Novotel Nadi ****

Fidži

Oáza přírody ve městě

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Novotel Nadi ****

Lokalita Fidži, Viti Levu, Nadi | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Nejblíže letišti No v pěkném přírodním prostředí Vhodné při pobytu na pár nocí

Popis hotelu Novotel Nadi **** Fidži

Novotel Nadi je čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí perfektní rovnováhu mezi moderním a tradičním fidžijským bydlením. Poskytuje příjemnou, relaxační atmosféru a ubytování ve 127 prostorných pokojích.

Hotel prošel nedávnou renovací. Nachází se jen pár minut od mezinárodního letiště Nadi, na hlavním ostrově Viti Levu.

Kromě ubytování nabízí Novotel Nadi také restauraci a bar, bazén, golfové hřiště, možnost zapůjčení vozidla a konferenční místnost.

Hotel je vhodný pro páry, obchodní cestující i rodiny s dětmi. Malí hosté do 16 let mají pobyt v hotelu zdarma, k dispozici je hřiště, dětské menu, služba hlídání dětí i pokoj pro rodinu se dvěma dětmi.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Standard Rooms

Standard Rooms pohodlně ubytují dva dospělé a dvě děti. Tyto pokoje jsou skvělým příkladem všeho, co hotel Novotel poskytuje. ..

Superior Rooms

Superior Rooms vám poskytnou dostatek klidu na práci. Mísí se v nich moderní dekor s ergonomickým komfortem a high-end zařízením...

Excutive Rooms

Excutive Rooms nabízejí prostor, ve kterém si budete připadat jako VIP. I v těchto pokojích mohou být ubytování dva dospělí a dvě děti...

Gastronomie a hotelové restaurace

Novotel Nadi poskytuje snídaně, obědy, večeře i malé svačinky. Hosté mohou využívat i á la carte servis, který funguje 24/7.

Talei Restaurant servíruje bufetové snídaně od 6:00 do 10:00. Oběd se podává formou menu á la carte, stejně jako večeře. Na lístku najdete evropskou kuchyni a místní speciality. Stolovat můžete uvnitř, i na terase.

Talei Bar je obklopen krásnou tropickou zahradou a je perfektním místem k setkání s přáteli či kolegy u chlazeného piva nebo barevného koktejlu. Otevřeno má od 6:00 do 3:00.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Novotel Nadi

127 pokojů nabízí dostatek prostoru, současný design a vybavení, které zahrnuje mini-bar (placený), klimatizaci, satelitní TV, hlasovou schránku a přístup k internetu. Koupelny jsou zařízeny vanou, sprchou, fénem a kosmetickým zrcadlem.

 

Nabídka pokojů

Standard Rooms

Standard Rooms pohodlně ubytují dva dospělé a dvě děti. Tyto pokoje jsou skvělým příkladem všeho, co hotel Novotel poskytuje.

Superior Rooms

Superior Rooms vám poskytnou dostatek klidu na práci. Mísí se v nich moderní dekor s ergonomickým komfortem a high-end zařízením.

Excutive Rooms

Excutive Rooms nabízejí prostor, ve kterém si budete připadat jako VIP. I v těchto pokojích mohou být ubytování dva dospělí a dvě děti.

Pláž a moře

Hotel Novotel se nachází jen pár minut od letiště, ve městě Nadi. Nenabízí proto vlastní pláž. K pobřeží to ale nebudete mít daleko.

Online cena a slevy Novotel Nadi ****

Profi foto hotelu Novotel Nadi ****

Gastronomie a hotelové restaurace Novotel Nadi

Novotel Nadi poskytuje snídaně, obědy, večeře i malé svačinky. Hosté mohou využívat i á la carte servis, který funguje 24/7.

Talei Restaurant servíruje bufetové snídaně od 6:00 do 10:00. Oběd se podává formou menu á la carte, stejně jako večeře. Na lístku najdete evropskou kuchyni a místní speciality. Stolovat můžete uvnitř, i na terase.

Talei Bar je obklopen krásnou tropickou zahradou a je perfektním místem k setkání s přáteli či kolegy u chlazeného piva nebo barevného koktejlu. Otevřeno má od 6:00 do 3:00.

Sport a wellness hotelu Novotel Nadi ****

V hotelu Novotel máte jistotu, že budete vřele přivítáni a po celou dobu pobytu vás bude provázet bezchybný servis. Najdete zde prostory k relaxaci i sportovnímu vyžití společně s prvotřídním vybavením.

Můžete využívat:

  • fitness centrum
  • venkovní bazén
  • masáže (placené)
  • venkovní tenisové kurty
  • stolní tenis
  • volejbal
  • 9 jamkové golfové hřiště (placené)

Ať už v hotel zůstáváte na několik dní nebo jen přespáváte, nezapomeňte se porozhlédnout i po okolí, které nabízí mnoho možností k trávení volného času. Vydat se můžete na soukromou pláž, která je místem provozování vodních sportů, jako je kajaking, windsurfing, šnorchlování, potápění, rybolov, apod.

V blízkosti hotelu se také nachází 18 jamkové golfové hřiště a kurty na tenis a squash. Nezapomenutelným zážitkem může být projížďka na koni.Děti v hotelu Novotel Nadi ****

Hotel poskytuje řadu služeb, které rodinám s dětmi zpříjemní pobyt. Součástí těchto služeb je pobyt v hotelu zdarma pro děti do 16 let. Dále pozdní check-out do 17:00 v neděli, speciální uvítací dárek, dětské menu a hřiště.

K dispozici je i servis hlídání dětí za poplatek.

Mapa - Novotel Nadi ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Fidži do hotelu Novotel Nadi ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Novotel Nadi ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Novotel Nadi ****

Podobný hotel

Letová spojení na Fidži

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.