Mana Island Resort & Spa ****

Tropické kouzlo resortu s báječnými a romzanitými možnostmi

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Mana Island Resort & Spa ****

Lokalita Fidži, Mamanuca Group, Mana Island | Zobrazit mapu
Strava Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Uvolněná atmosféra Různé kategorie ubytování První svatební kaple s výhledem na oceán

Popis hotelu Mana Island Resort & Spa **** Fidži

Mana Island Resort & Spa je situován v srdci ostrovů Mamanuca, jen 32 km západně od Nadi a představuje 300 akrů svěžího tropického ráje s bílými písečnými plážemi a křišťálově čistou vodou. Jen pár metrů do vnitrozemí se začínají zvedat zelené kopečky, které nabízejí příležitost pro vycházky a další dobrodružství. Resort nabízí celou řadu ubytovaní od tradičních líbánkových bure (=bungalov) až po luxusní suitové pokoje či moderní a tradiční fidžijské bure, které jsou rozděleny na podkategorie, přičemž každá má vlastní atmosféru a vybavení tak, aby vyhovovala potřebám novomanželů, párů, rodin či větších i menších skupin hostů.

Resort Mana se může pochlubit vynikajícími lázněmi a fidžijskou první svatební kaplí s výhledem na oceán. Dále je k dispozici sál pro pořádání událostí, 2 bazény se sladkou vodou, 2 restaurace, 4 bary, pětihvězdičkové potápěčské centrum a rozsáhlá nabídka vodních i pozemních aktivit. Resort je také zapojen do podpory ochrany přírodního prostředí.

Zároveň přátelský hotelový personál je jedním z hlavních důvodů, proč se hosté rádi a opakovaně vracejí. Toto skryté útočiště je opravdu vyladěnou kombinací moderního a nedotčeného světa a vytváří atmosféru, o které sní i nejnáročnější hosté.

Svatby

I z běžné svatby se může stát něco neuvěřitelného a výjimečného, a to jednoduše tím, že je strávena v příjemné atmosféře, připravena vhodnými lidmi a je vybráno unikátní místo. Místní prostředí nabízí skutečně elegantní prostředí s křišťálově čistou vodou, svěží a voňavou zelení, romantickými plážemi a kouzelnou atmosféru pro zamilované páry. Váš svatební obřad v elegantní kapli na pobřeží nebo na bílé písčité pláži pro nezapomenutelné zážitky.

Konference

Přemýšleli jste někdy o uspořádání konference či podobné události na ostrově s úchvatným oceánem v pozadí? V resortu Mana Island je možné nejenom tohle, ale také mnohé další. Vaše událost bude mít nádech dokonalosti.

Vybavení a služby resortu

Ať už potřebujete plavky, opalovací krém, hygienické potřeby nebo různé další věci, můžete se podívat do hotelového butiku a jistě najdete to, co potřebujete. K dispozici jsou zde také oděvy, ostrovní šperky, dárky, časopisy, noviny, občerstvení, pohlednice, suvenýry a základní léky.

Vyhlídka – Tohle vyvýšené místo poskytuje dech beroucí panoramatické výhledy na okolní ostrovy a modré třpytivé vody oceánu. Se západem slunce si mohou zamilované páry užít bezkonkurenční romantickou atmosféru.

Bazén – Dva velké bazény se sladkou vodou se nacházejí na severní straně ostrova, z nichž jeden je ve stylu nekonečného okraje a má lázeňské prvky (je přístupný pouze pro dospělé).

Tenisový kurt – Dva tenisové kurty s nočním osvětlením můžete využívat za každého počasí. Dopřejte svému tělu trochu pohybu také na dovolené.

Recepce a informace – Na recepce nebo informačním pultu se můžete zeptat na cokoliv ohledně svého pobytu na ostrově. K dispozici je zde ochotný a přátelský personál.

Fidžijské bure – Buďte svědky tradiční ceremonie kava, autentického pletení a dalších aktivit v bure poblíž recepce. Je to skvělé místo pro setkávání a povídání si s ostatními hosty a personálem.

Zdravotní péče – Denně od 8:00 do 17:00 je v resortu k dispozici profesionální zdravotní sestra. Mimo tuto dobu je k dispozici na zavolání.

Herna – Pro ty, kteří si chtějí odpočinout od slunce, ale ne od zábavy, se v resortu nachází klimatizovaná herní místnost s výbavou v podobě kulečníku, stolního tenisu, TV, videa, stolních her a dalších interiérových aktivit.

Služby prádelny – Vhodně situované bure s prádelnou je místem, kde najdete čisté svěží osušky a služby praní prádla. Pro hosty v Honeymoon bure, kteří zůstanou v resortu déle než 5 nocí jsou zdejší služby zdarma.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Honeymoon Bure

Sedm dobře vybavených a prostorných bure (90 m2, max. 2 dospělé osoby) pro líbánky představují záruku na kouzlo romantiky, které obklopuje páry...

Beachfront Bure

Celkově 6 bure (60m2, max. 2 osoby) této kategorie je umístěno přímo u pláže s překrásným výhledem na moře a okolní ostrovy mihotající se v modré barvě...

Ocean Front Suite

Pokud cestujete s rodinou či s přáteli, pak je pro vás Ocean Front Suite (100 m2, max. kapacita 4 dospělí nebo 3dospělí + 2 děti nebo 2 dospělí +4 děti) ideální volbou...

Deluxe Ocean View Bure

Tyto samostatné nebo dvojité bure (48 m2, max. kapacita 4 dospělí nebo 3 dospělí + 2 děti nebo 2 dospělí + 3 děti) jsou situovány téměř na okraji oceánu a nabízí překrásné výhledy..

Gastronomie a hotelové restaurace

Dvě hotelové restaurace nabízí různé kulinářské zážitky. South Beach Restaurant je částečně formální restaurací a servíruje smíšenou „haute“ kuchyni. Mamanuca Restaurant je naopak neformální místem pro stolování s nabídkou pokrmů formou bufetu a s mezinárodními tematickými bufety každý večer v týdnu.

Obohaťte si svůj pobyt o chlazený drink v jednom ze tří vytříbených barů resortu. Každý z nich má v nabídce řadu místních i mezinárodních piv, vín, lihovin a osvěžujících tropických koktejlů. Mimo to si můžete dopřát také gurmánskou kávu.

South Beach Restaurant – U jižní hotelové pláže naleznete tuto restauraci s romantickými výhledy na oceán a několik dalších ostrovů. Je to ideální místo nejenom pro jedinečné příležitosti. Smíšená kuchyně zahrnuje italské, francouzské, pacifické a japonské vlivy, což následně poskytuje kouzelné kulinářské zážitky. Večeře jsou částečně formální záležitostí s menu o třech chodech. Během dne se pak můžete těšit na hamburgery, kávu či sendviče.

Mamanuca Restaurant – Severní pláž Vám nabídne možnost stolování formou bufetu s americkou snídaní. Můžete si vychutnat barbecue oběd a tematické večeře v evropském, fidžijském, indickém či asijském stylu.

Pokojová služba – Pokojová služba resortu je k dispozici každý den od poledne až do 21 hod večer a nabízí lehké občerstvení v podobě hranolek, pizzy a dalších pokrmů, které je možné si dopřát v pohodlí svého pokoje.

„Voli Voli“ Café – U rodinného bazénu můžete posedět v kavárně s výborným občerstvením, skvělými koktejly, teplou i ledovou kávou a s čerstvým pečivem. Je to skvělé místo pro svačinku a odpočinek během dne.

Lounge Bar – S překrásnými výhledy na Tichý oceán spolu s uklidňujícími zvuky vln je Lounge Bar oázou pro vychutnání si koktejlů nebo jiných nápojů. Večery jsou pak okořeněny živými vystoupeními jako polynéskou kulturní taneční show a jiné. Neděle se navíc můžete bavit při hudbě DJe nebo vyzkoušet karaoke.

Pool Bar – Bar mezi pláží a dvěma bazény se nese ve stylu fidžijského bure a slouží jako pohodlné útočiště pro žíznivé plavce či rekreanty na pláži. K dispozici je celá řada alkoholických i nealkoholických nápojů.

South Beach Bar – Ideálním místem pro relaxační koktejl před večeří je tento bar, kde se budete moci kochat výhledem na zapadající slunce či si přečíst knihu ze zdejší rozsáhlé knihovny.

Sandbar – Tento bar je situován na vzdálenější straně u restaurace South Beach a je skvělým denním místem, kdy nemusíte chodit daleko, abyste si dali něco osvěžujícího k pití.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Mana Island Resort & Spa

Představte si 6 různých kategorií ubytování, z nichž každá má svou vlastní atmosféru a prostředí. Díky tomu si budete moci vybrat podle svých preferencí a potřeb, ať už cestujete v páru, sami, s rodinou či s přáteli.

Nabídka pokojů

Honeymoon Bure

Sedm dobře vybavených a prostorných bure (90 m2, max. 2 dospělé osoby) pro líbánky představují záruku na kouzlo romantiky, které obklopuje páry. Jsou umístěné v odlehlejších částech resortu, aby poskytovaly maximální soukromí. Tyto bure se mohou pochlubit maximálním luxusem a elegancí s autentickou tropickou atmosférou a moderním komfortem. To vše jen pár kroků od pláže. Do vybavení patří: postel o velikosti king, jacuzzi, telefon ISDN, lednice, zařízení na přípravu kávy a čaje, plážová osuška, minibar, vysoušeč vlasů, WiFi (za poplatek), sprchový kout, klimatizace, sejf, CD přehrávač, soukromý balkon a vlastní bugina.

Beachfront Bure

Celkově 6 bure (60m2, max. 2 osoby) této kategorie je umístěno přímo u pláže s překrásným výhledem na moře a okolní ostrovy mihotající se v modré barvě. Tyto příjemné bure disponují vlastním jacuzzi, které je propojeno s otevřenou terasou, jež je skvělým místem pro opalování či přístup na pláž. Je to zkrátka romantický typ ubytování s nádhernými výhledy. Zdejší okolní prostředí má velký vliv na pohodu člověka. Budete se prakticky moci probouzet na bílé písčité pláži a užívat si tropické atmosféry. Do vybavení patří: postel o velikosti king, jacuzzi, telefon ISDN, lednice, zařízení na přípravu kávy a čaje, plážová osuška, minibar, vysoušeč vlasů, WiFi (za poplatek), koupelna, klimatizace, vana, soukromý balkon, CD přehrávač a sejf.

Ocean Front Suite

Pokud cestujete s rodinou či s přáteli, pak je pro vás Ocean Front Suite (100 m2, max. kapacita 4 dospělí nebo 3dospělí + 2 děti nebo 2 dospělí +4 děti) ideální volbou. Mezaninové suity jsou elegantně zařízené a spojují moderní a tradiční styl. Ložnice v mezipatře, dva salonky (každý s koupelnou) jsou vhodné pro rodiny, které preferují jeden propojený prostor než dva oddělené pokoje. Suity této kategorie budou zkrátka splňovat požadavky na ideální rodinnou dovolenou se vším všudy, včetně dostatku prostoru, krásných výhledů na oceán a polohy jen pár kroků od pláže. K dispozici je celkem 30 suit. Do vybavení patří: postel o velikosti king, 2 samostatné postele a rozkládací gauč (nebo 2 manželské postele, 2 samostatné postele a rozkládací gauč), telefon ISDN, lednice, zařízení na přípravu kávy a čaje, plážová osuška, minibar, vysoušeč vlasů, vana, sprcha, klimatizace, soukromý balkon, CD přehrávač, sejf a WiFi (za poplatek).

Deluxe Ocean View Bure

Tyto samostatné nebo dvojité bure (48 m2, max. kapacita 4 dospělí nebo 3 dospělí + 2 děti nebo 2 dospělí + 3 děti) jsou situovány téměř na okraji oceánu a nabízí překrásné výhledy na nekonečné modré dálky. Díky nedávné rekonstrukci zahrnují moderní prvky a jsou vhodné pro rodiny či páry. Klid, který se Vám zde naskytne, je bezkonkurenční. Zamilované páry se pak mohou těšit na soukromí a romantickou atmosféru tropického prostředí, zatímco rodiny jistě ocení možnost propojení pokojů. Do vybavení patří: postel o velikosti king + samostatná postel + rozkládací gauč (nebo 2 postele o velikosti queen + samostatná postel + rozkládací gauč), telefon ISDN, lednice, zařízení na přípravu kávy a čaje, vysoušeč vlasů, sprcha, klimatizace, vana, soukromý balkon, sejf a WiFi (za poplatek).

Ocean View Room

Výhled na Tichý oceán a okolní ostrovy Mamanuca si budete moci užít z pokojů Ocean View (40 m2, max. kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí +2 děti) s prostornými interiéry, které se vyplatí pro rodinnou dovolenou. Tyto pokoje jsou blíže k hlavní části resortu a jen pár kroků od úseku bílé písečné pláže. Pokoje se nesou v duchu tradiční fidžijské architektury, která je doplněná o moderní prvky a vybavení pro vyšperkování stylu a pohodlí. Do vybavení patří: 2 manželské postele, telefon ISD, lednice, zařízení na přípravu kávy a čaje, vysoušeč vlasů, plážová osuška, sprcha, klimatizace, vana, soukromý balkon, sejf a WiFi (za poplatek).

Island Bure

Uprostřed bujné tropické zahrady je situováno 45 ostrovních bure (30 m2, max. kapacita 2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí a 1 dítě), které jsou sofistikovaně rozmístěny a představují rozložení fidžijské vesnice. Vždy dobrá nálada vylepšuje atmosféru a společně s kymácejícími se palmami představují skvělé prostředí pro dovolenou. Tyto cenově dostupné bure jsou nesmírně flexibilní a mohou ubytovat páry, rodiny i skupinky hostů. K dispozici je také možnost propojení ostrovů. Do vybavení patří: postel o velikosti king + rozkládací gauč (nebo postel o velikosti king + 2 samostatné postele nebo postel o velikosti king + samostatná postel +rozkládací gauč), telefon ISD, lednice, zařízení na přípravu kávy a čaje, vysoušeč vlasů, venkovní sprcha, klimatizace, soukromý balkon, sejf a WiFi (za poplatek).

Pláž a moře

K resortu patří dvě bílé písčité pláže, které jsou omývany křišťálově čistými vodami oceánu. K dispozici je severní a jižní pláž, přičemž, každá nabízí zázemí s restaurací a barem. Využíz můžete také nabídky motorizovaných a nemotorizovaných aktivit pro zpestření volného času při tropické dovolené.

Online cena a slevy Mana Island Resort & Spa ****

Profi foto hotelu Mana Island Resort ****

Gastronomie a hotelové restaurace Mana Island Resort & Spa

Dvě hotelové restaurace nabízí různé kulinářské zážitky. South Beach Restaurant je částečně formální restaurací a servíruje smíšenou „haute“ kuchyni. Mamanuca Restaurant je naopak neformální místem pro stolování s nabídkou pokrmů formou bufetu a s mezinárodními tematickými bufety každý večer v týdnu.

Obohaťte si svůj pobyt o chlazený drink v jednom ze tří vytříbených barů resortu. Každý z nich má v nabídce řadu místních i mezinárodních piv, vín, lihovin a osvěžujících tropických koktejlů. Mimo to si můžete dopřát také gurmánskou kávu.

South Beach Restaurant – U jižní hotelové pláže naleznete tuto restauraci s romantickými výhledy na oceán a několik dalších ostrovů. Je to ideální místo nejenom pro jedinečné příležitosti. Smíšená kuchyně zahrnuje italské, francouzské, pacifické a japonské vlivy, což následně poskytuje kouzelné kulinářské zážitky. Večeře jsou částečně formální záležitostí s menu o třech chodech. Během dne se pak můžete těšit na hamburgery, kávu či sendviče.

Mamanuca Restaurant – Severní pláž Vám nabídne možnost stolování formou bufetu s americkou snídaní. Můžete si vychutnat barbecue oběd a tematické večeře v evropském, fidžijském, indickém či asijském stylu.

Pokojová služba – Pokojová služba resortu je k dispozici každý den od poledne až do 21 hod večer a nabízí lehké občerstvení v podobě hranolek, pizzy a dalších pokrmů, které je možné si dopřát v pohodlí svého pokoje.

„Voli Voli“ Café – U rodinného bazénu můžete posedět v kavárně s výborným občerstvením, skvělými koktejly, teplou i ledovou kávou a s čerstvým pečivem. Je to skvělé místo pro svačinku a odpočinek během dne.

Lounge Bar – S překrásnými výhledy na Tichý oceán spolu s uklidňujícími zvuky vln je Lounge Bar oázou pro vychutnání si koktejlů nebo jiných nápojů. Večery jsou pak okořeněny živými vystoupeními jako polynéskou kulturní taneční show a jiné. Neděle se navíc můžete bavit při hudbě DJe nebo vyzkoušet karaoke.

Pool Bar – Bar mezi pláží a dvěma bazény se nese ve stylu fidžijského bure a slouží jako pohodlné útočiště pro žíznivé plavce či rekreanty na pláži. K dispozici je celá řada alkoholických i nealkoholických nápojů.

South Beach Bar – Ideálním místem pro relaxační koktejl před večeří je tento bar, kde se budete moci kochat výhledem na zapadající slunce či si přečíst knihu ze zdejší rozsáhlé knihovny.

Sandbar – Tento bar je situován na vzdálenější straně u restaurace South Beach a je skvělým denním místem, kdy nemusíte chodit daleko, abyste si dali něco osvěžujícího k pití.

Sport a wellness hotelu Mana Island Resort ****

Lázně Mana Spa

Navštivte při své dovolené na Fiji tyto úžasné ostrovní lázně inspirované v opravdovém wellness. Díky profesionálnímu holistickému přístupu vytvářejí lázně lákavou nabídku jedinečných služeb, které pomohou regenerovat a oživit Vaše tělo, mysl i ducha. Navíc budete moci nasát naprosto uklidňující atmosféru zdejšího prostředí.

Lázně zahrnují 4 pokoje pro procedury, kde jeden pokoj je suitou pro páry, bure s jacuzzi, bure s denními válendami, bure sprchami a luxusní butik. Zkušení terapeuti Vám poskytnou takové služby, které budete potřebovat.

V lázních poznáte opravdový význam slova relaxace. Zdejší procedury a rituály jsou autentické a představují zcela jedinečný přístup. Mana Spa Vám dá pocit luxusu, co se týče osobní péče a nadčasovosti. Dopřejte svým smyslům hýčkání, uklidněte své tělo a oživte svého ducha.

Pozemní aktivity

Výroba sukně z trávy – Vyzkoušejte si vyrobit travní vlastní sukni, jako to dělali dávní předkové tady na ostrově. Sukni si poté můžete vzít jako suvenýr.

Ta Tavu – „Tavu“ je starodávným způsobem fidžijského grilování na dřevěném uhlí. Společně s mořskou vodou, citrony, chilli, cibulí, paprikou a rajčaty bude vytvořena delikátní směs chutí. Specialitou je také kokosový dezert.

Pletení – Pletení klobouků a košíků z palmových a pandánových materiálů je součástí kulturních aktivit, které se konají každý týden ve fidžijském bure. Listy těchto rostlin se vaří, dokud nezhnědnou a až poté se z nich vyrábí nejrůznější pletené výrobky, které si můžete vzít s sebou domů.

Procházky přírodou – Procházky přírodou mají zábavný a také vzdělávací charakter. Budete si moci prohlédnout jak faunu, tak flóru ostrova Mana. Žijí zde kaloni, ledňáčci, racci, volavky a mnozí další živočichové.

Noční aktivity – Hlavní salonek resortu nabízí fascinující noční zábavu pro každého. Staňte se svědky fidžijského duchovního meke, polynéských tanců a harmonických tónů ostrovního sboru. Mezi další aktivity patří krabí závody, rozdělání velkého ohně na pláži a jiná překvapení.

Vodní aktivity

Nemotorizované vodní aktivity – V azurových vodách v okolí ostrova se můžete těšit na potápění, windsurfing, katamarány hobie cat, plovoucí prkna pro pozorování podvodního světa či možnost navštívit lodní bure na jižní pláži. K dispozici jsou také jednomístné i dvoumístné kajaky. Prvořadá je bezpečnost hostů, proto jsou k dispozici záchranné vesty a poblíž je vždy záchranný člun.

Motorizované vodní aktivity – Všechny motorizované vodní sporty jsou provozovány společností Sea Fiji. To zahrnuje podvodní dobrodružství, parasailing, šnorchlovací safari, rybářské výlety, safari na vodním skútru, jízdu na banánu a další. Také plavba na palubě Seaspray provozované Awesome Adventure je jedinečným zážitkem, kdy se dostanete na neobydlené ostrovy, unikátní šnorchlovací místa nebo do tradiční fidžijské vesnice.

Potápění - Aqua Trek Mana je PADI potápěčským centrem, které je vhodné jak pro profesionály, tak také pro začátečníky. Objevte tuto prvotřídní potápěčskou lokalitu s korálovými útesy neobvyklých tvarů, kde žije nespočet druhů živočichů a budete moci narazit také na žraloky. Pro začátečníky jsou k dispozici kurzy potápění s instruktorem.

Děti v hotelu Mana Island Resort ****

Dětský klub – Hotelový dětský klub „Tu Vonu“ je skvělou příležitostí pro nejmenší. Během dne mohou děti poznat fidžijskou kulturu, vydat se společně na procházky do přírody či si zahrát zábavné a vzdělávací hry. Klub je situován v centru resortu a disponuje také dětským hřištěm. Pokud za dítě zaplatíte nevysoký poplatek 25 F$ za celý pobyt, odnese si kromě zážitků také skvělé suvenýry v podobě dárků, které připomínají úžasnou dovolenou. Jednou za měsíc se nejmenší mohou zapojit také do „dne životního prostředí“ a dozvědí se mnohé o okolní přírodě, budou moci vysadit strom či pečovat o korály.

Mei Mei Centrum – „Mei Mei“ je fidžijské slovo, které v překladu znamená hlídání dětí. Najdete zde dětské centrum, které je něco jako jesle a během dne poskytuje bezplatný babysitting po dobu až 5 hodin pro děti do 3 let, pokud rodiče stráví v hotelu více než 5 nocí. Pro ostatní hosty je sazba 5 F$ za dítě na hodinu. Tato služba může být poskytována také přímo na pokoji.

Doprava do hotelu Mana Island Resort & Spa

Ostrovy Mamanuca jsou denně dostupně letecky i po moři. Pro transfery z/na Mana Island můžete využít pohodlnou přepravu prvotřídním katamaránem z Port Denarau (Nadi) třikrát denně. Rychlejším způsobem je 15minutový let hydroplánem nebo helikoptérou. Všechny způsoby jsou maximálně bezpečné a spolehlivé.

Mapa - Mana Island Resort & Spa ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Fidži do hotelu Mana Island Resort & Spa ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Mana Island Resort & Spa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Mana Island Resort & Spa ****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Fidži

Ing. Ondřej Světlík
Mana Island Resort & Spa
„Procestoval jsem svět. Rád Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.