Amanpulo Resort *****

Překrásný samostatný ostrov jen pro hosty resortu

Amanpulo Resort

Amanpulo Resort ***** Filipíny

Resort Amanpulo odkazuje svým názvem k sanskrtskému slovu „mír“ a tagaltskému „ostrov“. Tato slova vykouzlí představu o tomto jedinečném místě, které je klidným exotickým útočištěm s bílým pískem, tyrkysovým mořem a nekonečnou modrou oblohou. Nachází se na soukromém ostrově Pamalican, který je vyhrazen pouze hostům resortu. Lemuje jej 7 km² korálových útesů a omývají jej poklidné vody Suluského moře.

Lokalita: Filipíny, PalawanMapa

Ostrov Pamalican je součástí skupiny ostrovů Quiniluban v souostroví Cuyo a je situován v severní části souostroví v provincii Palawan. Pamalican se nachází 288 kilometrů jižně od Manily, je 5 kilometrů dlouhý a 500 metrů široký ve svém nejširším místě.

Vybavení resortu Amanpulo skvěle doplňuje zdejší nádhernou přírodu. Ubytování v podobě tzv. casitas se nachází přímo na pláži, mezi korunami stromů nebo na svahu s výhledem na Suluské moře. Každá z nich má k dispozici vlastní buginu, která hostům umožňuje bezproblémové cestování po ostrově.

 

Kategorie a vybavení pokojů Amanpulo Resort

Hosté si mohou vybírat z ubytování v tzv. casitas a ve vilách. Casitas odkazují k domorodým příbytkům s otevřenými prostory a doškovou střechou. Nabízejí nádherný výhled na tyrkysové moře ze svahu a mají široké dřevěné terasy s houpacími sítěmi. Dvě casitas mají soukromé bazény.

Vybavení casitas zahrnuje terasu, postel velikosti king, vekou koupelnu s dvojitými umyvadly, vanou a sprchou, venkovní sprchu, internet, TV, kávovar, trezor a bar.

Jen pár kroků od pláže stojí Amanpulo Villas, které nabízejí dokonalé soukromí. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly rozsáhlé vnitřní i venkovní bydlení s bazénem, jídelním prostorem a několika ložnicemi.

Vybavení vil poskytuje privátní bazén, terasu a altánek, koupelnu s dvojitými umyvadly, vanou a sprchou, obývací a jídelní pavilon, kuchyň, internet, TV, trezor, kávovar, bar a klubové vozítko.

Nabídka pokojů

Hillside Casita

Hillside Casita (68 m²) je situována v kopci, a tak nabízí úžasné výhledy na moře. Nechybí zde vlastní terasa a velká koupelna v tropickém stylu.

1-Bedroom Villa

1-Bedroom Villa je vystavěna kolem privátního bazénu. Kromě ložnice nabízí také obývací pokoj, jídelnu, kuchyň a prostornou koupelnu. K vile náleží privátní kuchař a komorník.

2-Bedroom Villa

2-Bedroom Villa má na rozdíl od předchozí kategorie o jednu ložnici navíc. Další vybavení je stejné.

4-Bedroom Villa

4-Bedroom Villa zahrnuje ohromný prostor se čtyřmi ložnicemi, jehož centrem je zapuštěný bazén. Nechybí ani denní válendy a krásná tropická zahrada.

Beach Casitas

Beach Casita (68 m²) se nachází přímo na pláži s jemným bílým pískem. Má dřevěnou terasu se dvěma denními válendami, nechybí ani venkovní sprcha. Casitas obklopuje bujná tropická vegetace.

Treetop Pool Casitas

Treetop Pool Casita (68 m²) je situována mezi korunami stromů. Disponuje vlastním bazénem (7x3m) a terasou s lehátky.

Treetop Casitas

Treetop Casita (68 m²) poskytuje výhledy na vrcholky stromů. Má ložnici s manželskou postelí, obývací prostor a koupelnu s vanou a sprchou. Na rozdíl od předchozí kategorie nedisponuje vlastním bazénem.

Deluxe Hillside Casitas

Deluxe Hillside Casita (68 m²) poskytuje ty nejkrásnější výhledy na moře a sousední ostrovy. Nabízí privátní terasu, ložnici propojenou s obývacím pokojem a koupelnu s vanou a sprchou.

Pláž a moře

Klidné a průzračné moře v přední části Beach Club je ideální pro začínající potápěče. K dispozici jsou také lodě a vybavení na windsurfing, který si zde užijete skutečně prvotřídní. Pláž s jemným pískem bílé barvy láká k sladkému nicnedělání.

Online cena a slevy Amanpulo Resort *****

Garance nejlepší ceny

Profi foto hotelu Amanpulo Resort *****

Gastronomie a hotelové restaurace Amanpulo Resort

Místní plody moře, zelenina a bylinky vypěstované přímo na ostrově. Taková je nabídka stravování v Amanpulo Resort. Stolujte v Clubhouse Restaurant, v Beach Club, v privátních altáncích a dopřejte si i stolování na pláži včetně barbecue.

Krabi, humři a mořští ježci patří k denním úlovkům místních rybářů. Na zahrádce rostou rajčata, bylinky, lilek, dýně, fazole a mnohé další. Můžete si být proto jisti, že jídla, která se dostanou na váš stůl, pocházejí z místních filipínských zdrojů.

Na bambusové terase s doškovou střechou míchá barman barevné koktejly, připravují se zde piknikiy nebo grilování s výhledem na moře.

Výjimečným zážitkem je grilování na pláži nebo stolování vysoko v kopci. Díky těmto romantickým místům s krásnými výhledy si zde můžete vychutnat soukromou večeři ve dvou i pro celou rodinu.

Sport a wellness hotelu Amanpulo Resort *****

Ať už plachtění, potápění nebo windsurfing, Amanpulo nabízí množství vodních aktivit, které jsou k dispozici pro začátečníky i zkušené mořské vlky. Na souši se nabízí tenisové kurty, jízda na kolech a procházky přírodou, během kterých můžete pozorovat desítky druhů ptáků, které na ostrově hnízdí a spatřit můžete i mořské želvy. V noci se díky dalekohledu můžete dostat blíže ke hvězdám.

Jen 300 metrů od pláže Amanpulo se rozprostírá 7 km² nedotčených korálových útesů. Průzračné moře zajišťuje perfektní viditelnost a do hlubin vás mohou doprovodit profesionální průvodci.

Amanpulo nabízí svým hostům také lodní flotilu, která křižuje místní vody a umožňuje poznávání celé oblasti i podmořského světa.

Na ostrově si hosté užijí i prvotřídní wellness služby. Rozsáhlé lázně se nachází na kopci, nad vrcholky stromů a poskytují úžasné výhledy na moře. K dispozici je také jógové a meditační studio. Chybět vám nebude ani posilovna.

Doprava do hotelu Amanpulo Resort

Z Manily Vás letecky přepraví privátní linka přímo na ostrov, na němž se resort nachází. Cesta trvá asi 70 minut.

Mapa - Amanpulo Resort *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Filipíny do hotelu Amanpulo Resort *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Amanpulo Resort *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Amanpulo Resort *****

Hodnocení poskytli naši zákazníci po ukončení pobytu v hotelu Amanpulo Resort *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Filipíny

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Poskytujeme
Mezinárodní standard
kvality cestovních služeb
Více info
Ing. Lucie Rybová
Amanpulo Resort
„Procestovala jsem svět. Ráda Vám poradím.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.