Lobengula Lodge *****

Jihoafrická republika

Luxusní ubytování v absolutním soukromí přírodní rezervace

Destinaci
jsme
navštívili

Hotel Lobengula Lodge *****

Lokalita Jihoafrická republika | Zobrazit mapu

Popis hotelu Lobengula Lodge ***** Jihoafrická republika

Lodge Lobengula, zastrčený v divoké přírodě oblasti Bushveld v severovýchodní části Jihoafrické republiky, nabízí klidné luxusní ubytování s panoramatickým výhledem na okolní hory a údolí. Byl navržen s důrazem na africké tradice a v souladu s okolní přírodou, se kterou souzní v dokonalé harmonii.

V Lobengula Lodge naleznete jen 6 apartmánů Junior Suite, což zajišťuje maximální pocit soukromí a rodinnou atmosféru. Mimo jiné se v Lodge nachází bazén, vedle něj příjemná terasa s relaxačními lehátky, fitness centrum, skvělá jídelna s vnitřním i vnějším posezením, společenská místnost s krbem a TV, a samozřejmě WiFi připojení.

Zobrazit více  Mám zájem o hotel

Nabídka pokojů

Junior Suite

Junior Suite

Lobengula Lodge disponuje celkem 6 stylovými apartmány Junior Suite, které ubytují maximálně 2 dospělé...

V cestovní kanceláři DELUXEA Vám připravíme dovolenou na míru

 
Specialista na Jihofrickou republiku - cestovní kancelář Deluxea

V cestovní kanceláři DELUXEA stojíte na prvním místě Vy, naši klienti. Na Jihoafrickou republiku se specializujeme od roku 2008 a destinaci známe dokonale. Již 18 roků vlastníme platnou koncesi. Pojištěni proti úpadku jsme u ERV Evropská pojišťovna, a. s. Naši zaměstnanci Jihoafrickou republiku opakovaně navštívili a detailně poznali místní prostředí, nabídku služeb a ubytování. Díky tomu Vám mohou velmi odborně na základě osobních zkušeností poradit a sestavit zájezd přesně podle Vašich přání.

Cenová ponuka, ktorú od nás obdržíte je konečná a kompletná – čiže žiadne prirážky a skryté poplatky. Pracujeme rýchlo a ponuku od nás obdržíte do 24 hodín, pri väčšej obtiažnosti do 48 hodín. Po návrate Vám zavoláme ohľadom zhodnotenia poskytnutých služieb.

Cenová nabídka, kterou od nás obdržíte je konečná a kompletní - tedy žádné přirážky a skryté poplatky. Pracujeme rychle a nabídku od nás obdržíte do 24 hodin, při větší složitosti nejpozději do 48 hodin. Po návratu ze zájezdu Vám zatelefonujeme s dotazem na zhodnocení Vámi vybraného místa pobytu a poskytnutých služeb. Vyžádejte si náš specializovaný katalog (posíláme poštou – zdarma).

Kategorie a vybavení pokojů Lobengula Lodge

 

 

Nabídka pokojů

Junior Suite

Junior Suite foto

Lobengula Lodge disponuje celkem 6 stylovými apartmány Junior Suite, které ubytují maximálně 2 dospělé. Jsou vybaveny jednou ložnicí s pohodlnou postelí velikosti king a odpočinkovou zónou s pohovkou a křeslem, en suite koupelnou se sprchou, vanou, vysoušečem vlasů a kvalitní kosmetikou, nechybí ani venkovní sprcha, menší bazének a terasa nebo balkon s lehátky. V pokoji dále naleznete soupravu pro přípravu kávy a čaje, minibar, trezor, univerzální adaptéry do zásuvky, klimatizaci a telefon s možností volání do zahraničí.

Online cena a slevy Lobengula Lodge *****

Profi foto hotelu Lobengula Lodge *****

Aktivity

 Lobengula Lodge se nachází v srdci jihoafrické rezervace Bushveld, neboli Křovinatý Veld. Taková jedinečná příroda je jako stvořená pro nejrůznější safari vyjížďky, pozorování ptactva nebo procházky s průvodci, kteří místní faunu i flóru dokonale znají.

Safari vyjížďky jsou pořádány buďto časně ráno, za svítání, nebo v podvečer, při západu slunce, kdy jsou podmínky pro pozorování divoké zvěře nejlepší. Ze speciálně upravených terénních aut budete mít skvělý výhled a průvodce Vás zasvětí do tajů života v přírodní rezervaci. Pěší vycházky s průvodcem Vás zase přiblíží životu místních a jsou skvělé pro milovníky ptactva a fotografy.

Děti mladší 4 let se z bezpečnostních důvodů nemohou safari účastnit, v Lodge je pro ně připraven speciální program zaměřený na poznání afrického života, přírody a zvěře.

Mapa - Lobengula Lodge *****

Osobní poradenství u DELUXEA zájezdů do Jihoafrické republiky do hotelu Lobengula Lodge *****

V cestovní kanceláři DELUXEA poskytujeme našim klientům osobní rady. Specialisté cestovní kanceláře DELUXEA cestují po světě a navštěvují hotely, aby Vám klientům poradili v nejmenších detailech. Vyberte si sami odborníka, který Vám poradí s hotelem Lobengula Lodge *****, připraví dovolenou na míru a postará se o Vás.

Recenze hotelu Lobengula Lodge *****

Letová spojení do Jihoafrické republiky

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.