Matamanoa Island Resort ****

Fidži

Odpočiňte si v soukromí privátního ostrova pro dospělé

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Matamanoa Island Resort ****

Lokalita Fidži, Mamanuca Islands, Matamanoa Island | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze, Plná penze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Privátní ostrov pouze pro dospělé Bujná vegetace a krásné korálové útesy Klid a soukromí s kvalitními službami
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Matamanoa Island Resort **** Fidži

Matamanoa Island Resort je soukromým a výjimečným tropickým rájem na stejnojmenném ostrově, který je součástí souostroví Mamanuca. Ostrov je sopečného původu a jeho kopcovitý ráz vyčnívá z azurových vod Pacifiku. Je posetý bujnou tropickou vegetací s palmami a obklopují jej nádherné písčité pláže s vodami bohatými na korálové útesy.

Resort Matamanoa Island je určen pouze dospělým hostům starším 16 let. Je ideálním místem pro ty, kteří milují nedotčenou přírodu a chtějí se oprostit od stresů každodenního života. Na ostrově Matamanoa najde každý host pohodu a naprostý klid. K dispozici je pouze 47 pokojů a vilek, které nabízejí příjemné soukromí a veškeré vybavení pro komfortní dovolenou. Kulinářské zážitky Vám připraví kuchaři v hotelové restauraci s krásnými výhledy na oceán a ostatní ostrovy, zatímco o váš poklidný pobyt se postará zkušený tým usměvavých zaměstnanců. Můžete se těšit na večery s živou hudbou a tancem, pletení tradičních košíků, zábavné hry a mnohé další.

Kromě relaxace nabízí resort i širokou škálu volnočasových aktivit a kulturních výletů. Zaplavte si v bazénu s nekonečným okrajem, šnorchlujte v rozmanitém Tichém oceánu, vyzkoušejte si tenis, se sklenkou koktejlu pozorujte západ slunce nebo si dopřejte masáž s vůní exotických aromatických olejů. Ostrov je vzdálen 30 kilometrů západně od Nadi International Airport, přičemž do hotelu se můžete dostat lodí, privátním rychločlunem nebo helikoptérou.

Během této dovolené objevíte kouzlo krásného ostrova a uchováte si vzpomínky z ráje na celý život.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Beachfront Villa

Beachfront Villa

Vily Beachfront (42 m² + terasa 13,5 m² + letní altán 6 m² + dvorek 15 m2) se nacházejí u soukromé severní pláže Veidomoni Beach (cca 3-6 metrů od pláže) a přístupné jsou buď pěšky..

Beachfront Bure

Beachfront Bure

Vilky Beachfront Bure (54 m² + terasa 12 m2 + altánek 6 m2) nabízí příjemné možnosti pro trávení dovolené u pláže...

Resort Room

Resort Room

Pokoje Resort Room (24 m2 + 11,5 m2) jsou situovány ve svěží tropické zahradě, kde vám nebude nic chybět...

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace resortu Matamanoa umožňuje hostům během stolování úžasný výhled na. Stolovat se může ve vnitřních i venkovních prostorách. Šéfkuchař se svým týmem připravuje mezinárodní menu a tradiční fidžijské speciality. Vegetariáni a vegani mohou ještě před svým pobytem požádat o přípravu dle svých stravovacích návyků.

Snídaně se podávají formou bufetu od 7:00 do 10:00. Hosté si mohou vybrat z nabídky bohatého bufetu nebo také ze snídaňového a la carte menu. Oběd si můžete vychutnat v době 12:00-15:00 a k dispozici vám bude pestrá nabídka předkrmů, hlavních hodů i dezertů. Večerní menu a la carte se mění každý den, aby byl váš gastronomický zážitek dokonale rozmanitý.

Hotelový bar je situován u bazénu s nekonečným okrajem a poskytuje výhledy na oceán. Je to perfektní místo pro odpočinek s koktejlem či vychlazeným pivem v ruce po aktivním dni. V menu najdete celou řadu alkoholických i nealkoholických nápojů od Coca Coly přes piva a likéry až po whiskey, rumy či míchané drinky.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Matamanoa Island Resort

Resort nabízí tři kategorie ubytování. Zatímco 10 Beachfront vil a 24 Beachfront bure najdete jen pár kroků od oceánu pod kokosovými palmami, 13 pokojů Resort Room se nachází jen pár kroků za nimi v krásné zelené zahradě. Ubytování se nese v moderním designu s tradičními fijijskými prvky. Probuďte se do nového dne za zvuků šumění oceánu a dopřejte si dovolenou v krásném a klidném prostředí resortu Matamanoa Island.

Všechny kategorie ubytování jsou vybaveny klimatizací a stropním ventilátorem, mini-barem, příslušenstvím k přípravě čaje a kávy, fénem, telefonem, ledničkou, trezore, ručníky a dokovací stanicí pro iPod. Ložnice je zařízena velkou šatní skříní a prostorem na zavazadla.

Nabídka pokojů

Beachfront Villa

Beachfront Villa foto

Vily Beachfront (42 m² + terasa 13,5 m² + letní altán 6 m² + dvorek 15 m2) se nacházejí u soukromé severní pláže Veidomoni Beach (cca 3-6 metrů od pláže) a přístupné jsou buď pěšky po vystavěném chodníčku nebo jízdou v golfovém vozíku s řidičem. Ve všech vilách se nachází dva oddělené mezonetové pokoje - ložnice s manželskou postelí a výhledem na oceán a salonek v nižším mezonetovém patře. V koupelně jsou dvě umyvadla, oddělená sprcha a oddělená toaleta. Každá vila má krásnou terasu s venkovním nábytkem a privátním bazénkem i altánkem. K dispozici je také venkovní sprcha či lehátka na trávníku před vilkou. Všechny vily mají přístup k WiFi a mohou ubytovat max. 3 dospělé. Vybavení vily: denně úklid a služba rozestýlky, klimatizace, stropní ventilátor, pracovní stůl, WiFi, sejf, rádio s Bluetooth, zařízení na přípravu kávy a čaje, lednice, minibar (na vyžádání), postel o velikosti king, gauč, dvojité umyvadlo, samostatná sprcha, hygienické potřeby, vysoušeč vlasů, župany, žehlička a žehlící prkno, veranda, bazének, lehátka, altánek a venkovní sprcha.

Beachfront Bure

Beachfront Bure foto

Vilky Beachfront Bure (54 m² + terasa 12 m2 + altánek 6 m2) nabízí příjemné možnosti pro trávení dovolené u pláže. Probuďte se v pohodlné posteli, relaxujte v prostorném salonku nebo se zchlaďte ve vlastním bazénku na terase. To vše jen pár kroků od pláže (cca 3-6 metrů od pláže). Vilky mohou ubytovat až 3 dospělé osoby. Vybavení bure: denně úklid a služba rozestýlky, klimatizace, stropní ventilátor, pracovní stůl, WiFi, sejf, rádio s Bluetooth, zařízení na přípravu kávy a čaje, lednice, minibar (na vyžádání), postel o velikosti king, gauč, dvojité umyvadlo, samostatná sprcha, hygienické potřeby, vysoušeč vlasů, župany, žehlička a žehlící prkno, veranda, bazének, lehátka, altánek a venkovní sprcha.

Resort Room

Resort Room foto

Pokoje Resort Room (24 m2 + 11,5 m2) jsou situovány ve svěží tropické zahradě, kde vám nebude nic chybět. Komroftní ubytování v blízkosti centrální části hotelu (se salonkem, restaurací, barem a bazénem) nabízí dostatek interiérového prostoru a krytou verandu. K dispozici Vám bude postel o velikosti king či dvě samostatná lůžka. Vzdálenost k pláži je cca 20-50 metrů. Kapacita pokojů jsou 2 osoby. Vybavení pokoje: denně úklid a služba rozestýlky, klimatizace, stropní ventilátor, pracovní stůl, samostatná sprcha, hygienické potřeby, vysoušeč vlasů, župany a veranda.

Pláž a moře

Ostrov Matamanoa je z velké části obklopen zakřivenými bílými plážemi a korálovými útesy v modrých vodách oceánu. Zažijete zde mnoho zábavy i odpočinku od nemotorizovaných vodních sportů přes šnorchlování až po nepřekonatelnou relaxaci na pláži.

Online cena a slevy Matamanoa Island Resort ****

Profi foto hotelu Matamanoa Island Resort ****

Gastronomie a hotelové restaurace Matamanoa Island Resort

Restaurace resortu Matamanoa umožňuje hostům během stolování úžasný výhled na. Stolovat se může ve vnitřních i venkovních prostorách. Šéfkuchař se svým týmem připravuje mezinárodní menu a tradiční fidžijské speciality. Vegetariáni a vegani mohou ještě před svým pobytem požádat o přípravu dle svých stravovacích návyků.

Snídaně se podávají formou bufetu od 7:00 do 10:00. Hosté si mohou vybrat z nabídky bohatého bufetu nebo také ze snídaňového a la carte menu. Oběd si můžete vychutnat v době 12:00-15:00 a k dispozici vám bude pestrá nabídka předkrmů, hlavních hodů i dezertů. Večerní menu a la carte se mění každý den, aby byl váš gastronomický zážitek dokonale rozmanitý.

Hotelový bar je situován u bazénu s nekonečným okrajem a poskytuje výhledy na oceán. Je to perfektní místo pro odpočinek s koktejlem či vychlazeným pivem v ruce po aktivním dni. V menu najdete celou řadu alkoholických i nealkoholických nápojů od Coca Coly přes piva a likéry až po whiskey, rumy či míchané drinky.

Aktivity

Pokud se zrovna nebudete oddávat zdokonalení vašeho způsobu relaxace, můžete na ostrově Matamanoa zažít mnoho zábavy během aktivit a výletů v nabídce hotelu. Hotelový tým zodpovědný za aktivity vám bude plně k dispozici, aby zorganizoval váš volný čas nebo připravil nezapomenutelný výlet.

Kultura

Poznejte způsob života místních lidí a objevte tak kouzlo fijijské kultury s tradičním tancem Meke, popíjením oblíbeného nápoje kava, stolování u speciálně připravených pokrmů Lovo či návštěvou místní vesnice, kde život plyne beze změny po generace.

Výlety

Resort Matamanoa Islan nabízí nespočet možností pro výlety, které obohatí Váš pobyt. Navštivte například ostrov Monuriki, kde se natáčel Trosečník s Tomem Hanksem, vydejte se do vesnice Tavua, která je domovem většiny personálu a kde je možné zažít i obřad v kostele nebo vyzkoušejte výlet lodí s rybolovem či šnorchlováním. Skvělou volbou je i plavba kolem mnohých ostrovů v souostroví Mamanuca nebo výlet na privátní pláž.

Sport a wellness hotelu Matamanoa Island Resort ****

Resort Matamanoa Island je bezpochyby místem s klidnou a romantickou atmosférou, ale rozhodně se ani zde nudit nebudete.

Sporty

Hosté mohou využívat nabídku nemotorizovaných sportů, šnorchlovat přímo z pláže, vydat se kajakem na prozkoumání mořských vod nebo vyrazit na procházku na kopce či si zahrát plážový volejbal. Pro dvojice je skvělým vyžitím také tenis nebo stolní tenis.

Šnorchlování

Korálové útesy kolem ostrova jsou dostupné pro šnorchlování přímo z pláže. Je důležité udržovat směr, který je vyznačen centrem vodních sportů. V takovém případě budete moci krásné podmořské prostředí s korály a nespočtem živočichů.

Potápění

Objevte magické hlubiny vod v souostroví Mamanuca. Pětihvězdičkové potápěčské centrum hotelu nabízí možnosti potápění na více než 30 lokalitách, které jsou pro tuto aktivitu vyhlášené. Budete moci narazit na žraloky, želvy, korálové ryby i potopené vraky lodí. K dispozici vám budou zkušení instruktoři i PADI kurzy a vyzkoušet můžete také úvod do šnorchlování v bazénu či v mělkých vodách oceánu. Zážitkem je také „freediving“ v podobě potápění bez kyslíkové nádoby, které mnozí považují za opravdový zážitek.

Venkovní posilovna

Pokud se chcete udržet ve formě, můžete využít prostředí venkovní hotelové posilovny s bohatým vybavením pod zelenými palmami.

Lázně

Hotelové lázně Veidomoni Spa byly dokonale využívají přírodní krásu a podmínky ostrova. Lázeňské prostředí vás propojí s přírodou a navodí ideální atmosféru pro rozmanité a propracované procedury. V nabídce lázní najdete péči o obličej, masáže, tělové zábaly, péči po spálení pokožky, kadeřnické služby i manikúru a pedikúru.

Oddejte se naprostému klidu ve svěží tropickém prostředí s krásnými výhledy na oceán a vychutnejte si péči zkušených terapeutů, kteří se postarají o vaše pohodlí a spokojenost.

Doprava do hotelu Matamanoa Island Resort

Ostrov Matamanoa je vzdálen 30 kilometrů západně od Nadi International Airport, přičemž do hotelu se můžete dostat lodí (cca 90 minut), privátním rychločlunem (cca 70 min) nebo nejrychlejší možnost helikoptérou.

Mapa - Matamanoa Island Resort ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Fidži do hotelu Matamanoa Island Resort ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Matamanoa Island Resort ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Mgr. Zuzana Zjavková
Poslední inspekce hotelu
Mgr. Zuzana Zjavková +421 915 647 333

Recenze hotelu Matamanoa Island Resort ****

Podobný hotel

Letová spojení na Fidži

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.