Nay Palad *****

Filipíny

Resort pro náročné s nádhernými vilami na pobřeží Tichého oceánu

Hotel Nay Palad *****

Lokalita Filipíny, Siargao | Zobrazit mapu
Strava All Inclusive | Více o gastronomii
Tipy specialistů Luxusní vily Klid a relax Krásná příroda

Popis hotelu Nay Palad ***** Filipíny

Resort Nay Palad Hideaway se nachází na jihovýchodním cípu ostrova Siargao a je zasazen mezi dva různé mořské ekosystémy. Jednu stranu tvoří soukromá zátoka s bílou písečnou pláží lemující Tichý oceán a druhý konec hotelového pozemku obklopují starobylé mangrovové lesy s přírodními vodními cestičkami. Malé rybářské vesničky, plážová městečka a mezinárodní komunita surfařů a expatů, většinou soustředěná kolem světoznámé pláže Cloud 9 – to je život na ostrově Siargao. Bezstarostný a v souladu s přírodou.

Resort se skládá z několika jedinečných, architektonicky inspirativních staveb. Ubytovat se můžete v některé z luxusních soukromých vil, v nichž se místní tradice a nadčasová krása snoubí s předním vybavením a špičkovými službami. K dispozici je také prvotřídní restaurace a bar s osobitou kuchyní, posilovna, jógové studio, dětský koutek a jedinečné lázně. Ať už si chcete užít nerušený odpočinek v tropickém ráji, nebo vyhledáváte nové zážitky a dobrodružství, hotel Nay Palad Hideaway vás rozhodně nezklame. Pokud si chcete užít opravdu bezstarostný pobyt se vším všudy, můžete využít nabitý All Inclusive balíček.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Perlah Villa

Perlah Villa

Tato krásná vila pro 9 osob představuje dokonalé pohodlí a luxus. Zahrnuje dvě hlavní ložnice s manželskou postelí, dvě ložnice se dvěma samostatnými lůžky, tři koupelny se sprchovým..

Coral Villa

Coral Villa

Ubytujte se v této luxusní vile s vlastní zahradou a soukromým bazénem, která nabízí spoustu prostoru pro bezstarostný pobyt...

Ocean View Villa

Ocean View Villa

Tato nádherná vila se pyšní luxusním vybavením a důmyslně navrženým interiérem. Skládá se ze dvou ložnic (jedna v podkroví), koupelny se sprchovým koutem, venkovní sprchy se studenou ..

Garden View Villa

Garden View Villa

Pokud si chcete užít nerušený pobyt uprostřed krásné přírody, ubytujte se v této elegantní vile s venkovní terasou a posezením...

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotel Nay Palad Hideaway představuje jedinečný kulinářský koncept, jehož základ tvoří čerstvé úlovky, lokální produkty, zelenina a bylinky z ekologických farem. Vynikající jídlo se tak snoubí s podporou místních komunit. Namísto hotového menu vás šéfkuchař Père Massana vždy překvapí kombinací nejčerstvějších ryb, masa a místních produktů v podobě osobitých pokrmů a překvapivých verzí národních receptů, které v sobě spojují trochu z východu i západu, moderního i tradičního, a to s uměřeností a lehkostí, jež je hotelu Nay Palad Hideaway vlastní. Můžete se těšit na rodinný oběd inspirovaný asijskou kuchyní, hravý piknik na pláži či vynikající romantickou večeři. Každý pokrm je připraven s láskou a s ohledem na vaše osobní přání.

Kategorie a vybavení pokojů Nay Palad

Resort Nay Palad Hideaway nabízí čtyři různé typy luxusních vil, navržených ve spolupráci se slavnými designéry Danielem Pouzetem a Jeanem-Marie Massaudem. V této oáze udržitelného přepychu se místní tradice a nadčasová krása snoubí s předním vybavením, špičkovými službami, udržitelností a sociální odpovědností.

Nabídka pokojů

Perlah Villa

Perlah Villa foto

Tato krásná vila pro 9 osob představuje dokonalé pohodlí a luxus. Zahrnuje dvě hlavní ložnice s manželskou postelí, dvě ložnice se dvěma samostatnými lůžky, tři koupelny se sprchovým koutem a jídelnu. Kromě toho se můžete těšit na nádherné venkovní prostory, které se skládají z venkovní terasy s posezením a jídelním stolem, soukromého bazénu, ohniště, plošiny v koruně stromu a také soukromé pláže. Maximální kapacita: 9 osob. Vybavení vily: aromalampa s esenciálními oleji, domácí sušené ovoce každý den, mini bar, kávovar Nespresso v každém pokoji, iPad, zvukový systém, projektor, 3 fény na vlasy, přírodní koupelnové produkty, klimatizace, hotelové kancelářské potřeby, sejf v každém pokoji, bezdrátový internet.

Coral Villa

Coral Villa foto

Ubytujte se v této luxusní vile s vlastní zahradou a soukromým bazénem, která nabízí spoustu prostoru pro bezstarostný pobyt. Součástí interiéru jsou dvě ložnice s manželskou postelí a dvě dětské postele v podkroví, dvě koupelny se sprchovým koutem a obývací pokoj. K dispozici je také venkovní posezení s jídelním stolem. Maximální kapacita: 7 osob. Vybavení vily: aromalampa s esenciálními oleji, domácí sušené ovoce každý den, mini bar, kávovar Nespresso, iPad, zvukový systém, projektor, fén na vlasy, přírodní koupelnové produkty, klimatizace a stropní ventilátor, hotelové kancelářské potřeby, sejf, bezdrátový internet, síť proti komárům nad postelí, přírodní repelent.

Ocean View Villa

Ocean View Villa foto

Tato nádherná vila se pyšní luxusním vybavením a důmyslně navrženým interiérem. Skládá se ze dvou ložnic (jedna v podkroví), koupelny se sprchovým koutem, venkovní sprchy se studenou vodou a terasy, která je vybavená posezením. Maximální kapacita: 6 osob. Vybavení vily: aromalampa s esenciálními oleji, domácí sušené ovoce každý den, mini bar, kávovar Nespresso, iPad, zvukový systém, fén na vlasy, přírodní koupelnové produkty, klimatizace a stropní ventilátor, hotelové kancelářské potřeby, sejf, bezdrátový internet, síť proti komárům nad postelí, přírodní repelent.

Garden View Villa

Garden View Villa foto

Pokud si chcete užít nerušený pobyt uprostřed krásné přírody, ubytujte se v této elegantní vile s venkovní terasou a posezením. Uvnitř najdete dvě ložnice (jednu v podkroví) a koupelnu se sprchovým koutem. K dispozici je také studená venkovní sprcha. Maximální kapacita: 6 osob. Vybavení vily: aromalampa s esenciálními oleji, domácí sušené ovoce každý den, mini bar, kávovar Nespresso, iPad, zvukový systém, fén na vlasy, přírodní koupelnové produkty, klimatizace a stropní ventilátor, hotelové kancelářské potřeby, sejf, bezdrátový internet, síť proti komárům nad postelí, přírodní repelent.

Pláž a moře

Resort Nay Palad Hideaway se rozkládá u klidného soukromého zálivu s nádhernou bílou písečnou pláží.

Online cena a slevy Nay Palad *****

Profi foto hotelu Nay Palad *****

Gastronomie a hotelové restaurace Nay Palad

Hotel Nay Palad Hideaway představuje jedinečný kulinářský koncept, jehož základ tvoří čerstvé úlovky, lokální produkty, zelenina a bylinky z ekologických farem. Vynikající jídlo se tak snoubí s podporou místních komunit. Namísto hotového menu vás šéfkuchař Père Massana vždy překvapí kombinací nejčerstvějších ryb, masa a místních produktů v podobě osobitých pokrmů a překvapivých verzí národních receptů, které v sobě spojují trochu z východu i západu, moderního i tradičního, a to s uměřeností a lehkostí, jež je hotelu Nay Palad Hideaway vlastní. Můžete se těšit na rodinný oběd inspirovaný asijskou kuchyní, hravý piknik na pláži či vynikající romantickou večeři. Každý pokrm je připraven s láskou a s ohledem na vaše osobní přání.

Aktivity

Hotel Nay Palad Hideaway nabízí následující aktivity:

  • venkovní promítání filmů u bazénu
  • výlet na lodi po okolních ostrovech (se šnorchlováním, surfováním a piknikem)
  • soukromé výlety lodí
  • výlety dodávkou či džípem po ostrově
  • lekce vaření

Sport a wellness hotelu Nay Palad *****

Resort Nay Palad Hideaway oslní jak ty, co si chtějí užívat ničím nerušený odpočinek, tak ty, co dávají přednost aktivní dovolené a vyhledávají nové zážitky. Kromě nádherného nekonečného bazénu s výhledem na oceán je k dispozici vybavení na fotbal, kriket, badminton, pétanque i plážový volejbal. Díky své skvělé poloze představuje navíc resort Nay Palad Hideaway skutečný ráj vodních sportů. Můžete si vyzkoušet například surfování, plachtění, jízdu na paddleboardu, šnorchlování, potápění, jízdu na kajaku, vodní lyžování či rybolov na moři. Seznam je dlouhý a možnosti jsou neomezené. Začátečníci mohou využít lekce s těmi nejlepšími instruktory a pro experty je možné zprostředkovat výlety za vodními sporty na míru. V hotelu nechybí ani plně vybavené fitness centrum s běžeckým pásem, eliptickým trenažérem, posilovací věží a činkami. Nadšení budou také milovníci jógy – k dispozici je jógový pavilon mezi stromy s výhledem na moře a každodenní lekce jógy se zkušeným instruktorem na libovolném místě – v pagodě na moři, domku na stromě, nebo dokonce na paddleboardech v bazénu či na oceánu.

Skutečně nezapomenutelný wellness zážitek netvoří jen prvotřídní procedury. Jde o prostor, atmosféru a náladu. Lázně v hotelu Nay Palad Hideaway vytváří pocit klidu a pohody, který je silnější než jakákoliv léčba sama o sobě. To prostě musíte zažít. Kromě celé řady špičkových procedur se místní lázeňští terapeuti specializují na Hilot, filipínskou tradiční masáž uznávanou pro své léčivé účinky. A po regenerační proceduře si můžete vychutnat čaj v hnízdě v korunách stromů.

Děti v hotelu Nay Palad *****

Kromě mnoha venkovních aktivit si děti zamilují The Children’s Village. Najdou zde pružinové trampolíny a houpačku ve speciálních tkaných přístřešcích, které poskytují příjemný stín. K dispozici je také nová plošina na stromě s lehátky a skluzavkami, po nichž mohou děti sjíždět dolů na písečné hřiště.

Doprava do hotelu Nay Palad

Mapa - Nay Palad *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Filipíny do hotelu Nay Palad *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Nay Palad *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Nay Palad *****

Letová spojení na Filipíny

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.