Ikador Luxury Boutique Hotel & Spa *****

Chorvatsko

Přepych obklopený chorvatskou přírodou

Hotel Ikador Luxury Boutique Hotel & Spa *****

Lokalita Chorvatsko | Zobrazit mapu
Strava Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Opravdu veliké a luxusní pokoje Soukromá pláž s privátním vstupem Vyhlášená gurmánská restaurace

Popis hotelu Ikador Luxury Boutique Hotel & Spa ***** Chorvatsko

Hotel Ikador se nachází na nejkrásnější části riviery Opatija - jen pět kilometrů od centra a přímo vedle pobřežního města Lovran. Bohatství zdejší přírody budete moci poznat například při túrách po hoře Učka, která se hrdě tyčí nad hotelem. Za zmínku stojí také vždy zelené lesy horského masivu Gorski Kotar, soukromý výlet motorovým člunem na souostroví Kvarner či překrásné prostředí poloostrova Istria.

Ikador je místem, kde se propojuje kultura a umění s nejvyššími standardy evropské elegance a luxusu. Zdejší Maestro neboli hotelový manažer zážitků, vytvoří vaše denní dobrodružství přesně podle vašich představ.

Nadčasové prostředí hotelu Ikador nabízí celou řadu možností, jak povzbudit a znovu doplnit energii vaší duše. Není proto překvapením, že osobnosti, jako je Anton Chekhov, James Joyce, Isadora Duncan, Albert Einstein, Puccini, Mahler, Lehár či Kálmán, zde našli inspiraci pro svou tvorbu velkých děl a teorií.

Restaurace Nobilion a doutníkový bar Elegant Edgar jsou ideálním místem pro vychutnání si dobré whisky či vzácného archivního vína. Na druhou stranu lázně Ikalia Spa jsou perfektním místem pro odpočinek na chorvatské riviéře.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Premium Room

Premium Room

Ve všech pokojích Premium o rozloze 38 m2 se propojuje elegance a extravagance s funkčností, krásným výhledem na Jadran a maximálním soukromím...

Deluxe Room

Deluxe Room

Pokoje Deluxe o rozloze 46 m2 se pyšní velkým komfortem, elegancí a soukromím, a to vše ještě doplňuje krásný výhled na Jadran...

Junior Suite

Junior Suite

Rohová suita Junior o rozloze 42 m2 je unikátem hotelu Ikador. Pyšní se skvělým ubytováním pro dvě osoby a nachází se ve vrchním patře hotelu...

Executive Suite

Executive Suite

Suity Executive o rozloze 60 m2 jsou luxusním ubytováním, v němž najdete oddělený obývací pokoj s možností přidání roztahovací postele navíc, ložnici pro dva a balkón s výhledem na ..

Gastronomie a hotelové restaurace

Nobilion Restaurant

Zapojte všechny vaše smysly v designové a elegantní restauraci Nobilion. V její nabídce najdete pečlivě připravené chody, které potěší i ty největší gurmány. Místní šéfkuchař sbírá inspiraci hlavně v moři, které je jeho vášní. Své dny i noci tráví u moře, a stejně jako je doma v kuchyni, tak i na rybářské lodi. Svým výtvorům dodává surový podtext, jež resonuje s divokou náturou oceánu.

Riva Privee

Nechte se obsloužit u šéfkuchařova soukromého stolu Riva Privee, kde se servírují ty nejbohatší pokrmy, které vaše chuťové buňky kdy zakusily. Naplno si užijte pečlivě promyšlená degustační menu složené ze znamenitých pokrmů.

Edgar cigar bar

Milovníci doutníků a kvalitních lihovin se mohou těšit na elegantní prostory v doutníkovém baru Edgar, který není pouze pro zkušené fanoušky této kratochvíle, ale i pro úplné nováčky, kterým zdejší personál s radostí doporučí značku doutníku, i víno či brandy, která s ním perfektně pasuje.

Životní styl na pobřeží

Salónek Riva Lounge perfektně odráží italský životní styl, design a nadčasovou krásu známých jachet. Na světě existují pouze čtyři salónky Riva Lounge, které se kromě hotelu Ikador nachází také v Monte Carlu, v Benátkách a na ostrově Mykonos. Díky tomu je návštěva hotelu Ikador opravdu jedinečná.

Vinice

Vinice jsou v Chorvatsku doma již od nadvlády Římanů. Pochutnat si můžete například na perfektně vybalancovaných vínech z Istrie, silných vínech z Dalmácie či rozmanitých vínech z ostrovů Kvarner. Přijďte zjistit, jestli jsou zvěsti o chutnosti a rozmanitosti zdejších vín pravdivé!

Filozofie olivového oleje

Úsilí investované do starobylé tradice pěstování olivového oleje se jistě vyplatilo. Poloostrov Istrie byl vyhlášen nejlepším regionem pro pěstování olivového oleje již počtvrté v řadě! Můžete se těšit na malebné olivové háje, které dávají východnímu Jadranu tento bohem požehnaný produkt.

Země lanýžů

Lesy pokrývající velkou část Istrie jsou perfektním místem pro kultivaci lanýžů. Z místa svého zrození už je to jen kousek na talíř a k vašemu srdci. Poznejte, jak se loví lanýži, a zakuste unikátní gastronomický zážitek.

Gastronomické dědictví

Regiony Kvarner a Istrie nabízí unikátní kulturní, historické a gastronomické zážitky. Ať už se jedná o věhlasné kvarnerské krevety, olivový olej, lovranské marun kaštany, místní sýr, med či fíkový koláč. Nabídka je tak rozmanitá, jako regiony samy!

Hédonistický ráj

Kulinářské úspěchy regionů Kvarner a Istrie nenechají vaše chuťové buňky v klidu spát. Vedle michelinských restaurací, se můžete těšit také na skryté gurmánské oázy, malá bistra a hospůdky či jednoduché pouliční pokrmy. Při volbě vašeho dalšího pokrmu zkrátka nemůžete minout!

Kategorie a vybavení pokojů Ikador Luxury Boutique Hotel & Spa

Z každého pokoje hotelu Ikador budete mít krásný výhled na třpytivé moře nebo zelený park.

Nabídka pokojů

Premium Room

Premium Room fotoPremium Room

Ve všech pokojích Premium o rozloze 38 m2 se propojuje elegance a extravagance s funkčností, krásným výhledem na Jadran a maximálním soukromím. Tyto pokoje se pyšní prvotřídním vybavením a zakládají si na autentických středomořských barvách a noblesním stylu evropského interiéru. V ložnici najdete postel o velikosti King či dvě jednolůžka (na požádání) a dětskou postýlku pro děti do tří let. Základní vybavení zahrnuje připojení na internet přes Wi-Fi, chytrou LCD televizi s digitálními i kabelovými programy, telefon s přímým vytáčením, pokojový iPad, bezpečnostní trezor, pracovní stůl, minibar naplněný limonádou a svačinami, kávovar a čajovou konvici, župany a pantofle, koupelnové doplňky značky Hermes, dešťovou sprchu a fén. V seznamu služeb, které jsou zdejším hostům dostupné, najdete recepci a pokojovou službu otevřenou 24 hodin denně, praní a žehlení prádla, čištění oblečení, výběr polštářů, rady zdejšího Maestro – manažera aktivit, concierge a pozdní check-out nebo brzký check-in (na požádání).

Deluxe Room

Deluxe Room fotoDeluxe Room

Pokoje Deluxe o rozloze 46 m2 se pyšní velkým komfortem, elegancí a soukromím, a to vše ještě doplňuje krásný výhled na Jadran. Každý pokoj představuje luxusní oázu klidu, kterou ještě umocňuje tyrkysové Jaderské moře, starý dubový háj a středomořská flóra. K dispozici vám bude také terasa nebo balkón o velikosti 12 m2 a ložnice s postelí o velikosti King. Základní vybavení zahrnuje připojení na internet přes Wi-Fi, chytrou LCD televizi s digitálními i kabelovými programy, telefon s přímým vytáčením, pokojový iPad, bezpečnostní trezor, pracovní stůl, minibar naplněný limonádou a svačinami, kávovar a čajovou konvici, župany a pantofle, koupelnové doplňky značky Hermes, dešťovou sprchu a fén. V seznamu služeb, které jsou zdejším hostům dostupné, najdete recepci a pokojovou službu otevřenou 24 hodin denně, praní a žehlení prádla, čištění oblečení, výběr polštářů, rady zdejšího Maestro – manažera aktivit, concierge a pozdní check-out nebo brzký check-in (na požádání). Tyto pokoje jsou nekuřácké (možnost kouřit na terase či balkónu), neumožňují bydlení s mazlíčky a jejich maximální kapacita jsou dvě osoby, ovšem na požádání si můžete nechat přidat dětskou postýlku pro děti do tří let.

Junior Suite

Junior Suite fotoJunior Suite

Rohová suita Junior o rozloze 42 m2 je unikátem hotelu Ikador. Pyšní se skvělým ubytováním pro dvě osoby a nachází se ve vrchním patře hotelu. Rohová terasa směřována na jihozápad vytváří luxusní prostředí vhodné pro odpolední odpočinek, sledování zapadajícího slunce či večerní pozorování hvězdami posetého nebe. Samotná terasa má dva vstupy a pyšní se výhledem na Jaderské moře. Najdete zde velkou koupelnu obsahující dešťovou sprchu, bidet a dvě umyvadla určená pro jednotlivé členy páru a ložnici disponující postelí o velikosti king či dvěma jednolůžky (na požádání). Základní vybavení zahrnuje připojení na internet přes Wi-Fi, chytrou LCD televizi s digitálními i kabelovými programy, telefon s přímým vytáčením, pokojový iPad, bezpečnostní trezor, pracovní stůl, minibar naplněný limonádou a svačinami, kávovar a čajovou konvici, župany a pantofle, koupelnové doplňky značky Hermes, dešťovou sprchu a fén. V seznamu služeb, které jsou zdejším hostům dostupné, najdete recepci a pokojovou službu otevřenou 24 hodin denně, praní a žehlení prádla, čištění oblečení, výběr polštářů, rady zdejšího Maestro – manažera aktivit, concierge a pozdní check-out nebo brzký check-in (na požádání). Tyto pokoje jsou nekuřácké (možnost kouřit na terase či balkónu), neumožňují bydlení s mazlíčky a jejich maximální kapacita jsou dvě osoby, ovšem na požádání si můžete nechat přidat dětskou postýlku pro děti do tří let.

Executive Suite

Executive Suite fotoExecutive Suite

Suity Executive o rozloze 60 m2 jsou luxusním ubytováním, v němž najdete oddělený obývací pokoj s možností přidání roztahovací postele navíc, ložnici pro dva a balkón s výhledem na zelený hotelový park. V těchto suitách se mohou ubytovat až čtyři osoby, kterým bude k dispozici prvotřídní vybavení a služby. Důraz se zde klade především na kombinaci půvabu a funkčnosti. Základní vybavení zahrnuje připojení na internet přes Wi-Fi, chytrou LCD televizi s digitálními i kabelovými programy, telefon s přímým vytáčením, pokojový iPad, bezpečnostní trezor, pracovní stůl, minibar naplněný limonádou a svačinami, kávovar a čajovou konvici, župany a pantofle, koupelnové doplňky značky Hermes, dešťovou sprchu a fén. V seznamu služeb, které jsou zdejším hostům dostupné, najdete recepci a pokojovou službu otevřenou 24 hodin denně, praní a žehlení prádla, čištění oblečení, výběr polštářů, rady zdejšího Maestro – manažera aktivit, concierge a pozdní check-out nebo brzký check-in (na požádání). Tyto pokoje jsou nekuřácké (možnost kouřit na terase či balkónu), neumožňují bydlení s mazlíčky a jejich maximální kapacita jsou dvě osoby, ovšem na požádání si můžete nechat přidat dětskou postýlku pro děti do tří let.

Deluxe Suite

Deluxe Suite fotoDeluxe Suite

Suity Deluxe o rozloze 60 m2 jsou ideálním řešením až pro čtyři hosty, kterým bude k dispozici oddělený obývací pokoj s roztahovací postelí navíc, ložnice s postelí o velikosti King nebo dvěma jednolůžky (na požádání) a balkón s krásným výhledem na moře. Tyto suity jsou přímo ideální pro hosty, kteří chtějí být moři tak blízko, jak jen to je možné. Základní vybavení zahrnuje připojení na internet přes Wi-Fi, chytrou LCD televizi s digitálními i kabelovými programy, telefon s přímým vytáčením, pokojový iPad, bezpečnostní trezor, pracovní stůl, minibar naplněný limonádou a svačinami, kávovar a čajovou konvici, župany a pantofle, koupelnové doplňky značky Hermes, dešťovou sprchu a fén. V seznamu služeb, které jsou zdejším hostům dostupné, najdete recepci a pokojovou službu otevřenou 24 hodin denně, praní a žehlení prádla, čištění oblečení, výběr polštářů, rady zdejšího Maestro – manažera aktivit, concierge a pozdní check-out nebo brzký check-in (na požádání). Tyto pokoje jsou nekuřácké (možnost kouřit na terase či balkónu), neumožňují bydlení s mazlíčky a jejich maximální kapacita jsou dvě osoby, ovšem na požádání si můžete nechat přidat dětskou postýlku pro děti do tří let.

Royal Suite

Royal Suite fotoRoyal Suite

Suity Royal o rozloze 78 m2 si zakládají na maximální eleganci, luxusu a funkčnosti. Je jisté, že se v nich budete cítit jako člen královské rodiny. Najdete v nich oddělený obývací pokoj s roztahovací pohovkou, ložnici s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými jednolůžky (na požádání) a balkón s jedinečným výhledem na moře. Tyto prostorné apartmány pojmou až čtyři osoby a jsou připraveny naplnit všechny požadavky hostů, kteří si chtějí užít svou dovolenou bez jakéhokoliv kompromisu. Základní vybavení zahrnuje připojení na internet přes Wi-Fi, chytrou LCD televizi s digitálními i kabelovými programy, telefon s přímým vytáčením, pokojový iPad, bezpečnostní trezor, pracovní stůl, minibar naplněný limonádou a svačinami, kávovar a čajovou konvici, župany a pantofle, koupelnové doplňky značky Hermes, dešťovou sprchu a fén. V seznamu služeb, které jsou zdejším hostům dostupné, najdete recepci a pokojovou službu otevřenou 24 hodin denně, praní a žehlení prádla, čištění oblečení, výběr polštářů, rady zdejšího Maestro – manažera aktivit, concierge a pozdní check-out nebo brzký check-in (na požádání). Tyto pokoje jsou nekuřácké (možnost kouřit na terase či balkónu), neumožňují bydlení s mazlíčky a jejich maximální kapacita jsou dvě osoby, ovšem na požádání si můžete nechat přidat dětskou postýlku pro děti do tří let.

Presidential Suite

Presidential Suite fotoPresidential Suite

Díky suitě Presidential si můžete zkusit, jaké to je bydlet jako člen královské rodiny a nechat se zahrnout luxusem. Tyto suity se mohou pochlubit úctyhodnou rozlohou 140 m2, ve kterých se nachází oddělený obývací pokoj s krbem, odpočinkový salónek, plně vybavená kuchyně s jídelnou, hlavní ložnice s postelí o velikosti king, velká koupelna a šatní skříň. Specialitou této suity je bezesporu panoramatická terasa o velikosti 105 m2, která svým hostům nabízí venkovní vířivku a překrásný výhled na Jadran a ostrovy Kvarner. Základní vybavení zahrnuje připojení na internet přes Wi-Fi, chytrou LCD televizi s digitálními i kabelovými programy, telefon s přímým vytáčením, pokojový iPad, bezpečnostní trezor, pracovní stůl, minibar naplněný limonádou a svačinami, kávovar a čajovou konvici, župany a pantofle, koupelnové doplňky značky Hermes, dešťovou sprchu a fén. V seznamu služeb, které jsou zdejším hostům dostupné, najdete recepci a pokojovou službu otevřenou 24 hodin denně, praní a žehlení prádla, čištění oblečení, výběr polštářů, rady zdejšího Maestro – manažera aktivit, concierge a pozdní check-out nebo brzký check-in (na požádání). Tyto pokoje jsou nekuřácké (možnost kouřit na terase či balkónu), neumožňují bydlení s mazlíčky a jejich maximální kapacita jsou dvě osoby, ovšem na požádání si můžete nechat přidat dětskou postýlku pro děti do tří let.

Pláž a moře

Elegantní pláž Ikadoru se nachází pod historickou pobřežní promenádou lungomare. Na soukromou pláž, která je perfektním místem pro odpočinek a plavání v křišťálově čistých vodách Jaderského moře, budete mít jedinečný soukromý vstup. Využít budete moci také lehátka, slunečníky a ručníky zdarma. Najdete zde také salónek Riva Lounge, kde si budete moci pochutnat na drincích a svačinkách.

Online cena a slevy Ikador Luxury Boutique Hotel & Spa *****

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Profi foto hotelu Ikador Luxury Boutique Hotel & Spa *****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Ikador Luxury Boutique Hotel & Spa

Nobilion Restaurant

Zapojte všechny vaše smysly v designové a elegantní restauraci Nobilion. V její nabídce najdete pečlivě připravené chody, které potěší i ty největší gurmány. Místní šéfkuchař sbírá inspiraci hlavně v moři, které je jeho vášní. Své dny i noci tráví u moře, a stejně jako je doma v kuchyni, tak i na rybářské lodi. Svým výtvorům dodává surový podtext, jež resonuje s divokou náturou oceánu.

Riva Privee

Nechte se obsloužit u šéfkuchařova soukromého stolu Riva Privee, kde se servírují ty nejbohatší pokrmy, které vaše chuťové buňky kdy zakusily. Naplno si užijte pečlivě promyšlená degustační menu složené ze znamenitých pokrmů.

Edgar cigar bar

Milovníci doutníků a kvalitních lihovin se mohou těšit na elegantní prostory v doutníkovém baru Edgar, který není pouze pro zkušené fanoušky této kratochvíle, ale i pro úplné nováčky, kterým zdejší personál s radostí doporučí značku doutníku, i víno či brandy, která s ním perfektně pasuje.

Životní styl na pobřeží

Salónek Riva Lounge perfektně odráží italský životní styl, design a nadčasovou krásu známých jachet. Na světě existují pouze čtyři salónky Riva Lounge, které se kromě hotelu Ikador nachází také v Monte Carlu, v Benátkách a na ostrově Mykonos. Díky tomu je návštěva hotelu Ikador opravdu jedinečná.

Vinice

Vinice jsou v Chorvatsku doma již od nadvlády Římanů. Pochutnat si můžete například na perfektně vybalancovaných vínech z Istrie, silných vínech z Dalmácie či rozmanitých vínech z ostrovů Kvarner. Přijďte zjistit, jestli jsou zvěsti o chutnosti a rozmanitosti zdejších vín pravdivé!

Filozofie olivového oleje

Úsilí investované do starobylé tradice pěstování olivového oleje se jistě vyplatilo. Poloostrov Istrie byl vyhlášen nejlepším regionem pro pěstování olivového oleje již počtvrté v řadě! Můžete se těšit na malebné olivové háje, které dávají východnímu Jadranu tento bohem požehnaný produkt.

Země lanýžů

Lesy pokrývající velkou část Istrie jsou perfektním místem pro kultivaci lanýžů. Z místa svého zrození už je to jen kousek na talíř a k vašemu srdci. Poznejte, jak se loví lanýži, a zakuste unikátní gastronomický zážitek.

Gastronomické dědictví

Regiony Kvarner a Istrie nabízí unikátní kulturní, historické a gastronomické zážitky. Ať už se jedná o věhlasné kvarnerské krevety, olivový olej, lovranské marun kaštany, místní sýr, med či fíkový koláč. Nabídka je tak rozmanitá, jako regiony samy!

Hédonistický ráj

Kulinářské úspěchy regionů Kvarner a Istrie nenechají vaše chuťové buňky v klidu spát. Vedle michelinských restaurací, se můžete těšit také na skryté gurmánské oázy, malá bistra a hospůdky či jednoduché pouliční pokrmy. Při volbě vašeho dalšího pokrmu zkrátka nemůžete minout!

Aktivity

Únik do hor

Jen kousek od města Opatija najdete pohoří Učka a Gorski Kotar. V této oblasti se můžete těšit na přírodní parky, pěší stezky, jezera, horské říčky a jeskyně. Obrovská rozmanitost krajiny a bohatá příroda této oblasti láká dobrodruhy z celého světa!

Riviera Opatija

Riviera Opatija byla po dlouho dobu na seznamu oblíbených míst Habsburků, jejichž vliv můžete spatřit v nemalém množství vil a architektonickém dědictví. Toto kulturní dědictví nejen ve městě Opatija, ale také vesnicích Volosko, Lovran a Moščenička Draga.

Kopce a vrcholy zálivu Kvarner

Objevte okolní středověká města Moscenice, Veprinac, Kastav a Trsat, v nichž se skrývají historická městská centra, překrásné úzké uličky a opevnění, jež držela tyto oblasti v bezpečí. Na nebojácné dobrodruhy čeká na konci cesty dech-beroucí výhled na rivieru a celou zátoku Kvarner.

Ostrovy zálivu Kvarner

Sen o tisíci ostrovech začíná v zálivu Kvarner, na kterém je posazen pomyslný náhrdelník perel zdobící celé chorvatské pobřeží. Prozkoumejte každý unikátní ostrov a poznejte život tamních obyvatel z blízka.

Istrie – kouzelná země

Istrie se pyšní pověstí olivového království, k němuž byste jen těžko hledali rovného soupeře. Tento region však není jen o olivách, ale také o vinicích, lanýžích a bohaté historii. Přesně kvůli těmto výjimečným vlastnostem se Istrii právoplatně přezdívá Terra Magica, aneb kouzelná země. Nechte se zlákat do světa gurmánských specialit a svůdného istrijského životního stylu.

Letní noci v salónku Riva

Na chvíli se zastavte a vciťte se do kouzelné atmosféry letních nocí na riviéře. Hudba byla vždy velkým zdrojem inspirace pro lidi na celém světě a není tak divu, že i zde najdete spoustu příležitostí si hudbu užít. Zažijte nezapomenutelné večery na terase s koktejlem v ruce a s hudbou ve vašich uších.

Místní události

Užijte si svou dovolenou v místě plném umění, kultury a historie. Císařské město, Retropatija, letní noci v městech Rijeka a Kastav, festival Blues a spoustu dalších akcí na vás čeká v celém regionu! Současný Maestro vás s radostí provede celým kalendářem událostí, a doporučí vám akce přesně podle vašich představ.

Okružní plavba

Vstupte do světa nadčasové krásy a vydejte se na hodinovou panoramatickou plavbu motorovým člunem podél riviéry Opatija, nebo pociťte pravý mořský vzduch na lodi na otevřeném moři.

Průzkum riviery

Vydejte se na dvouhodinovou, a hlavně bezstarostnou, plavbu napříč kvarnerským mořem. Kapitán lodi vás provede podél celé riviery a ukáže vám skryté pláže i místa k plavání. 

Sport a wellness hotelu Ikador Luxury Boutique Hotel & Spa *****

Lázně Ikalia

Před více než dvěma tisíci lety byla bohyně zlatých vod zvaná Ika uctívána po celém Jadranu. Užijte si jedienčné procedury, jako je terapie zvukem, jantarem, zlatem a jarní vodou bohyně Ika.

Zvuková ceremonie – obnovte svou tělesnou energii za pomoci zvuku a líbezných tónů. Čtyři přírodní elementy se aktivují díky drahokamy osázenými miskám, které doslova zpívají.

Starobylá jantarová cesta – dopřejte svému tělu jantarový zábal, díky kterému se osvěží vaše krevní cesty a očistí vaše pokožka. Po teplé jantarové koupeli přichází jantarová masáž a celou cestu zakončíte procedurou zaměřenou na rozjasnění vaší tváře. Jantar již tisíce let oceňován zejména pro své léčivé vlastnosti.

Pocta bohyni Ika – začněte svou cestu za znovuzrozením drinkem a ceremoniální masáží nohou, po které následuje aplikace osvěžujícího cukrového lesku. Po luxusní koupeli ve vodách bohyně Ika na vás bude čekat masáž s koloidním zlatem.

Komnata Rasul – užijte si soukromé komnaty Rasul v exkluzivní jantarové suitě Amber Spa Suite. Odpočiňte si v teplém a uklidňujícím prostředí mramorových desek. Vyberte si přírodní materiál přesně podle vašich potřeb z nabídky zahrnující jantar, vyživující olivový olej, tónovací mořské řasy, bobkový list, růže s fíky a mnoho dalších tradičních rostlin Chorvatska.

Ikalia vznášející místnost – nechte se zavést do jedinečné místnosti Ikalia, kde si užijete pozitivní vlivy float terapie bez nutnosti namočení se. Doporučujeme vám také vyzkoušet hudební variantu této procedury.

Mramorová lehátka – užijte si trochu drahocenného času jen sami pro sebe a užijte si dokonalý odpočinek v pohodlných mramorových lehátkách, které jsou vyhřívány pomoci infračerveného záření.

Sauna Savu a sauna s párou

Vyzkoušejte finskou saunu, ve které se teplota udržuje na 90 °C a vlhkost na 10 procentech. Mistři sauny pro vás každou chvíli rozvíří kouzelné aroma starobylých stromových pryskyřic a lesních esenciálních olejů. 

Své smysly můžete probudit také v sauně s párou, kde se teplota drží na hodnotě 40 °C a vlhkost dosahuje úctyhodné hodnoty 98 procent. těšit se můžete na přírodní vůně borovice, jedle, eukalyptu a spoustu dalšího.

Solná místnost

Solná místnost je perfektní příležitostí pro postupné nahřání těla a jeho přípravu na intenzivní chvíle v sauně či lázeňské procedury. Solná místnost je známá pro své pozitivní účinky na dýchací cesty díky iontům uvolněných ze solných bloků.

Hydroterapeutický bazén

Odpočiňte si ve vaně s hydromasážními tryskami a užijte si naplno krásný výhled na rivieru Opatija z unikátní lázeňské terasy. Navečer jsou tyto prostory velmi kouzelné, a při odpočinku vám budou dělat doprovod svítící achátové stěny.

Bazén

Bazén v hotelu Ikador je otevřen od začátku dubna, do konce října. Tento vyhřívaný bazén o délce 17 metrů, šířce 6 metrů a hloubce 140 centimetrů je naplněn slanou vodou z Jaderského moře a tajuplnou jarní vodou bohyně Ika. Hosté hotelu mají k dispozici použití lehátek, slunečníků a ručníků zdarma. Najdete zde také salónek Riva Lounge, kde si užijete osvěžující drinky a něco k zakousnutí.

Fitness místnost

Udržte své zdravé návyky či začněte nové ve fitness místnosti v lázních Ikalia. Tato místnost se pyšní krásným výhledem na Jaderské moře a celou řadu kvalitního vybavení značky MATRIX, včetně funkčního trenérského systému Versa, běžeckých pasů, orbitreku, horizontálně položeného rotopedu a činek. Vaše cvičení si můžete obohatit cviky na žebřinách, veslovacím trenažéru a přístroji na dipy.

Mapa - Ikador Luxury Boutique Hotel & Spa *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Chorvatska do hotelu Ikador Luxury Boutique Hotel & Spa *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Ikador Luxury Boutique Hotel & Spa *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Ikador Luxury Boutique Hotel & Spa *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Letová spojení do Chorvatska

Ing. Jana Paseková
Ikador Luxury Boutique Hotel & Spa
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.