Wananavu Beach Resort ****

Fidži

Pustý ostrov plný klidu a exotiky

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Wananavu Beach Resort ****

Lokalita Fidži, Viti Levu, Rakiraki | Zobrazit mapu
Strava Snídaně, Polopenze | Více o gastronomii
Tipy specialistů Na hlavním ostrově Viti Levu Odpočinek, potápění a výlety do okolí v jednom Jednodušší, ale sympatické ubytování

Popis hotelu Wananavu Beach Resort **** Fidži

Wananavu Beach Resort je skrytým kouskem ráje, nedotčeným cestovním ruchem. Nachází se na severu hlavního ostrova Fidži, Viti Levu, jen dvě hodiny jízdy od letiště Nadi.

Zpěv ptáků a šplouchání vln budou ty nejhlasitější zvuky, které zde uslyšíte. Nechte se zlákat pomalým rytmem času na Fidži a užijte si skvělou dovolenou na slunečném pobřeží. Resort své hosty ubytovává ve 34 bungalovech v tradičním tropickém stylu.

Wananavu znamená ve fidžijském jazyce „nádherný“ a přesně taková zkušenost vás čeká s tímto resortem. Přátelský a usměvavý personál udělá z vašeho pobytu zážitek na celý život.

 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

One Bedroom Beach Front Bures

One Bedroom Beach Front Bures se nacházejí přímo na pobřeží a disponují výhledy na pláž a oceán. Ten si užijete především ze své soukromé terasy. ..

Two Bedroom Beach Front Villa

Two Bedroom Beach Front Villa je situována jen pár kroků od pláže. Má dvě ložnice, první s postelí queen, druhou se dvěma oddělenými lůžky. K dispozici budete mít soukromou terasu...

Ocean View Honeymoon Bure

Ocean View Honeymoon Bure vám poskytne dokonalý luxus a soukromí. Výhledy na oceán vám zaručí romantickou atmosféru...

Beach Front Honeymoon Bure

Beach Front Honeymoon Bure vás potěší krásnými výhledy ze soukromé terasy s bazénem. Oblíbíte si i venkovní sprchu chráněnou kamennou zídkou. K dispozici budete mít i zahradu...

Gastronomie a hotelové restaurace

Perfektní den v ráji začíná delikátní snídaní. V resortu Wananavu můžete ke stolu usednout už v sedm ráno. Na švédských stolech budete mít na výběr z čerstvého ovoce, džusů, cereálií, muffinů, čerstvého chleba a domácích marmelád. Z á la carte menu si můžete objednat tepelně upravené pokrmy, kávu a čaj.

Obědové menu zahrnuje mezinárodní kuchyni a speciality ovlivněné Pacifikem. Svůj oběd si můžete vychutnat i ve formě pikniku na pláži.

Se západem slunce se začíná servírovat večeře. Celodenní menu je doplněno o večerní speciality inspirované místní i mezinárodní kuchyní. K dispozici jsou i tematické večeře.

Na drink si můžete zajít do Sunset Baru. Posezení na terase s výhledem na západ slunce je úžasným zážitkem. V baru si můžete užít i „happy hour“ od 5:30 do 6:30.

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 

V cestovní kanceláři Deluxea stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Fidži se specializujeme od roku 2007. Již 17 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Fidži navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Každý zájezd na Fidži vytvoříme speciálně s ohledem na Vaše individuální přání a potřeby. Termín, délka pobytu, kombinace míst nebo kvalita ubytování – všechno bude sestaveno podle Vašich představ. Stejně jako Vy jste jedinečná osobnost, bude individuálně připravena dovolená na Fidži pro Vás s možností odletu z Prahy i Vídně.

V cestovní kanceláři Deluxea se již od roku 1995 specializujeme na prodej individuálních zájezdů. Chápeme, že plánujete cestu na místa, kde jste nikdy nebyli a oceníte pomoc od odborníků.

Nevíte, jak nejlépe prožít svoji dovolenou, co dělat a jak trávit volný čas? Naši zaměstnanci Fidžii opakovaně osobně navštívili a podají Vám podrobné informace.

Každému návštěvníkovi souostroví Fidži se dostává osobní pozornosti. Ihned po příletu začíná dokonalá péče o Vaši osobu. Na letišti Vás čeká srdečné přivítání místním delegátem. Do hotelu, který jste si vybrali po individuální konzultaci s námi, Vás dopraví mikrobus, osobní auto, loď, letadlo nebo vrtulník. Za každým úsměvem se skrývá příslib luxusní dovolené, kterou nezažijete nikde jinde.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte, bude konečná a kompletní – tedy žádné přirážky nebo skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Postup při objednání individuálního zájezdu

Prosím, sdělte nám:

1. Místo odletu (Praha, Vídeň, Mnichov, Frankfurt, ev. jiné) letovou třídu (business či ekonomy) a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou).
2. Kolik nocí si přejete v cílové destinaci strávit (nejdůležitější údaj) a datum, kdy nejdříve můžete odletět resp. kdy nejpozději musíte být zpět.
3. Zajímá nás, zda je pro Vás důležitější termín cesty dle Vaší představy nebo naopak cena letenky (někdy může být o pár dní dříve/později cena jiná než ve Vámi přesně požadovaném termínu).
4. Přesná jména všech cestujících osob, u dětí do 12 let a mládežníků rovněž datum narození pro slevu na letenku. Celá jména jsou nezbytná k ověření volných míst v letadlech, bez jmen není možné rezervovat individuální letenky. Poskytnutím jmen se nezavazujete ke koupi zájezdu.
5. Představu o kvalitě hotelu a službách na místě nebo shlédli jste-li naše webové stránky, i jméno hotelu a kategorii pokoje, případně rozsah stravy a další individuální požadavky.

Postup ze strany naší cestovní kanceláře:

1. Na základě Vaší poptávky ověříme kapacitu v letadlech a uděláme nezávaznou rezervaci letenek, která je pro Vás zdarma. Pokud Vám nabídka nebude vyhovovat, společně ji upravíme nebo zdarma zrušíme.
2. Kontaktujeme Vás emailem nebo telefonem, zda Vám termín a cena letenky vyhovuje.
3. Poradíme Vám s výběrem ubytování dle vlastních zkušeností.

Všechny destinace a naprostou většinu hotelů jsme osobně navštívili a podáme Vám osobní rady.

1. Ověříme volnou kapacitu ve Vámi zvoleném hotelu a v odsouhlaseném termínu.
2. Zašleme Vám přesnou kalkulaci všech služeb.
3. Po Vašem potvrzení se dohodneme na termínu úhrady a zašleme Vám fakturu.
4. Po úhradě plné ceny pro Vás připravíme odbavení (letenky, vouchery, informace před cestou, mapu atd), buď v některé naší kanceláři nebo Vám jej zašleme službou EMS na Vaši adresu.
5. V průběhu Vašeho pobytu v zahraničí jsme stále na mobilním telefonu pro případ nečekané události.
6. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme, abychom si prověřili, zda vše proběhlo podle Vašich představ a dovolená se Vám líbila.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb. Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Nepožadujeme žádné platby před prověřením volných kapacit. První úhrada za zájezd se realizuje až po potvrzení všech námi poskytovaných služeb.

Rádi Vám zajistíme i samotný pobyt vč. programu v destinaci i v případě, že již máte své vlastní letenky. Stačí nám sdělit den, čas příletu a odletu a čísla letů. Při sdělování těchto informací si dejte pozor, lety jsou obvykle přes noc a přílet může být až den následující.

Kategorie a vybavení pokojů Wananavu Beach Resort

Ubytování ve Wananavu je navrženo tak, aby si hosté užili dostatek odpočinku. 34 bungalovů je krásně vybaveno a vkusně zařízeno v tradičním fidžijském stylu. Bungalovy nemají televizi, ani rádio, a tak mohou hosté uniknout od moderního světa a zcela se oddat relaxaci.

Všechny bungalovy jsou vybaveny klimatizací, mini-barem, fénem a příslušenstvím k přípravě čaje a kávy. Villa Vanua navíc nabízí plně vybavenou kuchyň a 10 metrový bazén.

Nabídka pokojů

One Bedroom Beach Front Bures

One Bedroom Beach Front Bures se nacházejí přímo na pobřeží a disponují výhledy na pláž a oceán. Ten si užijete především ze své soukromé terasy.

Two Bedroom Beach Front Villa

Two Bedroom Beach Front Villa je situována jen pár kroků od pláže. Má dvě ložnice, první s postelí queen, druhou se dvěma oddělenými lůžky. K dispozici budete mít soukromou terasu.

Ocean View Honeymoon Bure

Ocean View Honeymoon Bure vám poskytne dokonalý luxus a soukromí. Výhledy na oceán vám zaručí romantickou atmosféru. Vybavení navíc zahrnuje bazén, terasu, velký salonek, vnitřní a venkovní sprchu a dokovací stanici pro iPod.

Beach Front Honeymoon Bure

Beach Front Honeymoon Bure vás potěší krásnými výhledy ze soukromé terasy s bazénem. Oblíbíte si i venkovní sprchu chráněnou kamennou zídkou. K dispozici budete mít i zahradu.

Four Bedroom Villa Vanua

Four Bedroom Villa Vanua je perfektním místem pro rodiny a skupinky přátel. Může ubytovat až 10 hostů. Má čtyři velké ložnice, plně vybavenou kuchyň a soukromí 10 metrový bazén.

One Bedroom Garden View Bures

One Bedroom Garden View Bures jsou obklopeny bujnou tropickou zahradou, která zalahodí všem vašim smyslům. Ložnice je vybavena postelí velikosti queen. Je možné přidat přistýlku pro třetí osobu.

Two Bedroom Garden View Bures

Two Bedroom Garden View Bures se od předchozí varianty odlišují ložnicí navíc. Hlavní ložnice je zařízena postelí queen, druhá ložnice dvěma oddělenými lůžky.

Ocean View Bures

Ocean View Bures vám nabídnou krásné výhledy na oceán. V ložnici najdete postel velikosti king, je možné přidat přistýlku pro třetí osobu.

Pláž a moře

Resort Wananavu leží na severní straně ostrova Viti Levu, přímo na pobřeží. Podél resortu se táhne písčitá pláž, na které najdete lehátka, slunečníky i houpací sítě. Vody objímající ostrov jsou bohatým zdrojem podmořského života.

Online cena a slevy Wananavu Beach Resort ****

Profi foto hotelu Wananavu Beach Resort ****

Gastronomie a hotelové restaurace Wananavu Beach Resort

Perfektní den v ráji začíná delikátní snídaní. V resortu Wananavu můžete ke stolu usednout už v sedm ráno. Na švédských stolech budete mít na výběr z čerstvého ovoce, džusů, cereálií, muffinů, čerstvého chleba a domácích marmelád. Z á la carte menu si můžete objednat tepelně upravené pokrmy, kávu a čaj.

Obědové menu zahrnuje mezinárodní kuchyni a speciality ovlivněné Pacifikem. Svůj oběd si můžete vychutnat i ve formě pikniku na pláži.

Se západem slunce se začíná servírovat večeře. Celodenní menu je doplněno o večerní speciality inspirované místní i mezinárodní kuchyní. K dispozici jsou i tematické večeře.

Na drink si můžete zajít do Sunset Baru. Posezení na terase s výhledem na západ slunce je úžasným zážitkem. V baru si můžete užít i „happy hour“ od 5:30 do 6:30.

Sport a wellness hotelu Wananavu Beach Resort ****

Wananavu Resort byl postaven tak, aby poskytoval dostatek místa k zábavě i relaxaci. Hosté si mohou užít dostatek volnočasových aktivit zcela zdarma. Pobavit se můžete u tenisu, pétanque nebo frisbee. Šnorchlovací vybavení vám zapůjčí také zdarma.

Během týdne docházejí do resortu zvláštní hosté, kteří promlouvají o historii a kultuře regionu, o bylinné medicíně i fidžijské flóře a fauně.

Další aktivity zahrnují:

  • rybaření
  • plavbu po okolních ostrovech
  • potápění
  • nakupování v místní vesnici Rakiraki
  • vyrábění tkaniny Tapa
  • výlet za vodopády

Lázně Wai Spa vám nabídnou tělovou péči, aromaterapeutické masáže, obličejovou péči i různé masážní balíčky. K dispozici je i manikúra a pedikúra.

Mapa - Wananavu Beach Resort ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Fidži do hotelu Wananavu Beach Resort ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Wananavu Beach Resort ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Wananavu Beach Resort ****

Podobný hotel

Letová spojení na Fidži

Bc. Petra Melková
Wananavu Beach Resort
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.