Matamanoa Island Resort ****

Odpočiňte si v dokonalém soukromí odloučeného ostrova.

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Matamanoa Island Resort ****

Lokalita Fidži, Mamanuca Group | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Plná penze, Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Určen pouze pro dospělé Bujná vegetace a korálové útesy Sopečný kužel
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Matamanoa Island Resort **** Fidži

Matamanoa Island je soukromým a výjimečným tropickým rájem, který je součástí skupiny ostrovů Fidži, konkrétně souostroví Mamanuca. Ostrov je sopečného původu a vyčnívá z azurových vod Pacifiku. Je zastřešen bujnou tropickou vegetací a obklopují jej nádherné písčité pláže a nedotčené korálové útesy.

Resort, který se na tomto ostrově nachází, je určen pouze dospělým hostům starším 16 let. Je ideálním místem pro ty, co chtějí žít v souladu s přírodou a vdát se tlaku náročného životního stylu. Na ostrově Matamanoa najde každý host klid a mír.

Kromě relaxace nabízí resort i širokou škálu volnočasových aktivit a kulturních výletů. Zaplavte si v nekonečném bazénu, šnorchlujte v živém Tichém oceánu, vyzkoušejte si tenis, se sklenkou koktejlu pozorujte západ slunce, dopřejte si masáž s vůní exotických aromatických olejů. Objevte kouzlo tohoto krásného ostrova a uchovejte si vzpomínky z ráje po celý život.

Ostrov je vzdálen 30 kilometrů západně od Nadi International Airport.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Beachfront Villas

Beachfront Villas (50 m² + terasa 14,4 m² + letní altán 4 m²) se nacházejí na západní straně ostrova u soukromé Severní pláže a přístupné jsou buď pěšky po vystavěném chodníčku..

Beachfront Bures

Beachfront Bures (54 m²) jsou vybaveny velkou manželskou postelí a sofa, žulovým barem s lednicí, přístroji na přípravu kávy či čaje, rádiem, osobním trezorem a navíc terasou s vysutý..

Resort Rooms

Resort Rooms jsou všechny v řadě zasazené do tropických zahrad. Pokoje disponují velkou manželskou postelí a malou terasou s venkovní postelí...

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace resortu umožňuje hostům výhled na oceán od každého stolu. Stolovat se může uvnitř i venku. Šéfkuchař se svým týmem připravuje mezinárodní menu a tradiční fidžijské speciality. Večerní menu á la carte se mění každý den. Vegetariáni a vegani mohou ještě před svým pobytem požádat o přípravu bezmasých jídel.

Snídaně se podávají formou bufetu od 7:30 do 10:00. Hosté si pochutnají na tropickém ovoci, čerstvých ovocných salátech, cereáliích, tmavém nebo světlém pečivu, medu, burákovém máslu, palačinkách, croissantech, čerstvých džusech, čajích a kávě.

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Matamanoa Island Resort

Resort nabízí tři kategorie ubytování: 9 Beachfront Villas, 20 Beachfront Bures a 13 Resort Rooms. Všechny kategorie ubytování jsou vybaveny klimatizací a stropním ventilátorem, mini-barem, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, fénem, telefonem, ledničkou, trezore, ručníky a dokovací stanicí pro iPod. Ložnice je zařízena velkou šatní skříní a prostorem na zavazadla.

Nabídka pokojů

Beachfront Villas

Beachfront Villas (50 m² + terasa 14,4 m² + letní altán 4 m²) se nacházejí na západní straně ostrova u soukromé Severní pláže a přístupné jsou buď pěšky po vystavěném chodníčku, nebo jízdou v golfovém vozíku s šoférem. Ve všech vilách se nachází dva oddělené mezonetové pokoje a ložnice s manželskou postelí. V koupelně jsou dvě umyvadla, oddělená sprcha a oddělená toaleta. Součástí vil je také lounge s minibarem. Terasa nacházející se u soukromého bazénku je vybavena zahradním nábytkem a opodál je ještě oddělený altán s postelí pro venkovní relaxaci. K dispozici budete mít i venkovní sprchu. Vila je vhodná pro maximálně 3 dospělé osoby.

Beachfront Bures

Beachfront Bures (54 m²) jsou vybaveny velkou manželskou postelí a sofa, žulovým barem s lednicí, přístroji na přípravu kávy či čaje, rádiem, osobním trezorem a navíc terasou s vysutým lůžkem a dalším venkovním nábytkem. Domky jsou v tradičním fidžijském stylu s vysokými ručně malovanými stropy. Byly navrženy tak, aby do nich proudil přímořský vánek, jsou zde okna s roletami a skleněné posuvné dveře vedoucí na terasu s výhledem na oceán. V koupelně jsou k dispozici dvě umyvadla, žulová lavice, nejmodernější vybavení, italské kachličky, vysoušeč vlasů a župany. Samozřejmostí je venkovní sprcha. Domky pojmou maximálně 3 dospělé osoby.

Resort Rooms

Resort Rooms jsou všechny v řadě zasazené do tropických zahrad. Pokoje disponují velkou manželskou postelí a malou terasou s venkovní postelí. Koupelna je dekorovaná italskými kachličkami. V pokoji může být ubytován pár. Z manželské postele je možné udělat postele oddělené.

Pláž a moře

Ostrov Matamanoa objímá zářivá pláž s jemným bílým pískem, která je zároveň prahem resortu. Tichý oceán, který smývá bílý písek, je domovem barevných korálů a mnoho mořských živočichů.

Online cena a slevy Matamanoa Island Resort ****

Profi foto hotelu Matamanoa Island Resort ****

Gastronomie a hotelové restaurace Matamanoa Island Resort

Restaurace resortu umožňuje hostům výhled na oceán od každého stolu. Stolovat se může uvnitř i venku. Šéfkuchař se svým týmem připravuje mezinárodní menu a tradiční fidžijské speciality. Večerní menu á la carte se mění každý den. Vegetariáni a vegani mohou ještě před svým pobytem požádat o přípravu bezmasých jídel.

Snídaně se podávají formou bufetu od 7:30 do 10:00. Hosté si pochutnají na tropickém ovoci, čerstvých ovocných salátech, cereáliích, tmavém nebo světlém pečivu, medu, burákovém máslu, palačinkách, croissantech, čerstvých džusech, čajích a kávě.

 

Sport a wellness hotelu Matamanoa Island Resort ****

Resort Matamanoa Island nabízí svým hostům následující aktivity:

 • lekce šnorchlování a zapůjčení šnorchlovacího vybavení
 • hobie cats
 • kánoe
 • plážový volejbal
 • plážový pétanque
 • kriket
 • plážový fotbal
 • rugby
 • túru do hor
 • tenisové kurty
 • stolní hry
 • stolní tenis
 • potápění
 • rybaření
 • plavby lodí

Vyzkoušet si také můžete fidžijské vaření, ochutnávku zeleného kokosu, pletení košíků a další tradiční fidžijské aktivity. Zajímavým zážitkem může být návštěva vesnice.

Na smyslovou cestu se vydejte v lázních Veidomoni Spa. Zkušený personál vám nabídne očistnou a omlazující péči i masáže a zábaly.

 

Děti v hotelu Matamanoa Island Resort ****

Mapa - Matamanoa Island Resort ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Fidži do hotelu Matamanoa Island Resort ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Matamanoa Island Resort ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hoteluzaměstnancem cestovníkanceláře DELUXEA
 
Mgr. Zuzana Zjavková
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recenze hotelu Matamanoa Island Resort ****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Fidži

Ing. Libor Ševčík
Matamanoa Island Resort
„V hotelu jsem bydlel.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.