Lomani Island Resort ****

Milujete-li Fiji, zamilujete se i do Lomani

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Lomani Island Resort ****

Lokalita Fidži, Mamanuca Group, Malolo Lailai Island | Zobrazit mapu
Strava Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Ráj pod majestátními kokosovými palmami Klidná a romantická atmosféra Ideální na svatbu (máme zkušenosti)
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Lomani Island Resort **** Fidži

„Lomani“ znamená v domorodém jazyce Fidžijců „láska.“ A my jsme si jisti, že do tohoto ostrovního ráje se zamilujete na první pohled. Lomani stojí uprostřed svěžích palem a tropických zahrad ostrova Malolo Lailai, na dlouhé bílé pláži s panensky čistou lagunou. Křišťálově čistá voda omývající pobřeží u resortu je plná tropického podmořského života a četných korálů. Ostrov se jakožto bývalá kokosová plantáž pyšní stovkami majestátních kokosových palem, mezi kterými vyrůstají plumérie, ibišky a buganvílie. Lomani Fiji Resort je ideální místo pro všechny, kteří hledají totální relaxaci. V resortu vládne klid a romantická atmosféra. Milujete-li Fiji, zamilujete se i do Lomani.

Lomani stojí na ostrově Malolo Lailai, pouze 15km západně od letiště Nadi International Airport. Člunem se do resortu dostanete za 50 minut, letadlem za 10.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Lomani Island Resort

Pokud hledáte opravdu klidné místo k relaxaci a trávení dovolené ve dvou, pak je hotel Lomani Island Resort ideální volbou. Doporučujeme jej všem, kteří touží po soukromí a romantické atmosféře jen 50 minut lodí od přístavu na pevnině. Najdete zde tři kategorie ubytování, z nichž ideální prostory pro páry představují plážové vilky (s bazénem či bez bazénu) – tzv. Beach Bure.

Pláž je zde úchvatná – světlý jemný písek, kokosové palmy a nedaleký korálový útes představují skvělou kombinaci pro poznání pravého Fiji. Určitě oceníte také plážovou restauraci Flame Tree s tradiční i mezinárodní kuchyní.

Celkově resort Lomani působí opravdu klidným dojmem a není zde možné očekávat nějakou živelnou atmosféru. Tu hosté mohou zažít v sousedním sesterském resortu Plantation Island Resort, jehož zázemí mohou taktéž využívat. Samozřejmostí je pak nabídka volnočasových aktivit jako kajaky, fitness, výlety apod.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2017
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Video hotelu

Nabídka pokojů

Beachfront Bure

Beachfront Bures (65 m²) neboli plážové bungalovy, stojí jen pár kroků od bílé písečné pláže. Každé luxusní bure je zařízeno mahagonovým nábytkem zhotoveným na míru...

Deluxe Suite

Deluxe Suites (70 m²) jsou umístěny v dvoupatrových budovách se skvělým výhledem na zátoku. Každé apartmá se skládá ze samostatné ložnice s velkou postelí a prostorného obývacího p..

Hibiscus Suite

Hibiscus Suites čtveřice těchto prostorných apartmánu disponuje otevřeným obývacím prostorem propojeným s ložnicí, které vévodí velká dvoulůžka s výhledem na Pacifik...

Gastronomie a hotelové restaurace

Vychutnejte si večeři ve dvou v plážové restauraci Flame Tree. Vyzkoušejte rozmanitost chutí pacifické kuchyně s fidžijskými akcenty. V restauraci se podávají pokrmy z místních surovin a čerstvých mořských úlovků.

Koktejlový bar Lomani má na výběr spoustu lákavých nápojů, například čerstvá mohita nebo krémové colady. Můžete si zde dát i výborná novozélandská a australská vína, francouzské šampaňské, místní i dovážená piva a pálenky.

V ceně pobytu je americká snídaně. Obědy a večeře jsou za příplatek.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Lomani Island Resort

Resort nabízí pouhých 24 pokojů k ubytování. Deluxe Suites, Hibiscus Suites a Beachfront Bures nabízejí hostům úžasné výhledy na oceán a všechny jsou situovány do 30 metrů od pobřeží.

Všechny kategorie ubytování jsou vybaveny postelí velikosti king, klimatizací, stropními ventilátory, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, TV a DVD přehrávačem, budíkem a stanicí pro iPod, koupelnovými doplňky, trezorem, žehličkou a žehlicím prknem a ledničkou. K dispozici budete mít i servis prádelny.

Nabídka pokojů

Beachfront Bure

Beachfront Bures (65 m²) neboli plážové bungalovy, stojí jen pár kroků od bílé písečné pláže. Každé luxusní bure je zařízeno mahagonovým nábytkem zhotoveným na míru. Můžete si užívat soukromou venkovní sprchu a velkou terasu s výhledem na zátoku Malolo Lailai. Úžasný výhled na moře rámují dvojité posuvné dveře.

Deluxe Suite

Deluxe Suites (70 m²) jsou umístěny v dvoupatrových budovách se skvělým výhledem na zátoku. Každé apartmá se skládá ze samostatné ložnice s velkou postelí a prostorného obývacího pokoje. Navíc máte k dispozici privátní patio nebo verandu.

Hibiscus Suite

Hibiscus Suites čtveřice těchto prostorných apartmánu disponuje otevřeným obývacím prostorem propojeným s ložnicí, které vévodí velká dvoulůžka s výhledem na Pacifik. V těchto apartmánech jsou též venkovní sprchy a soukromé terasy.

Pláž a moře

Krásná dlouhá pláž pokrytá bílým pískem se táhne do dálky podél pobřeží. Postupně přechází v tyrkysové vody oceánu, které poskytují pestrý podmořský život a řadu aktivit nad i pod vodou.

Online cena a slevy Lomani Island Resort ****

Nabídka nocí zdarma v hotelu Lomani Island Resort

Stay minimum 3 nights and receive 2 x 30 minutes massage per room. 

Stay for a minimum of 5 nights and receive two 30 minutes tropical massages per room.

Stay for a minimum of 7 nights and receive two 30 minutes tropical massages plus a romantic 3 course dinner by the beach for two per room.

Can be combined with Stay 7 Pay 6 and Honeymoon Bonus.

 

 

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Free Wedding Offer 
Stay a minimum of 7 nights in a Beachfront Bure and receive a Lomani Wedding Package or 
Renewal of Vows Package for free.

Cannot be combined with other special offers!

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Svatební balíček „Svatba v ráji”

Lomani svadobný balíček29.060,- Kč
 • ZAHRNUJE:
  Lomani Wedding Package
  Package Inclusions:
  • Bottle of sparkling wine, fruit basket and 2 Lomani Sarongs in the room upon arrival.
  • A Minister, Priest or Celebrant to perform the ceremony*
  • Onsite wedding license registration including Marriage license fees
  • Bridal bouquet and Groom Buttonhole
  • One hour couples massage to relax prior to the big day
  • Option of four Fijian warriors to carry the Bride
  • Option of acoustic guitarist and singers to play processional music.
  • A decorated wedding arch, covered with fresh tropical flowers
  • Romantic “Breakfast in Bed” for the bride and groom the following morning.
  Free Wedding Offer Stay a minimum of 7 nights in Beachfront Bure and receive a Lomani Wedding Package or Renewal of Vows package for free.
  Travel Validity: 1 April – 30 May 2015, 01November – 20 December 2015 and 9 January 2016 – 31 March 2016. Sale Validity: Immediately to 31/03/16
  *Please note that if the wedding is to be held at sunset or after the last boat from Malolo Lailai to Nadi, then accommodation, dinner and breakfast for the Minister/Celebrant and Photographer is an additional charge. *

Cena zájezdu od naší specializované cestovní kanceláře zahrnuje

Osobní poradenství
Zpáteční letenku AIR NEW ZEALAND z Prahy či Vídně vč. letištních tax v nejnižší knihovací economy třídě
Ubytování na vybraný počet nocí
Stravování dle kalkulace
Privátní zpáteční transfer klimatizovaným osobním vozem z letiště přímo do hotelu
Help desk naší cestovní kanceláře v České republice 24h/7d
Pojištění cestovní kanceláře proti úpadku
Informace před cestou na zájezd s naší cestovní kanceláří
CESTOVNÍ KANCELÁŘ DELUXEA a.s. ZÍSKALA ZA OBDOBÍ 2013/2014, 2012/2013, 2011/2012, 2010/2011, 2009/2010, 2008/2009, 2007/2008 OCENĚNÍ NEJLEPŠÍHO PRODEJCE BEACHCOMBER HOTELŮ V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE
SLUŽBY NEKUPUJEME U ŽÁDNÉ NĚMECKÉ CESTOVNÍ KANCELÁŘE A PŘI CESTOVÁNÍ NEBUDETE ČLENY NĚMECKÉ SKUPINY. ZÁJEZD OBJEDNÁVÁ NAŠE CESTOVNÍ KANCELÁŘ PŘÍMO NA FIDŽI. PŘÍPADNÉ ZMĚNY VYŘÍDÍME RYCHLE

Cestovní pojištění

Vyberte si optimální variantu cestovního pojištění a my Vám ho uzavřeme.
Sbaleno - kompletní ochrana na zájezd nebo Multi Trip - celoroční pojištění.


Profi foto hotelu Lomani Island Resort ****

Naše foto hotelu Lomani Island Resort ****

Video

Gastronomie a hotelové restaurace Lomani Island Resort

Vychutnejte si večeři ve dvou v plážové restauraci Flame Tree. Vyzkoušejte rozmanitost chutí pacifické kuchyně s fidžijskými akcenty. V restauraci se podávají pokrmy z místních surovin a čerstvých mořských úlovků.

Koktejlový bar Lomani má na výběr spoustu lákavých nápojů, například čerstvá mohita nebo krémové colady. Můžete si zde dát i výborná novozélandská a australská vína, francouzské šampaňské, místní i dovážená piva a pálenky.

V ceně pobytu je americká snídaně. Obědy a večeře jsou za příplatek.

 

Sport a wellness hotelu Lomani Island Resort ****

Zažijte vzrušení z jedné nebo několika ostrovních aktivit v resortu Lomani. Užijte si také pobřežní výlety a znovu v sobě probuďte ducha dobrodruha.

Jako hosté hotelu můžete využít nabídky bezplatných vodních radovánek. Ty zahrnují kajaky, lodě se skleněným dnem, pádlování ve stoje, šnorchlování, hobie cat, plachtění i windsurfing.

Souostroví Mamanuca se pyšní skvělými potápěčskými lokalitami. Ostrov Malolo Lailai obklopují bezpečné a klidné vody, které jsou fantastické pro začínající potápěče. Kurzy potápění jsou již od věkové úrovně 8+.

Bezplatné výlety vám zaručí dny plné dobrodružství při šnorchlování, rybaření, setkání s delfíny, prohlídce vesnice, lekcích vaření i kulturních akcích.

Lomani Resort má svůj vlastní sladkovodní bazén (35 metrů), fitness centrum, půjčovnu kol a 9 jamkové golfové hřiště.

Lázně v Lomani nabízejí celou řadu kosmetických procedur, při kterých se odreagujete a osvojíte si klidné tempo života na ostrově. Vyberte si z přírodních produktů vyrobených z extraktů fidžijských rostlin. Máte k dispozici božské masáže a zábaly, zázračné pleťové masky a tu nejlepší manikúru a pedikúru. Lomani Spa používá pouze exkluzivní lokální produkty od Pure Fidži.

ceny jsou informativní a potvrdíme Vám je při rezervaci svatby

Svatby v ráji pořádáme od roku 1998. Jsou připravené speciálně s ohledem na individuální přání a potřeby snoubenců. Naši zaměstnanci destinace opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí a nabídku služeb. Díky tomu Vám velmi podrobně poradí na základě osobních zkušeností.

Výhody od DELUXEA pro svatbu v zahraničí nebo svatební cestu

Free Wedding Offer 
Stay a minimum of 7 nights in a Beachfront Bure and receive a Lomani Wedding Package or 
Renewal of Vows Package for free.

Cannot be combined with other special offers!

Svatba v hotelu = právoplatný svatební obřad v hotelu. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže. Svatební cesta = pobyt v hotelu do 6 měsíců po svatbě uskutečněné kdekoliv. Získáváte slevu na nevěstu uvedenou níže.

Mapa - Lomani Island Resort ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Fidži do hotelu Lomani Island Resort ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Lomani Island Resort ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
2017
Ing. Ondřej Světlík
Ing. Ondřej Světlík 724 065 774

Recenze hotelu Lomani Island Resort ****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Fidži

Ing. Ondřej Světlík
Lomani Island Resort
„Hotel jsem osobně navštívil.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.