Zájezd: DELUXEA - One&Only Le Saint Géran *****

DELUXEA - One&Only Le Saint Géran ***** Maurícius

Hotel: One&Only Le Saint Géran - Osobně jsme navštívili a poradíme Vám

Tento exkluzivní mauricijský resort je pohádkovou říší nejen všech druhů vodních sportů. Na své si zde přijdou i milovníci odpočinku, tropické přírody a úžasného moderního designu.

Elegantní hotel Le Saint Géran řetězce One&Only se nachází na východě ostrova, na zlatém poloostrově Belle Mare. Jeho nádherné brány vítají zamilované páry, novomanžele, rodiny a všechny ostatní do ráje přátelského klidu a luxusu. Je obklopen obrovskou tropickou zahradou a tisíci kokosovými palmami. Indický oceán s korálem chráněnou lagunou na jedné straně a nádherná zátoka na straně druhé ohraničují dvoukilometrovou písečnou pláž.

Uvolněný a nenápadný přepych resortu s bezkonkurenční pohostinností je doplněn všímavým personálem. Dopřejte si stav naprosté bezstarostnosti, který se Vás v tak klidném prostředí zmocní. Mnoho rodin i přátel si tento resort tak oblíbilo, že se do něj každoročně vracejí.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

Odlety jsou možné z Prahy nebo Vídně každý den. Létáme luxusními letadly Emirates. Délka Vašeho pobytu může být libovolná. Vybírat lze z velkého množství hotelů a různých typů pokoje i formy stravování. Maurícius jsme opakovaně navštívili a poskytneme Vám osobní rady. Je specializací české cestovní kanceláře DELUXEA a.s. založené roku 1995. Hotel, transfer a další služby pro Vás objednáváme přímo na Mauríciu. S místní cestovní kanceláří Emotions s dlouholetými zkušenostmi a nejširším portfóliem služeb přímo spolupracujeme. Při pobytu na ostrově se o Vás bude starat český reprezentant. Služby pro Vás nekupujeme u německé cestovní kanceláře a při cestování nebudete členy žádné skupiny. Pokud byste potřebovali jakoukoliv změnu v zájezdu, tak přímo my Vám vše na Mauríciu vyřídíme, rychle a operativně. Postaráme se o Vás.

Cestovní kancelář DELUXEA vybírá do své nabídky hotely na základě osobního poznání. Vždy Vám ukážeme fotky a videa z osobních návštěv našich zaměstnanců. S hotelovými řetězci z naší nabídky spolupracujeme již mnoho let. Do většiny hotelů každoročně cestujeme na inspekce. Velkou část naší klientely tvoří opakovaní zákazníci, kteří se do našich hotelů rádi vracejí.

Naše doporučení k One&Only Le Saint Géran

One and Only St. Géran je jedním z nejstarších hotelů na Mauríciu a o jeho kvalitách se vyprávějí legendy. Areál je velmi prostorný. Rozkládá se kolem fantastické pláže, která měří téměř 2 kilometry. Obrovskou výhodou je, že hotel se nachází na poloostrově. Na pláži tak máte zaručeno naprosté soukromí - nehrozí, že by Vás tam obtěžovali místní prodavači a hawkeři. Nadchne Vás také pokojná zahrada s palmami, mezi kterými jsou natažené houpačky lákající k odpočinku. Doporučujeme vyzkoušet i věhlasnou asijskou restauraci, která se dřívě pyšnila i Michelinskou hvězdou. 

Kategorie a vybavení pokojů

Pokoje i suity byly v prosinci 2017 znovu otevřeny po rozsáhlé rekonstrukci. Při přestavbě bylo dbáno na vzdušnost, elegantní propojení interiérů a exteriérů a chytrý design, který přináší maximální komfort. Při rekonstrukci koupelen byl kladen důraz na pohodlný a příjemný prostor a při bližším pohledu nelze přehlédnout četné známky neokázalého luxusu – sprchy s kaskádovým přílivem vody, mramorové obklady, oddělené vany či sofistikovaný toaletní stolek. Všechny apartmány mají svoji vlastní terasu nebo balkón s výhledem na lagunu nebo tyrkysové vody oceánu. Svěží kombinace barev jsou inspirovány ostrovní tradicí. V každém apartmánu jsou i zadní dveře vedoucí do tropické zahrady plné přírodních krás.

Ubytování je zajištěno ve 142 pokojích a suitách a jedné unikátní vile. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník.

 

Pláž a moře

Najdete zde hned dvě krásné pláže s bělostným pískem. Jedna měří 1,8 km a je krásná a rozlehlá. Druhá pláž je menší a intimnější, ideální pro romantiky.

Gastronomie a hotelové restaurace

V hotelu si můžete pochutnat na gurmánských specialitách v několika restauracích nebo si vychutnat míchaný drink z baru přímo na pláži – chutné a osvěžující drinky Vám rádi připraví v baru s názvem The Pool Bar. 

Restaurace Prime nabízí především vynikající steaky a mořské plody a soustředí se na výjimečnou kvalitu všech svých pokrmů. Po rekonstrukci získala rustikální nádech a přibyly ostrůvky, u kterých budou návštěvníci moci sledovat kuchaře při práci.

V restauraci La Terrasse jsou v průběhu celého dne servírovány mezinárodní i lokální pokrmy. Při rekonstrukci byl kladen důraz na otevřené a vzdušné prostory, které znásobí požitek z výborného, před Vašima očima připravovaného jídla.

Restaurant Tapasake nabízí to nejlepší z asijské kuchyně a zároveň se nechává inspirovat servírováním mnoha malých porcí ve stylu španělských tapas. Výjimečná je i poloha této restaurace, která umožňuje stolování na terase přímo nad hladinou laguny a slibuje i krásné výhledy. 

L´Artisan je nově oteřené pekařství a kavárna, která Vás skvěle nastartuje do dne plného zážitků. V nabídce jsou, vedle pečiva a kvalitní kávy, také saláty a sendviče.

Le Pointe je restaurace, která Vám umožní vychutnat si grilované pokrmy v příjemné neformální atmosféře přímo na pláži.

Ve večerních hodinách je v každé restauraci resortu vyžadováno formální oblečení.

Za návštěvu také stojí restaurace a bary s klasickým tropickým stolováním a vytříbenou kuchyní v blízkém Shangri-La's Le Touessrok Resort & Spa hotelu, kde nabízejí širokou škálu jedinečných kulinářských specialit.

Doprava do hotelu

Transfer z letiště do hotelu One & Only Le Saint Géran trvá 1hod až 1hod 10min. 

Kategorie a vybavení pokojů One&Only Le Saint Géran

Pokoje i suity byly v prosinci 2017 znovu otevřeny po rozsáhlé rekonstrukci. Při přestavbě bylo dbáno na vzdušnost, elegantní propojení interiérů a exteriérů a chytrý design, který přináší maximální komfort. Při rekonstrukci koupelen byl kladen důraz na pohodlný a příjemný prostor a při bližším pohledu nelze přehlédnout četné známky neokázalého luxusu – sprchy s kaskádovým přílivem vody, mramorové obklady, oddělené vany či sofistikovaný toaletní stolek. Všechny apartmány mají svoji vlastní terasu nebo balkón s výhledem na lagunu nebo tyrkysové vody oceánu. Svěží kombinace barev jsou inspirovány ostrovní tradicí. V každém apartmánu jsou i zadní dveře vedoucí do tropické zahrady plné přírodních krás.

Ubytování je zajištěno ve 142 pokojích a suitách a jedné unikátní vile. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník.

 

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Lagoon Room

Lagoon Room fotoLagoon Room

Pokoje o rozloze 65 m2 se nacházejí v přízemí a prvním patře hotelu. Ze soukormé terasy či balkonu s posezením se hostům naskytnou výhledy na klidnou lagunu. Luxusní vybavení v příjemných tlumených barvách týkového dřeva, šedé a modré působí klidným a elegantním dojmem. V koupelně se nachází kaskádová sprcha i oddělená vana, společně s chytře navrženou šatnou. Na výběr je varianta s manželskou postelí velikosti king a rozkládací pohovkou nebo dvě postele velikosti queen. Ubytuje max. 2 dospělé a 2 děti nebo 3 dospělé. Je možné objednat na propojené pokoje.

Ocean Balcony Room

Ocean Balcony Room fotoOcean Balcony Room

Pokoje o rozloze 65 m2. Nachází se v prvním patře a poskytují úžasné výhledy na oceán. Samozřejmostí je balkon s posezením, stylově vybavený interiér, prostorná koupelna se sprchou i vanou a šatna. Na výběr je varianta s manželskou postelí velikosti king a rozkládací pohovkou nebo se dvěma postelemi velikosti queen. Ubytuje max. 2 dospělé a 2 děti nebo 3 dospělé. Je možné objednat na propojené pokoje.

Ocean Room

Ocean Room fotoOcean Room

Pokoje se nachází v přízemí a nabízí přímý přístup do tropické zahrady hotelu, výhled na oceán a plně vybavenou terasu. Pokoj je velkoryse zařízen kvalitním nábytkem z týkového dřeva a tlumených odstínech modré a šedé. Koupelna je prostorná, obložená mramorem, s vanou i kaskádovou sprchou. Na výběr je varianta s manželskou postelí velikosti king a rozkládací pohovkou nebo se dvěma postelemi velikosti queen. Ubytuje max. 2 dospělé a 2 děti nebo 3 dospělé. Je možné objednat na propojené pokoje.

Beach Front Balcony Room

Beach Front Balcony Room fotoBeach Front Balcony Room

Pokoj disponuje celkovou rozlohou 65 m2 a díky své poloze v prvním patře komplexu nabízí skvělý výhled na pláž a oceán. Pokoj i koupelna jsou vybaveny nadstandartně, stejně tak jako balkon s posezením. Na výběr je varianta s manželskou postelí velikosti king a rozkládací pohovkou nebo se dvěma postelemi velikosti queen. Ubytuje max. 2 dospělé a 2 děti nebo 3 dospělé. Je možné objednat na propojené pokoje.

Beach Front Room

Beach Front Room

Pokoje se nachází v přízemí a z vybavené terasy nabízí krásný výhled i přímý přístup na pláž a Indický oceán. Luxusně vybavené prostory a krásná koupelna v mramoru jsou samozřejmostí. Na výběr je varianta s manželskou postelí velikosti king a rozkládací pohovkou nebo se dvěma postelemi velikosti queen. Ubytuje max. 2 dospělé a 2 děti nebo 3 dospělé. Je možné objednat na propojené pokoje.

Beach Front Balcony Junior Suite

Beach Front Balcony Junior Suite

Suity jsou rozlehlejší než klasické pokoje, s rozlohou 110 m2, a nachází se v prvním patře resortu. Jsou směrované k oceánu a z balkonu proto nabízí úchvatné výhledy. Každá suita disponuje oddělenou ložnicí s postelí velikosti king a prostorným obývacím prostorem a jídelnou. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem i vanou a šatna. Suita ubytuje maximálně dva dospělé a dvě děti, nebo tři dospělé.

Beach Front Junior Suite

Beach Front Junior Suite fotoBeach Front Junior Suite

Suity o rozloze 130 m2 se nachází v přízemí a z velké terasy s posezením nabízí přímý přístup na pláž a výhled na oceán. Každá suita disponuje oddělenou ložnicí s postelí velikosti king a prostorným obývacím prostorem a jídelnou. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem i vanou a šatna. Suita ubytuje maximálně dva dospělé a dvě děti, nebo tři dospělé.

Ocean Balcony Suite

Ocean Balcony Suite fotoOcean Balcony Suite

Suity se nachází v prvním patře a jsou orientovány k oceánu. Z balkonu se naskýtá fantastický výhled. Každá suita má oddělenou ložnicí s postelí velikosti king a prostorným obývacím prostorem a jídelnou. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem i vanou a šatna. Jsou ideální volbou pro menší rodiny, jelikož některé z nich disponují druhou koupelnou a šatnou. Suita ubytuje maximálně dva dospělé a dvě děti, nebo tři dospělé.

Ocean Suite

Ocean Suite fotoOcean Suite

Spojení venkovních a vnitřních prostor, otevřenosti a intimity, to byl klíč k přestavbě těchto elegantních suit. Mauricijskou přírodu i bělostnou pláž naleznete jen kousek od terasy. Chloubou je prostorná koupelna, ze které se Vám snad ani nebude chtít odcházet a ve které najdete skvělou sprchu, oddělenou vanu a prostornou šatnu. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník, jehož služby Vás jistě potěší.

Beach Front Balcony Suite

Beach Front Balcony Suite fotoBeach Front Balcony Suite

Suity tohoto typu se nacházejí v prvním patře. Samozřejmostí je proto skvělý výhled na oceán a pláž. Každá suita má oddělenou ložnicí s postelí velikosti king a prostorným obývacím prostorem a jídelnou. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem i vanou a šatna. Jsou ideální volbou pro menší rodiny, jelikož některé z nich disponují druhou koupelnou a šatnou. Suita ubytuje maximálně dva dospělé a dvě děti, nebo tři dospělé. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník.

Beach Front Suite

Beach Front Suite fotoBeach Front Suite

Prostorná suita o rozloze 150 m2 se nachází v přízemí. Z terasy je přímý přístup na pláž a skvělý výhled do okolí. Pokoj je navržený pro Vaše maximální pohodlí. Každá suita má oddělenou ložnici s postelí velikosti king a prostorným obývacím prostorem a jídelnou. Samozřejmostí je koupelna se sprchovým koutem i vanou a šatna. Suity tohoto typu jsou ideální volbou pro menší rodiny, jelikož některé z nich disponují druhou koupelnou a šatnou. Suita ubytuje maximálně dva dospělé a dvě děti, nebo tři dospělé. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník.

2-Bedroom Ocean Balcony Suite

Nově jsou pro návštěvníky resortu k dispozici tyto vzájemně propojené suity, které jsou ideální volbou pro rodiny. Poskytují dostatek komfortu a soukromí, ale i prostory ve kterých se může rodina setkávat a trávit společný čas. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník.

2-Bedroom Ocean Suite

Nově jsou pro návštěvníky resortu k dispozici vzájemně propojené suity, které jsou ideální volbou pro rodiny. Poskytují dostatek komfortu a soukromí, ale i prostory ve kterých se může rodina setkávat a trávit společný čas. K oceánu a bělostné pláži to odsud budete mít jen pár kroků. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník.

2-Bedroom Beach Front Suite

Nově jsou pro návštěvníky resortu k dispozici vzájemně propojené suity, které jsou ideální volbou pro rodiny. Poskytují dostatek komfortu a soukromí, ale i prostory ve kterých se může rodina setkávat a trávit společný čas. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník.

3-Bedroom Beach Front Balcony Suite *

Nově jsou pro návštěvníky resortu k dispozici tyto vzájemně propojené suity, které jsou ideální volbou pro rodiny. Poskytují dostatek komfortu a soukromí, ale i prostory ve kterých se může rodina setkávat a trávit společný čas. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník.

3-Bedroom Beach Front Suite *

Nově jsou pro návštěvníky resortu k dispozici tyto vzájemně propojené suity, které jsou ideální volbou pro rodiny. Poskytují dostatek komfortu a soukromí, ale i prostory ve kterých se může rodina setkávat a trávit společný čas. Ve všech suitách je Vám nonstop k dispozici osobní komorník.

Villa ONE

Villa ONE

Tato luxusní vila, poskytující ničím nerušené soukromí ve skrytu svěží zahrady, disponuje soukromým bazénem a přímým vstupem na pláž. Nedávná rekonstrukce jí vdechla nový život a rozehrála ji moderními kombinacemi barev. Co zůstává stejné, jsou bezkonkurenční služby personálu včetně komorníka a soukromého kuchaře.

Pláž a moře

Najdete zde hned dvě krásné pláže s bělostným pískem. Jedna měří 1,8 km a je krásná a rozlehlá. Druhá pláž je menší a intimnější, ideální pro romantiky.

Garance nejlepší ceny

U zájezdu na Maledivy, Maurícius a Seychely Vám garantujeme tu nejlepší možnou cenu platnou v okamžiku rezervace. Pokud stejnou nabídku najdete na jiné webové stránce nebo ji obdržíte od jiné cestovní kanceláře levněji, ihned nás kontaktujte. Pro mnoho hotelů máme právo kontrolovat ceny a podmínky nabízené agenturami na území ČR a SR. Poskytneme Vám rezervaci za cenu, kterou jste našli jinde. 

Stačí, aby byly splněny tyto podmínky:

1) Spojíte se s námi okamžitě po uskutečnění rezervace a poskytnete nám informace o „druhé nabídce“, tj. nabídku samotnou nebo odkaz na nabídku na webu a její přesnou cenu.

2) „Druhá nabídka“ je aktuálně rezervovatelná on-line,  je k dispozici i v čase naší kontroly, cena v ní uvedená musí být konečná a nabízené letenky i ubytování musí být prokazatelně dostupné.

3) „Druhá nabídka“ zahrnuje identické podmínky s těmi, pro které máte kalkulované od naší cestovní kanceláře a musí se jednat o:

 • stejný hotel,
 • stejný typ pokoje, apartmánu, vily apod.,
 • stejný termín,
 • stejné podmínky jako stravu, zrušení rezervace apod.
 • stejná letecká společnost a stejné podmínky tarifu

4) Druhá nabídka nám musí být předložena ve formátu, kde není možné přepisovat ceny (např. PDF nabídky konkurenční CK)

5) Vzhledem k tomu, že většina letů do exotických destinací je přes noc, CK Deluxea pro přehlednost vždy ve svých nabídkách uvádí přesný počet nocí v hotelu. Z konkurenční nabídky tedy musí být patrné, že se jedná o stejný počet nocí v hotelu.

6) Podmínky Vaší rezervace u naší cestovní kanceláře stále povolují bezplatné zrušení rezervace a její úpravy.

7) Vyhrazujeme si právo pro dorovnání konkurenční nabídky vyžádat s klientem osobní schůzku v prostorách CK Deluxea.

Nejlepší možnou cenu nemůžeme garantovat, pokud:

1) Nabízené ubytování či letenky již nejsou dostupné.

2) Webová stránka, na které jste našli levnější nabídku, neukazuje, o jaký typ pokoje nebo apartmánu jde, dokud neprovedete jeho rezervaci.

3) Máte nárok na:

 • speciální nebo členské ceny, nebo
 • ceny pro opakované zákazníky, nebo
 • věrnostní body, nebo
 • účast v programu odměn či na speciální akce poskytovatele letecké dopravy nebo ubytování.

4) Kontaktujete nás až po podepsání cestovní smlouvy nebo uhrazení zálohy resp. celé ceny pobytu.

5) Pokud by dorovnání ceny znamenalo porušení smluvních podmínek mezi Deluxea a dodavatelem.

I pokud nemůžeme snížit cenu z důvodu nedodržení některé z výše uvedených podmínek, Vaše rezervace zůstává i nadále platná, a stejné zůstávají i podmínky jejího zrušení.

 

 

Profi foto hotelu St. Géran *****

Naše foto hotelu St. Géran *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace One&Only Le Saint Géran

V hotelu si můžete pochutnat na gurmánských specialitách v několika restauracích nebo si vychutnat míchaný drink z baru přímo na pláži – chutné a osvěžující drinky Vám rádi připraví v baru s názvem The Pool Bar. 

Restaurace Prime nabízí především vynikající steaky a mořské plody a soustředí se na výjimečnou kvalitu všech svých pokrmů. Po rekonstrukci získala rustikální nádech a přibyly ostrůvky, u kterých budou návštěvníci moci sledovat kuchaře při práci.

V restauraci La Terrasse jsou v průběhu celého dne servírovány mezinárodní i lokální pokrmy. Při rekonstrukci byl kladen důraz na otevřené a vzdušné prostory, které znásobí požitek z výborného, před Vašima očima připravovaného jídla.

Restaurant Tapasake nabízí to nejlepší z asijské kuchyně a zároveň se nechává inspirovat servírováním mnoha malých porcí ve stylu španělských tapas. Výjimečná je i poloha této restaurace, která umožňuje stolování na terase přímo nad hladinou laguny a slibuje i krásné výhledy. 

L´Artisan je nově oteřené pekařství a kavárna, která Vás skvěle nastartuje do dne plného zážitků. V nabídce jsou, vedle pečiva a kvalitní kávy, také saláty a sendviče.

Le Pointe je restaurace, která Vám umožní vychutnat si grilované pokrmy v příjemné neformální atmosféře přímo na pláži.

Ve večerních hodinách je v každé restauraci resortu vyžadováno formální oblečení.

Za návštěvu také stojí restaurace a bary s klasickým tropickým stolováním a vytříbenou kuchyní v blízkém Shangri-La's Le Touessrok Resort & Spa hotelu, kde nabízejí širokou škálu jedinečných kulinářských specialit.

Sport a wellness hotelu St. Géran *****

K vybavení hotelu patří fitness centrum, kadeřnictví či luxusní SPA poskytující ty nejlepší výběrové služby. Na exkluzivní 18jamkové hřiště na blízkém ostrově Ile Aux Cerfs Vás dopraví shuttle servis. Dále můžete využít 5 tenisových hřišť, plážový volejbal, badminton, stolní tenis, kola, kajaky, šlapadla, vodní lyžování, windsurfing, loď s proskleným dnem nebo výlety lodí spojené se šnorchlováním.

Při nedávné rekonstrukci byl na samém konci poloostrova instalován kásný nový bazén, návštěvníci si tedy mohou vybrat z tří bazénů, ve kterých vždy najdou dostatek prostoru k plavání i relaxaci. 

Za poplatek je Vám k dispozici jízda na koni, potápění (PADI, NAUI), rybolov, banán za člunem nebo katamarán.

Pro ty, kteří se rádi nechávají rozmazlovat, doporučujeme lázně  One&Only Spa. I ty prošly rekonstrukcí, která k některým masážním sálům doplnila soukromé zahrady a venkovní sprchy. Novinkou je i luxusní suita pro nevěstu. Vysoce kvalifikovaný personál se postará o dokonalý relax Vašeho těla i mysli.

Za zmínku stojí i nový jógový pavilon, kde od soumraku do úsvitu budete mít možnost cvičit Vaše oblíbené sestavy na čerstvém vzduchu a v jedinečném klidném prostředí, které okolní  tropické zahrady poskytují.

Děti v hotelu St. Géran *****

Club One je místo jako dělané pro všechny aktivní děti, které chtějí prožít spoustu zábavných dobrodružství. Pro ty mladší (od 2 do 11 roků) je k dispozici dětský klub Kids Only. Pro starší od 12 do 17 let je určený One Tribe. Rodiče, kteří si chtějí od svých malých ratolestí na chvíli oddychnout, si mohou objednat babysitting.

Doprava do hotelu One&Only Le Saint Géran

Transfer z letiště do hotelu One & Only Le Saint Géran trvá 1hod až 1hod 10min. 

Cestovní kancelář DELUXEA nabízí na ostrově Maurícius několik variant transferu z letiště do hotelu. Vybrat si můžete klimatizované osobní auto, SUV/terénní vůz, limuzínu, helikoptéru, případně klimatizovaný bus/minibus spolu s dalšími turisty, (který však může cestou stavět až ve 3 hotelech).

Pokud zvolíte osobní auto, na stánku EMOTIONS na letišti na Vás bude čekat řidič. Pomůže Vám s kufry a dopraví Vás přímo do hotelu. Kdybyste se potřebovali zastavit na krátký nákup (např. ovoce, SIM karta, potřeby pro děti nebo focení), rád Vám vyjde vstříc. Na zpáteční cestě na letiště oceníte, že osobním autem budete moci odjet později.

Pokud si vyberete autobus, tak budete čekat na jiné cestující. Cesta bude delší kvůli pomalejšímu autobusu a zastávkám v jiných hotelech. V ceně dopravy osobním autem a autobusem je jen malý rozdíl.

Varování: Pro cestu z letiště do hotelu můžete použít i taxi - od služeb Emotions se servis poskytovaný taxislužbou liší následovně:

 • Taxi nemusí mít adekvátní pojištění pro případ nehody a zranění pasažérů
 • Nemá přepážku na letišti a po příletu Vás nebude čekat nikdo s cedulkou se jménem
 • Nedisponuje delegáty a neposkytuje žádné materiály o ostrově ani uvítací balíček
 • Taxi si musíte po příletu zajistit sami a ve vytížených časech musíte čekat, než se pro Vás uvolní vůz
 • Pokud Vám nedorazí kufry, taxikář Vám nepomůže s reklamací
 • Taxikáři nemají na rozdíl od zaměstnanců Emotions uniformy, takže není tak snadné je na letišti rozpoznat
 • Nikdo Vám nepomůže s kufry
 • Jelikož na Mauríciu neexistují přepisy ohledně stáří vozů taxislužeb, můžete buď při troše štěstí najít relativně nový vůz, nebo mít naopak smůlu a cestovat do hotelu ve velmi starém autě
 • Taxikáři neradi zapínají klimatizaci, aby neměli vyšší spotřebu.
 • Taxi nenabízí WI-FI.
 • Řidiči jsou sice zkušení, ale nejsou to vyškolení průvodci. Nedozvíte se od nich tolik informací, jako od profesionálních řidičů Emotions.

Mapa - One&Only Le Saint Géran

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Maurícius

Recenze hotelu St. Géran *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu St. Géran *****

Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9.5
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.9
2 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
9.5
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Průměrné hodnocení
9.9
2 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
10
Pláž
10
Ubytování
10
Strava
10
Poloha
10
Cena / Kvalita
10
Služby Deluxea
10
Mladší dvojice
Rožnov pod Radhoštěm
Datum pobytu:
05. 05. - 15. 05. 2019
Tento hotel má zaslouženě označení 10*! Neuvěřitelný servis, celý team O&O Le Saint Géran byl moc milý, přátelský, nápomocný. Poloha, místo, všechno bylo “so fantastic” !!! Delegátka Michaela byla úžasná, rychlá komunikace, ochota na místě! Takto si představujeme profesionální přístup. Děkujeme DELUXEA ;)

Ohlasy klientů DELUXEA

Factsheet

Letová spojení na Maurícius

Termíny a cena zájezdu DELUXEA - One&Only Le Saint Géran *****

NAHORU
Termín
Nocí v hotelu
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájezdu
Načítám vhodné zájezdy...
Termín
Nocí v hotelu
Strava
Odlet
Cena za osobu
Detail zájezdu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.