhledy na Egejské moře, podávají se zde jednodušší a méně formální jídla, připravovaná v otevřené kuchyni. 

Meze by the Sea nabízí egejskou kuchyni s každodenním výběrem čerstvě ulovených ryb a ručně připravovaných “mezze”. Tato restaurace je chloubou resortu.

Ortakoy Beach Bar & Barbeque Grill se nachází na hlavní pláži. Vychutnejte si výborné koktejly, zdravé ovocné džusy či čerstvě ugrilované místní delikatesy.

Library Bar se nachází v hlavní budově hotelu na třetí úrovni budovy resortu.

Aktivity

Six Senses Kaplankaya nabízí širokou škálu aktivit, aby uspokojila jak aktivnější hosty, tak i ty, kteří upřednostňují posezení a relaxaci.

V resortu máte možnost vyzkoušet aktivity z následující nabídky:

 • Denní fitness kurzy, skupinové aktivity a wellness poradenství 
 • Pěší turistika, cykloturistika, procházky po pobřeží se zkušenými průvodci
 • Vodní sporty, potápění, šnorchlování, jízda na kajaku, paddleboard
 • Basketbal, wallyball, badminton, tenis, stolní tenis a mnoho dalších zábavných aktivit
 • Kurzy vaření
 • Prohlídky hotelové organické zahrady a místního trhu s kuchaři
 • Destination dining (servírování jídla na pláži, na molu nebo ve vile/rezidenci)
 • Vyhlídkové lety vrtulníkem
 • Výlety lodí na míru 
 • Soukromé plavby na řecké ostrovy (Patmos, Leros, Lipsi, Kos, Kalimnos)
 • Exkurze do archeologických nalezišť, jako jsou Iasos, Mindos, Labranda, Didyma, Miletus, Herakleia, Apollónův chrám, Artemidin chrám v Efezu a mauzoleum v Halikarnassu

Sport a wellness hotelu Six Senses Kaplankaya *****

Wellness

Six Senses Integrated Wellness je podstatnou součástí všech resortů značky Six Senses. Six Senses přichází s inovativním přístupem k wellness, založeném jak na preventivním přístupu východní medicíny, tak na západním životním stylu založeném na dosahování výsledků, to vše ve spolupráci s předními odborníky. 

Resort hostům nabízí nejrůznější wellness programy pro péči o tělo, včetně skupinových wellness a fitness aktivit, na témata jako je např. Celostní omlazující program, Zdraví spánku, Hubnutí, Zdraví žen nebo Boot Camp pro tělo i mysl. Hosté se mohou seznámit s předními profesionálními „hostujícími odborníky“, kteří jim pomohou na cestě ke zdravějšímu životního stylu a hlubšímu pocitu štěstí.

Resort nabízí:

 • Hydrotermální zážitek (solné jeskyně, křišťálové parní lázně, zážitkové sprchy, finské sauny, hydroterapeutický bazén, vyhřívaná lehátka, terapeutická umyvadla na nohy, iglú a relaxační salonky)
 • 38 místností a vyhrazených prostor pro ošetření a pro bahenní koupel, hydroterapii a párové procedury včetně soukromých sprch a van
 • Tradiční turecké lázně hammam, krytý bazén pro cvičení a terapie probíhající ve vodě, terapeutický bazén Watsu, venkovní salonek a venkovní sportovní bazén
 • Nejmodernější fitness zařízení (Cardio Studio, Posilovna, Pilates studio, Yoga studio, Cyklistické studio, Hřiště na wallyball/racquetball, TRX a Yoga u vody) a kardio zařízení Technogym
 • BOD POD (Analýza lidského těla)
 • Watsu (vodní zážitek pro fyzické i emocionální uzdravení)
 • Zážitková jóga při západu/východu slunce
 • Spánek v Six Senses – resort klade důraz na kvalitu spánku, proto nabízí např. ručně vyráběné přírodní matrace, bavlněné prodyšné povlečení a vše potřebné pro kvalitní spánek

Děti v hotelu Six Senses Kaplankaya *****

V resortu Six Senses Kaplankaya se děti nudit nebudou díky programu Grow With Six Senses, kde mají možnost provozovat velké množství vnitřních i venkovních aktivit:

 • Plavání
 • Tenis
 • Dílny na téma recyklace
 • Bowling
 • Basketbal
 • Fotbal
 • Jóga
 • Malování
 • Kurzy vaření
 • Řemeslné práce

 

Doprava do hotelu Six Senses Kaplankaya

Kaplankaya se nachází severně od Bodrumu. Z mezinárodního letiště Milas-Bodrum se můžete do hotelu dopravit autem, jachtou nebo vrtulníkem - cesta trvá 50, 30 nebo 10 minut. Způsob dopravy si můžete vybrat dle vašich preferencí. Mezinárodní letiště Bodrum je vzdálené 1 - 1,5 hodiny jízdy autem. Se zaměstnanci resortu jako vašimi osobními průvodci jsou všechny možnosti dopravy bezpečné a bezproblémové. 

Mapa - Six Senses Kaplankaya *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Turecka do hotelu Six Senses Kaplankaya *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Six Senses Kaplankaya *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

2023
Ing. Radka Urbánková
Poslední inspekce hotelu
Ing. Radka Urbánková 724 730 013

Recenze hotelu Six Senses Kaplankaya *****

Factsheet

Letová spojení do Turecka

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.