Shandrani Beachcomber Resort & Spa *****

Nejlepší hotel pro rodiny s dětmi na Mauríciu.

Shandrani Beachcomber
Shandrani Beachcomber beachcomber DELUXEA
Nejlepší prodejce
v ČR a SR
Mám zájem o hotel
Při objednání minimálně 35 dnů před zahájením pobytu získáte slevu 20% z celé ceny ubytování. Při objednání minimálně 65 dnů před zahájením pobytu získáte slevu 20% z celé ceny ubytování.
Zaplaťte minimálně 1 noc a získáte 10% slevu. Zaplaťte minimálně 12 nocí a získáte 10% slevu.
Maurícius, Blue Bay

Shandrani Beachcomber Resort & Spa ***** Maurícius

Resort Shandrani, z hotelového řetězce Beachcomber, je postaven v jihovýchodní části ostrova Mauritius. Tato oblast je lidskou rukou téměř nedotčena. Resort je obklopen tropickou zahradou a pyšní se přístupem na tři nádherné pláže.

Řetězec: Beachcomber Hotels, Lokalita: Maurícius, Blue BayMapa

Vysoká obsazenost hotelů Obsazenost hotelů na Mauríciu na podzim 2017 a v zimě 2018 je velmi vysoká. Maurícius je aktuálně velmi žádaný. Nové letecké linky a velkokapacitní letadla navýšila počty turistů. Hotely se obsazují daleko dříve než v minulých letech. Tyto pokoje už dlouho nebudou volné. Neváhejte a pošlete svoji poptávku co nejdříve.

Jedná se o příjemný, luxusní hotel s velmi živou atmosférou, v zátoce Blue Bay Marine Park, která je proslulá svým bohatým podmořským životem. Šnorchlovací vybavení s sebou!

Krásný čas zde prožijí rodiny, milovníci přírody i vyznavači aktivní dovolené. Dokonalý servis vám zaručí program All inclusive, díky kterému bude postaráno o každé vaše přání.

Naše doporučení

Resort Shandrani si snadno zamilujete. Jedná se o poměrně velký hotel, který se rozkládá podél celé laguny Blue Bay. Nachází se kousek od letiště, a tak jsou vidět i slyšet letadla.

Všechny pokoje mají výhled na moře, některé jsou v přízemí s terasou, jiné v patře s balkonem. 

Pláže jsou tu skutečně krásné a moře vybízí ke šnorchlování i plavání. Můžete zde také vyzkoušet široký výběr vodních sportů.

V programu All inclusive jsou zahrnuty i aktivity jako je tenis či golf – Shandrani disponuje devíti jamkovým golfovým hřištěm.

Čekají tu na vás i luxusní gastronomické zážitky a All Inclusive zahrnuje všechny restaurace, ve kterých se podává italská, francouzská, thajská i mezinárodní kuchyně.

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2017, Bc. Desislava Kirova, 724 065 775,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Kategorie a vybavení pokojů Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Luxusní hotel je ideální pro milovníky aktivní dovolené. Resort tvoří budovy maximálně třípodlažní s doškovou střechou. Tyto vily jsou rozmístěné v tropické zahradě, která se vine podél členitého pobřeží zálivu s křišťálově čistou vodou. Všech 327 pokojů má výhled na moře

Plánek hotelu

 
Plánek hotelu

Nabídka pokojů

Deluxe Ground Floor Room

Deluxe Family Apartment

Superior Room

Superior Room

Superior pokoje (50 m²) je varianta ubytování s jednou ložnicí a sofistikovanou koupelnou vybavenou nejmodernějšími doplňky. Pokoj má také terasu nebo balkón, kde si budete moct nerušeně odpočinout a pokochat se úžasným výhledem.

Deluxe Room

Deluxe Room

Deluxe pokoje (60 m²) mají elegantní současný interiér, prostornější ložnici, která je vybavena i sedací soupravou, koupelna má jak vanu, tak i sprchu, dále je tu šatna, oddělená toaleta a soukromá terasa.

Family Apartment

Family Apartment

Family apartmány (75 m²) jsou perfektní pro rodiny s malými dětmi. Nachází se na špičce poloostrova a mají přímý přístup na pláž a fantastickou zátoku Blue Bay. Nachází se v přízemí nebo v 1. patře.

Family Suite

Family Suite

Family suites (206 m²) disponují přízemím pro rodiče a horním patrem, které je určeno dětem. Rodinné suity mají vyhrazený vstup, přímý vstup na pláž a soukromé zabezpečené zahrady vybavené pískovišti pro děti.

Senior Suite

Senior Suite

Senior apartmány (110 m²) jsou ideálním místem pro mladé páry na líbánkách. Nabízejí přímý výhled na moře a prostorné pokoje s elegantní dřevěnou podlahou. Nacházejí se v 1.patře.

Pláž a moře

Tato část ostrova nabízí hned tři pláže, některé z nich jsou dokonalou součástí okolní přírody, které se lidské ruka nedotkla. Pokryté jsou bělostným jemným pískem. Moře, omývající jih ostrova, nabízí pestrý podmořský svět a skvělé sportovní vyžití. 

Online cena a slevy Shandrani Beachcomber Resort & Spa *****

Nejnižší cena od 5 882 Kč / osoba, noc, All inclusive v Superior Room
v termínu od 01.06.2018 do 22.07.2018

Online kalkulace ceny Shandrani Beachcomber Resort & Spa *****

EUR

Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu Vašeho DELUXEA zájezdu. Vyčkejte prosím.

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

ODLET sobota24.9.2016 něděle25.9.2016 pondělí26.9.2016
NÁVRAT
pátek30.9.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
sobota1.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >
neděle2.10.2016 -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny > -Nejnižší cenaDetail ceny >

Cena zájezdu v /osoba zahrnuje všechny aktuální slevy. Proklikem přes vybraný termín se dostanete na detail ceny.

Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě
Dítě do let
/dítě

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

01. 11. 2017 - 31. 10. 2018
- sleva 60% pro nevěstu, navíc zdarma láhev šumivého vína a ovoce na pokoji po příjezdu, romantická večeře během pobytu pro klienty se svatbou v hotelu (minimální délka pobytu 7 nocí, platí do 31.10.2017). Pro pobyty s polopenzí navíc obědy zdarma (do 31.10.2017). Neplatí na kategorie počítané za jednotku a nelze kombinovat se slevou za včasný nákup

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

01. 11. 2017 - 31. 10. 2018
- sleva 60% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Nelze kombinovat se slevou za včasný nákup.

V termínu 24.04. - 30.09.2017 a 01.05. 30.09.2018 sleva pro svatebčany 30% na ubytování vč. stravy. Nelze kombinovat s jinou nabídkou. Neplatí na kategorie, které jsou počítány za jednotku.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Svatební balíček Beachcomber23.560,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
  - poplatky za vyřízení apostily,
  - transfery na příslušné úřady,
  - garanci jediné svatby denně v hotelu,
  - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
  - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
  - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
  - speciální snídani až do pokoje následující den po svatbě,
  - svatební kytici pro nevěstu,
  - svatební myrtu pro ženicha a
  - svatební dort (pro 10 hostů).
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Vajnorská 8/A. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Beachcomber Glamour40.990,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  vše, co svatební balíček Beachcomber a dále:
  - jednu láhev šampaňského a kanapky po obřadu,
  - služby kadeřníka a make up pro nevěstu včetně zkoušky,
  - lázeňskou proceduru včetně luxusní manikúry, pedikúry a masáže pro nevěstu,
  - lázeňskou proceduru včetně zábalu celého těla pro příjemné uvolnění a zvláčnění a masáže pro ženicha,
  - romantickou výzdobu pokoje - vychlazené šampaňské, svíčky, okvětní lístky na posteli a luxusní bublinkovou koupel (dle kategorie pokoje),
  - speciální svatební večeři o čtyřech chodech v soukromí na klidném místě a
  - dárek od hotelu.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Vajnorská 8/A. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
 • Ke svatbě si můžete objednat za příplatek tyto služby:
  - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit (po odsouhlasení dle volného termínu),
  - květiny: kytici pro družičky, myrtu, korzáž, květinovou výzdobu a svatební sponu do vlasů, květinovou výzdobu stolu, dekoraci svatebního křesla, květinový oblouk či vylisování květin,
  - záznam: fotografie (50 snímků 13x18 cm), možnost zvětšení snímků a svatební videozáznam na DVD
  - kytaristu, duo nebo trio muzikantů, Sega vystoupení či reprodukovanou hudbu (zdarma),
  - občerstvení a kanapky, speciální večeři, šampaňské a další nápoje,
  - kadeřníka, manikúru, make-up pro nevěstu včetně zkoušky,
  - žehličku a žehlící prkno (zdarma),
  - extra pokoj v den svatby (zdarma, v závislosti na dostupnosti),
  - plavba při západu slunce a
  - výlet helikoptérou (vyžadována rezervace min. 3 dny předem).
 • Nabídka svatebních balíčků resortu platí pro interval 1.11.2016 - 31.10.2017.

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

- Osobní poradenství - v hotelu jsme bydleli
- Zpáteční letenku EMIRATES z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
- Ubytování na vybraný počet nocí
- Stravování dle kalkulace
- Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu
- Na Mauríciu česky mluvící delegát
- Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
- Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
- "Informace o Mauríciu v češtině na 4 strany
- "Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří na 9 stran
- Průvodce Mauritius, Reunion, Seychely" kniha z edice Lonely Planet v češtině
- Mapa ostrova Mauricius vyznačenými místy, která doporučujeme navštívit
- CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2015/2016, 2014/2015, 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE
- SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA MAURICIU. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Podmínky a zvýhodnění pro rodiny s dětmi

Jedno dítě do 6-tých narozenin je zdarma. V termínu 22.05. - 23.07.2017 a 01.06. - 22.07.2018 je ubytování pro děti do 17 let se dvěma dospělými v pokoji zdarma vč. stravy jakou mají rodiče.
Děti ve vlastním Superior a Deluxe pokoji platí cenu dospělé osoby sníženou v následujících termínech takto :  
v období 20.12.2017 - 08.01.2018 cenu dospělé osoby sníženou o 10%,
v období 01.11. - 19.12.2017, 09.01. - 30.04.2018 a 01.10. - 31.10.2018 cenu dospělé osoby sníženou o 40%, 
v období 09.01. - 31.10.2017 a 01.05. - 30.09.2018 cenu dospělé osoby sníženou o 50%.
Platí pro 2 děti, 3. dítě platí příplatek dle ceníku (v žádném období však není zdarma). 
Kapacita Superior pokoje je max. 2 dospělí a 1 dítě na pohovce, Deluxe pokoje max. 2 dospělí a 2 děti, Senior Suite max. 2 dospělí.

Vylepšete svůj zájezd - možnosti rozšíření

Svůj zájezd si můžete vylepšit:

Výběr vyšší kategorie pokoje (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Rozšíření formy stravování (typ pokoje si vyberte v Online kalkulaci)

Pohodlnější transfer lepším autem, luxusním SUV či limuzínou - více o transferech

Individuální výlety s autem a vlastním řidičem či plavby katamaránem po moři apod. - více o exkurzích

Možnost využití profesionálních fotografů, kteří Vám zdokumentují Váš pobyt v ráji - rádi Vám poradíme

VIP uvítací balíček na Mauríciu, asistenční služby, tlumočení do češtiny při svatbě - více zde – rádi Vám poradíme

Dřívější check-in nebo pozdní check-out (pokoj k dispozici za příplatek). Pokoj v hotelu Vám garantujeme většinou od 14 hodin v den příjezdu a do 12 hodin v den odjezdu. Pro dřívější příjezd a pozdější odjezd jsou zdarma tranzitní prostory (úschovna, sprcha, šatna), pokoj je za příplatek – rádi Vám poradíme

Zvýhodněné parkování na letišti v Praze nebo na letišti ve Vídni

Salonek YU Lounge na letišti na Mauríciu

VIP Service a Lounge na letišti v Praze

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Shandrani Beachcomber *****

Naše foto hotelu Shandrani Beachcomber *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Jestli v některém hotelu platí plné využití programu All inclusive, pak je to v hotelu Shandrani. Výhody můžete čerpat od okamžiku příjezdu do okamžiku opuštění hotelu bez ohledu na check in/out. Program zahrnuje přepychové bufetové stoly a á la carte večeře ve čtyřech hotelových restauracích, neomezené množství vín a známých alkoholických značek. Dále servis na pláži a u bazénu, mini-bar, neomezené vodní lyžování, ,neomezený vstup na  devíti jamkové „pitch & putt" golfové hřiště, mini-club pro děti ve věku od 3 do 12 let  a sporty, jako je volejbal, fotbal, horská kola, jóga, windsurfing, jachting, kajaky a tenis.             

Shandrani Resort nabízí celkem 4 úžasné restaurace, které podpoří vaši dokonalou dovolenou a pozvednou ji do nebeských sfér.

Restaurace Le Grand Port nabízí mezinárodní kuchyni podávanou v sofistikovaném stylu. Podávají se zde snídaně a obědy i večeře formou bufetu.

Italské a středomořské kuchyni je zasvěcena restaurace Porto Vechio, kam si můžete zajít na oběd i na večeři. Pokrmy jsou zde servírovány formou menu á la carte.

Přímo na pláži se nachází Le Sirius. Nabízí stolování pod širým nebem, v obklopení tropických palem. Na lístku najdete mezinárodní pokrmy. Podávají se zde i snídaně, obědy i večeře.

Poslední restaurací hotelu je Teak Elephant. Tuto restauraci si prostě zamilujete. Vzduchem se nese vůně Thajska. Podávají se zde pouze večeře s denní nabídkou 5ti chodového menu thajské kuchyně.

Hotel disponuje i dvěma bary, jeden nese název Blue Bay Bar, otevřen je od jedenácté dopolední do půl dvanácté večerní. Druhý bar se jmenuje Sirius Bar a nabízí posezení do desáté hodiny večerní.

Klienti hotelu Shandrani s programem All inclusive Platinum mohou vyzkoušet i restaurace i v ostatních hotelech řetězce Beachcomber na ostrově – Le Canonnier, Le Mauricia a Le Victoria. 

All Inclusive

 
 • All inclusive zahrnuje:
 • Snídaně, obědy, večeře
 • Le Sirius restaurace - A la Carte nabídka na oběd a večeři v restauraci 
 • Porto Vecchio restaurace - A la Carte nabídku na večeři
 • Le Boucanier a Teak Elephant restaurace - gastronomické menu na večeři
 • Le Grand Port hlavní restaurace - snídaně, obědy, večeře formou bufetu
 • Nabídka snacků a palačinek od 15. 00 - 17.00 hod.
 • Neomezená konzumace nealkoholických nápojů, importovaných vín, lihovin, koktejlů, francouzského šampaňského po 18 hod.
 • Minibar - pivo, limonády, džusy, voda
 • Káva a čaj na pokoji
 • Servis u bazénu a vybraných objednávek na pláži
 • Neomezený vstup do sauny, fitness, aerobick
 • Dětský klub Bob Marlin
 • Vodní sporty: vodní lyže, windsurfing, šlapadla, kajaky, šnorchlování, loďky s proskleným dnem, aqua aerobik, malé plachetnice
 • Tenis,  zapůjčení tenisovýchraket, neomezený vstup na 9ti jamkové golfové hřiště, včetně zapůjčení golfových holí
 • Zapůjčení horských kol
 • Wifi

Sport a wellness hotelu Shandrani Beachcomber *****

Místní  sportovní centrum nabízí kardio trénink, strečink, osobní tréninky, sauny, aerobik, vodní gymnastiku i lekce stepu.

Hotel nabízí také širokou škálu „pozemních“ sportů, například tenis a stolní tenis. K objevování krás ostrova tu mají horská kola. Zajásají i milovníci golfu, těm je určeno devíti jamkové hřiště Pitch & Putt.

Ostrov je také skvělou příležitostí k vodním sportům. Vrhnout se můžete na windsurfing, kajaky, vodní lyžování, potápění, šnorchlování, plavbu a další „vodní“ sporty.

Resort také disponuje lázněmi Spa by Clarins. Zde se dočkáte nejrůznějších ozdravných procedur, jako jsou masáže, hydroterapie, balneoterapie, shiatsu, ajurvéda a další. Najdete tu i kadeřnictví a dva salony krásy. 

 

Pozemní sporty Shandrani nabízí širokou škálu moderních sportů včetně:

 • tenis, Beachcomber Head Academy, 6 osvětlených kurtů
 • volejbal
 • fotbal
 • boccibal
 • horská kola
 • golf (9ti jamkové hřiště)

Ve sportovním centru je možnost:

 • aerobik
 • jóga
 • strečink
 • kardiotrénink
 • body building

Dostupné za příplatek:

 • osobní trenéři
 • Beachcomber Sport and Nature – ekoturistický program vytvořený pro poznávání zeleného srdce ostrova
 • golfové a tenisové míče

Vodní sporty

 • Shandrani nabízí také velkou nabídku vodních sportů včetně:
 • vodní lyžování
 • windsurfing
 • jachting
 • loďky s proskleným dnem
 • šnorchlování
 • kajaky
 • šlapadla
 • aquagymnastika

Dostupné za příplatek:

 • potápění (pro potápěče s licencí i bez licence)
 • podmořský rybolov
 • výlety na katamaránu
 • IKO kitesrufová škola
 • rychlé čluny
Beachcomber – Sport & Nature

Beachcomber Sport & Nature zahrnuje jízdu na horských kolech, kajaky a canoying, všechno pod dohledem profesionálů. Pro zvýšenou bezpečnost je vybavení pravidelně testované. Díky spolupráci s Mauritia Wildlife Foundation, která je zodpovědná za ochranu endemické fauny, tak můžete také navštívit ostrov I´Ile aux Aigrettes, kde žijí volně divoká zvířata.

Klub plachtění – Zapište se do Shandrani Sailing Clubu, který je členem Mauritian Yachting Association a získejte nové zkušenosti během výuky od odborníků! Kurzy jsou kombinací teorie a praktické části a jsou určené jak pro děti, tak i pro dospělé. Můžete postoupit z úrovně začátečníka až na úroveň pro pokročilé. Když úspěšně dokončíte kurz, obdržíte mezinárodní licenci plachtění a uznávaný lodní deník, se kterým můžete pokračovat v tréninku v jakékoliv škole plachtění ve světě.

Škola kitesurfingu – Shandrani je perfektním místem pro začátečníky. Ale proč o tom jen vyprávět? Přijďte a zažijte Shandrani Kitesurf School osobně. Naučte se kitesurfing a užívejte si tohoto životního stylu. Za poslední čtyři roky byl Shandrani resort hostitelem těch nejvýznamnějších mezinárodních událostí v kitesurfingu, za přítomnosti celosvětového šampionátu z North Kiteboarding teamu.

PADI – potápěčské centrum – Shandrani Diving Centre – přidružené s PADI – National Geographic Vám nabídne skutečně unikátní úvod do bohaté rozmanitosti a přírodních krás v regionu! Tři potápěčské výlety denně jsou organizované pod dohledem ostražitých zkušených potápěčů. Určitě nevynechejte jedinečnou možnost a přijměte toto dobrodružství ke zkoumání nejkrásnějšího podmořského světa na Mauritiu!

Děti v hotelu Shandrani Beachcomber *****

Brány hotelu jsou otevřeny i těm nejmenším hostům. Od tří do dvanácti let mohou navštívit Dětský klub Bob Marlin. Nudit se tu rozhodně nebudou. Čeká je sbírání mušlí, tetování hennou, tanečky, fotografování, lekce golfu i vodního lyžování.

Hlídání dětí je možné po dohodě za příplatek, rezervaci je potřeba udělat na recepci s 24 hodinovým předstihem. 

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Svatební balíček Beachcomber23.556,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  - veškeré úřední a správní poplatky na Mauríciu (místopřísežné prohlášení & vrchní soud & matrika),
  - poplatky za vyřízení apostily,
  - transfery na příslušné úřady,
  - garanci jediné svatby denně v hotelu,
  - specializovaného osobního svatebního koordinátora,
  - dekoraci a přípravu místa svatebního obřadu,
  - samostatný pokoj pro nevěstu v den svatby před obřadem (v závislosti na dostupnosti),
  - speciální snídani až do pokoje následující den po svatbě,
  - svatební kytici pro nevěstu,
  - svatební myrtu pro ženicha a
  - svatební dort (pro 10 hostů).
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Vajnorská 8/A. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
Svatební balíček Beachcomber Glamour40.987,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  vše, co svatební balíček Beachcomber a dále:
  - jednu láhev šampaňského a kanapky po obřadu,
  - služby kadeřníka a make up pro nevěstu včetně zkoušky,
  - lázeňskou proceduru včetně luxusní manikúry, pedikúry a masáže pro nevěstu,
  - lázeňskou proceduru včetně zábalu celého těla pro příjemné uvolnění a zvláčnění a masáže pro ženicha,
  - romantickou výzdobu pokoje - vychlazené šampaňské, svíčky, okvětní lístky na posteli a luxusní bublinkovou koupel (dle kategorie pokoje),
  - speciální svatební večeři o čtyřech chodech v soukromí na klidném místě a
  - dárek od hotelu.
  Vážíme si Vašeho času a překlady dokumentů pro Vás vyřídíme my! Nemusíte hledat žádného překladatele a chodit na různé adresy ani se trápit skenováním. Stačí, když se zastavíte osobně v našich kancelářích Praha 1, Na Příkopě 392/9 nebo Brno, Vídeňská 546/55 nebo Bratislava, Vajnorská 8/A. Po dohodě můžete i vše odeslat poštou či po kurýrovi. Zaplatíte pouze cenu samotného ověření a překladu.
 • ZA PŘÍPLATEK SI MŮŽETE OBJEDNAT:
  - česky mluvícího překladatele při svatbě nebo při vyřizování formalit (po odsouhlasení dle volného termínu),
  - květiny: kytici pro družičky, myrtu, korzáž, květinovou výzdobu a svatební sponu do vlasů, květinovou výzdobu stolu, dekoraci svatebního křesla, květinový oblouk či vylisování květin,
  - záznam: fotografie (50 snímků 13x18 cm), možnost zvětšení snímků a svatební videozáznam na DVD
  - kytaristu, duo nebo trio muzikantů, Sega vystoupení či reprodukovanou hudbu (zdarma),
  - občerstvení a kanapky, speciální večeři, šampaňské a další nápoje,
  - kadeřníka, manikúru, make-up pro nevěstu včetně zkoušky,
  - žehličku a žehlící prkno (zdarma),
  - extra pokoj v den svatby (zdarma, v závislosti na dostupnosti),
  - plavba při západu slunce a
  - výlet helikoptérou (vyžadována rezervace min. 3 dny předem).
 • Nabídka svatebních balíčků resortu platí pro interval 1.11.2016 - 31.10.2017.

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 12 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

01. 11. 2017 - 31. 10. 2018
- sleva 60% pro nevěstu, navíc zdarma láhev šumivého vína a ovoce na pokoji po příjezdu, romantická večeře během pobytu pro klienty se svatbou v hotelu (minimální délka pobytu 7 nocí, platí do 31.10.2017). Pro pobyty s polopenzí navíc obědy zdarma (do 31.10.2017). Neplatí na kategorie počítané za jednotku a nelze kombinovat se slevou za včasný nákup

Kulaté výročí svatby = každé 5. výročí svatby. Příjezd do hotelu se musí uskutečnit v termínu 6 měsíce před až do 6 měsíce po výročí svatby. Dvojice musí prokázat v CK i v hotelu Oddací list.

Výhody od DELUXEA pro výročí svatby

01. 11. 2017 - 31. 10. 2018
- sleva 60% pro ženu při každém 5. výročí svatby

Doprava do hotelu Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Transfer z letiště do hotelu Shandrani 10min až 15min. Dopravní situace může ovlivnit dobu cesty. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, který však může cestou stavět až ve 3 hotelech. 

 

Transfer a služby

Služby na Maurícius od naší partnerské cestovní kanceláře EMOTIONS při příletu, pobytu a odletu zahrnují:

 • Přivítání u přepážky naší partnerské cestovní kanceláře Emotions, která se nachází přímo v budově letiště a je vždy opatřena cedulkou s Vašimi jmény a s logem DELUXEA.
 • Usměvavý tým delegátů v uniformách, kteří Vám předají česky psaný uvítací dopis, mapu ostrova a brožurku s možnostmi výletů a exkurzí
 • Vodu nebo uvítací drink a místní sladkosti
 • Krabičku mauricijského koření jako suvenýr
 • Pomoc v případě jakéhokoli problému (například poškození nebo zpoždění zavazadel)
 • Portýra, který Vám pomůže naložit kufry do auta
 • Transfer přímo do hotelu
 • Nová, klimatizovaná auta vybavená Wi-Fi připojením
 • Ochotného řidiče, který Vám cestou do hotelu rád předá informace o ostrově a možnostech výletů
 • V případě potřeby asistenci při check-inu v hotelu
 • Schůzku s českou delegátkou přímo v hotelu, a to běžně druhý den po příletu
 • Českou delegátku na telefonu po celou dobu Vašeho pobytu
 • Asistenci při odbavení během odletu z Maurícia

Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i místní taxi. Od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami. Obzvlášť ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Řidiči neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu. Wi-fi v taxíku nenajdete vůbec.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci a nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maurícius do hotelu Shandrani Beachcomber Resort & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Shandrani Beachcomber Resort & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2017, Ing. Lucie Rybová, 724 730 014,

Recenze hotelu Shandrani Beachcomber Resort & Spa *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Shandrani Beachcomber *****

Pláž
9.4
Ubytování
9.5
Strava
9.4
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.1
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.5
78 hodnocení
Pláž
9.5
Ubytování
9.5
Strava
9.3
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.1
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.5
32 hodnocení
Pláž
9.6
Ubytování
9.7
Strava
9.6
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
9.5
Služby Deluxea
9.6
Průměrné hodnocení
9.6
18 hodnocení
Pláž
9.4
Ubytování
9.7
Strava
9.3
Poloha
9.9
Cena / Kvalita
8.6
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.5
9 hodnocení
Pláž
9.1
Ubytování
9.3
Strava
9.6
Poloha
9.3
Cena / Kvalita
9.1
Služby Deluxea
9.9
Průměrné hodnocení
9.4
19 hodnocení
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Bratislava
Datum pobytu:
27. 10. - 07. 11. 2017
Super dovolenka. Hotel v prekrásnom prostredí s nádhernými plážami, kde si každý nájde to svoje. Pekný podmorský svet v zátoke, množstvo vodných športov v cene ako aj divoká pláž s vlnami. Prístup personálu ukážkový, všetci boli veľmi milí so snahou splniť všetky želania, prípadne pomôcť. Strava veľmi chutná, obzvlášť v reštauráciách s nutnou rezerváciou na večeru. Delegátka nám poskytla všetky potrebné informácie o ostrove a možnostiach výletov. Ďakujeme za dovolenku v raji :)
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Datum pobytu:
25. 09. - 06. 10. 2017
V hotelu Shandrani jsme byli již podruhé. Nádherný resort, bohatý all inclusive, možnost několika ala carte restaurací, ochotný a milý personál. Dokonalost.
9.5
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
8
Poloha
10
Cena / Kvalita
9
Služby Deluxea
10
Mladší dvojice
Liberec 6
Datum pobytu:
28. 09. - 12. 10. 2017
Perfektní a profesionální přístup od začátku pobytu do konce. Výborná kvalita zázemí, obsluhy i personálu včetně všech doplňkových aktivit. Hotel máme velice rádi. \nSkvělé zajištění i ze strany Emotion při příjezdu i odjezdu. Dále také i při zajištění extra aktivit.
Malý nedostatek oproti minulé návštěvě stejného hotelu byla kvalita stravy v hlavní restauraci.
9.2
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
5
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Rodina s dětmi
Praha 5 - Jinonice
Datum pobytu:
01. 08. - 15. 08. 2017
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Novomanželé
Větřní
Datum pobytu:
15. 05. - 27. 05. 2017
Dovolte mi, abych Vám alespoň touto cestou poděkoval za profesionální a milý přístup na zajištění našeho svatebního obřadu a pohádkové bezproblémové dovolené na ostrově Maricius v hotelu Shandrani. Zde bych především poděkoval a vyzdvyhnul špičkovou práci paní Hany Nádvorníkové, která nás provedla celou cestou od přípravy naší svatby a dovolené až po její samotnou realizaci.

Ohlasy klientů DELUXEA

Rodinná dovolená na Mauríciu, únor 2017

Maurícius

Dobry den.

Dovolena se vydarila, vse probihala bez problemu a dekuji za organizaci. Jak uz jsem napsal v hodnoceni, na letisti nas cekalo mile privitani a doprava do hotelu 10min je opravdu velka vyhoda. Poloha u letiste byla spise zpestreni, protoze jsem koukali na letadla :-) (hluk nevadil)
Hotel i pokoj pekny, s klimatizaci v noci jsem si poradil viz hodnoceni
Restaurace, bary a celkovy servis na vysoke urovni a vse v poradku. Velke pozitivum nabidka vina v ramci all inclusive. Bohaty vyber a dobra kvalita.
Tri plaze jsou velkou vyhodou a radi jsme vyuzili vsechny tri.
Jelikoz to byla nase druha navsteva ostrova, navstivili jsme jen farmu/zoo se zelvami v La Vanille - moc pekne pro deti.
 
Jeste jednou dekuji za organizaci a celkovy servis, vse bylo naprosto v poradku a dle domluvy. Doufam, ze v budoucnu na tuto spolupraci navazeme :-)
 
Preji hezky den a dekuji
Zobrazit více

Shandrani s přáteli, březen 2017

Maurícius

Dobry den, predbehla jste me. Chtela jsem vam napsat, ale navrat do reality byl prilis rychly:-((( Mauricius nadherny, vse uzasne zarizene, i odvoz z letiste. I pujceni auta - sofer byl super. Delagatka Renata take prijemna. Cesta zpet probehla perfektne, na letisti jiz na nas cekali a v sli jsme z letadla rovnou do hotelu. Jsem nadsena. Mate muj obrovsky dik. Nasi zbyli 4 kamaradi, kteri si stejny zajezd ve stejnem terminu zaridili jinde, takove stesti nemeli - na letisti se odvozu nedockali apod. Leto travime v Evrope. Ale v listopadu se budeme chtit ohrat, tak vas pokud to bude mozne, rada kontaktuji - verim ze uz pro celou nasi skupinu:-) jeste jednou velke diky. GF

Zobrazit více

Shandrani - rodinná dovolená

Maurícius

Dobrý den paní Zbořilová,

dotazník jsem poslala (konečně). Dovolená byla super, ale krátkáJ.

Hotel Shandrani Mauricius:

-          Všechno v pořádku, pokoje byly prostorné, personál hrozně milý, vodné sporty úžasné

-          Pláže: 3, jedna divoká (nádherný písek, vhodná pro čtení knížky), 2 byly dle mého názoru vytvořeny kvůli hotelu, ale taky fajn, dostatek lehátek, moře neskutečné

-          Strava:  kvalita výborná, ale byla jsem ráda, že jsme neměli zaplacené večeře, protože jídlo bolo pořád stejné. Vyzkoušeli jsme jednou bufet, to nás zklamalo, čekala bych více indické či kreolské kuchyně. Le Boucanier je zavřená. 2x jsme vyzkoušeli thajskou restauraci (2x proto, že menu je vždy týden stejné a dané). Sirius a italská – OK. Večeřeli jsme často mimo hotel

-          Tenis v hotelu trénuje Slovák

-          V hotelu u recepce je i knihovna, kde je možné si vypůjčit knihu či časopis – mají i české a slovenskéJ

-          Často pršelo, ale nás to nijak neomezovalo, dělali jsme si spoustu výletů

-          Mínus: příliš mnoho Čechů a Slováků a proto bych příště šla do jiného hotelu

 

Le Boucannier zavřeli a říkali, že tam přestěhují tu thajskou a že pak asi nějakou restauraci otevřou. My jsme se na ní těšili, máme rádi ryby. Možná bych upozornila, že do některých restaurací nemohou děti do 12 let (nás se to netýkalo) a například jsme byli v Teak restauraci a mladší syn neměl chuť na thajské, tak mu bez problémů nabídli dětské menu. Rovněž jsem říkala jedné paní z Moravy, která se stěžovala, že nemůžou ochutnat thajskou restauraci kvůli malým dětem, že nám číšník sám od sebe řekl, že není problém sedět v restauraci Sirius a objednat si menu z thajské restaurace (v té době byla Teak restaurace hned vedle). Ještě bych možná řekla, že jsem za celou dobu neviděla dětský koutek, respektive děti z něho. Jsem zvyklá, že většinou vidíte pobíhat slečny z koutku a volat děti k různým hrám, tady to nebylo. Teda já to neviděla.

Personál byl hrozně milý, ochotný. Na výročí jsme dostali trička, šampaňské a čokoládový dort (možnost vybrat si ještě ovocný). Řekla bych, že jsme asi měli nejlevnější možné pokoje, ale zase bylo super, že tam byl společný vchod a pak 2 samostatné pokoje a ten společný vchod se dal uzamknout, takže jsem se cítila kvůli dětem bezpečně. Kdyby to tak nebylo, tak bych asi já spala v pokoji s jedním synem a manžel s druhým.

Spousta lidí si stěžovala na počasí, ale myslím, že každý se mohl nějak zařídit (my jsme dělali výlety nebo šli do nákupního centra, manžel ochutnal i jejich pivo Flying Dodo – minipivovar a restaurace u nákupního centra Bagatelle, byli jsme tam jednou na obědě a pak večer, bylo to tam plné a multikulturární). Slovenský trenér tenisu poradil manželovi i běžeckou trasu – za divokou pláží. Kluci si užívali kajaky, šnorchlováni, Hobie cats plachetničky a já kreolskou kávu s rumemJ.

Dubaj:

-          vše na jedničku, klukům se moc líbilo

-          jediným záporem byl hotel (pokoje hezké, snídaně OK, poblíž metra i nákupního centra), nebo spíš okolí lobby. Rozhodně nevhodný pro rodiny s malými dětmi. Přijeli jsme pozdě v noci (o víkendu) a v prostorách recepce je disco bar, takže sedačky na recepci byli plné asijských žen, které nevím jestli byly, ale rozhodně vypadaly a chovaly se jako prostitutky. Diskotéka byla do 3 do rána, tipovala bych, že je to jen o víkendu

-          zakoupili jsme si lístek na Hop on, hop off bus, na některých zastávkách jsme vystoupili

-          pokud chcete jít jíst do Burj al Arab je potřeba mít i na oběd či kávu dlouhé kalhoty – páni

-          byli jsme na Burj Khalifa, na 148 poschodí. Lístky jsme si zakoupili již v Praze přes internet, měli jsme je na 18:00 hod, výhled neskutečný. Je tam i otevřená terasa, dostanete občerstvení (arabská káva, nealko, dezerty, datle), můžete se tam zdržet 40 minut a pak sjet na 124 poschodí a tam pobýt jak dlouho chcete (výhled – viz přiložené foto). Výhodou lístků na 148 poschodí je i to, že nečekáte v řadě, je tam méně lidí.

 

Emirates airline:

-          na 2 zavazadlech nám zničili kolečka, ale reklamace byla v pohodě, zavazadla nám již bezplatně opravili

 

Hezký den přeji a děkuji za zprostředkování dovolené, A.N.

Zobrazit více

Mauritius - Shandrani září 2013

Maurícius
Dobrý den paní Jelínková,
děkuji za přivítání, ty teploty jsou vážně hrůza po tom vyrovnaném klimatu na Mauritiu :)
Musím říct, že se cesta vyvedla na jedničku, jak jsem očekávala. Abych to zhodnotila od začátku, vše včetně cesty a dopravce proběhlo naprosto hladce. Komfortní doprava, popis letiště a přílet do destinace, kde na nás už čekali (se správným jménem :) i odvoz do hotelu. Okamžitě nás ubytovali (cca v 11 h), dostali jsme navíc vyšší kategorii De Luxe. Pouze doplnili informace, které jsem už měla od Vás a tak jsme hned věděli, co a jak funguje a kde je. K hotelu není co dodat, jen že opravdu perfektní služby, věřím, že to není jen mauricijským naturelem, ale samotnou vizí hotelu. Jídlo tedy bylo výborné, i když pro nás některé pokrmy nezvyklé, všechny byly připraveny na vysoké gastronomické úrovni. Personál velmi ochotný a příjemný. I služby partnerské agentury Emotions byly spolehlivé, nikdy jsme nemuseli na nikoho čekat, jako na drátkách. Exkurze jsme zakoupili na info schůzce u paní Pavly. Co bych možná doporučila, pokud by to nějakého klienta zajímalo, víc dbát na doporučení při nákupech a na organizaci výletů. Nám se třeba stalo, že jsme delší čas strávili nákupy ve spřízněných obchodech než v Port Louis (tam jsme měli jet první, ale řidič řekl, že pojedeme opačně kvůli dopravě a tak Curepipe zabralo více času než jsme chtěli). To je ale spíše záležitostí partnerské agentury a jejich zaměstnanců. Při exkurzích jsme účelně použili jak Vaší mapu tak průvodce :) Viděli jsme toho dost za ty dva dny exkurzí, některé zážitky byly pohádkové, pro mě třeba rumárna, opice nebo obří krevety. Aktivit bylo tolik, že jsme ani všechny nevyužili, ale člověk by se tady nenudil ani při delším pobytu. 
Jedním slovem byla to excelentní svatební cesta, připadali jsme si jak v ráji. Byli jsme naprosto spokojeni jak s destinací tak se všemi Vašimi službami. 
 Doufám, že se opět potkáme při další spolupráci a vřele Vás doporučím i ostatním, kteří takovou cestu plánují.
Tímto Vám současně chceme s manželem poděkovat za skvělou přípravu naší svatební cesty a Vaše profesionální jednání.
 Přeji zároveň mnoho dalšího úspěchu a krásný víkend.
 S pozdravem
LB
Zobrazit více

Mauritius - Shandrani hotel máj 2012

Maurícius

Dobry deň p. Zuzana,

Aj keď trošku neskoro, vzhľadom na naval práce, ale dodržujem svoj sľub, aby
som Vám opisala svoje pocity po dovolenke.

Mali sme sa uplne fantasticky. Všetko bolo dokonale z Vašej strany
zariadené. Dokonca sa Vam podarilo zariadiť aj ubytovanie v hoteli. Byvali
sme presne tak, ako sme chceli.Služby hotela na vybornej urovni, velmi sme
si oddychli. Dokonca to bolo dobre aj s počasím. vela pršalo iba raz v noci
a potom lx chvilku cez deň. Takže sme všetci prišli aj opálení.More malo
ešte 26 až 27 stupňov. Teploty vzduchu tak 29-30
Za toto všetko Vám patrí od nás velké poďakovanie a na buducu dovolenku po
tejto skusenosti pôjdeme určite s Vami.
Všetko sme zvladli aj s našou chabou angličtinou. Vylet na Mauriciu sme
absolvovali s Pavlom, bol strašne zlaty, veľmi sa nam venoval - ešte raz
Vám ďakujeme.

V pripade zaujimavej dovolenkovej ponuky budem rada ak ma mailom oboznámite.

Prajem pekny deň a vela uspechov vo Vašej praci

Zobrazit více

Mauritius - Shandrani říjen 2012

Maurícius
Dobrý den,
 
Nejdřív bychom chtěli poděkovat za zprostředkování naší cesty na Mauricius. Vše proběhlo bez problémů od začátku až do konce. V hotelu jsme byli nad míru spokojeni. Ubytování a kompletní servis včetně všech zaměstnanců byl perfektní a na velice vysoké úrovni. Během celého pobytu jsme neměli žádný problém. Naopak se nám snažili maximálně zpříjemnit pobyt i svatbu. Nejvíce na nás udělal dojem místní fotograf (Rajesh Gopaul), který odvedl neuvěřitelnou práci a jeho fotky jsou krásné. Pokud můžeme, určitě bychom ho doporučili dalším. Dále jsme byli spokojeni s koordinátorkou Pavlou Nem.
 
Je těžké vylíčit, jaké to bylo, jelikož si to musí každý prožít sám. Jsme velice rádi, že jsme se rozhodli pro tento způsob sňatku.
 
Děkujeme
 
Manželé Drábkovi 
Zobrazit více

Mauritius - Le Canonnier a Shandrani 04.10.2012

Dobry den paní Melková,

 

hlásím úspěšný návrat z Mauricia, kde bylo opravdu krásně. Oba hotely (Le Canonnier i Shandrani) byly mnohem lepší, než jsme čekali. Z pokojů v Canonnier jsem měla trochu obavy, ale byly naprosto v pořádku. Servis (číšníci, úklid pokojů, udržované zahrady) mi dokonce přišel mnohem lepší než v Shandrani, kde ale pro změnu byly výrazně lepší podmínky na plaváni a také opravdu vynikající kuchyně.

 

Ráda bych Vám poděkovala za dokonalou organizaci a tipy, vše klaplo na jedničku. Až zapomenu na ten děsný dlouhý let, začnu nejspíš uvažovat, kdy vyrazíme na Mauritius znova:))

 

Mějte se hezky, zdravím z Vídně a přeju hodně spokojených klientů.

 

PS: Být na místě Travel&Business Centre tak zvažuji založení pobočky ve Vídni. V obou hotelích jsme žádné Rakušany nenašli, zato spoustu Čechů, což je zajímavý fakt při srovnání platební síly a počtu obyvatel v obou zemích. A tady v Rakousích jsme prostě žádnou schopnou cestovku, která by nám zájezd dle přání zorganizovala nenašli..

 

Ještě jednou díky

 

S pozdravem

 

L.P.

Zobrazit více

Mauritius_Shandrani srpen 2012

Maurícius

Dobrý den paní Kapounová,

 

líbánky byly krásné, jen škoda, že to tak rychle uteklo :-(

Všechno proběhlo, jak mělo, naštěstí se nevyskytly žádné problémy a my si mohli pobyt užít naplno.

Moc děkuji za Vaši pomoc

 

S pozdravem

Stáňa Zdobinská

Zobrazit více

Mauritius - Shandrani březen 2012

Dobrý den paní Melková,

moc Vám děkujeme, svatba byla opravdu dokonalá, takže celé vaší cestovní kanceláři moc děkujeme :) a všem doporučujeme.
A co se týče fotografií, využili jsme dle vaší rady Daniela a jak je vidět není čeho litovat, fotili jsme sice asi 7 hodin :) ale díky vyvedené partičce dvou fotografů a jednoho kameramana jsme si to opravdu užili :)
Jsem si jistá, že fotky poslouží dalším nevěstám jako typy a představy pro jejich wedding day.

 
Preferuji především vaši fotogalerii, protože jsem jako nastávající nevěsta nevěděla tzv.do čeho jdu 
:) chci tím říct, že na vašich www, jsem byla denně, pořád jsem si prohlížela šaty nevěst a přemýšlela 
nad tou nejlepší volbou. Čím víc se blížil nás den "D" přibývalo nervozity a já neustále zjišťovala, 
v čem jsou nevěsty obuté a jaký typ účesů volily prostě vaše fotogalerie = VELKÁ INSPIRACE !!

Veronika Zlomková Matoušková
Zobrazit více

Mauritius - hotel Shandrani srpen 2012

Maurícius

Dobrý den,

tak abych to shrnul, tak musím říct, že se všechno podařilo… Hotel super… servis, služby, jídlo, bary atp vše úžasné. Už jsem zažil „luxusní dovolenou“ v Salvadoru v hotelu ze sítě Decameron, ale toto bylo ještě lepší. Opravdu to bylo dobrý. Jen tedy jsme nějak nepobrali ty výlety, ale to už je fuk, nevím jestli to bylo tou low season nebo jsme čekali víc než by bylo možné. Snad jediné co bychom snad ani nemuseli mít, byl reprezentant ...... Vlastně jsme si koupili jen výlety které bychom si koupili i sami klidně jinde. O hotelu moc nevěděla, dokonce nám řekla, že ani na těch výletech nebyla..... že si to po dvou letech asi bude muset projet protože se klienti vyptávají… trochu škoda. Na shopping jsme si vzali taxíka, stál nás cca 1800 CZK jezdil s námi celý den po městě po mallech a ještě nám sháněl, kde se dá na ostrově koupit Chamarel Cofee a dokonce nás tam poté odvezl. Na to, že Shandrani je od Port Louis celkem daleko, tak si myslíme, že to bylo dobrý. A jako bonus nás vzal do outletu, o kterém asi nikdo moc neví, a kde jsme taky nakoupili docela slušně… žádný „fejky“ a fakt dobrá kvalita. Chce to se ptát, sami ví kde je co nejlepší, však tam žijí :-D

Co se týče svatby tak to bylo něco absolutně skvělýho… Koordinátorka Sandrine na sebe přebrala veškerý stres a nás nechala relaxovat. Vyřízení dokumentů v Port Louis super, všude nás dovezli všechno řekli, ukázali…

Vlastní obřad skvělá záležitost. Nic, jako jsme vídali… „tady si stoupnete, tady to uděláte… Máte na to 30 minut, po vás jdou další“ Prostě jsme se postavili, pětkrát přeštelovali, 3× zapozovali na focení… Obřad trval asi půl hodiny s tím že dobře 20 minut oddávající předčítal nějaký výňatek z ústavy nebo něco… :-D

No a focení… Daniel je opravdu netvor :-D Našel si nás na pokoji, pokecali jsme o tom, jaký je světlo, a pak nás honil až do sedmi do večera :-D celkem asi 700 fotek, fakt to bylo zábavný, sranda :-D toto bylo opravdu zábavné. Pak jsme si s ním dali spicha v Port Louis, kde nám řekl, že navzdory tomu, co jsme měli v balíčku nám dal celkem 500 fotek a asi 130 jich upravil, protože jich byla fakt spousta velmi velmi pěkných. A uznat musíme že to focení bylo fakt dobrý a ty fotky podle toho vypadají. Mauricijci jsou milí a úslužní. Tedy ti, co jsme se s nimi potkali. Možná jen ti, kterým jsme platili… hotelový servis včetně večerního rozestýlání pohádkový.

Fakt jsme rádi, že jsme v Shandrani zůstali. Stěhovat se a přijít o to by bylo škoda. Poslení den jsme si ještě dojeli na výlet katamaránem šnorchlovat a to bych doporučil každému, kdo na Mauricius pojede, protože to otevřené moře je úplně jiný zážitek než laguna… No a dubaj.....??? Já osobně bych se tam přestěhoval :-D Vedro sice nesnesitelný, ale to město je úžasný. Tisíce možností… Mít nabídku, jdu do ní. Utratili jsme tam naprosto všechny peníze, co jsme sebou měli a máme snad vše od hodinek přes všechny druhy oblečení a doplňků až po iPady 3. generace. Opravdu nákupní ráj. Burj Khalifa je fakt velká jako s..... :-D :-D :-D Úžasný zážitek do konce života. Jen jsme trochu nevychytali ten čas. My jsme hodně chvátali dolů na dancing fountain show v 5 hodin a ona je až v 6 a někdy i v 7..... takže jsme si mohli ještě hodinu užívat tu nádheru.

Výlet do pouště byl taky dobrej. Já jsem arabský folklor sice už zažil, ale bylo to překvapení pro Moniku, která byla nadšená. Taky bych to doporučil každému, protože kromě vodní dýmky, tradičního jídla, břišní tanečnice, řemesel atd. Je super, když se vozíte po dunách. Trochu jsem byl v šoku, když řidič vylezl ven a vypustil pneumatiky a pak mi došlo, že tu větší plochu bude asi potřebovat. A jízdu jsme si náramně užili. Byl jsme rád, že jsem viděl, že i v té poušti i zkušení řidiči (náš jezdí osm let denodenně) udělají chybu a auto zůstane uvízlé na vrchu duny. Naštěstí se jede v konvoji, takže pomoc je okamžitě na místě. A jsem upřímně řečeno rád, že my jsme projeli bez zaváhání. Druhý den jsme si udělali okružní jízdu Dubají taxíkem. To se opravdu vyplatí, protože je to velmi pohodlná a levná přeprava. Řidič nám říkal, kde co je a kam by nás zavezl co ukázal… super. takže to hodnotíme velmi pozitivně. 


Certifikát jsme si dovezli a pojedeme si to vyřídit obratem. Poslední věc kterou jsem se chtěl zeptat je ta záloha na kurýra kterou jsme platili...... 


Díky moc.

S pozdravem 


Zdeněk Barvínek a Monika Matečková

Zobrazit více

Mauritius - hotel Shandrani duben 2012

Maurícius

Dobrý den,

přestože jsem Vám již psal o naší dovolené na Mauriciu, že proběhla zcela bez problémů, že byla perfektní a nevyskytly se žádné komplikace, chtěl bych ještě sdělit pár postřehů, které by se mohly před cestou na Mauricius hodit Vašim dalším klientům.

1. Služby hotelu Shandrani bez jakékoliv výtky, personál se snaží, aby turistům vyšel maximálně vstříc. Strava bez připomínek, jedli jsme vše bez jakýchkoliv gastrointesti­nálních obtíží. Na pokojích ve vybavení je i elektrický odpařovač proti hmyzu, ale nebyly problémy.Redukce do zásuvky není třeba, na pokojích jsou i naše normální zásuvky. 
Byl jsem zvědavý, zda nebude vadit blízkost letiště, které je vzdáleno cca 5–6km a z hotelu je vidět konec přistávací plochy, která se dále buduje. Musím říci, že blízkost letiště je spíše zpestření, když při posezení během jídla sledujete nízkoletící velká dopravní letadla. Hluk letadla od počátku, kdy jej ucho zaregistruje, až do jeho úplného vymizení trvá cca 10sekund a není nijak agresivní.Navíc frekvence letů není častá, takže žádný problém.Na kvalitě hotelu neubírá.


2. Místní CK o nás věděla, odvoz z a do hotelu bez problémů, jinak jsme je nevyužili, protože výlety jsme si organizovali sami s využitím taxi. Procestovali jsme celý ostrov, na výletech celkem 8dnů.
Vámi zaslaný knižní průvodce od Lonely planet (tak jako všechny jejich průvodci) je výborný a lze podle něho dobře cestovat. Jediné, co neodpovídá skutečnosti, jsou uváděné ceny, což je pochopitelné, protože zdražování je v celém světě a průvodce byl vydán v roce 2007. Takže je nutné počítat se zdražením vstupného cca o 40 – 75%, někde i 100%, nebo zavedení vstupného, kde dříve byl vstup zdarma (Botanická zahrada Pamplemousses). Námořní muzeum v Mahebourgu (velmi zajímavé) je zdarma stále.
O víkendové dny jsou vstupy cca o 1/3 levnější, ale musí člověk počítat s větším množstvím místních lidí, takže jsou lepší pro návštěvy pracovní dny.
Navštívili jsme národní park Blac River Gorges a prošli jsme 10km trasu napříč parkem z informačního centra v Le Pétrin na východě parku do hlavního informačního centra na západní hranici parku. Jak by řekla rodina Homolkova z kultovního českého filmu „nádherná panoramata“. Mapu parku lze zakoupit za pouhých 5MUR (cca 3, 50Kč). Cestou nepotkáte ani živáčka. Vhodný je spray na komáry. Dobrá rada dle průvodce: nechat se odvést taxíkem do inf. střediska na východní straně parku (Le Pétrin) a taxi odeslat do inf. centra na západní straně, kde vás vyzvedne, což jsme udělali.
Vedle návštěvy Bois Cheri (továrna na čaj) a Rhumerie v Chamarel je velmi zajímavá návštěva Raultovy továrny na sušenky (maniok) v Mahebourgu. 
Sedm barev v Chamarel je samozřejmě krásné místo, ale určitě se mu vyrovná a dle mého i předčí přírodní park La Vallee des Couleurs poblíž Rochesterského vodopádu, kde je barev 23 a i kaskáda 5 vodopádů.
Výlet helikoptérou na 60minut stojí 26.000 MUR(rupií). Nechtějí platbu v eurech ale v rupiích!

3. Ceny taxíků na celý den (10 – 11hodin) 3000 – 4500MUR.
Musím říci, že jsme celkem využili 4 taxikáře, 3 na kratší cesty a s jedním, který byl perfektní, jsme strávili 5dnů a projezdili celý ostrov.Myslím, že si zaslouží reklamu, protože se nám maximálně věnoval, naše návrhy na cesty vždy upravil k lepšímu, takže jsme viděli i věci, o kterých jsme nevěděli (např. nejvyšší most na Mauriciu, který postavili Angličané přes krásné údolí atd.), podal nám výklad, bylo dostatek času vše si prohlédnout a ceny měl slušné. Jmenuje se Saleem Abdool, bydlí v městečku Plaine Magnien, které je asi 5minut autem od hotelu Shandrani. Lze jej telefonicky zkontaktovat na čísle +2307533897 nebo email: saleemabdool@yahoo.com. Takže mohu jenom doporučit a myslím si, že naši turisté rozhodně nebudou jeho službami zklamáni a budou se mnou souhlasit.

4. Zabalení 1 zavazadla na letišti na Mauriciu stojí 200MUR (zástupce Mautourco nevěděla), lze platit i v eurech.


5. Nejvýhodnější kurs na výměnu eur v současné době má Maskarénská banka (Banque des Mascareignes).


6. Poslední věcí, o které bych se zmínil, je vyzvednutí voucheru na bezplatné občerstvení při přestupu v Dubaji. Voucher se musí vyzvednout u informací, které jsou o patro níže než je patro s odlety. Zde jsou několikeré informace, ale odešlou vás o patro níže, kde je s pracovnicí informací zároveň pracovník Air Emirates, který voucher vystaví (občerstvení např. McDonald's, COSI, …). Kolem těchto informací jdete při přestupování. 


Tolik tedy několik poznámek z naší dovolené, o kterých se nemyslím, že by Váš zástupce na Mauriciu nevěděl, ale přesto jsem si dovolil je sdělit.


Jinak ještě jednou děkuji za pomoc při zorganizování naší dovolené.

S pozdravem


Miloš Pavlík

Zobrazit více

Mauritius - Shandrani únor 2012

Maurícius

Dobrý den paní Jelínková,

dovolená proběhla k naší plné spokojenosti, snad jen s výhradou, že byla příliš krátká…;-). Organizačně bylo vše naprosto v pořádku. Hotel byl OK, jídlo skvělé a nápoje v dostačujícím rozsahu. Rovněž organizace výletů s Mautourco byla naprosto bez problémů. Takže jako poděkování z naší strany bychom rádi pokračovali ve spolupráci s vaší agenturou také v budoucnu.

RV

Zobrazit více

Factsheet

Podobný hotel

Letová spojení na Maurícius

Rychlá kalkulace hotelu

Odlet
Nocí v hotelu
Shandrani Beachcomber Resort & Spa

Pro hotel Shandrani Beachcomber Resort & Spa není dostupná online kalkulace. Cenu Vám rádi sdělíme na vyžádání – prosím vyplňte svůj požadavek v kontaktním formuláři. Detail hotelu Shandrani Beachcomber Resort & Spa.

Typ pokoje
Strava

EUR
Cena zájezdu
Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Dospělý
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Dítě do let
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Český delegátDelegát      
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dospělý
Dítě 2 až 12 let
Dítě do 2 let
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Podmínky zájezdu
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Dítě do let
Podrobnosti
/dítě
Hotel,
- /osoba
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena zájezdu na
svatební cestu

Podrobnosti
- /osoba
Hotel,
- /osoba
Naše ceny hotelů v Emirátech již zahrnují poplatek obci ve výši min. 10% i poplatek za služby v ubytování ve výši min. 10%.
Garance nejlepší ceny
Transfer
- /osoba
Český delegátDelegát
- /osoba
Cena letenky
- /osoba
Cena platí v případě volných míst v nejvýhodnější rezervační třídě
Zahrnuje všechny poplatky
Nezávazně poptat Podrobnosti
Počítáme cenu Vašeho zájezdu - prosím vyčkejte.
Počítáme cenu
Vašeho DELUXEA zájezdu.
Vyčkejte prosím.
Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Lucie Rybová
Shandrani Beachcomber Resort & Spa
„V hotelu jsem bydlela.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.