DoubleTree Resort by Hilton Fiji - Sonaisali Island ****

Fidži

Poklidný tropický ráj na pobřežním ostrůvku

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel DoubleTree Resort by Hilton Fiji - Sonaisali Island ****

Lokalita Fidži, Viti Levu, Sonaisali Island | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Nedaleko letiště Divoká pláž s tmavým pískem Vhodný spíše na aktivní dovolenou

Popis hotelu DoubleTree Resort by Hilton Fiji - Sonaisali Island **** Fidži

DoubleTree Resort by Hilton Fiji je tropické ostrovní útočiště v jižním Pacifiku, které je součástí souostroví Fidži. Nachází se na ostrůvku Sonaisali Island pouhé tři minuty lodí od hlavního ostrova Viti Levu.

Resort DoubleTree Resort by Hilton Fiji se nachází přímo na západním pobřeží ostrůvku, a kromě výhledů na pláž, oceán a nedaleké souostroví Mamanuca nabízí ubytování v komfortních a moderních pokojích či tradičních bure, které jsou vhodné jak pro páry, tak pro rodiny s dětmi. Každý si zde vybere dle vlastních preferencí.

Areál resortu poskytuje také bazén v lagunovém designu, tenisové kurty, trasu na jogging či kvalitní fitness centrum. Hosté se navíc mohou těšit na nespočet zážitků v čele s kulturními představeními, výlety, jízdy na koni, vodními sporty či paintballem.

Z letiště v Nadi na hlavní ostrově Viti Levu se do hotelu dostanete do cca 30 min jízdy autem a následně absolvujete kratičkou plavbu lodí.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Double Queen Guest Room Beachfront with Balcony

Double Queen Guest Room Beachfront with Balcony

Pokoje Double Queen Guest Room Beachfront with Balcony (45 m2) vám poskytnou privátní balkon s výhledem na oceán. Koupelna je vybavena dvojitými umyvadly a oddělenou vanou a sprchou...

King Ocean View Bure

King Ocean View Bure

Vilka King Ocean View Bure (46 m2) se pyšní vysokými stropy a částečným výhledem směrem na oceán skrze tropickou zahradu z vyvýšené verandy s posezením...

King Premium Ocean View Bure

King Premium Ocean View Bure

Prémiové King Premium Ocean View Bure (46 m2) představují stylové a prostorné vilky s postelí o velikosti king Sweet Dreams, chytrou TV a připojením WiFi (za poplatek)...

Gastronomie a hotelové restaurace

Dopřejte si gastronomické potěšení s kvalitními pokrmy bez nutnosti opouštět hotel. Ať už jste zvyklí na zdravá jídla, lehké svačinky nebo gurmánské menu, vždy si vyberete. Můžete si dokonce vychutnat večeři přímo ve vlastním pokoji. Hotelové restaurace a bary jsou klientům plně k dispozici.

Tavu Bar and Grill

Tavu Bar and Grill se nachází na pláži vedle bazénu a nabízí relaxační prostředí pro stolování i bazénový bar. V nabídce nechybí místní i dovážená výběrová masa, lahodné barbecue, domácí saláty a mnohé další.

Village Deli

Village Deli je ideálním místem pro lehké občerstvení a osvěžení. Vyberte si z nabídky snacků, zmrzlin, smoothie a čaje nebo kávy. Nebo pokud preferujete vynikající vína či chlazené pivo, pak si zde příjdete na své. To vše s výhledem na bazén a oceán.

Vulani

Restaurace Vulani je obklopená jedním z největších lagunových bazénů na Fiji. V nabídce má jak rozsáhlé bufetové menu, tak také výběr z a la carte. Zdejší pokrmy jsou pečlivě připravovány z místní sezónní produkce a tematické večery jsou obohaceny o živou zábavu.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů DoubleTree Resort by Hilton Fiji - Sonaisali Island

Relaxujte v moderních pokojích a tradičních bure s veškerým vybavením, které pro pohodlnou dovolenou potřebujete. Stylové ubytování vytvoří takovou atmosféru, že se budete cítit jako doma. Každý pokoj zahrnuje vlastní balkon s krásnými výhledy na oceán či do zahrady, chytrou TV se satelitními kanály a unikátní postele Sweet Dreams určené pro DoubleTree.

Každá vila zahrnuje dvě jednotky ubytování – tzn. v jedné vile se vždy nachází dvě bure se samostatným vstupem a zázemím, které jsou rezervovány samostatně. Některé bure lze tedy i propojit, což se může hodit pro rodiny s dětmi či skupiny přátel.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Double Queen Guest Room Beachfront with Balcony

Double Queen Guest Room Beachfront with Balcony

Pokoje Double Queen Guest Room Beachfront with Balcony (45 m2) vám poskytnou privátní balkon s výhledem na oceán. Koupelna je vybavena dvojitými umyvadly a oddělenou vanou a sprchou. Dovybavení patří samozřejmě chytrá TV, Wi-Fi (za poplatek), minibar, vysoušeč vlasů, žehlička a žehlící prkno, župan a klimatizace. Nacházejí se ve dvoupatrových budovách v blízkosti hlavního komplexu resortu. Max. kapacita jsou 4 osoby.

King Ocean View Bure

King Ocean View Bure

Vilka King Ocean View Bure (46 m2) se pyšní vysokými stropy a částečným výhledem směrem na oceán skrze tropickou zahradu z vyvýšené verandy s posezením. Koupelna je vybavena dešťovou sprchou a dvojitými umyvadly. Těšit se můžete na postel o velikosti King, chytrou TV, WiFi připojení (za poplatek), minibar, žehličku a žehlící prkno, župan, vysoušeč vlasů, stropní ventilátor a klimatizaci. Max. kapacita jsou 3 osoby.

King Premium Ocean View Bure

King Premium Ocean View Bure

Prémiové King Premium Ocean View Bure (46 m2) představují stylové a prostorné vilky s postelí o velikosti king Sweet Dreams, chytrou TV a připojením WiFi (za poplatek). Samozřejmostí jsou také vysoké stropy a krásné, ničím nerušené výhledy na oceán z vlastní vybavené verandy. Koupelna je vybavena dešťovou sprchou a dvojitými umyvadly. Dále budete mít k dispozici minibar, žehličku a žehlící prkno, župan, stropní ventilátor a klimatizaci. Max. kapacita jsou 3 osoby.

Double King Ocean View Bure

Double King Ocean View Bure

Vilka Double King Ocean View Bure (46 m2) se pyšní vysokými stropy a částečným výhledem na oceán skrze tropické zahrady z široké verandy. Koupelna je vybavena dešťovou sprchou a dvojitými umyvadly. Těšit se můžete na dvě postele Sweet Dreams, chytrou TV a WiFi připojení (za poplatek). Dále budete mít k dispozici minibar, žehličku a žehlící prkno, župan, stropní ventilátor a klimatizaci. Max. kapacita jsou 4 osoby.

Double King Premium Ocean View Bure

Double King Premium Ocean View Bure

Prémiové vilky Double King Premium Ocean View Bure (46 m2) představují stylové a prostorné vily se dvěma postelemi Sweet Dreams, chytrou TV a připojením WiFi (za poplatek). Samozřejmostí jsou také vysoké stropy a krásné výhledy na oceán z vlastní vybavené verandy. Koupelna je vybavena dešťovou sprchou a dvojitými umyvadly. Dále budete mít k dispozici minibar, žehličku a žehlící prkno, župan, stropní ventilátor a klimatizaci. Max. kapacita jsou 4 osoby.

Pláž a moře

Přírodní pláž hotelu se nerozprostírá po celé délce pobřeží, ale najdete ji v části před bure (vilkami) 35-58, kde se můžete těšit na pozvolný vstup do vody a pravou plážovou relaxaci. Na okraji této části se nachází také centrum vodních sportů.

V dalších částech resortu je pobřeží lemováno kamenitým valem.

Online cena a slevy DoubleTree Resort by Hilton Fiji - Sonaisali Island ****

Profi foto hotelu DoubleTree Resort by Hilton Fiji ****

Naše foto hotelu DoubleTree Resort by Hilton Fiji ****

Gastronomie a hotelové restaurace DoubleTree Resort by Hilton Fiji - Sonaisali Island

Dopřejte si gastronomické potěšení s kvalitními pokrmy bez nutnosti opouštět hotel. Ať už jste zvyklí na zdravá jídla, lehké svačinky nebo gurmánské menu, vždy si vyberete. Můžete si dokonce vychutnat večeři přímo ve vlastním pokoji. Hotelové restaurace a bary jsou klientům plně k dispozici.

Tavu Bar and Grill

Tavu Bar and Grill se nachází na pláži vedle bazénu a nabízí relaxační prostředí pro stolování i bazénový bar. V nabídce nechybí místní i dovážená výběrová masa, lahodné barbecue, domácí saláty a mnohé další.

Village Deli

Village Deli je ideálním místem pro lehké občerstvení a osvěžení. Vyberte si z nabídky snacků, zmrzlin, smoothie a čaje nebo kávy. Nebo pokud preferujete vynikající vína či chlazené pivo, pak si zde příjdete na své. To vše s výhledem na bazén a oceán.

Vulani

Restaurace Vulani je obklopená jedním z největších lagunových bazénů na Fiji. V nabídce má jak rozsáhlé bufetové menu, tak také výběr z a la carte. Zdejší pokrmy jsou pečlivě připravovány z místní sezónní produkce a tematické večery jsou obohaceny o živou zábavu.

Aktivity

Poznejte místní tradice a legendy během nejrůznějších kulturních aktivit a výletů. Budete moci navštívit tržiště, zabavit se už hudebního představení nebo pozorovat tradiční tance „meke“.

V areálu hotelu se můžete vydat na procházku do tropické zahrady s průvodcem nebo se projet na koni při západu slunce. Večery u baru jsou pak často věnovány živé hudbě či tanečním představením.

Další zážitky a výlety jsou možné v blízkém či vzdálenějším okolí:

 • golf na ostrově Denarau Island,
 • zahrady orchidejí,
 • ekologický park Kula,
 • město Nadi s tržištěm,
 • písečné duny Sigatoka,
 • Marina v Port Denarau,
 • zipline,
 • hinduistický chrám Sri Siva Subramanya či
 • surfování v surfařské lokalitě Cloudbreak.

Sport a wellness hotelu DoubleTree Resort by Hilton Fiji ****

V DoubleTree Resort by Hilton Hotel Fiji - Sonaisali Island vám nabídnou širokou škálu aktivit na souši i na vodě, abyste svůj pobyt obohatili o nezapomenutelné zážitky a užili si dovolenou na Fiji naplno. Odpočiňte si na pláži nebo v bazénu, probuďte v sobě soutěživého ducha při tenisu nebo objevte podmořský svět během potápění.

Ze sportovních aktivit a zařízeníhotel nabízí:

 • potápění,
 • vodní lyžování,
 • surfování,
 • sportovní rybaření i další vodní sporty,
 • paddleboardy a kajaky,
 • paintball,
 • tenisový kurt,
 • plážový volejbal,
 • jízda na koni,
 • trasa na jogging,
 • plachtění,
 • herní místnost s kulečníkem a stolním tenisem,
 • posilovna a
 • bazén s lehátky a whirlpool.

Potápění

Fidži je domovem pro více než 1000 druhů ryb a více než 300 druhů korálů. Ať už se potápíte nebo jen šnorchlujete, tato podmořská krása by vám neměla zůstat ukryta. V resortu vám také budou k dispozici kurzy potápění, které začínají v hotelovém bazénu.

Lázně

Na své si přijdou i hosté toužící po relaxaci. Hotelové lázně nabízejí řadu ošetření a péče z přírodních fidžijských rostlinných výtažků, masáže a další procedury. Dopřát si můžete i luxusní manikúru a pedikúru. Lázně mají dvě relaxační místnosti, terasu, tropickou dešťovou sprchu a jacuzzi.

Děti v hotelu DoubleTree Resort by Hilton Fiji ****

Sonaisali’s Kids Club je místem, kde dětská fantazie nezná hranice. Klub je otevřen pro malé hosty od 3 do 12 let. Mladší děti musí mít dospělý doprovod. Děti si vyzkouší mnoho zábavných aktivit, jako je malování na obličej, ochutnávka kokosů, závody v kajacích, krmení ryb, vyprávění příběhů, stavění hradů z písku, sbírání mušlí, apod. Klub je otevřen od 10:00 do 21:00.

K dispozici je také služba babysittingu, dětská menu, postýlky, dětské židle či hřiště.

Doprava do hotelu DoubleTree Resort by Hilton Fiji - Sonaisali Island

Z letiště v Nadi na hlavní ostrově Viti Levu se do hotelu dostanete do cca 30 min jízdy autem a následně absolvujete kratičkou plavbu lodí.

Mapa - DoubleTree Resort by Hilton Fiji - Sonaisali Island ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Fidži do hotelu DoubleTree Resort by Hilton Fiji - Sonaisali Island ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem DoubleTree Resort by Hilton Fiji - Sonaisali Island ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu DoubleTree Resort by Hilton Fiji - Sonaisali Island ****

Podobný hotel

Letová spojení na Fidži

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.