Jihoafrická republika

Zajímavosti JAR

 

Legend Golf & Safari Resort

Při návštěvě Jihoafrické republiky doporučujeme navštívit jeden z nejprestižnějších resortů na světě, kterým je Legend Golf & Safari Resort. Tento resort vyniká umístěním v přírodní rezervaci Entabeni, a také unikátním golfovým hřištěm, které bylo navrhnuto předními světovými golfisty. Lákadlem je i 10 jamkové hřiště Tribute Course, jehož jamky jsou kopiemi devíti světoznámých jamek z celého světa. Jedinečný zážitek Vám pak nabídne zejména Extreme 19th hole.

Překonat své golfové možnosti, užít si let vrtulníkem a objevit Afriku z výšky. To vše najdete na 19. jamce v tomto resortu. Jedná se o nejdelší třípar na světě – odpaliště se nachází ve vzdálenosti 300 metrů, a dalších 400 metrů činí výškový rozdíl oproti greenu. Ten je ve tvaru afrického kontinentu, obklopen hustou vegetací. Jediným způsobem, jak se dostat k odpalu a pokusit se zahrát na green, je vzlétnout vrtulníkem na skálu. Takový adrenalin nenajdete na žádném jiném golfovém hřišti na světě. Po odpalu bude Váš balon letět skoro půl minuty. Nutno říci, že jen pár vyvoleným se podařilo uhrát birdie nebo par. Cena za hole in one – 1 milion dolarů – stále čeká na svého vítěze. 

Kromě golfu můžete v resortu zažít také pravé africké safari. Právě zde budete moci spatřit tzv. „velkou pětku“ (lev, leopard, nosorožec, slon, buvol). V rezervaci spatříte také více než padesát druhů dalších savců, ptáků a nedotčenou africkou vegetaci. Počet návštěvníků na safari je vždy limitován, tudíž se nikdy nesetkáte s velkými davy turistů.

Využijte možnosti ubytovat se v některé z luxusních suit Entabeni, které jsou rozmístěny po celém resortu, a užijte si déle jedinečný zážitek z tohoto výjimečného. Cestu i ubytování pro Vás rádi zařídíme.

jar-novy-web-011.jpgjar-novy-web-028.jpg 
 

 

Destinace jsme procestovali. Poskytneme vám osobní rady.