Amorita Resort Bohol *****

Intimní a klidný resort s širokými možnostmi výletů do okolí

Cena zájezdu na vyžádání

Cenovou nabídku Vám rádi připravíme individuálně po zaslání nezávazné poptávky.

Máte dotaz k dovolené?

Zavoláme a poradíme Vám. Zájezd připravíme na míru.

Osobně
jsme
navštívili

Hotel Amorita Resort Bohol *****

Lokalita Filipíny, Visayas, Panglao | Zobrazit mapu
Strava Polopenze, Plná penze, Snídaně | Více o gastronomii
Tipy specialistů Příjemný rodinný resort Výlety do okolí Kvalitní služby
Specialisté, kteří
hotel navštívili

Popis hotelu Amorita Resort Bohol ***** Filipíny

Slovo „amorita“ znamená „moje zlatíčko“ a přesně toto označení vyjadřuje koncept celého resortu. Je to intimní sladké místo, které se nachází na ostrově Bohol. Z hotelu se otevírá nádherný výhled na Boholské moře, za jehož obzorem zapadá slunce. Krásu tohoto pohledu dokresluje vzdálený ostrov Siquijor.

Amorita Resort je únikem ze světa všednosti. Zde se nabízí skutečně exkluzivní pobyt. V blízkosti resortu je slavná pláž Alona, která je středobodem odpočinku i nejrůznějších aktivit.

Vzrušující dovolená začíná v Manile, ze které se návštěvníci letadlem přepraví na ostrov. Cesta trvá hodinu a dvacet minut.

Hosté na ostrově prožijí opravdový filipínský zázrak. Zajímavostí je zde celá řada, vyskytují se tu nártouni, tyčí se tu majestátní kopce Chocolate Hills a nechybí zde ani skvělé podmínky k potápění. Zavítat můžete do džungle i na rýžové terasy. Plavba po řece Loboc vám umožní nahlédnout do života místních obyvatel.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k Amorita Resort Bohol

Není to jen o relaxování na pláži. Na ostrově můžete zažít plno dobrodružství díky nespočtu přírodních atraktivit. Vydejte se na výšlap do Čokoládových hor, nasedněte na člun na řece Loboc, objevujte zázraky, které leží mimo klikaté silnice nebo brázděte krajinu Bohol. Nadšenci do historie a architektury mohou navštívit staletí staré kostely, strážní věže či domy. 

Se svými kouzelnými výhledy na Bohol, působivým šarmem a pětihvězdičkovými službami vytváří Amorita Resort ideální kulisu pro magickou dovolenou s milovanou polovičkou. Budete si moci užívat nekonečné romantické možnosti. Po dlouhém cestování ve dne a prozkoumávání ostrovů si vychutnejte na terase lahodné víno s delikátní večeří při svíčkách, zatímco slunce bude zapadat za obzor. Ve večerních hodinách si můžete užít relaxační masáž pro dva v pohodlí svého pokoje. Osvěžení v soukromí Vám nabídne zase vlastní bazén u vily.

Svatby

Představte si, že říkáte své sliby v prostředí s výhledem na rozlehlé křišťálově čisté vody moře z vrcholu útesu. Svatební den je možné protáhnout až dlouho do noci s ohňostrojem, hudbou a koktejly. Nezáleží na velikosti svatby, Amorita Resort se může přizpůsobit tak, aby se Váš svatební sen stal realitou. Od doby, kdy Vaši svatebčané přijedou do resortu až do okamžiku, kdy se budou vracet domů, bude Amorita poskytovat osobní služby a snažit se vyhovět všem požadavkům. Díky vybavenosti a prostředí se mohou svatby uskutečnit na pláži, u bazénu, v restauraci Saffron, v sále či ve svěží zahradě.

Ostrov Bohol

Nahlédněte blíže do filipínské kultury a historie prostřednictvím návštěvy ostrova Bohol, který je na tyto atraktivity velmi bohatý. Celý ostrov je návratem do starých dobrých časů, hlavně díky zachování tradiční kultury a historických stránek. Právě díky tomu jsou návštěvníkům poskytnuty autentické filipínské kultury. Nejvíce populární na ostrově Bohol jsou mezi turisty Čokoládové hory a nártouni. Ostrov ale představuje také fascinující mix náboženství, kultury, umění, architektury, životního prostředí a dobrodružství. Okouzlujícím zážitkem je večerní túra se sledováním světlušek a s večeří na řece Loay nebo výlet za poznáváním dědictví ostrova s loutkovým divadlem, večeří a prohlídkou tradičních domů. Resort nabízí několik možností pro absolvování výletů na ostrově Bohol. Ve zdejších tradicích jsou vystavěny autentické domy zvané Balay-na-Tabla a jistě stojí za zhlédnutí pří prozkoumávání ostrova. Podobně krásný je také nábytek s rustikálním charakterem. Jsou to prvotřídní díla místních řemeslníků.

Kostely

Výjimečným zážitkem je návštěva kostelů z období španělské okupace Filipín. Vynikají, protože jejich vnější zdi jsou postaveny z kamenů, korálů a mušlí capiz a většina kostelů je udržována v dobrém stavu. Kostely se nachází například v Baclayonu, Dauis, Loonu a v dalších.

Večerní Bohol

Amorita Resort nabízí další neobvyklou možnost – můžete zažít krásné chvíle na ostrově Panglao při stmívání. Během nočního výletu za pokrmy Vás průvodce doprovodí do vybraných evropských restaurací a bister na ostrově. Každá restaurace Vám nabídne odlišný gastronomický zážitek a Vy si budete moci vychutnat pokrmy jako pizza, paella, rizoto a mnohé další podle osobních chutí. Na konci výletu zjistíte, že jste měli na výběr pokrmy nejlepší francouzské, španělské, italské a německé kuchyně z místních i dovážených surovin.

Město Tagbilaran

Je označováno jako „město přátelství“ a je hlavní vstupní branou na ostrov Bohol. Najdete zde hlavní ostrovní letiště, přístavy a další dopravní uzly. Je také domovem zajímavých historických památek jako památník Blood Compact, Bohol muzeum či katedrála San Jose.

 

 

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Ing. Radka Holasová, 724 730 013,

Nabídka pokojů

Deluxe Room

Deluxe Garden Rooms disponují postelí velikosti king nebo dvěma oddělenými lůžky. V koupelně se nachází sprchový kout s efektem deště...

One Bedroom Suite

Suites mají ložnici, obývací pokoj a soukromou jídelnu. Nechybí zde koupelna s vanou a balkon s výhledem na tropické zázemí resortu...

Villas

Villas disponují výhledem do zahrady nebo na oceán. Pyšní se soukromým bazénem, patiem, jídelnou a pohodlným obývacím pokojem. ..

Gastronomie a hotelové restaurace

Přátelská atmosféra, nádherné prostředí a především gurmánské zážitky čekají na hosty v Saffron Restaurant. Jedná se o neformální místo s uvolněnou atmosférou, kterou dokresluje nádherný nábytek z dílen uznávaných filipínských řemeslníků. V atraktivním menu najdete místní filipínské speciality, mezinárodní pokrmy i typické dezerty. Restaurace je otevřena od sedmé ranní až do půlnoci.

K posezení a popovídání s barmany láká místní bar. Zde se nabízí výběr vín, lihovin, koktejlů, gurmánské kávy a dalších úžasných nápojů.

Kategorie a vybavení pokojů Amorita Resort Bohol

Standardní vybavení pokojů a suit zahrnuje TV, klimatizaci, minibar, trezor, zařízení k přípravě čaje a kávy, internet, koupelnové doplňky a sprchový kout.

Nabídka pokojů

Deluxe Room

Deluxe Garden Rooms disponují postelí velikosti king nebo dvěma oddělenými lůžky. V koupelně se nachází sprchový kout s efektem deště. Hosté budou mít k dispozici vybavený balkon s výhledem do zahrady.

One Bedroom Suite

Suites mají ložnici, obývací pokoj a soukromou jídelnu. Nechybí zde koupelna s vanou a balkon s výhledem na tropické zázemí resortu.

Villas

Villas disponují výhledem do zahrady nebo na oceán. Pyšní se soukromým bazénem, patiem, jídelnou a pohodlným obývacím pokojem.

Pláž a moře

O plážích na Filipínách by se daly skládat básně. Ostrov Bohol lemují nádherné pláže pokryté jemným bílým pískem, který ostře kontrastuje s tyrkysovým mořem a svěže zelenými palmami.

Online cena a slevy Amorita Resort Bohol *****

Garance nejlepší ceny

Naše foto hotelu Amorita Resort *****

Gastronomie a hotelové restaurace Amorita Resort Bohol

Přátelská atmosféra, nádherné prostředí a především gurmánské zážitky čekají na hosty v Saffron Restaurant. Jedná se o neformální místo s uvolněnou atmosférou, kterou dokresluje nádherný nábytek z dílen uznávaných filipínských řemeslníků. V atraktivním menu najdete místní filipínské speciality, mezinárodní pokrmy i typické dezerty. Restaurace je otevřena od sedmé ranní až do půlnoci.

K posezení a popovídání s barmany láká místní bar. Zde se nabízí výběr vín, lihovin, koktejlů, gurmánské kávy a dalších úžasných nápojů.

Sport a wellness hotelu Amorita Resort *****

Filipíny jsou již tradičně skvělým místem k provozování vodních sportů. Užít si zde můžete úžasné šnorchlování i plavbu lodí. Výjimečným zážitkem je výlet za pozorováním delfínů.

Dobrodruhové mohou využít širokou nabídku exkurzí a výletů po okolí.

Děti v hotelu Amorita Resort *****

Zajímá vás, jestli je Amorita Resort vhodný pro rodiny s dětmi? Rozhodně ano! Děti se zde mohou zúčastnit nejrůznějších aktivit, jako je malování prstovou technikou, skládání origami, sledování filmů, pečení cukrátek i filipínských her.

Program je připraven nejen pro děti, účastnit se mohou i rodiče. Se svými dětmi si můžete zacvičit jógu v krásné zahradě, vyzkoušet si kajaking, nebo si projet ostrov na kole.

Doprava do hotelu Amorita Resort Bohol

Z hlavního města Manily místní leteckou linkou do města Tagbilaran na ostrově Bohol. Let trvá asi 40 minut. Na letišti Vás přivítá reprezentant a doprovodí Vás k automobilu. Řidič Vás zavaze privátním automobilem do resortu, cesta trvá asi 25 minut.

Mapa - Amorita Resort Bohol *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů Filipíny do hotelu Amorita Resort Bohol *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Amorita Resort Bohol *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Poslední inspekce hotelu zaměstnancem cestovní kanceláře DELUXEA:
Ing. Radka Holasová, 724 730 013,

Recenze hotelu Amorita Resort Bohol *****

Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení
Pláž
0
Ubytování
0
Strava
0
Poloha
0
Cena / Kvalita
0
Služby Deluxea
0
Průměrné hodnocení
0
0 hodnocení

Ohlasy klientů DELUXEA

Podobný hotel

Letová spojení Filipíny

Ing. Radka Holasová
Amorita Resort Bohol
„Hotel jsem osobně navštívila.“
Odlet
Nocí
Strava
Cena za osobu
x

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.