DELUXEA - Constance Halaveli Resort and Spa Maldives ***** Maledivy

Hotel: Constance Halaveli Resort and Spa Maldives - Osobně jsme navštívili a poradíme Vám

Máte-li v úmyslu uniknout realitě všedních dní a na pár dní či týdnů se schovat v ráji, pak je resort Constance Halaveli to pravé místo pro vás. Nachází se v oblasti Ari Atoll a z letiště v Malé sem cesta trvá přibližně dvacet minut letu hydroplánem.

V Constance Halaveli najdete skutečný klid, pohodlí a luxus. V samotném srdci tyrkysově modré laguny snadno zapomenete na starosti a povinnosti. Tady je přítomno pouze čisté bytí v oáze božského klidu a vynikajících služeb. Ubytujte se v jedné z 86 luxusních vil s bazénem, které byly postaveny s ohledem na komfort a maximální soukromí. Ostrůvek, na kterém se resort nachází, rozlohou skýtá pouhých 310x170 metrů, na kterých nabízí možnosti pro všechny milovníky dovolené u oceánu. Odreagovat se můžete relaxací na bílých plážích, adrenalin zažijete při potápění (Halaveli nabízí výlety za proslulými velrybími žraloky). Můžete si zahrát tenis nebo se nechat hýčkat v luxusním Spa. Krásným žážitkem je i stolování. Ve třech stylových restauracích Vás budou rozmazlovat výborným jídlem, od asijských specialit přes grilované dobroty až po kvalitně zpracovanou evropskou klasiku. Doporučujeme využít bohatého balíčku All Inclusive, díky kterému bude Vaše dovolená ještě o něco bezstarostnější. 

 

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Můžete si vybrat typ pokoje nebo formu stravování. Maledivy jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Jsou specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Maledivách. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Maledivách vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Naše doporučení k Constance Halaveli Resort and Spa Maldives

Nejvyšším kreditem tohoto resortu je ubytování, které se nachází v nádherném prostředí. Nadvodním vilám se nedá nic vytknout, všechny disponují velkým bazénem a obrovskou koupelnou. Zde najdete veškerý luxus i pohodlí.

Hotel nabízí stravování formou snídaně, polopenze nebo All Inclusive (tzv. Cristal Ultimate package). Pokrmy navíc jsou poměrně drahé, stejně jako nápoje, jejichž ceny se pohybují velmi vysoko. Doporučujeme Vám tedy zvolit variantu s All Inclusive balíčkem. Gastronomické zážitky resortu ocení především skuteční gurmáni a nároční klienti. Za návštěvu rozhodně stojí místní nadvodní restaurace The Jing, která vlastní vinný sklep s bohatým výběrem vín. Jídlo v této restauraci je taktéž vynikající.

Ve volných chvílích se hosté mohou věnovat šnorchlování, které je v této oblasti velmi pěkné, nebo se vydat rychlolodí k vedlejšímu resortu Moofushi.

Kategorie a vybavení pokojů

Resort disponuje pěti kategoriemi ubytování: vodními vilami, rodinnými plážovými vilami, jednopodlažními plážovými vilami, dvoupodlažními plážovými vilami a prezidentskou vilou. Část vilek je postavena na kůlech nad tyrkysovou lagunou, ostatní vily jsou postaveny na pláži s výhledem na oceán a lagunu a jsou vybaveny vlastním ponorným bazénkem na terase a přímým vstupem do laguny z terasy. Základním vybavením každé vily je klimatizace, fén, LCD televize, DVD přehrávač, bezplatné WiFi připojení, iPod připojení, telefon, mini-bar, příslušenství na přípravu čaje a kávy, sejf a venkovní sprcha.

Pláž a moře

Stejně jako v ráji vašich snů, i zde najdete pověstné bílé písčité pláže, průzračné vody laguny obklopující celý ostrov a v dáli lákavě modrý nekonečný oceán. 

Gastronomie a hotelové restaurace

Resort Constance Halaveli nabízí celkem tři restaurace a bary. Všechny restaurace přitom nabízejí i dětské menu. V hlavní restauraci The Jahaz je servírována mezinárodní kuchyně a speciality určené tematickým večerům. Je otevřena denně, snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu, obědy fungují na principu servírovaných pokrmů á la carte. Šéfkuchař této skvělé restaurace pochází z Indie.

Druhá hotelová restaurace, The Jing, se nachází na kůlech přímo nad vodou a je ideálním místem pro pozorování exotického okolí. Podává se tu zejména kuchyně východu s dotekem evropského stylu. Usadit se zde můžete k obědu a večeři.

Plážový gril The Meeru už svým názvem napovídá, co zde můžete očekávat, slovo meeru totiž znamená „chutné“. Podávají se zde pouze večeře od sedmé večerní servírované á la carte. Tato restaurace je neformální a velmi přátelská. 

Doprava do hotelu

Constance Halaveli se nachází v oblasti Ari Atoll a z letiště v Malé sem cesta trvá přibližně dvacet minut letu hydroplánem.

Kategorie a vybavení pokojů Constance Halaveli Resort and Spa Maldives

Resort disponuje pěti kategoriemi ubytování: vodními vilami, rodinnými plážovými vilami, jednopodlažními plážovými vilami, dvoupodlažními plážovými vilami a prezidentskou vilou. Část vilek je postavena na kůlech nad tyrkysovou lagunou, ostatní vily jsou postaveny na pláži s výhledem na oceán a lagunu a jsou vybaveny vlastním ponorným bazénkem na terase a přímým vstupem do laguny z terasy. Základním vybavením každé vily je klimatizace, fén, LCD televize, DVD přehrávač, bezplatné WiFi připojení, iPod připojení, telefon, mini-bar, příslušenství na přípravu čaje a kávy, sejf a venkovní sprcha.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Water Villa

Water Villa fotoWater Villa

Vodní vily (100 m² vč. bazénu a terasy) se vznášejí přímo nad vodní lagunou. Jsou dřevěné, s doškovou střechou, která ukrývá ložnici, obývací část, stylovou koupelnu, privátní bazén a terasu. Poskytují ubytování pro dvě dospělé osoby a jedno dítě do dvanácti let.

Beach Villa

Beach Villa fotoBeach Villa

Jednopodlažní plážové vily (350 m² vč. bazénu, terasy a zahrady) jsou perfektní volbou pro zamilované páry. Jako Adam a Eva zde budete žít v ráji tropické zahrady, se soukromou sluneční terasou, bazénem a komfortní vilou. Toto ubytování je vhodné pro dvě dospělé osoby a jedno dítě do dvanácti let. Některé vily jsou navženy tak, že mají bazén před vilou a některé jej mají za vilou v rámci venkovní koupelny.

Family Water Villa

Family Water Villa fotoFamily Water Villa

Family Water Villa, kterých se v rámci resortu nachází dvacet, má stejné rozložení i rozlohu jako klasická Water Villa. Family Water Villa obsahuje navíc novou rozkládací pohovku. Vila poskytuje ubytování pro dvě dospělé osoby a dvě děti do dvanácti let.

Family Beach Villa

Family Beach Villa fotoFamily Beach Villa

Rodinné plážové vily (358 m² vč. bazénu, terasy a zahrady) jsou ideálním místem pro společné rodinné zážitky. Ubytování je uzpůsobeno pro dvě dospělé osoby a dvě děti do osmnácti let. Čas pospolu můžete trávit nejen uvnitř, ale i v prostorné zahradě, na terase či v bazénu. Navíc, i s dětmi můžete cestovat nalehko. Ve své vilce najdete vše, co budete potřebovat při péči o děti, včetně kočárku, sterilní lahve a dětské postýlky.

Double Storey Villa

Double Storey Villa fotoDouble Storey Villa

Dvoupodlažní plážové vily (410 m² vč. bazénu, terasy a zahrady) vyznávají luxus a eleganci. Úžasnou dovolenou zde najdou především velké rodiny či skupinky přátel. Čerstvé síly načerpáte ve vlastní zahradě, na terase zalité sluncem či v bazénu s křišťálově čistou vodou. Jídelní kout je zde umístěn přímo pod nebem plným hvězd. Ubytovat se zde mohou až čtyři dospělí, nebo tři dospělí a jedno dítě do dvanácti let, dva dospělí a dvě děti do dvanácti let, či jeden dospělí a tři děti do dvanácti let.

Presidential Villa

Presidential Villa fotoPresidential Villa

Prezidentská vila (700 m² vč. bazénu, terasy a zahrady) je především skvostným a prostorným místem, kde se tradice snoubí s luxusem. Hostům je plně k dispozici privátní bazén, soukromá posilovna, venkovní jacuzzi a lázeňské procedury. Vila disponuje místem pro šest dospělých osob a tři děti do dvanácti let.

Pláž a moře

Stejně jako v ráji vašich snů, i zde najdete pověstné bílé písčité pláže, průzračné vody laguny obklopující celý ostrov a v dáli lákavě modrý nekonečný oceán. 

Garance nejlepší ceny

U zájezdu na Maledivy, Maurícius a Seychely Vám garantujeme tu nejlepší možnou cenu platnou v okamžiku rezervace. Pokud stejnou nabídku najdete na jiné webové stránce nebo ji obdržíte od jiné cestovní kanceláře levněji, ihned nás kontaktujte. Pro mnoho hotelů máme právo kontrolovat ceny a podmínky nabízené agenturami na území ČR a SR. Poskytneme Vám rezervaci za cenu, kterou jste našli jinde. 

Stačí, aby byly splněny tyto podmínky:

1) Spojíte se s námi okamžitě po uskutečnění rezervace a poskytnete nám informace o „druhé nabídce“, tj. nabídku samotnou nebo odkaz na nabídku na webu a její přesnou cenu.

2) „Druhá nabídka“ je aktuálně rezervovatelná on-line,  je k dispozici i v čase naší kontroly, cena v ní uvedená musí být konečná a nabízené letenky i ubytování musí být prokazatelně dostupné.

3) „Druhá nabídka“ zahrnuje identické podmínky s těmi, pro které máte kalkulované od naší cestovní kanceláře a musí se jednat o:

 • stejný hotel,
 • stejný typ pokoje, apartmánu, vily apod.,
 • stejný termín,
 • stejné podmínky jako stravu, zrušení rezervace apod.
 • stejná letecká společnost a stejné podmínky tarifu

4) Druhá nabídka nám musí být předložena ve formátu, kde není možné přepisovat ceny (např. PDF nabídky konkurenční CK)

5) Vzhledem k tomu, že většina letů do exotických destinací je přes noc, CK Deluxea pro přehlednost vždy ve svých nabídkách uvádí přesný počet nocí v hotelu. Z konkurenční nabídky tedy musí být patrné, že se jedná o stejný počet nocí v hotelu.

6) Podmínky Vaší rezervace u naší cestovní kanceláře stále povolují bezplatné zrušení rezervace a její úpravy.

7) Vyhrazujeme si právo pro dorovnání konkurenční nabídky vyžádat s klientem osobní schůzku v prostorách CK Deluxea.

Nejlepší možnou cenu nemůžeme garantovat, pokud:

1) Nabízené ubytování či letenky již nejsou dostupné.

2) Webová stránka, na které jste našli levnější nabídku, neukazuje, o jaký typ pokoje nebo apartmánu jde, dokud neprovedete jeho rezervaci.

3) Máte nárok na:

 • speciální nebo členské ceny, nebo
 • ceny pro opakované zákazníky, nebo
 • věrnostní body, nebo
 • účast v programu odměn či na speciální akce poskytovatele letecké dopravy nebo ubytování.

4) Kontaktujete nás až po podepsání cestovní smlouvy nebo uhrazení zálohy resp. celé ceny pobytu.

5) Pokud by dorovnání ceny znamenalo porušení smluvních podmínek mezi Deluxea a dodavatelem.

I pokud nemůžeme snížit cenu z důvodu nedodržení některé z výše uvedených podmínek, Vaše rezervace zůstává i nadále platná, a stejné zůstávají i podmínky jejího zrušení.

 

 

Profi foto hotelu Constance Halaveli Resort *****

Naše foto hotelu Constance Halaveli Resort *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Constance Halaveli Resort and Spa Maldives

Resort Constance Halaveli nabízí celkem tři restaurace a bary. Všechny restaurace přitom nabízejí i dětské menu. V hlavní restauraci The Jahaz je servírována mezinárodní kuchyně a speciality určené tematickým večerům. Je otevřena denně, snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu, obědy fungují na principu servírovaných pokrmů á la carte. Šéfkuchař této skvělé restaurace pochází z Indie.

Druhá hotelová restaurace, The Jing, se nachází na kůlech přímo nad vodou a je ideálním místem pro pozorování exotického okolí. Podává se tu zejména kuchyně východu s dotekem evropského stylu. Usadit se zde můžete k obědu a večeři.

Plážový gril The Meeru už svým názvem napovídá, co zde můžete očekávat, slovo meeru totiž znamená „chutné“. Podávají se zde pouze večeře od sedmé večerní servírované á la carte. Tato restaurace je neformální a velmi přátelská. 

All Inclusive

 

Balíček All Inclusive na období 10.12.2019-06.01.2022 (začíná při příjezdu do resortu a končí obědem ve den odjezdu) zahrnuje:

 • Uvítací poloviční láhev šampaňského ve vile
 • Snídaně v restauraci Jahaz
 • Hotelové šampaňské a značkové šampaňské (Taitinger a další) k dispozici během snídaně
 • Obědový bufet v Jahaz restauraci. Tam, kde je možné využít a la carte, je pokrm omezen na 1 předkrm, 1 hlavní chod a 1 dezert na osobu
 • Neomezené bufetové večeře v Jahaz restauraci
 • Neomezené a la carte večeře v restauracích Meeru a Jing (je potřeba rezervace předem a pokrmy s označením All Inclusive omezeny na 1 předkrm, 1 hlavní chod a 1 dezert na osobu)
 • Velký výběr džusů, nealkoholických nápojů a minerální vody
 • Denně odpolední čaj s občerstvením v salonku Jahaz v čase 16:00-17:30
 • Hotelové šampaňské a značkové šampaňské (Taitinger a další) k dispozici ve všech restauracích a barech
 • Velký výběr alkoholických nápojů, mezinárodních piv, prémiových koktejlů a vín v restauracích a barech (Jahaz bar zůstává otevřený až do 00:30, poté jsou nápoje zpoplatněny)
 • Minibar s vínem, pivem, nealko nápoji, minerální vodou a sladkostmi s označením pro All Inclusive (doplňováno jednou za den)
 • 2 láhve preferovaných alkoholických nápojů dle volby klienta (z minibarovéího menu) jedenkrát za pobyt
 • Denně neomezená konzumace hotelové minerální vody
 • 2 výlety na osobu za pobyt (z nabídky 4 možností – tradiční tybolov při západu slunce, plavba lodí dhoni při západu slunce, šnorchlování při západu slunce nebo pozorování delfínů) – zrušení z důvodu špatného počasí nelze refundovat
 • Exkluzivní lázeňský kredit – 100 USD na vilu na noc (podmínky využití na vyžádání)
 • Sdílený komorník pro Double Storey Beach Villa a privátní komorník pro Presidential Villa
 • Bezplatný přístup do dětského klubu Constance Kids Club
 • Bezplatné filmy na vyžádání v Mac mini systému
 • Bezplatné Wi-Fi ve všech vilách plus internet v TV
 • Airplay systém ve vilách přes TV a iPod dokovací stanice na vyžádání
 • Bezplatný přístup do posilovny, na tenisový kurt, stolní tenis, beach volejbal, beach tenis, beach fotbal, francouzský bowling a pokojové hry
 • Bezplatný přístup do sauny, parní místnosti a jacuzzi
 • Bezplatné šnorchlovací vybavení a nemotorizované sporty (kromě lekcí) jako kajaky, kanoe, paddle boardy, šlapadla, windsurfing a katamaránové plachtění
 • Osobní uvítání a přeprava do salonku na letišti
 • Check-in v salonku před příjezdem do hotelu
 • Bezplatný přístup do salonku v hotelu se sprchou, občerstvením a relaxační částí (pro brzké příjezdy či pozdní odjezdy)

Sport a wellness hotelu Constance Halaveli Resort *****

V resortu Constance Halaveli se rozhodně nudit nebudete. Můžete si vyzkoušet objevování světa pod mořskou hladinou s pomocí potápěčského centra, využít můžete i nabídku vodních sportů jako je windsurfing, kajaking, vodní lyžování, apod.

Zdarma mohou hosté využívat fitness centrum, plážový volejbal, badminton, nemotorizované vodní sporty, katamarány, šlapadla, atd.

Za příplatek je plavba na tradiční lodi Dhoni při západu slunce. Návštěva opuštěného ostrova, výlet za delfíny, noční rybaření, návštěva místní vesnice, privátní pronájem lodi, vodní lyžování, rybaření, potápění (PADI) a lekce tenisu.

O očistu těla i duše se postarají místní lázně U Spa by Constance. Všechny produkty, které tyto lázně používají, jsou ručně vyrobenými produkty z přírodních surovin. Veškeré masky, oleje i zábaly byly vytvořeny speciálně pro  Constance, aby prozářily vaše tělo i mysl vnitřní krásou. Můžete si dopřát ajurvédské i thajské masáže, i speciální masáže. Pokud využijete možnosti potápění, určitě si oblíbíte péči po potápění. Během 45 minut se obnoví PH vaší kůže a vlasů po pobytu ve slané vodě. Péče zahrnuje aplikaci hydratační masky, masáž snižující napětí těla a kolagenovou masky na okolí očí. Lázně se pyšní označením V35, což je mezinárodně uznávaná značka pro ty nejlepší lázně na světě.

Děti v hotelu Constance Halaveli Resort *****

Constance Halaveli nezapomíná ani na děti. Pro malé návštěvníky od čtyř do jedenácti let je tu k dispozici dětský klub, kde mohou děti pod vedením profesionálů objevovat krásy a tajemství ostrova, vyzkoušet si přípravu místních dobrot nebo výrobu tradičních maledivských předmětů. Zde se mohou děti společně pobavit při společných hrách. K dispozici je i dětský bazén. Hotel Vám také zapůjčí základní vybavení pro malé děti, například postýlku, vysokou židličku, kočárek atd.  

Doprava do hotelu Constance Halaveli Resort and Spa Maldives

Constance Halaveli se nachází v oblasti Ari Atoll a z letiště v Malé sem cesta trvá přibližně dvacet minut letu hydroplánem.

Mapa - Constance Halaveli Resort and Spa Maldives

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maledivy

Recenze hotelu Constance Halaveli Resort *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Constance Halaveli Resort *****

Pláž
9.6
Ubytování
9.9
Strava
9.4
Poloha
9.6
Cena / Kvalita
8.9
Služby Deluxea
9.8
Průměrné hodnocení
9.5
9 hodnocení
Pláž
9.4
Ubytování
9.8
Strava
9
Poloha
9.4
Cena / Kvalita
8.6
Služby Deluxea
9.6
Průměrné hodnocení
9.3
6 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
9.3
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.9
3 hodnocení
Starší dvojice
Hradec Králové 7
Datum recenze:
13. 12. 2018
Datum pobytu:
20. 11. - 02. 12. 2018
Průměr
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Nádhera,zatím pro nás nejkrásnější resort na Maledivách,velké poděkováni patří paní ing. Pavlíně Zbořilové,která naší čtyřčlenné skupince připravila pobyt na míru- pět dní v Constance Moofushi a pět dní v Constance Halaveli.Celý náš pobyt neměl jedinou chybu,rádi bychom se někdy na tato místa vrátili.Je to skutečně ráj na zemi,úžasný odpočinek,krásné prostředí,balzám pro duši, děkujeme Ivana a Viktor Částkovi

Ohlasy klientů DELUXEA

Maledivy – Constance Halaveli březen 2013

Maledivy , hodnocení ze dne 03. 06. 2013

Dobrý den paní Holasová,

děkuji za e-mail. Nelituji výběru a jistě se někdy v budoucnu vrátíme… :-). Perfektní služby, jídlo a celkově jsme byli spokojeni s výběrem resortu. Dostali jsme vilu č. 78, ale stejně jsme využívali převážně pláž a do bazénu jsme šli jen k večeru. I co se týká českého delegáta, tak nám vše vysvětlil a kontaktoval nás i na pokoj, ale bohužel jsme nebyli k zastižení.


Děkuji a někdy příště…

Maxiánová

Zobrazit více

Maledivy - Constance Halaveli únor 2013

Maledivy , hodnocení ze dne 03. 06. 2013

Dobrý den paní Holasová,

Děkuji za vytipování perfektního resortu. Prostředí i služby byly vynikající. Z Malediv jsme naprosto nadšeni a chceme se tam příští rok vrátit. 

V Halaveli se nám zatím líbilo nejvíce ze všech navštívených míst. 

 

S pozdravem 

Radek Komas

Zobrazit více

Maledivy – Constance Halaveli leden 2013

Maledivy , hodnocení ze dne 03. 06. 2013

Vážená paní inženýrko,

 

Vámi doporučený resort je fantastický, vše se nám moc líbilo, vše fungovalo jak se patří a patrně lze konstatovat, že průměrně objektivní klient nenajde nic, co by mohl kritizovat.
Takže samé ...nej..., kritizovat není co.
Pro rekreační šnorchlování si v hotelu může klient půjčit základní vybavení zdarma a vybavení pokojů obsahuje vše, co si jen lze představit, včetně pitné vody, kávy, smetany, čaje. My jsme měli štěstí v tom, že vila 78 je situována směrem do laguny, kde nejsou korálová pole a kde plavat šlo.


Jinak moc děkujeme za veškeré vyřízení, nádherně jsme si to užili, odpočinuli si a viděli jsme ráj na zemi.


Krásný den.
J & M Kupkovi

Zobrazit více

Maledivy - hotel Halaveli resort listopad 2011

Maledivy , hodnocení ze dne 11. 10. 2012

Dobry den pani Kijenska.

Dekuji za mail.

V dotazniku si muzete ve vsech polich zaskrtnout jednicku! Timto ocenuji i Vas servis.Vse domluvene klaplo na vybornou. Celkovy dojem shrnu v nekolika malo vetach. Uz jsem toho na cestach po svete, at uz organizovanych nebo „na vlastni pest“, videl a zazil skutecne hodne. Nemam problem spat ve stanu v horach ani v nejluxusnejsim hotelu svetove metropole. Prakticky vzdy bylo neco uzasneho minimalne zastineno necim nevyhovujicim nebo alespon mene uzasnym. To na Halaveli neplati. Halaveli je 100% perfektni, do posledniho detajlu dotazeny rezort nabizejici od prvniho momentu neuveritelne pestry koktejl zazitku a sluzeb, s naprosto dokonalym servisem od priletu do Male az po organizaci zpatecni cesty do hlavniho mesta. Spickova uroven techto sluzeb, gastronomie i ubytovani plne uspokoji i tu nejnarocnejsi klientelu.

P.S. V Dubai jsme si vzali hotel, takze i nase velmi dlouha cesta byla o neco snesitelnejsi.Osm hodin jsme cekali v Male a dalsich sedm v Dubai.Takze celkem ca 27hodin na ceste hovori za vse.

Pokud by Vas neco dalsiho, konkretniho zajimalo, radi Vam podame informace, ktere byste mohla event. zprostredkovat dalsim zajemcum.

S pratelskym pozdravem

Ales Mastik

Zobrazit více

Letová spojení na Maledivy

Nulové storno do 5 dnů před začátkem pobytu od 06.01.2021 do 30.06.2021 (platí při rezervaci od 11.01.2021 do 30.06.2021).

Nulové storno do 12 dnů před začátkem pobytu od 01.07.2021 do 31.10.2021 (platí při rezervaci od 11.01.2021 do 31.10.2021).

Termíny a cena zájezdu DELUXEA - Constance Halaveli Resort and Spa Maldives *****, pokoj Water Villa

NAHORU
Termín
Nocí v hotelu
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájezdu
Načítám vhodné zájezdy...
Termín
Nocí v hotelu
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájezdu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.