Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****

Maurícius

Nejlepší hotel pro rodiny s dětmi na Mauríciu

Shandrani Beachcomber
DELUXEA
Nejlepší prodejce
v ČR a SR

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Pro hotel Shandrani Beachcomber Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Shandrani Beachcomber Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

Transfer zahrnut
Český delegát
Letecká společnost
Bonus
EUR
Cena zájezdu
- /osoba
Původní cena
-/osoba
Hotel,
- /osoba- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují DPH ve výši 5%, poplatek obci ve výši 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Akční sleva
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti zájezdu
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Letenka od
- /osoba
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Počítáme cenu
Vašeho zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Mauricius je uzavřený (zřejmě až do června 2021) Mauricius je uzavřený pro turisty ze všech zemí (zřejmě až do června 2021). Vláda ostrova Maurícius se rozhodla již na začátku léta 2020 uzavřít hranice pro úplně všechny. Zcela výjimečné návštěvy musí zůstat 14 dní pro příletu či příjezdu lodí v karanténě ve vládním hotelu a teprve poté mohou např. do své nemovitosti. Podle aktuální zprávy z poloviny listopadu vláda prodloužila vyplácení 50% mzdy všem zaměstnancům v cestovním ruchu až do konce června roku 2021. Vládní rozhodnutí má obrovskou podporu v místním převážně nevzdělaném obyvatelstvu hinduistického původu a vlastníci hotelů ho nedokáží změnit. Z hlediska turistiky prosím nepočítejte s cestováním na Mauricius v celé první polovině roku 2021. Chcete-li cestovat na tropické ostrovy u teplého oceánu, doporučujeme Vám Zanzibar, Maledivy nebo Dubaj, případně Seychely.
Osobně
jsme
bydleli

Popis hotelu Shandrani Beachcomber Resort & Spa **** Maurícius

Resort Shandrani Beachcomber se nachází v nedotčené oblasti na jihovýchodě ostrova Maurícius. Umístěn je na soukromém poloostrově a pyšní se přístupem na tři nádherné pláže, které obklopuje mořský park Blue Bay Marine s bohatým podmořským životem. U recepce je hlavní bazén, na který navazuje mělčí pláž, vhodná především pro děti. Rodiče mohou odpočívat na lehátkách a děti nechat vyžít ve vodě. Další pláž je v části Deluxe pokojů, která je dlouhá s příjemným vstupem do vody. Můžete si zde půjčit kajaky, šlapadla nebo vybavení na šnorchlování. Na poslední pláži, která je nekonečně dlouhá, narazíte na konci resortu. Je divoká, s velkými vlnami a hloubkou na plavání. Každý si najde tu svou pláž, která mu bude maximálně vyhovovat.

Jedná se o příjemný hotel s živou atmosférou a velkým výběrem pozemních a vodních aktivit. Krásný čas zde prožijí rodiny, milovníci přírody i vyznavači aktivní dovolené. Dokonalý servis vám zaručí program All inclusive, díky kterému bude postaráno o každé vaše přání.

Součástí resortu je i 9ti jamkové golfové hřiště, které se rozprostírá po celém resortu a je ideální jako tréninkové hřiště. Hosté mohou také využít privilegovaný přístup k 18ti jamkovému golfovému hřišti Avalon Golf Estate s par 72.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Resort Shandrani si snadno zamilujete. Jedná se o poměrně velký hotel, který se rozkládá podél celé laguny Blue Bay. Nachází se kousek od letiště, a tak jsou vidět i slyšet letadla.

Všechny pokoje mají výhled na moře, některé jsou v přízemí s terasou, jiné v patře s balkonem. 

Pláže jsou tu skutečně krásné a moře vybízí ke šnorchlování i plavání. Můžete zde také vyzkoušet široký výběr vodních sportů.

V programu All inclusive jsou zahrnuty i aktivity jako je tenis či golf – Shandrani disponuje devíti jamkovým golfovým hřištěm.

Čekají tu na vás i luxusní gastronomické zážitky a All Inclusive zahrnuje všechny restaurace, ve kterých se podává italská, francouzská, thajská i mezinárodní kuchyně.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2019
Bc. Petra Melková
Bc. Petra Melková 724 065 777

Video hotelu

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior Room

Superior Room

Superior pokoje (50 m²) je varianta ubytování s jednou ložnicí a sofistikovanou koupelnou vybavenou nejmodernějšími doplňky...

Deluxe Room

Deluxe Room

Deluxe pokoje (60 m²) mají elegantní současný interiér, prostornější ložnici, která je vybavena i sedací soupravou, koupelna má jak vanu, tak i sprchu, dále je tu šatna, oddělená toal..

Deluxe Ground Floor Room

Deluxe Ground Floor Room

Deluxe Ground Floor pokoje (60 m²) se nachází v klidnější části resortu. Moderně vybavené a vzdušně pokoje nabízí komfortní ložnici s obývací částí a koupelnu, která disponuje va..

Gastronomie a hotelové restaurace

Jestli v některém hotelu platí plné využití programu All inclusive, pak je to v hotelu Shandrani. Výhody All inclusive Serenity plus můžete čerpat od okamžiku příjezdu do okamžiku opuštění hotelu bez ohledu na check in/out. Shandrani Resort nabízí celkem 4 úžasné restaurace a dva bary, které podpoří vaši dokonalou dovolenou a pozvednou ji do nebeských sfér.

Restaurace Le Grand Port zastupuje hlavní restauraci hotelu a nabízí mezinárodní kuchyni podávanou v sofistikovaném stylu. Nachází se u hlavního bazénu s výhledem na jednu ze tří pláží. Podávají se zde snídaně (07:00 - 10:00 a kontinentální 6:00 - 7:00), obědy (12:30 - 15:00) i večeře (18:30 - 21:30) formou bufetu.

Italské a středomořské kuchyni je zasvěcena restaurace Porto Vechio, kam si můžete zajít na večeři (19:00 - 21:30) a v hlavní sezóně také na oběd. Elegantní italská restaurace se rozkládá na krásné terase s palmami na okraji hlavního bazénu. V noci vytváří blikající světla omotaná kolem palem romantický nádech. Pokrmy jsou zde servírovány formou á la carte a je vyžadována rezervace. 

Přímo na pláži v klidnější části resortu se nachází gurmánská restaurace Le Sirius. Nabízí stolování pod širým nebem, v obklopení tropických palem. Podávají se zde snídaně (09:30 - 11:00) v závislosti na sezóně, obědy (14:00 - 16:30) i večeře (19:00 - 21:30) formou á la carte. Nabídka restaurace zahrnuje v době oběda á la carte občerstvení, saláty a sendviče, na večeři na lístku najdete mezinárodní pokrmy. Pro večerní zábavu je k dispozici i taneční parket. 

Netradičním místem na večeři je thajská restaurace Teak Elephant. Tuto restauraci si prostě zamilujete. Můžete si zde pochutnat na pokladech thajské kuchyně, které se podávají  jako součást denní nabídky 5ti chodového menu. Zelenina namočená v lahodných omáčkách, pikantní koření, lahodné nudle, kari s přírodními bylinkami podávané s dušenou rýží patří k mnoha základním jídlům. Restaurace je otevřena pouze na večeře (19:00 - 21:30) pro hosty starší 12ti let. 

Le Boucanier je ideálním místem pro všechny, kteří milují ryby, krevety, humry a ostatní mořské plody. La Boucanier nabízí předem sestavené menu, který je každý den obměňováno a každý večer zahrnuje hlavní chod s humrem. Tato restaurace je otevřena pouze na večeře (19:00 - 21:30) pro hosty s programem  All inclusive Serenity Plus.

Zdravou a vyváženou gurmánskou kuchyni, která je opravdovým zážitkem můžete ochutnat v nové restauraci Natura. Restaurace je otevřená pouze na večeře (19:00 - 21:30) a nabízí pokrmy formou á la carte. Recepty šéfkuchaře Coopena jsou inspirovány tím nejlepším z přírody a míchají  ty nejlepší chutě zeleniny a bylin.

Blue Bay Bar představuje hlavní bar hotelu a také ideální místo, kde si můžete užít živou zábavu v noci. Otevřen je každý den od 10:00 do 23:00 hodin. Mezi 11:00 a 17:00 hodinou jsou zde podávány svačiny.

Druhý bar Sirius Bar nabízí posezení od 10:00 do 23:00 hodin. Bar zaujímá krásné prostředí na špičce poloostrova, k dispozici je i vlastní soukromý taneční parket. Od 11:00 do 17:00 hod nabízí svačiny formou výběru ze sandvičů.

Klienti hotelu Shandrani s programem All inclusive Serenity Plus mohou vyzkoušet i restaurace i v ostatních hotelech řetězce Beachcomber na ostrově – Canonnier,  Mauricia a Victoria Beachcomber. 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Kategorie a vybavení pokojů Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Resort tvoří několik budov s doškovou střechou a maximálně třemi podlažími. Vilky obklopuje tropická zahrada, která se vine podél členitého pobřeží zálivu s křišťálově čistou vodou. Všech 345 pokojů disponuje výhledem na moře.

K standardnímu vybavení pokojů patří individuálně nastavitelná klimatizace, sprcha, oddělená vana a oddělená toaleta, dále satelitní televize, trezor, přístup k internetu, telefon s mezinárodní volbou, fén, minibar a DVD přehrávač. 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Superior Room

Superior Room fotoSuperior Room

Superior pokoje (50 m²) je varianta ubytování s jednou ložnicí a sofistikovanou koupelnou vybavenou nejmodernějšími doplňky. Pokoj má také terasu nebo balkón, kde si budete moct nerušeně odpočinout a pokochat se úžasným výhledem do svěží zahrady. Kapacita pokoje: max. 2 osoby.

Deluxe Room

Deluxe Room fotoDeluxe Room

Deluxe pokoje (60 m²) mají elegantní současný interiér, prostornější ložnici, která je vybavena i sedací soupravou, koupelna má jak vanu, tak i sprchu, dále je tu šatna, oddělená toaleta a soukromá terasa. Kapacita pokoje: max. 3 osoby.

Deluxe Ground Floor Room

Deluxe Ground Floor Room fotoDeluxe Ground Floor Room

Deluxe Ground Floor pokoje (60 m²) se nachází v klidnější části resortu. Moderně vybavené a vzdušně pokoje nabízí komfortní ložnici s obývací částí a koupelnu, která disponuje vanou, sprchou, dvěma umyvadly, šatnou a oddělenou toaletou. Na terase můžete využít prostoru k relaxaci. Kapacita pokoje: max. 3 osoby.

Family Apartment

Family Apartment fotoFamily Apartment

Family apartmány (75 m²) jsou perfektní pro rodiny s malými dětmi. Nachází se na špičce poloostrova a mají přímý přístup na pláž a fantastickou zátoku Blue Bay. Nachází se v přízemí nebo v 1. patře. Moderní a vzdušný apartmán se skládá ze dvou ložnicí a dvou koupelen. Kapacita pokoje: max. 2 dospělí + 3 děti.

Deluxe Family Apartment

Deluxe Family Apartment fotoDeluxe Family Apartment

Deluxe Family apartmány (120 m²) byly navrženy tak, aby vyhovoval větším rodinám, které chtějí společně strávit dovolenou. Luxusní rodinné apartmány se nachází v prvním patře a nabízí kapacitu 2 dospělí + 4 děti. Apartmány zahrnují dvě ložnice, obývací prostor k odpočinku a vlastní koupelnu s vanou, samostatným sprchovým koutem, dvěma umyvadly, šatníkem a oddělenou toaletou. Oba pokoje také nabízí oddělené balkony k relaxaci. Kapacita pokoje. max. 2 dospělí a 4 děti.

Senior Suite

Senior Suite fotoSenior Suite

Senior apartmány (110 m²) jsou ideálním místem pro mladé páry na líbánkách. Nabízejí přímý výhled na moře a prostorné pokoje s elegantní dřevěnou podlahou. Nacházejí se v 1.patře. Kapacita pokoje: max. 2 osoby.

Family Suite

Family Suite fotoFamily Suite

Family suites (206 m²) se nachází na špičce poloostrova a disponují skvělou polohou přímo u pláže. Nabízí dostatek prostoru s přízemím pro rodiče a horním patrem, které je určeno dětem. Rodinné suity mají vyhrazený vstup, přímý vstup na pláž a soukromé zabezpečené zahrady vybavené pískovišti pro děti. Kapacita pokoje: max. 2 dospělí a 3 děti.

Pláž a moře

Zdejší tři pláže pokryté bělostným jemným pískem jsou dokonalou součástí okolní přírody. Moře, omývající jih ostrova, nabízí pestrý podmořský svět a skvělé sportovní vyžití. V hlavní části hotelu se nachází pláž s lagunou, která je mělčí a vhodná pro děti. V oslasti Deluxe pokojů naleznete druhu pláž s pozvolným vstupem. Na konci resortu se nachází pláž pro kterou jsou charakteristické veliké vlny. Přirozené prostředí a umístění pláže nabízí dostatek soukromí pro svatební obřady.

Online cena a slevy Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****

 
Typ pokoje / kapacita
Cena zájezdu / info
Zahrnuto v ceně
Superior Room
Max. kapacita ++

Superior pokoje (50 m²) je varianta ubytování s jednou ložnicí a sofistikovanou koupelnou vybavenou nejmodernějšími doplňky. Pokoj má také terasu nebo balkón, kde si budete moct nerušeně odpočinout a pokochat se úžasným výhledem do svěží zahrady. Kapacita pokoje: max. 2 osoby.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Superior Room
Max. kapacita ++

Superior pokoje (50 m²) je varianta ubytování s jednou ložnicí a sofistikovanou koupelnou vybavenou nejmodernějšími doplňky. Pokoj má také terasu nebo balkón, kde si budete moct nerušeně odpočinout a pokochat se úžasným výhledem do svěží zahrady. Kapacita pokoje: max. 2 osoby.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Deluxe Room
Max. kapacita ++

Deluxe pokoje (60 m²) mají elegantní současný interiér, prostornější ložnici, která je vybavena i sedací soupravou, koupelna má jak vanu, tak i sprchu, dále je tu šatna, oddělená toaleta a soukromá terasa. Kapacita pokoje: max. 3 osoby.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Deluxe Room
Max. kapacita ++

Deluxe pokoje (60 m²) mají elegantní současný interiér, prostornější ložnici, která je vybavena i sedací soupravou, koupelna má jak vanu, tak i sprchu, dále je tu šatna, oddělená toaleta a soukromá terasa. Kapacita pokoje: max. 3 osoby.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Deluxe Ground Floor Room
Max. kapacita +++

Deluxe Ground Floor pokoje (60 m²) se nachází v klidnější části resortu. Moderně vybavené a vzdušně pokoje nabízí komfortní ložnici s obývací částí a koupelnu, která disponuje vanou, sprchou, dvěma umyvadly, šatnou a oddělenou toaletou. Na terase můžete využít prostoru k relaxaci. Kapacita pokoje: max. 3 osoby.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Deluxe Ground Floor Room
Max. kapacita +++

Deluxe Ground Floor pokoje (60 m²) se nachází v klidnější části resortu. Moderně vybavené a vzdušně pokoje nabízí komfortní ložnici s obývací částí a koupelnu, která disponuje vanou, sprchou, dvěma umyvadly, šatnou a oddělenou toaletou. Na terase můžete využít prostoru k relaxaci. Kapacita pokoje: max. 3 osoby.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Senior Suite
Max. kapacita +

Senior apartmány (110 m²) jsou ideálním místem pro mladé páry na líbánkách. Nabízejí přímý výhled na moře a prostorné pokoje s elegantní dřevěnou podlahou. Nacházejí se v 1.patře. Kapacita pokoje: max. 2 osoby.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Senior Suite
Max. kapacita +

Senior apartmány (110 m²) jsou ideálním místem pro mladé páry na líbánkách. Nabízejí přímý výhled na moře a prostorné pokoje s elegantní dřevěnou podlahou. Nacházejí se v 1.patře. Kapacita pokoje: max. 2 osoby.

Cena pokoje se načítá...
Strava
Cena zájezdu
- /os
Původní cena
- /os
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
/ dítě do let
Odlet - Přílet
, dnů
Pobyt v hotelu
, nocí
Český delegát
Delegát
Letenka
Transfer
Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím. Počítáme cenu Vašeho zájezdu. Vyčkejte prosím.
Nejnižší cena od 3 272 Kč / osoba, noc, polopenze v Superior Room
v termínu od 01.06.2021 do 30.06.2021

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

01. 11. 2020 - 31. 10. 2021
- sleva 30% pro nevěstu, navíc zdarma láhev šumivého vína na pokoji po příjezdu, překvapení od hotelu (na výběr z katalogu, min. 4 noci pobytu). Navíc obědy zdarma pro pobyty s polopenzí (oběd o 2 chodech, platí ve vybraných restauracích). Neplatí na kategorie počítané za jednotku a nelze kombinovat se slevou za včasný nákup

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

01. 11. 2020 - 31. 10. 2021
- sleva 30% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Nelze kombinovat se slevou za včasný nákup.

V termínu 20.04. - 02.10.2020, 02.05. - 31.07.2021 a 29.08. - 30.09.2021 sleva pro svatebčany 15% na ubytování vč. stravy. Nelze kombinovat s jinou nabídkou.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Svatební balíček Bliss16.200,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
  - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
  - poplatky za vyřízení apostily,
  - transfery na příslušné úřady,
  - garanci jediné svatby denně v hotelu,
  - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
  - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
  - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
  - reprodukovanou hudbu.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Barefoot21.690,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
  - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
  - poplatky za vyřízení apostily,
  - transfery na příslušné úřady,
  - garanci jediné svatby denně v hotelu,
  - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
  - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
  - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
  - reprodukovanou hudbu,
  - kytici pro nevěstu,
  - myrtu pro ženicha,
  - svatební dort (až pro 10 hostů),
  - slavnostní snídani den po svatebním obřadu,
  - kadeřníka a make-up pro nevěstu vč. zkoušky,
  - lahev šumivého vína.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
 • Ke svatbě si můžete objednat za příplatek tyto služby:
  - Květinový oblouk od 6 770 Kč
  - Kytice pro družičky od 1 550 Kč
  - Make-up pro nevěstu (včetně zkoušky) 1 830 Kč
  - Manikúra 1 690 Kč
  - Sega show (za hodinu) 8 880 Kč
  - Svatební účes pro nevěstu (včetně zkoušky) 2 960 Kč
  - Trio muzikantů (za hodinu) 7 050 Kč
  - občerstvení a kanapky, speciální večeři, šampaňské a další nápoje,
  - žehličku a žehlící prkno (zdarma)
  - extra pokoj v den svatby (zdarma, v závislosti na dostupnosti),
  - plavba při západu slunce
  - výlet helikoptérou (vyžadována rezervace min. 3 dny předem)
 • Nabídka svatebních balíčků resortu platí pro interval 1.11.2020 - 31.10.2021.
 • ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli (více zde)
Zpáteční letenku (z Prahy, Vídně či jiného letiště dle kalkulace) vč. letištních tax v uvedené cestovní třídě (více zde)
Ubytování na vybraný počet nocí (více zde)
Stravování dle kalkulace (více zde)
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu (více zde)
Na Mauríciu česky mluvící delegát (více zde)
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d (více zde)
Cestovní kancelář DELUXEA a.s. získala prodloužení pojištění proti úpadku do 27.01.2022. Náš limit pojistného plnění je extrémně vysoký, 70.000.000 Kč (více zde)
"Informace o Mauríciu" v češtině (více zde)
"Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří" (více zde)
"Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" kniha z edice Lonely Planet v češtině (více zde)
Mapa ostrova Mauricius vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit (více zde)
CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2017/2018, 2016/2017, 2015/2016, 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE (více zde)
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MAURICIU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE (více zde)
cena zájezdu zahrnuje

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Jedno dítě do 6-tých narozenin je zdarma(vždy a vč. stravy).  V termínu  01.06. - 26.07.2020, 24.08. - 02.10.2020, 01.06. -  30.06.2021 a 01.08. - 28.08.2021 je ubytování pro děti do 17 let se dvěma dospělými v pokoji zdarma vč. stravy jako mají rodiče.
Děti ve vlastním Superior a Deluxe pokoji platí cenu dospělé osoby sníženou v následujících termínech takto :  
v období  03.10. - 31.10.2020 cenu dospělé osoby sníženou o 30%, 
v období  20.04. - 02.10.2020, 02.05. - 31.07.2021 a 01.09. - 30.09.2021 cenu dospělé osoby sníženou o 50%,
v období  01.11. - 19.12.2020, 09.01. - 01.05.2021, 01.08. - 28.08.2021 a 01.10. - 31.10.2021 cenu dospělé osoby sníženou o 20%,
v období  20.12.2020 - 08.01.2021 cenu dospělé osoby sníženou o 10%.
Platí pro 2 děti, 3. dítě platí příplatek dle ceníku. 
Kapacita Superior a Deluxe  pokoje je max. 2 dospělí a 1 dítě na pohovce, Deluxe pokoje v přízemí max. 2 dospělí a 2 děti, Senior Suite max. 2 dospělí.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Svůj zájezd si můžete vylepšit:

Výběr vyšší kategorie pokoje (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Rozšíření formy stravování (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Pohodlnější transfer lepším autem, luxusním SUV či limuzínou - více o transferech

Individuální výlety s autem a vlastním řidičem či plavby katamaránem po moři apod. - více o exkurzích

Možnost využití profesionálních fotografů, kteří Vám zdokumentují Váš pobyt v ráji - rádi Vám poradíme

VIP uvítací balíček na Mauríciu, asistenční služby, tlumočení do češtiny při svatbě - více zde – rádi Vám poradíme

Dřívější check-in nebo pozdní check-out (pokoj k dispozici za příplatek). Pokoj v hotelu Vám garantujeme většinou od 14 hodin v den příjezdu a do 12 hodin v den odjezdu. Pro dřívější příjezd a pozdější odjezd jsou zdarma tranzitní prostory (úschovna, sprcha, šatna), pokoj je za příplatek – rádi Vám poradíme

Zvýhodněné parkování na letišti v Praze nebo na letišti ve Vídni

Salonek YU Lounge na letišti na Mauríciu

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Shandrani Beachcomber ****

Naše foto hotelu Shandrani Beachcomber ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Jestli v některém hotelu platí plné využití programu All inclusive, pak je to v hotelu Shandrani. Výhody All inclusive Serenity plus můžete čerpat od okamžiku příjezdu do okamžiku opuštění hotelu bez ohledu na check in/out. Shandrani Resort nabízí celkem 4 úžasné restaurace a dva bary, které podpoří vaši dokonalou dovolenou a pozvednou ji do nebeských sfér.

Restaurace Le Grand Port zastupuje hlavní restauraci hotelu a nabízí mezinárodní kuchyni podávanou v sofistikovaném stylu. Nachází se u hlavního bazénu s výhledem na jednu ze tří pláží. Podávají se zde snídaně (07:00 - 10:00 a kontinentální 6:00 - 7:00), obědy (12:30 - 15:00) i večeře (18:30 - 21:30) formou bufetu.

Italské a středomořské kuchyni je zasvěcena restaurace Porto Vechio, kam si můžete zajít na večeři (19:00 - 21:30) a v hlavní sezóně také na oběd. Elegantní italská restaurace se rozkládá na krásné terase s palmami na okraji hlavního bazénu. V noci vytváří blikající světla omotaná kolem palem romantický nádech. Pokrmy jsou zde servírovány formou á la carte a je vyžadována rezervace. 

Přímo na pláži v klidnější části resortu se nachází gurmánská restaurace Le Sirius. Nabízí stolování pod širým nebem, v obklopení tropických palem. Podávají se zde snídaně (09:30 - 11:00) v závislosti na sezóně, obědy (14:00 - 16:30) i večeře (19:00 - 21:30) formou á la carte. Nabídka restaurace zahrnuje v době oběda á la carte občerstvení, saláty a sendviče, na večeři na lístku najdete mezinárodní pokrmy. Pro večerní zábavu je k dispozici i taneční parket. 

Netradičním místem na večeři je thajská restaurace Teak Elephant. Tuto restauraci si prostě zamilujete. Můžete si zde pochutnat na pokladech thajské kuchyně, které se podávají  jako součást denní nabídky 5ti chodového menu. Zelenina namočená v lahodných omáčkách, pikantní koření, lahodné nudle, kari s přírodními bylinkami podávané s dušenou rýží patří k mnoha základním jídlům. Restaurace je otevřena pouze na večeře (19:00 - 21:30) pro hosty starší 12ti let. 

Le Boucanier je ideálním místem pro všechny, kteří milují ryby, krevety, humry a ostatní mořské plody. La Boucanier nabízí předem sestavené menu, který je každý den obměňováno a každý večer zahrnuje hlavní chod s humrem. Tato restaurace je otevřena pouze na večeře (19:00 - 21:30) pro hosty s programem  All inclusive Serenity Plus.

Zdravou a vyváženou gurmánskou kuchyni, která je opravdovým zážitkem můžete ochutnat v nové restauraci Natura. Restaurace je otevřená pouze na večeře (19:00 - 21:30) a nabízí pokrmy formou á la carte. Recepty šéfkuchaře Coopena jsou inspirovány tím nejlepším z přírody a míchají  ty nejlepší chutě zeleniny a bylin.

Blue Bay Bar představuje hlavní bar hotelu a také ideální místo, kde si můžete užít živou zábavu v noci. Otevřen je každý den od 10:00 do 23:00 hodin. Mezi 11:00 a 17:00 hodinou jsou zde podávány svačiny.

Druhý bar Sirius Bar nabízí posezení od 10:00 do 23:00 hodin. Bar zaujímá krásné prostředí na špičce poloostrova, k dispozici je i vlastní soukromý taneční parket. Od 11:00 do 17:00 hod nabízí svačiny formou výběru ze sandvičů.

Klienti hotelu Shandrani s programem All inclusive Serenity Plus mohou vyzkoušet i restaurace i v ostatních hotelech řetězce Beachcomber na ostrově – Canonnier,  Mauricia a Victoria Beachcomber. 

All Inclusive

All inclusive Serenity zahrnuje (platnost od 01.11.2020 do 31.10.2021):

 • snídaně, obědy, večeře formou bufetu v hlavní restauraci Le Grand Port 
 • denní nabídka v restauracích Le Sirius , Natura, Ponte Vecchio
 • denní sestavené menu na večeři v Teak Elephant restauraci
 • svačiny od 11:00 - 17:00 v Blue Bay Baru a Sirius Baru, 16:00 - 18:00 výběr pečiva v Blue Bay Baru
 • neomezená konzumace nealkoholických nápojů, vybraných alkoholických nápojů a šumivého vína
 • minibar - pivo, limonády, džusy, voda
 • káva a čaj na pokoji
 • jeden piknikový koš na osobu na den
 • servis u bazénu a vybraných objednávek na pláži
 • neomezený vstup do fitness, aerobik
 • dětský klub 
 • vodní sporty: vodní lyže, windsurfing, šlapadla, kajaky, šnorchlování, loďky s proskleným dnem, aqua aerobik, malé plachetnice
 • tenis, neomezený vstup na golfové hřiště s 9 jamkami, pétanque
 • Wifi
 • živá hudba nebo DJ každý večer, folklorní tance, živá představení

All inclusive Serenity Plus zahrnuje (platnost od 01.11.2020 do 31.10.2021):

 • francouzské šampaňské po skleničce od 18 hod
 • importovaná vína
 • místní a importované alkoholické nápoje a lihoviny
 • večeře zahrnující humra v Le Boucanier*
 • jedna 30 minutová masáž v předem stanovený čas (1x na dospělého za pobyt)*
 • jeden výlet na kole s průvodcem (1x na osobu za pobyt)*
 • jedna golfová hra (1x na osobu za pobyt) na hřišti Mont Choisy Le Gold (nezahrnuje přepravu)*
 • jedna plavba při západu slunce na lodi se skleněným dnem v parku Blue Bay Marine (1x na osobu za pobyt)*

Položky označené * pouze pro pobyty na 7 nocí a více.

Aktivity a služby, které nejsou zahrnuty v balíčku „all inclusive“:

 • vybrané položky z á la carte menu v restauracích  Ponte Vecchio, Le Sirius, Teak Elephant
 • tematické večeře a večeře s humrem jako hlavním chodem
 • prestižní vína, šampaňské a prémiové alkoholické nápoje
 • doutníky a cigarety
 • telefon, fax a poštovní služby
 • prací a čistící služby
 • položky z hotelových butiků
 • zápůjčení kola nebo auta
 • tenisové míčky
 • vybavení a míčky pro golf
 • soukromé lekce (golf, tenis, plachtění)
 • speciální večeře
 • pokojová služba
 • nápoje v barech od 23:00
 • lázně, vlasový a kosmetický salón
 • rybolov, škola plachtění a potápění
 • výlety (například Beachcomber Sports & Nature nebo plavba katamaránem)
 • položky v minibaru nezmíněny výše

Golf v hotelu Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Součástí resortu je i 9ti jamkové golfové hřiště, které se nenásilnou formou rozprostírá po celém resortu a je ideální jako tréninkové hřiště. Vybavení je možné zapůjčit za poplatek. Každý den je i zdarma lekce, kde si můžete vyzkoušet první kontakt s golfovou holí a zkusit odpaly. Mimo jiné hosté mohou využít privilegovaný přístup k 18ti jamkovému golfovému hřišti Avalon Golf Estate s par 72.

Český / slovenský delegát a služby na Mauríciu

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius exkluzivně čtyři české nebo slovenské delegáty, kteří zde dlouhodobě žijí. Při své dovolené nemusíte mít obavy z jazykové bariéry. Na osobní schůzce ve Vašem hotelu se můžete delegáta zeptat na vše, co Vás zajímá. Pro případ nouze dostanete na delegáta i telefonní číslo na jeho mobil či whatsap. Navíc během celé dovolené jsme pro Vás na telefonu 24 hodin denně i my v cestovní kanceláři. Můžete nás požádat o asistenci nebo jenom poslat fotky, jak si užíváte moře či místní kuchyni. Standardní služby českého nebo slovenského delegáta jsou jen za malý příplatek. Delegát Vás může doprovázet i na výletech a překládat do češtiny/slovenštiny, cena odráží délku exkurze. Detailní informace o delegátech najdete zde. Průvodci Emotions plynule mluví česky, slovensky, rusky, ukrajinsky, anglicky a francouzsky. Privátní řidiči ovládají plynule angličtinu a francouzštinu.

Na ostrově Maurícius se o Vás bude starat naše partnerská cestovní kancelář EMOTIONS. Její služby po příletu, v průběhu pobytu a před odletem zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je opatřena cedulkou s Vašimi jmény a logem DELUXEA
 • Team usměvavých delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací nápoj a malé místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nové klimatizované osobní automobily vybavené Wi-Fi připojením
 • Vstřícného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu ze strany řidiče
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou / slovenskou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Sport a wellness hotelu Shandrani Beachcomber ****

Místní sportovní centrum nabízí řadu sportovních aktivit jako kardio trénink, strečink, osobní tréninky, saunu, aerobik, jógu i lekce stepu.

Využít můžete také široké škály „pozemních“ sportů, například 9ti jamkové pitch & putt golfové hřiště, pétanque, stolní tenis, 6 osvětlených tenisových kurtů či plážový volejbal. K objevování krás ostrova si lze za poplatek zapůjčit také horská kola.

Díky ideální poloze nabízí ostrov také skvělou příležitost k vodním sportům. Vrhnout se můžete na vodní gymnastiku, windsurfing, kajaky, šlapadla, vodní lyžování, potápění, šnorchlování, plavbu a další „vodní“ sporty.

Perfektní místo pro odpočinek, kde zapomenete na všechny starosti a užijete si chvíle relaxace, představují místní lázně. Umístěny jsou v exotické zahradě a zahrnují dvacet masážních kabin ve stylu Robinsona Crusoe. Dočkáte se zde nejrůznějších ozdravných procedur,  k dispozici je také reflexní bazén, parní lázeň, hammam, kadeřnictví a salon krásy, 

Služby dostupné za příplatek:

 • osobní trenéři
 • golfové a tenisové míče
 • pronájem kol
 • rychlé čluny
 • potápění
 • podmořský rybolov
 • výlety na katamaránu
 • Beachcomber Sport and Nature – ekoturistický program vytvořený pro poznávání zeleného srdce ostrova.

Beachcomber – Sport & Nature

Beachcomber Sport & Nature zahrnuje jízdu na horských kolech, kajaky a canoying, všechno pod dohledem profesionálů. Pro zvýšenou bezpečnost je vybavení pravidelně testované. Díky spolupráci s Mauritia Wildlife Foundation, která je zodpovědná za ochranu endemické fauny, tak můžete také navštívit ostrov I´Ile aux Aigrettes, kde žijí volně divoká zvířata.

Klub plachtění – Zapište se do Shandrani Sailing Clubu, který je členem Mauritian Yachting Association a získejte nové zkušenosti během výuky od odborníků! Kurzy jsou kombinací teorie a praktické části a jsou určené jak pro děti, tak i pro dospělé. Můžete postoupit z úrovně začátečníka až na úroveň pro pokročilé. Když úspěšně dokončíte kurz, obdržíte mezinárodní licenci plachtění a uznávaný lodní deník, se kterým můžete pokračovat v tréninku v jakékoliv škole plachtění ve světě.

PADI – potápěčské centrum – Shandrani Diving Centre – přidružené s PADI – National Geographic Vám nabídne skutečně unikátní úvod do bohaté rozmanitosti a přírodních krás v regionu! Tři potápěčské výlety denně jsou organizované pod dohledem ostražitých zkušených potápěčů. Určitě nevynechejte jedinečnou možnost a přijměte toto dobrodružství ke zkoumání nejkrásnějšího podmořského světa na ostrově Maurícius.

Děti v hotelu Shandrani Beachcomber ****

Brány hotelu jsou otevřeny i těm nejmenším hostům. Děti od 3 do 11 let mohou navštívit Dětský klub, kde se rozhodně nebudou nudit. Čekají je kreativní a dobrodružné workshopy, hry a naučné aktivity. Využít mohou také houpačky a prolézačky. K typickým aktivitám klubu patří sbírání mušlí, tetování hennou, tanečky, fotografování, úvodní lekce golfu a pro děti starší 8mi let i vodní lyžování. Dětský klub je otevřen od 09:00 do 22:00 hod.

Hlídání dětí je možné po dohodě za příplatek, rezervaci je potřeba udělat na recepci s 24 hodinovým předstihem. 

Svatební balíček „Svatba v ráji” Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****
Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****, Maurícius

Nejlepší hotel pro rodiny s dětmi na Mauríciu

Svatební balíček Bliss od 16 170 Kč podrobnosti
 • - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
 • - poplatky za vyřízení apostily,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - garanci jediné svatby denně v hotelu,
 • - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
 • - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
 • - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
 • - reprodukovanou hudbu.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Barefoot od 21 640 Kč podrobnosti
 • - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit,
 • - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
 • - poplatky za vyřízení apostily,
 • - transfery na příslušné úřady,
 • - garanci jediné svatby denně v hotelu,
 • - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
 • - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
 • - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
 • - reprodukovanou hudbu,
 • - kytici pro nevěstu,
 • - myrtu pro ženicha,
 • - svatební dort (až pro 10 hostů),
 • - slavnostní snídani den po svatebním obřadu,
 • - kadeřníka a make-up pro nevěstu vč. zkoušky,
 • - lahev šumivého vína.
 • Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Miletičova 5. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Příplatkové položky ke svatbě   podrobnosti
 • - Květinový oblouk od 6 750 Kč
 • - Kytice pro družičky od 1 550 Kč
 • - Make-up pro nevěstu (včetně zkoušky) 1 830 Kč
 • - Manikúra 1 690 Kč
 • - Sega show (za hodinu) 8 860 Kč
 • - Svatební účes pro nevěstu (včetně zkoušky) 2 950 Kč
 • - Trio muzikantů (za hodinu) 7 030 Kč

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

01. 11. 2020 - 31. 10. 2021
- sleva 30% pro nevěstu, navíc zdarma láhev šumivého vína na pokoji po příjezdu, překvapení od hotelu (na výběr z katalogu, min. 4 noci pobytu). Navíc obědy zdarma pro pobyty s polopenzí (oběd o 2 chodech, platí ve vybraných restauracích). Neplatí na kategorie počítané za jednotku a nelze kombinovat se slevou za včasný nákup

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

01. 11. 2020 - 31. 10. 2021
- sleva 30% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Doprava do hotelu Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Transfer z letiště do hotelu Shandrani trvá pouze 10min až 15min. 

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku EMOTIONS na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maurícius do hotelu Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2019
Ing. Lucie Krapítková (Rybová)
Ing. Lucie Krapítková (Rybová) 724 730 014

Recenze hotelu Shandrani Beachcomber Resort & Spa ****

Pláž
9.5
Ubytování
9.4
Strava
9.5
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
9.2
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.5
152 hodnocení
Pláž
9.6
Ubytování
9.4
Strava
9.4
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
9.1
Služby Deluxea
9.9
Průměrné hodnocení
9.5
69 hodnocení
Pláž
9.5
Ubytování
9.4
Strava
9.6
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
9.5
Průměrné hodnocení
9.5
35 hodnocení
Pláž
9.5
Ubytování
9.5
Strava
9.3
Poloha
9.7
Cena / Kvalita
8.9
Služby Deluxea
9.9
Průměrné hodnocení
9.5
15 hodnocení
Pláž
9.3
Ubytování
9.5
Strava
9.7
Poloha
9.5
Cena / Kvalita
9.2
Služby Deluxea
9.9
Průměrné hodnocení
9.5
33 hodnocení
Svatební obřad
9.9
Místo pro svatbu
9.3
Svatební koordinátor v hotelu
10
Svatební fotograf
9.9
Služby tlumočníka v českém jazyce při svatbě
10
Průměrné hodnocení svateb
9.9
27 hodnocení
Novomanželé
Datum recenze:
12. 03. 2020
Datum pobytu:
23. 02. - 10. 03. 2020
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dovolená v tomto hotelu byla naprosto dokonalá. Poloha hotelu, personál, ubytování i gastronomie odpovídá všem předešlým recenzím. Vše je na velmi vysoké úrovni.

Náš pobyt byl na přelomu února a března, kdy je skutečně nutné počítat s tím, že téměř každý den se vyskytuje dešťová přeháňka, která je však příjemným osvěžením a dovolenou nikterak nenarušuje.
Rodina s dětmi
Praha 4
Datum recenze:
28. 02. 2020
Datum pobytu:
14. 02. - 23. 02. 2020
Průměr
9.8
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Byla jsem nadšená. Příprava cesty, služby, pomoc česky mluvící delegátky, výlety . vše k naprosté spokojenosti.
Mladší dvojice
Muri AG, Switzerland
Datum recenze:
12. 02. 2020
Datum pobytu:
26. 01. - 04. 02. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Tři krásné pláže, pět luxusních restaurací, dva bary, spa, wellness a každodenní aktivní program spolu s nekonečnými možnostmi all inclusive udělají vaši dovolenou nezapomenutelnou. Personál je naprosto fantastický, velmi přátelský, vstřícný. Služby a vybavení v tomto hotelu byly vynikající a jídlo bylo svěží, teplé a velmi odlišné každý den. Služby na pláži byly naprosto báječné po celý den přináší vám vše, co potřebujete. Byla to dovolená v ráji.
Rodina s dětmi
Bystřice nad Pernštejnem
Datum recenze:
01. 02. 2020
Datum pobytu:
19. 01. - 30. 01. 2020
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Naprosto úžasná dovolená, skvělý a velice ochotný personál hotelu po celou dobu pobytu. Ze strany Deluxea opět není co vytknout, vše precizně připravené od A až do Z, a to díky Kláře Neveselé :-). Rád bych prostřednictvím Vaší společnosti ještě jednou rád poděkoval všem nejen v hotelu, ale i našemu výbornému a ochotnému řidiči ve všech směrech \"Michaelovi\" z Emotions na ostrově, díky kterému jsme strávili nádherný a poučný den na výletě po ostrově! Oceán a pláže nádherné! Děkujeme.
Jedinou věcí, co bych rád zmínil, byl výlet na delfíny. Myšlenka výletu byla dobrá i organizace OK, ale v pojetí, které se nám dostalo, spíše připomínalo hon na bezmocná stvoření: řev a 20 lodí nahánějící delfíny, kteří se bránili unikem a kličkováním. Nebyli jsme jediní kolem, komu tento pohled na \"hon\" nebyl příjemný, i přes tato krásná zvířata plující kolem. Doporučujeme klientům poskytnout více informací o tomto zážitku dopředu. Určitě bychom nevyužili a domluvili si sólo výpravu.
Starší dvojice
Ždírec nad Doubravou
Datum recenze:
17. 12. 2019
Datum pobytu:
04. 12. - 16. 12. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Krásná dovolená, která splnila naše očekávání.
Chtěli bychom poděkovat paní Zrnové za profesioální přístup při výběru naší dovolené a také delegátce Michaele, která se nám věnovala na výletě.
Mohu všem doporučit,
Starší dvojice
Praha 5 Lipence
Datum recenze:
13. 11. 2019
Datum pobytu:
02. 11. - 11. 11. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Byli jsme velice spokojeni s polohou hotelu, kvalitou služeb i stravování. Personál byl ochotný, usměvavý. Organizace zájezdu ze strany Deluxea neměla jedinou chybu, vše fungovalo a bylo profesionálně připraveno.
Starší dvojice
Karviná - Hranice
Datum recenze:
06. 11. 2019
Datum pobytu:
18. 10. - 29. 10. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dobrý den paní Zbořilová,
rádi bychom Vám poděkovali za skvělou dovolenou.
Skvělé služby delegátky Michaely a Terezky. Celkově hodnotíme dovolenou velmi dobře. Mauricius je krásný ostrov a celý pobyt vč. stravy, služeb, pláží a dvou výletů jsme si s manželkou velmi užili. Určitě jsme ho nenavštívili naposledy.
Zdeněk a Anna.
Novomanželé
Brodce
Datum recenze:
05. 11. 2019
Datum pobytu:
12. 10. - 22. 10. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Skvělé ubytování, celý areál hotelu velmi klidný a příjemný, tři různě situované pláže, velké možnosti různého sportovního vyžití.
Novomanželé
Hostěrádky-Rešov 307
Datum recenze:
05. 11. 2019
Datum pobytu:
15. 10. - 24. 10. 2019
Průměr
8
Pláž
8
Ubytování
8
Strava
8
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
7
Úžasný personál hotelu, všichni se o vás starají s největší péčí a nic za to neočekávají. Obrovský resort nabízí vše na co si jen vzpomenete, takže vůbec nemusíte vyjíždět mimo hotel a dovolenou si i tak užijete na maximum. Ale samozřejmě výlety mohu jen doporučit, ostrov nabízí krásná místa k vidění a nezapomenutelné zážitky.
Jediné co můžeme vytknout, tak je počasí, které nebylo úplně ideální. V říjnu začíná léto a tak se může klidně stát, že některé dny budou opravdu chladné a nebude se dát koupat, což je veliká škoda.
Novomanželé
Vlčnov
Datum recenze:
27. 09. 2019
Datum pobytu:
21. 09. - 26. 09. 2019
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Krásný hotel, 100% služby. Jen je třeba počítat s obrovskou kapacitou hostů. Každý si přijde na své. Obrovské díky za bezkonkurenční služby Deluxea. Připravila nám nádherné 2 týdny.
Strava skvělá, jen je někdy problém si vybrat z obrovského množství neznámých pokrmů
Rodina s dětmi
Praha
Datum recenze:
23. 05. 2019
Datum pobytu:
06. 04. - 17. 04. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Chtěli bychom tímto poděkovat celému týmu Deluxea a speciálně Báře Víškové za perfektní organizaci naší svatby a dovolené na Mauriciu. Vše klaplo na jedničku. Moc rádi využijeme Vašich služeb v budoucnu při naší další dovolené a moc rádi s Vámi znovu zavítáme na Mauricius, protože je to opravdu kouzelný ostrov.
Rodina s dětmi
Hostivice
Datum recenze:
30. 04. 2019
Datum pobytu:
14. 04. - 26. 04. 2019
Průměr
8.4
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
5
Cena / Kvalita
-
Služby Deluxea
10
Úžasné služby all inclusive. Vodní lyžování,šnorchlovani
Vstřícná a milá obsluha. Vynikající jídlo v restauracích a la carte
Slabá hlavní restaurace. Je dobre mít boty do vody
Rodina s dětmi
Jesenice
Datum recenze:
28. 04. 2019
Datum pobytu:
11. 04. - 24. 04. 2019
Průměr
8.7
Pláž
10
Ubytování
7
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
9
Služby a servis hotelu, ochota a vstřícnost personálu, kvalita jídla i nápojů, servis s osuškami, čistota pokojů, v restauracích i celého areálu až na pár broučků :-)
pokoje by si zasloužily renovaci vybavení, vybavení sušáku na mokré plavky na balkóně,
Starší dvojice
Šluknov
Datum recenze:
02. 04. 2019
Datum pobytu:
21. 03. - 31. 03. 2019
Průměr
9.3
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
7
Služby Deluxea
10
Dovolená se nám moc líbila.Výlet s průvodkyní Terezou byl skvělý,taktéž delegátka Mirka fungovala velmi dobře.Moc oběma CK děkujeme.
Rodina s dětmi
Javorník
Datum recenze:
12. 03. 2019
Datum pobytu:
01. 03. - 10. 03. 2019
Průměr
9
Pláž
9
Ubytování
8
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Perfektní služby a komunikace cestovní kanceláře Deluxea i agentury Emotions na místě pobytu. Bezproblémová komunikace s českou delegátkou Michaelou na Mauriciu. Široký výběr jídel a nápojů nabízených formou bufetu. Široká nabídka vodních sportů v rámci All Inclusive. I přes blízkost letiště přelety letadel nad hotelem neruší.
Starší dvojice
602 00
Datum recenze:
07. 03. 2019
Datum pobytu:
22. 02. - 05. 03. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Vše odpovídalo inzerovanému, služby, lety, přeprava bez zádrhelu, dovolenou jsme si velmi užili.
Mladší dvojice
Vinařice
Datum recenze:
05. 03. 2019
Datum pobytu:
10. 02. - 21. 02. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Už jsem byla na hodně vzdálených místech, ale Mauricius zatím vede. :-)
Vybírala jsem tak, že jsem chtěla hotel situovaný na více světových stran, protože pláže a moře jsou z každé strany jiné. A to Shandrani Beachcomber naprosto splňuje. Jsou tam 3 velké a 1 malá pláž, dle vkusu a potřeb každého.
Delegátský servis naprosto skvělý. Delegátka Míša i průvodkyně Terka úplně skvělý holky. :-) Hotelový personál perfektní.
Určitě se sem vrátím. :-)
Starší dvojice
Dolní Lhota u Luhačovic
Datum recenze:
04. 03. 2019
Datum pobytu:
22. 02. - 01. 03. 2019
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Spokojenost a agenturou EMOTIONS, organizace výletu výborná.
Pouze hlučná klimatizace v hotelu
Rodina s dětmi
Písek, 414
Datum recenze:
03. 03. 2019
Datum pobytu:
16. 02. - 27. 02. 2019
Průměr
8.5
Pláž
9
Ubytování
8
Strava
7
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Služby Deluxea
10
Služby v hotelu na velmi dobré úrovni a personál ochotný a vstřícný.
Malý výběr ovoce a slabší výběr jídel pro děti.
Rodina s dětmi
Praha 5
Datum recenze:
26. 02. 2019
Datum pobytu:
10. 02. - 23. 02. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Měnín
Datum recenze:
20. 02. 2019
Datum pobytu:
09. 02. - 18. 02. 2019
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Skvělý personál. Vlídní, usměvaví, ochotní lidé.
Návrat z ráje do reality.
Novomanželé
Praha
Datum recenze:
21. 01. 2019
Datum pobytu:
01. 12. - 16. 12. 2018
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
9
Hotel Shandrani Resort&Spa bola vynikajúca voľba, bola to najdrahšia varianta z cenových kalkulácií, ale absolútne to neľutujeme. Bolo vidieť, že zariadenie je už trochu staršie a hodila by sa menšia rekonštrukcia, ale ten hlavný dojem, ktorý si človek odnáša, je z prostredia, služieb a z prístupu personálu. A to bolo na jedničku s piatimi hviezdičkami. Služby v reštauráciách super, haut cuisine, možnosti vyžitia v resorte, veľmi dobrá lokalita v lagúne, atď.
edniou vecou, ktorá trochu náš pobyt ovplyvnila negatívne, bol fakt, že hotel slúži občas i ako konferenčné centrum, a v čase našej svadby tam dorazila veľká skupina “východných Slovanov”, ktorí spôsobili v hoteli trochu napätia.
Novomanželé
Žatec
Datum recenze:
08. 01. 2019
Datum pobytu:
14. 12. - 21. 12. 2018
Průměr
9
Pláž
10
Ubytování
8
Strava
9
Poloha
8
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
9
Není co vytknout, hotel je už starší a v roce 2020 bude zcela rekonstruován, ale tak jako tak vše bylo parádní včetně služeb hotelu. 4 restaurace, 3 pláže, 2 bazény, 6 tenisových kurtů, fitko, golf.. prostě vše na co si člověk vzpomene. Ikdyž byl hotel během našeho pobytu plně obsazen v praxi to nebylo díky rozlehlosti areálu prakticky poznat. Nezbývá nic jiného než doporučit.
Novomanželé
Skuhrov nad Bělou
Datum recenze:
05. 12. 2018
Datum pobytu:
17. 11. - 26. 11. 2018
Průměr
9
Pláž
10
Ubytování
7
Strava
9
Poloha
8
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
V hotelu mají výborné francouzské šampaňské a skvělý program all inclusive.
Pokoje by zasloužily zrenovovat.
Rodina s dětmi
Liberec
Datum recenze:
08. 10. 2018
Datum pobytu:
21. 09. - 30. 09. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Krásná dovolená.
Služby a personál skvělé, všichni usměvavý a milý.
Pláže u oceánu nezapomenutelná.
Výlet perfektní.
Služby cestovní kanceláře na vysoké úrovni.
Rodina s dětmi
Brno
Datum recenze:
17. 07. 2018
Datum pobytu:
01. 07. - 15. 07. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Byla to naše první dovolená do exotiky a vrátili jsme se domů nadšení. Resort i jeho služby byly vynikající, v ceně all inclusive bylo mnoho aktivit nejen pro našeho devítiletého syna. Ostrov jsme poznali díky čtyřem výletům, které jsme si domluvili s českou delegátkou Míšou a partnerskou agenturou Emotions. Vše bylo výborně zorganizováno, určitě to nebyla naše poslední dovolení s CK Deluxea.
Nic negativního jsme nenašli.
Rodina s dětmi
Datum recenze:
23. 03. 2018
Datum pobytu:
10. 03. - 18. 03. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Úžasná dovolená s dětmi. Skvělý hotel v blízkosti letiště. Perfektní služby, dokonalá čistota, výborné jídlo a super koupání jak moři (laguna ideální pro děti) tak i v bazéně.
Starší dvojice
Ostopovice
Datum recenze:
08. 03. 2018
Datum pobytu:
23. 02. - 05. 03. 2018
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Nevšední dovolena v ráji.Uzasna příroda,usměvavý a ochotný personal na kterém je vidět,ze si klientu váží.Pozdravi vás jak manazer,tak i zahradnik.Celodenni udržování pořádku v celém areálů.V restauraci vás usadí,zeptají se na praní a to je promtne splněno.Vymena ručníků denně a bez ptaní,minibar vždy doplněn.Vse jak ma byt.A velice příjemná a ochotna paní Renata z Emotion.Dovca snu. Diky
Žádnou nemám. Jen jsem měl v tom ráji byt delší dobu,ale teď už to vím,takže příště.Moje Škoda
Novomanželé
Teplice
Datum recenze:
30. 01. 2018
Datum pobytu:
15. 01. - 27. 01. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Srdečně děkujeme kanceláři Deluxea za doporučení hotelu pro rodiny s dětmi a za zprostředkování naší pohádkové svatby na míru . To co jsme si zaplatili stálo opravdu za to. Jídlo bylo špičkové, masáže luxusní, zážitků je na tom to ostrově opravdu mnoho, když chce člověk poznávat svět a ne jen ležet na pláži, pak je určitě Maurícius správná volba, jelikož je to opravdový ráj do slova a do písmene! Ještě jednou děkujeme za vše a Deluxeu vřele dopor
Novomanželé
Chomutov
Datum recenze:
01. 01. 2018
Datum pobytu:
07. 11. - 19. 11. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Hotel Shandrani nás uchvátil. Služby, personál, restaurace v areálu byly perfektní, nad očekávání. Hotel byl čistý, voňavý. Svatba a svatební služby byly perfektně zorganizované, samotný obřad byl moc dojemný, fotograf odvedl parádní práci. Pláže a areál hotelu byly vždy uklizené. Záporně bych hodnotila akorát ceny výletů a taxi služby. Dále nám nepřálo počasí, ale i tak jsme prožili nezapomenutelnou dovolenou! Děkujeme.
Starší dvojice
Praha 6
Datum recenze:
29. 11. 2017
Datum pobytu:
13. 11. - 25. 11. 2017
Průměr
9
Pláž
9
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
8
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Hotelový komplex je velmi dobře vybaven (wellness, vodní a sportovní aktivity včetně slušné golfové akademie). Obzvláště vhodný pro obdivovatele letadel (pár set metrů od konce startovací dráhy). Lze pořídit nádherné fotky vzlétajících letadel. Zase je to blízko na letiště.
Milovníky klidu budou startující letadla asi dost rušit, ale není jich zas až tak moc, tedy těch letadel.
Novomanželé
Coburg, Německo
Datum recenze:
28. 11. 2017
Datum pobytu:
13. 11. - 26. 11. 2017
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10

plaze byly naprosto uzasne, krasne udrzovane a ciste. Voda byla take krasne cista a teplotne prijemna. More melo snad vsechny mozne odstiny modre.
ubytovani:hotel starsi, ale krasny a cisty. Akorat skrine v pokojich by zaslouzili obmenit. Personal byl skvely, mily a ochotny. All inclusive predcilo asi 100X all inclusive v Evrope. V bufetu velky vyber, velka nabidka michanych napoju,
sluzby Deluxea a Emotions:super. Hlavne pani Renata byla uzasna
Skvely novy vylet na ctyrkolkach Big Foot.
vylozene zaporneho bych nemela asi nic..
Rodina s dětmi
Bratislava
Datum recenze:
09. 11. 2017
Datum pobytu:
27. 10. - 07. 11. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Super dovolenka. Hotel v prekrásnom prostredí s nádhernými plážami, kde si každý nájde to svoje. Pekný podmorský svet v zátoke, množstvo vodných športov v cene ako aj divoká pláž s vlnami. Prístup personálu ukážkový, všetci boli veľmi milí so snahou splniť všetky želania, prípadne pomôcť. Strava veľmi chutná, obzvlášť v reštauráciách s nutnou rezerváciou na večeru. Delegátka nám poskytla všetky potrebné informácie o ostrove a možnostiach výletov. Ďakujeme za dovolenku v raji :)
Rodina s dětmi
Datum recenze:
01. 11. 2017
Datum pobytu:
25. 09. - 06. 10. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
V hotelu Shandrani jsme byli již podruhé. Nádherný resort, bohatý all inclusive, možnost několika ala carte restaurací, ochotný a milý personál. Dokonalost.
Mladší dvojice
Liberec 6
Datum recenze:
18. 10. 2017
Datum pobytu:
28. 09. - 12. 10. 2017
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Perfektní a profesionální přístup od začátku pobytu do konce. Výborná kvalita zázemí, obsluhy i personálu včetně všech doplňkových aktivit. Hotel máme velice rádi.
Skvělé zajištění i ze strany Emotion při příjezdu i odjezdu. Dále také i při zajištění extra aktivit.
Malý nedostatek oproti minulé návštěvě stejného hotelu byla kvalita stravy v hlavní restauraci.
Rodina s dětmi
Praha 5 - Jinonice
Datum recenze:
04. 09. 2017
Datum pobytu:
01. 08. - 15. 08. 2017
Průměr
9.2
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
5
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Novomanželé
Větřní
Datum recenze:
30. 05. 2017
Datum pobytu:
15. 05. - 27. 05. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dovolte mi, abych Vám alespoň touto cestou poděkoval za profesionální a milý přístup na zajištění našeho svatebního obřadu a pohádkové bezproblémové dovolené na ostrově Maricius v hotelu Shandrani. Zde bych především poděkoval a vyzdvyhnul špičkovou práci paní Hany Nádvorníkové, která nás provedla celou cestou od přípravy naší svatby a dovolené až po její samotnou realizaci.
Rodina s dětmi
Praha 5
Datum recenze:
11. 05. 2017
Datum pobytu:
09. 02. - 23. 02. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dobrý den, děkujeme za organizaci naší dovolené, bylo to, jako obvykle, všechno v pořádku J.
Rodina s dětmi
České Budějovice
Datum recenze:
11. 05. 2017
Datum pobytu:
05. 03. - 16. 03. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dobrý den, paní Nádvorníková včera jsme se vrátili z Mauricia a byli jsme všichni nadšeni.Vyšlo nám počasí,2 tropické bouře,které se kolem nás motaly se stočily dále od ostrova,tak nás ovlivnily jen minimálně.Přivítání na letišti ,odvozy na hotel a zpět na letiště Vaší partnerskou CK Emotions byly super,stejně jako zastupkyně CK Renata.Hotel úžasný,ubytování bez připomínek.Kdybych někdy letěl do stejného hotelu,tak budu chtít jen ubytování na pokojích č.190 a 191-nejlepší místo na hotelu a nejú
Rodina s dětmi
Datum recenze:
11. 05. 2017
Datum pobytu:
09. 04. - 18. 04. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dobrý den, dovolenou jsme si užili pěkně. Zavazadlo se mi pozdrželo na zpáteční cestě v DXB, ale už mi ho EK včera večer doručily:) Hotel je příjemný na perfektním místě a personál velmi ochotný. Zahráli jsme si golf v Paradisu a podnikli pár výletů. Celodenní výlet do Chamarelu se nám nevyvedl, 8 hodin převážně strávených v autě a tudíž jsme ho vyhodnotili jako nejslabší článek dovolené... Dotazník jsem vyplnil, děkuji za výborný servis Deluxea a těším se někdy na viděnou.
Starší dvojice
Frýdek Místek
Datum recenze:
10. 05. 2017
Datum pobytu:
24. 02. - 07. 03. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Dovolená byla s přáteli a vše se nám moc líbilo.
Mladší dvojice
Praha
Datum recenze:
23. 03. 2017
Datum pobytu:
10. 03. - 19. 03. 2017
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Personál
10
Děkujeme za skvělou dovolenou, moc jsme si Mauricius uzili.
Rodina s dětmi
Cerhovice
Datum recenze:
02. 03. 2017
Datum pobytu:
14. 02. - 26. 02. 2017
Průměr
9.2
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Personál
10
+ na letisti privitani vcetne vody, maleho darku, mapy a prospektu o destinaci + hotel 10 min od letiste a doprava zajistena osobnim autem, ktere jiz na nas cekalo + hotel ma 3 plaze (1. velmi klidne more v zatoce, 2. klidnejsi, a melka, 3. otevrene more s vlnami) + 2 bazeny + dostatek mista/lehatek u bazenu i na kazde plazi + vymena plazovych rucniku na pozadani nebo vecer na pokoji + vyber vina v ramci all-in + Champagne po 19:00 + anglicky mluvici personal a jeho ochota + delegatka SVK
- na plazi jsou mistni prodejci, kteri kazdy den nabizeji suvenyry nebo vylety. Po nekolika dnech to muze byt otravne - kapacita hlavni restaurace obcas nestihala, ale nic kritickeho - klimatizace na pokoji nejde ovladacem uplne vypnout a v noci obcas zapne. coz zpusobuje hluk. Vyreseno pootevrenim balkonovych dveri s cidle, ktere klimatizaci deaktivuje :-)
Novomanželé
Brno
Datum recenze:
16. 02. 2017
Datum pobytu:
01. 02. - 12. 02. 2017
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Výborná svatební cesta, vše od příletu až po odlet bylo naprosto perfektní.
Novomanželé
Praha 8
Datum recenze:
06. 02. 2017
Datum pobytu:
14. 01. - 30. 01. 2017
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Všechno bylo naprosto dokonalé, od příjezdu až po odjezd. V hotelu jsme byli 14 nocí, po příjezdu jsme byli mile přivítáni, a cely pobyt jsme byli doslova hýčkáni úžasným a přátelským personálem. Pokoj byl vždy uklizený a čistý, jídlo bylo výborné a vždy velký výběr, celková atmosféra hotelu je velice útulná a uklidňující. Prožili jsme svatební cesto našich snů. V neposlední řadě musím zmínit, že služby CK Deluxea a partnerské CK Emotions byly rovněž bezchybné. Moc děkujeme!
Mladší dvojice
Stará Huť
Datum recenze:
30. 01. 2017
Datum pobytu:
20. 01. - 28. 01. 2017
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Mladší dvojice
Pěnčín
Datum recenze:
22. 12. 2016
Datum pobytu:
29. 11. - 10. 12. 2016
Průměr
8.8
Pláž
8
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
5
Personál
10
Perfektní hotel s all inclusive, které jinde nenajdete. Doporučuji.
Novomanželé
Bratislava
Datum recenze:
20. 12. 2016
Datum pobytu:
01. 12. - 14. 12. 2016
Průměr
9.5
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Veľké ĎAKUJEME za krásnu svadbu!!! Boli sme so všetkým nadmieru spokojní. Lety s Emirates boli výborné, hotel krásny a jeho služby priamo rozmaznávajúce, strava skvelá a svadobný deň bol dokonale naplánovaný. Naša vďaka patrí aj delegátke Renatke Bhujun na ostrove Maurícius, za jej ľudskosť, dobrosrdečnosť a ochotu byť neustále k dispozícii. Veľmi si ceníme profesionálny prístup cestovnej kancelárie a dokonalú starostlivosť od prvého oslovenia pani Zuzky Zjavkovej, až po náš návrat domov.
Starší dvojice
Příbram
Datum recenze:
21. 11. 2016
Datum pobytu:
05. 11. - 17. 11. 2016
Průměr
9
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Personál
9
Zájezd byl po organizační stránce připraven na 100% a odpovídal zcela předem poskytnutým informací ze strany CK. Ubytování bylo na výborné úrovni a pár minut od moře. Oceňujeme možnost bezplatného vypůjčení katamaránu, projížďky čluny s proskleným dnem. Vynikající podmínky pro šnorchlování. Kromě společné restaurace bufetového typu jsme ocenili i návštěvu několika restaurací s obsluhou. Závěrem můžeme tento pobyt doporučit a sami zvažujeme jeho zopakování.
Na bezprostřední blízkost letiště jsme byli upozorněni CK. Přes den s tím problém nebyl. Na noční průlety letadel jsme si museli pár dní zvykat.
Novomanželé
Praha 10
Datum recenze:
01. 11. 2016
Datum pobytu:
13. 10. - 26. 10. 2016
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
S manželkou jsme prožili skutečně nádhernou dovolenou v překrásném resortu Shandrani! Veškerý servis na místě byl na vysoké úrovni, personál milý a ochotný. Rovněž strava byla vynikající. Jsme naprosto spokojeni s činností CK Deluxea (Ing. Tůmová) a podtrhl bych i činnost delegátky na místě, paní Renaty, která je nesmírně profesionální a nám lidsky mimořádně blízká.
Rodina s dětmi
Kamenice
Datum recenze:
24. 10. 2016
Datum pobytu:
16. 09. - 03. 10. 2016
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Naše krasná 18 denní dovolená k výročí 25 let svatby na Mauriciusu v hotelu Schandrani byla jedinečná.Moc se nám líbila,splnila jsem si můj sen plavat s delfíny.Byli jsme na 4 výletech,jen doporučuji poznat ostrov.Moře,pláže,palmy a kouzelný ostrov plný nádherných scenérii.Nadmíru jsem i spokojená se službami ve welnes,masáže luxusní,umím ohodnotit,jsem sama masérka.Ostrované moc přívětivý,smějou se a vždy jste s nimi dobře nalazeni.Moc nás překvapili dárky pro nás k výročí svatby.Š a J Němcovi.
Starší dvojice
Ostrava-Poruba
Datum recenze:
24. 10. 2016
Datum pobytu:
12. 10. - 21. 10. 2016
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Skvělý výběr letecké společnosti Emirates; Maurícius - pohádka a ráj na Zemi. Fantastičtí, milí, přátelští a pozorní lidé. Velký dík patří od úklidu, přes recepci, skvělé kuchaře, obsluhy v restaurantech, péče o bezpečnost svých hostů až po vedení resortu. Moc velké a upřímné poděkování za její obětavost patří delegátce paní Pavle. A nelze nevzpomenout na Ing. Kláru Borutovou s přípravou naší 2. svatební cesty. Klárko, moc a moc Vám děkujeme. Byla to nádhera. Děkujeme.
Letiště Dubaj - lituji těch, kteří nemají alespoň základy angličtiny a orientačního ducha. Snad by mohlo být upozorněno, že mezinárodní letiště se přizpůsobuje velmi hustému leteckému provozu a stává se, že letadlo při dřívějšímu příletu nebo zpoždění přistane na mezinárodním letišti v Dubaji zcela jinde, než bývá zvykem. O to je pohyb po odbavovacích halách svízelnější - leč díky obětavosti personálu letiště řešitelné.
Starší dvojice
Hradec Králové
Datum recenze:
21. 10. 2016
Datum pobytu:
07. 10. - 19. 10. 2016
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
V Shandrani jsme po třetí - není co dodat. Excelentní!
Rodina s dětmi
Choltice
Datum recenze:
12. 08. 2016
Datum pobytu:
25. 07. - 10. 08. 2016
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
-
Personál
10
Byli jsme s průběhem, organizací i lokalitou naprosto spokojeni.
Novomanželé
Velké Popovice
Datum recenze:
15. 06. 2016
Datum pobytu:
01. 06. - 12. 06. 2016
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
7
Vše bylo perfektní. Předčilo naše očekávání a to i svatební den. Fotografie ještě určitě zašlu.
Jediné co nás trochu obtěžovalo a mrzelo byla občas nepříjemná obsluha v baru a v restauracích. Jednalo se ale jen o jednotlivce.
Novomanželé
Datum recenze:
06. 06. 2016
Datum pobytu:
20. 05. - 29. 05. 2016
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Dovolenka aj svadba v hotely Shandrani, prebehla podla našich predstáv. Hotel pekný, 3 krásne pláže, výborná strava. Kto chce kludnú, pokojnú dovolenku bez preplnených pláži, tak je to jasná volba. Dokonca aj let sa dal prežiť, z čoho som mala asi najväčšie obavy. Len keby ten čas tam neutekal tak rýchlo. Dúfame, že sa na Maurícius ešte vrátime.
Rodina s dětmi
Brno
Datum recenze:
07. 04. 2016
Datum pobytu:
19. 03. - 02. 04. 2016
Průměr
9.5
Pláž
10
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Hotel,misto a personal opravdu na jednicku.Radi dale doporucime.
V hotelu chybel snad trochu vetsi vyber ovoce a take pro dospele a mladez nejaka animace.
Rodina s dětmi
Frýdek - Místek
Datum recenze:
23. 03. 2016
Datum pobytu:
05. 03. - 20. 03. 2016
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Vše naprosto skvělé. Organizace, transféry, služby delegáta: na jedničku. Hotel Paradis krásný, čistý, personál vstřícný. Jídlo skvělé. Pláž nádherná a korály s tisíci rybičkami cca 30 metrů od pláže - pro šnorchlování s malými dětmi jedinečné místo. Půjčení tenisových kurtů zdarma, jizní kola za malý poplatek, vodní lyžování zdarma - pro aktivně/pohodovou dovolenou je to jedno z nelepších míst na světě. Obsazenost hotelu v 3/2016 max. 50%. Doporučuji.
Rodina s dětmi
Lovosice
Datum recenze:
17. 03. 2016
Datum pobytu:
02. 03. - 13. 03. 2016
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Hotel můžeme jen a jen doporučit.Vše je naprosto perfektni.Výhoda je,že hotel má klidnou rybičkovou pláž a pláž vlnitou,což vyhovuje i dětem.Lidé jsou úžasní,ochotní a milí.Jídlo perfektni.Zájezd nám zprostředkovala paní Zbořilová a my jí moc děkujeme,vše proběhlo na jedničku
Rodina s dětmi
Praha 3
Datum recenze:
14. 03. 2016
Datum pobytu:
26. 02. - 05. 03. 2016
Průměr
9.3
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
9
Dekuji za servis kancelare Deluxia a partnerske kancelare na Mauriciu, vse bylo pripraveno s velkou peci a empatii vuci potrebam a pranim klienta. Dekujeme.
Rodina s dětmi
Plzeň
Datum recenze:
10. 02. 2016
Datum pobytu:
29. 01. - 08. 02. 2016
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Dovolená opět bez chyby. Kompletní servis od Pavlíny Zbořilové. Služby od Pavli Nem na místě nemají chybu a jsme zahrnuti spoustou informací a zážitky. Jen ty odjezdy jsou těžké.
Novomanželé
Praha 10
Datum recenze:
07. 02. 2016
Datum pobytu:
24. 01. - 04. 02. 2016
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Dovolená jako v ráji, nejkrásnější destinace, jakou jsme zažili! Shodli se na tom i ostatní čeští turisté v destinaci.
Starší dvojice
Jihlava
Datum recenze:
20. 10. 2015
Datum pobytu:
30. 09. - 11. 10. 2015
Průměr
9.8
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Dovolená v hotelu Shandrani byla opravdu nádherná a to přes to, počasí se občas mračilo. Pokoj prostorný a pěkný (starší vybavení, ale perfektně čisto), úklid 2x denně, celý areál důsledně udržovaný. Drobné problémy, které se vyskytly, tak personál vyřešil obratem a ještě jsme jako omluvu dostali dárek. Vynikající restaurace, všechny 4, jak velká bufetová, tak i ostatní menší. Co se týká pláží, skvělé, pozvolný přístup do vody, tak čistou vodu jsem neviděl nikde. Jednoznačně doporučuji.
Starší dvojice
Čeladná
Datum recenze:
02. 06. 2015
Datum pobytu:
16. 05. - 28. 05. 2015
Průměr
8.8
Pláž
8
Ubytování
8
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Pohodová dovolená s možností všestranného využití sportovního vybavení hotelu, různorodost pláží, skvělé jídlo, velmi příjemný a ochotný personál.
Starší dvojice
Praha 8-Libeň
Datum recenze:
01. 06. 2015
Datum pobytu:
02. 05. - 14. 05. 2015
Průměr
9.7
Pláž
9
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Celá dovolená proběhla dle našeho čekávání v naprostém pořásku. Vše bylo v domluveném rozsahu a v čase. Nemáme jedinou výhradu
Rodina s dětmi
Lovosice
Datum recenze:
26. 04. 2015
Datum pobytu:
04. 04. - 15. 04. 2015
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
8
Personál
10
Hotel Shandrani na Mauritiusu vřele doporučujeme. Vše bylo naprosto úžasné, jak ubytování, tak pláže ( laguny s potápěním i oceán s vlnami ) ,jídlo, sportovní vyžití i lidé ( ochotní a moc milí ). Děti si to užily na sto procent. Ostrov je nádherný, ačkoliv jsme nestihli navštívit vše, co ostrov nabízí. Budeme vzpomínat a rádi by jsme se ještě jednou v budoucnosti na ostrov podívali ( ubytování u hory Le Morne nás láká ).
Prodavači na pláži. Sice nebyli otravní a nevnucovali se, ale každý den několikrát Vás oslovili.
Rodina s dětmi
Praha
Datum recenze:
30. 03. 2015
Datum pobytu:
28. 02. - 15. 03. 2015
Průměr
8.8
Pláž
8
Ubytování
9
Strava
9
Poloha
9
Cena / Kvalita
8
Personál
10
Pláže v hotelu Shandrani jsou 3, 1 divoká je písečná a 2 jsou dle mého názoru uměle vytvořené, proto jsem dala za pláž 8.
Rodina s dětmi
Senohraby
Datum recenze:
10. 03. 2015
Datum pobytu:
27. 02. - 08. 03. 2015
Průměr
9.7
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Starší dvojice
Řepov 226 29301 Ml.Boleslav
Datum recenze:
26. 02. 2015
Datum pobytu:
01. 02. - 13. 02. 2015
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Není u bazénu žebřík,starší lidé mají problém se dostat z bazénu.
Starší dvojice
Púchov
Datum recenze:
02. 05. 2014
Datum pobytu:
12. 04. - 26. 04. 2014
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
Nadherná dovolenka boli sme velmi spokojní
Starší dvojice
Datum recenze:
07. 04. 2014
Datum pobytu:
15. 03. - 26. 03. 2014
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Personál
10
...vrátili jsme se z dovolené,která byla báječná a až moc rychle utekla...chtěla bych Vám poděkovat, protože vše klaplo do puntíku. hotel na velmi vysoké úrovni,neustále se nás ptali, jestli něco potřebujeme...pokojová služba fungovala 2x denně ...strava jedinečná,vyzkoušeli jsme všechny restaurace s perfektní obsluhou...a v neposlední řadě jste nám zajistili velice dobrá místa v letadle. Kdybych to shrnula - dovolená na jedničku...všude vás doporučuji a určitě v budoucnu vaše služby využijeme.
Starší dvojice
Rapotín
Datum recenze:
30. 03. 2014
Datum pobytu:
12. 03. - 24. 03. 2014
Průměr
9.2
Pláž
9
Ubytování
8
Strava
10
Poloha
9
Cena / Kvalita
9
Personál
10
Určitým nedostatkem je, že v prospektu je uvedeno denní doplňování minibaru. Bohužel, ani po uplatnění požadavku nebyl doplňován se strany hotelu. Jediná možnost byla doplňování osobním donášením z baru.

Ohlasy klientů DELUXEA

Svatba v Shandrani

Maurícius , hodnocení ze dne 23. 05. 2019
Chtěli bychom tímto poděkovat celému týmu Deluxea za perfektní organizaci naší svatby a dovolené na Mauriciu. Vše klaplo na jedničku. Už první komunikace s paní Barborou Víškovou, která měla organizaci naší cesty na starost, bylo skvělé. Paní Víšková kdykoliv zodpověděla jakýkoliv náš dotaz, posouvali jsme například původně plánovaný termín a řešili různé varianty letecké dopravy. Barbora nám pomohla zařídit veškeré formality potřebné ke svatbě. Deluxea má zároveň skvěle zpracované informační materiály spojené jak s kompletním průběhem svatby, tak s perfektními tipy na pobyt na Mauriciu, tudíž před cestou máte opravdu jediný stres s tím, abyste si zabalili vše potřebné, na vše ostatní už za Vás mysleli v Deluxee a tak se stačí již jen řídit instrukcemi a těšit se na odlet.

Vzhledem k tomu, že jsme cestovali s dětmi, tipem od Deluxey byl hotel Shandrani Beachcomber Resort & Spa. Krásný hotel, se třemi plážemi a především neskutečným servisem. Každý člen hotelového týmu, kterého jsme potkali, měl vždy úsměv na tváři a byl vstřícný k jakémukoliv našemu požadavku, který jsme měli. S přípravami na svatbu nám pomáhala na místě svatební koordinátorka Adriene. Ačkoliv jsme přiletěli v neděli a svatba byla hned následující úterý, díky její pomoci vše, včetně zařízení nezbytných formalit v Port Louis, proběhlo v klidu a ve velmi milé atmosféře. 

Celý svatební den proběhl přesně podle našich představ, užili jsme si ho opravdu naplno. Na doporučení Deluxey jsme využili služeb fotografa Daniela Villierse a díky jeho nádherným fotkám si tak můžeme připomínat krásný zážitek, který jsme si ve svatební den užili. Daniel má úžasný smysl pro detail, jeho tipy vyšly perfektně. Navíc jsme odjížděli s hotovými fotkami a fotoalbem, což je oproti běžným postupům u fotografů v ČR neskutečná výhoda mít vzpomínky ihned u sebe.

V průběhu následující dovolené jsme společně s delegátkou Mirkou vybrali několik výletů s ohledem na naše děti. Navštívili jsme prosto park Casela, kde si děti užily zoo, safari a jízdu na čtyřkolkách - doporučuji zde strávit celý den, nestihli jsme totiž vše, co park nabízí;) Další supr tip byl výlet na plavání s delfíny - pro děti životní zážitek. Zároveň i samotný hotel Shandrani nabízí spoustu aktivit v ceně pobytu - vodní lyže, glass boat, sami jsme využili objednání jachty na soukromý výlet k vodopádům a šnorchlování. Opět, jako ostatně všude na Mauriciu, všichni s kým jsme se po cestě potkali včetně řidičů taxi, byli usměvaví, milí, vstřícní.

Shrnutí zážitku - veliké díky směrem k Deluxee, vše opravdu klaplo perfektně. Moc rádi využijeme Vašich služeb v budoucnu při naší další dovolené a moc rádi s Vámi znovu zavítáme na Mauricius, protože je to opravdu kouzelný ostrov.

Děkujeme.


Višňákovi
Zobrazit více

Rodinná dovolená na Mauríciu, únor 2017

Maurícius , hodnocení ze dne 23. 03. 2017

Dobry den.

Dovolena se vydarila, vse probihala bez problemu a dekuji za organizaci. Jak uz jsem napsal v hodnoceni, na letisti nas cekalo mile privitani a doprava do hotelu 10min je opravdu velka vyhoda. Poloha u letiste byla spise zpestreni, protoze jsem koukali na letadla :-) (hluk nevadil)
Hotel i pokoj pekny, s klimatizaci v noci jsem si poradil viz hodnoceni
Restaurace, bary a celkovy servis na vysoke urovni a vse v poradku. Velke pozitivum nabidka vina v ramci all inclusive. Bohaty vyber a dobra kvalita.
Tri plaze jsou velkou vyhodou a radi jsme vyuzili vsechny tri.
Jelikoz to byla nase druha navsteva ostrova, navstivili jsme jen farmu/zoo se zelvami v La Vanille - moc pekne pro deti.
 
Jeste jednou dekuji za organizaci a celkovy servis, vse bylo naprosto v poradku a dle domluvy. Doufam, ze v budoucnu na tuto spolupraci navazeme :-)
 
Preji hezky den a dekuji
Zobrazit více

Shandrani s přáteli, březen 2017

Maurícius , hodnocení ze dne 13. 03. 2017

Dobry den, predbehla jste me. Chtela jsem vam napsat, ale navrat do reality byl prilis rychly:-((( Mauricius nadherny, vse uzasne zarizene, i odvoz z letiste. I pujceni auta - sofer byl super. Delagatka Renata take prijemna. Cesta zpet probehla perfektne, na letisti jiz na nas cekali a v sli jsme z letadla rovnou do hotelu. Jsem nadsena. Mate muj obrovsky dik. Nasi zbyli 4 kamaradi, kteri si stejny zajezd ve stejnem terminu zaridili jinde, takove stesti nemeli - na letisti se odvozu nedockali apod. Leto travime v Evrope. Ale v listopadu se budeme chtit ohrat, tak vas pokud to bude mozne, rada kontaktuji - verim ze uz pro celou nasi skupinu:-) jeste jednou velke diky. GF

Zobrazit více

Shandrani - rodinná dovolená

Maurícius , hodnocení ze dne 30. 03. 2015

Dobrý den paní Zbořilová,

dotazník jsem poslala (konečně). Dovolená byla super, ale krátkáJ.

Hotel Shandrani Mauricius:

-          Všechno v pořádku, pokoje byly prostorné, personál hrozně milý, vodné sporty úžasné

-          Pláže: 3, jedna divoká (nádherný písek, vhodná pro čtení knížky), 2 byly dle mého názoru vytvořeny kvůli hotelu, ale taky fajn, dostatek lehátek, moře neskutečné

-          Strava:  kvalita výborná, ale byla jsem ráda, že jsme neměli zaplacené večeře, protože jídlo bolo pořád stejné. Vyzkoušeli jsme jednou bufet, to nás zklamalo, čekala bych více indické či kreolské kuchyně. Le Boucanier je zavřená. 2x jsme vyzkoušeli thajskou restauraci (2x proto, že menu je vždy týden stejné a dané). Sirius a italská – OK. Večeřeli jsme často mimo hotel

-          Tenis v hotelu trénuje Slovák

-          V hotelu u recepce je i knihovna, kde je možné si vypůjčit knihu či časopis – mají i české a slovenskéJ

-          Často pršelo, ale nás to nijak neomezovalo, dělali jsme si spoustu výletů

-          Mínus: příliš mnoho Čechů a Slováků a proto bych příště šla do jiného hotelu

 

Le Boucannier zavřeli a říkali, že tam přestěhují tu thajskou a že pak asi nějakou restauraci otevřou. My jsme se na ní těšili, máme rádi ryby. Možná bych upozornila, že do některých restaurací nemohou děti do 12 let (nás se to netýkalo) a například jsme byli v Teak restauraci a mladší syn neměl chuť na thajské, tak mu bez problémů nabídli dětské menu. Rovněž jsem říkala jedné paní z Moravy, která se stěžovala, že nemůžou ochutnat thajskou restauraci kvůli malým dětem, že nám číšník sám od sebe řekl, že není problém sedět v restauraci Sirius a objednat si menu z thajské restaurace (v té době byla Teak restaurace hned vedle). Ještě bych možná řekla, že jsem za celou dobu neviděla dětský koutek, respektive děti z něho. Jsem zvyklá, že většinou vidíte pobíhat slečny z koutku a volat děti k různým hrám, tady to nebylo. Teda já to neviděla.

Personál byl hrozně milý, ochotný. Na výročí jsme dostali trička, šampaňské a čokoládový dort (možnost vybrat si ještě ovocný). Řekla bych, že jsme asi měli nejlevnější možné pokoje, ale zase bylo super, že tam byl společný vchod a pak 2 samostatné pokoje a ten společný vchod se dal uzamknout, takže jsem se cítila kvůli dětem bezpečně. Kdyby to tak nebylo, tak bych asi já spala v pokoji s jedním synem a manžel s druhým.

Spousta lidí si stěžovala na počasí, ale myslím, že každý se mohl nějak zařídit (my jsme dělali výlety nebo šli do nákupního centra, manžel ochutnal i jejich pivo Flying Dodo – minipivovar a restaurace u nákupního centra Bagatelle, byli jsme tam jednou na obědě a pak večer, bylo to tam plné a multikulturární). Slovenský trenér tenisu poradil manželovi i běžeckou trasu – za divokou pláží. Kluci si užívali kajaky, šnorchlováni, Hobie cats plachetničky a já kreolskou kávu s rumemJ.

Dubaj:

-          vše na jedničku, klukům se moc líbilo

-          jediným záporem byl hotel (pokoje hezké, snídaně OK, poblíž metra i nákupního centra), nebo spíš okolí lobby. Rozhodně nevhodný pro rodiny s malými dětmi. Přijeli jsme pozdě v noci (o víkendu) a v prostorách recepce je disco bar, takže sedačky na recepci byli plné asijských žen, které nevím jestli byly, ale rozhodně vypadaly a chovaly se jako prostitutky. Diskotéka byla do 3 do rána, tipovala bych, že je to jen o víkendu

-          zakoupili jsme si lístek na Hop on, hop off bus, na některých zastávkách jsme vystoupili

-          pokud chcete jít jíst do Burj al Arab je potřeba mít i na oběd či kávu dlouhé kalhoty – páni

-          byli jsme na Burj Khalifa, na 148 poschodí. Lístky jsme si zakoupili již v Praze přes internet, měli jsme je na 18:00 hod, výhled neskutečný. Je tam i otevřená terasa, dostanete občerstvení (arabská káva, nealko, dezerty, datle), můžete se tam zdržet 40 minut a pak sjet na 124 poschodí a tam pobýt jak dlouho chcete (výhled – viz přiložené foto). Výhodou lístků na 148 poschodí je i to, že nečekáte v řadě, je tam méně lidí.

 

Emirates airline:

-          na 2 zavazadlech nám zničili kolečka, ale reklamace byla v pohodě, zavazadla nám již bezplatně opravili

 

Hezký den přeji a děkuji za zprostředkování dovolené, A.N.

Zobrazit více

Mauritius - Shandrani září 2013

Maurícius , hodnocení ze dne 22. 10. 2013
Dobrý den paní Jelínková,
děkuji za přivítání, ty teploty jsou vážně hrůza po tom vyrovnaném klimatu na Mauritiu :)
Musím říct, že se cesta vyvedla na jedničku, jak jsem očekávala. Abych to zhodnotila od začátku, vše včetně cesty a dopravce proběhlo naprosto hladce. Komfortní doprava, popis letiště a přílet do destinace, kde na nás už čekali (se správným jménem :) i odvoz do hotelu. Okamžitě nás ubytovali (cca v 11 h), dostali jsme navíc vyšší kategorii De Luxe. Pouze doplnili informace, které jsem už měla od Vás a tak jsme hned věděli, co a jak funguje a kde je. K hotelu není co dodat, jen že opravdu perfektní služby, věřím, že to není jen mauricijským naturelem, ale samotnou vizí hotelu. Jídlo tedy bylo výborné, i když pro nás některé pokrmy nezvyklé, všechny byly připraveny na vysoké gastronomické úrovni. Personál velmi ochotný a příjemný. I služby partnerské agentury Emotions byly spolehlivé, nikdy jsme nemuseli na nikoho čekat, jako na drátkách. Exkurze jsme zakoupili na info schůzce u paní Pavly. Co bych možná doporučila, pokud by to nějakého klienta zajímalo, víc dbát na doporučení při nákupech a na organizaci výletů. Nám se třeba stalo, že jsme delší čas strávili nákupy ve spřízněných obchodech než v Port Louis (tam jsme měli jet první, ale řidič řekl, že pojedeme opačně kvůli dopravě a tak Curepipe zabralo více času než jsme chtěli). To je ale spíše záležitostí partnerské agentury a jejich zaměstnanců. Při exkurzích jsme účelně použili jak Vaší mapu tak průvodce :) Viděli jsme toho dost za ty dva dny exkurzí, některé zážitky byly pohádkové, pro mě třeba rumárna, opice nebo obří krevety. Aktivit bylo tolik, že jsme ani všechny nevyužili, ale člověk by se tady nenudil ani při delším pobytu. 
Jedním slovem byla to excelentní svatební cesta, připadali jsme si jak v ráji. Byli jsme naprosto spokojeni jak s destinací tak se všemi Vašimi službami. 
 Doufám, že se opět potkáme při další spolupráci a vřele Vás doporučím i ostatním, kteří takovou cestu plánují.
Tímto Vám současně chceme s manželem poděkovat za skvělou přípravu naší svatební cesty a Vaše profesionální jednání.
 Přeji zároveň mnoho dalšího úspěchu a krásný víkend.
 S pozdravem
LB
Zobrazit více

Mauritius - Shandrani hotel máj 2012

Maurícius , hodnocení ze dne 13. 06. 2013

Dobry deň p. Zuzana,

Aj keď trošku neskoro, vzhľadom na naval práce, ale dodržujem svoj sľub, aby
som Vám opisala svoje pocity po dovolenke.

Mali sme sa uplne fantasticky. Všetko bolo dokonale z Vašej strany
zariadené. Dokonca sa Vam podarilo zariadiť aj ubytovanie v hoteli. Byvali
sme presne tak, ako sme chceli.Služby hotela na vybornej urovni, velmi sme
si oddychli. Dokonca to bolo dobre aj s počasím. vela pršalo iba raz v noci
a potom lx chvilku cez deň. Takže sme všetci prišli aj opálení.More malo
ešte 26 až 27 stupňov. Teploty vzduchu tak 29-30
Za toto všetko Vám patrí od nás velké poďakovanie a na buducu dovolenku po
tejto skusenosti pôjdeme určite s Vami.
Všetko sme zvladli aj s našou chabou angličtinou. Vylet na Mauriciu sme
absolvovali s Pavlom, bol strašne zlaty, veľmi sa nam venoval - ešte raz
Vám ďakujeme.

V pripade zaujimavej dovolenkovej ponuky budem rada ak ma mailom oboznámite.

Prajem pekny deň a vela uspechov vo Vašej praci

Zobrazit více

Mauritius - Shandrani říjen 2012

Maurícius , hodnocení ze dne 19. 10. 2012
Dobrý den,
 
Nejdřív bychom chtěli poděkovat za zprostředkování naší cesty na Mauricius. Vše proběhlo bez problémů od začátku až do konce. V hotelu jsme byli nad míru spokojeni. Ubytování a kompletní servis včetně všech zaměstnanců byl perfektní a na velice vysoké úrovni. Během celého pobytu jsme neměli žádný problém. Naopak se nám snažili maximálně zpříjemnit pobyt i svatbu. Nejvíce na nás udělal dojem místní fotograf (Rajesh Gopaul), který odvedl neuvěřitelnou práci a jeho fotky jsou krásné. Pokud můžeme, určitě bychom ho doporučili dalším. Dále jsme byli spokojeni s koordinátorkou Pavlou Nem.
 
Je těžké vylíčit, jaké to bylo, jelikož si to musí každý prožít sám. Jsme velice rádi, že jsme se rozhodli pro tento způsob sňatku.
 
Děkujeme
 
Manželé Drábkovi 
Zobrazit více

Mauritius - Le Canonnier a Shandrani 04.10.2012

Hodnocení ze dne 18. 10. 2012

Dobry den paní Melková,

 

hlásím úspěšný návrat z Mauricia, kde bylo opravdu krásně. Oba hotely (Le Canonnier i Shandrani) byly mnohem lepší, než jsme čekali. Z pokojů v Canonnier jsem měla trochu obavy, ale byly naprosto v pořádku. Servis (číšníci, úklid pokojů, udržované zahrady) mi dokonce přišel mnohem lepší než v Shandrani, kde ale pro změnu byly výrazně lepší podmínky na plaváni a také opravdu vynikající kuchyně.

 

Ráda bych Vám poděkovala za dokonalou organizaci a tipy, vše klaplo na jedničku. Až zapomenu na ten děsný dlouhý let, začnu nejspíš uvažovat, kdy vyrazíme na Mauritius znova:))

 

Mějte se hezky, zdravím z Vídně a přeju hodně spokojených klientů.

 

PS: Být na místě Travel&Business Centre tak zvažuji založení pobočky ve Vídni. V obou hotelích jsme žádné Rakušany nenašli, zato spoustu Čechů, což je zajímavý fakt při srovnání platební síly a počtu obyvatel v obou zemích. A tady v Rakousích jsme prostě žádnou schopnou cestovku, která by nám zájezd dle přání zorganizovala nenašli..

 

Ještě jednou díky

 

S pozdravem

 

L.P.

Zobrazit více

Mauritius_Shandrani srpen 2012

Maurícius , hodnocení ze dne 18. 10. 2012

Dobrý den paní Kapounová,

 

líbánky byly krásné, jen škoda, že to tak rychle uteklo :-(

Všechno proběhlo, jak mělo, naštěstí se nevyskytly žádné problémy a my si mohli pobyt užít naplno.

Moc děkuji za Vaši pomoc

 

S pozdravem

Stáňa Zdobinská

Zobrazit více

Mauritius - Shandrani březen 2012

Hodnocení ze dne 18. 10. 2012
Dobrý den paní Melková,

moc Vám děkujeme, svatba byla opravdu dokonalá, takže celé vaší cestovní kanceláři moc děkujeme :) a všem doporučujeme.
A co se týče fotografií, využili jsme dle vaší rady Daniela a jak je vidět není čeho litovat, fotili jsme sice asi 7 hodin :) ale díky vyvedené partičce dvou fotografů a jednoho kameramana jsme si to opravdu užili :)
Jsem si jistá, že fotky poslouží dalším nevěstám jako typy a představy pro jejich wedding day.

 
Preferuji především vaši fotogalerii, protože jsem jako nastávající nevěsta nevěděla tzv.do čeho jdu 
:) chci tím říct, že na vašich www, jsem byla denně, pořád jsem si prohlížela šaty nevěst a přemýšlela 
nad tou nejlepší volbou. Čím víc se blížil nás den "D" přibývalo nervozity a já neustále zjišťovala, 
v čem jsou nevěsty obuté a jaký typ účesů volily prostě vaše fotogalerie = VELKÁ INSPIRACE !!

Veronika Zlomková Matoušková
Zobrazit více

Mauritius - hotel Shandrani srpen 2012

Maurícius , hodnocení ze dne 11. 10. 2012

Dobrý den,

tak abych to shrnul, tak musím říct, že se všechno podařilo… Hotel super… servis, služby, jídlo, bary atp vše úžasné. Už jsem zažil „luxusní dovolenou“ v Salvadoru v hotelu ze sítě Decameron, ale toto bylo ještě lepší. Opravdu to bylo dobrý. Jen tedy jsme nějak nepobrali ty výlety, ale to už je fuk, nevím jestli to bylo tou low season nebo jsme čekali víc než by bylo možné. Snad jediné co bychom snad ani nemuseli mít, byl reprezentant ...... Vlastně jsme si koupili jen výlety které bychom si koupili i sami klidně jinde. O hotelu moc nevěděla, dokonce nám řekla, že ani na těch výletech nebyla..... že si to po dvou letech asi bude muset projet protože se klienti vyptávají… trochu škoda. Na shopping jsme si vzali taxíka, stál nás cca 1800 CZK jezdil s námi celý den po městě po mallech a ještě nám sháněl, kde se dá na ostrově koupit Chamarel Cofee a dokonce nás tam poté odvezl. Na to, že Shandrani je od Port Louis celkem daleko, tak si myslíme, že to bylo dobrý. A jako bonus nás vzal do outletu, o kterém asi nikdo moc neví, a kde jsme taky nakoupili docela slušně… žádný „fejky“ a fakt dobrá kvalita. Chce to se ptát, sami ví kde je co nejlepší, však tam žijí :-D

Co se týče svatby tak to bylo něco absolutně skvělýho… Koordinátorka Sandrine na sebe přebrala veškerý stres a nás nechala relaxovat. Vyřízení dokumentů v Port Louis super, všude nás dovezli všechno řekli, ukázali…

Vlastní obřad skvělá záležitost. Nic, jako jsme vídali… „tady si stoupnete, tady to uděláte… Máte na to 30 minut, po vás jdou další“ Prostě jsme se postavili, pětkrát přeštelovali, 3× zapozovali na focení… Obřad trval asi půl hodiny s tím že dobře 20 minut oddávající předčítal nějaký výňatek z ústavy nebo něco… :-D

No a focení… Daniel je opravdu netvor :-D Našel si nás na pokoji, pokecali jsme o tom, jaký je světlo, a pak nás honil až do sedmi do večera :-D celkem asi 700 fotek, fakt to bylo zábavný, sranda :-D toto bylo opravdu zábavné. Pak jsme si s ním dali spicha v Port Louis, kde nám řekl, že navzdory tomu, co jsme měli v balíčku nám dal celkem 500 fotek a asi 130 jich upravil, protože jich byla fakt spousta velmi velmi pěkných. A uznat musíme že to focení bylo fakt dobrý a ty fotky podle toho vypadají. Mauricijci jsou milí a úslužní. Tedy ti, co jsme se s nimi potkali. Možná jen ti, kterým jsme platili… hotelový servis včetně večerního rozestýlání pohádkový.

Fakt jsme rádi, že jsme v Shandrani zůstali. Stěhovat se a přijít o to by bylo škoda. Poslení den jsme si ještě dojeli na výlet katamaránem šnorchlovat a to bych doporučil každému, kdo na Mauricius pojede, protože to otevřené moře je úplně jiný zážitek než laguna… No a dubaj.....??? Já osobně bych se tam přestěhoval :-D Vedro sice nesnesitelný, ale to město je úžasný. Tisíce možností… Mít nabídku, jdu do ní. Utratili jsme tam naprosto všechny peníze, co jsme sebou měli a máme snad vše od hodinek přes všechny druhy oblečení a doplňků až po iPady 3. generace. Opravdu nákupní ráj. Burj Khalifa je fakt velká jako s..... :-D :-D :-D Úžasný zážitek do konce života. Jen jsme trochu nevychytali ten čas. My jsme hodně chvátali dolů na dancing fountain show v 5 hodin a ona je až v 6 a někdy i v 7..... takže jsme si mohli ještě hodinu užívat tu nádheru.

Výlet do pouště byl taky dobrej. Já jsem arabský folklor sice už zažil, ale bylo to překvapení pro Moniku, která byla nadšená. Taky bych to doporučil každému, protože kromě vodní dýmky, tradičního jídla, břišní tanečnice, řemesel atd. Je super, když se vozíte po dunách. Trochu jsem byl v šoku, když řidič vylezl ven a vypustil pneumatiky a pak mi došlo, že tu větší plochu bude asi potřebovat. A jízdu jsme si náramně užili. Byl jsme rád, že jsem viděl, že i v té poušti i zkušení řidiči (náš jezdí osm let denodenně) udělají chybu a auto zůstane uvízlé na vrchu duny. Naštěstí se jede v konvoji, takže pomoc je okamžitě na místě. A jsem upřímně řečeno rád, že my jsme projeli bez zaváhání. Druhý den jsme si udělali okružní jízdu Dubají taxíkem. To se opravdu vyplatí, protože je to velmi pohodlná a levná přeprava. Řidič nám říkal, kde co je a kam by nás zavezl co ukázal… super. takže to hodnotíme velmi pozitivně. 


Certifikát jsme si dovezli a pojedeme si to vyřídit obratem. Poslední věc kterou jsem se chtěl zeptat je ta záloha na kurýra kterou jsme platili...... 


Díky moc.

S pozdravem 


Zdeněk Barvínek a Monika Matečková

Zobrazit více

Mauritius - hotel Shandrani duben 2012

Maurícius , hodnocení ze dne 11. 10. 2012

Dobrý den,

přestože jsem Vám již psal o naší dovolené na Mauriciu, že proběhla zcela bez problémů, že byla perfektní a nevyskytly se žádné komplikace, chtěl bych ještě sdělit pár postřehů, které by se mohly před cestou na Mauricius hodit Vašim dalším klientům.

1. Služby hotelu Shandrani bez jakékoliv výtky, personál se snaží, aby turistům vyšel maximálně vstříc. Strava bez připomínek, jedli jsme vše bez jakýchkoliv gastrointesti­nálních obtíží. Na pokojích ve vybavení je i elektrický odpařovač proti hmyzu, ale nebyly problémy.Redukce do zásuvky není třeba, na pokojích jsou i naše normální zásuvky. 
Byl jsem zvědavý, zda nebude vadit blízkost letiště, které je vzdáleno cca 5–6km a z hotelu je vidět konec přistávací plochy, která se dále buduje. Musím říci, že blízkost letiště je spíše zpestření, když při posezení během jídla sledujete nízkoletící velká dopravní letadla. Hluk letadla od počátku, kdy jej ucho zaregistruje, až do jeho úplného vymizení trvá cca 10sekund a není nijak agresivní.Navíc frekvence letů není častá, takže žádný problém.Na kvalitě hotelu neubírá.


2. Místní CK o nás věděla, odvoz z a do hotelu bez problémů, jinak jsme je nevyužili, protože výlety jsme si organizovali sami s využitím taxi. Procestovali jsme celý ostrov, na výletech celkem 8dnů.
Vámi zaslaný knižní průvodce od Lonely planet (tak jako všechny jejich průvodci) je výborný a lze podle něho dobře cestovat. Jediné, co neodpovídá skutečnosti, jsou uváděné ceny, což je pochopitelné, protože zdražování je v celém světě a průvodce byl vydán v roce 2007. Takže je nutné počítat se zdražením vstupného cca o 40 – 75%, někde i 100%, nebo zavedení vstupného, kde dříve byl vstup zdarma (Botanická zahrada Pamplemousses). Námořní muzeum v Mahebourgu (velmi zajímavé) je zdarma stále.
O víkendové dny jsou vstupy cca o 1/3 levnější, ale musí člověk počítat s větším množstvím místních lidí, takže jsou lepší pro návštěvy pracovní dny.
Navštívili jsme národní park Blac River Gorges a prošli jsme 10km trasu napříč parkem z informačního centra v Le Pétrin na východě parku do hlavního informačního centra na západní hranici parku. Jak by řekla rodina Homolkova z kultovního českého filmu „nádherná panoramata“. Mapu parku lze zakoupit za pouhých 5MUR (cca 3, 50Kč). Cestou nepotkáte ani živáčka. Vhodný je spray na komáry. Dobrá rada dle průvodce: nechat se odvést taxíkem do inf. střediska na východní straně parku (Le Pétrin) a taxi odeslat do inf. centra na západní straně, kde vás vyzvedne, což jsme udělali.
Vedle návštěvy Bois Cheri (továrna na čaj) a Rhumerie v Chamarel je velmi zajímavá návštěva Raultovy továrny na sušenky (maniok) v Mahebourgu. 
Sedm barev v Chamarel je samozřejmě krásné místo, ale určitě se mu vyrovná a dle mého i předčí přírodní park La Vallee des Couleurs poblíž Rochesterského vodopádu, kde je barev 23 a i kaskáda 5 vodopádů.
Výlet helikoptérou na 60minut stojí 26.000 MUR(rupií). Nechtějí platbu v eurech ale v rupiích!

3. Ceny taxíků na celý den (10 – 11hodin) 3000 – 4500MUR.
Musím říci, že jsme celkem využili 4 taxikáře, 3 na kratší cesty a s jedním, který byl perfektní, jsme strávili 5dnů a projezdili celý ostrov.Myslím, že si zaslouží reklamu, protože se nám maximálně věnoval, naše návrhy na cesty vždy upravil k lepšímu, takže jsme viděli i věci, o kterých jsme nevěděli (např. nejvyšší most na Mauriciu, který postavili Angličané přes krásné údolí atd.), podal nám výklad, bylo dostatek času vše si prohlédnout a ceny měl slušné. Jmenuje se Saleem Abdool, bydlí v městečku Plaine Magnien, které je asi 5minut autem od hotelu Shandrani. Lze jej telefonicky zkontaktovat na čísle +2307533897 nebo email: saleemabdool@yahoo.com. Takže mohu jenom doporučit a myslím si, že naši turisté rozhodně nebudou jeho službami zklamáni a budou se mnou souhlasit.

4. Zabalení 1 zavazadla na letišti na Mauriciu stojí 200MUR (zástupce Mautourco nevěděla), lze platit i v eurech.


5. Nejvýhodnější kurs na výměnu eur v současné době má Maskarénská banka (Banque des Mascareignes).


6. Poslední věcí, o které bych se zmínil, je vyzvednutí voucheru na bezplatné občerstvení při přestupu v Dubaji. Voucher se musí vyzvednout u informací, které jsou o patro níže než je patro s odlety. Zde jsou několikeré informace, ale odešlou vás o patro níže, kde je s pracovnicí informací zároveň pracovník Air Emirates, který voucher vystaví (občerstvení např. McDonald's, COSI, …). Kolem těchto informací jdete při přestupování. 


Tolik tedy několik poznámek z naší dovolené, o kterých se nemyslím, že by Váš zástupce na Mauriciu nevěděl, ale přesto jsem si dovolil je sdělit.


Jinak ještě jednou děkuji za pomoc při zorganizování naší dovolené.

S pozdravem


Miloš Pavlík

Zobrazit více

Mauritius - Shandrani únor 2012

Maurícius , hodnocení ze dne 11. 10. 2012

Dobrý den paní Jelínková,

dovolená proběhla k naší plné spokojenosti, snad jen s výhradou, že byla příliš krátká…;-). Organizačně bylo vše naprosto v pořádku. Hotel byl OK, jídlo skvělé a nápoje v dostačujícím rozsahu. Rovněž organizace výletů s Mautourco byla naprosto bez problémů. Takže jako poděkování z naší strany bychom rádi pokračovali ve spolupráci s vaší agenturou také v budoucnu.

RV

Zobrazit více

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Maurícius

Ing. Lucie Krapítková (Rybová)
Shandrani Beachcomber Resort & Spa
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.