Mana Island Resort & Spa ****

Fidži

Tropický ostrovní resort s báječnými a rozmanitými možnostmi

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Mana Island Resort & Spa ****

Lokalita Fidži, Mamanuca Islands, Mana Island | Zobrazit mapu
Strava Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Uvolněná ostrovní atmosféra Rozmanité kategorie ubytování Dvě krásné dlouhé pláže

Popis hotelu Mana Island Resort & Spa **** Fidži

Mana Island Resort & Spa je situován v srdci souostroví Mamanuca, kde najdete tyrkysové vody oceánu, korálové zahrady pod mořskou hladinou a bílé písčité pláže. Resort se pyšní celou řadou možností pro ubytování – vybírat můžete jak z tradičních ostrovních bure s venkovní střechou, tak také ze oceánských suit s výhledem na jižní pláž ostrova. Náročnější pak jistě ocení prémiové plážové bure s vlastním bazénem. Na své si přijdou rodiny s dětmi i páry na romantické dovolené a o gastronomické požitky se postará vícero kvalitních restaurací a barů.

Během dovolené poznáte místní kulturu, prožijete spoustu zábavy během nejrůznějších aktivit nebo se můžete oddat nekonečné relaxaci u dvou hotelových bazénů, na plážích lemovaných palmami nebo lázních Mana Spa. K dispozici je i potápěčské centrum, centrum vodních sportů, tenisové kurty či dětský klub.

Zároveň přátelský hotelový personál je jedním z hlavních důvodů, proč se hosté rádi a opakovaně vracejí. Toto skryté útočiště je opravdu vyladěnou kombinací moderního a nedotčeného světa a vytváří atmosféru, o které sní i nejnáročnější hosté.

Mana Island Resort & Spa je rozmanitým místem, kde máte na dosah úžasné pláže, křišťálově čisté vody, svěží tropickou vegetaci i zelenající se kopečky rozeseté po ostrůvku. Resort se nachází přibližně 30 km západně od Nadi s mezinárodním letištěm, odkud je možné využít transfer lodí, water taxi, hydroplánem či helikoptérou.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Island Bure

Island Bure

V tropické zahradě mezi palmami najdete tyto Island Bure, které jako by připomínaly fijijskou vesničku. Nacházejí se uprostřed ostrova, odkud je dobrý přístup k jižní i severní pláži...

Ocean View Bure

Ocean View Bure

Jen pár kroků od oceánu najdete tyto Ocean View Bure, které nabízejí výhledy směrem k pobřeží a představují ubytování s velkorysým obývacím prostorem...

Deluxe Ocean View Bure

Deluxe Ocean View Bure

U klidné severní pláže najdete Deluxe Ocean View Bure, které nabízejí klidné prostředí v podobě samostatných vilek či duplex vilek...

Gastronomie a hotelové restaurace

Ať už se jedná o bezstarostné stolování nebo prvotřídní večeři, v resortu Mana Island si vždy budete moci vybrat. Dvě hotelové restaurace nabízí různé kulinářské zážitky. South Beach Restaurant je částečně formální restaurací a servíruje smíšenou „haute“ kuchyni. Mamanuca Restaurant je naopak neformální místem pro stolování s nabídkou pokrmů formou bufetu a s mezinárodními tematickými bufety každý večer v týdnu.

Obohaťte si svůj pobyt o chlazený drink v jednom z hotelových barů. Každý z nich má v nabídce řadu místních i mezinárodních piv, vín, lihovin a osvěžujících tropických koktejlů. Mimo to si můžete dopřát také gurmánskou kávu.

South Beach Restaurant

U jižní hotelové pláže naleznete tuto restauraci s romantickými výhledy na oceán a několik dalších ostrovů. Je to ideální místo nejenom pro jedinečné příležitosti. Fusion kuchyně zahrnuje italské, francouzské, pacifické a japonské vlivy, což následně poskytuje kouzelné kulinářské zážitky. Večeře jsou částečně formální záležitostí s menu o třech chodech. Během dne se pak můžete těšit na burgery, kávu či sendviče.

Mamanuca Restaurant

Severní pláž Vám nabídne možnost stolování formou bufetu s americkou snídaní. Můžete si vychutnat barbecue oběd a tematické večeře v evropském, fidžijském, indickém či asijském stylu.

Pokojová služba

Pokojová služba resortu je k dispozici každý den od poledne až do 21 hod večer a nabízí lehké občerstvení v podobě hranolek, pizzy a dalších pokrmů, které je možné si dopřát v pohodlí svého pokoje.

Voli Voli Café

U rodinného bazénu můžete posedět v kavárně s výborným občerstvením, skvělými koktejly, teplou i ledovou kávou a s čerstvým pečivem. Je to skvělé místo pro svačinku a odpočinek během dne.

Mamanuca Lounge Bar

Tento bar nabízí ideální prostředí pro skleničku před večeří nebo relaxaci po lahodném jídle. Nachází se ve vnitřních prostorách hotelu vedle restaurace Mamanuca a poskytuje pohodlné posezení pro každého.

Waisavu Swim-Up Pool Bar

Vychutnejte si osvěžující koktejl během skotačení v bazénu či opalování se na lehátku. Tento bar se nachází u rodinného bazénu a umožňuje hostům dopřát si osvěžení v příjemném prostředí s altánky u severní pláže. V nabídce jsou lahodné koktejly a nespočet dalších nápojů, které potěší Vaše chuťové buňky.

South Beach Lounge

U jižní pláže najdete south Beach Lounge s nabídkou pečlivě připravených drinků. Nachází se u restaurace South Beach.

Vonu Bar

Uhaste svou žízeň po plavání či šnorchlování u jižní pláže. Můžete si odpočinout při jemném oceánském vánku a vychutnat si ledovou margaritu či další koktejly i nealkoholické nápoje.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Mana Island Resort & Spa

Představte si 6 různých kategorií ubytování, z nichž každá má svou vlastní atmosféru a prostředí. Díky tomu si budete moci vybrat podle svých preferencí a potřeb, ať už cestujete v páru, sami, s rodinou či s přáteli.

Plánek hotelu a nabídka pokojů

Plánek hotelu

Plánek hotelu

Rozkliknutím si plánek zvětšíte.

Island Bure

Island Bure

V tropické zahradě mezi palmami najdete tyto Island Bure, které jako by připomínaly fijijskou vesničku. Nacházejí se uprostřed ostrova, odkud je dobrý přístup k jižní i severní pláži. Za příjemnou cenu si tak užijete krásnou dovolenou v páru či s rodinou. Do vybavení patří venkovní sprcha, klimatizace, stropní ventilátor, dřevěná terasa, WiFi, lednice, vysoušeč vlasů, žehlička a žehlící prkno. Je zde možnost i propojitelných pokojů.

Ocean View Bure

Ocean View Bure

Jen pár kroků od oceánu najdete tyto Ocean View Bure, které nabízejí výhledy směrem k pobřeží a představují ubytování s velkorysým obývacím prostorem. To poslouží ideálně rodinám s dětmi. Bure jsou umístěny nedaleko hlavních hotelových zařízení a vyznačují se fijijskými rysy v kombinaci s moderními prvky. Do vybavení patří klimatizace, stropní ventilátor (pouze u pokojů v patře), dřevěná terasa, WiFi, lednice, vysoušeč vlasů, žehlička a žehlící prkno.

Deluxe Ocean View Bure

Deluxe Ocean View Bure

U klidné severní pláže najdete Deluxe Ocean View Bure, které nabízejí klidné prostředí v podobě samostatných vilek či duplex vilek. Dopřejte si výhledy na oceán z privátní terasy a užijte si dovolenou v tropické romantické atmosféře, kde najdou útočiště páry i rodiny. Do vybavení patří vana, klimatizace, stropní ventilátor, dřevěná terasa, zařízení na přípravu kávy a čaje, WiFi, lednice, sprcha, vysoušeč vlasů, žehlička a žehlící prkno. K dispozici je i možnost propojení pokojů.

Oceanfront Suite

Oceanfront Suite

Pokud cestujete ve větším počtu osob s rodinou či přáteli, tak je Oceanfront Suite tím pravým řešením. Dvoupatrové suity jsou elegantně vybaveny moderními a tradičními prvky. K dispozici vám bude mezzaninová ložnice a salonek v přízemí. Samostatné koupelny najdete v každém patře. Do vybavení patří klimatizace, stropní ventilátor, terasa, WiFi, lednice, vysoušeč vlasů, žehlička a žehlící prkno. Některé pokoje je možné propojit.

Beachfront Bure

Beachfront Bure

Milovníci plážového ubytování si nemohou nechat ujít dovolenou v Beachfront Bure, která se nachází jen pár metrů od severní pláže a pouze kousek od bazénu pro dospělé. Můžete se kochat výhledy na azurové vody a užít relaxaci ve vlastním jacuzzi či na terase. Do vybavení patří klimatizace, venkovní sprcha, jacuzzi, minibar, balkon, WiFi, lednice, vysoušeč vlasů, CD přehrávač, a další. K dispozici jsou i propojitelné pokoje.

Premium Beach Bure

Premium Beach Bure

Nově zrenovované a skvěle vybavené Premium Beach Bure jsou situovány u jižní pláže a představují to nejlepší pro romantickou dovolenou u moře. Jsou od hlavní části resortu odděleny a dopřejí Vám tak porci soukromí navíc. Sofistikovaně zařízené vilky nabízejí luxus a eleganci s tropickým šarmem. Do vybavení patří jacuzzi, klimatizace, venkovní sprcha, minibar, balkon, WiFi, lednice, vysoušeč vlasů, CD přehrávač a mnohé další. Je zde i možnost propojitelných vilek.

Pláž a moře

K resortu patří dvě bílé písčité pláže, které jsou omývany křišťálově čistými vodami oceánu. K dispozici je severní a jižní pláž, přičemž každá nabízí zázemí s restaurací a barem. Využít můžete také nabídky motorizovaných a nemotorizovaných aktivit pro zpestření volného času při tropické dovolené. Zde si užijete obrovské množství zábavy i relaxace.

Online cena a slevy Mana Island Resort & Spa ****

Profi foto hotelu Mana Island Resort ****

Gastronomie a hotelové restaurace Mana Island Resort & Spa

Ať už se jedná o bezstarostné stolování nebo prvotřídní večeři, v resortu Mana Island si vždy budete moci vybrat. Dvě hotelové restaurace nabízí různé kulinářské zážitky. South Beach Restaurant je částečně formální restaurací a servíruje smíšenou „haute“ kuchyni. Mamanuca Restaurant je naopak neformální místem pro stolování s nabídkou pokrmů formou bufetu a s mezinárodními tematickými bufety každý večer v týdnu.

Obohaťte si svůj pobyt o chlazený drink v jednom z hotelových barů. Každý z nich má v nabídce řadu místních i mezinárodních piv, vín, lihovin a osvěžujících tropických koktejlů. Mimo to si můžete dopřát také gurmánskou kávu.

South Beach Restaurant

U jižní hotelové pláže naleznete tuto restauraci s romantickými výhledy na oceán a několik dalších ostrovů. Je to ideální místo nejenom pro jedinečné příležitosti. Fusion kuchyně zahrnuje italské, francouzské, pacifické a japonské vlivy, což následně poskytuje kouzelné kulinářské zážitky. Večeře jsou částečně formální záležitostí s menu o třech chodech. Během dne se pak můžete těšit na burgery, kávu či sendviče.

Mamanuca Restaurant

Severní pláž Vám nabídne možnost stolování formou bufetu s americkou snídaní. Můžete si vychutnat barbecue oběd a tematické večeře v evropském, fidžijském, indickém či asijském stylu.

Pokojová služba

Pokojová služba resortu je k dispozici každý den od poledne až do 21 hod večer a nabízí lehké občerstvení v podobě hranolek, pizzy a dalších pokrmů, které je možné si dopřát v pohodlí svého pokoje.

Voli Voli Café

U rodinného bazénu můžete posedět v kavárně s výborným občerstvením, skvělými koktejly, teplou i ledovou kávou a s čerstvým pečivem. Je to skvělé místo pro svačinku a odpočinek během dne.

Mamanuca Lounge Bar

Tento bar nabízí ideální prostředí pro skleničku před večeří nebo relaxaci po lahodném jídle. Nachází se ve vnitřních prostorách hotelu vedle restaurace Mamanuca a poskytuje pohodlné posezení pro každého.

Waisavu Swim-Up Pool Bar

Vychutnejte si osvěžující koktejl během skotačení v bazénu či opalování se na lehátku. Tento bar se nachází u rodinného bazénu a umožňuje hostům dopřát si osvěžení v příjemném prostředí s altánky u severní pláže. V nabídce jsou lahodné koktejly a nespočet dalších nápojů, které potěší Vaše chuťové buňky.

South Beach Lounge

U jižní pláže najdete south Beach Lounge s nabídkou pečlivě připravených drinků. Nachází se u restaurace South Beach.

Vonu Bar

Uhaste svou žízeň po plavání či šnorchlování u jižní pláže. Můžete si odpočinout při jemném oceánském vánku a vychutnat si ledovou margaritu či další koktejly i nealkoholické nápoje.

Aktivity

Na prozkoumání všech aktivit v resortu Mana Island je týden opravdu málo. Resort nabízí nepřeberné množství možností, které můžete během dovolené vyzkoušet. Každý den se nabízí něco jiného a nudit se určitě nebudete. Poznejte místní kulturu, naučte se uplést tradiční košíky či klobouk nebo se zapojte do ochrany přírodního prostředí ostrova. Večery jsou pak věnovány živé zábavě.

Butik - s nabídkou potřeb pro dovolenou, módních doplňků, ostrovních šperků, pohlednic, magazínů, suvenýrů a mnohého dalšího.

Vyhlídka – nad resortem se nachází vyhlídkové místo, kam se opravdu vyplatí vyjít. Nabídnou se Vám dech beroucí výhledy na okolní ostrovy a modré vody oceánu. romantická atmosféra pak panuje během západů slunce.

Fijijské bure – Zúčastněte se tradičního ceremoniálu pití kavy nebo si zkuste uplést vlastní klobouk či košík. Místní personál Vám odhalí tradice a zvyky fijijské kultury.

Sport a wellness hotelu Mana Island Resort ****

Pokud i během dovolené chcete zůstat aktivní, můžete využít rozmanitého sportovního zázemí resortu Mana Island, kde najdete jak hotelové bazény či posilovnu, tak také tenisové kurty či nabídku vodních sportů.

Bazény – K dispozici jsou dva bazény, z nichž jeden je určen pouze pro dospělé, zatímco druhý zejména pro rodiny a nabízí bar u bazénu.

Posilovna – Abyste se udrželi ve formě, můžete využít zázemí skvělé vybavené posilovny s možností silového tréninku i kardio cvičení. Ostrov navíc nabízí nespočet stezek pro běhání i procházky.

Vodní sporty – K dispozici je centrum vodních sportů s nabídkou šnorchlování, paddleboardů, bananaboat, vodních skútrů, sirfování, windsurfingu a mnohých dalších sportů.

Tenis – Pro milovníky tenisů se v hotelu nacházejí dva tenisové kurty s osvětlením. Zahrajte si oddechovou hru nebo dramatický zápas. Rakety a míčky jsou k dispozici k zapůjčení.

Lázně

Navštivte při své dovolené na Fiji tyto úžasné ostrovní lázně Mana Spa, které díky profesionálnímu holistickému přístupu vytvářejí lákavou nabídku jedinečných služeb. Ty pomohou regenerovat a oživit Vaše tělo, mysl i ducha. Navíc budete moci nasát naprosto uklidňující atmosféru zdejšího prostředí.

Lázně zahrnují čtyři pokoje pro procedury, kde jeden pokoj je suitou pro páry, bure s jacuzzi, bure s denními válendami, bure sprchami a luxusní butik. Zkušení terapeuti Vám poskytnou takové služby, které budete potřebovat.

V lázních poznáte opravdový význam slova relaxace. Zdejší procedury a rituály jsou autentické a představují zcela jedinečný přístup. Mana Spa Vám dá pocit hýčkání, co se týče osobní péče a nadčasovosti. Dopřejte svým smyslům opravdovou wellness péči, uklidněte své tělo a oživte svého ducha.

Děti v hotelu Mana Island Resort ****

Pro děti ve věku do 12 let je v hotelu k dispozici dětský klub, který je otevřen dopoledne, odpoledne i večer na určitou dobu. Děti se budou moci zabavit během aktivit jako stavění hradů z písku, sběr kokosů nebo šnorchlování s průvodcem. Dětský klub zahrnuje také venkovní hřiště s vybavením a vnitřní prostory pro hry. Večer mohou děti relaxovat u filmu nebo se vydat za pozorováním krabů a žab.

Doprava do hotelu Mana Island Resort & Spa

Resort se nachází přibližně 30 km západně od Nadi s mezinárodním letištěm, odkud je možné využít transfer lodí, water taxi, hydroplánem či helikoptérou.

Mapa - Mana Island Resort & Spa ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Fidži do hotelu Mana Island Resort & Spa ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Mana Island Resort & Spa ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Mana Island Resort & Spa ****

Podobný hotel

Letová spojení na Fidži

Ing. Ondřej Světlík
Mana Island Resort & Spa
„Procestoval jsem svět. Rád Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.