Fidži

Letová spojení Fidži

Navrhneme Vám Letenky na klíč. Pošlete nám požadavek přes jednoduchý formulář. Obdržíte nabídku letenek rychle zpracovanou odborníkem s dlouholetou praxí. Pomůžeme Vám i v případě, že na cestě budete potřebovat změnit své lety.

Lety Praha - Fidži, s leteckou společností Korean Air

Platnost od 27.10.2019 do 28.03.2020
Letové dny Místo
odletu
Čas
odletu
Místo
příletu
Čas
příletu
Let Doba
Po, Út, St, Čt, So, Ne Praha 18:30 Soul 12:40+1 KE 936 10:10
Út, Čt, Ne Soul 19:25 Nadi 08:25+1 KE 137 10:00

Lety Fidži - Praha, s leteckou společností Korean Air

Platnost od 27.10.2019 do 28.03.2020
Letové dny Místo
odletu
Čas
odletu
Místo
příletu
Čas
příletu
Let Doba
Po, St, Pá Nadi 10:05 Soul 17:40 KE 138 10:35
Po, Út, St, Čt, So, Ne Soul 12:50 Praha 16:10 KE 935 11:40

Lety Vídeň - Fidži, s leteckou společností Korean Air

Platnost od 27.10.2019 do 28.03.2020
Letové dny Místo
odletu
Čas
odletu
Místo
příletu
Čas
příletu
Let Doba
Út, Čt, So Vídeň 19:20 Soul 13:35+1 KE 938 10:15
Út, Čt, Ne Soul 19:25 Nadi 08:25+1 KE 137 10:00

Lety Fidži - Vídeň, s leteckou společností Korean Air

Platnost od 27.10.2019 do 28.03.2020
Letové dny Místo
odletu
Čas
odletu
Místo
příletu
Čas
příletu
Let Doba
Po, St, Pá Nadi 10:05 Soul 17:40 KE 138 10:35
Út, Čt, So Soul 13:15 Vídeň 16:50 KE 937 11:35
Tabulky znázorňují orientační informace o letech společnostech z Prahy nebo na Fidži. Doba letu a časy odletů a příletů se mohou měnit dle sezóny. V cestovní kanceláři Deluxea Vám rádi rezervujeme letenky na vámi vybraný termín a poskytneme vám všechny potřebné informace k letům.

 

Při cestování na Fidži s leteckou společností Korean Air z Evropy je nutný přestup v Soulu. Přímé lety do Jižní Koreje jsou operovány z Prahy, Vídně, Frankfurtu, Amsterodamu, Milána, Madridu, Curychu, Paříže a Londýna. Ze Soulu pak můžete tedy pokračovat na Fidži či do dalších destinací v Asii, Austrálii, na Nové Zélandu či v Tichomoří.

Korean Airlines jako jedna z mála leteckých společností pak nabízí možnost cestování přímo z Prahy ve třech cestovních třídách – Economy, Business a First class.

Dostatečný komfort během dlouhého letu je na palubě Boeingu 747 a Airbusu 330 samozřejmostí. Kromě ergonomicky tvarovaných sedadel s vlastní LCD obrazovkou v ekonomické třídě nabízí letoun také prostornější sedadla Prestige Plus Seats, které vám zajistí pohodlný spánek, nebo luxusní Kosmo Sleeper Seat, jedinečné sedadlo, které najdete pouze u Korean Air, a které poskytuje nejen maximální komfort a servis, ale také soukromí během letu.

 

Přestup v Soulu na letišti Incheon International Airport

Po příletu do Soulu Vás čeká cca hodinový časový prostor do odletu na Fidži. Ten však rozhodně nemusíte chápat jako negativum, jelikož se vám tím naskytne ideální možnosti poznat Jižní Koreu nebo alespoň poznat Incheon Airport – letiště, které bylo 7 let po sobě prohlášeno za nejlepší na světě. Funguje od března 2001 a od té doby již odbavilo přes 35 milionů pasažérů. Na trase Praha – Incheon se ročně přepraví okolo 80 tisíc lidí. Incheon se neustále rozrůstá.

 

Program STPC

Přestupy v Soulu jsou velmi jednoduché a možnosti pro přestup opravdu rozmanité, jelikož cestující letecké společnosti Korean Air (v některých případech i s ČSA) mohou využívat speciální tranzitní program STPC. Ocení jej jak klienti s krátkým přestupem, tak klienti s přestupem delším, kdy je vhodné i přenocování. Služba STPC zahrnuje několik variant pro přestupy:

 • přenocování v hotelu u letiště (pro přestupy více než 12 hod nebo 6-12 hod s příletem mezi 24:00-03:00),
 • přenocování v tranzitním hotelu na letišti (pro přestupy 6-12 hod s příletem 22:00-05:00, v závislosti na obsazenosti),
 • denní využití hotelu (pro přestupy 9-12 hod) či
 • využití salonku Prestige Lounge (pro přestupy 6-9 hod).

Využití služeb v rámci STPC je podmíněno nenávazností letů. Rozhodující je i cena letenky, proto nás prosím kontaktujte pro prověření dostupnosti této služby. Pro cestující v ekonomické třídě je tato možnost ubytování zdarma poskytována pouze v jednom směru u obousměrné letenky a nemají předem specifikovaný výběr hotelu. Pro cestující v business a první třídě je pak možné ubytování poskytnout v obou směrech letu a prioritní volbou pro ubytování je 5* hotel Hyatt Incheon

Nocleh Vám rádi vyžádáme, je nutné tak učinit minimálně 3 pracovní dny před odletem z destinace, po které následuje přerušení cesty. Cestující pak od nás obdrží potvrzení rezervace hotelu. Po vystoupení z letadla musíte projít imigrační kontrolou a směřovat do prvního patra k informační přepážce Korean Air, kde si vyzvednete voucher na hotel. Následně budete nasměrováni k transferu do hotelu, jenž je rovněž zahrnut. O svá zavazadla si přirozeně nemusíte dělat starosti, protože budou z Prahy bezpečně dopravena až na mezinárodní letiště Nadi na Fidži.

Bezplatně navíc mohou klienti cestující s Korean Air, kterým nenavazuje let, využít bezplatně sprchydětský koutekinternetový koutek a relaxační zónu ve 4. patře terminálu (Passenger Terminal). Tyto služby lze využít v obou směrech u obousměrných letenek jak pro cestující v ekonomické třídě, takt také pro klienty business a první třídy.

Cesta tam: V případě leteckých spojení z Prahy na Fidži budete mít na cestě tam přestávku v Soulu (Incheonu) o délce cca 7 hodin, což je ideální právě pro odpočinek v relaxační zóně, v některém ze salónků, pro nákupy či pro využití bezplatných sprch či občerstvení v jedné z mnoha restaurací či barů. Mimo to vřele doporučujeme absolvování některého z bezplatných tranzitních výletů - viz níže.

Cesta zpět:  Při cestě z Fidži do Prahy pak v Soulu (Incheonu) strávíte přibližně 19 hod, než nasednete na let do Prahy. Po cestě zpět tráví klienti noc v jednom z kvalitních hotelů Korean Air v bezprostřední blízkosti letiště. Hotel samozřejmě poskytuje společnost bezplatně, jelikož přímá návaznost letů do Prahy neexistuje. 

korean-air-fiji-novy-web-004.jpgkorean-air-fiji-novy-web-008.jpg korean-air-fiji-novy-web-007.jpg
 

 

Tranzitní výlety do Soulu a Incheonu

Korean Air nabízí svým cestujícím při tranzitu v Soulu (letiště Incheon) zdarma následujících 5 výletů (podrobnosti sdělíme rádi na vyžádání dle aktuálního stavu):

 • Yonggungsa Temple – trvá 1 hodinu
 • Incheon Temple – trvá 2 hodiny
 • Gwangmyeong Cave Tour – trvá 3 hodiny
 • Songdo City Tour – trvá 4 hodiny
 • Highlight of Seoul – trvá 5 hodin, několik variant
 • Incheon City Tour – zde je několik variant v trvání 3 nebo 5 hodin
 • Incheon Airport Culture Tour – trvá 1,5 hod, není potřeba pocházet imigrační kontrolou

Službu zajišťuje Korejská centrála cestovního ruchu a letiště Incheon, výlety neobsahují vstupné na památky ani občerstvení a výklad je v angličtině. Po příletu do Soulu se cestující dostaví na tranzitní přepážku. Pro ověření platnosti akce nás prosím kontaktujte, organizátoři si ponechávají právo na změnu či zrušení výletu.

 korean-air-fiji-novy-web-006.jpg
 

 

SKY HUB Lounge – salonek na letišti v Incheonu

Na letišti v Incheonu najdete několik Korean Air Business a First Class salonků (KAL Lounge) určené pro cestující v daných cestovních třídách. Kromě toho mohou klienti Korean Air navíc při čekání na přípojný let využít zvýhodněného vstupu do salonku SKY HUB Lounge na letišti v Incheonu, kde běžně stojí vstup 39 USD, přičemž s letenkou Korean Air je cena za vstup 24 USD. Po úhradě této částky lze využívat veškeré služby salonku jako mini-bufet, nápoje, likéry, bezplatný internet a Wi-Fi, tisk a kopírování, noviny, magazíny a TV. Salonek se nachází ve 4. patře terminálu (Passenger Terminal).

 

Letiště v Incheonu

Letiště v Soulu, celým názvem Incheon International Airport (zkratka ICN), představuje největší letiště státu Jižní Korea a je jedním z největších v Asii. Vzdálenost od hlavního města Soul je 40 km západně. V roce 2009 bylo letiště Incheon zvoleno nejlepším letištěm světa a to hlavně proto, že i přes svou velikost je letiště velmi přehledné a cestující mají k dispozici ochotný personál.

Letiště Incheon má čtyři patra, přičemž v prvním patře naleznete přílety, ve druhém transit, ve třetím patře odlety a čtvrté patro je vyhrazeno salónkům pro cestující v business a první třídě. O poschodí níže se nachází zóna duty-free obchodů se čtyřmi sty světovými značkami. Kromě lékárny, směnárny a kaváren zde najdete například první pobočku Louis Vuitton otevřenou na letišti. Nákupy provází bohatý kulturní program, během kterého se ponoříte do tajů orientální korejské kultury. Vlastní suvenýr si můžete vyrobit v tradičním korejském zážitkovém centru.

korean-air-fiji-novy-web-003.jpg 
 

 

Korean Air

Společnost Korean Air byla založena 1. března 1969. Její letka čítala k 31. prosici 146 letadel. Celkem Korean obsluhuje 124 tras, z toho 13 domácích míst a 111 destinací v 43 zemích světa.

Mateřskou společností Korean Air je Hanjin, jejíž jméno znamená „pokrok korejského lidu.“ Tento název nepředstavuje pouze cíle firmy. Má symbolizovat silnou vůli dosáhnout trvalého pokroku korejského národa. Snažení o udržitelné hospodářství, které by se vyvíjelo společně s národem a společností, začalo právě se zrodem Hanjin. Korean Air nyní přepraví průměrně 20 milionů pasažérů ročně. Od roku 2004 je také světovým leaderem letecké nákladní dopravy.

Rozvoj Korean Air by byl jen těžko dosažitelný bez podpory zákazníků. Aerolinky chtějí cestujícím tuto přízeň oplatit množstvím ekologických a společensky prospěšných aktivit.

Již od roku 1990 se Korean Air řídí filozofií ekologického managementu. Od té doby prosazují ochranu životního prostředí prostřednictvím mnoha projektů, jako je například zalesňování. Ekologické letouny Koren Air zase pomáhají omezit spotřebu paliva a zvukové znečistění. Cílem je co nejefektivnější využití energie.

V oblasti společenského prospěchu je třeba zmínit, že Korean Air jsou hrdým sponzorem prohlídek v korejštině u takových památek, jako je Louvre v Paříži, British Museum v Londýně nebo Ermitáž v Petrohradu. Svých možností využívají rovněž při organizaci humanitární pomoci v místech zasažených živelnou katastrofou. Nedávno se také zasadily o zvolení Pyeongchanu dějištěm zimních olympijských her v roce 2018.

Každý, z nás musí dbát na životní prostředí, respektovat společné hodnoty a snažit se, abychom jako globální společnost předali našim dětem čistou planetu. Korean Air se zavazují, že budou transparentními aerolinkami, které ctí životní prostředí a soucítí s těmi, co neměli v životě tolik štěstí.

 

Postup při zajišťování letenek na Fidži

1) Oznamte nám datum Vaši cesty a letenku Vám zajistíme my.

Ceny letenek se odvíjejí od obsazenosti letů (dle termínů svátků, prázdnin, sezóny, atd.) a počtu dní zbývajících do odletu. Chcete-li cestovat co nejlevněji, doporučujeme rezervovat letenku s velkým předstihem několika měsíců. Express odlety jsou možné taktéž.

V případě zájmu o koupi letenky libovolné letecké společnosti můžete využít tlačítko níže pro vstup do formuláře nebo nás můžete kontaktovat

 • na emailu rezervace@letenky-na-klic.cz nebo zajezdy@deluxea.cz
 • nebo na pevných linkách (+420) 224 234 964–5 pro Prahu, (+420) 543 524 442 pro Brno
 • nebo na mobilních telefonech (+420) 724 730 001 nebo (+420) 724 730 004.

Mám zájem o rezervaci letenky

2) Letenku si můžete sami zarezervovat přes specializovaný server.

Cestovní kancelář Deluxea spolupracuje se serverem Královna.cz, největším prodejcem letenek v České republice. Využijte pro rezervaci Vašeho letu specializovaný server a my Vám zajistíme pouze program v destinaci. Letenku si můžete rezervovat zde.

3) Letenku si můžete sami zakoupit u Vašeho prodejce nebo třeba vyřídit za bonusové body.

Při poptávce po zájezdu nám sdělte pouze přílet (den, hodina, letecká společnost, číslo letu) a odlet (den, hodina, letecká společnost, číslo letu) a vybraný hotel/pokoj emailem na zajezdy@deluxea.cz. My Vám zajistíme ubytování a případný další program v Emirátech.

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.