Hyatt Regency Kotor Bay Resort *****

Černá Hora

Hotel na pobřeží Kotorského zálivu

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Hyatt Regency Kotor Bay Resort *****

Lokalita Černá Hora, Kotor Bay | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Vhodný pro rodiny s dětmi Široká nabídka pokojů, apartmá a vil Nádherná oblázková pláž

Popis hotelu Hyatt Regency Kotor Bay Resort ***** Černá Hora

Hotel Hyatt Regency Kotor Bay se nachází na pobřeží jednoho z nejkrásnějších zálivů na celém světě. Kotorský záliv je místo, kde se majestátní hory potkávají s průzračnými vodami Jadranského moře a kde to na každém kroku dýchá bohatou historií a mýtickými příběhy. Legenda praví, že vysoko nad vrcholky hor kdysi dávno kroužil bájný pták Huma, nejmocnější ze všech nebeských tvorů, a ten, kdo ho zahlédl či se na chvíli ocitl v jeho stínu, se už navždy těšil blahobytu a štěstí! Možná, že se vám také poštěstí…

U nádherné oblázkové pláže jsou rozmístěné hotelové budovy s luxusními pokoji a apartmány. Ideální variantu najdou jak samostatní cestovatelé či páry, tak rodiny s dětmi i větší skupiny přátel. Místní kulinářský koncept spojuje vášeň pro vaření z čerstvých lokálních surovin s tradiční černohorskou kuchyní. Díky špičkovým lázním a moderně vybavenému fitness centru je hotel Hyatt Regency ideální pro milovníky aktivní dovolené, ale i pro ty, co si chtějí úžit nerušený odpočinek na unikátním místě.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Hyatt Regency Kotor Bay Resort

 

 

Nabídka pokojů

1 Twin Bed (17 m2)

1 Twin Bed (17 m2)

Pohodlný pokoj nabízí jednu postel twin a koupelnu se sprchovým koutem. Hosté budou mít dále k dispozici psací stůl. Plně vybavený balkon nabídne překrásné výhledy na hory. ..

2 Twin Beds (22 m2)

2 Twin Beds (22 m2)

Ložnice je zařízena dvěma postelemi twin a psacím stolem. Koupelna nabídne sprchový kout a dvojité umyvadlo. Z balkonu s posezením si hosté užijí výhled na hory. ..

1 King Bed (28 m2)

1 King Bed (28 m2)

V těchto pokojích se budete cítit jako doma. Díky manželské posteli velikosti king a obývací části budete mít dostatek prostoru. V koupelně najdete sprchový kout a dvojité umyvadlo...

1 King Bed a 1 Twin Bed Premium (40 m2)

1 King Bed a 1 Twin Bed Premium (40 m2)

Pokoj, který vám poskytne ještě více prostoru, se skládá z ložnice s postelí king a dalším odděleným lůžkem. Nechybí zde ani obývací část a psací stůl...

Gastronomie a hotelové restaurace

Gastronomie se vyznačuje uměleckým pojetím a exkluzivním vinným párováním. Stolování se stane skutečným zážitkem, už jen díky nádhernému prostředí, které vám umožní hodovat pod hvězdami a u mořského pobřeží. Živá atmosféra, dechberoucí výhledy, černohorská energie, vřelé úsměvy a nepřekonatelný servis, to jsou jen některé rysy místní kultury stolování. Neustále se měnící sezónní menu ukazuje vřelý vztah mezi šéfkuchaři a místními farmáři. 

Blue Restaurant: vás pozve ke stolu během snídaní a večeří. Hosté mohou díky kuchařské show sledovat přípravu svého jídla a zažít interakci s kuchaři. K dispozici je také černohorský jídelní koutek, který představuje bohaté dědictví této země. Třikrát týdně se zde konají tématické večery. 

Lighthouse Restaurant: nachází se přímo u moře a dostanete se sem lodí z hotelového přístavu. Podává se zde středomořská kuchyně nejvyšší kvality. Stolování je zde díky překrásné přírodní scenérii dokonalým romantickým zážitkem. 

Hedonist Rooftop (otevírá v roce 2024): servíruje balkánské pokrmy, které potují z farem přímo na váš stůl. Večer si zde pochutnáte na tradičních jídlech s moderním twistem a přivítají vás zde tradičním rituálem, který se objevuje v balkánských domovech. 

Olé! Beach and Bar (během zimy uzavřen): nachází se na nejdelší pláži Kotorského zálivu a láká ke sledování krásných západů slunce. Bar prostupuje atmosféra Latinské Ameriky a rytmy salsy. 

Bliss Pool Bar (během zimy uzavřen): pokud si svůj ideální den představujete u bazénu, koupáním, opalováním a čtením knih, pak by vám nemělo chybět ani osvěžení a lehké občerstvení, které vám tento bar naservíruje. 

Piano Bar and Terrace: uvolněná atmosféra během ranního popíjení kávy a poklidná energie při odpoledním koktejlu nebo sklence vína. 

Kategorie a vybavení pokojů Hyatt Regency Kotor Bay Resort

Hosté hotelu Hyatt Regency si zaslouží jen to nejlepší. Ubytování splní všechna očekávání a uspokojí všechny potřeby, od jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů až po apartmány s více prémiovými ložnicemi s přístupem do vířivky nebo bazénu. Všechny pokoje jsou světlé, útulné a prostorné, s velkými prosklenými plochami odrážejícími nádherný výhled na moře, bazén a okolní hory. 

Mezi standardní vybavení pokojů a apartmánů patří: HD TV, příslušenství k přípravě čaje a kávy, individuálně nastavitelná klimatizace a vytápení, trezor, fén, župany a pantofle. 

Nabídka pokojů

1 Twin Bed (17 m2)

1 Twin Bed (17 m2) foto

Pohodlný pokoj nabízí jednu postel twin a koupelnu se sprchovým koutem. Hosté budou mít dále k dispozici psací stůl. Plně vybavený balkon nabídne překrásné výhledy na hory.

2 Twin Beds (22 m2)

2 Twin Beds (22 m2) foto

Ložnice je zařízena dvěma postelemi twin a psacím stolem. Koupelna nabídne sprchový kout a dvojité umyvadlo. Z balkonu s posezením si hosté užijí výhled na hory.

1 King Bed (28 m2)

1 King Bed (28 m2) foto

V těchto pokojích se budete cítit jako doma. Díky manželské posteli velikosti king a obývací části budete mít dostatek prostoru. V koupelně najdete sprchový kout a dvojité umyvadlo. Z balkonu se vám otevře výhled na hory.

1 King Bed a 1 Twin Bed Premium (40 m2)

1 King Bed a 1 Twin Bed Premium (40 m2) foto

Pokoj, který vám poskytne ještě více prostoru, se skládá z ložnice s postelí king a dalším odděleným lůžkem. Nechybí zde ani obývací část a psací stůl. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a dvojitým umyvadlem. K pokoji náleží balkon s posezením.

1 King Bed Sea View with Pool Premium (35 m2)

1 King Bed Sea View with Pool Premium (35 m2) foto

Tyto pokoje v blízkosti pobřeží poskytnou svým hostům přímý vstup ke sdílenému bazénu a na terasu. Z pokoje se vám naskytne krásný výhled na zátoku Kotor Bay. Ložnice je propojena s obývací částí, koupelna je zařízena sprchovým koutem.

1 King Bed Sea View with Hot Tub Premium (30 m2)

1 King Bed Sea View with Hot Tub Premium (30 m2) foto

Největším lákadlem těchto pokojů je bezpochyby soukromá vířivá vana na terase s posezením. I z těchto pokojů se vám otevře krásný výhled na zátoku.

King Bed Sea View with Hot Tub and Terrace Premium (44 m2)

King Bed Sea View with Hot Tub and Terrace Premium (44 m2) foto

Pokoje s dechberoucím výhledem na moře mají soukromou terasu s vířivou vanou. Kromě manželské postele velikosti king a obývací části budete mít k dispozici také koupelnu se sprchovým koutem.

2 Twin Beds Deluxe (35 m2)

2 Twin Beds Deluxe (35 m2) foto

Relaxujte v tomto prostorném pokoji se dvěma oddělenými lůžky velikosti twin a užívejte si krásné výhledy na hory a bazén ze soukromého balkonu.

1 King Bed Sea View Premium (44 m2)

1 King Bed Sea View Premium (44 m2) foto

Tyto pokoje vás uchvátí opravdu krásným výhledem na moře a majestátní hory ze soukromého balkonu. Ložnice vám nabídne manželskou postel velikosti king, obývací část s pohovkou a koupelnu se sprchovým koutem a dvojitým umyvadlem.

1 King Bed Pool View Deluxe (35 m2)

1 King Bed Pool View Deluxe (35 m2) foto

Prostorný pokoj s manželskou postelí king vás potěší balkonem s výhledy na bazén.

1 King Bed Premium (40 m2)

1 King Bed Premium (40 m2) foto

V tomto pokoji budete mít k dispozici dostatek prostoru, ložnici vkusně propojenou s obývací částí s pohovkou a koupelnu se sprchovým koutem. Ani tomuto pokoji nechybí balkon s posezením.

Regency Suite Sea View with Hot Tub (55 m2)

Regency Suite Sea View with Hot Tub (55 m2) foto

Užijte si naprostý luxus v těchto moderně zařízených suitách a krásnými výhledy na moře. Skládají se z velkého obývacího pokoje a ložnice s manželskou postelí king. Na privátním balkonu si užijete relaxaci ve vířivé vaně.

1 Bedroom Apartment Deluxe (50 m2)

1 Bedroom Apartment Deluxe (50 m2) foto

Objevte moderní šarm tohoto prostorného pokoje a postelí velikosti king, dodatečnou rozkládací pohovkou a velkou obývací a jídelní částí s kuchyňkou. Ze soukromého balkonu budete mít výhled na bazén.

1 Bedroom Apartment with Hot Tub Premium (85 m2)

1 Bedroom Apartment with Hot Tub Premium (85 m2) foto

Tyto apartmány mají postel velikosti king, dodatečnou rozkládací pohovkou a velkou obývací a jídelní částí s kuchyňkou. Ze soukromého balkonu s vířivou vanou budete mít výhled na moře.

1 Bedroom Apartment with Pool Premium (90 m2)

1 Bedroom Apartment with Pool Premium (90 m2) foto

Apartmá nacházející se přímo u pobřeží vám nabídne postel velikosti king, rozkládací pohovku, rozlehlou obývací a jídelní část s kuchyňkou a designovou koupelnu se sprchovým koutem. Z balkonu se vám naskytne dechberoucí výhled na Kotorskou zátoku.

2 Bedroom Apartment Deluxe (85 m2)

2 Bedroom Apartment Deluxe (85 m2) foto

Nabídne vám dvě oddělené ložnice, obývací a jídelní část s kuchyňkou a balkon s posezením.

3 Bedroom Apartment Sea View Deluxe (110 m2)

3 Bedroom Apartment Sea View Deluxe (110 m2) foto

Užívejte si klid a pohodlí v tomto rozlehlém apartmánu s třemi oddělenými ložnicemi, obývací a jídelní částí s kuchyňkou a balkonem s posezením a dechberoucími výhledy.

3 Bedroom Apartment with Hot Tub Premium (134 m2)

3 Bedroom Apartment with Hot Tub Premium (134 m2) foto

Kromě tří oddělených ložnic se tento apartmán sestává z obývacího pokoje, jídelní části a kuchyňky. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a dvojitým umyvadlem. Na balkoně si užijete relaxaci ve vířivé vaně a úžasné výhledy na zátoku.

4 Bedroom Apartment with Hot Tub Premium (160 m2)

4 Bedroom Apartment with Hot Tub Premium (160 m2) foto

Představuje naprostý luxus se čtyřmi ložnicemi, prostornou obývací částí, jídelnou, kuchyní a krásnou koupelnou se sprchovým koutem a dvojitým umyvadlem. Tyto apartmány se nachází přímo u pobřeží.

Pláž a moře

Hotel Hyatt Regency Kotor Bay se nachází u oblázkové pláže s dechberoucími výhledy. Díky své jedinečné poloze na pobřeží Kotorského zálivu, kde majestátní hory splývají s tyrkysovou hladinou Jadranského moře, patří mezi nejkrásnější pláže v Černé Hoře. Moře je zde ideální na koupání – bez velkých vln, ani příliš studené, ani příliš teplé.

Ať už toužíte po dni stráveném na pohodlném opalovacím lehátku se slunečníkem a osvěžujícím nápojem v ruce nebo chcete vyzkoušet některý z vodních sportů, na pláži najdete všechno potřebně vybavení.

Online cena a slevy Hyatt Regency Kotor Bay Resort *****

Profi foto hotelu Hyatt Regency Resort *****

Gastronomie a hotelové restaurace Hyatt Regency Kotor Bay Resort

Gastronomie se vyznačuje uměleckým pojetím a exkluzivním vinným párováním. Stolování se stane skutečným zážitkem, už jen díky nádhernému prostředí, které vám umožní hodovat pod hvězdami a u mořského pobřeží. Živá atmosféra, dechberoucí výhledy, černohorská energie, vřelé úsměvy a nepřekonatelný servis, to jsou jen některé rysy místní kultury stolování. Neustále se měnící sezónní menu ukazuje vřelý vztah mezi šéfkuchaři a místními farmáři. 

Blue Restaurant: vás pozve ke stolu během snídaní a večeří. Hosté mohou díky kuchařské show sledovat přípravu svého jídla a zažít interakci s kuchaři. K dispozici je také černohorský jídelní koutek, který představuje bohaté dědictví této země. Třikrát týdně se zde konají tématické večery. 

Lighthouse Restaurant: nachází se přímo u moře a dostanete se sem lodí z hotelového přístavu. Podává se zde středomořská kuchyně nejvyšší kvality. Stolování je zde díky překrásné přírodní scenérii dokonalým romantickým zážitkem. 

Hedonist Rooftop (otevírá v roce 2024): servíruje balkánské pokrmy, které potují z farem přímo na váš stůl. Večer si zde pochutnáte na tradičních jídlech s moderním twistem a přivítají vás zde tradičním rituálem, který se objevuje v balkánských domovech. 

Olé! Beach and Bar (během zimy uzavřen): nachází se na nejdelší pláži Kotorského zálivu a láká ke sledování krásných západů slunce. Bar prostupuje atmosféra Latinské Ameriky a rytmy salsy. 

Bliss Pool Bar (během zimy uzavřen): pokud si svůj ideální den představujete u bazénu, koupáním, opalováním a čtením knih, pak by vám nemělo chybět ani osvěžení a lehké občerstvení, které vám tento bar naservíruje. 

Piano Bar and Terrace: uvolněná atmosféra během ranního popíjení kávy a poklidná energie při odpoledním koktejlu nebo sklence vína. 

Aktivity

Kotorský záliv je oblast, kterou je těžké popsat, musí se prožít. Toto unikátní místo je ideální nejen pro vytváření celoživotních vzpomínek a úchvatných fotografií, ale je také ideálním výchozím bodem pro pěší túry, projížďky lodí a panoramatické cyklo výlety. Hotel Hyatt nabízí následující aktivity:

Jeep Safari Tours: kombinace jízdy po asfaltu i off road. Místní přírodní scenérie vám připraví vskutku nevšední zážitek. Destinace zahrnují pevnost Gorazda, Vrmac a národní park Lovcen. 

Vrmac HikingVrmac je zalesněná hora nacházející se přímo za hotelem. Tato túra vám umožní užít si krásné výhledy na Kotorskou zátoku a Tivat Bay. 

Kajakingzačíná se u baru Ole! a k dispozici jsou single i double kajaky. Pádlování na tomto unikátním místě se stane vaším životním zážitkem.

Poznání místního života a kultury vám umožní následující prohlídky a exkurze:

Skupinové i privátní plavby: tato exkurze začíná v hotelovém přístavu. Výletníci si užijí panoramatickou prohlídku Kotorské zátoky, malebnou Blue Cave a podmořské tunely. 

Túra Starým Městem a Kotorem: během této exkurze získáte blízký vhled do místního života, zvyků, kultury a rituálů. Exkurzi povede zkušený průvodce.

Skupinové výlety do národních parků: nadechujte čerstvý vzduch plnými doušky, čeká vás cesta do přírodní nádhery, která ozdraví vaši osobnost a dodá vám energii do dalších dnů. 

Sport a wellness hotelu Hyatt Regency Resort *****

Součástí hotelového areálu jsou dva venkovní bazény, jeden z nich s nekonečným okrajem. Hosté budou mít k dispozici také posilovnu otevřenou 24 hodin denně a lázně s vnitřním vyhřívaným bazénem, párou, saunou a hamám. Skvělým zážitkem se mohou stát lekce jógy s výhledy na božské přírodní scenérie. 

Doprava do hotelu Hyatt Regency Kotor Bay Resort

Hotel Hyatt Regency Kotor Bay je od mezinárodního letiště Tivat vzdálený 11 km a asi 40 minut jízdy autem.

Hotel je dostupný také z letiště Dubrovnik a letiště Podgorica. Resort nabízí možnost luxusní dopravy z letiště až pro 3 osoby.

Mapa - Hyatt Regency Kotor Bay Resort *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Černé Hory do hotelu Hyatt Regency Kotor Bay Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Hyatt Regency Kotor Bay Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Hyatt Regency Kotor Bay Resort *****

Letová spojení do Černé Hory

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.