DoubleTree Resort by Hilton Fiji - Sonaisali Island ****

Poklidný tropický ráj nedaleko letiště

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel DoubleTree Resort by Hilton Fiji - Sonaisali Island ****

Lokalita Fidži, Nadi, Sonaisali Island | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Nedaleko letiště Divoká pláž s tmavým pískem Vhodný spíše na aktivní dovolenou

Popis hotelu DoubleTree Resort by Hilton Fiji - Sonaisali Island **** Fidži

DoubleTree Resort by Hilton Fijije tropické ostrovní útočiště v jižním Pacifiku, které je součástí souostroví Fidži. Nachází se na ostrůvku Sonaisali Island pouhé tři minuty lodí od hlavního ostrova Viti Levu, kde je situováno také mezinárodní letiště Nadi. Na letiště se dostanete po 25 minutách jízdy autem.

Resort DoubleTree Resort by Hilton Fiji se nachází přímo na pobřeží a kromě výhledů na pláž a oceán nabízí ubytování v komfortních a moderních pokojích či tradičních bure, které jsou vhodné jak pro páry, tak pro rodiny.

Areál resortu poskytuje také bazén, jacuzzi, lázně a tři restaurace s bary a má také zázemí vhodné pro zábavu rodin s dětmi. Resort je vhodný i k pořádání meetingů díky své konferenční místnosti, business centru a dalším zařízením.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Double Queen Guest Room Beachfront with Balcony

Double Queen Guest Room Beachfront with Balcony (45 m2) vám poskytnou privátní balkon s výhledem na oceán. Koupelna je vybavena dvojitými umyvadly a oddělenou vanou a sprchou...

Double King Ocean View Bure

Double King Ocean View Bure (vila) se pyšní vysokými stropy a výhledem do zahrady z široké verandy. Koupelna je vybavena dešťovou sprchou a dvojitými umyvadly...

King Ocean View Bure

King Ocean View Bure (vila) se pyšní vysokými stropy a výhledem na oceán a do zahrady z vyvýšené verandy. Koupelna je vybavena dešťovou sprchou a dvojitými umyvadly...

Double King Premium Ocean View Bure

Prémiové Double King Premium Ocean View Bure představují stylové a prostorné vily se dvěma postelemi o velikosti queen, chytrou TV a připojením WiFi...

Gastronomie a hotelové restaurace

Dopřejte si gastronomické potěšení s kvalitními pokrmy bez nutnosti opouštět hotel. Ať už jste zvyklí na zdravá jídla, lehké svačinky nebo gurmánské menu, vždy si vyberete. Můžete si dokonce vychutnat večeři přímo ve vlastním pokoji. Hotelové restaurace a bary jsou klientům plně k dispozici.

Tavu Bar and Grill

Tavu Bar and Grill se nachází na pláži vedle bazénu a nabízí relaxační prostředí pro stolování i bazénový bar. V nabídce nechybí dovážená výběrová masa, lahodné barbecue, domácí saláty a mnohé další.

Village Deli

Village Deli je ideálním místem pro lehké občerstvení a osvěžení. Vyberte si z nabídky snacků, zmrzlin, smoothie a čaje nebo kávy. Nebo pokud preferujete vynikající vína či chlazené pivo, pak si zde příjdete na své. To vše s výhledem na bazén a oceán.

Vulani

Restaurace Vulani je obklopená jedním z největších lagunových bazénů na Fiji. V nabídce má jak rozsáhlé bufetové menu, tak také výběr z a la carte. Zdejší pokrmy jsou pečlivě připravovány ze místní sezónní produkce a tematické večery jsou obohaceny o živou zábavu.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů DoubleTree Resort by Hilton Fiji - Sonaisali Island

Relaxujte v moderních pokojích a tradičních bure s veškerým vybevním, které pro pohodlnou dovolenou potřebujete. Stylové ubytování vytvoří takovou atmosféru, že se budete cítit jako doma. Každý pokoj zahrnuje vlastní balkon s krásnými výhledy na oceán či do zahrady, chytrou TV se satelitními kanály a unikátní postele Sweet Dreams určené pro DoubleTree.

Nabídka pokojů

Double Queen Guest Room Beachfront with Balcony

Double Queen Guest Room Beachfront with Balcony (45 m2) vám poskytnou privátní balkon s výhledem na oceán. Koupelna je vybavena dvojitými umyvadly a oddělenou vanou a sprchou. Nacházejí se v blízkosti hlavního komplexu resortu.

Double King Ocean View Bure

Double King Ocean View Bure (vila) se pyšní vysokými stropy a výhledem do zahrady z široké verandy. Koupelna je vybavena dešťovou sprchou a dvojitými umyvadly. Těšit se můžete na dvě postele o velikosti queen, chytrou TV a WiFi připojení.

King Ocean View Bure

King Ocean View Bure (vila) se pyšní vysokými stropy a výhledem na oceán a do zahrady z vyvýšené verandy. Koupelna je vybavena dešťovou sprchou a dvojitými umyvadly. Těšit se můžete na postel o velikosti King, chytrou TV a WiFi připojení.

Double King Premium Ocean View Bure

Prémiové Double King Premium Ocean View Bure představují stylové a prostorné vily se dvěma postelemi o velikosti queen, chytrou TV a připojením WiFi. Samozřejmostí jsou také vysoké stropy a krásné výhledy na oceán z vlastní vybavené verandy. Koupelna je vybavena dešťovou sprchou a dvojitými umyvadly.

King Premium Ocean View Bure

Prémiové King Premium Ocean View Bure představují stylové a prostorné vily s postelí o velikosti king, chytrou TV a připojením WiFi. Samozřejmostí jsou také vysoké stropy a krásné, ničím nerušené, výhledy na oceán z vlastní vybavené verandy. Koupelna je vybavena dešťovou sprchou a dvojitými umyvadly.

Pláž a moře

Písčité pláže a tyrkysová laguna jsou přirozenou součástí tohoto tropického ráje. Resort poskytuje hostům dostatek aktivit, díky kterým si užijí vodu, slunce i písek.

Online cena a slevy DoubleTree Resort by Hilton Fiji - Sonaisali Island ****

Profi foto hotelu DoubleTree Resort by Hilton Fiji ****

Naše foto hotelu DoubleTree Resort by Hilton Fiji ****

Gastronomie a hotelové restaurace DoubleTree Resort by Hilton Fiji - Sonaisali Island

Dopřejte si gastronomické potěšení s kvalitními pokrmy bez nutnosti opouštět hotel. Ať už jste zvyklí na zdravá jídla, lehké svačinky nebo gurmánské menu, vždy si vyberete. Můžete si dokonce vychutnat večeři přímo ve vlastním pokoji. Hotelové restaurace a bary jsou klientům plně k dispozici.

Tavu Bar and Grill

Tavu Bar and Grill se nachází na pláži vedle bazénu a nabízí relaxační prostředí pro stolování i bazénový bar. V nabídce nechybí dovážená výběrová masa, lahodné barbecue, domácí saláty a mnohé další.

Village Deli

Village Deli je ideálním místem pro lehké občerstvení a osvěžení. Vyberte si z nabídky snacků, zmrzlin, smoothie a čaje nebo kávy. Nebo pokud preferujete vynikající vína či chlazené pivo, pak si zde příjdete na své. To vše s výhledem na bazén a oceán.

Vulani

Restaurace Vulani je obklopená jedním z největších lagunových bazénů na Fiji. V nabídce má jak rozsáhlé bufetové menu, tak také výběr z a la carte. Zdejší pokrmy jsou pečlivě připravovány ze místní sezónní produkce a tematické večery jsou obohaceny o živou zábavu.

Sport a wellness hotelu DoubleTree Resort by Hilton Fiji ****

V Sonaisali vám nabídnou širokou škálu aktivit na souši i na vodě. Vyzkoušet můžete třeba potápění, vodní lyžování, surfování, paintball, sportovní rybaření i další vodní sporty. Privátní jachta vás zaveze na magické ostrovy Mamanuca a vy si užijete dostatek panenských pláží, džunglí i tyrkysových lagun.

Pokud patříte mezi milovníky tropické flóry, nezapomeňte navštívit zahradu orchidejí, kterou založil herec Raymond Burr v roce 1977 jako svou soukromou sbírku těchto pozoruhodných květin.

Fidži je domovem pro více než 1000 druhů ryb a více než 300 druhů korálů. Ať už se potápíte nebo jen šnorchlujete, tato podmořská krása by vám neměla zůstat ukryta. V resortu vám také budou k dispozici kurzy potápění, které začínají v hotelovém bazénu.

Na své si přijdou i hosté toužící po relaxaci. Hotelové lázně Frangipani Spa nabízejí řadu ošetření a péče z přírodních fidžijských rostlinných výtažků, nebeské masáže a zábaly. Dopřát si můžete i luxusní manikúru a pedikúru. Lázně mají dvě relaxační místnosti, terasu, tropickou dešťovou sprchu a jacuzzi.

Děti v hotelu DoubleTree Resort by Hilton Fiji ****

Sonaisali’s Kids Club je místem, kde dětská fantazie nezná hranice. Klub je otevřen pro malé hosty od 4 do 12 let. Mladší děti musí mít dospělý doprovod. Děti si vyzkouší mnoho zábavných aktivit, jako je malování na obličej, ochutnávka kokosů, závody v kajacích, krmení ryb, vyprávění příběhů, stavění hradů z písku, sbírání mušlí, apod. Klub je otevřen od 8:00 do 21:00.

 

 

Mapa - DoubleTree Resort by Hilton Fiji - Sonaisali Island ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Fidži do hotelu DoubleTree Resort by Hilton Fiji - Sonaisali Island ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem DoubleTree Resort by Hilton Fiji - Sonaisali Island ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu DoubleTree Resort by Hilton Fiji - Sonaisali Island ****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Fidži

Bc. Petra Melková
DoubleTree Resort by Hilton Fiji -
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.