Matangi Private Island Resort ****

Ráj vodopádů

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Matangi Private Island Resort ****

Lokalita Fidži, Northern Group, Matangi Island | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Příjemný mix moderního a tradičního ubytování Romantická atmosféra Na vzdálenějším ostrově

Popis hotelu Matangi Private Island Resort **** Fidži

Matangi Private Island se nachází v severovýchodní části souostroví Fidži. Jedná se o soukromé vlastnictví zahrnující plochu 240 akrů nádherného ostrovního ráje, který se může chlubit tropickým deštným pralesem, bílými písečnými plážemi, křišťálově čistými vodami oceánu a korálovými útesy.

Resort je ideálním místem pro páry, které hledají exkluzivní soukromé útočiště pro intimní svatbu, líbánky či romantický útěk od každodenního života.

Matangi se specializuje na líbánkové páry, svatby nebo výročí a nabízí mimo jiné špičkovou kuchyni, lázně a nespočet aktivit včetně potápění a šnorchlování. Resort byl také zapsán v knize ,,1000 míst, která musíte ve svém životě navštívit".

Mezinárodní letiště Fidži se nachází ve městě Nadi, na západním pobřeží ostrova Viti Levu. Přístup k ostrovu Matangi zajišťují krátké transfery vzduchem nebo po moři. Let z Nadi na ostrov trvá přibližně 90 minut.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Three House

Treehouse je obklopen tropickou zahradou a nabízí dokonalé soukromí jen pár kroků od pláže. Ložnice je vybavena postelí velikosti king, nechybí ani terasa s lehátky, vana jacuzzi a venkovn..

Beachfront Bure

Beachfront Bure je nádherně vyzdobena ručně vyráběnými doplňky a nábytkem ze dřeva, bambusu, lávových kamenů či kokosové palmy. Na 69 m² je soukromá veranda s venkovním nábytkem...

Ocean View Bure

Oceanview Bure je v tradičním fidžijském designu s bambusovými stěnami a doškovou střechou, jednoduše zařízena s king postelí a velkou sedací soupravou...

Two Bedroom Bure

Two Bedroom Bure se pyšní dvěma ložnicemi s připojenou koupelnou, velkou privátní verandou, venkovní sprchou a polohou jen pár kroků od oceánu. Je ideálním místem pro rodiny či skupinky přátel...

Gastronomie a hotelové restaurace

V Matangi je kuchyně silně ovlivněna okolní tropickou přírodou, proto jsou všechny pokrmy z čerstvých ryb, mořských plodů od místního rybáře a čerstvého ovoce ze zahrady. Samozřejmě nechybí ani lahodné druhy masa, dovezeného z Austrálie, saláty, místní zelenina, čerstvě pečený chléb a skvostné dezerty.

K doplnění lahodného jídla nechybí ani výběr z excelentních vín z vinic Austrálie, Nového Zélandu a Francie. Pokrmy si vychutnáte za zvuku fidžijských kytarových songů, v nádherném prostředí, pouhý metr od písečné pláže, v zahradě s výhledem na celé moře. Po báječné večeři je pro vás připravena nabídka osvěžujících ovocných či alkoholických nápojů nebo můžete ochutnat výborné místní pivo.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Matangi Private Island Resort

Ubytování v resortu je vybaveno klimatizací, velkou terasou, koupelnovými doplňky Pure Fiji, prostornou koupelnou, trezorem, mini-barem, fénem, stanicí pro iPod, stropními ventilátory a ručníky.

Nabídka pokojů

Three House

Treehouse je obklopen tropickou zahradou a nabízí dokonalé soukromí jen pár kroků od pláže. Ložnice je vybavena postelí velikosti king, nechybí ani terasa s lehátky, vana jacuzzi a venkovní sprcha.

Beachfront Bure

Beachfront Bure je nádherně vyzdobena ručně vyráběnými doplňky a nábytkem ze dřeva, bambusu, lávových kamenů či kokosové palmy. Na 69 m² je soukromá veranda s venkovním nábytkem.

Ocean View Bure

Oceanview Bure je v tradičním fidžijském designu s bambusovými stěnami a doškovou střechou, jednoduše zařízena s king postelí a velkou sedací soupravou. Venkovní prostor si užijete díky privátní verandě.

Two Bedroom Bure

Two Bedroom Bure se pyšní dvěma ložnicemi s připojenou koupelnou, velkou privátní verandou, venkovní sprchou a polohou jen pár kroků od oceánu. Je ideálním místem pro rodiny či skupinky přátel.

Pláž a moře

Panenské bílé pláže jsou chloubou ostrova Matangi, stejně jako bujný deštný prales a tyrkysové vody oceánu.

Online cena a slevy Matangi Private Island Resort ****

Profi foto hotelu Matangi Private Island Resort ****

Gastronomie a hotelové restaurace Matangi Private Island Resort

V Matangi je kuchyně silně ovlivněna okolní tropickou přírodou, proto jsou všechny pokrmy z čerstvých ryb, mořských plodů od místního rybáře a čerstvého ovoce ze zahrady. Samozřejmě nechybí ani lahodné druhy masa, dovezeného z Austrálie, saláty, místní zelenina, čerstvě pečený chléb a skvostné dezerty.

K doplnění lahodného jídla nechybí ani výběr z excelentních vín z vinic Austrálie, Nového Zélandu a Francie. Pokrmy si vychutnáte za zvuku fidžijských kytarových songů, v nádherném prostředí, pouhý metr od písečné pláže, v zahradě s výhledem na celé moře. Po báječné večeři je pro vás připravena nabídka osvěžujících ovocných či alkoholických nápojů nebo můžete ochutnat výborné místní pivo.

Sport a wellness hotelu Matangi Private Island Resort ****

Tropické prostředí, deštný prales, bílé pláže a panenské korálové útesy jsou dokonalým zázemím k aktivně strávené dovolené. V resortu vám nabídnou následující bezplatné aktivity:

 • šnorchlování
 • kajaking
 • pádlování ve stoje
 • procházky pralesem a po pobřeží
 • návštěvu vesnice na sousedním ostrově Qamea
 • plavbu v katamaránech
 • volejbal
 • kokosovou show
 • kava setkání
 • sobotní službu v kostele
 • rybaření

Za příplatek si můžete dopřát:

 • potápění
 • piknik na pláži
 • sportovní rybaření
 • výlet za vodopády a perlovou farmou
 • návštěvu Waitabu Marine Park

Lázně na ostrově Matangi byly otevřeny v roce 2011. Procedury, inspirované fidžijskou tradicí, obnoví vaši energii, ducha i zdraví. Užít si můžete speciální obličejovou péči s použitím organického ovoce a vitaminové terapie, které zbavují pokožku všech toxinů.

Mapa - Matangi Private Island Resort ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Fidži do hotelu Matangi Private Island Resort ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Matangi Private Island Resort ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Matangi Private Island Resort ****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Fidži

Ing. Ondřej Světlík
Matangi Private Island Resort
„Procestoval jsem svět. Rád Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.