The Uprising Beach Resort ***

Fidži

Pravá dovolená na Fidži s řadou možností pro volný čas

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel The Uprising Beach Resort ***

Lokalita Fidži, Viti Levu, Pacific Harbour | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Malý rodinný resort s autentickou atmosférou Ideální poloha na výlety po ostrově 3 km dlouhá pláž

Popis hotelu The Uprising Beach Resort *** Fidži

Uprising Beach Resort představuje ohromující výběr autentických možností dovolené s fidžiijskou tematikou, a to jak v podobě ubytování v tradičních doškových vilách a bures (=bungalovy) na pobřeží, tak také v jedinečných společných prostorách Tree House pro dotvoření nabídky k pobytu. Resort se nachází na více než 3 km dlouhé pláži a nabízí širokou škálu aktivit, abyste si mohli své dny zde vyplnit podle svých aktuálních preferencí.

Místní Vám řeknou, že tohle je skutečné Fidži, plné autentického prostředí, kultury, architektury s nádechem zen a příjemným množstvím adrenalinu. Pacific Harbour je obklopený svěžími zelenými kopci na jedné straně a dramatickou modří nekonečného jižního Pacifiku na straně druhé. Budete zde moci narazit na jedny z nejvyhledávanějších zážitků, přesně takových, které budete s nadšením vyprávět po návratu domů. Z ostrovů a útesů se Vám nabízí Yanuca, Nanuku, Ugugu a Beqa, zatímco řeky a džungle nabízí místa jako Namosi, Navua a Wainadoi. Každý si dokáže vybrat z pestré rozmanitosti Fiji.

Vybavení a služby resortu

Resort byl navržen se silným fidžijským vlivem a s nádechem a působením místní kultury, dědictví a krajiny. Zařízení resortu je připraveno tak, aby zajistilo příjemné chvíle na soukromých místech pro romantické okamžiky, zábavu a odpočinek. Společné prostory se nacházejí kolem oceánu, pláže, bazénu, restaurace či baru. Je dobré vyzdvihnout, že právě zde najdete místo, kde si budete moci určovat vlastní tempo pro jakoukoliv činnost, zatímco relaxace a dobrodružné vzrušení bude proudit přímo skrze Vás. Všechno výše zmíněné společně s ubytováním a ochotným a přátelským personálem vytvoří ideální mix pro prožití dovolené na Fidži.

Resort tedy nabízí:

 • služby prádelny,
 • bílou písečnou pláž (4km),
 • denně happy hour,
 • plážový bar,
 • kyvadlová doprava z/na letiště (na vyžádání),
 • akceptaci platebních karet (MasterCard, Visa, JCB, AMEX),
 • bezpečnostní schránky pro úschovu cenností,
 • úschovu zavazadel na pokojích,
 • prostory pro děti,
 • nespočet výletů,
 • služby pro nedělní mše,
 • plážový volejbal a další nemotorové sporty,
 • posilovnu a hřiště na rugby,
 • zařízení pro masáže,
 • WiFi v celém resortu (za poplatek přes Global Gossip): Skype Friendly,
 • 24hodinovou recepci,
 • vzdálenost 5 minut do banky, obchodu s potravinami, pekárny, obchodu s nápoji, k restauracím, ke kulturnímu centru, tržišti s čerstvými produkty a k místním kostelům.
Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Commodore Villas

Tyto prostorné vily jsou elegantně rozmístěny podél pláže nebo v zahradě s výhledem na proslulou lagunu Beqa a představují luxusní kategorii ubytování v rámci resortu...

Beach & Garden View Bures

Elegantní bures (=bungalovy) jsou umístěny mezi klidnou pláží a okolními zahradami jen pár metrů od mořského pobřeží...

Tree House Dormitory

Hotel disponuje také ubytovací budovou Tree House Dormitory, která je sdílenou kategorií ubytování...

Gastronomie a hotelové restaurace

Restaurace umístěná na pobřeží nabízí široký výběr jídel v podobě oblíbených specialit z celého světa. Budete si moci pochutnat jak na lahodném hamburgeru či kuřecí parmigiana, tak také na těstovinách a čerstvé pizze, asijských a indických kořeněných pokrmech, salátech či speciálním denním menu kuchařů. V kuchyni je využíváno pouze nejčerstvějších surovin místní produkce a hlavním cílem je servírovat menu, které uspokojí jakékoliv chuťové preference. Resort má dokonce vlastní bio farmu, která dodává čerstvou zeleninu, ovoce, bylinky a koření.

Kromě kvalitních gurmánských denních služeb hostí resort každoročně řadu událostí mimo jiné včetně festivalu hudby, tance a světla (Uprising Festival of Music, Dance and Lights), pravidelných nedělních tónů (Sounds on Sunday) či ostrovní noci (Island Night).

Restaurace a bar – Plážová restaurace nabízí bufetové snídaně, a la carte obědy a večerní menu s vyváženým výběrem pokrmů pro všechny. Budete si moci užít také tematické večery, soukromé události, firemní team-buildingy a další pravidelné akce.

Uprising Bar – Hlavní bar a plážový bar jsou místem, kde si můžete užít tropický koktejl či chlazené pivo a kochat se západem slunce. Každý den je k dispozici „Happy Hour“ s velkým výběrem koktejlů, chlazeným pivem či místními i mezinárodními destiláty. Ať už hledáte místo pro vychutnání si drinku v poklidu, chcete si zahrát kulečník či strávit večer s přáteli, pak je toto místo tím pravým.

Tematické večery - Uprising Bar and Restaurant pořádá také již zmíněné týdenní tematické večery, soukromé události a firemní akce. Můžete se těšit například na ostrovní noc (Island Night), dámskou noc (Ladies Night) a další.

Události – Resort je také místem pro pořádání nejrůznějších událostí. Vše bude pečlivě připraveno a bude o Vás a Vaše hosty postaráno s největší péčí. Resort pro Vás připraví kalkulaci pro téměř jakoukoliv událost.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů The Uprising Beach Resort

Uprising Beach Resort nabízí kvalitní a unikátní možnosti ubytování. Najdete zde právě to, co uspokojí Vaše touhy po opravdové fidžijské dovolené. Zdejší kategorie ubytování zahrnují:

 • Commodore Beachfront a Garden View Villas,
 • Beachfront a Garden View Bures a
 • Tree House Dormitory.

Nabídka pokojů

Commodore Villas

Tyto prostorné vily jsou elegantně rozmístěny podél pláže nebo v zahradě s výhledem na proslulou lagunu Beqa a představují luxusní kategorii ubytování v rámci resortu. Dopřejte si pobyt v těchto skvěle vybavených prostorách s velkými balkony a komfortními interiéry. Užít si budete moci také vnitřní vanu a tropickou venkovní sprchu. Maximální kapacita vily je 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti. Vybavení vily zahrnuje: ložnici a obývací prostory vedoucí na balkon s výhledem na lagunu nebo do tropické krajiny, postel o velikosti king size, klimatizaci, stropní ventilátory, teplou vodu, vnitřní vanu a venkovní sprchu, zařízení na přípravu kávy a čaje, televizi a DVD přehrávač, vysoušeč vlasů, žehličku a žehlící prkno a sejf.

Beach & Garden View Bures

Elegantní bures (=bungalovy) jsou umístěny mezi klidnou pláží a okolními zahradami jen pár metrů od mořského pobřeží. Budete si moci užívat jemného mořského vánku na vlastním balkonu, venkovní sprchu a salónové suity. Jistojistě zachytíte pravou podstatu bydlení na Fidži, zatímco se budete věnovat relaxaci za zvuků vln omývajících pobřeží. Bure může ubytovat maximálně 4 dospělé osoby nebo 2 dospělí a 2 děti. Do vybavení patří: balkon, zařízení na přípravu kávy a čaje, lednice, venkovní sprcha se studenou a teplou vodou, postel o velikosti queen a samostatné lůžko, salónový/obývací pokoj, stropní ventilátory a unikátní poloha na pobřeží.

Tree House Dormitory

Hotel disponuje také ubytovací budovou Tree House Dormitory, která je sdílenou kategorií ubytování. Dopřejte si pohodlí tohoto ubytování s unikátním designem, které bylo navrženo pro nenáročné a nezávislé cestovatele. Do vybavení patří: 20 lůžek (10 dvoupatrových postelí), balkon s výhledem na resort, uzamykatelné skříňky a oddělené pánské a dámské sprchy s teplou i studenou vodou.

Pláž a moře

Uprising Beach Resort se může pochlubit bílou písečnou pláží o délce 4 km. Najdete zde také plážový bar a k dispozici je hřiště pro plážový volejbal, stejně jako nabídka nespočtu vodních sportů a aktivit pro vyplnění volného času a pro zpestření dovolené. Vody zdejšího oceánu jsou pak plné hojného života včetně nádherných korálových lokalit.

Online cena a slevy The Uprising Beach Resort ***

Profi foto hotelu Uprising Beach Resort ***

Gastronomie a hotelové restaurace The Uprising Beach Resort

Restaurace umístěná na pobřeží nabízí široký výběr jídel v podobě oblíbených specialit z celého světa. Budete si moci pochutnat jak na lahodném hamburgeru či kuřecí parmigiana, tak také na těstovinách a čerstvé pizze, asijských a indických kořeněných pokrmech, salátech či speciálním denním menu kuchařů. V kuchyni je využíváno pouze nejčerstvějších surovin místní produkce a hlavním cílem je servírovat menu, které uspokojí jakékoliv chuťové preference. Resort má dokonce vlastní bio farmu, která dodává čerstvou zeleninu, ovoce, bylinky a koření.

Kromě kvalitních gurmánských denních služeb hostí resort každoročně řadu událostí mimo jiné včetně festivalu hudby, tance a světla (Uprising Festival of Music, Dance and Lights), pravidelných nedělních tónů (Sounds on Sunday) či ostrovní noci (Island Night).

Restaurace a bar – Plážová restaurace nabízí bufetové snídaně, a la carte obědy a večerní menu s vyváženým výběrem pokrmů pro všechny. Budete si moci užít také tematické večery, soukromé události, firemní team-buildingy a další pravidelné akce.

Uprising Bar – Hlavní bar a plážový bar jsou místem, kde si můžete užít tropický koktejl či chlazené pivo a kochat se západem slunce. Každý den je k dispozici „Happy Hour“ s velkým výběrem koktejlů, chlazeným pivem či místními i mezinárodními destiláty. Ať už hledáte místo pro vychutnání si drinku v poklidu, chcete si zahrát kulečník či strávit večer s přáteli, pak je toto místo tím pravým.

Tematické večery - Uprising Bar and Restaurant pořádá také již zmíněné týdenní tematické večery, soukromé události a firemní akce. Můžete se těšit například na ostrovní noc (Island Night), dámskou noc (Ladies Night) a další.

Události – Resort je také místem pro pořádání nejrůznějších událostí. Vše bude pečlivě připraveno a bude o Vás a Vaše hosty postaráno s největší péčí. Resort pro Vás připraví kalkulaci pro téměř jakoukoliv událost.

Sport a wellness hotelu Uprising Beach Resort ***

Pacific Harbour je na Fidži známý jako velmi dobrodružná destinace nabízející možnosti a příležitosti pro každého. Ať už si vyberete potápění se žraloky ve velkolepé laguně Boqa Lagoon nebo sjíždění divokých řek vrchoviny Namosi Highlands, resort Uprising je skvělým výchozím bodem.

Vodní aktivity

Pokud vyhledáváte dobrodružství, laguna Beqa je na dosah ruky. Právě tyto vody oceánu označil Jacques Cousteau jako hlavní město korálů. Navíc je tato destinace pravděpodobně nejznámějším místem na světě, co se týče potápění se žraloky. K dispozici je také mnoho vodních sportů a denních výletů včetně safari na vodním skútru. Patří zde:

 • ostrovní výlet na vodním skútru,
 • motorizované vodní skútry,
 • potápění (i k potopeným vrakům),
 • krmení žraloků,
 • rybolov a
 • soukromé výlety lodí.

Řeky na Fidži – Řeky na Fidži jsou mnohdy považovány za číslo jedna, pokud se jedná o dobrodružství. Budete si moci užít sjíždění divoké vody či plavbu v kajaku na řece ve svěžím vnitrozemí Viti Levu. Zkroťte peřeje na řece Upper Navua s vulkanickou soutěskou nebo se vydejte do vrchoviny Namosi, navštivte zdejší vodopády, poznejte vesnice a jejich kulturu a kochejte se krásnými scenériemi.

Safari na vodním skútru – Prozkoumejte ostrovy Fidži v sedle vodního skútru. Můžete se těšit na 40minutové brázdění vod v každém směru spolu s možností excelentního šnorchlování nebo návštěvy ostrovů. Je to skvělý způsob, jak poznat krásu Fidži. Mořská přírodní rezervace Yanuca disponuje tyrkysovými vodami, pestrými korály a ideálním zobrazením podmořského života.

Potápění – Korálové prostředí v lagunách kolem ostrova Beqa představuje jedno z nejlepších míst pro potápění na světě. Je to výjimečná destinace pro prožití podmořského dobrodružství v přítomnosti překrásných korálů. Laguna Beqa je velmi proslulá po celém světě. Prozkoumejte ji společně s jejími jeskyněmi, tunely a hemžícími se rybami.

Surfování – Pasáž Frigate patří k nejlepším lokalitám pro surfování na Fidži. Je to jedno z mála míst na ostrově, kde se dá surfovat za přílivu i odlivu. Frigate je ideální pro leváky, kteří mohou surfovat téměř po celý den. Je to také destinace vhodná pro potápění a šnorchlování, jelikož se může pochlubit korálovými formacemi podél útesu.

Potápění se žraloky – Neskutečný pocit zažijete v těsné blízkosti žraloků při jejich krmení. Bude kolem Vás kroužit velké množství těchto úžasných živočichů, přičemž kolem nich je možné spatřit tisíce dalších ryb. Pod vodou je tak „husto“, že nevíte, kdo koho loví. Je to naprostý důkaz darwinismu v plné své kráse. Před Vámi se tak otevře podmořské divadlo se vším všudy.

Šnorchlování – Šnorchlování je v resortu jednou z nejpopulárnějších aktivit mezi návštěvníky, a to zejména díky světově proslulé laguně Beqa. Vydejte se zde v kajaku nebo na palubě lodi a užijte si šnorchlovací výlet se vším všudy. Zdejší tropické vody jsou domovem pro pestrobarevné mořské živočichy a barevné korálové útesy. Viditelnost pod vodou je často přes 30 metrů, přičemž květen až říjen je nejlepší období pro šnorchlování.

Freedive Fiji – Myslíte, že Vaše zážitky na Fidži už dosáhly vrcholu? Ne, pokud jste se nevydali za dobrodružstvím s Freedive Fiji. Tato jednička v nabídce zážitků na Fidži nabízí zážitky jako rybolov harpunou, sportovní rybolov, šnorchlování, soukromé výlety lodí na míru, sportovní a mnohé další aktivity, na které nikdy nezapomenete. Kombinace tradic a moderních technologií je společně s prvotřídními službami a zábavným a vzdělávacím charakterem aktivit tím, co Vám umožní zažít ty nejlepší okamžiky na dovolené. K dispozici jsou navíc zkušení instruktoři a průvodci.

Hlubokomořský rybolov – Rybolov na otevřeném moři je vzácnou kombinací relaxace a divokého vzrušení při pozorování nekonečných dálek a následného pocitu z vytouženého úlovku. Zdejší vody oceánu jsou bohaté na velké ryby, se kterými se budete moci popasovat. Vody v okolí Beqa, ostrovy mimo korálové pobřeží a některá místa v Mamanucas jsou ideální pro chytání marlínů, tuňáků, barakud a makrel.

Pozemní aktivity

Pohoří Serua vytváří skvělé zázemí pro aktivity, které na Vás ve vnitrozemí čekají. Řeka Navua pak protéká kaňony a představuje jedinečnou příležitost pro sjíždění na raftu na Fidži. Pokud nejsou řeky Vaší prioritou, „Zip Fiji“ představuje alternativní způsob, jak prozkoumat deštné pralesy a vodní cesty pomocí lanových dráh ze stromu na strom. A pokud si chcete trochu odpočinout od adrenalinu, můžete se vydat na návštěvu největšího města v jižním tichomoří – Suva. Pozemní aktivity tedy zahrnují:

 • Zip Line Fiji,
 • Kila World Fiji,
 • projížďky přírodou mimo cesty,
 • safari po vodopádech,
 • výlety do džungle,
 • denní výlety do vnitrozemí a na řeky,
 • Suva (město, muzeum a další),
 • zahrada koření Wainandoi,
 • plážový volejbal a
 • rugby.

Zip Line Fiji – Dobrodružství v podobě jedinečné lanové dráhy „zip line“ Vás provede přes rozmanitou krajinu tropického pralesa s celou řadou autentických rostlin a živočichů. Milovníci adrenalinu budou mít možnost užít si rychlosti až 60 km/hod na dráze dlouhé až 200 metrů – a to z nástupních platforem ve výšce 45 m nad zemí. Dozvíte se také mnoho informací se vzdělávacím charakterem, zejména o endemických živočišných druzích, které zahrnují ptáky, rosničky, kaloně, pestrobarevné papoušky a nádherné motýly.

Kila World Fiji- Odvážní návštěvníci s touhou pokořovat výzvy jistě neodmítnou návštěvu tohoto dobrodružného parku, který je místem, kde opravdu musíte být! Vezměte s sebou své přátele a vydejte se pokořit aktivity a úkoly v parku Kila World. Budete moci zažít riskantní okamžiky, vyzkoušet obří houpačku, zip line, různé překážkové dráhy atd. K dispozici budete mít zkrátka obrovské množství možností, které čekají na to, až je zdoláte.

Tera Trek & a safari přírodou za vodopády – Jednou z nejnovějších atraktivit na Fidži jsou stezky a cesty Tera Trek jen pár metrů od resortu Uprising. K dispozici je přibližně 4hodinový výlet k vodopádům směrem do vnitrozemí. Budete mít možnost si udělat úplně nový pohled na Fidži. U vodopádu je pak možné vychutnat si oběd, odpočívat či si dokonce zaplavat. Dále se budete moci vydat na 1-2 hodinovou vyjížďku přírodou, zastavit na různých místech a kochat se panoramatickými výhledy na moře a okolní ostrovy. Je to vhodný způsob pro ty, kteří nemají moc času. Možností je se také vydat na procházku po stezce přímo na pláži. K dispozici Vám budou zkušení průvodci.

Hlavní město Suva a okolí – Při návštěvě Fidži byste neměli vynechat ani jeho hlavní město. Právě zde spatříte, jak se Fidži přibližuje vyspělému světu. Suva je zábavným a zajímavým místem a představuje domov pro stylové bary, obchody, restaurace, kavárny a množství zábavních možností včetně nočních klubů. Ve městě se nachází také Museum Fiji s historickými artefakty, archeologickými nálezy, kulturními předměty, nejrůznějšími galeriemi, kavárnou a muzejním obchodem. Restaurace pak nabízejí kvalitní vína a světovou kuchyni, zatímco v obchodech najdete šperky, indické a asijské produkty, místní řemeslné výrobky a další různorodé zboží.

Sporty – Plážový volejbal je jedním z nejhranějších sportů v resortu Uprising Beach. Můžete si zahrát s přáteli nebo také s pracovníky resortu, pokud potřebujete spoluhráče či protihráče. Skvělým zážitkem je také rugby, pro které je resort velmi proslulý ve světě. Hotelový tým se skládá vyloženě z personálu resortu a dokázal vyhrát mnoho mezinárodních turnajů, budete tak mít možnost zahrát si s hráči světové kvality. Všechny nemotorové sporty jsou pro hosty hotelu zdarma.

Golf na Fidži - Robert Trent Jones Jr. v roce 1972 navrhl golfové hřiště Pacific Harbour Golf Course, které je důkazem krásné architektury a představuje výzvu pro hráče jakékoliv úrovně. Je zasazeno do tropického lesa s klikatými kanály a nabízí 66 bunkrů a 12 vodních překážek u 18 jamek. To prostě budete chtít pokořit. Můžete si zahrát golf a poté navázat odpočinkem na pláži či při masáži. Ideální kombinace.

Projekty pro společnost – Již od svého založení se resort Uprising účastní projektů na podporu fidžijské společnosti. Díky tomu se hosté mohou také zapojit do nejrůznějších aktivit, aby pomohly nastolit změny a nasměrovat zdejší obyvatelstvo na dobrou cestu. Aktivity zahrnují projekty jako stavba knihoven, malování škol, udržování a zlepšování sportovních a dětských hřišť a možností je také darování finančního příspěvku na podobné projekty.

Doprava do hotelu The Uprising Beach Resort

Resort je situován podél hlavní silnice Queens Highway v Pacific Harbour a od letiště Nadi International Airport je vzdálený přibližně 2,5-3,5 hod, zatímco letiště Nausori Airport u hlavního města Suva se nachází od hotelu pouze 1,5 hod.

Mapa - The Uprising Beach Resort ***

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Fidži do hotelu The Uprising Beach Resort ***

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Uprising Beach Resort ***, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu The Uprising Beach Resort ***

Podobný hotel

Letová spojení na Fidži

Ing. Jana Paseková
The Uprising Beach Resort
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.