Lomani Island Resort ****

Milujete-li Fiji, zamilujete se i do Lomani

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Lomani Island Resort ****

Lokalita Fidži, Mamanuca Group, Malolo Lailai Island | Zobrazit mapu
Strava Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Ráj pod majestátními kokosovými palmami Klidná a romantická atmosféra Ideální na svatbu (máme zkušenosti)
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Lomani Island Resort **** Fidži

„Lomani“ znamená v domorodém jazyce Fidžijců „láska.“ A my jsme si jisti, že do tohoto ostrovního ráje se zamilujete na první pohled. Lomani stojí uprostřed svěžích palem a tropických zahrad ostrova Malolo Lailai, na dlouhé bílé pláži s panensky čistou lagunou. Křišťálově čistá voda omývající pobřeží u resortu je plná tropického podmořského života a četných korálů. Ostrov se jakožto bývalá kokosová plantáž pyšní stovkami majestátních kokosových palem, mezi kterými vyrůstají plumérie, ibišky a buganvílie. Lomani Fiji Resort je ideální místo pro všechny, kteří hledají totální relaxaci. V resortu vládne klid a romantická atmosféra. Milujete-li Fiji, zamilujete se i do Lomani.

Lomani stojí na ostrově Malolo Lailai, pouze 15km západně od letiště Nadi International Airport. Člunem se do resortu dostanete za 50 minut, letadlem za 10.

 

Naše doporučení k Lomani Island Resort

 

Pokud hledáte opravdu klidné místo k relaxaci a trávení dovolené ve dvou, pak je hotel Lomani Island Resort ideální volbou. Doporučujeme jej všem, kteří touží po soukromí a romantické atmosféře jen 50 minut lodí od přístavu na pevnině. Najdete zde tři kategorie ubytování, z nichž ideální prostory pro páry představují plážové vilky (s bazénem či bez bazénu) – tzv. Beach Bure.

Pláž je zde úchvatná – světlý jemný písek, kokosové palmy a nedaleký korálový útes představují skvělou kombinaci pro poznání pravého Fiji. Určitě oceníte také plážovou restauraci Flame Tree s tradiční i mezinárodní kuchyní.

Celkově resort Lomani působí opravdu klidným dojmem a není zde možné očekávat nějakou živelnou atmosféru. Tu hosté mohou zažít v sousedním sesterském resortu Plantation Island Resort, jehož zázemí mohou taktéž využívat. Samozřejmostí je pak nabídka volnočasových aktivit jako kajaky, fitness, výlety apod.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2017, Ing. Ondřej Světlík, 724 065 774,

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Beachfront Bure

Beachfront Bures (65 m²) neboli plážové bungalovy, stojí jen pár kroků od bílé písečné pláže. Každé luxusní bure je zařízeno mahagonovým nábytkem zhotoveným na míru...

Deluxe Suite

Deluxe Suites (70 m²) jsou umístěny v dvoupatrových budovách se skvělým výhledem na zátoku. Každé apartmá se skládá ze samostatné ložnice s velkou postelí a prostorného obývacího p..

Hibiscus Suite

Hibiscus Suites čtveřice těchto prostorných apartmánu disponuje otevřeným obývacím prostorem propojeným s ložnicí, které vévodí velká dvoulůžka s výhledem na Pacifik...

Gastronomie a hotelové restaurace

Vychutnejte si večeři ve dvou v plážové restauraci Flame Tree. Vyzkoušejte rozmanitost chutí pacifické kuchyně s fidžijskými akcenty. V restauraci se podávají pokrmy z místních surovin a čerstvých mořských úlovků.

Koktejlový bar Lomani má na výběr spoustu lákavých nápojů, například čerstvá mohita nebo krémové colady. Můžete si zde dát i výborná novozélandská a australská vína, francouzské šampaňské, místní i dovážená piva a pálenky.

V ceně pobytu je americká snídaně. Obědy a večeře jsou za příplatek.

 

Kategorie a vybavení pokojů Lomani Island Resort

Resort nabízí pouhých 24 pokojů k ubytování. Deluxe Suites, Hibiscus Suites a Beachfront Bures nabízejí hostům úžasné výhledy na oceán a všechny jsou situovány do 30 metrů od pobřeží.

Všechny kategorie ubytování jsou vybaveny postelí velikosti king, klimatizací, stropními ventilátory, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, TV a DVD přehrávačem, budíkem a stanicí pro iPod, koupelnovými doplňky, trezorem, žehličkou a žehlicím prknem a ledničkou. K dispozici budete mít i servis prádelny.

Nabídka pokojů

Beachfront Bure

Beachfront Bures (65 m²) neboli plážové bungalovy, stojí jen pár kroků od bílé písečné pláže. Každé luxusní bure je zařízeno mahagonovým nábytkem zhotoveným na míru. Můžete si užívat soukromou venkovní sprchu a velkou terasu s výhledem na zátoku Malolo Lailai. Úžasný výhled na moře rámují dvojité posuvné dveře.

Deluxe Suite

Deluxe Suites (70 m²) jsou umístěny v dvoupatrových budovách se skvělým výhledem na zátoku. Každé apartmá se skládá ze samostatné ložnice s velkou postelí a prostorného obývacího pokoje. Navíc máte k dispozici privátní patio nebo verandu.

Hibiscus Suite

Hibiscus Suites čtveřice těchto prostorných apartmánu disponuje otevřeným obývacím prostorem propojeným s ložnicí, které vévodí velká dvoulůžka s výhledem na Pacifik. V těchto apartmánech jsou též venkovní sprchy a soukromé terasy.

Pláž a moře

Krásná dlouhá pláž pokrytá bílým pískem se táhne do dálky podél pobřeží. Postupně přechází v tyrkysové vody oceánu, které poskytují pestrý podmořský život a řadu aktivit nad i pod vodou.

Online cena a slevy Lomani Island Resort ****

Nabídka nocí zdarma v hotelu Lomani Island Resort

Stay minimum 3 nights and receive 2 x 30 minutes massage per room. 

Stay for a minimum of 5 nights and receive two 30 minutes tropical massages per room.

Stay for a minimum of 7 nights and receive two 30 minutes tropical massages plus a romantic 3 course dinner by the beach for two per room.

Can be combined with Stay 7 Pay 6 and Honeymoon Bonus.

 

 

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Free Wedding Offer 
Stay a minimum of 7 nights in a Beachfront Bure and receive a Lomani Wedding Package or 
Renewal of Vows Package for free.

Cannot be combined with other special offers!

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu.

Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Lomani svadobný balíček29.480,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  Lomani Wedding Package
  Package Inclusions:
  • Bottle of sparkling wine, fruit basket and 2 Lomani Sarongs in the room upon arrival.
  • A Minister, Priest or Celebrant to perform the ceremony*
  • Onsite wedding license registration including Marriage license fees
  • Bridal bouquet and Groom Buttonhole
  • One hour couples massage to relax prior to the big day
  • Option of four Fijian warriors to carry the Bride
  • Option of acoustic guitarist and singers to play processional music.
  • A decorated wedding arch, covered with fresh tropical flowers
  • Romantic “Breakfast in Bed” for the bride and groom the following morning.
  Free Wedding Offer Stay a minimum of 7 nights in Beachfront Bure and receive a Lomani Wedding Package or Renewal of Vows package for free.
  Travel Validity: 1 April – 30 May 2015, 01November – 20 December 2015 and 9 January 2016 – 31 March 2016. Sale Validity: Immediately to 31/03/16
  *Please note that if the wedding is to be held at sunset or after the last boat from Malolo Lailai to Nadi, then accommodation, dinner and breakfast for the Minister/Celebrant and Photographer is an additional charge. *

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství
Zpáteční letenku AIR NEW ZEALAND z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle kalkulace
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA a.s. ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA FIDŽI. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Lomani Island Resort ****

Naše foto hotelu Lomani Island Resort ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Lomani Island Resort

Vychutnejte si večeři ve dvou v plážové restauraci Flame Tree. Vyzkoušejte rozmanitost chutí pacifické kuchyně s fidžijskými akcenty. V restauraci se podávají pokrmy z místních surovin a čerstvých mořských úlovků.

Koktejlový bar Lomani má na výběr spoustu lákavých nápojů, například čerstvá mohita nebo krémové colady. Můžete si zde dát i výborná novozélandská a australská vína, francouzské šampaňské, místní i dovážená piva a pálenky.

V ceně pobytu je americká snídaně. Obědy a večeře jsou za příplatek.

 

Sport a wellness hotelu Lomani Island Resort ****

Zažijte vzrušení z jedné nebo několika ostrovních aktivit v resortu Lomani. Užijte si také pobřežní výlety a znovu v sobě probuďte ducha dobrodruha.

Jako hosté hotelu můžete využít nabídky bezplatných vodních radovánek. Ty zahrnují kajaky, lodě se skleněným dnem, pádlování ve stoje, šnorchlování, hobie cat, plachtění i windsurfing.

Souostroví Mamanuca se pyšní skvělými potápěčskými lokalitami. Ostrov Malolo Lailai obklopují bezpečné a klidné vody, které jsou fantastické pro začínající potápěče. Kurzy potápění jsou již od věkové úrovně 8+.

Bezplatné výlety vám zaručí dny plné dobrodružství při šnorchlování, rybaření, setkání s delfíny, prohlídce vesnice, lekcích vaření i kulturních akcích.

Lomani Resort má svůj vlastní sladkovodní bazén (35 metrů), fitness centrum, půjčovnu kol a 9 jamkové golfové hřiště.

Lázně v Lomani nabízejí celou řadu kosmetických procedur, při kterých se odreagujete a osvojíte si klidné tempo života na ostrově. Vyberte si z přírodních produktů vyrobených z extraktů fidžijských rostlin. Máte k dispozici božské masáže a zábaly, zázračné pleťové masky a tu nejlepší manikúru a pedikúru. Lomani Spa používá pouze exkluzivní lokální produkty od Pure Fidži.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Lomani svadobný balíček29.542,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  Lomani Wedding Package
  Package Inclusions:
  • Bottle of sparkling wine, fruit basket and 2 Lomani Sarongs in the room upon arrival.
  • A Minister, Priest or Celebrant to perform the ceremony*
  • Onsite wedding license registration including Marriage license fees
  • Bridal bouquet and Groom Buttonhole
  • One hour couples massage to relax prior to the big day
  • Option of four Fijian warriors to carry the Bride
  • Option of acoustic guitarist and singers to play processional music.
  • A decorated wedding arch, covered with fresh tropical flowers
  • Romantic “Breakfast in Bed” for the bride and groom the following morning.
  Free Wedding Offer Stay a minimum of 7 nights in Beachfront Bure and receive a Lomani Wedding Package or Renewal of Vows package for free.
  Travel Validity: 1 April – 30 May 2015, 01November – 20 December 2015 and 9 January 2016 – 31 March 2016. Sale Validity: Immediately to 31/03/16
  *Please note that if the wedding is to be held at sunset or after the last boat from Malolo Lailai to Nadi, then accommodation, dinner and breakfast for the Minister/Celebrant and Photographer is an additional charge. *

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Free Wedding Offer 
Stay a minimum of 7 nights in a Beachfront Bure and receive a Lomani Wedding Package or 
Renewal of Vows Package for free.

Cannot be combined with other special offers!

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu.

Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv.

Mapa - Lomani Island Resort ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Fidži do hotelu Lomani Island Resort ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Lomani Island Resort ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
2017, Ing. Ondřej Světlík, 724 065 774,

Recenze hotelu Lomani Island Resort ****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Fidži

Ing. Ondřej Světlík
Lomani Island Resort
„Hotel jsem osobně navštívil.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.