Buffelsdrift Game Lodge ****

Jihoafrická republika

Ubytování v luxusních stanech uprostřed africké divočiny. Unikátní možnost setkání se slony.

Osobně
jsme
bydleli

Hotel Buffelsdrift Game Lodge ****

Lokalita Jihoafrická republika | Zobrazit mapu
Tipy specialistů Luxusní stany přímo v rezervaci Unikátní procházky se slony Autentický pobyt na safari
Specialisté, kteří
v hotelu bydleli

Popis hotelu Buffelsdrift Game Lodge **** Jihoafrická republika

Zažijte Afriku na vlastní kůži! Buffelsdrift Game Lodge nabízí unikátní možnost ubytování v luxusních stanech přímo uprostřed přírodní rezervace. Přirozeným centrem celého komplexu je jezero, kolem kterého je rozmístěno ubytování. Přímo ze své soukromé terasy tak máte možnost pozorovat koupající se hrochy, divoká prasata, antilopy a nepřeberné množství divokého ptactva. Romantický výhled do přírody nabízí také hotelová restaurace s terasou přímo nad jezerem. Buffelsdrift game lodge pořádá 2x denně vyjížďky na safari s pozorováním divokých zvířat a navíc další unikátní aktivity. Pokud máte zájem, můžete z bezpečné vzdálenosti pozorovat krmení lvů. Naprosto jedinečným zážitkem je také procházka se slony. Místní rangeři před lety zachránili před pytláky tři sloní mláďata a nyní je v rezervaci vychovávají, díky čemž máte jedinečnou možnost každý den ráno doprovázet tyto tři sloní teenagery do buše na snídani.

Přírodní rezervace Buffelsdrift se nachází na jihu Jihoafrické republiky, pouhých 61 km od letiště ve městě George a 6 km od městečka Oudtshoorn. 

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Luxury waterfront tent

Luxury waterfront tent

Stany jsou umístěny podél jezera, na které budete mít krásný výhled z terasy i z vany v koupelně...

Luxury hozizon view tent

Luxury hozizon view tent

Tyto stany jsou umístěny výše ve svahu nad jezerem a mají krásný výhled do přírody v okolí. ..

Luxury family accommodation

Luxury family accommodation

Prostornější rodinné stany mají kromě hlavní ložnice i dětský pokoj. Je možné zde ubytovat až 5 osob. Soukromá terasa nabízí krásné výhledy po přírody nebo na nedalekou vodní nádrž. ..

Gastronomie a hotelové restaurace

Hotelová restaurace disponuje velkým krytým prostorem s krbem pro chladnější zimní dny i velkorysou venkovní terasou pro horké letní večery. Denně je k dispozici snídaně formou bufetu a večeře á la carte. Můžete si dát oblíbená jídla z mezinárodní kuchyně nebo ochutnat místní speciality, zejména pak exotickou zvěřinu.  Za zmínku stojí i široký výběr vysoce kvalitních jihoafrických vín. 

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Jihofrickou republiku - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Jihoafrickou republiku se specializujeme od roku 2008 a destinaci známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Jihoafrickou republiku opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate Vám zavoláme ohľadom zhodnotenia poskytnutých služieb.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte je konečná a kompletní - tedy žádné přirážky a skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Buffelsdrift Game Lodge

Ubytování v Buffelsdrift game lodge je formou luxusních stanů s vysokými stěnami, pevnou podlahou a okny opatřenými sítěmi proti hmyzu. Každý stan má terásku s výhledem do přírodní rezervace, koupelnu s privátní venkovní sprchou a klimatizaci. Samozřejmostí je Wi-fi, telefon, fén, digitální sejf, varná konvice i minibar. 

Nabídka pokojů

Luxury waterfront tent

Luxury waterfront tent

Stany jsou umístěny podél jezera, na které budete mít krásný výhled z terasy i z vany v koupelně.

Luxury hozizon view tent

Luxury hozizon view tent

Tyto stany jsou umístěny výše ve svahu nad jezerem a mají krásný výhled do přírody v okolí.

Luxury family accommodation

Luxury family accommodation

Prostornější rodinné stany mají kromě hlavní ložnice i dětský pokoj. Je možné zde ubytovat až 5 osob. Soukromá terasa nabízí krásné výhledy po přírody nebo na nedalekou vodní nádrž.

Online cena a slevy Buffelsdrift Game Lodge ****

Profi foto hotelu Buffelsdrift Game Lodge ****

Naše foto hotelu Buffelsdrift Game Lodge ****

Gastronomie a hotelové restaurace Buffelsdrift Game Lodge

Hotelová restaurace disponuje velkým krytým prostorem s krbem pro chladnější zimní dny i velkorysou venkovní terasou pro horké letní večery. Denně je k dispozici snídaně formou bufetu a večeře á la carte. Můžete si dát oblíbená jídla z mezinárodní kuchyně nebo ochutnat místní speciality, zejména pak exotickou zvěřinu.  Za zmínku stojí i široký výběr vysoce kvalitních jihoafrických vín. 

Aktivity

- ranní a večerní safari

- safari při západu slunce (pouze v létě)

- safari se surikatami (není vhodné pro děti po 8 let)

- procházka se slony a krmení slonů

- sloní lázně a krmení slonů

- pozorování hvězdné oblohy

- pozorování krmení lvů (z vyvýšeného stanoviště)

Sport a wellness hotelu Buffelsdrift Game Lodge ****

Hotelovým hostům je k dispozici menší bazén s výhledem do okolí.  Dále je v areálu Spa s nabídkou masáží a kosmetických procedur. 

Mapa - Buffelsdrift Game Lodge ****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Jihoafrické republiky do hotelu Buffelsdrift Game Lodge ****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Buffelsdrift Game Lodge ****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

 
Mgr. Iveta Nožičková
Poslední inspekce hotelu
Mgr. Iveta Nožičková 724 730 008

Recenze hotelu Buffelsdrift Game Lodge ****

Letová spojení do Jihoafrické republiky

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.