The Peninsula Manila *****

Filipíny

Vysoce oceňovaný městský hotel s impozantní architekturou

Hotel The Peninsula Manila *****

Hodnocení 9.8 Hodnotí 1 klientů
Detailní hodnocení
Lokalita Filipíny, Manila | Zobrazit mapu

Popis hotelu The Peninsula Manila ***** Filipíny

Již více než 40 let je hotel The Peninsula Manila značkou luxusu a sofistikovanosti. Vešel ve známost jako „Klenot koruny hlavního města“ díky své poloze v srdci Makati City i díky své pověsti. Skutečně se jedná i luxusní hotel s kvalitním servisem, vynikající kuchyní a perfektním vybavením.

Ubytování se nabízí v elegantních pokojích a suitách. Z velkých oken se otevírá výhled na dynamické město. Součástí hotelu jsou také čtyři restaurace, tři bary a jedna pekárna.

Volný čas mohou hosté trávit v lázních, v posilovně nebo u venkovního bazénu.

Letiště Ninoy Aquino International Airpot se nachází 9 kilometrů od hotelu. Manila Domestic Airport dělí od hotelu 7 kilometrů. V těsné blízkosti hotelu se nachází Ayala Shopping Centre a Greenbelt Mall.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Naše doporučení k The Peninsula Manila

Pro krátký pobyt v Manile má tento hotel strategickou polohu a pobyt v něm je velmi příjemný. Ačkoli jste uprostřed finančního centra metropole, budete se cítit příjemně díky klidné atmosféře panující v tomto manilském hotelu.

Je úchvatné, jaké prostory pro obchodní a pracovní povinnosti hotel Peninsula Manila nabízí. Sofistikovaná místa pro meetingy jsou společně se schopnostmi konferenčního a obslužného týmu naprostou špičkou v oboru. Klienti již pevně věří tomuto týmu při organizování nejrůznějších meetingů a obchodních setkání. Catering, osobní služby a perfektně připravené prostory – to je to, na co se můžete spolehnout při jakékoliv příležitosti. Ať už je to zasedání rady, obchodní konference, školící seminář zaměstnanců nebo prezentace produktu, v hotelu Peninsula Manila máte vždy vysokou pravděpodobnost úspěšných výsledků.

 

Nabídka pokojů

Superior Rooms

Superior Rooms

Superior Rooms (38 m², max. 2 dospělí a 1 dítě) jsou světlé a vzdušné, v přírodních tónech. Mají ložnici s postelí king nebo queen, moderní vybavení a koupelnu s vanou a oddělenou sprchou...

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms (41 m², max. 2 dospělí a 2 děti) ubytují i menší rodinu. Mají ložnici s postelí king nebo dvě oddělená lůžka. Velká okna poskytují výhled na město. ..

Grand Deluxe Rooms

Grand Deluxe Rooms

Grand Deluxe Rooms (46 mc, max. 2 dospělí a 2 děti) nabízí ještě více prostoru díky své rohové poloze. Má dvě velká okna s výhledy na město. ..

Premier Suite

Premier Suite

Premier Suite (86 m², max. 2 dospělí a 2 děti) kromě ložnice nabízí i prostorný obývací pokoj s pohovkami. Ložnice je vybavena postelí king...

Gastronomie a hotelové restaurace

Všechny hotelové restaurace kombinují asijské a mezinárodní kuchyně v příjemném prostředí s laskavou filipínskou pohostinností. Navštivte starý svět v restauraci Escolta a užijte si smyslný zážitek ve Spices. Old Manila podává moderní evropskou kuchyni, zatímco The Lobby je místem obchodních a společenských setkání. Velkolepé bufetové hostiny se nesou v duchu tematických víkendů. Vstupte také do Salonu de Ning - světa madam Ning s nádechem Šanghaje z 30. let 20.století. Příjemnou atmosféru vám poskytne nový hotelový bar.

Hosté mohou dodržovat zdravý životní styl i při pobytu v tomto hotelu, a to díky programu Natural Peninsula s lehkými, chutnými a zdravými pokrmy v restauracích i ve vlastním pokoji či suitě. Hotelový nutriční poradce na vše dohlíží a udržuje hodnoty v ideální míře, přičemž neomezuje lahodnou chuť vytvářených specialit. Na požádání mohou být připraveny speciální pokrmy bez laktózy či s nízkým obsahem sacharidů.

Old Manila. Hotelová hlavní restaurace se vyvíjela s časem. Nabízí menu kombinující tradiční francouzskou kuchyni s moderními mezinárodními specialitami jako mořské plody či americké grilované hovězí. Obložení světlým dřevem Narra doplňuje perfektně moderní prvky filipínských umělců. Umělecká galerie se zde spojuje s restaurací, aby si hosté mohli vychutnat pokrmy v báječné atmosféře.

Escolta. Majestátnost dávných časů oblasti Escolta je oživena v nejnovější manilské destinaci pro gurmánské stolování. Escolta zahrnuje živou otevřenou kuchyni s domácími chleby, čerstvými těstovinami, ručně připravovaným sushi, charcuterie, čínskými nudlemi, lahodnými zmrzlinami a farmářským konceptem, který zaručuje dodávání čerstvých ingrediencí pro přípravu oblíbených filipínských specialit.

Spices. Spices vyzařuje jedinečné kouzlo, které mnohé hosty častokrát povzbudí k opakované návštěvě této intimní enklávy. Jen pár kroků od lobby se santalové dřevo mísí s vůní sedmi asijských kuchyní a příjemnými zvuky tekoucí vody. Opravdoví milovníci romantiky a asijských pokrmů mohou očekávat smyslné potěšení v hlavní místnosti s tmavým obložením a světlem svíček nebo v proskleném zahradním pavilonu.

The Lobby. Lobby hotelu Peninsula je místem pro setkávání v Manile. Je populární jak mezi návštěvníky, tak i mezi místními. Renovované prostory této hlavní haly jsou opravdu majestátní a vysoký strop s uměleckým dílem v podobě autentického slunce od National Artist Napoleon Abueva skvěle dominuje prostoru. Skrze velká okna pronikají do interiérů sluneční paprsky a ideálně je osvětlují. Je otevřen 24 hodin denně a má k dispozici bezdrátové internetové připojení. Vychutnejte si bufetové pohoštění či odpolední čaj a užijte si příjemné okamžiky.

Salon de Ning. Vstupte do úchvatného a sofistikovaného světa madam Ning s nádechem atmosféry 30. let 20. století. V prostředí s uměleckou dekorací si můžete vychutnat růžové šampaňské, zdejší tzv. Ning Sling či unikátně vytvořené koktejly. Salon de Ning zahrnuje tematické místnosti s názvy Boxing, Shoes, Zeppelin a Shanghai, které představují vzrušující prostory pro soukromé party, speciální události či jen pro setkání s přáteli.

The Bar. Velké okenní rolety, kožená křesla a kárované podlahy vytváří společně s uměleckou dekorací báječné interiéry baru vedle Salon de Ning. Relaxujte u piva o samotě nebo s přáteli po náročném dni. Užijte si veselou atmosféru na čtvercovém baru nebo v boxu s pohodlnými gauči. Je otevřen do nočních hodin a je využíván i jako kuřácký prostor.

Peninsula Boutique. Prozkoumávejte a objevujte mramorové prostory butiku Peninsula. Je to místo s výtečnými lahůdkami, čerstvými chleby, koláči, sendviči a delikátními specialitami. Posaďte se a vychutnejte si kávu a koláč krále Oscara nebo si dejte lahodné hovězí a vepřové párečky. V nabídce je také hojnost vín Peninsula, čajů a domácí čokolády.

Pool Snack Bar. Relaxujte a užívejte si pocit klidu uprostřed živého města s drinky a občerstvením podávaným u bazénu na lehátku a v obklopení svěžích tropických zahrad.

Pokojová služba. Někdy je nejlepší volbou stolování na pokoji či v suitě, proto nabízí Peninsula 24hodinovou pokojovou službu, která se může hodit i hostům pracujícím v časech jiných časových pásem. K dispozici je celodenní menu s individuálními možnostmi.

Kategorie a vybavení pokojů The Peninsula Manila

Pokoje a suity jsou zařízeny ve stylovém a nadčasovém filipínském stylu. Jsou velmi prostorné, s výhledy na město. Interiérům vévodí zemité tóny, koupelny jsou mramorové. Pokojům nechybí ani state-of-art technologie, jako je LCD TV a internet.

Nabídka pokojů

Superior Rooms

Superior Rooms foto

Superior Rooms (38 m², max. 2 dospělí a 1 dítě) jsou světlé a vzdušné, v přírodních tónech. Mají ložnici s postelí king nebo queen, moderní vybavení a koupelnu s vanou a oddělenou sprchou.

Deluxe Rooms

Deluxe Rooms foto

Deluxe Rooms (41 m², max. 2 dospělí a 2 děti) ubytují i menší rodinu. Mají ložnici s postelí king nebo dvě oddělená lůžka. Velká okna poskytují výhled na město.

Grand Deluxe Rooms

Grand Deluxe Rooms

Grand Deluxe Rooms (46 mc, max. 2 dospělí a 2 děti) nabízí ještě více prostoru díky své rohové poloze. Má dvě velká okna s výhledy na město.

Premier Suite

Premier Suite

Premier Suite (86 m², max. 2 dospělí a 2 děti) kromě ložnice nabízí i prostorný obývací pokoj s pohovkami. Ložnice je vybavena postelí king. Z velkých oken se hostům naskytnou výhledy na město i do zahrady.

Executive Suite

Executive Suite

Executive Suite (94 m², max. 2 dospělí a 2 děti) disponují jednou nebo dvěma ložnicemi. Mohou být propojeny s Grand Deluxe Rooms, aby poskytli dostatek prostoru celé rodině nebo větším skupinám. Prostorný obývací pokoj je vybaven pohovkami, zatímco oddělená ložnice poskytuje postel king nebo dvě oddělená lůžka. Nechybí ani mramorová koupelna a šatník.

Deluxe Suite

Deluxe Suite

Deluxe Suite (118 m², max. 2 dospělí a 2 děti) poskytuje obývací pokoj zalitý denním světlem, jídelnu, mramorovou koupelnu a ložnici s manželskou postelí king.

The Peninsula Suite

The Peninsula Suite

The Peninsula Suite (280 m², max. 2 dospělí a 2 děti) je luxusní a opulentní. Hned při vstupu vás přivítá majestátní hala, dále přejdete do salonku s velkými okny, až dojdete do luxusní ložnice s nadýchanou postelí king. Elegantní mramorová koupelna je zařízena vanou i odděleným sprchovým koutem.

Online cena a slevy The Peninsula Manila *****

Profi foto hotelu Peninsula Manila *****

Naše foto hotelu Peninsula Manila *****

Gastronomie a hotelové restaurace The Peninsula Manila

Všechny hotelové restaurace kombinují asijské a mezinárodní kuchyně v příjemném prostředí s laskavou filipínskou pohostinností. Navštivte starý svět v restauraci Escolta a užijte si smyslný zážitek ve Spices. Old Manila podává moderní evropskou kuchyni, zatímco The Lobby je místem obchodních a společenských setkání. Velkolepé bufetové hostiny se nesou v duchu tematických víkendů. Vstupte také do Salonu de Ning - světa madam Ning s nádechem Šanghaje z 30. let 20.století. Příjemnou atmosféru vám poskytne nový hotelový bar.

Hosté mohou dodržovat zdravý životní styl i při pobytu v tomto hotelu, a to díky programu Natural Peninsula s lehkými, chutnými a zdravými pokrmy v restauracích i ve vlastním pokoji či suitě. Hotelový nutriční poradce na vše dohlíží a udržuje hodnoty v ideální míře, přičemž neomezuje lahodnou chuť vytvářených specialit. Na požádání mohou být připraveny speciální pokrmy bez laktózy či s nízkým obsahem sacharidů.

Old Manila. Hotelová hlavní restaurace se vyvíjela s časem. Nabízí menu kombinující tradiční francouzskou kuchyni s moderními mezinárodními specialitami jako mořské plody či americké grilované hovězí. Obložení světlým dřevem Narra doplňuje perfektně moderní prvky filipínských umělců. Umělecká galerie se zde spojuje s restaurací, aby si hosté mohli vychutnat pokrmy v báječné atmosféře.

Escolta. Majestátnost dávných časů oblasti Escolta je oživena v nejnovější manilské destinaci pro gurmánské stolování. Escolta zahrnuje živou otevřenou kuchyni s domácími chleby, čerstvými těstovinami, ručně připravovaným sushi, charcuterie, čínskými nudlemi, lahodnými zmrzlinami a farmářským konceptem, který zaručuje dodávání čerstvých ingrediencí pro přípravu oblíbených filipínských specialit.

Spices. Spices vyzařuje jedinečné kouzlo, které mnohé hosty častokrát povzbudí k opakované návštěvě této intimní enklávy. Jen pár kroků od lobby se santalové dřevo mísí s vůní sedmi asijských kuchyní a příjemnými zvuky tekoucí vody. Opravdoví milovníci romantiky a asijských pokrmů mohou očekávat smyslné potěšení v hlavní místnosti s tmavým obložením a světlem svíček nebo v proskleném zahradním pavilonu.

The Lobby. Lobby hotelu Peninsula je místem pro setkávání v Manile. Je populární jak mezi návštěvníky, tak i mezi místními. Renovované prostory této hlavní haly jsou opravdu majestátní a vysoký strop s uměleckým dílem v podobě autentického slunce od National Artist Napoleon Abueva skvěle dominuje prostoru. Skrze velká okna pronikají do interiérů sluneční paprsky a ideálně je osvětlují. Je otevřen 24 hodin denně a má k dispozici bezdrátové internetové připojení. Vychutnejte si bufetové pohoštění či odpolední čaj a užijte si příjemné okamžiky.

Salon de Ning. Vstupte do úchvatného a sofistikovaného světa madam Ning s nádechem atmosféry 30. let 20. století. V prostředí s uměleckou dekorací si můžete vychutnat růžové šampaňské, zdejší tzv. Ning Sling či unikátně vytvořené koktejly. Salon de Ning zahrnuje tematické místnosti s názvy Boxing, Shoes, Zeppelin a Shanghai, které představují vzrušující prostory pro soukromé party, speciální události či jen pro setkání s přáteli.

The Bar. Velké okenní rolety, kožená křesla a kárované podlahy vytváří společně s uměleckou dekorací báječné interiéry baru vedle Salon de Ning. Relaxujte u piva o samotě nebo s přáteli po náročném dni. Užijte si veselou atmosféru na čtvercovém baru nebo v boxu s pohodlnými gauči. Je otevřen do nočních hodin a je využíván i jako kuřácký prostor.

Peninsula Boutique. Prozkoumávejte a objevujte mramorové prostory butiku Peninsula. Je to místo s výtečnými lahůdkami, čerstvými chleby, koláči, sendviči a delikátními specialitami. Posaďte se a vychutnejte si kávu a koláč krále Oscara nebo si dejte lahodné hovězí a vepřové párečky. V nabídce je také hojnost vín Peninsula, čajů a domácí čokolády.

Pool Snack Bar. Relaxujte a užívejte si pocit klidu uprostřed živého města s drinky a občerstvením podávaným u bazénu na lehátku a v obklopení svěžích tropických zahrad.

Pokojová služba. Někdy je nejlepší volbou stolování na pokoji či v suitě, proto nabízí Peninsula 24hodinovou pokojovou službu, která se může hodit i hostům pracujícím v časech jiných časových pásem. K dispozici je celodenní menu s individuálními možnostmi.

Sport a wellness hotelu Peninsula Manila *****

Užívejte si osvěžení ve venkovním bazénu, který obklopují svěží tropické zahrady. Relaxujte v lázních The Peninsula Spa a nabijte se energií ve fitness centru.

Fitness centrum je možné navštívit každý den od 5:30 do 22:00. Tato posilovna poskytuje moderní tréninkové vybavení, které posílí celé tělo.

Bazén je příjemným místem k odpočinku, kde si můžete zalenošit na lehátkách a poté se smočit v průzračné vodě. Otevřen je každý den od 6:00 do 22:00.

The Peninsula Spa mají otevřen každý den od 7:00 do 22:00. Tělu, duši i mysli se zde dostane vynikající péče prostřednictvím procedur, které se inspirují orientem, ajurvédou a evropskými metodami. Hosté si mohou objednat služby For Her a For Him i společné masáže.

Doprava do hotelu The Peninsula Manila

Cesta z mezinárodního letiště privátním automobilem s řidičem do hotelu trvá asi 15 - 25 minut.

Mapa - The Peninsula Manila *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů na Filipíny do hotelu The Peninsula Manila *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem The Peninsula Manila *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu The Peninsula Manila *****

Letová spojení na Filipíny

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.