The Palms *****

Ohromující soukromí pro náročnější cestovatele

The Palms

The Palms ***** Zanzibar

Resort The Palms je situován na klidném jihovýchodním pobřeží ostrova Zanzibar. Leží na nedotčené pláži a je dokonalým únikem, jenž poskytuje ohromující soukromí pro náročnější cestovatele. Pouhých šest soukromých vil je nádherně designováno tak, že vytvářejí atmosféru uvolňující a skromné elegance a nabízí veškerý luxusní komfort a vybavení pětihvězdičkového resortu v intimním prostředí. Během pobytu vám bude věnována ta nejosobnější pozornost. The Palms je útočištěm pro ty, jež hledají klid, místo stimulující smysly a chtějí zažít to nejlepší z okouzlujícího ostrova Zanzibar.

Lokalita: ZanzibarMapa

Umístěn mezi tropické zahrady a bílé písčité pláže, nabízí The Palms řadu krásně situovaných zařízení odrážející teplo a charakter místní architektury v elegantním a uvolněném prostředí. Naleznete zde palmovým listím pokryté „bandas“ poskytující skutečně intimní soukromí přímo u pláže a chránící denní lůžka a vyřezávaná lehátka. The Palms nabízí také lázně v nádherném prostředí. Hosté se mohou vydat i do sousedících lázní Frangipani Spa v hotelu Breezes, které nabízejí prvotřídní služby.

Mezi další sousedící zařízení patří např. fitness centrum, tenisový kurt, centrum vodních aktivit s windsurfingem a šnorchlováním. Dostupné je i plně vybavené a licencované potápěčské centrum, jehož služby jsou splatné na místě, ale i bazén, večerní bar, jídelna, masáže, zařízení pro připojení k internetu, Pool Bar či soukromá pláž s bandas.

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Bc. Petra Melková, 724 065 777,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 
Specialista na Zanzibar - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Již více než 20 let vlastníme platnou koncesi. Proti úpadku jsme pojištěni u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Od našeho založení v roce 1995 se specializujeme na cesty do exotických destinací.

Každý pobyt na Zanzibaru je vytvořen speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby klienta. Termín, délka pobytu, výlety nebo kvalita ubytování - všechno bude sestaveno podle Vašich přání. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připraven zájezd pro Vás.

Ať už se Vám jedná o dovolenou, svatební nebo obchodní cestu na některé z unikátních míst, nalaďte se těmito stránkami k rozhodnutí, že Zanzibar si zasloužíte poznat. O hmotné majetky můžete přijít, ale vzpomínky z cestování Vám zůstanou v paměti po celý život.

Sami si můžete vybrat parametry Vašeho pobytu

  • Odletové letiště může být Praha nebo Vídeň případně jiné.
  • Letenky nakupujeme jen u vybraných leteckých společností Emirates, Turkish Airlines, Egyptair.
  • Váš pobyt může být libovolně dlouhý (5, 6, 7, 8, 9 ... nocí).
  • Stop over v Dubaji v rámci letenky může být dlouhý maximálně 96 hodin.
  • Odletět můžete každý den.
  • Expresní odlety zařídíme během 48 hodin.

Kategorie a vybavení pokojů The Palms

The Palms má šest vil, jejichž rozměry dosahují velikosti přes 140 m². V každé vile je ložnice, obývací pokoj, koupelna, šatna a extra pokoj s vlastní koupelnou a velkou zařízenou terasou s výhledem na Indický oceán.

Vily vás oslní svým sofistikovaným interiérem, jenž je proveden ve všech odstínech kávy a krému. Můžete zde nalézt karamelově zbarvené záclony, elegantní tmavé a naleštěné podlahy a dekoraci, jež je unikátním snoubením grandiózního koloniálního a tradičního designu. Na verandě se nachází hedvábím pokrytá postel s nebesy a vnořený bazén pro zchlazení s nekonečnými pohledy na Indický oceán.

Každá vila má soukromý venkovní bazén s jacuzzi, satelitní TV, DVD přehrávač, mini bar, trezor, stálý bar se zařízením na přípravu kávy a čaje, telefon a klimatizaci.

Nabídka pokojů

Pláž a moře

Zanzibar se vyznačuje plážemi se zářivě bílým prachovým pískem. Taková pláž se nachází i přímo u resortu The Palms. Užijte si hebkost písku, vroucí sluneční paprsky i osvěžení v tyrkysových vodách oceánu.

Online cena a slevy The Palms *****

Profi foto hotelu The Palms *****

Gastronomie a hotelové restaurace The Palms

Dlouhodobé míchání kultur na Zanzibaru dalo vzniknout skutečně unikátní kuchyni, kterou zpestřuje exotické koření, ovoce a další ostrovní chutě. Zdejší šéfkuchař vám připraví pokrm z těch nejčerstvějších ingrediencí a odnesete si skutečně jedinečný gastronomický zážitek.

Elegantní sloupová terasa The Plantation House vede přes bar přímo do starobyle elegantní jídelny, kde se denně mění barva i materiál tkanin. Dostanete zde snídaně, obědy, večeře, odpolední čaj, minerální vodu, nealkoholické nápoje, džusy, kávu i čaj. Vybrat si můžete i ze zdejší sbírky vín, piv
a destilátů.

Sport a wellness hotelu The Palms *****

Dovolenou na Zanzibaru si užijí všichni vyznavači aktivně strávené dovolené. Přitom nezáleží, jestli jste spíš suchozemci nebo mořeplavci. Na své si přijdou i ti, co touží po odpočinku. Ten si užijí v prvotřídních lázních.

Vodní klub se nachází 300 metrů od pláže Bwejuu-Paje. Představuje široký výběr vybavení, díky kterému si můžete vyzkoušet windsurfing, kite-surfing, šnorchlování, plavbu na kajacích či plavby na lodích.

Další aktivity zahrnují projížďku na kolech, plážové aktivity a hry i šnorchlovací výlety.

Potápění na Zanzibaru organizuje Rising Sun Dive Center, jedné pěti hvězdičkové PADI centrum na ostrově. Nachází se na nedotčeném jihovýchodním pobřeží ostrova. Instruktoři s více než 12 lety zkušeností nabízejí nejvyšší úroveň péče o zákazníky a to od úplných začátečníků až po pokročilé.

V resortu je dále k dispozici knihovna se vzdělávacími knihami o Zanzibaru, hosté mohou absolvovat kurz svahilštiny pod palmami nebo se naučit některý z tradičních pokrmů.

Lázně Sancuary Spa se nacházejí v těsné blízkosti oceánu a odrážejí místní prostředí s vůní svíček a koření. Řada poskytovaných terapií a procedur má zmírnit negativní dopad moderního životního stylu, který sebou nese stres a vyčerpání. V lázních si mohou hosté dopřát péči o obličej, tělo, ruce i nohy. Vyzkoušet mohou thajské a balisté masáže. Nabídka zahrnuje i speciální balíček, který pečuje o tělo po dobrodružství na safari. V nabídce jsou i kosmetické procedury.

Mapa - The Palms *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Zanzibar do hotelu The Palms *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Palms *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Bc. Petra Melková, 724 065 777,

Recenze hotelu The Palms *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu The Palms *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení na Zanzibar

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Jana Paseková
The Palms
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.