Likuliku Lagoon Resort Fiji *****
Likuliku Lagoon Resort Fiji *****

Lokalita: Fidži, Mamanuca Group, Malolo Island | Mapa

Strava: Polopenze, Plná penze

Jedinečný, první a zároveň jediný resort, poskytující bydlení nad vodou

Novotel Nadi ****

Oáza přírody ve městě

Novotel Nadi
Fidži, Nadi, Denarau Island

Novotel Nadi **** Fidži

Novotel Nadi je čtyřhvězdičkový hotel, který nabízí perfektní rovnováhu mezi moderním a tradičním fidžijským bydlením. Poskytuje příjemnou, relaxační atmosféru a ubytování ve 127 prostorných pokojích.

Lokalita: Fidži, Nadi, Denarau IslandMapa

Hotel prošel nedávnou renovací. Nachází se jen pár minut od mezinárodního letiště Nadi, na hlavním ostrově Viti Levu.

Kromě ubytování nabízí Novotel Nadi také restauraci a bar, bazén, golfové hřiště, možnost zapůjčení vozidla a konferenční místnost.

Hotel je vhodný pro páry, obchodní cestující i rodiny s dětmi. Malí hosté do 16 let mají pobyt v hotelu zdarma, k dispozici je hřiště, dětské menu, služba hlídání dětí i pokoj pro rodinu se dvěma dětmi.

 

 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám zájezd připravíme na klíč

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Novotel Nadi

127 pokojů nabízí dostatek prostoru, současný design a vybavení, které zahrnuje mini-bar (placený), klimatizaci, satelitní TV, hlasovou schránku a přístup k internetu. Koupelny jsou zařízeny vanou, sprchou, fénem a kosmetickým zrcadlem.

 

Nabídka pokojů

Standard Rooms

Standard Rooms pohodlně ubytují dva dospělé a dvě děti. Tyto pokoje jsou skvělým příkladem všeho, co hotel Novotel poskytuje.

Superior Rooms

Superior Rooms vám poskytnou dostatek klidu na práci. Mísí se v nich moderní dekor s ergonomickým komfortem a high-end zařízením.

Excutive Rooms

Excutive Rooms nabízejí prostor, ve kterém si budete připadat jako VIP. I v těchto pokojích mohou být ubytování dva dospělí a dvě děti.

Pláž a moře

Hotel Novotel se nachází jen pár minut od letiště, ve městě Nadi. Nenabízí proto vlastní pláž. K pobřeží to ale nebudete mít daleko.

Online cena a slevy Novotel Nadi ****

Profi foto hotelu Novotel Nadi ****

Gastronomie a hotelové restaurace Novotel Nadi

Novotel Nadi poskytuje snídaně, obědy, večeře i malé svačinky. Hosté mohou využívat i á la carte servis, který funguje 24/7.

Talei Restaurant servíruje bufetové snídaně od 6:00 do 10:00. Oběd se podává formou menu á la carte, stejně jako večeře. Na lístku najdete evropskou kuchyni a místní speciality. Stolovat můžete uvnitř, i na terase.

Talei Bar je obklopen krásnou tropickou zahradou a je perfektním místem k setkání s přáteli či kolegy u chlazeného piva nebo barevného koktejlu. Otevřeno má od 6:00 do 3:00.

Sport a wellness hotelu Novotel Nadi ****

V hotelu Novotel máte jistotu, že budete vřele přivítáni a po celou dobu pobytu vás bude provázet bezchybný servis. Najdete zde prostory k relaxaci i sportovnímu vyžití společně s prvotřídním vybavením.

Můžete využívat:

  • fitness centrum
  • venkovní bazén
  • masáže (placené)
  • venkovní tenisové kurty
  • stolní tenis
  • volejbal
  • 9 jamkové golfové hřiště (placené)

Ať už v hotel zůstáváte na několik dní nebo jen přespáváte, nezapomeňte se porozhlédnout i po okolí, které nabízí mnoho možností k trávení volného času. Vydat se můžete na soukromou pláž, která je místem provozování vodních sportů, jako je kajaking, windsurfing, šnorchlování, potápění, rybolov, apod.

V blízkosti hotelu se také nachází 18 jamkové golfové hřiště a kurty na tenis a squash. Nezapomenutelným zážitkem může být projížďka na koni.Děti v hotelu Novotel Nadi ****

Hotel poskytuje řadu služeb, které rodinám s dětmi zpříjemní pobyt. Součástí těchto služeb je pobyt v hotelu zdarma pro děti do 16 let. Dále pozdní check-out do 17:00 v neděli, speciální uvítací dárek, dětské menu a hřiště.

K dispozici je i servis hlídání dětí za poplatek.

Mapa - Novotel Nadi

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Fidži do hotelu Novotel Nadi ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Novotel Nadi ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Novotel Nadi ****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Novotel Nadi ****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Fidži

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Ondřej Světlík
Novotel Nadi
„Hotely znám osobně.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.